Pobieraczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 19:09   #1
Musso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15

Pobieraczek


Nie do końca jestem pewna, czy w dobrym miejscu umieściłam ten wątek, ale nie wiedziałam gdzie.
Pilnie potrzebuję pomocy!
Założyłam na stronie pobieraczek.pl konto PRÓBNE. Napisane było, że jest to konto darmowe. Ostatnio sprawdzałam swoją pocztę e-mail i zauważyłam pewien tytuł ''Wezwanie do zapłaty''. Okazało się, że jestem niby winna tej stronie ponad 90 zł za to, że założyłam konto! Po pierwsze nawet nic nie ściągnęłam, a po drugie i chyba najważniesze- pisało, że testowanie jest za darmo. Napisali, że jeśli nie zapłacę, to mogą zgłosić mnie do sądu. Mają prawo?Przecież to oni mnie oszukali. W regulaminie nic nie pisało o zapłacie, chyba, że przeoczyłam. W sumie to dziwne, że strona, która pozwala ściągać muzykę chce mnie pozwać. Przecież ich można by osądzić o dopuszczanie do piractwa. Mnie jako osobie nic by nie groziło, bo według prawa mogę ściągać muzykę tylko dla siebie, bez pozpowszechniania jej publicznie czy też wśród rodziny czy przyjaciół... Któraś z Was miała ten problem?

Edytowane przez Musso
Czas edycji: 2009-09-29 o 19:12
Musso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:19   #2
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Musso Pokaż wiadomość
Nie do końca jestem pewna, czy w dobrym miejscu umieściłam ten wątek, ale nie wiedziałam gdzie.
Pilnie potrzebuję pomocy!
Założyłam na stronie pobieraczek.pl konto PRÓBNE. Napisane było, że jest to konto darmowe. Ostatnio sprawdzałam swoją pocztę e-mail i zauważyłam pewien tytuł ''Wezwanie do zapłaty''. Okazało się, że jestem niby winna tej stronie ponad 90 zł za to, że założyłam konto! Po pierwsze nawet nic nie ściągnęłam, a po drugie i chyba najważniesze- pisało, że testowanie jest za darmo. Napisali, że jeśli nie zapłacę, to mogą zgłosić mnie do sądu. Mają prawo?Przecież to oni mnie oszukali. W regulaminie nic nie pisało o zapłacie, chyba, że przeoczyłam. W sumie to dziwne, że strona, która pozwala ściągać muzykę chce mnie pozwać. Przecież ich można by osądzić o dopuszczanie do piractwa. Mnie jako osobie nic by nie groziło, bo według prawa mogę ściągać muzykę tylko dla siebie, bez pozpowszechniania jej publicznie czy też wśród rodziny czy przyjaciół... Któraś z Was miała ten problem?
Ostatni było o tym głośno. Z tego co pamiętam darmowe jest przez 10 dni, a później kasę ciągną - i to jest w regulaminie. Ale próbuj u Rzecznika Praw Konsumenta, bo inni podpierają sie, ze wprowadzono ich w błąd tym zwrotem "darmowe przez 10 dni" ukrywając w regulaminie, że pózniej przechodzi na płatne. Nie wiem jak w sądzie, czy ktoś wygrał - bo w końcu regulamin trzeba czytać. O podobnych przypadkach poszukaj w google
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-09-29 o 19:32
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:25   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pobieraczek

Przecież na pierwszej stronie tego serwisu jest informacja.

"Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie."

A załącznik nr.2 jest zatytułowany jak byk: cennik.


