Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 15:58   #2011
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Znalazła żem polski sklep z wegańskimi kosmetykami, ładne są, nie? http://zielonelaboratorium.pl/
One są też na minejo
Balsam ten czekoladowy wygląda super.


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem po dermokonsultacjach z sylveco. dostałam 20 próbek


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
od tej pani. mówiła, że dla przetłuszczających też jest super
poza próbkami można było do razu kupić produkty i najeść się ciastek. zagadałam panią, to w sumie nie wiem, czy coś jeszcze się działo

nie badałam sobie, bo tak się z panią zagadałam, że zapomniałam zapytać, czy można sobie zbadać czy nie. te próbki mnie rozproszyły
Ech, szkoda, ciekawa byłam, co Ci powiedzieli o cerze A powiedz, czy można było coś kupić okazyjnie, czy normalne ceny Sylveco?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
balsam myjący do włosów.
Chcę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 16:36   #2012
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
One są też na minejo
Balsam ten czekoladowy wygląda super.


Ech, szkoda, ciekawa byłam, co Ci powiedzieli o cerze A powiedz, czy można było coś kupić okazyjnie, czy normalne ceny Sylveco?

chcę

nie pytałam

kretka, on pachnie tak kwiatowo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 17:51   #2013
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cześć dziewczyny. Zakupiłam mydło Make Me Bio, a na nim jest napis Bioesti, zerknęłam do internetu i wyszło, że to są jakieś greckie mydła. Czy coś Wam o tym wiadomo, że nie są produkcji firmy Make Me Bio? Na stronie nie znalazłam takiej informacji.
Przy okazji wyczaiłam, że ich kremy i szampony to zdaje się litewskie kosmetyki Uoga Uoga (identyczne składy).
kesera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:06   #2014
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zakupiłam mydło Make Me Bio, a na nim jest napis Bioesti, zerknęłam do internetu i wyszło, że to są jakieś greckie mydła. Czy coś Wam o tym wiadomo, że nie są produkcji firmy Make Me Bio? Na stronie nie znalazłam takiej informacji.
Przy okazji wyczaiłam, że ich kremy i szampony to zdaje się litewskie kosmetyki Uoga Uoga (identyczne składy).
Jakaś fabryka w Grecji robi mydła dla tych marek i tyle, nie mam zastrzeżeń, przynajmniej ze świeżej oliwy mydła są. Z Phenome np też tak jest, ich mydła są produkowane bodajże w Stanach. Można się czepiać, że nie wyprodukowane w Polsce, ale dobrze też, że nie w Chinach Teraz niedawno weszła na rynek brytyjski marka Ultra Doux pod nazwą Ultimate Blends Garniera.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:18   #2015
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jakaś fabryka w Grecji robi mydła dla tych marek i tyle, nie mam zastrzeżeń, przynajmniej ze świeżej oliwy mydła są. Z Phenome np też tak jest, ich mydła są produkowane bodajże w Stanach. Można się czepiać, że nie wyprodukowane w Polsce, ale dobrze też, że nie w Chinach Teraz niedawno weszła na rynek brytyjski marka Ultra Doux pod nazwą Ultimate Blends Garniera.
widziałam już mydła, błyszczyki do ust i balsamy do ciała made in china
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:33   #2016
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
widziałam już mydła, błyszczyki do ust i balsamy do ciała made in china
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:41   #2017
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jakaś fabryka w Grecji robi mydła dla tych marek i tyle, nie mam zastrzeżeń, przynajmniej ze świeżej oliwy mydła są. Z Phenome np też tak jest, ich mydła są produkowane bodajże w Stanach. Można się czepiać, że nie wyprodukowane w Polsce, ale dobrze też, że nie w Chinach Teraz niedawno weszła na rynek brytyjski marka Ultra Doux pod nazwą Ultimate Blends Garniera.
Myślisz, Korah, że robią je specjalnie dla nich? W ofercie Bioesti są dokładnie te same mydła, te same zapachy. Jakoś degustują mnie takie praktyki firm, dlaczego po prostu nie zajmą się dystrybucją tylko owijają w swoje etykiety i piszą "nasze produkty"? Bo byłoby widać jaką mają przebitkę cenową? Bardzo cenię sobie małe, polskie manufaktury, a gdybym chciała masowe greckie mydło to bym sobie takie kupiła z pełną świadomością. Jakoś to przeżyję bo kupiłam na próbę tylko jedno w iwosie, ale na więcej się nie skuszę.
A te kremy, szampony, też dla nich produkowane? Identyczna oferta tylko na Litwie w większych opakowaniach. No, nie wiem.
kesera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 19:48   #2018
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale on ma aż 25 ml !

na otwarciu tk maxx są zawsze wieszaki do upolowaniu i jak się znajdzie taki specjalny wieszak, to się wygrywa od 50 do 200 zł. idź na otwarcie
Słyszałam o tych wieszakach, ale chyba nie dam rady, bo otwarcie o 9.00 ... w piatek..a wtedy jednak jestem w pracy a może wolne wezmę?


