Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 10:52   #3031
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/language_tools?hl=pl na google masz tłumacza tekstu tak w skrócie ten drugi ma kaolin czyli glinkę o właściwościach pochłaniajacych nadmiar sebum, oczyszczających i ściągających pory więc drugi puder jest bardziej matujący (dla cer mieszanych i tłustych).
Tak z ciekawości wpisałam obie formułki w tłumacza na google i tak mi to przetłumaczył
Najlepsze są te Targi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:08   #3032
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Po długim namyśle zdecydowałam się na podkład Buff Fair Neutral Intensive i STF ryżowy SunLight.
Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru i że dla zażółconego bladziocha jakim jestem, ten zestaw będzie idealny.
Oczywiście jeszcze dobiorę sobie jakieś próbki
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:16   #3033
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
..dla zażółconego bladziocha jakim jestem, ten zestaw będzie idealny.
Oczywiście jeszcze dobiorę sobie jakieś próbki
to polecam jeszcze: golden fair, olive fair i fawn do ewenulanego dodawania żółtego pigmentu.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:19   #3034
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Po długim namyśle zdecydowałam się na podkład Buff Fair Neutral Intensive i STF ryżowy SunLight.
Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru i że dla zażółconego bladziocha jakim jestem, ten zestaw będzie idealny.
Oczywiście jeszcze dobiorę sobie jakieś próbki

zaczęłabym od próbek- fair neutral, olive fair i może golden fair dla Ciebie+flat top.
nie bierz pełnego wymiaru w ciemno!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:23   #3035
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
to polecam jeszcze: golden fair, olive fair i fawn do ewenulanego dodawania żółtego pigmentu.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zaczęłabym od próbek- fair neutral, olive fair i może golden fair dla Ciebie+flat top.
nie bierz pełnego wymiaru w ciemno!
Dzięki za rady
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:26   #3036
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Taaak, targi to doskonała produktu .

Agabil, poprawiłaś mi humor tym tłumaczeniem. A ogólnie nieciekawe mam refleksje ostatnio. Jeśli do najbliższego piątku nie dostanę przesyłki to już mogę zgłaszać, bo minie 25 dni roboczych. Nie wiem, czy mi dadzą kupon na całą sumę (ok. 33 $), ale nawet jeśli mi dadzą, to będę musiała dopłacać do zestawu (brałam 6 pędzli przy rabacie 17%), czekać znowu nie wiadomo ile i modlić się, żeby doszło. Będę musiała sobie odpuścić minerały na razie, używać przeterminowanego Oriflejma, a siostrze zamawiać paskudnego Max Factora (za niecały miesiąc ma studniówkę, miałam ją wymalować minerałami). Załamka . Chyba wolałabym kupić na Allegro ze dwa pędzle niż robić kolejne zamówienie w EDM. To nie na moje nerwy.

Uświadomiłam sobie niedawno, że nie dostałam z EDM maila potwierdzającego wysyłkę. Czy to normalne?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-25 o 11:38
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:32   #3037
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tak sie zastanawiam.. ktory kolor bedzie ciut ciemniejszy od multitasking intensive?
Dzis jak na siebie patrze, to wydaje mi sie ze szyję mam z jakimis BARDZO LEKKIMI zoltymi tonami, zas twarz od pryszczy rozowa/bezowa.. sama nie wiem..
Dzis nalozylam Multi tasking podklad + korektor multi tasking.. no i jedynie z czego jestem zadowolona, to mat i ze sie nie warzy..

.. (malowalam sie rano o 8) no a teraz jak slonce jest i jak spogladam do lusterka w cieniu to widze ze w ogole sie nie zakorektorowaly pryszcze chociaz dalam zielony, troche sunlight a potem multi tasking.. masakra!

Szukam wlasnie na stronie ciemniejszego podkladu niz multi tasking..

Mam Perfect, ktor de facto u mnie na monitorze wyglada ciemniej niz Multi tasking a w rzeczywistosci jest jasniejszy od M-T..

no i nie wiem stawiam na medim beige, pink tan?

Jak patrze na light olive na stronie to az sie dziwie ze na mojej skorze wyglada jak zgnilizna!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 11:35   #3038
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość


Uświadomiłam sobie niedawno, że nie dostałam z EDM maila potwierdzającego wysyłkę. Czy to normalne?
Takiego maila, który potwierdzałby wysyłkę ja też nie dostałam - a paczka przyszła - wpawdzie na razie jedna a na drugą wciąż czekam, od 30.12

Wysłali mi tylko maila gdy status zmienił się z pending na funded.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:36   #3039
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Taaak, targi to doskonała produktu .