Z tego co wiem, to tak, mogą wszcząć postępowanie prawne. Ale aktualnie sprawa jest sprawdzana przez Urząd Ochrony Konsumenta żeby stwierdzić, czy firma nie wprowadzała ludzi w błąd.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:34   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pobieraczek

Przeczytaj jeszcze raz regulamin,mnie sie nie chce
przeciez to legalnie dzialajaca firma wiec jak do sądu a gdyby nawet to ciebie tez mozna do sadu bo rownie nielegalnie chcialas sciagać.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:27   #5
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Ostatni było o tym głośno. Z tego co pamiętam darmowe jest przez 10 dni, a później kasę ciągną - i to jest w regulaminie. Ale próbuj u Rzecznika Praw Konsumenta, bo inni podpierają sie, ze wprowadzono ich w błąd tym zwrotem "darmowe przez 10 dni" ukrywając w regulaminie, że pózniej przechodzi na płatne. Nie wiem jak w sądzie, czy ktoś wygrał - bo w końcu regulamin trzeba czytać. O podobnych przypadkach poszukaj w google
bylo o tym glosno...nawet na Wizazu...
jest juz o tym watek...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:45   #6
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Pobieraczek

ja też właśnie założyłam tam konto bo miało być darmowe przez parę dni i boję się, że też przyślą mi rachunek tak jak Tobie. Nic nie ściągałam nawet z tego serwisu...:/
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:48   #7
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
ja też właśnie założyłam tam konto bo miało być darmowe przez parę dni i boję się, że też przyślą mi rachunek tak jak Tobie. Nic nie ściągałam nawet z tego serwisu...:/
znalazlam ten watek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=pobieraczek

ponoc nawet rezygnacja z 3 minuty po rejestracji nie uchronila uzytkownikow od wezwania do zaplaty...no chyba, ze zmienili regulamin....

milej lektury
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 21:08   #8
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Pobieraczek

podałam tam zły adres bo wydało mi się to podejrzane, więc może nie przyślą i wysłałąm maila, że proszę o wypisanie mnie z listy użytkowników. Napewno od mojej rejestracji nie minęło 10 dni
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:25   #9
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
podałam tam zły adres bo wydało mi się to podejrzane, więc może nie przyślą i wysłałąm maila, że proszę o wypisanie mnie z listy użytkowników. Napewno od mojej rejestracji nie minęło 10 dni
moze dla bezpieczenstwa wyslij tez poleconym, list kosztuje grosze a moze sie przydac.
osobiscie bym im nie zaplacila ani grosza, ale najlepiej udac sie do rzecznika konsumentow
http://powiatkolobrzeg.home.pl/1/ind...1&limitstart=1

w glowie sie nie miesci, ze w taki sposob mozna zawrzec umowe przeciez dane typu moje imie i nazwisko czy adres moze podac multum osob z tego co czytalam to pobieraczek wysyla rzadania zapłaty nawet do dzieci
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:28   #10
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Pobieraczek

Radzę nie przejmować się tym, usunąć konto i nie zwracać uwagi na ich maile.
Moja przyjaciółka miała taką samą sytuacje, nic nie zapłaciła i jest ok.

Czytałam na temat tej strony, że oni szukają "jeleni" którzy się na to nabiorą i ze strachu wpłacą pieniądze.
Poza tym ich regulamin jest nie zgodny z prawem. Ich też można oskarżyć o piractwo, bo udostępniają pliki w sieci.

Wiele ludzi się boi, na pewno część z nich straciła pieniądze. Poza tym Ty nie ściągnęłaś żadnego pliku, także oni sobie mogą...
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:39   #11
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Pobieraczek

Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl.




więc napisze maila
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 22:54   #12
Caroltta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 36
Dot.: Pobieraczek

Do tej pory nie mamy jeszcze podpisu elektronicznego,nie podpisywałaś żadnej umowy więc nic nie mogą Ci zrobić.
Zresztą sprawą pobieraczka zajmują sie już odpowiednia instytucje ;-) więc bez obaw.
__________________


"bo Ty tak pięknie pachniesz,kiedy przechodzisz pod oknem ... "
<3


01.01.2008
Od tego dnia wszystko się zaczęło.





Edytowane przez Caroltta
Czas edycji: 2009-09-29 o 23:01
Caroltta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:43   #13
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Pobieraczek

Ja też się nabrałam, dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty, termin 10dniowy do odstąpienia mi minął, mogłabym na podtawie tego przedłużonego 3miesięcznego odstąpić jeżeli nie potwierdzili pisemnie zawarcia umowy, ale tego nie wiem bo podałam fałszywy adres. Czy któraś z Wizazanek dostała wezwanie do sądu w tej sprawie?
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:21   #14
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Pobieraczek

