Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 15:04   #4291
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja tam mieszam tylko colorstay z very me Inne jakoś dają radę same, a z revlonu średnio chcę rezygnować, przynajmniej póki moja twarzy wygląda jak wygląda.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:01   #4292
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29457328]to może do pudru dołóż korektor ? U mnie sam puder by zszedł z twarzy szybciej niż z podkładem, więc raczej nie praktykuję, chyba że latem to wtedy nakładam tylko rimmel

Co do podkładów to dostałam wczoraj próbkę tego HM serum.... ale zgadnijcie jaki kolor? 53 [/QUOTE]
Dodaję korektor, ale mam wrażenie, że mało estetycznie w tym wyglądam, bo on przebija przez puder i jest żółtawy. Przydałby mi się jakiś różowawy, bo mam taką cerę, ale jak szukałam ostatnio czegoś w Naturze, to wszystko albo za ciemne albo za żółte. Myślicie, ze Golden Rose robi też takie jasne różowawe korektory?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:05   #4293
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dodaję korektor, ale mam wrażenie, że mało estetycznie w tym wyglądam, bo on przebija przez puder i jest żółtawy. Przydałby mi się jakiś różowawy, bo mam taką cerę, ale jak szukałam ostatnio czegoś w Naturze, to wszystko albo za ciemne albo za żółte. Myślicie, ze Golden Rose robi też takie jasne różowawe korektory?
A może korektor NYX-a ? Bardzo jasny i zdaje się neutralny... Chochlik jest w jego posiadaniu...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-09-17 o 23:07
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 07:04   #4294
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dodaję korektor, ale mam wrażenie, że mało estetycznie w tym wyglądam, bo on przebija przez puder i jest żółtawy. Przydałby mi się jakiś różowawy, bo mam taką cerę, ale jak szukałam ostatnio czegoś w Naturze, to wszystko albo za ciemne albo za żółte. Myślicie, ze Golden Rose robi też takie jasne różowawe korektory?
W miarę jasny i różowawy jest korektor w pędzelku Lovely. Jak za tą cenę to jest nawet ok.
Tylko są dwa odcienie chyba i jeden z nich jest chyba żółtawy a drugi właśnie z różową nutą.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-18 o 07:06
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 08:57   #4295
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja wczoraj doszłam do wniosku, że wszystko się na mnie zrobiło zbyt różowe.. Koszmarnie różowe. A mam niby żółty podkład. Nie wiem,czy szukac w żółciach, czy oliwkach. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mineralny.html tu jest na mnie ok, chyba przez lato moja skóra nabrała innego odcienia.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Jeny, ale miałam wtedy ładna w porównaniu do stanu dzisiejszego cerę .
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 10:17   #4296
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też doszłam do tego wniosku... Przez wakacje widać się zażółciłam

No i ostatnio wkurza mnie podkład Lily Lolo. W świetle dziennym na skórze wygląda bajkowo, ale w sztucznym - koszmarnie. Na twarzy pojawiają się jakieś plamy, jakby z nierównomiernej oksydacji.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-09-18 o 10:18
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:05   #4297
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

jyyli, kupowałaś może ten Voluplus w celu stosowania pod oczy? Bo ja go kupiłam, od kilku dni stosuję i... Kurcze, nie spodziewałam się czegokolwiek w tak krótkim czasie. Na tej cienkiej skórze pod oczami zaczęły mi się pojawiać malutkie grudki tłuszczu. Już po kilku dniach Trochę tak, jakbym miała pod skórą maciupkie krostki, albo gęsią skórkę
Planowałam dokumentować działanie tego specyfiku fotograficznie, ale żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia tych beztłuszczowych wyrw pod oczami zanim zaczęłam to stosować. Nie sądziłam, że po 5 dniach zacznie mi się autentycznie gromadzić tkanka tłuszczowa na razie nie wygląda to wybitnie ładnie, mam nadzieję, że ten tłuszcz się wkrótce rozłoży równomiernie. Ciężko mi uwierzyć, że coś, co jest niedrogie, łatwe w stosowaniu i o prostym składzie (jakiś wyciąg z makadamii czy cos takiego) może rzeczywiście zmobilizować skórę do produkcji tkanki tłuszczowej

