Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 15:53   #31
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

100gram ma 277kcal. Forum Fitnes, watek 9, post 2 Tam znajdziesz tabele kalorii, IG itp. Ty sie raczej nie kieruj tak bardzo kaloriami, moze postaw na to skad pochodza?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:49   #32
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

hej wszystkim jestem z siebie zadowolona schudłam już 4 kilo w ciągu 10 dni jak tak dalej pójdzie i się nie załamie to zrzucę te 20 kg pozdrawiam
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:19   #33
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

No to gratulacje! Pamietaj jednak, ze na poczatku szybciej idzie. Nie zalamuj sie gdy waga stanie na jakis czas. Wytrwalosci zycze!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:48   #34
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

dzieki napewno sie nie poddam nadszedl czas w ktorym postanowilam ze sie nie poddam
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:11   #35
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

witam. ja jestem nadal na diecie, już 4 dni ale jak narazie się nie waże bo napewno jeszcze nic nie schudłam. chyba stanę na wage po miesiącu.
MAMUśKA-- to teraz masz wielką motywację ponieważ schudłas już 4 kg. a to bardzo cieszy.Gratuluje. ja tez tak chce
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:55   #36
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Mamuska-- jeśli możesz to napisz swój jadłospis. ja juz nie mam pomysłów co jadać
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:09   #37
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

rano :
slimfigura , tabletka bio-chrom, płatki fitnes z mlekiem 2% miseczka, kawa z mlekiem i 1,5 łyżeczką cukru
obiad: to co ugotuje dla córci i meża czyli wszelakie zupy miseczka średnia, jak nie ma zupy to albo noge gotowana lub inne miesko bez ziemniaczkow , slimfigurka - faza spalanie, tabletka bio-chrom, kawka, 3 szkl. wody mineralnej nie gazowanej dziennie, po południu jezeli czuje sie bardzo głodna to zjem sobie 2 płaty pieczywa wasa zytniego z wedlinka lub z jakims serkiem, czasem ugotuje sobie jakjko na twardo odrzuciłam majonezy i kechupy kolacje jem o 18.00 czyli tylko aktivie i pije slimfigurke tabletki juz nie biore nie cwicze jak na razie ale mam sporo ruchu bo przy mojej 18-miesiecznej corce nieda sie nie ruszac to taki przykładowy jadłospis a pozatym codziennie notuje kalorie w zeszycie i nie przekaraczam 1500 ale i tak jem o wiele mniej od 1000 d0 1500 wyznaczylam sobie dawke dzienna i sie pilnuje zeby nie jesc po 19.00 pozdrawiam
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 16:41   #38
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

to ja staram sie nie przekroczyć 1000 kal., ale w niedziele niestety byłam u teściów i wypiłam drineczki i kal.wtedy było 1600. ale dzisiaj muszę się przyznać, czuje straszny głód. Chyba mam krytyczne dni. ja piję herbatę czerwoną i rankiem ocet jabłkowy, nie biore żadnych tabletek. Czy to wystarczy aby spaść z wagi? Jeszcze pytanko czy można ten ocet pić więcej razy dziennie? i jakie on ma w ogóle działanie?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:55   #39
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Gratuluje!! Nie poddawaj sie a bedzie tak dalej Mi tez dzisiaj drgnela waga Jakims cudem mam nawet motywacje cwiczyc, jazda na rowerze i taniec brzucha :P CD z SHAPE jest swietnie az mam ochote na ruch
Podpisuje sie do powyzszego stwierdzenia: lepiek patrz na sklad, ile weglowodanow, tluszczy itp niz na to ile ma kalorii. Choc i one sa wazne
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:58   #40
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

