Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 20:02   #4351
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Czy widziałyście już w rossmanach rzeczy z aa wrażliwa natura?
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:12   #4352
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, help, lekko sobie sparzyłam stopy, a Chłop na raka spiekł stopy i łydki (zapomniał posmarować ) - mamy jakiś żel po opalaniu, ale pomyślałam, że może lepszy byłby jakiś olejek? Mam shea, jojoba, arganowy i z malin. Czym najlepiej ratować?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:14   #4353
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hey szmapon JMO cynk z szałwią jak dla mnie średni.Głowa średnio po nim oczyszczona tzn. niby oczyszczona,ale czułam,że nie do końca...i na drugi dzień włosy do myciaMoja głowa nie lubi szamponów JMO
Dzięki, mimo wszystko z chęcia wypróbuje przy najbliższej okazji, bo mój skalp (choć tłusty) nie toleruje mocnych detergenów, nie mam problemu z uczuciem czystości po umyciu łagodnymi.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:19   #4354
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help, lekko sobie sparzyłam stopy, a Chłop na raka spiekł stopy i łydki (zapomniał posmarować ) - mamy jakiś żel po opalaniu, ale pomyślałam, że może lepszy byłby jakiś olejek? Mam shea, jojoba, arganowy i z malin. Czym najlepiej ratować?
nie miałam okazji stosować na oparzenia ale wydaje mi się, że jojoba mógłby pomóc. Dać ludziom trochę słońca i masz
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:25   #4355
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help, lekko sobie sparzyłam stopy, a Chłop na raka spiekł stopy i łydki (zapomniał posmarować ) - mamy jakiś żel po opalaniu, ale pomyślałam, że może lepszy byłby jakiś olejek? Mam shea, jojoba, arganowy i z malin. Czym najlepiej ratować?
A może położyć po prostu pomidory, to wyciąga albo maślanka czy coś takiego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:28   #4356
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Umyłam dzisiaj włosy zestawem ogórkowym z Yesa i muszę przyznać, że wcześniej go nie doceniałam : D Jeśli nie jest lepszy niż marchewkowy, to przynajmniej równie dobry.
Ostatnio ogólnie po smarowaniu się olejami i przejściu na kosmetyki naturalne mam ładniejsze włosy, ale dzisiaj po tym zestawie mam włosy, jak to wcześniej ktoś określił, jak "zdrowa sierść" xdd Takie miłe, lekkie i błyszczące

Gdyby jeszcze tylko udało mi się zejść z objętości Przynajmniej się nie spuszyły po tym zestawie : D
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:59   #4357
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wróciłam do Was, wiem, że nie tęskniłyście Ale bardzo Wam dziękuje za pamięć

Po pierwsze pięęęękne zakupy, gratuluje wszystkim!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o ile dobrze pamietam caameroon zaopatrywała sie w glinki na naturalnym pieknie http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100015
Caameroon - jesli sie myle to naprostuj
jak się ciesze, że glinka marokańska Ci się spodobała, a Ty też miałaś wrażenie, że skóra po zmyciu glinki jest w dotyku jak po pomazianiu olejem? A lepsza niż Illite?

Tak, tak dokładnie w tym sklepie kupowałam glinke.

Mam nadzieję, że amarantus córze posmakuje

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że pogoda się uda, bo póki co w Warszawie burze i deszcz przez cały dzień
Tyle kosmetyków spakowałam że głowa mała

Stosuję olej jojoba od kilku dni i mam wrażenie, że twarz się po nim mniej przetłuszcza
Wiem, że z lekkim spóźnieniem ale UDANEGO WYPOCZYNKU! Mam nadzieję, że skóra po opalaniu szybko dojdzie do siebie
Olej jojoba musze mieć. I wielkie za zestawienie hydrolatów, na pewno skorzystam

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Poza tym chciałam się pochwalić, że dostałam się na wymarzone studia Jutro jadę złożyć papiery.
Moje gratulacje! Psychologia, mmm strasznie fajna sprawa

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Też Ci podpasowała? Cameroon coś nie podeszła, a kupiła dwie, to może spróbuj się do niej odezwać?
czy tylko mi zestaw Yes ogórkowy tak bardzo nie odpowiada? Załamuje się jak czytam Wasze pozytywne opinie, to znaczy bardzo się ciesze, że Wam służy, tylko mi jednej nie Dzieki Kotwilko za pamięć, tak mam butle szamponu i butle odżywki, są nieruszone więc jeśli komuś odpowiadają to służe.

