Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 20:44   #871
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

buahhot dzieki, juz widzialam te zdjecia, mialam nadzieje na opinie kolejnych wizazanek.
dopytuje poniewaz zdjecia przedtawiaja ten sam odcien farby a na wlosach Pań, wyszly calkiem inne kolory ;/
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:49   #872
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

wyszły inaczej, bo każda ma inną naturę i prawdopodobnie co innego na długości miały wcześniej a u mnie pewnie wyszłoby dość żółto
chyba inne panie z wątku nie robiły, w innym wypadku mam nadzieję, że pochwaliłyby się sama jestem ciekawa blondów majirel, jak wychodzą innym bo ja sama majirel poziomu 10 nie użyję na pewno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:50   #873
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

buahhot - dlaczego majireli na poziomie 10 nie uzyjesz?

ja mam juz za soba zabawe z niemal wszystkimi popularnymi na wizazu blond farbami sklepowymi i za kazdym razem wychodzilo nieciekawie, a po 2 tyg robilo sie rudo-zolto przy odrostach. wrocilam do majirel 10,21 i jednak jakosciowo bez porowania na korzyść wlasnie tej farby. odcien tez jest calkiem znosny, z tym ze w kazdym swietle wyglada inaczej - od popielu po sloneczny blond.
mysle nad 10 1/2.1 - jeden Pani ze zdjecia wyszedl slicznie - taki czysty jasny blond o jakim marze.
mam nadzieje ze skoro 10,21 dal rade z odrostem to rowniez 10 1/2.1 jakos sobie poradzi....
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:08   #874
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam zamiar farbować włosy w weekend Majirelem 10.31 i nie wiem jaką wodę kupić. Mam mysi odrost i średni blond włosy. Zależy mi na nie za jasnym, w miarę naturalnym efekcie Czy 6 % będzie ok? Czy lepiej 9%? Pierwszy raz farbuję tą farbą i trochę się boję, że włosy zniszczę. No i jeszcze jedno- ile czasu trzymać na odrostach i ile na całych włosach? Sorry, że pierwszy post i od razu tyle pytań
Odpowie ktoś? Jutro chciałam kupić oksydant
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:05   #875
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Deserku ja Ci odpowiem ze jak kupisz 6% to rozjasnisz wlosy o 1-1,5 tonu jak wezmiesz 9% wode to mozesz rozjasnic 2-3 tony , wydaje mi sie ze 6% bardzo nie rozjasni wlosow a zeby nie wyszly na zolto
Jezeli masz widoczny odrost to najpierw dokladnie na odrost przeczesujac pasma zeby ladnie sie rozjasnil ( zanim nalozysz to minie na pewno troche czasu ) potem na reszte ,na koncowki na samym koncu jezeli masz zniszczone ( tak na 5-10 mninut) mam nadzieje ze pomoglam
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:16   #876
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
buahhot - dlaczego majireli na poziomie 10 nie uzyjesz?

