Chanel-kolorówka - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 17:00   #1801
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no co ... przez chwile w koszyczku bylo wiecej ... no dopsze ... wzielam jeszcze diorkowa baze pod lakier i top coat ...
Desti, zlituj sie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:05   #1802
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Nie klikaj jeszcze Jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj tydzien. Zawsze istnieje prawdopodobienstwo, ze bede w nich wygladac jak i bedzie trzeba cos z nimi zrobic A ida do mnie nowe niemacane, amikowe
jeszcze nie ma a już oddaje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:05   #1803
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Desti, zlituj sie
do soboty szlaban ...

a w ogole chodzi za mna chanel poudre cristalline... ale nie wiem... opinie slyszalam dobre ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:07   #1804
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
na ustach ... testery byly nowe ... dziewicze ... bo jednak usta maja inny kolor jak reka ... 02 nawet fajnie wygladala u mnie... wcale nie jest taka ciemna ale jakby nie bylo sa wlasnie takie... zwyczajne ...

Ola jeszcze nie bo wczoraj bylam za bardzo zmeczona... ale chyba klikne Murano... bo Mystic maja wiecej blink blink jak myslalam... bo te co mam z brazem sa praktycznie matowe... i myslalam, ze Mystic tez takie sa... ehhh...
Desti dokładnie takie samo miałam wrażenie po tych szminkach, spodziewałam się nie wiadomo czego a tu takie........ no szminki i tyle.
A Mystic są fajniutkie, najbardziej błyszczą się te dwa jasne cienie (ten szarawy to CUDO!!! nigdzie takiego nie widziałam!) te dwa pozostałe nie są straszne, na pewno nie świecą się jak iridescenty więc się nie bój ja tuptam koło tych cieni już pare ładnych miesięcy ale mam już dwie czwórki chanelowe i obie z brązami , jedna z błyskiem jedna matowa więc próbuję je sobie wybić z głowy ale świnki jedne nie chcą mi z niej wcale wyjść ...
a dzisiaj chyba jednak kokietkę sobie do domu zaproszę.... Nie wiem, podumać muszę
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:09   #1805
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jeszcze nie ma a już oddaje
Przezorny zawsze ubezpieczony
Pingwinku, mam nadzieje, ze nie bede ich musiala oddawac, bo marze o nich oddawna Ale na oku nigdy nie testowalam, wiec nie wiem co z tego bedzie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:13   #1806
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Desti dokładnie takie samo miałam wrażenie po tych szminkach, spodziewałam się nie wiadomo czego a tu takie........ no szminki i tyle.
no wlasnie ehhh... a tym bardziej, ze ja w sumie nieszminkowa... wiec w ogole nie wiadomo czego oczekuje ...

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A Mystic są fajniutkie, najbardziej błyszczą się te dwa jasne cienie (ten szarawy to CUDO!!! nigdzie takiego nie widziałam!) te dwa pozostałe nie są straszne, na pewno nie świecą się jak iridescenty więc się nie bój ja tuptam koło tych cieni już pare ładnych miesięcy ale mam już dwie czwórki chanelowe i obie z brązami , jedna z błyskiem jedna matowa więc próbuję je sobie wybić z głowy ale świnki jedne nie chcą mi z niej wcale wyjść ...
a dzisiaj chyba jednak kokietkę sobie do domu zaproszę.... Nie wiem, podumać muszę
ja ma beiges velours i bardzo je lubie ... i tak nad mystic sie juz jakis czas zastanawialam, potem zapomnialam... i dzis sie zdecydowalam hihi...

nad kokietka tez dumam... wlasciwie bardziej z checi posiadania jak potrzeby ...