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Umyłam dzisiaj włosy zestawem ogórkowym z Yesa i muszę przyznać, że wcześniej go nie doceniałam : D Jeśli nie jest lepszy niż marchewkowy, to przynajmniej równie dobry.
Ostatnio ogólnie po smarowaniu się olejami i przejściu na kosmetyki naturalne mam ładniejsze włosy, ale dzisiaj po tym zestawie mam włosy, jak to wcześniej ktoś określił, jak "zdrowa sierść" xdd Takie miłe, lekkie i błyszczące

Gdyby jeszcze tylko udało mi się zejść z objętości Przynajmniej się nie spuszyły po tym zestawie : D
Ciesze się, że Yesy Ci służą, szczęściara

Ja mam krem pod oczy Ava, jakoś mnie nie powalił Konsystencja jest taka wodnista, nie widzę zbyt dużego nawilżenia (w sensie czy go używam czy nie to różnicy nie widze, choć może musiałabym poczekać dłużej na efekty a nie jestem systematyczna), zapachu w ogóle nie zauważyłam więc na pewno nie powinien komuś przeszkadzać i tyle, dla mnie nic specjalnego.

Zawsze będę to powtarzała, maseczka z organique anti age jest boska Moja ulubiona maseczka wśród naturalnych, cudownie zmiękcza, nabłyszcza, wygładza.. a jeszcze ani razu nie trzymałam jej jako maseczki bo spłukuję ją po paru minutach i jedyna w życiu, którą mam tak długo. Ale się powtarzam

A ja pare dni temu użyłam próbek szamponu i odżywki (bo już nie mogłam znieść yesa): http://pl.loccitane.com/włosy-suche-...6,2,3569,0.htm Musze powiedzieć, że całkiem fajne.. włoski wygładzone, nawilżone, miękkie, takie lekkie szkoda tylko że są nieprawdopodobnie niewydajne Po wylaniu ich na rękę jakby znikały (nie uciekały mi nigdzie z ręki) więc próbki 8 ml były na raz Szkoda bo efekty były fajne.

Co do dezodorantu crystal w kulce, który kupiłam pare dni temu, to faktycznie nie trzyma ale zapachów też nie ma
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:05
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 21:02   #4358
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wróciłam do Was, wiem, że nie tęskniłyście Ale bardzo Wam dziękuje za pamięć
A już się zastanawiałam gdzie Cię wywiało

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
czy tylko mi zestaw Yes ogórkowy tak bardzo nie odpowiada? Załamuje się jak czytam Wasze pozytywne opinie, to znaczy bardzo się ciesze, że Wam służy, tylko mi jednej nie Dzieki Kotwilko za pamięć, tak mam butle szamponu i butle odżywki, są nierszone więc jeśli komuś odpowiadają to służe.
ja! ja!
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:08   #4359
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A już się zastanawiałam gdzie Cię wywiało


ja! ja!
Wywiało mnie tak chwilowo ale już jestem

Naprawdę byłabyś chętna na Yeska?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:13   #4360
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
A moje krostki zaczęły przysychać po odstawieniu oleju alepii! Niestety w moim przypadku okazał się do d... w dosłownym tego słowa znaczeniu.
a ma dobrą datę ważności? Szkoda... Nie będziesz go używać? Sprzedaj mi!

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Czy widziałyście już w rossmanach rzeczy z aa wrażliwa natura?
W Naturze są na 100%

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help, lekko sobie sparzyłam stopy, a Chłop na raka spiekł stopy i łydki (zapomniał posmarować ) - mamy jakiś żel po opalaniu, ale pomyślałam, że może lepszy byłby jakiś olejek? Mam shea, jojoba, arganowy i z malin. Czym najlepiej ratować?
Argan i jojoba

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A może położyć po prostu pomidory, to wyciąga albo maślanka czy coś takiego.
o! w życiu bym nie pomyślała, że pomidory do tego się nadają.