ja mam juz za soba zabawe z niemal wszystkimi popularnymi na wizazu blond farbami sklepowymi i za kazdym razem wychodzilo nieciekawie, a po 2 tyg robilo sie rudo-zolto przy odrostach. wrocilam do majirel 10,21 i jednak jakosciowo bez porowania na korzyść wlasnie tej farby. odcien tez jest calkiem znosny, z tym ze w kazdym swietle wyglada inaczej - od popielu po sloneczny blond.
mysle nad 10 1/2.1 - jeden Pani ze zdjecia wyszedl slicznie - taki czysty jasny blond o jakim marze.
mam nadzieje ze skoro 10,21 dal rade z odrostem to rowniez 10 1/2.1 jakos sobie poradzi....
10,21 rudzial mi na odroscie po dwoch tygodniach, loreal sklepowy-stockholm wychodzil mi za cieplo.
Tym razem postawie na alfaparf 9,21- na poczatku myslalam o bardzo jasnym blondzie, cos z poziomu 11, ale stwierdzilam ze jednak troche przyciemnie.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:26   #877
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
10,21 rudzial mi na odroscie po dwoch tygodniach, loreal sklepowy-stockholm wychodzil mi za cieplo.
Tym razem postawie na alfaparf 9,21- na poczatku myslalam o bardzo jasnym blondzie, cos z poziomu 11, ale stwierdzilam ze jednak troche przyciemnie.
Ja robiłam alfaparfem 9.21 z oksy 6% - załączam foto od razu po farbowanku i 2 tygodnie później - może Ci się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alfa 9.21.jpg (31,3 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alfa 9.21 - 2 tyg.po farbowaniu.jpg (127,4 KB, 191 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 16:00   #878
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Ja robiłam alfaparfem 9.21 z oksy 6% - załączam foto od razu po farbowanku i 2 tygodnie później - może Ci się przyda
i jak oceniasz farbę? kolor na 1szym zdjęciu bardzo mi się podoba na drugim jest jakoś tak... słonecznie? zdjęcie było robione przy oknie?
aaa no i ja będę robić z 9%
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:47   #879
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
i jak oceniasz farbę? kolor na 1szym zdjęciu bardzo mi się podoba na drugim jest jakoś tak... słonecznie? zdjęcie było robione przy oknie?
aaa no i ja będę robić z 9%
Wiesz, w kwestii naturalności daję jej 150/100, ale tylko do kilku myć - potem perłowy akcent (9.21) się wypłukuje i kolor się ociepla, co zresztą widać na foto 2 tygodnie później (fotka nr 2 była robiona w pełnym dniu przy oknie - wychyliłam się nawet "za", żeby bardziej realnie ocenić kolor, z tymże można uznać, że jest to zdjęcie zupełnie na zewnątrz, poza budynkiem).
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-02-25 o 09:48
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:54   #880
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Wiesz, w kwestii naturalności daję jej 150/100, ale tylko do kilku myć - potem perłowy akcent (9.21) się wypłukuje i kolor się ociepla, co zresztą widać na foto 2 tygodnie później (fotka nr 2 była robiona w pełnym dniu przy oknie - wychyliłam się nawet "za", żeby bardziej realnie ocenić kolor, z tymże można uznać, że jest to zdjęcie zupełnie na zewnątrz, poza budynkiem).
dziękuje za odpowiedz
to teraz już sama nie wiem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:41   #881
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hej drogie wizazanki

a jak wyglada sprawa uzyskania jasnego blondu w ogole blond farbami - nie rozjasniaczem? moze ja mam zludne oczekiwania ze blond farba rozjasnie do tego stopnia, ze wlosy beda koloru jasnego, czystego blondu.

sama mam odcien na poziomie 7-8 -> sredni szatyn

dodaje zdjecie o jaki efekt mi chodzi

pozdrowienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090110-Diane-Kruger-400.jpg (28,2 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2012-02-25 o 13:43
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 08:09   #882
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda??? dziewczyny HELP...chcę uzyskać taki kolor jak na zdjęciu 1 i 2. jakiego odcienia użyć??

( włoski będą po kąpieli rozjaśniającej... )

myślę nad 8.30 albo 8.33 ? co sądzicie?
boje się żółtych włosów ale nie chcę też ciemnych!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (24,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski1.jpg (15,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zlociste.jpg (241,1 KB, 203 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:43   #883
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

a mi pomożecie?

mam włosy z natury ciemny blond, ale teraz są rozjaśnione rozjaśniaczem ( teraz żałuję..)

nie wyglądam jakoś strasznie sztucznie, ale ja widzę taką nieładną żółć po tym rozjaśnianiu...

chciałabym teraz pierwszy raz pofarbować trwałą farbą, tylko nie wiem jaki odcień wklejam swoje zdjęcie(podwinęłam końcówki, żeby było widać jakie są jasne) i zdjęcie, gdzie jest pokazane jaki kolor bym chciała.. tzn nie wiem czy dokładnie taki.. coś jasny/średni blond ciepły.. żeby był bardzo naturalny. celować w 8 czy 9?