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A co Ci pasowalo z JMO?
Miałam próbki serum z witaminą C. Było bardzo fajne, na długo wystarczyło, mimo że miałam próbki. Krem z mandarynką też spisywał się pozytywnie. Później było serum z mącznicą - i je stosuję nadal (w próbkach). Mam też mgiełkę z mącznicą do skóry tłustej (przeteminowaną, ale nic jej nie brakuje ) i żel do mycia twarzy z jojobą i ginsengiem. Wszystkie te dobroci bardzo dobrze spisują się na mojej skórze, tak więc powzięłam taki pomysł, żeby nabyć je w pełnym wymiarze.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
może nie pamiętam , ale ja chyba nic o odwyku nie pisałam
a iherb juz dawno zamówiony, tylko on długo idzie
Tak Cię pod włos brałam...


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
apteka studencka, ul. studencka 15

jestem po dermokonsultacjach z sylveco. dostałam 20 próbek

Anula, ten balsam myjący do włosów jest do przetłuszczających [COLOR="Silver"]
Fiu Fiu..miłego testowania


Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zakupiłam mydło Make Me Bio, a na nim jest napis Bioesti, zerknęłam do internetu i wyszło, że to są jakieś greckie mydła. Czy coś Wam o tym wiadomo, że nie są produkcji firmy Make Me Bio? Na stronie nie znalazłam takiej informacji.
Przy okazji wyczaiłam, że ich kremy i szampony to zdaje się litewskie kosmetyki Uoga Uoga (identyczne składy).
Jakie piekne te kosmetyki są No ciekawa jestem..ale tutaj na tej litewskiej stronie wiekszy wybór...mniamusnie wyglądają
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:53   #2019
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Szkoda, że nie ma u mnie dermokonsultacji z Sylveco...
Ale kusicie szamponem W tym tygodniu zużyłam jeden iherbowy...

Zamawiacie coś z mazideł z okazji zniżki ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 20:10   #2020
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Myślisz, Korah, że robią je specjalnie dla nich? W ofercie Bioesti są dokładnie te same mydła, te same zapachy. Jakoś degustują mnie takie praktyki firm, dlaczego po prostu nie zajmą się dystrybucją tylko owijają w swoje etykiety i piszą "nasze produkty"? Bo byłoby widać jaką mają przebitkę cenową? Bardzo cenię sobie małe, polskie manufaktury, a gdybym chciała masowe greckie mydło to bym sobie takie kupiła z pełną świadomością. Jakoś to przeżyję bo kupiłam na próbę tylko jedno w iwosie, ale na więcej się nie skuszę.
A te kremy, szampony, też dla nich produkowane? Identyczna oferta tylko na Litwie w większych opakowaniach. No, nie wiem.
Może po prostu kilka firm wykupuje te samą formulacje, albo producenci mają licencje. Jest to marketing.
To jest ten minus internetu, że nie można odczytać wszystkiego na etykiecie, a sprzedawcy ukrywają szczegóły, ale niekoniecznie jest to masowy produkt, ani oszustwo.

Kremy chyba są robione na miejscu ze względu na daty ważności.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 20:31   #2021
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma u mnie dermokonsultacji z Sylveco...
to lista na marzec, patrz na ich fb. będą jeszcze w kwietniu, to może wstąpią do twojego miasta

testowałam szampon z buraka i jest no to wynalazłam perełkę

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
słyszałam o tych wieszakach, ale chyba nie dam rady, bo otwarcie o 9.00 ... W piatek..a wtedy jednak jestem w pracy a może wolne wezmę?
i powiesz szefowi, że pilna sprawa ci wypadła - idziesz szukać wieszaków do tk maxx
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 20:55   #2022
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

A to nie jest tak, ze make me bio reklamuje sie jako polska marka? Troche byłoby niefajnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 21:01   #2023
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tak czy siak Make Me Bio (czy "ktoś" kto robi te kosmetyki dla różnych firm) ma ma dobre kremy i wygodniej je kupić od nich niż z Litwy Chociaż trochę niesmak jest, ze niby ichnie, niby polskie, a tak naprawdę KTÓŻ wie jakie.