Anula - ja też chcę do takiego fryzjera!!!!

Cameron - tęskniłyśmy, tęskniłyśmy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:08   #4361
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzięki, wysmaruję się i jego jojobą, bo mam jej dużo
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
nie miałam okazji stosować na oparzenia ale wydaje mi się, że jojoba mógłby pomóc. Dać ludziom trochę słońca i masz
A żebyś wiedziała Zapomniałam, że na stopach też jest skóra
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zawsze będę to powtarzała, maseczka z organique anti age jest boska Moja ulubiona maseczka wśród naturalnych, cudownie zmiękcza, nabłyszcza, wygładza.. a jeszcze ani razu nie trzymałam jej jako maseczki bo spłukuję ją po paru minutach i jedyna w życiu, którą mam tak długo. Ale się powtarzam
Cameroon A po ile ta maska Organique kosztuje? Bo niedaleko otworzyli mi ten sklep i bym sobie może kiedyś przy okazji kupiła
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 22:24   #4362
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A ja pare dni temu użyłam próbek szamponu i odżywki (bo już nie mogłam znieść yesa): http://pl.loccitane.com/włosy-suche-i-zniszczone,36,2,3569,0.ht m Musze powiedzieć, że całkiem fajne.. włoski wygładzone, nawilżone, miękkie, takie lekkie szkoda tylko że są nieprawdopodobnie niewydajne Po wylaniu ich na rękę jakby znikały (nie uciekały mi nigdzie z ręki) więc próbki 8 ml były na raz Szkoda bo efekty były fajne.

Co do dezodorantu crystal w kulce, który kupiłam pare dni temu, to faktycznie nie trzyma ale zapachów też nie ma
tylko dlaczego przy tym szamponie nie ma składu : < Jak ja nie lubię, jak tak wypisują, co to oni napchali i czego nie napchali, ale autentycznego składu nie dają.
A za szamponami do włosów suchych i zniszczonych nadal się rozglądam ^^
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:42   #4363
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o! w życiu bym nie pomyślała, że pomidory do tego się nadają.

Anula - ja też chcę do takiego fryzjera!!!!

Cameron - tęskniłyśmy, tęskniłyśmy
Też za Wami tęskniłam

Własnie, ja też nie pomyślałabym, że pomidory są dobre na tego typu rzeczy

Ah, ja chce do takiego fryzjera i do takiej kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki, wysmaruję się i jego jojobą, bo mam jej dużo

A żebyś wiedziała Zapomniałam, że na stopach też jest skóra

Cameroon A po ile ta maska Organique kosztuje? Bo niedaleko otworzyli mi ten sklep i bym sobie może kiedyś przy okazji kupiła
Niestety właśnie, nie wiem po ile jest ta maseczka w ich stacjonarnym sklepie. Ja ją kupowałam na targach kosmetycznych a tam ona była w bajecznej cenie 29 zł, w sklepach internetowych jest po 39 zł plus przesyłka. Ale u mnie też jest sklep organique więc na pewno się dowiem

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
tylko dlaczego przy tym szamponie nie ma składu : < Jak ja nie lubię, jak tak wypisują, co to oni napchali i czego nie napchali, ale autentycznego składu nie dają.
A za szamponami do włosów suchych i zniszczonych nadal się rozglądam ^^
Masz racje, dlaczego A ja głupia wyrzuciłam opakowania próbek Jak ja mogłam o tym nie pomyśleć
Mnie teraz kręci szampon organique bo skoro maseczke tak bardzo lubię tylko z ta firma jeśli chodzi o składy to jest różnie więc będę chciała Was poprosić o pomoc Tylko, że też nigdzie nie mogę znaleźć składu
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:18   #4364
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help, lekko sobie sparzyłam stopy, a Chłop na raka spiekł stopy i łydki (zapomniał posmarować ) - mamy jakiś żel po opalaniu, ale pomyślałam, że może lepszy byłby jakiś olejek? Mam shea, jojoba, arganowy i z malin. Czym najlepiej ratować?
Panthenol forte albo naturalniej jogurt naturalny schłodzony A potem olejować