acha, nie wiem czy mozna czesciej niz raz dziennie mysle ze 1 raz rano wystarczy, jeszcze przesadzisz i dopiero bedzie. Jak pijesz zielona czy czerwona herbate to bardzo dobrze. Ona tez dziala jak dopalacz. Wiec w ciagu dnia herbatka, rano ocet. Mysle ze to racjonalna dawka. Nie wiem na jakiej zasadzie dokladnie on dziala, ale ocet i zarowno herbata wspomagaja i poprawiaja metabolizm, trawienie i oczyszczaja organizm z toksyn.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 18:02   #41
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Cytat:
Napisane przez Mamuska 27 Pokaż wiadomość
rano :
slimfigura , tabletka bio-chrom, płatki fitnes z mlekiem 2% miseczka, kawa z mlekiem i 1,5 łyżeczką cukru
obiad: to co ugotuje dla córci i meża czyli wszelakie zupy miseczka średnia, jak nie ma zupy to albo noge gotowana lub inne miesko bez ziemniaczkow , slimfigurka - faza spalanie, tabletka bio-chrom, kawka, 3 szkl. wody mineralnej nie gazowanej dziennie, po południu jezeli czuje sie bardzo głodna to zjem sobie 2 płaty pieczywa wasa zytniego z wedlinka lub z jakims serkiem, czasem ugotuje sobie jakjko na twardo odrzuciłam majonezy i kechupy kolacje jem o 18.00 czyli tylko aktivie i pije slimfigurke tabletki juz nie biore nie cwicze jak na razie ale mam sporo ruchu bo przy mojej 18-miesiecznej corce nieda sie nie ruszac to taki przykładowy jadłospis a pozatym codziennie notuje kalorie w zeszycie i nie przekaraczam 1500 ale i tak jem o wiele mniej od 1000 d0 1500 wyznaczylam sobie dawke dzienna i sie pilnuje zeby nie jesc po 19.00 pozdrawiam
jejku przerazajaca ta dieta. tak nie mozna jesc! ja osobiscie jestem przeciwniczką wszelkich wspomagaczy diety typu herbatki slim cos tam i ten chrom :/ ale jak chcesz to bierz, ale na litosc boska jedz wiecej. Ta dieta jest tragiczna! Płatki fitness tylko sie nazywaja fitness -maja malo wartosci odzywczych a przy tym wcale nie sa jakos wyjatkowo mniej kaloryczne. lepiej jedz musli z mlekiem badz jogurtem. Te zupy to nie wiem jakie sa i z czego sie skladaja ale slowo "miseczka brzmi przerazajaco malo! 2 kawalki wasy na kolacje to za malo! na Boga błagam Was nie rujnujcie sobie zycia... w ogole kto to widzial zeby jesc maximum 3 posilki dziennie. Serio nie dziwie sie ze schudlas 4 kg w ciagu 10 dni ale to koszmarnie niezdrowe. Optymalny zrzut wagi to 1 kg na tydzien. Gdzie sa warzywa surowe? owoce? białko?
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 19:08   #42
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

nie przerazaj sie az tak bo jem warzywa i owoce miedzy posilakami a jak robie sobie kanapeczki z wazy to dodaje pomidora lub ogorka.
Te moje wspomagacze diety mi pomagaja i nie czuje sie glodna obiad jadam normalnie bez wyzeczen tylko rezygnuje z ziemniakow. Annan nie slyszam nic o otcie jabkowym nie znam tego ale to brzmi przerazajaco i raczej tego nie bede probowala raczej jeszcze chce dokupic bio-cla i aplefit bo czytalam rozne opinie i widze ze wiekszosc jest pozytywna i nie glodze sie czasem podiem sobie cos smacznego raz na jakis czas chociaz by dzis zjadlam az 6 kostek czekolady i nie jestem z tego dumna bo powinnam, miec bardzo silna wole ale gdyby maz nie kupil to zapewne bym nie zjadla musze dzis to spalic i nawet wiem jak )))) pozdawiam goraco buziaczki dla wszystkich
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:16   #43
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

dziewczyny dzisiaj trochę przesadziłam, byłam strasznie głodna i zjadłam pewnie bombe kaloryczną otóż to były duszonki czyli ziemniaki,kapusta, kiełbasa noi oczywiście smażone to było na oleju.JEJU JEJU. Skusiłam się ale to był mały talerzyk
czy wiecie może ile taka potrawa mogła mieć kalorii?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:06   #44
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

schudlam 4 kilo w cigu 10 dni a od 4 waga stoi czy to normalne teraz bedzie mi mniej kilo spadac wiadomo ze nie ma szybko ale tak juz sie cieszylam ze chociaz 2 kilo tygodniowo a tu juz minelo cztery i waga sie utrzymuje a do schudniecia mam jeszcze 18 kilogramow prosze jakies wsparcie
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:39   #45
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

nie załamuj mnie proszę, że to odchudzanie tak mizernie idzie.
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:07   #46
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

moze to takie przejsciowe przeciesz nie bede chudla tak szybko to sie nie da
mowia ze chudnie sie 1,5 kilo na tydzien zobaczymy za pare dni jak bedzie
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:37   #47
maruden
Raczkowanie
 
Avatar maruden
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 109
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Podłaczę sie pod wasz wątek.... Sama sie odchudzam od paru dni...
Przeczytałam wszystko i zauważyłam ze mówiłyscie o chromie i bie-c.l.a ... sama stosuje od 5 dni... słodyczy nie jem... ale jak narazie specjalnych efektów nie ma (oczywiscie nie licze na cuda... wiem ze na schudnięcie trzeba czasu)

Mamusku 27 zauważyłam ze szybko schudłaś 4 kg a teraz waga stoi... moim zdanie to początkowa utrata wody... a teraz stoi bo ci sie metabolizm zwolnił... trochę dziwny masz jadłospis... ale taki prawdziwy spadek wagi zacznie następować tak za 2-3 tygodnie... musisz poczekać xD
__________________
64kg 30.03
62kg 06.04

54.... ??


