metamorfoza 30-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 13:00   #1
iwi997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5

metamorfoza 30-latki


Hej Potrzebuję Waszej pomocy!!! 3 miesiące temu zostałam mamą z czego bardzo się cieszę – jednak do tej pory brak mi było czasu, żeby zająć się sobą. Przez całą ciążę nie malowałam włosów ze względu na dobro dziecka. Teraz ciągle mam związane je gumką – stąd te „fale” na zdjęciu :p
Co mam zrobić z włosami? Jaki kolor? Wcześniej robiłam blond pasemka i ogólnie w blondzie dobrze się czuję, ale może powinnam spróbować innego koloru? No a co z cięciem? Jakie? Nie chciałabym ich ścinać zupełnie na krótko. Ale nie wiem jaka fryzura będzie mi pasowała.
Co do pytań to:
1. Opalam się raczej na kolor złoto brązowy, ale raczej długo muszę się opalać.
2. Kolor oczu – jasno brązowe z ciemną obwódką.
3. Kolor cery? Nie umiem określić.. ostatnio jest raczej szarawa i zmęczona od nieprzespanych nocy.
4. Naturalny kolor włosów widać na zdjęciach. Sądzę, że jest to ciemny blond.
5. Kolor ust – yyy chyba koral
6. Lubię czerń, biel i szary.. wiem smutne kolory ale cóż taka szara ze mnie myszka:P nie lubię żółtego i zielonego czuję się w nich fatalnie.
Makijaż raczej robię delikatny – podkład i tusz do rzęs. Wcześniej lubiłam podkreślać oczy fioletem i kredką.
Mam jeszcze pytanie co do kształtu mojej twarzy. Nigdy nie umiałam sama go określić. Pomożecie?

p.s. nie przestraszcie się !! zdjęcia robione dziś tak "na szybko" więc wyglądam tragicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1671.jpg (67,2 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1662.jpg (97,3 KB, 492 załadowań)
iwi997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:23   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ja widzę Ciebie w jakimś ładnym kasztanowym kolorze włosów, jednolitym, który podkreśliłby kolor oczu. Blond pasemka jakoś mi do Ciebie nie pasują.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:39   #3
iwi997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5
Dot.: metamorfoza 30-latki

też myślałam o ciemniejszym kolorze.. kasztanowy powiadasz? hmm.. a cięcie? może zostawiłabym długość (lekko tylko końcówki) a grzywkę na skos.. mogłoby być?
iwi997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 14:09   #4
monisssiaa
Raczkowanie
 
Avatar monisssiaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 35
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ja bym cię widziała w kasztanowych włosach

Tak jak na zdjęciu z grzywką na bok!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modne-fajne-fryzury-z-grzywka-na-bok-fryzura-z-grzywka-na-bok-22a.jpg (25,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1c4bde97900c2cccgen.jpg (15,9 KB, 38 załadowań)
monisssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 16:53   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: metamorfoza 30-latki

Cytat:
Napisane przez iwi997 Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuję Waszej pomocy!!! 3 miesiące temu zostałam mamą z czego bardzo się cieszę – jednak do tej pory brak mi było czasu, żeby zająć się sobą. Przez całą ciążę nie malowałam włosów ze względu na dobro dziecka. Teraz ciągle mam związane je gumką – stąd te „fale” na zdjęciu :p
Co mam zrobić z włosami? Jaki kolor? Wcześniej robiłam blond pasemka i ogólnie w blondzie dobrze się czuję, ale może powinnam spróbować innego koloru? No a co z cięciem? Jakie? Nie chciałabym ich ścinać zupełnie na krótko. Ale nie wiem jaka fryzura będzie mi pasowała.
Co do pytań to:
1. Opalam się raczej na kolor złoto brązowy, ale raczej długo muszę się opalać.
2. Kolor oczu – jasno brązowe z ciemną obwódką.
3. Kolor cery? Nie umiem określić.. ostatnio jest raczej szarawa i zmęczona od nieprzespanych nocy.
4. Naturalny kolor włosów widać na zdjęciach. Sądzę, że jest to ciemny blond.
5. Kolor ust – yyy chyba koral
6. Lubię czerń, biel i szary.. wiem smutne kolory ale cóż taka szara ze mnie myszka:P nie lubię żółtego i zielonego czuję się w nich fatalnie.
Makijaż raczej robię delikatny – podkład i tusz do rzęs. Wcześniej lubiłam podkreślać oczy fioletem i kredką.
Mam jeszcze pytanie co do kształtu mojej twarzy. Nigdy nie umiałam sama go określić. Pomożecie?