Dziewczyny ja też po radę, pogryzło mnie coś - stawiam na komary albo mrówki - i od soboty mam na stopach takie duże czerwone, swędzące gule?placki? Normalne ugryzienie komara mi szybko i bez śladu schodzi, a toto się trzyma jak głupie... macie pomysł czym potraktować? Smarowałam już maścią na ugryzienia, reakcja uczuleniowa też to nie jest (ze względu na inną alergię jestem cały czas na lekach i czasami wapnie...
Może jakaś "mądrość ludowa" albo babciny sposób

A w ogóle chciałam się pochwalić, że dieta działa... kolejne 1,5 kg w dół... oby tak dalej
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:30   #4365
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, a prosiłam - nie spal się na raka!!
I jak dzisiaj? Lepiej? Co nałożyłaś?
Ja niestety tutaj nie jestem zbyt odkrywcza i naturalna - jak się przyjarałam to poleciałam do apteki i wzięłam co pani polecała, bo jakos nie miałam wówczas nastroju do dyskusji a naturalne podejście do kosmetyków ulotniło się wraz z zużyciem wszystkich kefirów z lodówki i pierwsza warstwą zlazłej skóry.....Dostałam jakąś pianke z panthenolem chyba i pomogła.

Caameroon, fajnie, że juz jesteś
Tak - glinka marokańska zostawia taka fajna paszczę, jakby sie nałożyło odrobine oleju, dlatego własnie nie zamierzam jej niczym wspomagać.
A powiedz mi, czy keratyna i honeyquat coś Ci pomagają? Najlepiej stosowac je razem - mi pomagają bardzo, ale Tobie chyba niezbyt. Jakieś zawzięte masz te włosy
Ja yesami wciąż zachwycona Wczoraj przez chwilę, po uzyciu odżywki JMO, żałowałam, że mam ich taki zapas, ale dzisiaj, po umyciu włosów zestawem yesów, znowu nie żałuję!! Musze koniecznie przetestować te próbki ogórkowe od Ciebie (odwlekam tę przyjemność, otwieram je sobie i wącham), bo jak ogórek bedzie tez mi pasował to jeszcze ten zestaw nabędę I wtedy to już napewno otworzę zakład fryzjerski Po cholerę ja ekonomie i prawo podatkowe studiowałam - mogłam zostac fryzjerką.....

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Panthenol forte albo naturalniej jogurt naturalny schłodzony A potem olejować

Dziewczyny ja też po radę, pogryzło mnie coś - stawiam na komary albo mrówki - i od soboty mam na stopach takie duże czerwone, swędzące gule?placki? Normalne ugryzienie komara mi szybko i bez śladu schodzi, a toto się trzyma jak głupie... macie pomysł czym potraktować? Smarowałam już maścią na ugryzienia, reakcja uczuleniowa też to nie jest (ze względu na inną alergię jestem cały czas na lekach i czasami wapnie...
Może jakaś "mądrość ludowa" albo babciny sposób

A w ogóle chciałam się pochwalić, że dieta działa... kolejne 1,5 kg w dół... oby tak dalej
A olejek herbaciany probowałaś?
OOOOO! A napiszesz co to za dieta? Ja tez bym chciała z 5 kilo....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:35   #4366
daryjka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

