Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 16:10   #4381
Skamander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Mhm, akurat uważam że równouprawnienie kobiet i mężczyzn to trochę inna sprawa niż kwestia tutejszy/obcokrajowiec.
---
)
Mnie chodziło ogólnie o dyskryminację. Nie ważne czy to na płaszczyźnie płci czy pochodzenia
Skamander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:14   #4382
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Każdy robi jak chce to zrozumiałe .. ale nie rozumiem dlaczego ktoś się zdziwiony, że istnieje ogólna 'rada', że się nie powinno rozczesywać mokrych włosów.
ja pierwszy raz słyszę żeby ktoś rozczesywał dopiero suche włosy o co w ogóle chodzi? pytam serio, bo pierwsze słyszę takie coś, suche chyba ciężej rozczesać, nie?
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:16   #4383
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
ja pierwszy raz słyszę żeby ktoś rozczesywał dopiero suche włosy o co w ogóle chodzi? pytam serio, bo pierwsze słyszę takie coś, suche chyba ciężej rozczesać, nie?
No bo się podobno otwierają łuski, się szarpnie, to się uszkodzi... Ja tam uważam, że każdy niech robi jak chce, ale po swoim przykładzie wiem, że więcej mi włosów leci, jak czeszę je mokre, niż jak potem suche...

I nie tylko ja tak mam - pamiętam na wątku o wypadaniu włosów wszystkie dziewczyny: bo jak czeszą mokre włosy, to im włosy lecą. Nie wiem gdzie były, jak rozdawali logiczne myślenie, ale jak coś szkodzi, to się tego powinno zaniechać, czyż nie tak podpowiada rozsądek, logika i pradawne instynkty?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:18   #4384
ainaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie wiem szczerze o co tyle szumu:/
Przecież ten filmik jest żartem i jak dla mnie dotyczy 99,5% dziewczyn. Nakręciły go dziewczyny, o dziewczynach i nie ma sensu się tak oburzać. Boję się pomyśleć co by się działo, gdyby nagrali ten filmik faceci Nie porównujmy Polski do Chin, Japonii, Francji czy innych bo zawsze będzie inaczej.
Shilpa trochę chyba jesteś przewrażliwiona. Lubię oglądać Twoje filmiki, ale wolę słuchać jak jest w Azji, a nie czytać jak cały czas porównujesz ją do Polski.
ainaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:22   #4385
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że każdy niech robi jak chce, ale po swoim przykładzie wiem, że więcej mi włosów leci, jak czeszę je mokre, niż jak potem suche...
dzięki za wyjaśnienie wiadomo, że każdy powinien robić tak jak mu pasuje. Ja akurat mam odwrotnie niż Ty - jak za długo trzymam w ręczniku, albo i bez to robi mi się siano, które ciężko rozczesać. A jak użyję odżywki i od razu rozczeszę (mokre) to żadnego problemu nie ma.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:24   #4386
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
ja pierwszy raz słyszę żeby ktoś rozczesywał dopiero suche włosy o co w ogóle chodzi? pytam serio, bo pierwsze słyszę takie coś, suche chyba ciężej rozczesać, nie?
Znaczy się ja przyznaje się bez bicia, że ja podsuszam trochę i dopiero gdy dochodza do pełnego wysuszenia to je rozczesuję ..
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:24   #4387
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ainaj Pokaż wiadomość
Nie wiem szczerze o co tyle szumu:/
Przecież ten filmik jest żartem i jak dla mnie dotyczy 99,5% dziewczyn. Nakręciły go dziewczyny, o dziewczynach i nie ma sensu się tak oburzać. Boję się pomyśleć co by się działo, gdyby nagrali ten filmik faceci Nie porównujmy Polski do Chin, Japonii, Francji czy innych bo zawsze będzie inaczej.
Shilpa trochę chyba jesteś przewrażliwiona. Lubię oglądać Twoje filmiki, ale wolę słuchać jak jest w Azji, a nie czytać jak cały czas porównujesz ją do Polski.
Czy mogłabyś wskazać miejsce, gdzie w tej dyskusji porównałam cokolwiek do Azji? O.o Możesz zacytować....
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 16:26   #4388
ainaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś wskazać miejsce, gdzie w tej dyskusji porównałam cokolwiek do Azji? O.o Możesz zacytować....
Nie napisałam, że w tej dyskusji. Ale w wątku wiele razy.
ainaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:28   #4389
nereidkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie rozumiem tej dyskusji. Dziewczyny zrobiły filmik, w którym pokazały, że mają sporo dystansu do samych siebie jako kobiet. Filmik jest przerysowany bo to miała być parodia, pastisz, jakkolwiek tego nie nazwiemy. Moim zdaniem wyszło to średnio bo dziewczyny nie są najlepszymi aktorkami. To tak w ramach dygresji. Wróćmy do tematu. Znam swoją wartość, ale to nie znaczy, że zapominam o tym, że jestem kobietą i zdarzają mi się zachowania typowo kobiece - wyrzucanie wszystkiego z torebki, żeby znaleźć telefon, marudzenie facetowi dla marudzenia, sceny zazdrości czy chociażby w trakcie gry wstępnej przypomnienie sobie czegoś i rozwalenie całkowicie nastroju. Tyle, że z moim facetem potrafiliśmy się z tego śmiać. I powiem tak - kocham bycie kobietą, kocham to, że mam mnóstwo takich zabawnych cech. Bo wiem, że to tylko część mnie. I nie mam potrzeby podkreślenia na co dzień swojej inteligencji i swojej, hmm, przydatności zawodowej etc.