Agabil, poprawiłaś mi humor tym tłumaczeniem. A ogólnie nieciekawe mam refleksje ostatnio. Jeśli do najbliższego piątku nie dostanę przesyłki to już mogę zgłaszać, bo minie 25 dni roboczych. Nie wiem, czy mi dadzą kupon na całą sumę (ok. 33 $), ale nawet jeśli mi dadzą, to będę musiała dopłacać do zestawu (brałam 6 pędzli przy rabacie 17%), czekać znowu nie wiadomo ile i modlić się, żeby doszło. Będę musiała sobie odpuścić minerały na razie, używać przeterminowanego Oriflejma, a siostrze zamawiać paskudnego Max Factora. Załamka . Chyba wolałabym kupić na Allegro ze dwa pędzle niż robić kolejne zamówienie w EDM. To nie na moje nerwy.

Uświadomiłam sobie niedawno, że nie dostałam z EDM maila potwierdzającego wysyłkę. Czy to normalne?
Zaloguj się u nich na stronie i sprawdź historię swoich zamówień. Tam będzie napisane, kiedy została wysłana. A swoją drogą to dziwne, że nie dostałaś takiego maila Wiem, że z Joppa są problemy, ale że już z EDM też się zaczynają? MASAKRA
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:42   #3040
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zaloguj się u nich na stronie i sprawdź historię swoich zamówień. Tam będzie napisane, kiedy została wysłana. A swoją drogą to dziwne, że nie dostałaś takiego maila Wiem, że z Joppa są problemy, ale że już z EDM też się zaczynają? MASAKRA
Oczywiście sprawdzałam status zamówienia. Miałam "wysłane" po minucie od zapłaty (albo i szybciej). Potwierdzenie transakcji dostałam, ale potwierdzenia wysyłki już nie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:42   #3041
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu czytam wątki poświęcone kosmetykom mineralnym i postanowiłam, też je wypróbować. Weszłam na stronę EDM w celu zmówienia próbek i szczęka mi opadła. Ile tam kolorów... Jak można zdecydować się na jakiś kolor podkładu skoro jest taki wybór?
I w związku z tym mam prośbę. Doradźcie mi jakie kolory wypróbować. I jakie formuły? Myślałam o intensive, bo mam raczej problematyczną cerę ze skłonnością do grudek i przebarwieniami po krostkach, szczególnie na brodzie. Załączyłam zdjęcie, jest takie sobie, ale może będzi pomocne. I ewentualnie jaki róż byłby odpowiedni?
Do tej pory raczej nie używałam podkładów, bo nie mogłam dobrać odpowiadającego mi koloru, ale przy takim wyborze, może wreszcie mi się uda Bardzo liczę na waszą pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0384.jpg (34,7 KB, 102 załadowań)
raxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 11:44   #3042
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zaloguj się u nich na stronie i sprawdź historię swoich zamówień. Tam będzie napisane, kiedy została wysłana. A swoją drogą to dziwne, że nie dostałaś takiego maila Wiem, że z Joppa są problemy, ale że już z EDM też się zaczynają? MASAKRA
Nie wiem na ile miarodajne jest to co ma się na tym swoim koncie na str. EDM napisane. Maila potwierdzającego wysyłkę nie dostałam, a status Shipped pojawił się poł godziny po zapłacie. No chyba, że oni pracują tam tak szybko i w weekendy też
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:45   #3043
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Nie wiem na ile miarodajne jest to co ma się na tym swoim koncie na str. EDM napisane. Maila potwierdzającego wysyłkę nie dostałam, a status Shipped pojawił się poł godziny po zapłacie. No chyba, że oni pracują tam tak szybko i w weekendy też
nie, w FAQ jest napisane że nie wysyłają w weekendy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:47   #3044
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie, w FAQ jest napisane że nie wysyłają w weekendy
Tak mi się zdawało, że właśnie gdzieś czytałam, że w wekendy nie ma wysyłki - dlatego też ta zmiana statusu na "wysłane" taka trochę oszukana.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:48   #3045
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Nie wiem na ile miarodajne jest to co ma się na tym swoim koncie na str. EDM napisane. Maila potwierdzającego wysyłkę nie dostałam, a status Shipped pojawił się poł godziny po zapłacie. No chyba, że oni pracują tam tak szybko i w weekendy też
Fakt, zapomniałam o tym. Już była wcześniej mowa o tym, że shipped to raczej jakiś automat generuje. Sorki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:51   #3046
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości wpisałam obie formułki w tłumacza na google i tak mi to przetłumaczył
Genialne!