Dostałam dziś paczkę z YR z balsamem musli i miód, zaraz będę się smarować Zamówiłam dwa zapachy, jeden dla mnie (Vanille Noire), drugi dla TŻ-ta (Transat) i dostałam inny zapach niż było w umowie (zamawiałam przez telefon, dzwonili z działu promocji z promo -50%), So Elixir. Zadzwoniłam, doślą Vanille Noire, a So Elixir mam sobie zostawić, no za to lubię YR
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 00:11   #2024
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to super, ze jesteś zadowolona. Ja mieszałam z żelem aloesowym w zagłębieniu dłoni i tą papkę prosto na twarz i szybciutko się wchłonęło bez żadnego uczucia lepkości i mogłam iść z tym spać, a rano twarz nie do poznania, rewelacja Natomiast sam sok trzeba spłukac bo twarz jest niemiłosiernie zaklejona. Polecałam sam sok, ale jak wypróbowałam z aloesem, to mi teraz bardziej pasuje ta opcja
Jeszcze bardziej byłam zadowolona rano, gdy zobaczyłam, że nie mam zwyczajowego tłuszczu na czole. A tłuszcz mam zawsze, nawet gdy nałożę tylko tonik.
Dzisiaj wymieszałam peeling enzymatyczny z sokiem i żelem i też ta mieszanka super się sprawdziła. Jutro w takim razie wypróbuję sok z aloesem i też zostawię na noc.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a patrz, na violey ich nie widzialam, ale tam maja chyba prawie wszystko. i ceny super. ale nie maja so bio... a kusi mnie ich krem bb. musze sie jednak zdecydowac, bo rownie mocno mnie kusi 100%pure podklad, peeling i od wczoraj rowniez szampon. jak zobaczylam sklad to sie ucieszylam - byc moze to bedzie moje nowe ukojenie dla skalpu!
mowisz, ze heliotrop zawsze daja i niefajne? bede miala kremy do cyckow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajnie gdyby wprowadzili jeszcze kilka marek do oferty, myślałam żeby podsunąć im też pomysł z Sylveco. Ciekawe jak się zapatrują na polskie marki.
A próbowałaś zdobyć próbkę So bio na ecco verde? Mój podkład 100% pure niedługo się skończy i muszę zamówić. Tż płaci, stwierdził, że sama wybiorę sobie najlepszy prezent, więc pewnie jutro już skompletuję zamówienie . A o którym szamponie myślałaś? Ten do tłustych z wodorostami i miętą chyba do moich włosów będzie najlepszy, ale podoba mi się też ten z neem. Szkoda, że nie zrobili lepszej promocji w marcu, trochę liczyłam na to. Zastanawiam się nad tym arganowym kremem z spf 30 (taniej o 40% bo data do lipca), ale boję się zapychania, przeczytałam w recenzjach, że tępy jest i trudno go rozsmarować.
Do cycków będą super


Dziewczyny, co Wam pomaga na suche dłonie? Z moimi jest coraz gorzej, szybciej robią się suche, od jakiegoś czasu naczynia myję tylko w rękawiczkach ( choć nie lubię), kilka razy w tygodniu gruba warstwa kremu i rękawiczki na noc. Rano jeszcze nie jest źle, ale w ciągu dnia robią się potworne suchary.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-03-08 o 00:20
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 07:26   #2025
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 07:33   #2026
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może po prostu kilka firm wykupuje te samą formulacje, albo producenci mają licencje. Jest to marketing.
To jest ten minus internetu, że nie można odczytać wszystkiego na etykiecie, a sprzedawcy ukrywają szczegóły, ale niekoniecznie jest to masowy produkt, ani oszustwo.

Kremy chyba są robione na miejscu ze względu na daty ważności.
Jeśli chodzi o mydła, to mnie się wydaje, że powinny być robione według ich konceptu i z napisem Make Me Bio wytłoczonym na mydle. W innym wypadku powinien być napis na etykiecie, że wyprodukowano dla ..., tak jak to jest na produktach spożywczych dla dużych marketów. Słabo to wygląda - czyjś produkt opakowany w inną etykietę.