Siedzę w prawie. Już na studiach zdarzali się profesorzy, którzy nie przepadali za kobietami (w tym blondynek nie znosili) - olewałam to. Traktowałam ich jak buraków, których nie sposób nie spotkać na swojej drodze. Zresztą pomijając kwestię płci. Mam 23 lata, a wyglądam na młodszą - z tego względu zdarza się, że ludzie nie traktują mnie poważnie przy pierwszym kontakcie. Wystarczy jednak kilka zdań ze mną zamienionych i wiedzą, że mają do czynienia nie z głupią nastolatką, a z poważną i profesjonalną osobą. Stereotypy zawsze były i zawsze będą. Grunt to olewać je, wyśmiewać, mieć do nich dystans i robić swoje. Nie wierzę, że ktoś kto jest dobry w Polsce całe życie będzie dyskryminowany i dostawał po dupie za to, że jest kobietą. Jeżeli mam szefa dupka, który mnie dyskryminuje to zmieniam pracę, a z tym Panem walczę w sądzie (jeżeli uważam, że gra jest warta świeczki) bo nadmienię, że Polska to nie ciemnogród i środki ochrony przewidziane dla osób dyskryminowanych (z jakiekolwiek powodu, nie tylko płci) są naprawdę szerokie.
nereidkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:42   #4390
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Shilpo skoro tak Cię zniesmaczył ten film, dlaczego zatem nie wypowiedziałaś się na jego temat w komentarzach pod filmem?
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:46   #4391
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dla mnie filmik jest śmieszny, przerysowany, ot zrobiony dla jaj. A czy dowodem na to, że pomimo naszej "nieporadności i zagubienia" możemy zrobić karierę nie są chociażby osiągnięcia szusz i innych dziewczyn z YT, ktore uczynily z Tego swoj zawod i maja niezle pieniadze?

Z drugiej strony rozumiem tez Shilpe. Juz w gimnazjum pierwszy raz spotkalam sie z dyskryminacja kobiet. Ale facet to taki szowinista, strasznie zakompleksiony burak, ze musial wyladowac swoja frustracje. I tez bulwersuje mnie kwestia zarobkow na tych samych stanowiskach zaleznie od plci albo np. podpisywanie poparcia dla Korwina-Mikke, ktory jest naczelnym szowinista RP.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-09-10 o 16:49
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 16:47   #4392
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
Shilpo skoro tak Cię zniesmaczył ten film, dlaczego zatem nie wypowiedziałaś się na jego temat w komentarzach pod filmem?
Bo szczerze powiedziawszy, jestem świecie przekonana, że jeśli gdzieś może dojść do jakiejkolwiek dyskusji... to tutaj Możecie się ze mną nie zgadzać, możecie mieć inne doświadczenia, może wam się nie podobać moja postawa, ale przynajmniej jest to wyrażone w jakiś rzeczowy sposób. Wszyscy wiemy, że o dyskusję trudno pod filmikami na YT xD
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:54   #4393
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja też teraz chcę dorzucić swoje 3 grosze mimo iż się tu nie wypowiadam...
Shlipo jestem zszokowana tym co napisałaś... Myślałam, że wszyscy tutaj przesadzają pisząc o Tobie takie rzeczy ale chyba jednak jest coś na rzeczy. Tylko nie odbieraj tego jako ataku, bo nie chce się z Tobą kłócić.