olejek goździkowy odstrasza owady, ostatnio sprawdzam i mnie zachwyca!
Rozpalam kominek z olejkiem w domu czy w ogrodzie przy stole. Można też rozprowadzić po skórze jak perfumy.
Dobrze, że zadziałało, bo preparaty na komary strasznie śmierdzą.
Polecam!
daryjka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:55   #4367
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Po cholerę ja ekonomie i prawo podatkowe studiowałam - mogłam zostac fryzjerką.....
Ekonomię, żeby wiedzieć jak salon rozkręcić i prowadzić, a prawo, żeby Cię nasze radosne polskie przepisy nie zjadły na starcie Kurcze, Dziewczyny, może to na prawdę jest pomysł na biznes... biorąc pod uwagę ile płaci się u dobrego fryzjera, to koszty naturalnych kosmetyków spokojnie powinny się zwrócić.
To co Anula, zakładasz?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A olejek herbaciany probowałaś?
OOOOO! A napiszesz co to za dieta? Ja tez bym chciała z 5 kilo....
Nie... a myślisz, że pomoże? Ona raczej taki wysuszająco-odkażający jest... ale może, może...
Typowe MŻ-WR No może nie do końca typowe, bo staram się około 1000 kcal stale być (oczywiście skonsultowane z lekarzem, czyli prywatnie własną matką , co oznacza u mnie pieczywko raz dziennie (w kanapce do pracy) zamiast 3 razy, na śniadanie plaster chudego sera z przyprawami i duuużo pomidora (zamiast kanapeczek); obiady warzywne albo mięsno-warzywne (ryż i makaron na prawdę "od święta" i w małych ilościach), ograniczenie % (a było winko lub piwo do obiadów... chlip.. przeszłam teraz na białe półwytrawne z wodą i cytryną), do pracy jogurt light albo wieśniak i marchewka Poza tym fitness dwa razy w tygodniu (to zawsze!) i rower, rolki, basen albo jezioro (w weekend jakieś dzikie odległości pokonane na kajaku). To tak ogólnie Jak na razie w miesiąc trzymania się mniej więcej reguł (kilka odstępstw - imprez było po drodze) z 74,5 zeszłam do 71 i mam zamiar dalej iść

Aha, wykończyłam wreszcie moją Kostkę Rozmarynową z LF. I jak już kilkakrotnie pisałam, baaardzo jestem z niej zadowolona Następne w kolejności będzie Szałwiowy Blues - też jako all-around, bo z włosami raczej eksperymentować nie będę.

Wiecie co, przydałoby się nam na Biochemii coś takiego jak "Scent Bar" na perfumach. Wątek do pogadania o "dupie Maryni", bo jak widać sporo tematów "na około" jest, a skakanie po różnych forach i wątkach jest troszkę... upierdliwe.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez daryjka1 Pokaż wiadomość
olejek goździkowy odstrasza owady, ostatnio sprawdzam i mnie zachwyca!
Rozpalam kominek z olejkiem w domu czy w ogrodzie przy stole. Można też rozprowadzić po skórze jak perfumy.
Dobrze, że zadziałało, bo preparaty na komary strasznie śmierdzą.
Polecam!
Daryjka, dziękuje za radę, ale ja goździki tylko w pierniczkach i grzanym winie toleruję Niestety olejek działa na mnie silnie migrenogennie...
A wiesz może, czy jakieś inne olejki też odstraszają?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:08   #4368
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Vea, gdzies czytałam, że olejek herbaciany jest polecany na ugryzienia. Mi pomaga
Tak, MŻ najlepsza z diet ale i najtrudniejsza....Jak mnie czasem napadnie na frytki to nic nie jest w stanie mnie powstrzymać chciałabym 60 ważyć, mniej nie, bo wtedy niezdrowo wyglądam, ale 60 byłoby w sam raz...Z tym ruchem to wieczny problem, człowiek zalatany, nie ma kiedy a jak ma to nie ma siły.
Trzymam kciuki i gratuluję sukcesów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:13   #4369
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Daryjka, dziękuje za radę, ale ja goździki tylko w pierniczkach i grzanym winie toleruję Niestety olejek działa na mnie silnie migrenogennie...
A wiesz może, czy jakieś inne olejki też odstraszają?
znalazłam:
Olejki, których nie lubią komary:
- olejek citronella
- olejek lawendowy
- olejek kocimiętki
- olejek eukaliptusowy
- olejek Penny Royal
- olejek wrotycza pospolitego
- olejek bazylii
- olejek tymianek
- olejek cedrowy
- olejek z drzewa herbacianego
- olejek miętowy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 08:14   #4370
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jak tylko wrócę do domu, to się normalnie w nim wykąpię
Wpadki - czytaj frytki, drinki na imprezie - się zdarzają i nie ma co włosów z głowy rwać, byleby nie stały się regułą Na "zmuszenie się" do regularnego ćwiczenia dla mnie najlepszy jest karnet na fitness - jakoś działa na mnie, że jak nie pójdę, to kasa w błoto...

