Jak to wygląda oczami kobiety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 14:28   #1
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15

Jak to wygląda oczami kobiety?


Witam,


Jestem facetem i mam prawie 18 lat.O zdanie chciałbym prosić głównie kobiety gdyż to przeważnie o was wszystko się rozchodzi . Interesuje mnie jak z waszej strony wygląda fakt czy mężczyzna radzi sobie podczas stosunku czy nie. Wychodzicie z założenia,że on już wszystko powinien wiedzieć czy chętnie "opowiecie mu o swoim ciele"? Bo ja nie wiedzieć czemu czuję jakąś straszną presję ,że powinienem być wirtuozem kobiecych narządów i ,że jest to ode mnie wymagane. Jakie jest wasze podejście do seksu? Możecie rozmawiać o tym z partnerem czy jest to dla was krępujące ?
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:32   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Szczerze?
Znudziły mi się ciapy w łóżku których muszę instruować. Czuję się jak mama-nauczycielka, nie jak kochanka.
No niestety od faceta w łóżku wymaga się więcej niż od kobiety, ale kobiety z kolegi w dużej mierze nie mają orgazmów pochwowych (albo i żadnych)
Matka natura jest niesprawiedliwa, przyzwyczaj się.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Acha no i rozmawiać mogę z obecnym partnerem ale jeśli z jakiegoś niewyjaśnionego powodu mój związek by się rozpadł a ja trafiłabym na wspaniałego faceta lecz zielonego i nieudolnego w tej kwestii to bym się poddała. Po wielu takich przypadkach przestałam być wyrozumiała bo po prostu mi się nie chce, mam prawo nie spać z kimś z kim nie mam ochoty. I nie śpię
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:45   #3
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

A skąd my mamy wiedzieć co i jak ? Nie bądź ignorantką. Postaw się na naszym miejscu.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:47   #4
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

hahaha zabawny z ciebie chłopiec.
zadajesz pytanie, odpowiadam ci nie tak jakbyś chciał i teraz nagle się na mnie rzucasz

skąd macie wiedzieć? a skąd MY mamy wiedzieć?
ja tylko mówię że znudziła mi się rola matkowania w łóżku. jestem na to za stara. mam do tego prawo, nie wiem w czym problem? nie mam żadnego obowiązku rozprawiczania każdego kogo spotkam żeby nie wyjść na ignorantkę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:47   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Nie "postaw się na naszym miejscu" tylko dyskutuj z dziewczynami w Twoim wieku, a nie starszymi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:49   #6
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Może Cię zaskoczę, ale pewnie kobiety podchodzą do tego podobnie, jak faceci - ile okazów tyle opinii.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:49   #7
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Nie rzucam się : p Od kobiet? No ale to jest hipokryzja. Mówisz,że Ty nie chcesz już nikogo instruować ale my mamy zdobywać wiedzę od kobiet...
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 14:51   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Myślę, że w Twoim wieku, z brakiem większych doświadczeń to generalnie jest wybaczalne. Grunt, żebyś chciał się czegoś nauczyć i próbował wielu rzeczy, ale....


Ostatnio nawet trafiłam na świetną stronę taką instruktażową dla kobiet i mężczyzn. Generalnie są miejsca gdzie można poczytać, popytać itd. a potem próbować, pytać czy to się partnerce podoba oraz czy ma jakieś fantazje (bo każda kobieta jest inna i lubi co innego).

Natomiast... jak facet jest ogólna sierota on nie spróbuje, on nie wie, on to on tamto to nie miałabym cierpliwości. Co innego pomysłowy, chętny do pieszczenia i dotykania kobiecego ciała nawet niedoświadczony chłopak, któremu wystarczy tylko dać kilka wskazówek, a co innego totalna ciapa, która nie ma w ogóle żadnej weny i najlepiej to mu napisać poradnik: gra wstępna i seks krok po kroku. Takiego bym nie zdzierżyła.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:55   #9
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Neciak, na to forum nałożony jest jakiś próg wiekowy? Skąd mam wiedzieć w jakim wieku kobiety się tu wypowiadają, jeśli nie chcesz się wypowiadać bo uważasz,że jestem za młody to nie pisz nic.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:56   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Tentra zachowujesz się jakby wszystkie kobiety miały obywatelski obowiązek uczyć sztuki dawania rozkoszy każdego mężczyznę.

