Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-22, 22:44   #2101
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Obojêtnie, mo¿e byæ PW Z góry dziêkujê Ja siê tak do henny na w³osy przymierzam z kilka miesiêcy, ale mam stresa, ¿e wyjdzie rudy
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 22:47   #2102
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez chooomik Poka¿ wiadomo¶æ
Odno¶nie henny to nie wiem co ci poradziæ - wiem ¿e henna do ciala jest zazwyczaj lepszej jako¶ci ni¿ ta do w³osów, a co za tym idzie jest dro¿sza i w skrócie siê j± okre¶la jako BAQ (Body Art Quaility Henna). Ja u¿ywa³am tej do w³osów, bo jak to ja - henny do w³osów zawsze mam zapas, a nie chcia³am czekaæ na t± do cia³a. Wiêc nie wiem co doradziæ....

Czarne myd³o owszem u¿ywa³am - jest w KWC:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
dzieki za linka, zupelnie nie pomyslalam, ze te mydelka moga byc na kwc
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-23, 12:55   #2103
Kimberley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ash , zamówi³am t±: http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1013, tak na próbê.
Chomiku , mam nadziejê, ¿e w koñcu siê kto¶ odezwie do mnie z tego sklepu!, naturalnie po testach zdam realcjê
__________________
Nowe spodnie & Nowa tunika - zapraszam do wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...04#post9964304
Kimberley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-23, 13:16   #2104
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

heh niez³y pomys³ z t± henna pierwszy raz s³yszê o takim sposobie samoopalania
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-23, 18:58   #2105
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

HELP proszê o wsparcie w tym w±tku -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...115152&page=36
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-23, 21:44   #2106
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kimberley Poka¿ wiadomo¶æ
Ash , zamówi³am t±: http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1013, tak na próbê.
ja zamówi³am jednak t± do cia³a szkoda tylko, ze buzi nie samoopale, bo zaczê³am niedawno nowy sezon kwasowy
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 00:14   #2107
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash Poka¿ wiadomo¶æ
ja zamówi³am jednak t± do cia³a szkoda tylko, ze buzi nie samoopale, bo zaczê³am niedawno nowy sezon kwasowy
Kurcze Ash twojej opinii jestem najbardziej ciekawa, w ¿yciu nie mia³am henny do cia³a w rêkach. Konieczno daj znaæ jak posz³o. Ja tez jak co jesieñ intensywnie my¶lê nad kwasami, ale nic to przyjdzie i na to czas, póki co pocieszê siê jeszcze ³adnym kolorkiem na facjacie.

Jak widzê sklep siê odezwa³ - chyba ca³a Polska siedzi na wiza¿u
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 05:32   #2108
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez chooomik Poka¿ wiadomo¶æ
Jak widzê sklep siê odezwa³ - chyba ca³a Polska siedzi na wiza¿u
A¿ dziwne, sk±d niby sklep wiedzia³ ¿e my tu gadu gadu o hennie?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 08:28   #2109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Poka¿ wiadomo¶æ
HELP proszê o wsparcie w tym w±tku -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...115152&page=36
Karolina, nie ma sensu walczyæ z wiatrakami.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 12:25   #2110
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

masz racjê L_V...

cz³owiek niepotrzebnie siê wypala... a jest tyle innych, wa¿nych spraw

ma³y - OT - je¶li ktos z Was potrafi redagowaæ pisma urzêdowe - prosimy o pomoc - chodzi o pismo,w którym wyrazimy nadziejê na surow± karê dla morderców nied¼wiadka z TatrzanskiegoParku Narodowego
-w±tek-

__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 12:46   #2111
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Opalamy siê!!!!

to chyba nie do mnie pytanie
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 12:50   #2112
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomo¶ci: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

dziewczyny podpowiecie??

ktory samoopalacz wybrac??
1.
Lancome, Flash Bronzer, Gel Visage Ensoleillant, Samoopalacz do twarzy w ¿elu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=674

czy
Clarins, Eau Lactee Auto - Bronzante (Liquid Bronze Self Tanning) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10570