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
znalazłam:
Olejki, których nie lubią komary:
- olejek citronella
- olejek lawendowy
- olejek kocimiętki
- olejek eukaliptusowy
- olejek Penny Royal
- olejek wrotycza pospolitego
- olejek bazylii
- olejek tymianek
- olejek cedrowy
- olejek z drzewa herbacianego
- olejek miętowy
Zai Dziękuję A podasz gdzie znalazłaś? Może będą też informację, które stosować po ugryzieniu....
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:20   #4371
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

http://www,tipy,pl/tipy_1743,ukaszenia-owadow.html (zmień przecinki na kropki )
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:27   #4372
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a ma dobrą datę ważności? Szkoda... Nie będziesz go używać? Sprzedaj mi!

Kurcze ja nie wiem gdzie na tym oleju data? Ja go używam jeszcze na rozstępy, a jestem zła, bo kupiłam raczej z myślą o twarzy.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:31   #4373
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A czy któraś kupowała olejek z róży na ECOSpa? Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY to chyba ten sam co z Alepi?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:32   #4374
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć Dziewczyny.
Co tam porabiacie? Ja właśnie dodaję produkty do KWC. Wkurza mnie, że to forum zaczyna dbać tylko o statystyki, a nie o poziom. Wkurza mnie, że można dodać produkt bez żadnego opisu ani składu ani nic byle dodać. Nawet się tutaj z jedną z osób głównych o to posprzeczałam. Oczywiście nie przyznała się, że chodzi im tylko o nabijanie kolejnych użytkowników i o nabijanie kolejnych produktów w dziale KWC. Ja właśnie dodaję produkty Jason, bo widzę, że ktoś dawno markę dodał, ale żadnego produktu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:41   #4375
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Co tam porabiacie? Ja właśnie dodaję produkty do KWC. Wkurza mnie, że to forum zaczyna dbać tylko o statystyki, a nie o poziom. Wkurza mnie, że można dodać produkt bez żadnego opisu ani składu ani nic byle dodać. Nawet się tutaj z jedną z osób głównych o to posprzeczałam. Oczywiście nie przyznała się, że chodzi im tylko o nabijanie kolejnych użytkowników i o nabijanie kolejnych produktów w dziale KWC. Ja właśnie dodaję produkty Jason, bo widzę, że ktoś dawno markę dodał, ale żadnego produktu.
Pracowita z Ciebie Kobieta
Jak dodasz szampon i odżywke lawendowa Jason to na wstępie zaniże im ocene ...
Może i ja spróbuje dodać cos na KWC? Wprawdzie nie bardzo wiem jak sie za to zabrac, ale może sie tym zainteresuję....:rolleyes :
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:45   #4376
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pracowita z Ciebie Kobieta
Jak dodasz szampon i odżywke lawendowa Jason to na wstępie zaniże im ocene ...
Może i ja spróbuje dodać cos na KWC? Wprawdzie nie bardzo wiem jak sie za to zabrac, ale może sie tym zainteresuję....:rolleyes :
Ja bardzo lubię dodawać produkty albo brakujące składy.
Ooo to te produkty są złe? Ja właśnie chciałam lawendową odżywkę, a co z nią nie tak? Na razie słyszałam same pochwały.