p.s. nie przestraszcie się !! zdjęcia robione dziś tak "na szybko" więc wyglądam tragicznie
Bardzo przypominasz Katie Holmes i jesteś piękna. Masz niesamowicie ciepły typ urody. Z makijażem w ciemno róż sienne 85 z borjouis, pomadka delikatne brązy, właśnie koral możesz spróbować essences 07 tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-lipstick.html . Fiolet, zieleń i odcienie zlota na powieki. Unikaj różu /zwlaszcza na ustach/ i barw chłodnych
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 18:58   #6
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: metamorfoza 30-latki

Jesteś śliczna,masz piekne usta i kolor oczu. Natomiast nie podobają mi się brwi, powinnaś je zapuścić, a później oddać w kompetentne ręce Myślę, że kolor włosów ogólnie jest ok, ale potrzebuje odświeżenia, a same włosy mocnego odżywienia. Moje propozycje
https://www.google.pl/search?q=flamb...ml%3B650%3B473

https://www.google.pl/search?q=flamb...hp%3B295%3B390

https://www.google.pl/search?q=blond...%3B1138%3B1600
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:05   #7
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ja bym raczej postawiła na naturalność i nie farbowała włosów. Masz piękny kolor. No chyba że masz siwe albo do ujednolicenia to wybierz coś zbliżonego do naturalnego.
Jesteś tak ładna, że nie widzę potrzeby Cię pacykować i zmieniać. Ewentualnie delikatny makijaż.
A, i brwi. Kształ jest średnio fortunny, wybierz Ci do kosmetyczki to wyrówno to co pójdzie do rwania a zarazem będziesz zapuszczała to co ma zostać. Jak będzie dużo włosków wkurzających podczas zapuszczania to po prostu kredką (byle nie czarną jak smoła ) dostaw sobie kilka kresek. Wtedy nie będzie tak widać odrostu bo zagęści włos optycznie.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 19:07   #8
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ale bzdury mi powstawiało tzn. linki powyżej

Chodziło mi o np. (cięcia):
http://fryzury.sekrety-urody.net/gal...wki(4).jpg.php
http://www.peoplemagazine.co.za/arti...PrettyPhoto/0/
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:42   #9
iwi997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5
Dot.: metamorfoza 30-latki

Dziewczyny jesteście nie ocenione!! Zaczynam jakoś widzieć szansę dla siebie haha. Skara jeśli chodzi o brwi to w zupełności się zgadzam.. dlatego ich w ostatnim czasie sama nie wyrwałam, żeby mogła się tym zająć specjalistka.

Włosy.. podobają mi się Wasze propozycje szczególnie drugie zdjęcie od monissia i od natal!a ta pierwsza) a kolor muszę jednak wyrównać i zainteresował mnie kasztanowy - jak doradziła bernikula

Danusiaes dziękuję za takie porady dotyczące makijażu - na pewno je wypróbuję)

A jeszcze ponawiam pytanie.. jaki jest kształt mojej twarzy? owal? trójkąt? czy co? bo w ten sposób będę mogła się dowiedzieć jak się malować
Jak tylko przeprowadzę metamorfozę to na pewno zdjęcie się tu pojawi
iwi997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:47   #10
iwi997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5
Dot.: metamorfoza 30-latki

zapomniałam jeszcze dodać, że wcześniej sprawdziłam co nie co z wirtualnym stylistą i oto co mi wyszło. Co o tym sądzicie? tylko, że grzywkę jednak wolałabym mieć chyba na bok i troszkę krótsze te włoski Ale kolor mi się nawet podoba Może trochę z makijażem tu przesadziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styling.jpg (28,0 KB, 152 załadowań)
iwi997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:49   #11
MinachanLuna
Przyczajenie
 
Avatar MinachanLuna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: metamorfoza 30-latki