Claris ma wiecej recenzji, tylko sposób aplikacji w Lancome by mi bardziej odpowiad±³.
Poniewaz nigdy nie uzywa³am samoopalzcy jeszce zapytam, czy przed aplikacj± moge sie wysmarowc balsamem brazuj±cym??uzywam vichy i jestem bardzo zadowolona, tyle ¿e na twarzy nie widac mocnego efektu i chce sobie pomóc samoopalczem.
czy samoopalacz mozna rozsmarowac jak krem??znaczy czy mozna ,,najechac,, na brwi, w³osy??czy zostan± plamy??
_dAria86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 13:09   #2113
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 13 269
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Vibeska Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ dziwne, sk±d niby sklep wiedzia³ ¿e my tu gadu gadu o hennie?

Czy ja wiem, czy takie dziwne?
Elisabeth zarejestrowa³a siê na forum od prawie roku i mo¿na sprawdziæ Jej kilka poprzednich postów.

Podobnie jak na forum pisz± inne osoby, które maj± swoje sklepy.

To tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
AsikS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 18:56   #2114
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomo¶ci: 2 657
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
Obojêtnie, mo¿e byæ PW Z góry dziêkujê Ja siê tak do henny na w³osy przymierzam z kilka miesiêcy, ale mam stresa, ¿e wyjdzie rudy
Justin, pewnie widzialas na watku Bollywood moj (a raczej Indyjskiej kolezanki) przepis by Henna wyszla ciemna a nie ruda: dodac do niej zaparzonej czarnej herbaty, i zostawic na now w zelaznym (nie stalowym) pojemniku. Jesli dalej wlosy wyjda Ci za rude, to posmaruj na noc olejem musztardowym. Henna w kontakcie ze olehem nie tylko ciemnieje, ale dluzej sie trzyma.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 21:39   #2115
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny podpowiecie??

ktory samoopalacz wybrac??
1.
Lancome, Flash Bronzer, Gel Visage Ensoleillant, Samoopalacz do twarzy w ¿elu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=674

czy
Clarins, Eau Lactee Auto - Bronzante (Liquid Bronze Self Tanning) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10570

Claris ma wiecej recenzji, tylko sposób aplikacji w Lancome by mi bardziej odpowiad±³.
Poniewaz nigdy nie uzywa³am samoopalzcy jeszce zapytam, czy przed aplikacj± moge sie wysmarowc balsamem brazuj±cym??uzywam vichy i jestem bardzo zadowolona, tyle ¿e na twarzy nie widac mocnego efektu i chce sobie pomóc samoopalczem.
czy samoopalacz mozna rozsmarowac jak krem??znaczy czy mozna ,,najechac,, na brwi, w³osy??czy zostan± plamy??
Jak najbardziej mo¿esz przed samoopalaczem u¿yc balsam br±zuj±cy, ale raczej poprostu u¿ywac albo sam balsam, albo samoopalacz. Ja nak³adaj±c samoopalacz nie aplikujê go na brwi, z tym ¿e delikatrnie dojê¿dzam nim do lini w³osów i brwi i mi jako¶ nie odbarwia- z tym ¿e mam br±zowe. A co do Twych propozycji to lepszy efekt da raczej Lancome.
miki188 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 22:19   #2116
Kimberley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hohohoho, co ja widzê ten post od pani elisabeth23 chyba by³ do mnie (???), ¶wietnie , kto by pomy¶la³ jaki ten ¶wiat ma³y
__________________
Nowe spodnie & Nowa tunika - zapraszam do wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...04#post9964304
Kimberley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 22:51   #2117
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Poka¿ wiadomo¶æ
Justin, pewnie widzialas na watku Bollywood moj (a raczej Indyjskiej kolezanki) przepis by Henna wyszla ciemna a nie ruda: dodac do niej zaparzonej czarnej herbaty, i zostawic na now w zelaznym (nie stalowym) pojemniku. Jesli dalej wlosy wyjda Ci za rude, to posmaruj na noc olejem musztardowym. Henna w kontakcie ze olehem nie tylko ciemnieje, ale dluzej sie trzyma.
co to jest olej musztardowy???? Pierwszy raz o czym¶ takim s³ysze, a te¿ jestem fank± ciemnego hennowania - tylko henne przyciemniam indygo i aml±.