I ja nacięłam się na pobieraczka :/ Jak przyszedł zastraszający mnie sądem mail od nich to myślałam, że zawału dostanę! Ale postanowiłam trochę pogrzebać w necie i znalazłam wiele osób oszukanych tak jak ja wypowidających się na różnych forach. Postanowiłam więc nie płacić i nic z tym nie robić. Jednak koleżanka, której oboje rodziców pracują w policji powiedziała, że jeżeli zalogowanie się oznaczało akceptację regulaminu to muszę zapłacić. I już sama nie wiem co o tym myśleć... Różnie ludzie mówią. Z tego co szperałam i czytałam to nie znalazłam żeby ktoś został wezwany do sądu na sprawę ale może to po prostu kwestia czasu?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:26   #15
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Pobieraczek

Ja też miałam z tym problem, zarejestrowalam sie a kilka dzni pozniej dostalam jedno wezwanie za drugim. Następnie jakieś straszenie komornikiem i takie bzdedty. To sa oszuści ! w żadnym razie nic nie plac, ostatniego meila dostalam w sierpniu chyba i zadnych konsekwencji nie ma, nie ma bata zeby to zaplacila no chyba ze naprawde przyjdzie komornik ale narazie nie zamierzam nic z tym robic
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:54   #16
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Pobieraczek

Jest prawie wrzesień - i jak u was z Pobieraczkiem?? Ja się kurna przez przypadek tam zarejestrowałam wczoraj, ale na szczęście nawet nie zdążyłam się na tej stronie zalogować! Podałam fałszywe dane, nic mi od tamtej pory na e-maila nie przyszło, więc jak mam to rozumieć ?? Działa w ogóle ta strona?? Ucichło to jakoś... Jak coś, to nie mam bata, że i m zapłacę!!! Jakby nie było to jest CHYBA haczyk na tych, którzy boją się i płacą... Też się boję, ale...
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:35   #17
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: Pobieraczek

Niestety tez jestem w gronie osób, które zalogowały sie na Pobieraczku. Było to juz jakis czas temu (bodajze w kwietniu). Mimo,ze tez nic nie sciagalam zaczelam dostawac maile z wezwaniem do zaplaty, wszczeciem postepowania sadowego, komorniczego i takie tam...ale olałam ich...ostatniego maila dostalam chyba jakos w lipcu. Nie mam zamiaru nic placic, to oszusci. Był kiedys program na temat tego serwisu w "expresie reporterów". Nie dajcie sie zastraszyc takim hienom...
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 22:22   #18
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pobieraczek

Z tego co wiem, to było dużo skarg na pobieraczka i rzecznicy konsumentów w całej Polsce przyjmowali skargi w tej sprawie. Trafiły one do UOKiKu, który wszczął postępowanie w sprawie zbiorowego naruszenia praw konsumentów, czy coś takiego. Moja koleżanka też miała kilka takich spraw, które przekazywała do UOKiK stąd kojarzę sprawę. Pewnie firma się wystraszyła i spuściła z tonu. Nawet nie wiem czy postępowanie w tej sprawie już się skończyło, czy nadal trwa, ale pobieraczkowi groziły sankcje finansowe za ten numer ze świadomym wprowadzaniem konsumentów w błąd. Pewnie więcej bieżących informacji o tej sprawie można wygooglac
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:12   #19
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Pobieraczek

Napisałam im (dzień po rejestracji, ale NIE zdążyłam się tam nawet zalogować!) e-maila :"Proszę o rozwiązanie umowy na świadczenie usług z Państwa firmą
Usenet na mocy artykułu &4 punkt 6 Regulamin świadczenia usług "Usenet"
z dnia 19.08.2010, a w związku z tym i artykułem &4 punkt 7 nie poczuwam
się do wpłaty należnej opłaty w wysokości 94,80zł, którą to i tak
Państwo winni są mi ją zwrócić po odstąpieniu mojej osoby od umowy
zawartej z USENET".

Oczywiście nie podałam im moich prawdziwych danych!