ja też przyżółkłam przez lato, czy może raczej "przyoliwkowałam":brzydal : i oczywiście nierównomiernie - ciemniejszą mam brodę, okolice ust, nos i czoło, reszta nadal jest jasna. Dobrze, że mam podkład Pixie na poziomach 0 i 2, stosuję obydwa w zależności od części twarzy i nie boję się ciemniejszych/jaśniejszych placków, jeśli się podkład zetrze
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 12:14   #4298
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jyyli, kupowałaś może ten Voluplus w celu stosowania pod oczy? Bo ja go kupiłam, od kilku dni stosuję i... Kurcze, nie spodziewałam się czegokolwiek w tak krótkim czasie. Na tej cienkiej skórze pod oczami zaczęły mi się pojawiać malutkie grudki tłuszczu. Już po kilku dniach Trochę tak, jakbym miała pod skórą maciupkie krostki, albo gęsią skórkę
Planowałam dokumentować działanie tego specyfiku fotograficznie, ale żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia tych beztłuszczowych wyrw pod oczami zanim zaczęłam to stosować. Nie sądziłam, że po 5 dniach zacznie mi się autentycznie gromadzić tkanka tłuszczowa na razie nie wygląda to wybitnie ładnie, mam nadzieję, że ten tłuszcz się wkrótce rozłoży równomiernie. Ciężko mi uwierzyć, że coś, co jest niedrogie, łatwe w stosowaniu i o prostym składzie (jakiś wyciąg z makadamii czy cos takiego) może rzeczywiście zmobilizować skórę do produkcji tkanki tłuszczowej

ja też przyżółkłam przez lato, czy może raczej "przyoliwkowałam":brzydal : i oczywiście nierównomiernie - ciemniejszą mam brodę, okolice ust, nos i czoło, reszta nadal jest jasna. Dobrze, że mam podkład Pixie na poziomach 0 i 2, stosuję obydwa w zależności od części twarzy i nie boję się ciemniejszych/jaśniejszych placków, jeśli się podkład zetrze
Nie kupiłam, bo jakoś nie mogłam się przekonać do zakupu, ale kurczę, po takiej relacji kupię na pewno! Używasz nierozcieńczony prosto na skórę?
Koniecznie informuj o dalszych efektach Jeśli u Ciebie będzie poprawa, to na pewno kupię.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:26   #4299
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie kupiłam, bo jakoś nie mogłam się przekonać do zakupu, ale kurczę, po takiej relacji kupię na pewno! Używasz nierozcieńczony prosto na skórę?
Koniecznie informuj o dalszych efektach Jeśli u Ciebie będzie poprawa, to na pewno kupię.
nie rozcieńczam, co może nie jest najlepszym pomysłem i nie wiem, czy nie zacznę jednak tego robić. Za parę dni napiszę znowu, jak się sprawa ma. Ah, jak ja uwielbiam być królikiem doświadczalnym Już teraz jestem zadowolona, bo te "grudki" są widoczne przy naciąganiu skóry, normalnie nie wygląda to tak drastycznie, jest "gładsze" przejście między policzkiem a skórą pod okiem.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:47   #4300
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Może by to dać na biust?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:57   #4301
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Może by to dać na biust?
to w końcu specyfik docelowo przeznaczony do biustu