EDIT: ok zgooglowa³am ju¿ wiem co to jest. Ale gdzie to mo¿na kupiæ?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 08:28   #2118
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Ja jestemza Clarinsem - najlepszy samoopalacz jaki mia³am w zyciu. I mega wydajny! Smarujê siê 1-2 razy w tyg od lipca i mam pó³ butelki jeszcze. warto zainwestowac. Zero plam i zacieków, schodzi równomiernie.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 13:16   #2119
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomo¶ci: 2 657
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Sprobuj w wielkich sklepach z zywnoscia, lub zywnoscia egzotyczna czy Bio... na tym oleju mozna tez gotowac, choc sam jest dosyc ostry.
Aaa, zapomnialam o najwazniejszym: kolor henny zalezy tez od poziomu Ph skory.
A propos hinduski przed nalozeniem henny na rece smaruja je mieszynka soku z cytryny i cukru, jak wysycha to ja robia wilgotna ty sama mieszanka , to ma przyciemnic kolor. To chyba dlatego ze cytryna jest kwasem. Wiec mozesz tym poeksperymentowac.
Jak juz zdrapia henne z rak to staraja sie przez kilka godzin unikac wody, no i smaruja ja codziennie olejem musztardowym. Czyli wlasciwa pielengnacja po, moze przyciemnic i przedluzyc kolor.

A przy okazii... jesli henna lapie ciemny kolor na twoich rekach, to wg indyjskich przesadow twoje malzenstwo bedzie pelne namietnowsci
__________________
eternalvoyageur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 14:27   #2120
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Poka¿ wiadomo¶æ
Sprobuj w wielkich sklepach z zywnoscia, lub zywnoscia egzotyczna czy Bio... na tym oleju mozna tez gotowac, choc sam jest dosyc ostry.
Aaa, zapomnialam o najwazniejszym: kolor henny zalezy tez od poziomu Ph skory.
A propos hinduski przed nalozeniem henny na rece smaruja je mieszynka soku z cytryny i cukru, jak wysycha to ja robia wilgotna ty sama mieszanka , to ma przyciemnic kolor. To chyba dlatego ze cytryna jest kwasem. Wiec mozesz tym poeksperymentowac.
Jak juz zdrapia henne z rak to staraja sie przez kilka godzin unikac wody, no i smaruja ja codziennie olejem musztardowym. Czyli wlasciwa pielengnacja po, moze przyciemnic i przedluzyc kolor.

A przy okazii... jesli henna lapie ciemny kolor na twoich rekach, to wg indyjskich przesadow twoje malzenstwo bedzie pelne namietnowsci
Z tym mykiem z cytryn± zgodzê siê jak najbardziej - zawsze jak przygotowujê henne do w³osów, rozrabiam j± z sokiem z cytryny, bo henna lubi kwa¶ne ph. Indygo natomiast z sol±, ale to ju¿ OT na topic o hennowaniu w³osów.

Za tydzieñ bêdê w wawie to zapoluje na ten olej musztardowy - dziêki za cynk Henna z cia³a mi ju¿ prawie zupe³nie zesz³a - równo i dosyæ niezauwa¿alnie znieknê³a. Dzi¶, mo¿e jutro robiê kolejne podej¶cie.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 17:27   #2121
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomo¶ci: 2 657
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

choomik kolezanka z Indii radzila mi tez rozrabiac henne z zaparzona herbata. Nie tylko kwasne, ale tez kolor bardziej brazowy.