Wczoraj mi odpisała automatyczna maszyna z ich firmy : "Wiadomość ta została wysłana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać.
Rezygnacja z umowy została przyjęta.
Pozdrawiamy,
Zespół Pobieraczek.pl "

CZYLI JAK MAM TO ROZUMIEć ???? Aha i pragnę dodać, że NIE dostałam e-meila od nich tego typu np. że mam zapłacić ,czy coś podobnego! Wolałam sama wcześniej im to "wypowiedzieć", bo czytałam jak to się u Was działo i zadziałałam wcześniej. Pewnie dlatego, że nie minęło 10 dni a oni po tych właśnie 10 dniach przysyłają e-meile o zapłatę, bo wtedy jest już po ptakach i nie obowiązuję .

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

A Wy dziewczyny podałyście swoje prawdziwe dane ?? Nie ma co! Ja wcześniej czytam regulamin, bo same widzicie, że za błędy się... słono płaci i to dosłownie płaci !
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 00:20   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez marta5106 Pokaż wiadomość
Niestety tez jestem w gronie osób, które zalogowały sie na Pobieraczku. Było to juz jakis czas temu (bodajze w kwietniu). Mimo,ze tez nic nie sciagalam zaczelam dostawac maile z wezwaniem do zaplaty, wszczeciem postepowania sadowego, komorniczego i takie tam...ale olałam ich...ostatniego maila dostalam chyba jakos w lipcu. Nie mam zamiaru nic placic, to oszusci. Był kiedys program na temat tego serwisu w "expresie reporterów". Nie dajcie sie zastraszyc takim hienom...
na you tube można zobaczyć wydanie expresu reporterów o tym ******* pobieraczku.

też byłam głupia i założyłam tam konto. jednak nie podałam prawdziwych danych. już miałam płacić, póki nie masa wyników z googli na ten temat.
ja póki co dostałam tylko jednego maila z wezwaniem do zapłaty, domyślam się że otrzymam kolejne. ale czy będzie coś więcej? według policji pobiereczek nie wszczał ani jednego postepowania karnego...
to głupie że sie nad tym w ogole zastanawiam, ale po samym IP to przeciez mnie nie "znajda"... (nie znam sie do końca na takich informatycznych rzeczach)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:26   #21
Ewelinkaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Pobieraczek

Tragedia jakaś;/
Dzisiaj mi przyszło wezwanie do zapłaty i to listownie
A zalogowałam sie w tamtym roku w marcu i teraz karzą mi zapłacic prawie 95 zł:// ale nic przecież nie pobrałam
I co teraz??( Mam zapłacić?
Ewelinkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:40   #22
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Pobieraczek

ja bym nie placila,to sa zwykli oszusci ...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:54   #23
Ewelinkaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pobieraczek

Ale mnie strasza jakimiś wiekszymi karami:/
Ewelinkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:10   #24
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
w glowie sie nie miesci, ze w taki sposob mozna zawrzec umowe przeciez dane typu moje imie i nazwisko czy adres moze podac multum osob z tego co czytalam to pobieraczek wysyla rzadania zapłaty nawet do dzieci
Przecież tego typu umowy są bardzo popularne Chociażby wszystkie umowy dotyczące telefonów i internetu zawierane przez telefon -trzeba podać imię i nazwisko oraz adres, często nie wymagają nawet nr pesel! Mało to spraw, w których kogoś obciążają rachunkami za usługi, które "w jego imieniu" kupił ktoś inny? A te wszystkie afery z kredytami "chwilówkami" i innymi, branymi na skradziony dowód?? To nic nowego. ;/ Niestety, nasze prawo jest takie, że najpierw musisz pokryć należność, potem możesz dochodzić do prawdy i ewentualnie walczyć o zwrot pieniędzy od oszusta... o ile go znajdziesz.... Masakra.


Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ponoc nawet rezygnacja z 3 minuty po rejestracji nie uchronila uzytkownikow od wezwania do zaplaty...no chyba, ze zmienili regulamin....
Też byłam głupia i na szybko, po pobieżnym przeczytaniu wciskałam "akceptuję" "zgadzam się"... i założyłam konto. W tym samym dniu, gdy znalazłam chwilę dokładnie prześledziłam regulamin... i ten ..cennik ;/
W regulaminie jest podana formułka, którą należy im przesłać, jeśli rezygnujesz z umowy -wystarczy zwykłe kopiuj-wklej.
Wysłałam dnia następnego. Po kilku dniach dostałam wiadomość zwrotną, że przyjęto rezygnację.