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Takiego maila, który potwierdzałby wysyłkę ja też nie dostałam - a paczka przyszła - wpawdzie na razie jedna a na drugą wciąż czekam, od 30.12

Wysłali mi tylko maila gdy status zmienił się z pending na funded.
I zawsze tylko tak wysyłają.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:56   #3047
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
I zawsze tylko tak wysyłają.
tak, zawsze dostawałam maila "funded" a "shipped" było na stronie. Daty na paczuszkach wskazują, że były wysyłane 1. dnia roboczego od zamówienia.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:59   #3048
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a ja dostała meila z treścią

the Status of your Order No. 1835250 has been changed.

New Status is:
_________________________ _________________________ __________

Funded
_________________________ _________________________ __________


czy wszystko jest OK.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 12:20   #3049
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
I zawsze tylko tak wysyłają.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, zawsze dostawałam maila "funded" a "shipped" było na stronie. Daty na paczuszkach wskazują, że były wysyłane 1. dnia roboczego od zamówienia.
czyli wszystko jest w porządku

mimo, że druga paczka z próbkami jest mam nadzieje w drodze do mnie to wczoraj nie mogłam się oprzeć i zrobiłam kolejne zamówienie tak to jest jak sobie leżą $ na PayPalu żal ich nie wykorzystać.

Minerałki NIESAMOWICIE wciągają
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 12:43   #3050
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Po długim namyśle zdecydowałam się na podkład Buff Fair Neutral Intensive i STF ryżowy SunLight.
Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru i że dla zażółconego bladziocha jakim jestem, ten zestaw będzie idealny.
Oczywiście jeszcze dobiorę sobie jakieś próbki
Ooo Kiciu, bladzioszku, miło Cię tutaj widzieć
Chyba też sobie wezmę jakieś próbki jaśniutkich ale żółtych... bo ja mam twarz białą a szyję i dekolt żółtawy I może by nieźle wyglądało, gdyby się trochę dopasować do szyi ale pewnie będę wyglądała jak Azjatka :roll eyes:
I ja bym Ci radziła wziąć napierw próbki + może pędzel, bo to trudno ocenić teoretyzcnie, który kolor i która formuła będzie dla Ciebie dobra, ja myślałam nad Sandy fair matte a tutaj się okazuje, że jeżeli już, to Fair neutral intensive. I myśę, że ten drugi może być dla Ciebie zbyt neutralny, bo ja w nim żółci nie widzę. A pęzel się bardzo przyda, ja go nie zamówiłam i teraz się męczę ze zwykłym, radzę sobie nieźle ale liczę, że flat top zdziała na mnie cuda
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 13:32   #3051
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez raxa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu czytam wątki poświęcone kosmetykom mineralnym i postanowiłam, też je wypróbować. Weszłam na stronę EDM w celu zmówienia próbek i szczęka mi opadła. Ile tam kolorów... Jak można zdecydować się na jakiś kolor podkładu skoro jest taki wybór?
I w związku z tym mam prośbę. Doradźcie mi jakie kolory wypróbować. I jakie formuły? Myślałam o intensive, bo mam raczej problematyczną cerę ze skłonnością do grudek i przebarwieniami po krostkach, szczególnie na brodzie. Załączyłam zdjęcie, jest takie sobie, ale może będzi pomocne. I ewentualnie jaki róż byłby odpowiedni?
Do tej pory raczej nie używałam podkładów, bo nie mogłam dobrać odpowiadającego mi koloru, ale przy takim wyborze, może wreszcie mi się uda Bardzo liczę na waszą pomoc.
po zdjęciu mogę tak na oko ocenić, że masz odcień sóry nieco podobny do mojego, ale chyba lekko ciemniejszy - więc polecam kolor Buff Fairly Light Neutral (bo dla mnie jest wlasnie ciut przyciemnawy) formuła Intensive powinna ładnie przykryć zaczerwienienia i przebarwienia
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:02   #3052
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri, biedaku, a moze w miedzyczasie zainwestowalabys w inny pedzel? (zawsze sie przyda podczas prania EDM-owych, kiedy w koncu dojda) Body Shop ma chyba niezle, MAC...
Ja czekam juz na 3 paczki z EDM. Dwie z pedzlami. Ale jeszcze mam czas.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:13   #3053
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Lorri, biedaku, a moze w miedzyczasie zainwestowalabys w inny pedzel? (zawsze sie przyda podczas prania EDM-owych, kiedy w koncu dojda) Body Shop ma chyba niezle, MAC...
Ja czekam juz na 3 paczki z EDM. Dwie z pedzlami. Ale jeszcze mam czas.
Niestety musiałam zainwestować w proszki do pudrów, a z pędzli to sobie nabyłam tylko przy okazji takie śliczne maleństwo do brwi za niecałe 2 $ (Conservatorie). Obserwuję notowania kabuki na Allegro, ale za 60 zł, to na pewno nie kupię. Tym bardziej, że wszystkiego muszę mieć x 2.