Jak pani wyżej napisała w twoim wieku to nie ma problemu, jeśli miałbyś dziewczynę to max 19 letnią która pewnie będzie tak samo zagubiona jak ty.

Ale zobaczysz, że w pewnym wieku znudziłoby ci się gdybyś każdy kolejny związek rozpoczynał od jakiegoś bzdurnego instruktażu i tych samych problemów przez rok, czyli zbyt szybki wytrysk, nieumiejętność i takie tam.
"swoją robotę instruktażową" odwaliłam, teraz oczekuję księcia z bajki i orgazmów


nie widzę w tym żadnej hipokryzji, to nie jest na zasadzie "mam 16 lat i chcę dżordża kluneja który mi zafunduje 10 orgazmów pod rząd a prawiczek to fe" tylko "jestem już tymi sytuacjami zmęczona, nie mam na nie ochoty"

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2010-04-14 o 14:57
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:01   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez Tentra Pokaż wiadomość
Neciak, na to forum nałożony jest jakiś próg wiekowy? Skąd mam wiedzieć w jakim wieku kobiety się tu wypowiadają, jeśli nie chcesz się wypowiadać bo uważasz,że jestem za młody to nie pisz nic.
Wystarczy napisać, do jakich kobiet kierujesz pytanie, a nie później się czepiać, że starsza od Ciebie mówi, że nie lubi ciap.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 15:01   #12
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Trafiłem na zbyt dorosłe kobiety i stąd brak porozumienia.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:03   #13
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Nie zbyt dorosłe to raz
dwa nie wiem jakiego porozumienia ty oczekujesz? To ty MNIE nie rozumiesz.
Ja ciebie rozumiem doskonale, jesteś jeszcze MŁODY więc nie masz problemu.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:04   #14
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Pytanie kieruję do kobiet ,które chcą mi na nie odpowiedzieć. Ale rozumiem, moja wina-wybrałem złe forum do rozmów na ten temat, nie zabijajcie mnie : P
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:07   #15
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Dobrze odpowiem tak jakbyś sobie tego życzył

Wychodzicie z założenia,że on już wszystko powinien wiedzieć - teraz - powinien wiedzieć sporo, bo jeśli praktycznie 30 latek, zdrowy nie wie jak nałożyć prezerwatywę to nie jest to dla mnie zbyt normalne. młodym się wybacza nieznajomość tematu, ignorancję.

czy chętnie "opowiecie mu o swoim ciele"?
-kiedyś - tak, obecnie nie muszą nic opowiadać, jesteśmy razem tak długo że czyta mi w myślach

Bo ja nie wiedzieć czemu czuję jakąś straszną presję ,że powinienem być wirtuozem kobiecych narządów - nikt tego od ciebie nie oczekuje, wystarczy przejrzeć zwyczajną książkę od biologii, nawet tam jest narysowana łechtaczka i opis do czego służy :P

Jakie jest wasze podejście do seksu? - jest dla ludzi, ale jeśli dla jednej strony ma być katorgą to po co to? seks się po prostu dzieje. poza tym nie jest to jakaś specjalnie skomplikowana czynność - człowiek podświadomie wie co trzeba robić i nie chodzi o brak doświadczenia młodej osoby - niedoświadczony 18 latek będzie lepszy niż niedoświadczony 30 latek - młodszy będzie bardziej spontaniczny, a im starszy i bardziej niedoświadczony tym większy cyrk z tego robi i bardziej to idealizuje, wyobraża sobie nie wiadomo jak trudne zadanie. to nie jest zdobywanie gór, to po prostu przyjemność. ma rozluźniać a nie spinać.

