Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-03, 17:09   #1
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363

Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?


Być może był tu już taki wątek, ale znalazłam tę stronę dopiero dzisiaj, więc wybaczcie jeśli wątek się powtórzy. Jestem z chłopakiem od niespełna miesiąca, ale znamy się ponad 3 lata. Nie zamierzamy narazie się kochać, ale okazujemy sobie uczucie w inny sposób - delikatny peeting. Problem w tym, że jest mi z nim dobrze, ale nie wiem czy ja też sprawiam mu przyjemność. Nie uprawiałam jeszcze nigdy seksu i nie wiem, czy dla niego nie daję zbyt mało, bo on ma już ten pierwszy raz za sobą. Nie mogę się przemóc, żeby dotknąć go w "tym miejscu", wydaje mi się, że jest to spowodowane właśnie tym, że dopiero za pare dni minie miesiąc odkąd jesteśmy razem, więc te czułości nei są jeszcze tak intensywne. Pogadać z nim o tym? A może są jakieś inne sfery erogenne u mężczyzn, które potrafią sprawiać im równie wielką przyjemność? Czytałam kiedyś, że plecy, pieszczenie ich i przesuwanie dłonią wzdłuż kręgosłupa, ale przydałoby się coś nowego, może jak siedzimy i oglądamy film, to polozyc reke na jego wewnętrznej stronie ud? Nie wiem czy on wie, chociaż pewnie się domyśla, że jestem wciąż dziewicą, ale nei rozmawialiśmy jeszcze o tym, a mi jest tak dobrze, kiedy dotyka mnie w tych miejscach... Pomóżcie proszę. Też chciałabym, żeby mu było dobrze, ale nei wiem jak to zrobić bez seksu... Myślicie, że rozmowa teraz w tym momencie jest odpowiednia?
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:16   #2
r-o
Raczkowanie
 
Avatar r-o
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 106
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

mój facet zaje***scie sie podnieca jak mnie zaspokaja a mi nawe nie pozwala sie dotknąć w tych miejscach. nie wiem dlaczego tak jest, wychowuje mnie na egoistkę ale pasuje mi ten układ wiesz co? jak byłam z powszednim chlopakiem pół roku to też nie mogłam sie przemóc zeby go tam dotknąć. teraz stwierdziłam ze go nie kochałam ze to było tylko przyzwyczajenie. obecnego chlopaka kocham najbardziej na świecie i nie mam żadnych oporów by go tam pieścic (gdyby tego chciał) mysle ze jak bedziesz zupełnie pewna ze to tenh facet to nie bedziesz miała oporów. jesli tak nie jest to nie ma sensu sie zmuszać do niczego. nic na siłe, przyjemnosc jest tylko wtedy gdy czerpią ją obie strony,.
r-o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:28   #3
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

U nas trwa to dopiero miesiąc, a tym bardziej nigdy nie uprawiałam seksu, więc tym bardziej jest to dla mnie stresujące. Narazie są początki, ale wiem, że jest dla mnie ważny, że chcę z nim być, pociąga mnie, ale może z drugiej strony są to też obawy przed tym, że to trwa narazie krotko, ze moze sie rozpaść, a nie chcę wyjść na taką, co od razu rpzechodzi do rzeczy, bo taka nie jestem. Byłam kiedyś w jednym związku i też uprawialiśmy peeting, ale miałam pewne obawy, żeby go złapać za pośladki, teraz moje dłonie lądują na jego pośladkach bezniczego... niema już tego stresu aż takiego, jest lepiej, ale chyba wszystko przychodzi z czasem hm?
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:32   #4
r-o
Raczkowanie
 
Avatar r-o
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 106
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

no jasne ze wszystko przychodzi z czasem nie ma co sie krępować rozmawiać o takich rzecach. ja z moim facetem juz gadałam o wszystkim, nawet o naszych fantazjach i o innych rzeczach o których nie myslałam ze kiedys komus powiem. takie rozmowy bardzo zbliżaja pary.
trzeba odkryć jaki facet ma zmysł dominujący. mój np. ma dominujący wzrok i lubi patrzeć. niektórzy lubią wrażenia dotykowe. niektórych niesamowicie podnicają czułe szepty i odgłosy, a masaże mogą być nudne... powodzenia w poznawaniu swojego faceta
__________________
na co komu dzis wczorajsza miłość
na co komu dzis wczorajszy sen
po co dalej pić to samo piwo
kiedy czujesz ze uleciał gaz...
ile w tych słowach jest prawdy
r-o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:41   #5
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Nie chciałabym tylko, żeby się znudził, więc taka pierwsza poważna rozmowa przed nami Chciałabym móc sprawiać mu przyjemność tak jak on to robi, nie chciałabym, żeby on tylko dawał a ja była tylko biorcą tych pieszczot. Ale niedługo walentynki, może ten dzien doda mi odwagi. A może znacie jakieś gesty jakie facet lubi, takie spontaniczne... ciepłe, w przelocie jakiś buziak, podczas spaceru zatrzymanie go i czuły pocałunek... jakieś inne propozycje? Będę bardzo wdzięczna
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:28   #6
magda2703
Raczkowanie
 