teraz się zastanawiam, czy to możliwe, że jak po osiągnięciu zadowalającego efektu odstawię ten Voluplus to czy ten tłuszcz spod oczu może... zniknąć stamtąd?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:28   #4302
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witajcie blade kobiety,przebrnęłam przez całą vi cz wątku.Też jestem bledziochem,trochę z natury ,troche z zamiłowania-czyli podkręcam efekt,bo lubię bardzo jasną skórę. Drogeryjne podkłady oczywiscie za ciemne,dlatego od dłużeszego czasu używam minerałów,przez 2 lata edm,ale nie lubie ich,słabo kryją,za ciemne kolory wziełam,teraz faza na lumiere-boskie są ,formuła FF ,moje kolory to: light neutral/light medium neutral. Dopiero dzięki wizażowi zdałam sobie sprawę z konieczności używania filtrów.Twarz mi sie słabo opala (jest wrażliwa i ogolnie inna niz reszta ciała,bardziej tez jasna) i do niej kupię Ducray 50+,do ciała zaś planuje Sorayę 45,muszę tez znaleźć sposób na wybielenie ramion,bo są ciemniejsze od reszty po lecie(zaś nogi,dekolt,twarz ok),chociaż nie opaloałam sie celowo Filtry teraz wgl wskazane dla mnie bo jestem na Duacu i Tetralysalu-ostatnio cera daje mi popalić Jeszcze dodam,że mam skórę skłonna do zapychania,stosuje raczej naturalna pielęgnację (Alterra,Hauschka,Minerel Flowers-chyba mnie zapychają),uwielbiam tez efekt pudru Jadwigi do cery trądzikowej,daję jej tyle żeby aż bieliła).Zastanawiam się nad kupnem BB Creamów i po preczytaniu wątku wykluczyłam Misshe PC,Elemonga,rózowego Skin79,mogłbyscie mi jakis poradzic-zastanawiam się nad jakąś Holiką i grzybkowym Skinfoodem.Jeszcze mam pytanie czy któras używała podkładu Illamasqua ? Bo bardzo mnie zainteresowała

Edytowane przez bossy162
Czas edycji: 2011-09-18 o 16:34
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:02   #4303
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witajcie ja także należe do osób posiadających jasną cere do tego jestem blondynką Zwykle się nie malowałam i musze przyznać ,że to sprawia ,że wyglądam nijako jestem (19 lat)także mam czasem problem z wągarmi lub krostkami. Zwykle używałam tylko pudru w kamieniu bo jakoś bałam się podkładów. Nie znam się na makijażu i nie chciałam zrobić sobie maski i wyglądać tandetnie i sztucznie. Do tej pory miałam przygode z kilkoma puderkami w kamieniu ..niektóre sprawiały ,że miałam pomarańcz na twarzy (miss sporty) ,puder Stay Mate z rimmela wziełam chyba troche za jasny - odcień 003, najczęsciej kupowałam puder z rossmana Synergen odcien także 03 -sand. Niestety one się długo na buzi nie utrzymują i można powiedzieć ,że tylko spawiają to ,że buzia się nie świeci. Dlatego zaczełam myśleć o jakimś lekkim podkładzie. Tylko nie mam pojecia jaki. Przejrzałam forum i tego jest tyle ,że trudno wybrać. Chciałabym jakiś dobry,lekki który nie obciąży za bardzo buzi i nie musi jej jakoś bardzo maskować. I nie chce by cena była jakąs kosmiczna.Bardzo proszę o pomoc
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:08   #4304
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W miarę jasny i różowawy jest korektor w pędzelku Lovely. Jak za tą cenę to jest nawet ok.
Tylko są dwa odcienie chyba i jeden z nich jest chyba żółtawy a drugi właśnie z różową nutą.
Muszę przetestować ten Lovely na ręce, bo na parę rzeczy z tej serii mam uczulenie (m.in. na błyszczyki). Nie sądziłam, że z tej firmy są jasne korektory, dlatego zawsze omijałam to stoisko Ale sprawdzę, a nuż znajdę coś dla siebie Jestem przed okresem i moje kulfony są mega widoczne. Chciałabym je dobrze zamaskować.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:10   #4305
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, ja na twarzy zostałam różowa, dekolt różowy, szyja zażółcona
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:24   #4306
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może korektor NYX-a ? Bardzo jasny i zdaje się neutralny... Chochlik jest w jego posiadaniu...
Przejrzałam chochlikowy blog Ten korektor wydaje się całkiem atrakcyjny
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:09   #4307
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mnie też zainteresował ten korektor
Co do Lovely, to kolory co prawda jasne, ale jakość i krycie (na mojej skórze) wypadało fatalnie. Korektor spływał ze zmian, a pod oczami rolował się.