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Przezorny zawsze ubezpieczony
Pingwinku, mam nadzieje, ze nie bede ich musiala oddawac, bo marze o nich oddawna Ale na oku nigdy nie testowalam, wiec nie wiem co z tego bedzie
ekhmm... jak cos to czekam ... nie zebym Ci zyczyla, zeby Ci sie nie podobaly ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:15   #1807
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Nie klikaj jeszcze Jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj tydzien. Zawsze istnieje prawdopodobienstwo, ze bede w nich wygladac jak i bedzie trzeba cos z nimi zrobic A ida do mnie nowe niemacane, amikowe

Ja chciałam murano za zapasik Nacresa Niedobry Urbanek
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 17:17   #1808
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

[QUOTE=desti;17750860]no wlasnie ehhh... a tym bardziej, ze ja w sumie nieszminkowa... wiec w ogole nie wiadomo czego oczekuje ...



ja ma beiges velours i bardzo je lubie ... i tak nad mystic sie juz jakis czas zastanawialam, potem zapomnialam... i dzis sie zdecydowalam hihi...

nad kokietka tez dumam... wlasciwie bardziej z checi posiadania jak potrzeby ...

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------
o właśnie, ja też szminkowa okazjonalnie tylko jestem więc odpuściłam. Czekam na Bikini peach tylko chyba do europy będę musiała po niego jechać
z chanelów mam beiges de chanel (lekki błysk) i Dunes ( raczej mat) więc te Mystic to już by była moja czysta chciwość Dlatego tak ubezpieczam się kokietką że to by było bardziej "coś innego" nie???
ALE TEN SREBRNY CIEŃ JEST CUUUUUUUUUUUUUUDNYYYYYYYY YY !!!!!!!!

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-03-09 o 17:21
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:33   #1809
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

A mi się marzą w miarę matowe, chłodne brązy. Podobają mi się Mystic eyes (mimo błysku) ale kolorki chyba dość podobne do tych, które już mam (Beiges veloures i Nymphea) . Jeszcze ta nowa Kaska może..choć tam jeden brąz zbyt ciepły jak na mój gust...


Desti, z dedykacją dla Ciebie - róże
Rose dust w środku - reszta wiadomo - Narcisse i Orchid Rose

Edytowane przez baybe3
Czas edycji: 2010-03-09 o 21:35
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:36   #1810
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Desti, z dedykacją dla Ciebie - róże
Rose dust w środku - reszta wiadomo - Narcisse i Orchid Rose
... sliczny ten narcyzek... tylko chyba jasniusi ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:51   #1811
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ano prowadzilas... ale w koncu nie oddalas ...

na Twoje Murano poczekam... kliknelam jednak Mystic eyes ...

Kochana kilka postów wyżej mówiłaś ze Mystic bo blink blink a tu tadam kupione

Ale one są takie sliczne a ten szary blink i ciemny brąz

Gratulejszyn

Do wszystkich Kobiet które tak jak ja długo chodzą wokół Mystic - są zjefajne

o tym pudrze zrozumiano
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 22:10   #1812
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
A mi się marzą w miarę matowe, chłodne brązy. Podobają mi się Mystic eyes (mimo błysku) ale kolorki chyba dość podobne do tych, które już mam (Beiges veloures i Nymphea) . Jeszcze ta nowa Kaska może..choć tam jeden brąz zbyt ciepły jak na mój gust...


Desti, z dedykacją dla Ciebie - róże
Rose dust w środku - reszta wiadomo - Narcisse i Orchid Rose
Dzięki bardzo
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:15   #1813
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... sliczny ten narcyzek... tylko chyba jasniusi ?? ...
Tak, zdecydowanie jasny, słodki cukierkowy, buzia jest dzięki niemu taka świeża i promienna

Poproszę o swatche Mystic jak już je dostaniesz

A ja dalej czekam na te Guearlain'y i już umieram z ciekawości, bo to będzie dla mnie dziewicze przeżycie z cieniami tej firmy, hihi
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 07:37   #1814
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie jasny, słodki cukierkowy, buzia jest dzięki niemu taka świeża i promienna

Poproszę o swatche Mystic jak już je dostaniesz

A ja dalej czekam na te Guearlain'y i już umieram z ciekawości, bo to będzie dla mnie dziewicze przeżycie z cieniami tej firmy, hihi
narcisse jest jednak baardzo jasny, u mnie mimo bladziocha niewidoczny nowe cienie guerlain - czwórki są bardzo fajne, a w szczególności 480 szarości, tylko mimo wszystko moim zdaniem one nie są tak trwałe, jak diory. no i są bardziej pudrowe, delikatne niż miękkie i satynowe.