i ile % ma mieć utleniacz skoro chce uzyskać troszkę ciemniejsze włosy na tych rozjaśnionych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _3010341.jpg (24,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg re_lisboa2.jpg (47,4 KB, 166 załadowań)
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:27   #884
sandra1705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam
Ja na twoim miejscu zaczęła bym od czegoś z poziomu 9. Właśnie w piątek zafarbowałam włosy 8,31 - (też miałam rozjaśniane włosy i też teraz bardzo żałuję, nie rozjaśniam już od zeszłego roku). Farba 8,31 chwyciłam mi bardzo ciemno - na początku byłam w szoku bo miałam poz zmyciu ciemno brązowe włosy. Nie spodziewałam się, że poziom 8 chwyci mi jak jasny blond ale chociaż jak jakikolwiek blond a nie brąz ale chyba rozjaśniane włosy tak mają, że szybko przyjmują kolor ale ten kolor się na nich nie trzyma.Teraz po dwóch myciach trochę się rozjaśniły a na dodatek widzę, że farba szybciej wypłukuje mi się z tych rozjaśnionych włosów i nie wygląda to zbyt dobrze. Następnym raze zafarbuję kolorem 9,31 i zobaczę co mi wyjdzie. Już sama nie wiem co mam z tymi włosami robić - jedno jest pewne - NIGDY WIĘCEJ ROZJAŚNIACZA!!!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

zapomniałam dodać, ża robiłam z oxydantem 6%
sandra1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:31   #885
sandra1705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam ponownie
Po około dwóch tygodniach od farbowania 8,31 mogę stwierdzić, że kolor zdecydowanie bardziej przypomina jasny blond niż zaraz po farbowaniu - teraz przypomina kolor z próbnika. Jest to bardzo naturalny kolor ale nie wiem czy znowu nin pofarbuję włosy bo pamiętam jakie były ciemne (nawet bardzo ciemne) zaraz po zmyciu farby.
sandra1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 05:32   #886
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Farba czy wyjdzie zieleń WAŻNE!

,

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:29
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:51   #887
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Farba czy wyjdzie zieleń WAŻNE!

Hej Dziewczyny!
mam prośbę, czy mogłaby któraś z Was napisac mi jak mieszac majirela, żeby było lepsze pokrycie siwych? wiem, że na ulotce było info w tym temacie ale niestety jej nie posiadam a chciałąbym zakupić farby w sklepie internetowym

bardzo ładnie poszę o pomoc i pozdrawiam
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 21:27   #888
agusia114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy któraś farbiła majirel kolor 7,40 i jak on wyjdzie na rudych włosach?
agusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:06   #889
assonnata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomóżcie... miałam ciemnobrązowe włosy farbowane, chciałąm rozjaśnić, fryzjerka położyła mi dekoloryzator, potem majirel 8,2. Wyszedł ciemny blond/jasny brąz RUDY, ciepły i błyszczący, masakra. Ciepłe odcienie są nie dla mnie, poza tym kolor zbyt ciemny, jak na całe to zawracanie głowy, chciałabym dojść do czegoś jak 9, 13 tutaj: http://images.doctissimo.fr/1/private/private-category/photo/hd/0856918085/14683174b16/private-category-majirel-marrons-jpg_1-big.jpg,
jak to zrobić? da się wogóle...?
__________________
assonnata
http://assonnata-assonnata.blogspot.com/
assonnata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 10:13   #890
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, proszę pomóżcie. Jakim odcieniem osiągnę ten kolor na zdjęciu? Dodam, że farbowałam już 7.3 i wyszedł mi po myciu strasznie ciemny kiedyś. Obecnie mam cos w stylu 9.34
Ktos doradzi? I żeby nie był zielonkawy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,9 KB, 78 załadowań)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 10:55   #891
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda??? dziewczyny HELP...chcę uzyskać taki kolor jak na zdjęciu 1 i 2. jakiego odcienia użyć??

( włoski będą po kąpieli rozjaśniającej... )

myślę nad 8.30 albo 8.33 ? co sądzicie?
boje się żółtych włosów ale nie chcę też ciemnych!
8,30 jak i 8.33 wyjdą Ci ciemniej niż na próbniku, naprawdę. Lepiej weź coś z poziomu 9-ego - np. 9.03.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:20   #892
Marzi74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny , którego kolorku użyć , aby otrzymać ładny głęboki brąz z poziomu 5? zamówiłam 5.12 chłodny brąz , ale nie wiem czy nie wymieszać go jeszcze z jakimś kolorkiem? Proszę o radę.
Marzi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:31   #893
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Drogie wielbicielki MAJIREL'aa potrzebuje waszej rady, schodzę z bardzo ciemnego brązu do średniego brązu, najlepiej złocistego. interesują mnie kolory takie jak na zdjęciach dołączonych poniżej. Czy którejś z Was wyszedł podobny kolor jak Paniom na którymś ze zdjęć? Polećcie mi który odcień jest najbardziej zbliżony do tych kolorów. Z góry WIELKIE DZIĘKI