Przeczytalam tez ze henna chroni przed sloncem, i lagodzi problemy skorne


A to znalazlam na necie, i przetlumaczylam dla Was:

Jak wybrac dobra henne:

Henna powinna byc hak najswiezsza, albo przechowywana w niskich temperaturach (wiele sklepow internetowych to robi).
Nie kupowiac jenny o zbyt jaskrawym zielonym koloze, to znaczy ze do henny dodano zielona farbe. Nie kupowac czarnej henny, bo moze byc do niej dodane PPD. Lepiej zamemu zrobic sobie czarna, mieszajac czerwona z indygo.
Afrykanska, Moroccanska i Yemenska henna daje bardziej nierowny kolor. Indyjska henna jest dobra, ale Pakistanska lepsza. Najlepsza jest henna z Omanu, ale nietety nie jest eksportowana.
Afrykandka henna daje kolor ciplo-czerwony. Perska -- gleboka czerwien. Indyjska jest brazowawa.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 21:16   #2122
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Solarium? Samoopalacz? Czy balsam br±zuj±cy?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Poka¿ wiadomo¶æ
choomik kolezanka z Indii radzila mi tez rozrabiac henne z zaparzona herbata. Nie tylko kwasne, ale tez kolor bardziej brazowy.

Przeczytalam tez ze henna chroni przed sloncem, i lagodzi problemy skorne


A to znalazlam na necie, i przetlumaczylam dla Was:

Jak wybrac dobra henne:

Henna powinna byc hak najswiezsza, albo przechowywana w niskich temperaturach (wiele sklepow internetowych to robi).
Nie kupowiac jenny o zbyt jaskrawym zielonym koloze, to znaczy ze do henny dodano zielona farbe. Nie kupowac czarnej henny, bo moze byc do niej dodane PPD. Lepiej zamemu zrobic sobie czarna, mieszajac czerwona z indygo.
Afrykanska, Moroccanska i Yemenska henna daje bardziej nierowny kolor. Indyjska henna jest dobra, ale Pakistanska lepsza. Najlepsza jest henna z Omanu, ale nietety nie jest eksportowana.
Afrykandka henna daje kolor ciplo-czerwony. Perska -- gleboka czerwien. Indyjska jest brazowawa.
dziêki za rady poniewa¿ mam trochê dusze eksperymentatora nastêpnym razem, a bêdzie on nied³ugo uhennujê w³osy z esencj± herbacian±. Próbowa³am kiedy¶ z kaw±, ale nie widzia³am ¿adnych specjalnych efektów. A henne zawsze trzymam w lodówce, tak jak wiêkszo¶æ kosmetyków zreszt±. Powiem wam, ¿e tyle rodzajów henny co mia³am, to ka¿da wygl±da³a ciut inaczej - mia³a inny kolor i osi±ga³a inn± "lepko¶æ" po zmieszaniu z wod±. Te najslabsze w efektach, zazwyczaj by³y bardzo niespójne i strasznie siê sypa³y.

Apropos tego co napisa³a¶ o czarnej hennie - zgadzam siê nie nale¿y czegos takiego kupowaæ. Poza tym henna jest tylko w jednym kolorze - czyli rudo - czerwonym. Wszystko inne to nie henna.

BTW czy jest mo¿e ju¿ w±tek hennowy gdzie¶?

pozdrawiam
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 23:43   #2123
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Poka¿ wiadomo¶æ
Justin, pewnie widzialas na watku Bollywood moj (a raczej Indyjskiej kolezanki) przepis by Henna wyszla ciemna a nie ruda: dodac do niej zaparzonej czarnej herbaty, i zostawic na now w zelaznym (nie stalowym) pojemniku. Jesli dalej wlosy wyjda Ci za rude, to posmaruj na noc olejem musztardowym. Henna w kontakcie ze olehem nie tylko ciemnieje, ale dluzej sie trzyma.
Tak, bardzo dziêkujê Ju¿ mi Chomik napisa³a te¿ swój przepis, teraz jeszcze poczyta³am o Waszych do¶wiadczeniach i ju¿ siê nie mogê doczekaæ a¿ sama wypróbujê

A co do w±tku z henna-sama jestem ciekawa. Zdecydowanie by sie przyda³ taki, jak jeszcze go nie ma
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-27, 16:53   #2124
moni00
Raczkowanie
 
Avatar moni00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Opalamy siê!!!!

chooomiku i jak drugie podej¶cie do henny? Ile henny zu¿ywasz jednorazowo na cia³o?

