Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 17:19   #571
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja to kompletnie nie wiem.Wlasciwie gdyby nie to moje wyciskanie to nie mialabym pryszczy. No moze z 5 max na miesiac. Ogolnie to nie blyszczy mi sie cera, co chyba ze jest wielki upal, albo mam duzo podkladu. Nie uczulaja mnie kosmetyki, nie mam podraznien nawet po mocnym tarciu Przesuszen tez nie mam, ewentualnie wtedy gdy uzyje za duzo wysuszacza jakiegos. I co to moze byc za cera....?
hmm... normalna?
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:24   #572
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Bylabym ku temu najbardziej sklonna, gdyby nie te pryszcze niekiedy. Jak oducze sie wyciskania to bedzie mozna to lepiej sprecyzowac. Zobacze wtedy jak czesto pryszcze wychodza mi gdy nie wyciskam.
Maslo maslane ale chyba zrozumiecie
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:16   #573
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
czy któraś z was używała kiedyś tego kremu?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...awilzajacy.htm

dla dzieci, ale wszyscy wychwalają
zastanawiam się nad nim
właśnie dziś kupiłam ten kremik
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:48   #574
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

cóż za zbieg okoliczności
i jakie pierwsze wrażenia?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:51   #575
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

hm, pachnie gorzej niż krem Bambino (ma w sobie masło Shea), ale ma lekką konsystencję, kupiłam go z myślę o używaniu w dzień . Przed chwilą posmarowałam sobie nim dłonie i faktycznie są mega nawilżone, bardziej niż po innych kremach.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:05   #576
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

to ja napiszę (chyba pierwszy raz) , mam nadzieję , że mnie przyjmiecie do swojego grona
Przechodziłam już przez różne kuracje, pełno tabletek, kremów itd. często od dermatologa. Stosuję chwilowo aknemycin w tabletkach, wit.PP, na twarz tonik 5% kwas migdałowy , akneroxid 5, Iwostin sensitia, czasem metronidazol ,żel do mycia twarzy ziaja med(swoją drogą polecam,świetny żel, nie podrażnia i zmywa wszyściutko) a do makijażu tylko minerały. Skóra w końcu mi się poprawiła, mam 3 krostki, trochę wągrów na nosie i trochę zaskórników zamkniętych(takie białe kuleczki maluteńkie) koło nosa i na brodzie. Skórę ogólnie mam przesuszoną, jak jest nawilżona to mieszana , z trądzikiem. Dziwne jest to , że krostki mam tylko na policzkach oraz pod żuchwą, po bokach i rzadko kiedy na brodzie (czasem też od brwi w bok i w górę, na linii z włosami kilka cm ,nie wiem jak to określić, niedaleko skroni) gdzie mi się też czasem coś pojawia. Także chwilowo jest spokój (jak na moją cerę, grr) za to mam pełno blizn, które nie chcą się leczyć i dzieje się z nimi coś dziwnego, to jest kiedy już zaczynają znikać , nagle im się odechciewa i rosną do wielkości krostki,nie robi im się czubek,nie da się ich wycisnąć (kiedyś z ciekawości przekułam jedną i krew z niej leciała tylko) , po ponad tygodniu zmniejszają się i zanikają i wszystko od początku-rosną.... Już cholery z nimi dostaję, bo jak już muszę wycisnąć to wyciskam wszystko , goi się do płaskiego , blednie i znowu! Nie wiecie może czemu się tak dzieje? Jutro idę do dermatologa to muszę pamiętać żeby tym razem jej o tym powiedzieć bo ciągle zapominam jak już jestem w gabinecie. (co do nawilżania to sensitia jest kiepska, leci do mnie olej z arbuza,może on pomoże, bo przy okazji skóra mi się łuszczy po tylu wysuszaczach ).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:07   #577
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

noo, czyli pozytywnie w sumie u mnie zapach zbytnio nie gra roli no chyba że jest ohydny...
pójdę jutro po niego
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 19:50   #578
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

kmb1 - jak oceniasz tonik migdałowy? ;>
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:55   #579
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