Avatar magda2703
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Dolny Slask
Wiadomości: 49
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

moj chlopak lubi wszelkie "objawy" moich uczuc.tak mi sie przynajmniej wydaje zauwazylam ze moje Sloneczko lubi jak delikatnie gryze jego warge podczas pocalunku , delikatne smyranie po karku i pieszczoty uszu
magda2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:32   #7
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Uwierz mi, ze najwieksza przyjemnosc sprawiaja facetom pieszczoty ich "sprzetu" . Uwazam, ze koles, ktoremu na Tobie zalezy, nie bedzie naciskal i notorycznie prosil Cie o takie pieszczoty, chocby nie wiem, jak bardzo ich pragnal... To raczej Ty powinas dac mu sygnal, ze jestes gotowa na smielsze dzialania (nie mam na mysli pelnego stosunku, ale petting czy seks oralny). Nie zaznaczylas w profilu ile masz lat, dlatego trudno mi dac Ci jakies wskazowki... Powiem tyle: nie masz czego sie bac czy wstydzic- ja na poczatku zachowywalam sie tak i bylo to zupelnie niepotrzebne -oceniam z perspektywy czasu.
Chciaz... miesiac to moze faktycznie troche za malo... Jesli zalezy Ci na nim, czujesz sie z nim bezpiecznie i dobrze, to nie miej wiekszych oporw Powodzenia
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 20:10   #8
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Rozumiem Twoje obawy.Chciałabyś sprawić przyjemnosc swojemu chłopakowi, ale z drugiej strony jestescie ze soba zbyt krótko i nie masz odwagi na smielsze pieszczoty.
Mojemu tż bardzo podoba sie gdy caluje go w szyje,pieszcze uszko,albo siadam na jego kolanach przodem do niego i bardzo namietnie go całuje.Lubi taz okazywanie sobie uczuc np. w łazience kiedy on siedzi na brzegu wanny a ja staje pomiedzy jego udami, delikatnie sie o niego ocierając i całujac go.Jak widzisz mezczyźni lubia pieszczoty nie tylko w "tych" miejscach...Zycze powodzenia i troszke wiecej smiałOśCI...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:19   #9
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Dziękuję Wam wszystkim... napewno się dostosuję... o uszko już powolutku dbam, a może coś jeszcze o uszkach powiecie? Całować, dotykać...? gryźć? oczywiście delikatnie...
A co do wieku, nie mam tych 14 lat jak tu gdzieś wyczytałam o dziewczynie, która chce uprawiać peeting. Mam prawie 22 lata, on 23, więc możemy sobie na to pozwolić
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:35   #10
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

całować, podgryzać..to zawsze dreszczyk emocji

Może zaoferuj mu masaż ciała z oliwką i w ten sosób się "przemożesz" ? Jeśli jednak wolisz poczekaj na tym stadium, na którym jesteście obecnie proponuje całowanie karku, chuchanie...

Możesz go uwodzić również poprzez to jak tańczysz i poruszasz się. Kręć biodrami, możesz przytulając się do niego szeptać coś do ucha, lub właśnie skradać małe pocałunki.
Jeszcze zapach Za uchem, na nadgarstach, karku.
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 21:41   #11
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Ja też na początku nie mogłam się przełamać To jest normalne,że potrzebujesz czasu i powolnych kroczków,aby się z tym osowić
Możesz zaczynać powoli:całując jego dłonie,a nagle wziąść palec to ust i tochę possać.Kark też jest super,delikatne ssanie uszka,całowanie brzucha no i oczywiście tych miejsc Ja uwielbiam mojemu mężczyźnie robić masaż pleców:najpierw masuję,rozgrzewając go,a potem zaczynając od dołu pleców,po kręgosłupie wodzę języczkiem,liżę,całuję,do chodzę do karku i już jest ugotowany tak kilka razy (róznymi technikami)
A co do genitaliów,to spróbuj po troszkę:przez bokserki,potem prubój delikatnie dotykać.Jak się rozkręcisz i zobaczysz,że to sprawia mu przyjemność,to już pojdzie dalej szybko
Powodzenia i niczym się nie martw,bo wszystko napweno samo przyjdzie