http://www.google.pl/imgres?start=26...r:16,s:26,i:54

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&bi...:29,s:44,i:296

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:58   #894
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Drogie wielbicielki MAJIREL'aa potrzebuje waszej rady, schodzę z bardzo ciemnego brązu do średniego brązu, najlepiej złocistego. interesują mnie kolory takie jak na zdjęciach dołączonych poniżej. Czy którejś z Was wyszedł podobny kolor jak Paniom na którymś ze zdjęć? Polećcie mi który odcień jest najbardziej zbliżony do tych kolorów. Z góry WIELKIE DZIĘKI

http://www.google.pl/imgres?start=26...r:16,s:26,i:54

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&bi...:29,s:44,i:296

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
to są ciemne blondy pierwszy jest miedziany a nastepne wyglądają jak natury z lekkim złotem. wszystko zależy od tego jaki masz obecny kolor włosów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:16   #895
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

obecnie, bardzo ciemne wręcz czarne włosy rozjaśniałam sprayem z joanny dwa czy trzy razy no i tak w odleglosci 20 cm od glowy mam taki właśnie jasny złoty brąz przechodzący następnie w średni no i przy końcówkach bardzo ciemny. teraz zamierzam juz tylko farbować jasnymi brazami albo ciemnymi blondami, ale mniejsza z tym. nie chodzi mi o to zeby uzyskać teraz taki kolor na włosach, lecz po długoterminowym odrastaniu i wielorazowym farbowaniu. po prostu zalezy mi żeby odnaleźć kolor zbliżony do któregoś ze zdjęcia w gamie majirel zeby po prostu od poczatku się go trzymać. wiem też, że mój wymarzony kolor znajduję sie gdzieś miedzy miedzianym a złotym ale prosiłabym o konkretne numerki jeśli można
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2012-06-11 o 20:18
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:45   #896
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

co to za kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (71,8 KB, 24 załadowań)
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:30   #897
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam wszystkich

Farbka leży już u mnie na biurku i czeka aż znajdzie się na włosach, tylko mam pytanie: nakłada się ją na wilgotne i umyte czy na suche włosy? Z góry dziękuję
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:14   #898
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Farbka leży już u mnie na biurku i czeka aż znajdzie się na włosach, tylko mam pytanie: nakłada się ją na wilgotne i umyte czy na suche włosy? Z góry dziękuję
Na suche, ale najlepiej zeby wlosy byly pare dni wczesniej wymyte z silikonow szamponem oczyszczajacym, wtedy farba rowniej wyjdzie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:18   #899
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
mam prośbę, czy mogłaby któraś z Was napisac mi jak mieszac majirela, żeby było lepsze pokrycie siwych? wiem, że na ulotce było info w tym temacie ale niestety jej nie posiadam a chciałąbym zakupić farby w sklepie internetowym

bardzo ładnie poszę o pomoc i pozdrawiam
Mieszac z naturalnym kolorem na tym samym poziomie co wybrana farba. Dala bym ok 10 % naturalnej,.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:58   #900
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Na suche, ale najlepiej zeby wlosy byly pare dni wczesniej wymyte z silikonow szamponem oczyszczajacym, wtedy farba rowniej wyjdzie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Zrobiłam jak mówiłaś (tylko włosy umyłam dzisiaj rano a farbę nakładałam przed chwilą na dwa pasemka - nie jestem w stanie chodzic przez parę dni z tłustymi włosami...), ale mam inny problem Farba W OGÓLE nie chwyciła!!!

Nałożyłam ją, oczywiście wcześniej mieszając z oxydanntem, na pasemko próbne, owinęłam je w sreberko i zostawiłam na 35 minut. Chciałam rozjaśnić włosy o 1 ton, z siódemki na 8.31 i po umyciu szamponem zamykającym łuski włosa i wysuszeniu pasemko w ogóle się nie różni od reszty włosów. Spróbowałam jeszcze raz, na innym pasemku i znowu to samo ( Co robię źle?
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.