tonik to cudo. Pewnie niedługo będę robiła 10%- pomaga dużo lepiej niż wszelkie kremy i żele od dermatologa, pryszcze goi , tylko niesamowicie wysusza. Skóra schodzi bardzo. Lepiej robić go w weekend bo jak idziesz do pracy czy na uczelnie to może być problem . Oczywiście wtedy na dzień kremik nawilżający i jest ok. Ja robię grubą warstwę sensitii rano , czekam 20 min. aż się wchłonie, makijaż i ok jest,prawie nie widać skórek . Rozjaśnia nieco blizny i znikają po nim wągry i te białe grudki- zostało mi niewiele. Stosuję co 2 dni około,wieczorem. Tylko ma dziwny zapach . I robię z przepisu z mazideł z gliceryną 6%.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:58   #580
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
tonik to cudo. Pewnie niedługo będę robiła 10%- pomaga dużo lepiej niż wszelkie kremy i żele od dermatologa, pryszcze goi , tylko niesamowicie wysusza. Skóra schodzi bardzo. Lepiej robić go w weekend bo jak idziesz do pracy czy na uczelnie to może być problem . Oczywiście wtedy na dzień kremik nawilżający i jest ok. Ja robię grubą warstwę sensitii rano , czekam 20 min. aż się wchłonie, makijaż i ok jest,prawie nie widać skórek . Rozjaśnia nieco blizny i znikają po nim wągry i te białe grudki- zostało mi niewiele. Stosuję co 2 dni około,wieczorem. Tylko ma dziwny zapach . I robię z przepisu z mazideł z gliceryną 6%.
Oooooo to mnie zachęciłaś Zastanawiałam się też nad tonikiem glikolowym, ale chyba jednak skuszę się na migdałowy, może i na mnie zadziała.
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:03   #581
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Tylko pamiętaj o dobrym nawilżeniu czymś niezapychającym.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 20:07   #582
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj o dobrym nawilżeniu czymś niezapychającym.
Wiem wiem, dlatego też chyba porozglądam się za humektanem, gdyby nie dał rady będę dodać hialuronowego )
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:19   #583
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja ostatnio przestałam wyciskać i nawet mnie do tego nie ciągnie, jak to robię? mało patrzę w lustro i nie przy sztucznym oświetleniu bo wtedy wydaje Ci się że masz więcej niedoskonałości niż przy świetle dziennym
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:21   #584
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mnie się właśnie wydaje, że w świetle dziennym mam więcej
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:24   #585
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

też takie mam wrażenie
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:25   #586
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Mnie się właśnie wydaje, że w świetle dziennym mam więcej
Ja w świetle dziennym w ogóle staram się na siebie nie patrzeć, przeraża mnie moja twarz haha
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:36   #587
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

No w swietle dziennym nie za bardzo...za to w takim nocnym lazienkowym super
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 23:12   #588
pies_Sproket
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
GG do pies_Sproket
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
to ja napiszę (chyba pierwszy raz) , mam nadzieję , że mnie przyjmiecie do swojego grona
Przechodziłam już przez różne kuracje, pełno tabletek, kremów itd. często od dermatologa. Stosuję chwilowo aknemycin w tabletkach, wit.PP, na twarz tonik 5% kwas migdałowy , akneroxid 5, Iwostin sensitia, czasem metronidazol ,żel do mycia twarzy ziaja med(swoją drogą polecam,świetny żel, nie podrażnia i zmywa wszyściutko) a do makijażu tylko minerały. Skóra w końcu mi się poprawiła, mam 3 krostki, trochę wągrów na nosie i trochę zaskórników zamkniętych(takie białe kuleczki maluteńkie) koło nosa i na brodzie. Skórę ogólnie mam przesuszoną, jak jest nawilżona to mieszana , z trądzikiem. Dziwne jest to , że krostki mam tylko na policzkach oraz pod żuchwą, po bokach i rzadko kiedy na brodzie (czasem też od brwi w bok i w górę, na linii z włosami kilka cm ,nie wiem jak to określić, niedaleko skroni) gdzie mi się też czasem coś pojawia. Także chwilowo jest spokój (jak na moją cerę, grr) za to mam pełno blizn, które nie chcą się leczyć i dzieje się z nimi coś dziwnego, to jest kiedy już zaczynają znikać , nagle im się odechciewa i rosną do wielkości krostki,nie robi im się czubek,nie da się ich wycisnąć (kiedyś z ciekawości przekułam jedną i krew z niej leciała tylko) , po ponad tygodniu zmniejszają się i zanikają i wszystko od początku-rosną.... Już cholery z nimi dostaję, bo jak już muszę wycisnąć to wyciskam wszystko , goi się do płaskiego , blednie i znowu! Nie wiecie może czemu się tak dzieje? Jutro idę do dermatologa to muszę pamiętać żeby tym razem jej o tym powiedzieć bo ciągle zapominam jak już jestem w gabinecie. (co do nawilżania to sensitia jest kiepska, leci do mnie olej z arbuza,może on pomoże, bo przy okazji skóra mi się łuszczy po tylu wysuszaczach ).
Ja też przechodziłam przez to samo Masa aknemycinów, zinerytów, dalacinów, tetralysalów, tetracyklin, witamin, dawercinów.....reszty nie pamiętam. Efekty? Wyszuszona do granic możliwości buzia. Do tego doszły przebarwienia.
Przechodziłam tak 10 lat i dopiero teraz "wzięłam się za siebie".
Wydaje mi się, że mam trądzik przeczosowy. Wyciskam wszystko co popadnie. Jestem dosłownie uzależniona od tego. Potrafię stać godzinami przed lustrem aby wypatrywać co by tu jeszcze wycisnąć. Dodam, że wyleczyłam się z tej najgorszej postaci i w większości mam już pojedyńcze krostki, które po prostu roznoszę wyciskaniem.
Ostatnio zdecydowałam się na kwasy i mikrodermabarazję razem. Mam grzywkę, którą zasłoniłam czoło. Zdjęłam akryl z paznokci i skracam je cały czas. Efekty są całkiem niezłe więc mam motywacje
Jest lepiej, ale jeszcze długa droga przede mną. Do tego potrzebne jest dużo silnej woli