EDM ma przyjść i basta!
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:19   #3054
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości wpisałam obie formułki w tłumacza na google i tak mi to przetłumaczył
mistrzostwo świataaa mnie z kolei rozwala "podsypka" i imponuje fakt, że google przetłumaczył stearynian magnezu


wiecie co, nabieram strasznej ochoty na kolejne próbkowe zamówienie z EDM, to wszystko przez ten wątek i wizaż! zastanawiam się tylko, czy wziąć słoiczek mini podkładu Light Medium (matte), bo chyba on mi najbardziej podpasował, czy wstrzymać się i wziąć ten podkład w próbce w formule intensive i potem wybrać, który mi lepiej podpasuje... I jeszcze nie wiem, czy brać jakiś pędzel (w sumie nie czuję, że bardzo ich potrzebuję :P) ale chcę STF kupić, to wtedy chyba kabuki by się przydał, prawda? ahhh
w sumie jedyne, co mnie nie kręci z EDM to cienie, ale zobaczymy, może z czasem też na nie zachoruję
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 14:38   #3055
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a ja się cieszę, że angled brush będzie w ofercie, bo się na niego czaję a w ogóle to bardzo mi się podoba wishlist i namiętnie sobie coś do niej dodaję. jak już pędzel się pojawi, zamierzam zrobić jakieś fajne zamówienie, mam nadzieję, że okres moich prób dobiegnie końca. jak narazie mam wrażenie, że za dużo podkładów mi pasuje
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:07   #3056
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Napisałam wczoraj maila do EDM z zapytanie o pędzel do różu, czy będzie dostepny i dzisiaj miałam już odpowiedź:

We are creating a new blush brush that will have a fuller head, so we think it will still be about 2 more months until it's available.

Z tego co mi transalator obwieścił takich już chyba nie będzie Dowiemy się za jakieś 2 miesiące ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:10   #3057
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A moze maja na mysli pedzel Duo Fibre?
Cale szczescie, ze kupilam dwa skosniaki, skoro juz po nich.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-25 o 15:12
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:10   #3058
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj maila do EDM z zapytanie o pędzel do różu, czy będzie dostepny i dzisiaj miałam już odpowiedź:

We are creating a new blush brush that will have a fuller head, so we think it will still be about 2 more months until it's available.

Z tego co mi transalator obwieścił takich już chyba nie będzie Dowiemy się za jakieś 2 miesiące ?
w skrócie planują stworzyć nowy pędzle do różu i za jakieś 2 miesiące może być on dostępny w ofercie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:16   #3059
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj maila do EDM z zapytanie o pędzel do różu, czy będzie dostepny i dzisiaj miałam już odpowiedź:

We are creating a new blush brush that will have a fuller head, so we think it will still be about 2 more months until it's available.

Z tego co mi transalator obwieścił takich już chyba nie będzie Dowiemy się za jakieś 2 miesiące ?
fshit.
jak to 2 miesiące jak miał być późnym styczniem, a potem w połowie lutego?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:30   #3060
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ze strony EDM: "Feb 15 Your New Angled Blush Brush will be fuller and more luxurious than before!" czyli wynika z tego, że udoskonalają skośny, a nie go likwidują i wstawiają zupełnie inny pędzel do różu. data niby 15 lutego, ale to się okaże
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.