Lenka - używasz odcieni 03? Toż one bardzo ciemne są... Przynajmniej jak na nasze standardy.
Z lekkich podkładów polecam Helathy Mix Serum Bourjois czy jego tańszy odpwiednik Joko: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ej.html&next=1

bossy podkładów Illa używałyśmy. Więcej info jest na KWC i wątku jasnopodkładowym.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-09-18 o 18:11
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:16   #4308
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Przejrzałam chochlikowy blog Ten korektor wydaje się całkiem atrakcyjny
bo jest fajny i rzeczywiście jasny Namnożyło mi się trochę korektorów, więc ten wklepuję na podkład, żeby zakryć syfki i dobrze się spisuje, a pod oczy daję ten z bell
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:41   #4309
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

bossy162, tu znajdują się recenzje mocno kryjącego podkładu Illamasqua, napisane przez dwie bladolice: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...o-kryjacy.html.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:23   #4310
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29478589]bo jest fajny i rzeczywiście jasny Namnożyło mi się trochę korektorów, więc ten wklepuję na podkład, żeby zakryć syfki i dobrze się spisuje, a pod oczy daję ten z bell [/QUOTE]
Do każdego zadania inny korektor I tak powinno być, bo nie każdy nadaje się pod oczy, niektóre wysuszają. Ja też mam z Bell i go aktualnie używam, jest dość jasny, ale niestety zbyt żółtkowaty jak dla mnie. Jakby było cudownie, gdyby do każdego jasnego produktu robili dwie wersje: z żółcią i różem

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mnie też zainteresował ten korektor
Co do Lovely, to kolory co prawda jasne, ale jakość i krycie (na mojej skórze) wypadało fatalnie. Korektor spływał ze zmian, a pod oczami rolował się.
Ja mam obecnie jasny z Bell i on nie jest tragiczny, ale też się trochę roluje i czasami spływa albo wchodzi w reakcję z pudrem i robi się strup.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:30   #4311
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja miałam ten wynalazek:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32781,magic-pen.html
Wszystko przez konsystencję - tłustawą, lubiącą spływać i migrować po skórze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:42   #4312
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Przejrzałam recenzje i raczej są niepochlebne, główna wada to niskie krycie, a mi by się właśnie przydało zamaskować kulfony. quench, on naprawdę jest w jakiś sposób świecący, że dziewczyny biorą go zamiast rozświetlacza?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 23:21   #4313
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja kulfony zakrywam grubszą warstwą Elemonga (na resztę twarzy cieniutka warstwa jego albo Misshy), potem jeszcze dotynkowywuję podkładem z EDM, ale ja muszę sobie codziennie rano malować twarz od podstaw, bo mam skórę w tragicznym stanie.
Do skóry która w ogóle jest i ma tylko trochę bomb Elemong na pewno się sprawdzi jako korektor, bo kryje rewelacyjnie.

Wiem, że go ciągle tu zachwalam, ale jest już idealny Mocno kryje, daje efekt idealnej cery, jest jasny i wpada w róż
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:25   #4314
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzięki za odp dot. Illa,myślę o nim intensywnie,bo narazie używam lumiere solo.Z BB Creamów interesują mnie tak jak już mówiłam grzybkowy Skinfood i Innisfree eco.

Jyyli czy ten Ele Cię nie zapycha ? Podoba mi się jego kolor
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 08:06   #4315
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Przejrzałam recenzje i raczej są niepochlebne, główna wada to niskie krycie, a mi by się właśnie przydało zamaskować kulfony. quench, on naprawdę jest w jakiś sposób świecący, że dziewczyny biorą go zamiast rozświetlacza?
Szczerze, to nie pamiętam, by miał w sobie jakieś drobinki Może miałam jakąś pierwotną wersję bez drobinek. Był po prostu jasny i zostawiał glow ale na zasadzie jakiej to robią bb kremy. Aż dzisiaj przyjrzę mu się jeszcze raz...