<szklanka do połowy pełna> xD
maruden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:41   #48
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Boze..widzisz i nie grzmisz...Mamuska 27 zastanow sie co robisz..najgorsze,ze sa osoby na fym forum,ktore chca brac z ciebie przyklad..
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 08:58   #49
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Mamuska27 faktycznie ma sredni zdrowy jadlospis. Bialko i warzywa to podstawa! Wiem co mowie, sama zmagalam sie z 12 kg po ciazy i karmieniu. Ja bym proponowala postawic na gotowane mieso, ryby, serki chude typu wiejski, jarzyny gotowane (brokuly, kalafior...) i surowe. Piec malych posilkow dziennie w rownych odstepach czasu, mniej wiecej.
Ale nie naskakujcie na Mamuske! Sama sie odchudzalam ekstremalnie (dieta cambridge...) Teraz wiem, ze to nie bylo zdrowe, ale te efekty! W sumie uwazam, ze kilka tygodni niezdrowej nawet a efektywnej diety mniej zaszkodzi organizmowi niz spora nadwaga.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 09:42   #50
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Dziewczynki chyba zpomniałyście o naszym forum. Gdzie jesteście?
Mamuśka---jak Ci idzie odchudzanie? mi chyba nie najlepiej ponieważ cały czas jestem na diecie czyli już 2 tydz. i staje na wage i ona cały czas wskazuje tyle samo. Czy to możliwe że nic nie zrzuciłam? moze wagę mam zepsutą?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:05   #51
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

No to ja tez się przyłączę. Zawsze miałam problem z wagą odkąd zaczęłam dojrzewać. Wcześniej byłam taka chudziutka, że rodzice bali się że mnie wiatr porwie. Niestety teraz to nawet wichura mnie nie rusza. Ale zaakceptowałam to jaka jestem i dobrze mi z tym. Do czasu. Pewnie wszystkie to mamy, że z nadejściem wiosny chcemy być lżejsze.
Stosowałam dietę SB. I było w miarę. Ale za pierwszym razem. Teraz wydaje mi się nudna. Ale jest skuteczna, bo nawet sporo schudłam. Ale ja uwielbiam jeść. No i waga skoczyła.
Zaciekawił mnie ten sposób z octem jabłkowym. Czy naprawdę skuteczny i nieszkodliwy, bo kiedyś słyszałam o dziewczynie która piła ocet ale ten zwykły i niezaciekawie z nią było.
Chrom jest na pohamowanie chęci na słodycze. Sprawdzony bo brałam a uwielbiam słodkości a nie miałam na nie ochoty.
Powodzenia!
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 11:46   #52
anita321
Raczkowanie
 
Avatar anita321
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

to ja tez sie przylacze diet ile ja wyprobowalam chyba nie zlicze ale mloda bylam. Teraz zaczelam na prawde zdrowo odzywiac sie i liczyc posilki i to co jadlam. daje to lepsze rezultaty niz glodzenie sie choc pierwsze dwa dni mialam takie bo chcialam zmniejszyc zoladek
__________________
he
anita321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 16:38   #53
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

czesc dziewczyny nie bylo mnie przez jakis czas a tu tyle wiadomosci ciesze sie ze martwicie sie o mnie ale ja jem warzywa owoce ryby tlko nie przekaraczam liczby kalori o 1000-1500 i to mnie sie podoba nie jem kolacji tylko aktivie i slimfigure po 18.00 czasem napije sie lapke czerwonego winka polslotkiego niczego nie robie na sile ale pilnuje sie nie jejm slodyczy i to jest plus dla mnie nie jem rowniez zimniakow ani pieczywa przennego tylko chlebek waza jem owoce przedewszystkim banany i pomarancze oraz jablka nie slodze herbaty a ni kawy cukrem tylko slodzikiem jem serki typu allmette oraz pije mleko z platkami fitnes nie glodze sie jak narazie od 3 tygodni schudlam 5 kilo i waga stoi a co urzadzen tak jak wagi to nie wierze zabardzo co pokazuja ja w domu mam elektroniczna i pokazuje mi calyczas 78,1 a u mojej mamy i szfagiki one maja cyfrowa pokazuje 77 to zgupiec mozna ale ja sie czuje ze schudlam bo nawet troche po ubaraniach sie czuje sa troche luzniejsze i nie mam juz takiego brzuchola wielkiego jak mialam. goraco pozdrawiam i bede dawac znaki ile chudne mam nadzieje ze 60 kilo bedzie w czerwcu to az 17 kilo musze stracic trzymajcie kciuki
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 16:42   #54
Mamuska 27
Przyczajenie
 