nie wiem, jak u Was z cieniami chanel, ale u mnie one się nie sprawdzają, są najmniej trwałe ze wszystkich, chociaż kolorki często cudne. jak ktoś szuka takiego półtransparetnego efektu cieni, to jednak lepsze są guerlainy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:34   #1815
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Chanel-kolorówka

W Polsce juz sa nowe szminki. Ogladalam i chyba wybralam nieodpowiedni moment bo mialam baaardzo spierzchnięte i wysuszone usta, ciezkie do testów, ale jakos te pomadki nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia. Sa bardzo fajne jak to Chanelki ale oczekiwalam chyba cudow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:36   #1816
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kochana kilka postów wyżej mówiłaś ze Mystic bo blink blink a tu tadam kupione

Ale one są takie sliczne a ten szary blink i ciemny brąz

Gratulejszyn

Do wszystkich Kobiet które tak jak ja długo chodzą wokół Mystic - są zjefajne

o tym pudrze zrozumiano

kobieta zmienna jest ... wszystko przez Urbanka ... bo tak to bym kliknela Murano... a ze kaze mi czekac to kliknelam mystic ... wiesz ja sobie tak tlumaczylam, ze one takie blink blink ... choc z tego co pamietam tylko te jasne mialy blink...

a czemu nie moge o puderku hyhy ... ja bym chciala wiedziec czy on faktycznie taki dobry jak wynika z KWC ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:44   #1817
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
kobieta zmienna jest ... wszystko przez Urbanka ... bo tak to bym kliknela Murano... a ze kaze mi czekac to kliknelam mystic ... wiesz ja sobie tak tlumaczylam, ze one takie blink blink ... choc z tego co pamietam tylko te jasne mialy blink...

a czemu nie moge o puderku hyhy ... ja bym chciala wiedziec czy on faktycznie taki dobry jak wynika z KWC ...
Pffffff jasne, zwal na Urbanka

A tak w ogole to mi tez moglabys cos kupic jak juz takie orgie zakupowe urzadzasz Niczym nie pogardze
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:59   #1818
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Pffffff jasne, zwal na Urbanka

A tak w ogole to mi tez moglabys cos kupic jak juz takie orgie zakupowe urzadzasz Niczym nie pogardze
...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 10:48   #1819
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
kobieta zmienna jest ... wszystko przez Urbanka ... bo tak to bym kliknela Murano... a ze kaze mi czekac to kliknelam mystic ... wiesz ja sobie tak tlumaczylam, ze one takie blink blink ... choc z tego co pamietam tylko te jasne mialy blink...

a czemu nie moge o puderku hyhy ... ja bym chciala wiedziec czy on faktycznie taki dobry jak wynika z KWC ...

No wiem, wiem że nam sie zmienia non stop Murano mrrr tez piekne jak pisalaś że Mystic takie blink blink to nie smialam podważac Twojego zdania ale zaraz sprawdziłam że tylko ten jasny jest blink blink - ale nie perła tylko taki świetlisty dorniuto drobinkowy pyłek

Ten puder od jakiegos czasu do mnie wraca, tzn. mysli o nim, ale wiesz on jest rozswietlający i boje się, że moja mieszana mordka bedzie za bardzo blink blink a tego nie zdzierżę kurcze boje sie takich pudrów no ale kuszą, ten z chanel to nawet znalazłam w jednej perfumerii i na truskawie i na allegor jest kilka. a ty co myslisz
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 11:49   #1820
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ten puder od jakiegos czasu do mnie wraca, tzn. mysli o nim, ale wiesz on jest rozswietlający i boje się, że moja mieszana mordka bedzie za bardzo blink blink a tego nie zdzierżę kurcze boje sie takich pudrów no ale kuszą, ten z chanel to nawet znalazłam w jednej perfumerii i na truskawie i na allegor jest kilka. a ty co myslisz
ale on podobno tez matowi... dlatego ja sie az tak tego blink nie obawiam... mam podklad mat lumiere... niby tez rozswietlajacy a cudny jest ... tylko u mnie niestety nie tak latwo dostac do tru nie mam dostepu z all nie korzystam ehhh... a wolalabym taniej kupic... na wszelki wypadek jakby to faktycznie zonk byl...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:06   #1821
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ale on podobno tez matowi... dlatego ja sie az tak tego blink nie obawiam... mam podklad mat lumiere... niby tez rozswietlajacy a cudny jest ... tylko u mnie niestety nie tak latwo dostac do tru nie mam dostepu z all nie korzystam ehhh... a wolalabym taniej kupic... na wszelki wypadek jakby to faktycznie zonk byl...
Podobno matowi i rozświetla, mat lumiere tez mam i faktycznie to swietny podkład na lato cena w Pl tego pudru to +/- 200 zeta. sama nie wiem, chyba wole new kuleczki