Trudno to określić przez internet- najlepiej udaj się do profesjonalnej kolorystki na analizę kolorystyczną, ale nie sadze, żebyś była ciepłym typem. Masz kolor oczu podobny do moich, z tego, co widzę bardzo ciemną i raczej czarną, niż złocistą oprawę oczu, a usta mają na brzegach chłodny, sinawy odcień.
Nie ma sensu tu oceniac, czy lato, czy zima, nie mówiąc już o 12-typowej analizie, ale raczej jesteś chłodna.
Dla porównania spójrz na moją miniaturkę- z natury mam kolory podobne do Twoich (może jeszcze ciut ciemniejsze włosy, ale latem naturalne miały czerwony połysk), a świetnie wyglądam w blondzie i to nawet złocistym- podkreśla zółtawy odcień oczu i ociepla karnację.
Nie polecam pasemek, bo niemodne, ale dobry, lekki balejaż- ok. Uważaj,z ęby- tak jak to wyszło w "próbce"- włosy nie zlewały się z kolorem skóry- powinny być jaśniejsze lub ciemniejsze, nie platynowy blond, ani nie czarny, czyli nie popadaj w skrajności. Natomiast faktycznie orzech, czy raczej cynamon (ostatnio widziałam taką piękną farbę u garniera) lub to, co poleciła nAtaL!a - z tym się zgodzę.
Powodzenia, pokaż efekt
PS. Brwi faktycznie szybko uporządkuj

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Aha- porównałam Cię do siebie, bo z badań i lat sprawdzania wynikło nie raz, ze jestem zimą, a tu proszę- podobno blond to mój najlepszy w życiu kolor.
Cytat:
Napisane przez MinachanLuna Pokaż wiadomość
Trudno to określić przez internet- najlepiej udaj się do profesjonalnej kolorystki na analizę kolorystyczną, ale nie sadze, żebyś była ciepłym typem. Masz kolor oczu podobny do moich, z tego, co widzę bardzo ciemną i raczej czarną, niż złocistą oprawę oczu, a usta mają na brzegach chłodny, sinawy odcień.
Nie ma sensu tu oceniac, czy lato, czy zima, nie mówiąc już o 12-typowej analizie, ale raczej jesteś chłodna.
Dla porównania spójrz na moją miniaturkę- z natury mam kolory podobne do Twoich (może jeszcze ciut ciemniejsze włosy, ale latem naturalne miały czerwony połysk), a świetnie wyglądam w blondzie i to nawet złocistym- podkreśla zółtawy odcień oczu i ociepla karnację.
Nie polecam pasemek, bo niemodne, ale dobry, lekki balejaż- ok. Uważaj,z ęby- tak jak to wyszło w "próbce"- włosy nie zlewały się z kolorem skóry- powinny być jaśniejsze lub ciemniejsze, nie platynowy blond, ani nie czarny, czyli nie popadaj w skrajności. Natomiast faktycznie orzech, czy raczej cynamon (ostatnio widziałam taką piękną farbę u garniera) lub to, co poleciła nAtaL!a - z tym się zgodzę.
Powodzenia, pokaż efekt
PS. Brwi faktycznie szybko uporządkuj
__________________
;P
MinachanLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 09:13   #12
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: metamorfoza 30-latki

Cytat:
Napisane przez iwi997 Pokaż wiadomość
też myślałam o ciemniejszym kolorze.. kasztanowy powiadasz? hmm.. a cięcie? może zostawiłabym długość (lekko tylko końcówki) a grzywkę na skos.. mogłoby być?
Ja bym tylko podcięła końcówki , natomiast przedziałek na bok, taki równy, ale z większą ilością włosów, by tak wiesz, na czoło więcej włosów zachodziło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg comment-porter-la-raie-cet-hiver-miniature.jpg (14,8 KB, 29 załadowań)
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 11:42   #13
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: metamorfoza 30-latki