Na licencjach kremów się nie znam, ale chciałabym wierzyć, że są robione na miejscu, a nie kupowane na Litwie za nieduże pieniądze w dużych opakowaniach.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wam pomaga na suche dłonie? Z moimi jest coraz gorzej, szybciej robią się suche, od jakiegoś czasu naczynia myję tylko w rękawiczkach ( choć nie lubię), kilka razy w tygodniu gruba warstwa kremu i rękawiczki na noc. Rano jeszcze nie jest źle, ale w ciągu dnia robią się potworne suchary.
Polecam krem do rąk Lavera, albo ich krem pielęgnacyjny w metalowym pudełeczku, a raz na jakiś czas coś z kwasami np. apteczną maść Hasceral (nienaturalna, ale przyda się także do pięt).
kesera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 07:42   #2027
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

sylwiusaka, używam kremu P&R, jest ok w normalnych warunkach jak nie chcę mieć klejących łapek, choć przy dużych problemach rady by nie dał. Taki dzienny pomocnik. Za to bardzo Ci polecam Dermesę, to jest płyn, do kupienia w aptece (ja brałam z DOZu, za 20 zł). Używam do stóp, bo z nimi mam tragedię, przy okazji wcieram w dłonie i zakładam rękawiczki. Naprawdę działa, widzę po stopach
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:42   #2028
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
wstalam po 7 i juz kupilam 2 szampony sylveco, tonik i olej musztardowy balam sie ze mi wszystko wykupicie zartuje
milego dnia kobietki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 09:32   #2029
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
A gdzie jakieś kuszenie ?

Effa
gdzie klikałaś ?

Myślałam o P&R, ale sama nie wiem co od nich chcę


Wszystkiego wspaniałego z okazji naszego święta
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 09:36   #2030
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wstalam po 7 i juz kupilam 2 szampony sylveco, tonik i olej musztardowy balam sie ze mi wszystko wykupicie zartuje
milego dnia kobietki
Chciałambym, oj chciała...

Czy ktoś mi udzieli dyspensy od odwyku w związku z dzisiejszym świętem ()
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 09:36   #2031
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wam pomaga na suche dłonie? Z moimi jest coraz gorzej, szybciej robią się suche, od jakiegoś czasu naczynia myję tylko w rękawiczkach ( choć nie lubię), kilka razy w tygodniu gruba warstwa kremu i rękawiczki na noc. Rano jeszcze nie jest źle, ale w ciągu dnia robią się potworne suchary.
Tez mam ostatnio z tym problem-u mnie dziala krem Cerave z ceramidami(nienaturalny), sprawdzal sie tez balsam z kwasami Alba Botanica(musze go ponownie zakupic).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 09:49   #2032
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45495277]Chciałambym, oj chciała...

Czy ktoś mi udzieli dyspensy od odwyku w związku z dzisiejszym świętem ()[/QUOTE]
Myślę, że jak się pochwalisz co planujesz zakupić to będzie dyspensa
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:09   #2033
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Myślę, że jak się pochwalisz co planujesz zakupić to będzie dyspensa
Wszystkich moich chciejstw i tak pewnie nie da się zrealizować jednego dnia (nienawidzę odwyku, bo potem następuje efekt z odstawienia ), ale chociaż krem Orange Energy i szampon MMB oraz szampon z buraka no i pewnie jakiś mały spontan będzie nieunikniony, żeby dobić do darmowej, chociaż dzisiaj darmowa jest często w promo
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:11   #2034
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
wstałam
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wstalam po 7 i juz kupilam 2 szampony sylveco, tonik i olej musztardowy balam sie ze mi wszystko wykupicie zartuje
milego dnia kobietki
ja tez juz kupiłam olej na iwosie.
a przy okazji parę drobiazgów.....
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45495277]Chciałambym, oj chciała...

Czy ktoś mi udzieli dyspensy od odwyku w związku z dzisiejszym świętem ()[/QUOTE]
dyspensa jest Twoja
i z góry Cię rozgrzeszam
do dzieła!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:15   #2035
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wstałam

ja tez juz kupiłam olej na iwosie.
a przy okazji parę drobiazgów.....

dyspensa jest Twoja
i z góry Cię rozgrzeszam
do dzieła!