Nie lubię Polski tak jak Ty ale w życiu nie myslałam o tym kraju tak fanatycznie jak Ty... Chyba trochę przesadzasz. Ja np mam inne zdanie o kraju, który jest dla Ciebie idealny... Szczerze? To już wolę Egipt i muzułmanizm niż Koreańczyków... Dla mnie to NAJDZIWNIEJSZY naród na świecie i szczerze to się ich boję... Nie rozumiem ich, nie rozumiem tego co tam się wyprawia w dziejszych czasach i boję się co będzie jeszcze za kilka lat. Tobie tak to wszystko się tam podoba? Czy może podobałby Ci się każdy kraj w którym znalazłabyś dobrą pracę i własny kąt oczywiście pod warunkiem, że nie byłaby to Polska?

Chcę pokazać Wam autentyczny film z monitoringu który znalazłam na szokblogu kiedyś i wstrząsnał mną tak, że nie mogłam potem zasnąć...
Jak to mogło się stać w dziejszych czasach? Ci ludzie gdzie są 'lepsi i mądrzejsi' od nas nie mają uczuć?
Wiem, że to Chiny, a nie Singapur ale dla mnie wybacz... to jest to samo.
http://video.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Chiny+2-lat...ki/video/14337

Co do filmu dziewczyn to powiem tylko jedno... Wielkie sorry ale nie wiem co trzeba mysleć i jakim trzeba być przewrażliwionym aby napisać coś takiego.

Ja uważam, że to co pokazały dziewczyny to coś świetnego, coś co nas różni od facetów. Film pokazuje prawdziwą kobietę Nic złego tam nie robimy... przecież faceci właśnie za to nas kochają Ehh... troszkę więcej luzu Shlipo!
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:57   #4394
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Oglądam kolejny filmik Karoliny Baszak dotyczącej włosów i kolejna która rozczesuje włosy na mokro. :P
Każdy robi jak chce to zrozumiałe .. ale nie rozumiem dlaczego ktoś się zdziwiony, że istnieje ogólna 'rada', że się nie powinno rozczesywać mokrych włosów.
Ja rozczesuję włosy wilgotne i wtedy jest najlepiej. A Karolinę Baszak odsubskrybowałam, bo czuję, że nic z tego jej kanału nie będzie jeśli chodzi o sprawy urodowe .