ps. Desti zadowolona jesteś z maseczki lancome nawilżającej? szukam dobrej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:15   #1822
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Podobno matowi i rozświetla, mat lumiere tez mam i faktycznie to swietny podkład na lato cena w Pl tego pudru to +/- 200 zeta. sama nie wiem, chyba wole new kuleczki

ps. Desti zadowolona jesteś z maseczki lancome nawilżającej? szukam dobrej
normalnie to ja moge w Douglasie kupic ale tez w regularnej sprzedazy za okolo 50 euro... dlatego chcialabym taniej ale na niemieckim ebayu ustrzelic graniczy z cudem ...

... czasami jak spedzam wiekszosc dnia w domu to kalde ja na buzie zamiast kremu ... jej nie trzeba zmywac... tylko po jakims tam czasie zetrzec chusteczka... ja ja bardzo lubie... mieszaniec jestem i czasami spragniona nawilzenia ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:27   #1823
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
normalnie to ja moge w Douglasie kupic ale tez w regularnej sprzedazy za okolo 50 euro... dlatego chcialabym taniej ale na niemieckim ebayu ustrzelic graniczy z cudem ...

... czasami jak spedzam wiekszosc dnia w domu to kalde ja na buzie zamiast kremu ... jej nie trzeba zmywac... tylko po jakims tam czasie zetrzec chusteczka... ja ja bardzo lubie... mieszaniec jestem i czasami spragniona nawilzenia ...
50 euro to tak jak u nas.chyba odpuszę, chyba że jakas cena fajna sie trafi

musze o niej pczytać. ja tez mieszana ale sprawgiona 1-2 w tyg nawilżenia.dzieki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:48   #1824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Tyle tu piszecie o czwórkach Chanel Mystic Eyes, ze zaczynam się nad nimi zastanawiać - zamiast drugich piątek Diora...możecie coś więcej o nich powiedzieć? Może wtedy będę bardziej zdecydowana na jedno lub drugie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:17   #1825
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tyle tu piszecie o czwórkach Chanel Mystic Eyes, ze zaczynam się nad nimi zastanawiać - zamiast drugich piątek Diora...możecie coś więcej o nich powiedzieć? Może wtedy będę bardziej zdecydowana na jedno lub drugie.
chodzi Ci o kolory czy konsystencję cieni?
jeśli o to drugie to czwórki Chanel są twardsze od Diora, mniej błyszczące i mniej napigmentowane - za to wyglądają szlachetniej na oku tzn. nie można sobie nimi zrobić krzywdy - nawet najbardziej niewprawna ręka moze wyczarować piękny klasyczny makijaż - kolory same przechodzą w siebie nawzajem i cieniowanie jakby same się robi nawet pacynką

więc wszystko zależy czego oczekujesz - jak lubisz mocny wyrazisty makijaż to chanel raczej nie przypadnie Ci do gusty, ale jak chcesz mieć makijaż klasyczny i subtelny to Chanel warto wypróbować
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:35   #1826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chodzi Ci o kolory czy konsystencję cieni?
jeśli o to drugie to czwórki Chanel są twardsze od Diora, mniej błyszczące i mniej napigmentowane - za to wyglądają szlachetniej na oku tzn. nie można sobie nimi zrobić krzywdy - nawet najbardziej niewprawna ręka moze wyczarować piękny klasyczny makijaż - kolory same przechodzą w siebie nawzajem i cieniowanie jakby same się robi nawet pacynką