Avatar Mamuska 27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 26
GG do Mamuska 27 Send a message via Skype™ to Mamuska 27
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

a jeszcze pilnuje liczbe kalorii w sensie takim ze na koniec dnia przed zasnienciem zapisuje sobie w zeszycie ile zjadlam i licze kalorie w ten sposob sie pilnuje i to jest dobry sposob jak narazie jestem zadowolona i wiem o tym ze nie strace 12 kilo w ciagu 14 dni bo to by nie bylo sensu ale tak 1 kg tygodniowo super sprawa pozdrawiam
Mamuska 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:49   #55
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Mamuska 27 Uwazaj zeby nie przesadzic, bo to sie moze naprawde zle skonczyc. W 10 dni 4 kg to wiekszosc wody.. zeby zgubic tluszczyk to potrzeba wytrwalosci i zaparcia

Ja tez sie odchudzam <juz od 12 dni> i tez mam wiele do zgubienia :P
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 08:21   #56
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Mamuska-- ja tak jak ty bardzo chcę ważyć 60 kg.,więc mamy do zrzucenia tyle samo co Ty. Wazyłam 80 a teraz to nie wiem bo moja waga tak jak już pisałam wczesniej chyba nie wskazuje dobrze.Drugi tydzień na diecie to jakiś 1 kilogramek powinno być mniej. Nie przekraczam 1000 - 1200 kal. Ta waga zwykła to chyba nie jest taka dokładna i 1 lub 2 kg.mniej to nie odczyta. Przynajmniej mam taka nadzieję. pozdrawiam Was dziewczyny.
Acha dzisiaj ma mi przyjść bio-cla, więc zaczynam jeść jeszcze ten specyfik.
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 11:09   #57
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Hej dziewczyny!
podłaczam sie pod wąteczek bo nie ma sensu zakładac podobnego i zaśmiecać forum
Jestem mama 13 miesiecznej córeczki Wiktorki,mój problem polega na tym ze od urodzenia dziecka nie moge w rzaden sposób wrócić do swojej wagi,a przed ciązą ważyłam 54kg przy wzroście 174cm,teraz waże 62 kg i waga staneła mi w miejscu.Najgorzej wyglada mój brzuch i boczki fałdy skóry i nawet nei wiem czy to moge zrzucić zawsze byłam dość szczupła osobą,mam bardzo chude nogi tylko na górze mi przybyło,nosze rozm. 40 i wszystkie bluzki musza być długie zeby nie widac było brzucha.
Bardzo chciałabym schudnąć i wiem ze potrafie sobie narzucić dyscypline bo przed urodzeniem dziecka potrafiła zrzucić nawet 12 kg w ciagu dwóch mesiecy(ale na dobre to mi niestety nie wyszło ,miałam anemie
Teraz postanowilam zrzucić kg w inny sposób,ale nie ma efektów,od ponad miesiaca ćwicze głownie ćwiczenia na brzuszek,jem 3 posiłki dziennie(ofite śniadanie,ok14 drugi posiłek i przed 18 ostatni),nie jem wogóle słodyczy,chipsów itp.i nic,rzadnych efektów .
Juz sama nie wiem czy metabolizm mi sie zmienił,czy co?Wcześneij nie było dla mnie rzadnego problemu schudnąć,a teraz tylko sie mecze
Chce latem zalożyc dwuczęsciowy strój ale nie wiem czy to sie wydarzy(niecierpie mojego brzucha).Chce wazyć przynajmnie 58 kg a waga nawet nie drgnieniby tylko to 4 kg a nijak niemoge ich zrzucić,do tego mój dołujacy brzuch
No nic bede próbowac do skótku,mam nadzieje ze bede efekty

__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 13:30   #58
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Po 2 ciazach moja waga i brzuch pozostawialy wiele do zyczenia Teraz jest ok (nie cudownie ale ok) Dieta (nie rygorystyczna!), basen, CLA i Guam (polecam goraco na brzuch, jest warty swojej ceny!!!) Jastin, daj sobie czas, wszystko bedzie ok
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 17:15   #59
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

dziewczyny napiszcie mi jaki najle[pszy jest ten cla? czy ten zielona herbatą? bo mi dzisiaj przyszedł ale niestety bez zielonej herbaty, czy może byc taki?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 18:48   #60
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Chce Schudnac 20 Do Konca Czerwca

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Po 2 ciazach moja waga i brzuch pozostawialy wiele do zyczenia Teraz jest ok (nie cudownie ale ok) Dieta (nie rygorystyczna!), basen, CLA i Guam (polecam goraco na brzuch, jest warty swojej ceny!!!) Jastin, daj sobie czas, wszystko bedzie ok

Klaro ja wiem ze na wszystko trzeba czasu ale ostatnio juz nawet myslałam ze siegne po bardziej drastyczne środki
Polećcie kochane jeszcze jakies dobre środki moga byc te z górnej półki,bo ja kompletnie sie w tej kwesti zaniedbałam
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.