Cytat:
Napisane przez nereidkaa Pokaż wiadomość
Znam swoją wartość, ale to nie znaczy, że zapominam o tym, że jestem kobietą i zdarzają mi się zachowania typowo kobiece - wyrzucanie wszystkiego z torebki, żeby znaleźć telefon, marudzenie facetowi dla marudzenia, sceny zazdrości czy chociażby w trakcie gry wstępnej przypomnienie sobie czegoś i rozwalenie całkowicie nastroju. Tyle, że z moim facetem potrafiliśmy się z tego śmiać. I powiem tak - kocham bycie kobietą, kocham to, że mam mnóstwo takich zabawnych cech. Bo wiem, że to tylko część mnie. I nie mam potrzeby podkreślenia na co dzień swojej inteligencji i swojej, hmm, przydatności zawodowej etc.
Otóż to. Jak dla mnie filmik był po prostu zabawny, taki miał być i tyle. A co do szowinizmu i tego typu zachowań, to ten problem istnieje wszędzie, nie tylko w Polsce. Sama raz spotkałam się z czymś takim w rozmowie z potencjalnym pracodawcą(który uważał, że w kobieta powinna mu w pewien sposób podziękować za pracę), a poza tym to sobie nie przypominam takich sytuacji. Ew. jakieś uszczypliwe żarciki w gronie znajomych, ale dot. i kobiet i mężczyzn.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:02   #4395
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Ja np mam inne zdanie o kraju, który jest dla Ciebie idealny... Szczerze? To już wolę Egipt i muzułmanizm niż Koreańczyków... Dla mnie to NAJDZIWNIEJSZY naród na świecie i szczerze to się ich boję... Nie rozumiem ich, nie rozumiem tego co tam się wyprawia w dziejszych czasach i boję się co będzie jeszcze za kilka lat. Tobie tak to wszystko się tam podoba? Czy może podobałby Ci się każdy kraj w którym znalazłabyś dobrą pracę i własny kąt oczywiście pod warunkiem, że nie byłaby to Polska?
.... a mozesz mi powiedziec co tam sie takiego wyprawia? moze jestem jakas niedoinformowana
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:03   #4396
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
.... a mozesz mi powiedziec co tam sie takiego wyprawia? moze jestem jakas niedoinformowana
Jesteś. Ale jak dla mnie to nie wina ludzi, tylko chorej władzy.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:07
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:08   #4397
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jesteś. Ale jak dla mnie to nie wina ludzi, tylko chorej władzy.
a mnie sie wydaje, ze jak zwykle sa mylone 2 zupelnie inne kraje.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:09   #4398
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
.... a mozesz mi powiedziec co tam sie takiego wyprawia? moze jestem jakas niedoinformowana
Już ktoś napisał, że morduje się nienarodzone dzieci... Matki przymusza się do aborcji, bo każda rodzina może mieć tylko jedno dziecko, to mało?
Po za tym... wcześniejszy link z tą reklamą... Albo ja jestem idiotką i jej nie rozumiem albo to jedna z wielu sytuacji które są nie do zrozumienia, bo tylko oni wiedzą o co chodzi...
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:10   #4399
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Żeby zrozumieć żart potrzebne jest nie tylko poczucie humoru, ale trochę dystansu i inteligencji też nie zaszkodzi.

dla rozluźnienia atmosfery albo jej zaostrzenia, hit internetu, bodajże koreański :
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp...source=message

Edytowane przez ladymln
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:13
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 17:11   #4400
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Już ktoś napisał, że morduje się nienarodzone dzieci... Matki przymusza się do aborcji, bo każda rodzina może mieć tylko jedno dziecko, to mało?
Po za tym... wcześniejszy link z tą reklamą... Albo ja jestem idiotką i jej nie rozumiem albo to jedna z wielu sytuacji które są nie do zrozumienia, bo tylko oni wiedzą o co chodzi...
po pierwsze sytuacja z dziecmi odnosi sie do CHIN. A reklama wczesniej wklejona byla JAPONSKA. Nie wiem gdzie Ty tu masz Koree. I piszac 'Korea' mam na mysli oczywiscie Koree Poludniowa a nie Polnocna.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:13
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:13   #4401
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
aż głupio się przyznać, ale baaardzo się odnajduję w tym filmiku
hehe nie Ty jedna, tez tak mam

Eliza wlaczyla komentarze na blogu, ale narazie nie ma ciagu dalszego afery reebokowej
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:14   #4402
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jesteś. Ale jak dla mnie to nie wina ludzi, tylko chorej władzy.
Ale o którą Koreę Ci chodzi?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:15   #4403
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Co oni Ci w tej Polsce dziewczyno zrobili???
Trzeba umieć się śmiać z siebie, ze stereotypów, nie można brać wszystkiego na poważnie. Nie wydaje mi się, żeby ten filmik propagował szowinizm i lekceważenie

troche dystansu
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:15   #4404
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
a mnie sie wydaje, ze jak zwykle sa mylone 2 zupelnie inne kraje.
A o Korei Płn. słyszałaś przecież... Dla Ciebie władza tam nie jest chora? Władza, nie ludzie, gwoli ścisłości.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:16   #4405
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Już ktoś napisał, że morduje się nienarodzone dzieci... Matki przymusza się do aborcji, bo każda rodzina może mieć tylko jedno dziecko, to mało?
Po za tym... wcześniejszy link z tą reklamą... Albo ja jestem idiotką i jej nie rozumiem albo to jedna z wielu sytuacji które są nie do zrozumienia, bo tylko oni wiedzą o co chodzi...
Chyba masz na myśli Chiny? To tak jakby pomylić Polskę z Rosją.