Móg³by mi kto¶ powiedzieæ czy hennê dostanê w sklepach zielarskich czy tylko internetowe mi pozostaj±?
I czy taka sztuczka z dodaniem zaparzonej herbaty bêdzie te¿ przydatna w przypadku po³o¿enia henny na cia³ko?

pozdrawiam,
Monika
__________________
" Pozwól mi byæ sob±,
chcê mieæ swoje ¿ycie,
kroczyæ drog± sw± ... "
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 17:30   #2125
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomo¶ci: 776
GG do chooomik
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez moni00 Poka¿ wiadomo¶æ
chooomiku i jak drugie podej¶cie do henny? Ile henny zu¿ywasz jednorazowo na cia³o?

Móg³by mi kto¶ powiedzieæ czy hennê dostanê w sklepach zielarskich czy tylko internetowe mi pozostaj±?
I czy taka sztuczka z dodaniem zaparzonej herbaty bêdzie te¿ przydatna w przypadku po³o¿enia henny na cia³ko?

pozdrawiam,
Monika
Cze¶æ,
sorry, ¿e odpowiadam dopiero teraz ale jestem na wyje¼dzie (pisze z Biebrzañskiego PN ) i mam ograniczony dostêp do netu. Nie zd±¿y³am siê przed wyjazdem ju¿ pohennowaæ. Jednorazowo wtedy da³am 3 ³y¿ki sto³owe. My¶lê, ¿e herbata siê przyda przy hennowaniu cia³a....bo ostatecznie dzia³a to na tej samej zasadzie jak hennowanie w³osów. A henne mo¿esz dostaæ w zielarskich - u mnie w mie¶cie jest. Tylko pamiêtaj - czysta henna.


A jak reszta hennowiczek?? Próbowa³a ju¿ która¶ z was?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 17:52   #2126
_magdzia_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 032
Dot.: Opalamy siê!!!!

A który samoopalacz wg was da delikatniejszy efekt (jestem z natury do¶æ blada wiêc zale¿y mi na delikatnym mu¶niêciu)
La roche posay:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10949
czy raczej l'oreal:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15381
_magdzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 20:45   #2127
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja mam ten podwójny L'Oreal.
Jestem zadowolona choæ, odczucia mam co do niego mieszane.
Bo w sumie, ten ciemny krem jest koloryzuj±cy, ale czy on opala?
Czy ten samoopalacz mo¿na stosowaæ na noc?
Czy ten krem koloryzuj±cy trzeba zmyæ?
Bo opala ca³kiem dobrze, skóra od razu ma taki ³adny kolor, tyle ¿e zmywa sie do¶æ szybko.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 22:10   #2128
_magdzia_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2 032
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hmm ja w³a¶nie potrzebujê czego¶ trwalszego. Bo jak narazie mam krem loreal nutribronze ale nie chce mi siê go codziennie nak³adaæ na bu¼kê tym bardziej ¿e na noc wolê siê posmarowaæ effaclarem a na dzieñ czym¶ ochronnym. Czyli w takim razie ten loreal odpada Muszê skombinowaæ próbkê la roche tylko ju¿ tyle aptek obesz³am i nigdzie nie maj±
_magdzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-01, 09:03   #2129
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Opalamy siê!!!!

Vibeska ja tez mam tego loreala i powiem ci ze jest fajny aczkolwiek daje lekki efekt cos jak te kremiki np. garnier skora musnieta sloncem.
A tem dodatkowy kolorek u mnie sie sprawdza bo nie nakladam juz podkladu,tyle ze sie skonczyl a bialy nadal jest, ale mocno to on nie opala. Jest tez ¿el do cia³a z tej serii ale pojedynczy i tem to opala super!
Ja polecam Daxa w piance rowniez.
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-01, 09:08   #2130
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja dzi¶ robie gruntowny peeling i idê na kilka seansów do solarium.
Wiem wiem, zbrodnia.
Ale potem podtrzymam ten efekt jakim¶ samoopalaczem
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.