Wiedziałam, gdzie się zwrócić w tej sprawie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-08 o 10:17
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:18   #2036
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Jestem tak do tyłu z wątkiem, że mam tylko prześwity i jestem zagubiona w tym naszym kosmetycznym świecie

Także jeżeli napiszecie co i gdzie warto to będę wdzięczna
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:35   #2037
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Jestem tak do tyłu z wątkiem, że mam tylko prześwity i jestem zagubiona w tym naszym kosmetycznym świecie

Także jeżeli napiszecie co i gdzie warto to będę wdzięczna
idż na iwos, mają darmową dostawe od 40 zł dzisiaj
na zdrowych kosmetykach produkty dla kobiet 8% taniej
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
phenome - 30%
p&r tez ma jakies promocje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:38   #2038
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

susabee, kupuj ! szampon z buraka obowiązkowo

effcia, wykupienia towaru w dniu dzisiejszym mogło mieć miejsce dobrze, że wcześnie wstałaś

Anula, ty to ranny ptaszek

Mnie tylko korci 1 rzecz, ale kosztuje prawie 90 zł, więc raczej mi nie wykupią. myślę jeszcze nad nią. w końcu mam stos rzeczy.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:44   #2039
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Podobno na BU ma być za niedługo promocja
Mazidła mnie średnio przekonują...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:45   #2040
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam białą Logonę
Pochwal koniecznie.
Weszłam na Twój album w profilu i widzę, że miałaś tonik z wit. C Avalon. Coś więcej o nim????
No właśnie, jak tylko go zaczęłam używać to mi się przypomniały drogeryjne przeciwtrądzikowe żele, których używałam za czasów młodości



A dzisiaj mam gładziutką buzię i dalej nawilżoną



Zdecydowanie ma coś w sobie. Fajnie, że nie ma w składzie alkoholu, szkoda, że do peelingów Alterra go dodaje, bo żel jest zdecydowanie łagodniejszy dla skóry, no i nie czuć alkoholu, tylko ten piękny zapach, jak jakiś bajkowy ogród



Polecałam serum Quenching i Promolcia i Fryne też są zadowolone z niego W ogóle Phenome mi podeszło (żel pod oczy cooling, mleczko oczyszczające Nourisching, żel head to toe i peeling enzymatyczny)
Co do Logony, to osobiście wolę białą, brązowa była ok, ale szału nie zrobiła, natomiast białą byłam zachwycona i pachnie pięknie lotosem.

Co jeszcze mogłabym polecić, to oczywiście mleczka oczyszczające i do tego gąbeczkę celulozową https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...demake-up.html ,
teraz używam mleczka Avalon z wit. C z Iwosa, godne uwagi Niezłe też było Skin Blossom i Organiczne babuszki Agafii do 35 lat Każde mleczka spłukuję tą gąbeczką i wodą.

Z mydełek marsylskie mi najbardziej podchodzą i miałam z oślim mlekiem też i z kozim też i bardzo lubiłam. Mój syn alergik też je dobrze toleruje

Z miceli Alphanova Bebe.
Z serumów jeszcze NuFountain z 20% C mi bardzo podeszło i teraz testuję Clochee serum z Ha, jest bardzo fajne, ale to po dwoch tylko użyciach wnioski.

Do tego raz na jakiś czas stosuję sok z granata, pisałam o tym niedawno, rewelacja. (Mam skłonności do zapychania i coś co ma konsystencję wody, a nawilża i odmładza jest u mnie na wagę złota).

Napar z żywokostu, muszę zapamiętać. Daj znać jak iherb dotrze, może też coś wypatrzę.


A tak w ogóle zapisałam dziś dziecko do szkoły... Matko! Przesz dopiero co byłam na porodówce

Korah, ja mam wrażenie, że mamy bardzo podobne cery. Mnóstwo rzeczy tych samych nam się sprawdza.
Co do toniku Avalon byłam chyba jedyną forumowiczką, której nie podszedł, lepił się za bardzo i cudów nie robił, a tylko wkurzał.

Quenching to nadal mój hit, wczoraj kupiłam sobie kolejny, bo jest -30% na wszystko z okazji dnia kobiet. Dodałam jeszcze wodę micelarną. Chodziła za mną jeszcze maska oczyszczająca, ale mam jej jeszcze sporo.

Kusi mnie to serum NuFountain, ale różnych serum mam na najbliższe 2 lata

Napar z żywokostu chwaliła na blogu Alina Rose :
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostanie małe zakupy:



sylveco, szampon

provida organics szampon, bio fruit

logona, pianka

lavera, spray do włosów pomarańczowy

essential care, krem różany

tautropfen, mydło różane

provence beauty, mydło lemon verbena 226 g

I jak spray lavera?

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-03-08 o 10:57
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.