1- zdecydowanie nie dla niemodnych od wiekow pasemek
2- ciemniejszy kolor, kasztan docelowo tak, ale nazwa kasztan czesto na farbie oznacza spory klopot. namawialabym do farb pro typu inebrya, renee blanche czy chociazby vitalitys. zeby nie bylo szoku cos z poziomu 5 np. po kropce np. z 3./34/04 itp - wazne zeby kolor nie mial nr 5 po kropce, czerwienie nie posluza
3- odzywienie wlosow, moze jakies witaminy nie wiem co mozesz brac
4- brwi - masakra, kup kredke, cien cokolwiek i idz do kosmetyczki jesli nie umiesz ich ogarnac, ewentualnie tutoriale na youtubie
5- masz mloda twarz, ale powinnas nawilzyc okolice oczu
6- na usta dalabym dla lekkiego przelamania tej cieploty chlodny, srednio ciemny roz,
7- tusz do rzes to nie jest makijaz, kredka plus tusz w tym wieku to mus bo po prostu bedziesz wygladac mlodziej jeszcze bardziej niz dzisiaj
8- na moim monitorze wygladasz na cieply typ, ale to jedynie zdjecie+monitor i mozna sie pomylic. co do lubianych kolorow, moim zdaniem czesto wynikaja one z pewnego przyzwyczajenia czy kompleksow co widze na swoim przykladzie.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 01:13   #14
jela32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: metamorfoza 30-latki

Najlepsza chyba byłaby konsultantka taka w cztery oczy bo online to średnio można coś zrobić.
__________________
<ciach_reklama>
jela32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 10:32   #15
iwi997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 5
Dot.: metamorfoza 30-latki

początek zmian rozpoczęty)) co prawda nie od razu Rzym zbudowano i trochę rzeczy jeszcze pozostało, ale na to już potrzeba więcej czasu

A teraz przedstawiam Wam to co udało się zrobić do tej pory) co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1673.jpg (63,2 KB, 258 załadowań)
iwi997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:17   #16
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: metamorfoza 30-latki

Cytat:
Napisane przez monisssiaa Pokaż wiadomość
Ja bym cię widziała w kasztanowych włosach

Tak jak na zdjęciu z grzywką na bok!
tak tak tak

Cytat:
Napisane przez iwi997 Pokaż wiadomość
początek zmian rozpoczęty)) co prawda nie od razu Rzym zbudowano i trochę rzeczy jeszcze pozostało, ale na to już potrzeba więcej czasu

A teraz przedstawiam Wam to co udało się zrobić do tej pory) co sądzicie?
domyślam sie, że przy dzidziusiu to nie masz za bardzo czasu na wymyslne makijaze, ale wg mnie, w takim silnym z mocnym konturowaniem i podkreslonymi brawmi wygladalabys bombowo
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 20:25   #17
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: metamorfoza 30-latki

Super!Bardzo ładnieAleż zazdroszczę Ci oczu
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:25   #18
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: metamorfoza 30-latki

Cytat:
Napisane przez iwi997 Pokaż wiadomość
początek zmian rozpoczęty)) co prawda nie od razu Rzym zbudowano i trochę rzeczy jeszcze pozostało, ale na to już potrzeba więcej czasu

A teraz przedstawiam Wam to co udało się zrobić do tej pory) co sądzicie?
Od razu lepiej
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:56   #19
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ja bym cię widziała w takim kolorze https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...i6NnfXzQfV79mA i cięcie też fajne jak dla ciebie
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 20:00   #20
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: metamorfoza 30-latki

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Ja bym cię widziała w takim kolorze https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...i6NnfXzQfV79mA i cięcie też fajne jak dla ciebie
Na ile widzę to kolory i cięcie są bardzo podobne, tylko inaczej wymodelowane włosy na 2 różnych kształtach twarzy...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 08:00   #21
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: metamorfoza 30-latki

Wyglądasz super i wcale nie na 30 lat. Wg mnie brwi masz też bardzo ok. Nie lubię sztucznie domalowanych. W ogóle nie rozumiem niektórych dziewczyn, najpierw wyrywają brwi, a później je dorysowują


Super!
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:54   #22
Kosmetycznemigawki
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetycznemigawki
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: metamorfoza 30-latki

Ten kolorek i cięcie bardzo do Ciebie pasują...ja bym Cię też widziała z bobem na głowie ;]
__________________
Edzia

http://kosmetycznemigawki.blogspot.com
Kosmetycznemigawki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 11:54:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.