pies_Sproket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:18   #589
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

i kupiłam ten kremik tyle że w wersji hipoalergicznej bo nie było w normalnej...
pierwsze wrażenie? super bardzo podoba mi się jego konsystencja, taka inna niż kremy które miałam do tej pory zapach faktycznie niezbyt zachwycający no ale wdycham go tylko podczas nakładania :P potem nic nie czuję nałożyłam go a póżniej jechałam na skuterze mimo to moja skóra nie jest sucha ale za to bardzo miła w dotyku i co najważniejsze super nawilżona
chyba znalazłam swój krem
no chyba że mnie zapcha...
dałam za niego chyba 11.90 ale nie jestem pewna
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 14:45   #590
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

też mam hipoalegriczny, nie wiedziałam, że jest jakiś inny :P
Ja dziś go nałożyłam rano , i chyba delikatnie mnie zapchał, bo mam 3 nowe pryszczyki ;(
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:21   #591
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a próbowałyście Dermogalu A+E ? opinie ma bardzo dobre
ja go właśnie kupiłam i siedzę z nim na buźce
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:24   #592
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A moja p.dermatolog pochwaliła robienie toniku (bałam się, że będą leciały teksty w stylu czemu sama się zabieram za leczenie itd. że sobie twarz popsuję ... a tu taka miła niespodzianka) i poza rutynowymi maściami na receptę poleciła mi kremik nawilżający iwostin purritin rehydrin oraz dała mi próbkę 3ml. Od razu w domu zabrałam się za nią. Szybko się wchłania, rzeczywiście nawilża, nie jest tłusty, po 3 minutach mogłam już robić makijaż i jak na razie wytrzymał 5 godzin bez błysku (prawie, nos lekko ale bibułka+bambusowy puder i po sprawie) . I makijaż mi nie spłynął co się zdarza po mocniejszych nawilżaczach. Chyba lepszy od sensitii będzie. Tylko jeszcze nie wiem,czy zapycha. Napiszę jak już kupię opakowanie i potestuje kilka dni.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:43   #593
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

wyciskanie to okropny nałóg! powracający...sziit
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:21   #594
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny, powiedzcie jakich peelingów enzymatycznych używacie? gdzie kupować i za ile? i jakie są wasze opinie?
w sumie dość niedawno dowiedziałam się ze przy trądziku nie należy używać peelingu mechanicznego i zaprzestałam jego używanie, tyle że czas leci i moja skóra zaczyna się o niego prosić... Polećcie mi
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:23   #595
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie jakich peelingów enzymatycznych używacie? gdzie kupować i za ile? i jakie są wasze opinie?
w sumie dość niedawno dowiedziałam się ze przy trądziku nie należy używać peelingu mechanicznego i zaprzestałam jego używanie, tyle że czas leci i moja skóra zaczyna się o niego prosić... Polećcie mi
można kupić Ziaji za około 9zł ale są również droższe, poszukaj na KWC
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:27   #596
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

w rossmanie:AA ma taki świetny w saszetkach za 3 zł na dwa razy, dla mnie to nie taka straszna cena, bo używam raz na tydzień , złuszcza wszystko i cera gładziutka.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:45   #597
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja używam z Perfecty enzymatycznego gruszkowego. Wspaniale pachnie. Do tego mam wrażenie ,że nawilża. ;D Fajny, fajny ale jak skończę go to poszukam coś co bardziej zminimalizuje blizny.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:57   #598
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie jakich peelingów enzymatycznych używacie? gdzie kupować i za ile? i jakie są wasze opinie?
w sumie dość niedawno dowiedziałam się ze przy trądziku nie należy używać peelingu mechanicznego i zaprzestałam jego używanie, tyle że czas leci i moja skóra zaczyna się o niego prosić... Polećcie mi
ja używam tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...em-z-papai.htm


dla mnie jest delikatny, cera po nim jest lekko rozjaśniona
trzeba go trzymać całą noc, ale ja trzymam 1-2 h gdyż po tym czasie cały zdążył się już wchłonąć między innymi z tego powodu go lubię bo nie muszę pilnować czasu
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:09   #599
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Używam z Nuno, ale coś słabo ściera, więc raz na tydzień peelinguję morelowym z st. Ives.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:13   #600
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziękuję
a powiedzcie mi jeszcze, jak to jest
bo np gdy mam stare strupki po wyciskaniu [takie już naprawdę stare, takie zasuszone, no wiecie] to peeling enzymatyczny jakoś zadziała mi na nie? czy tylko na suche skórki? Jakoś mi ciężko wyobrazić sobie jego działanie :P
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.