Cytat:
Napisane przez Ewelinkaaa18 Pokaż wiadomość
Tragedia jakaś;/
Dzisiaj mi przyszło wezwanie do zapłaty i to listownie
A zalogowałam sie w tamtym roku w marcu i teraz karzą mi zapłacic prawie 95 zł:// ale nic przecież nie pobrałam
I co teraz??( Mam zapłacić?
Listownie -czyli mailowo, tak?

W regulaminie, w cenniku opłata nie jest wyznaczona za ilość pobranych materiałów, tylko za samą możliwość -za aktywne konto.
To trochę tak, jakbyś kupiła sobie bilet miesięczny na autobus i po miesiącu stwierdziła, że przecież ani razu nie jechałaś autobusem, to dlaczego masz płacić -niech ci oddadzą pieniądze.

Ale faktem jest, że cała ta strona p... jest niefajna.

Edytowane przez jodame
Czas edycji: 2010-10-15 o 19:12
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:25   #25
Ewelinkaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pobieraczek

Dzisiaj mi przyniósł listonosz wezwanie do opłaty ale nawet nie musiałam podpisywać, czyli tak jakbym nie potwierdziła ze go otrzymałam...
Co to w ogóle jest:/ WYŁUDZACZE!!
Boje sie ze pozniej tak jak oni to mnie strasza, ze bede w Krajowym Rejestrze Długów i bede mogła miec kłopoty...
Ewelinkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:33   #26
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pobieraczek

według mnie dostałaś takie wezwanie dlatego że podałaś prawdziwy adres. nie odpowiadałaś na maile to wysłali ci taką samą formułkę za pośrednictwem poczty, a nuż teraz się przestraszysz.

napisałam do nich wiadomość z pytaniami takimi jak: "dlaczego państwa firma miała sprawę w sądzie, dlaczego zamieszana była policja, dlaczego tyle skarg na państwa wpływa". nie odpisali mi nic
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 19:36   #27
Ewelinkaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pobieraczek

Masz racje, nie odpowiadałam na e-maile i to dlatego...
Teraz jak to czytam to rozumiem ze juz od marca nastepna kwota mi rośnie..
Mam sie tam zalogowac, żeby zlikwidowac to konto??
Ewelinkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 20:52   #28
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Ewelinkaaa18 Pokaż wiadomość
Masz racje, nie odpowiadałam na e-maile i to dlatego...
Teraz jak to czytam to rozumiem ze juz od marca nastepna kwota mi rośnie..
Mam sie tam zalogowac, żeby zlikwidowac to konto??
Jak ja się logowałam, a nie było to tak dawno temu to nie trzeba było podawać adresu "realnego"..dlatego się zdziwiłam, że dostałaś "realną" przesyłkę.
Spróbuj wejść na konto i poszukać opcji zlikwiduj. Chociaż prawdopodobnie jej nie znajdziesz. Wyślij maila, że rezygnujesz. Najlepiej poszukaj jakiegoś mądrze brzmiącego wzoru w necie. Przynajmniej przestanie rosnąć Ci kwota zadłużenia.. . ;/
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:26   #29
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Spróbuj wejść na konto i poszukać opcji zlikwiduj. Chociaż prawdopodobnie jej nie znajdziesz. Wyślij maila, że rezygnujesz. Najlepiej poszukaj jakiegoś mądrze brzmiącego wzoru w necie. Przynajmniej przestanie rosnąć Ci kwota zadłużenia.. . ;/
zlikwidować się nie da na 100%. można im wysłac pismo, w necie jest wzór, ale to chyba w 3 miesiące od założenia konta.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:40   #30
Ewelinkaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pobieraczek

No to nieźle się urządziłam;/
ale przecież w końcu nie będę cale życie płacic za nic, musi byc jakies wyjście, żeby się stamtąd wyrejestrować i nie płacić dłużej..:/
Ewelinkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.