Możecie rozmawiać o tym z partnerem czy jest to dla was krępujące ? - mogę rozmawiać o wszystkim

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2010-04-14 o 15:10
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:10   #16
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Czuję się nieco jak gdybyś potraktowała mnie jako psychicznie uszkodzonego. Ostatecznie jednak odpowiedziałaś na moje pytania a o to głównie mi chodziło..
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:13   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Traktuję cię normalnie i każdemu odpisałabym tak samo.
Nie stresuj się więcej bo im bardziej się przejmujesz tym gorzej wypadasz.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:18   #18
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Mężczyzno ,masz dopiero 18 lat, jesteś dopiero na stracie seksualnego obcowania z kobiecym ciałem. Masz absolutne prawo nie wiedzieć wszystkiego o tym czego oczekuje partnerka , z czasem to się zmieni.

Rozmawiać należy o wszystkim również na temat sexu. Tylko , że młode dziewczyny same często nie wiedzą czego chcą i czego mogą się spodziewać , więc nie masz się czym przejmować i baw się , ale pamiętaj jakie konsekwencje mogą być następstwem uprawiania sexu.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:19   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Szczerze?
Znudziły mi się ciapy w łóżku których muszę instruować. Czuję się jak mama-nauczycielka, nie jak kochanka.
No niestety od faceta w łóżku wymaga się więcej niż od kobiety, ale kobiety z kolegi w dużej mierze nie mają orgazmów pochwowych (albo i żadnych)
Matka natura jest niesprawiedliwa, przyzwyczaj się.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Acha no i rozmawiać mogę z obecnym partnerem ale jeśli z jakiegoś niewyjaśnionego powodu mój związek by się rozpadł a ja trafiłabym na wspaniałego faceta lecz zielonego i nieudolnego w tej kwestii to bym się poddała. Po wielu takich przypadkach przestałam być wyrozumiała bo po prostu mi się nie chce, mam prawo nie spać z kimś z kim nie mam ochoty. I nie śpię
Ile masz lat, ilu partnerow mialas i jak sie to ma do sytuacji zalozyciela tematu?

To juz abstrahujac od tego bezsensownego uogolniania oczywiscie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 15:21   #20
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

tentra napisz konkretnie w jakim wieku mają byc kobiety, do których kierujesz pytanie... i nie będzie nieporozumień. Inaczej Ci odpowie 18 latka, a inaczej 30 latka
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:23   #21
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Problem jest w tym ,że kobiety w moim wieku często uważają się za bardziej dojrzałe niż jak w rzeczywistości są : P
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:23   #22
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

'Coś' powinieneś wiedzieć, jak już będziesz chciał rozpocząć współżycie. O tym, jak/gdzie mniej więcej pieścić kobietę, jak mniej więcej może wyglądać gra wstępna, jak spróbować sprawić, żeby partnerka czuła się dobrze w trakcie, no i jak się zabezpieczyć.
Natomiast nie musisz z miejsca jej doprowadzić do orgazmu (mało prawdopodobne, żeby udało jej się dojść przy pierwszych doświadczeniach seksualnych), ani być mistrzem w tej dziedzinie. Na początku oboje będziecie najprawdopodobniej zaczynać, więc będziecie odkrywać, co robi na Was największe wrażenie, jaki dotyk najbardziej ekscytuje itp. Najważniejsze, żeby mężczyzna (kobieta też) był spontaniczny, starał się i był otwarty na wskazówki. Tylko tyle.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:25   #23
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Ale ja chętnie posłucham co ma do powiedzenia zarówno 30 jak i 18 latka : P nikomu nie zarzucałem wcześniej ,że jest zbyt dorosły do tej rozmowy : P
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:26   #24
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
tentra napisz konkretnie w jakim wieku mają byc kobiety, do których kierujesz pytanie... i nie będzie nieporozumień. Inaczej Ci odpowie 18 latka, a inaczej 30 latka

Ale dziewczyny też bez przesady. Można normalnie gościowi odpowiedzieć, albo pomyśleć, że jak ma niespełna 18 lat to raczej z kobitką na studiach czy około 30-stki się nie będzie spotykał.