Co do filmu Szusz & co. to szczerze mówiąc słabiutki
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:16   #4406
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Olka, o północną.

Edit: ale pomyłka Chin z Koreą Płn. epicka
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:17   #4407
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
A o Korei Płn. słyszałaś przecież... Dla Ciebie władza tam nie jest chora? Władza, nie ludzie, gwoli ścisłości.
oczywiscie, ze slyszalam (kto nie slyszal...) tylko, ze Azjatycki Cukier pisze o Poludniowej, a nie Polnocnej wiec to chyba roznica. dlatego napisalam, ze jestem niedoinformowana skoro w Poludniowej dzieja sie taaaaaaaaakie rzeczy, a ja o nich nie wiem.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:18
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:18   #4408
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez nereidkaa Pokaż wiadomość
Siedzę w prawie. Już na studiach zdarzali się profesorzy, którzy nie przepadali za kobietami (w tym blondynek nie znosili) - olewałam to. Traktowałam ich jak buraków, których nie sposób nie spotkać na swojej drodze. Zresztą pomijając kwestię płci. Mam 23 lata, a wyglądam na młodszą - z tego względu zdarza się, że ludzie nie traktują mnie poważnie przy pierwszym kontakcie. Wystarczy jednak kilka zdań ze mną zamienionych i wiedzą, że mają do czynienia nie z głupią nastolatką, a z poważną i profesjonalną osobą. Stereotypy zawsze były i zawsze będą. Grunt to olewać je, wyśmiewać, mieć do nich dystans i robić swoje. Nie wierzę, że ktoś kto jest dobry w Polsce całe życie będzie dyskryminowany i dostawał po dupie za to, że jest kobietą.
Całkowicie zgadzam się z ww wypowiedzią. Również jestem pewna swojej wartości, dlatego nie daję się traktować jak śmieć w pracy, a jeśli ktoś wygłasza jakieś nieprzychylne opinie kierowane do mojej osoby, swoim zachowaniem pokazuję mu, że jest w błędzie, a nie uciekam do Singapuru płacząc, że 'to dlatego, że jestem kobietą' , 'to dlatego, że jestem czarny', 'to dlatego, że jestem młodsza'.
Z kolei faworyzowanie kobiet jest przyznaniem im tytułu słabszych, litowaniem się nad nimi.

I naprawdę, musiało mi by się bardzo nudzić, żeby żartobliwemu filmikowi na yt przypisywać wydźwięk społeczno-polityczny.

Kiedyś sama oglądałam Shilpę, ale jej infantylność mnie zabiła. Z przykrością stwierdzam, że jej fanem jest mój chodzący do gimnazjum siostrzeniec, jego dziewczyna i inne dzieci w wieku <14 lat. I głoszą one podobne teorie, że Polska to wieś, zadupie, zaścianek. Przykre.

Edytowane przez onemorepanda
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:20
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:20   #4409
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze slyszalam (kto nie slyszal...) tylko, ze Azjatycki Cukier pisze o Poludniowej, a nie Polnocnej wiec to chyba roznica. dlatego napisalam, ze jestem niedoinformowana skoro w Poludniowej dzieja sie taaaaaaaaakie rzeczy, a ja o nich nie wiem.
Wszystko jasne Dla mnie to mylący był post Senaliah. Ja o Korei, że władza chora, a ona o Chinach i pisze, że to w Korei mordują dzieci.

Edit: onemorepanda, to żeś dowaliła z tym oglądaniem kanału Shilpy ale w sumie takie zachowanie moze i jara gimdzieciaki. Ja o wiele bardziej wole sluchac meza Azjatyckiego Cukru, jakis taki powazniejszy jest. I moj TZ sam stwierdzil, ze laska sie mota, glupoty gada, a facet konkretnie i na temat.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:21
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:21   #4410
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Żeby zrozumieć żart potrzebne jest nie tylko poczucie humoru, ale trochę dystansu i inteligencji też nie zaszkodzi.

dla rozluźnienia atmosfery albo jej zaostrzenia, hit internetu, bodajże koreański :
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp...source=message

Większe wrażenie robi na mnie wersja "na żywo".
http://www.youtube.com/watch?feature...v=rX372ZwXOEM#!
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.