A produkty będą za kilka dni, bo muszą czekać na zatwierdzenie jakże ważnej grupy osób. Pewnie cała komisja się tam zbiera i robią posiedzenie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-13 o 08:46
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:12   #4377
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć!
Przepraszam, że mniej tutaj wpadam. Staram się nadrabiać Wasze posty. Już Wam piszę o balsamie. Zapach jest prześliczny, pachnie słodkimi migdałami Rozpływa się pod wpływem ciepła skóry, ładnie rozprowadza. Do tej pory użyłam tylko na małym fragmencie skóry, dlatego dziś wieczorem użyję jeszcze raz i jutro dokładnie Wam opowiem o wrażeniach.
Użyłam też mydełka Tuli: owsianka. Fajne Poza tym zrobiłam sobie wczoraj maseczkę z glinki czerwonej, białej i hydrolatu oczarowego. Efekt ładny.
Miłego dnia.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:13   #4378
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziewczyny a co zamiast lakieru do włosów


moim włosom służy babydream plus odżywka z Eco
są takie miękkie i gładkie
szkoda tylko że nadal wypadają
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:38   #4379
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Też za Wami tęskniłam

Własnie, ja też nie pomyślałabym, że pomidory są dobre na tego typu rzeczy

Ah, ja chce do takiego fryzjera i do takiej kosmetyczki



Niestety właśnie, nie wiem po ile jest ta maseczka w ich stacjonarnym sklepie. Ja ją kupowałam na targach kosmetycznych a tam ona była w bajecznej cenie 29 zł, w sklepach internetowych jest po 39 zł plus przesyłka. Ale u mnie też jest sklep organique więc na pewno się dowiem



Masz racje, dlaczego A ja głupia wyrzuciłam opakowania próbek Jak ja mogłam o tym nie pomyśleć
Mnie teraz kręci szampon organique bo skoro maseczke tak bardzo lubię tylko z ta firma jeśli chodzi o składy to jest różnie więc będę chciała Was poprosić o pomoc Tylko, że też nigdzie nie mogę znaleźć składu
Moja mama raz kupiła mydło z Organique w aptece, skład mnie powalił A najciekawsze było, że dali nad nimi tabliczkę "mydełka organiczne" >.< To mnie skutecznie zniechęciło do tej firmy.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziewczyny a co zamiast lakieru do włosów


moim włosom służy babydream plus odżywka z Eco
są takie miękkie i gładkie
szkoda tylko że nadal wypadają
Jaka odżywka z eco? Opisz ją dokładniej : D

Edytowane przez akaidoku
Czas edycji: 2011-07-13 o 09:39
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:40   #4380
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię dodawać produkty albo brakujące składy.
Ooo to te produkty są złe? Ja właśnie chciałam lawendową odżywkę, a co z nią nie tak? Na razie słyszałam same pochwały.

A produkty będą za kilka dni, bo muszą czekać na zatwierdzenie jakże ważnej grupy osób. Pewnie cała komisja się tam zbiera i robią posiedzenie.
Ta? http://www.helfy.pl/odzywka-do-wloso...osy-zniszczone
Masz tam od razu moją recenzję.
Pochwały napewno nie były ode mnie - już kiedyś pisałam, że ten zestaw to moja największa porażka naturalna.
Nie znam zdania innych osób, nie szukałam innych opinii.
Oczywiście sama doskonale wiesz jak to jest z kosmetykami - jedni nienawidzą, inni kochają. Ale ja, bazując na własnych doświadczeniach, nikomu jej nie polecę!

To skoro tak lubisz dodawać to daj znac co dodasz - chętnie zamieszcze recenzje jeśli bedzie coś mojego
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziewczyny a co zamiast lakieru do włosów


moim włosom służy babydream plus odżywka z Eco
są takie miękkie i gładkie
szkoda tylko że nadal wypadają
Co zamiast lakieru do włosów? Lakier do włosów
Możesz kupić jakiś o naturalnym składzie (napewno lakier do włosów ma sante i argile provence).
Ja w tej kwestii wyluzowałam, używam lakieru naprawdę odrobinę, nadal kupuje welli (niegrzeczna Ania, niegrzeczna ) .
A co stosujesz na wypadanie włosów?
Wiesz, na skutki trzeba czasem poczekac i 2 , 3 miesiące.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.