więc wszystko zależy czego oczekujesz - jak lubisz mocny wyrazisty makijaż to chanel raczej nie przypadnie Ci do gusty, ale jak chcesz mieć makijaż klasyczny i subtelny to Chanel warto wypróbować
Chodzi mi o wszystko, gdyż z Chanelkami nie miałam jeszcze w ogóle do czynienia. Ale chyba już mi wszystko dokładnie wytłumaczyłaś
Powiem tak, z piątek diora (970 - fiolety) jestem baaardzo zadowolona i z tego ile można nimi wyczarować.
Mnie chodzi o makijaż codzienny do pracy, zatem raczej klasyczny i subtelny; lubię podkreślać oczy, najlepiej w sposób koci, Mystic Eyes ma fajną kompozycję myślę, ze do moich brązowych by pasowały.
Wybieram się dzisiaj do Douglasa, to potestuję Mystic.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:40   #1827
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tyle tu piszecie o czwórkach Chanel Mystic Eyes, ze zaczynam się nad nimi zastanawiać - zamiast drugich piątek Diora...możecie coś więcej o nich powiedzieć? Może wtedy będę bardziej zdecydowana na jedno lub drugie.
A na ktore diory sie czaisz? ja ma chanelki o ktore pytasz i są piekne

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chodzi Ci o kolory czy konsystencję cieni?
jeśli o to drugie to czwórki Chanel są twardsze od Diora, mniej błyszczące i mniej napigmentowane - za to wyglądają szlachetniej na oku tzn. nie można sobie nimi zrobić krzywdy - nawet najbardziej niewprawna ręka moze wyczarować piękny klasyczny makijaż - kolory same przechodzą w siebie nawzajem i cieniowanie jakby same się robi nawet pacynką

więc wszystko zależy czego oczekujesz - jak lubisz mocny wyrazisty makijaż to chanel raczej nie przypadnie Ci do gusty, ale jak chcesz mieć makijaż klasyczny i subtelny to Chanel warto wypróbować
P4w ale te cienie nie sa tak twarde jak np. chanelki obscurki te są wyzwaniem ale mystiki są ok, tak jak piszesz pieknie sie cieniują, nie sa blink blink, jeden jasny ale nie nachalnie.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:51   #1828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
A na ktore diory sie czaisz? ja ma chanelki o ktore pytasz i są piekne
Interesują mnie tylko klasyczne piątki Diora, czyli myślę, że Elegante 553, albo Extase Pink 804, chociaż te ostatnie to nie wiem, czy do moich brązowych oczów będą jakoś fajnie pasować ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 11:26   #1829
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
A na ktore diory sie czaisz? ja ma chanelki o ktore pytasz i są piekne



P4w ale te cienie nie sa tak twarde jak np. chanelki obscurki te są wyzwaniem ale mystiki są ok, tak jak piszesz pieknie sie cieniują, nie sa blink blink, jeden jasny ale nie nachalnie.
obscurków nie miałam, więc nie porównam
chciałam tylko napisać, ze są twardsze niż Diory - te ostatnie są mięciutkie pudrowe, a Chanelki to jednak inna bajka - i tylko to chciałam napisać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Interesują mnie tylko klasyczne piątki Diora, czyli myślę, że Elegante 553, albo Extase Pink 804, chociaż te ostatnie to nie wiem, czy do moich brązowych oczów będą jakoś fajnie pasować ...
Elegante mam i lubię (szczególnie beżoróż w prawym dolnym rogu ), ale jak nigdy nie miałaś Chanel to ja bym chyba Mystic Eyes wzięła
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 11:36   #1830
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Elegante mam i lubię (szczególnie beżoróż w prawym dolnym rogu ), ale jak nigdy nie miałaś Chanel to ja bym chyba Mystic Eyes wzięła
No i chyba mnie właśnie przekonałaś, pójdę dzisiaj do Douglasa i potestuję Mystiki, jak mi nie będą pasiły, to zafunduje sobie przy okazji jakiejś Elegante włąśnie
Wieczorem zdam relacje z dzisiejszej wizyty i wrażeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.