Dziewczyny, czy macie jakieś sposoby na wylinkę po kwasach? Przesadziłam z glikolem i zamiast gładkiej skóry na twarzy mam łuszczącą się skorupę, co gorsza miejscami zaczerwienioną. Nie idzie tego zakryć żadnym podkładem
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 08:21   #4316
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp dot. Illa,myślę o nim intensywnie,bo narazie używam lumiere solo.Z BB Creamów interesują mnie tak jak już mówiłam grzybkowy Skinfood i Innisfree eco.

Jyyli czy ten Ele Cię nie zapycha ? Podoba mi się jego kolor
Mnie nie zapycha, ale wiadomo, że są różne cery.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szczerze, to nie pamiętam, by miał w sobie jakieś drobinki Może miałam jakąś pierwotną wersję bez drobinek. Był po prostu jasny i zostawiał glow ale na zasadzie jakiej to robią bb kremy. Aż dzisiaj przyjrzę mu się jeszcze raz...

Dziewczyny, czy macie jakieś sposoby na wylinkę po kwasach? Przesadziłam z glikolem i zamiast gładkiej skóry na twarzy mam łuszczącą się skorupę, co gorsza miejscami zaczerwienioną. Nie idzie tego zakryć żadnym podkładem
Peeling enzymatyczny i masaż oliwką (nawet powtórzony kilka razy). To drugie naprawdę super działa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 08:55   #4317
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

jyyli, dzięki za radę... Chętnie skorzystam bo moja skóra wygląda fatalnie... Jakoś ukryłam zaczerwienienia Elemongiem i Misshą ale nie wygląda to dobrze... Te czerwone placki na czole... Ehhh
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:11   #4318
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp dot. Illa,myślę o nim intensywnie,bo narazie używam lumiere solo.Z BB Creamów interesują mnie tak jak już mówiłam grzybkowy Skinfood i Innisfree eco.

Jyyli czy ten Ele Cię nie zapycha ? Podoba mi się jego kolor
grzybkowy skinfood nie nadaje się do ekstremalnie jasnej cery, raczej do średnio jasnej a innisfree eco jest dosyć ciemny jedynie że jaśnieje na skórze, ale u każdego inaczej, raczej dostosowuje się do kolorytu ale nie rozjaśnia jeśli skóra jest bardzo blada.
Ja teraz używam elemonga ale z niechęcią nakładam go gąbeczką silikonowa z shiseido daje maleńka warstwę ale i tak się waży i tłuści
Teraz zamówiłam skin79 lovely girl i czekam na GR #21
Jyyli Tobie sie elemong nie waży? czym go nakładasz?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:44   #4319
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Do każdego zadania inny korektor I tak powinno być, bo nie każdy nadaje się pod oczy, niektóre wysuszają. Ja też mam z Bell i go aktualnie używam, jest dość jasny, ale niestety zbyt żółtkowaty jak dla mnie. Jakby było cudownie, gdyby do każdego jasnego produktu robili dwie wersje: z żółcią i różem

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------


Ja mam obecnie jasny z Bell i on nie jest tragiczny, ale też się trochę roluje i czasami spływa albo wchodzi w reakcję z pudrem i robi się strup.
no w sumie taki średnio jasny ten bell, ale u mnie się dopasowuje A z kolei ja nie mogę mieć nic różowego, bo wyglądam jak świnka
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:41   #4320
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
grzybkowy skinfood nie nadaje się do ekstremalnie jasnej cery, raczej do średnio jasnej a innisfree eco jest dosyć ciemny jedynie że jaśnieje na skórze, ale u każdego inaczej, raczej dostosowuje się do kolorytu ale nie rozjaśnia jeśli skóra jest bardzo blada.
Ja teraz używam elemonga ale z niechęcią nakładam go gąbeczką silikonowa z shiseido daje maleńka warstwę ale i tak się waży i tłuści
Teraz zamówiłam skin79 lovely girl i czekam na GR #21
Jyyli Tobie sie elemong nie waży? czym go nakładasz?
U mnie się nie warzy Nakładam go łapkami, po prostu wklepuję, bo tak najlepiej wygląda.
No i najlepiej na matową skórę moim zdaniem nakładać, więc wcześniej używam bibułek matujących.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.