Zapomniał wół jak cielęciem był?

Przeszłam sobie początki z Tż, było fajnie, ale drugi raz bym nie chciała. I to moja historia.

Jego historia jest taka, że z jaką dziewczyną się nie zwiąże w swoim wieku czy trochę młodszą to raczej takiej historii i przejść nie ma. Więc warto chyba dać mu jakieś wskazówki, przemyślenia a nie potraktować od ciap i gamoni.

Podsumowując jak pisałam wyżej: czytaj na necie, staraj się zdobywać informacje, bądź ciekawy dotykania całowania itd. itp. Pomysłowy, ale też zainteresowany tym czego chce kobieta i jak woli (nie ma nic gorszego niż facet, który wie najlepiej co kobieta ma lubieć). I powinno być jak najbardziej ok.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:27   #25
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Nie wchodźmy w skrajności , generalną wiedzę praktyczną i teoretyczną posiadłem. No chodziło mi tylko o ustalenie waszego stosunku do mężczyzn niedoświadczonych, nie ciap i lujów.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:30   #26
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez Tentra Pokaż wiadomość
Nie wchodźmy w skrajności , generalną wiedzę praktyczną i teoretyczną posiadłem. No chodziło mi tylko o ustalenie waszego stosunku do mężczyzn niedoświadczonych, nie ciap i lujów.

To ja gościu nie wiem o co Ci chodzi.

Ale myślę tak: dziewczyny w Twoim wieku, troszkę starsze, lubiące niedoświadczonych (są takie), bez doświadczenia również. Myślę, że nie będzie im to przeszkadzać, że będziesz trochę ciapa.

Ale kobiety starsze już z jakimś doświadczeniem itd. mogą podobnie jak muszynianka nie mieć ochoty uczyć kolejnego gościa co i jak w łóżku.

Rzecz jasna wyjątki znajdą się i w tej i w tej grupie, ale chyba mniej więcej tak wygląda reguła.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:33   #27
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Satysfakcjonuje mnie Twoja odpowiedź, chodziło mi o to o czym pisałaś.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:34   #28
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

Cytat:
Napisane przez Tentra Pokaż wiadomość
Nie wchodźmy w skrajności , generalną wiedzę praktyczną i teoretyczną posiadłem. No chodziło mi tylko o ustalenie waszego stosunku do mężczyzn niedoświadczonych, nie ciap i lujów.
Doświadczony czy nie - jeden czort. Jeśli jesteśmy pierwsi dla siebie to tak czy inaczej musimy poznać swoje ciała.
Natomiast jeśli chłopak byłby ciapą to najprawdopodobniej szlag by mnie trafił.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:38   #29
Tentra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

"Doświadczony czy nie - jeden czort. Jeśli jesteśmy pierwsi dla siebie to tak czy inaczej musimy poznać swoje ciała." - sam również tak myślę i to właśnie chciałem usłyszeć : ) Takie podejście sprawia,że nikt w związku nie czuje się pod presją.
Tentra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:08   #30
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jak to wygląda oczami kobiety?

jeśli mówimy o związkach a nie o jednym razie gdzieś w toalecie na dyskotece to moje zdanie jest następujące:
każdy lubi co innego i tak naprawdę wraz ze stażem związku dowiadujemy się o tym co dana osoba lubi co jej się podoba.... czasami można wcześniej poruszyć taki temat i zrobić rozeznanie albo po prostu podczas różnych zabaw miłosnych dawać do zrozumienia co nam sprawia przyjemność a co nie.... bo tak naprawdę nikt nie urodził się z jakimkolwiek doświadczeniem i uczymy się całe życie, ale to tylko moje skromne zdanie.... i ja nie wymagam od swojego partnera aby czytał mi w myślach jeśli dzisiaj mam ochotę na coś bądź nie to po prostu mu mówię...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.