A tak jeszcze z doświadczenia,to ja się pierwszy raz przełamałam pod lekkim wpływem napojów wyskokowych.Puźniej nie było już problemu Też jakiś sposób
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 22:43   #12
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

dajcie sobie jeszcze troche czasu, zreszta on jest troszke i tak dziwny, moglby np, przesunac reke na swoj rozporek naprzyklad byloby łatwiej co nie???
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:02   #13
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
dajcie sobie jeszcze troche czasu, zreszta on jest troszke i tak dziwny, moglby np, przesunac reke na swoj rozporek naprzyklad byloby łatwiej co nie???
No,mógłby naprowadzić trochę dziewczynę widząc,że się waha Ale to raczej trzeba jemu powiedzieć,nie jej Chyba,że razem przerowadzą poważną rozmowę o swoich niepenościach
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:07   #14
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

zaznaczam ze to dopiero miesiac, wiec jak dla mnie jeszcze troche za wczesnie mimo ze mnie pociąga, jeszcze troche wolalabym poczekac i stopniowo do tego dochodzic, powoli. Wiec zaczynac od takich drobnych gestow poprzez coraz odwazniejsze az dojdzie i do tego...
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:18   #15
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez poziomka21 Pokaż wiadomość
zaznaczam ze to dopiero miesiac, wiec jak dla mnie jeszcze troche za wczesnie mimo ze mnie pociąga, jeszcze troche wolalabym poczekac i stopniowo do tego dochodzic, powoli. Wiec zaczynac od takich drobnych gestow poprzez coraz odwazniejsze az dojdzie i do tego...
I dobrze robiszJeśli czujesz się niepewnie,to właśnie jest najlepsze wyjście Napewno kiedyś odważysz się pójść dalej,dalej i jeszcze dalej Powodzenia
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:25   #16
czarna_wdowa
Raczkowanie
 
Avatar czarna_wdowa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

co do uszka... niedawno to odkryłam wsuń język do środka nieziemskie uczucie
__________________
Książe z bajki?!
Mam go w du**!!

Zostanę niezależną księżniczką ;P
czarna_wdowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:50   #17
lilijcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Nie ma pośpiechu Myślę, że na pieszczoty co wrażliwszych rzeczy przyjdzie czas, w końcu poczujesz, że jesteś gotowa Mój lubi...pieszczoty dłoni-wnętrze, nadgarstki, i oczywiście szyja i uszka kąsania itp.
lilijcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:22   #18
anelka7
Raczkowanie
 
Avatar anelka7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 39
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Myślę że facetowi największą przyjemność sprawia to, że jego kobieta jestw pełni naturalna w łóżku i do nieczego się nie "zmusza". Moze poprostu warto trochę pobawić się na początek niewinnymi pieszczotami, które z czasem nadadzą Tobie śmialości.
Faceci uwielbiają pieszczoty okolic uszu jak i samych uszu, lubią delikatne kąsanie to płatka ucha, to warg podczas pocałunku, to brzuszka.
Tez miałam problemy z tym, by przemóc się w pieszczotach tych bardziej... intymnych, dlatego uważam że należy poczekać a przyjdzie to samo z siebie. Możesz stopniowo zwiekszać zaawansowanie pieszczot TAM, a Twój facet na pewno nie będzie czul niedosytu.
Najgorzej to robić coś z niesmakiem i stresem, bo wtedy wszystko może wyjść zupełn ie nie tak jak byśmy tego chciały, więc nie ma co się spieszyć.
anelka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:00   #19
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja też na początku nie mogłam się przełamać To jest normalne,że potrzebujesz czasu i powolnych kroczków,aby się z tym osowić
Możesz zaczynać powoli:całując jego dłonie,a nagle wziąść palec to ust i tochę possać.Kark też jest super,delikatne ssanie uszka,całowanie brzucha no i oczywiście tych miejsc Ja uwielbiam mojemu mężczyźnie robić masaż pleców:najpierw masuję,rozgrzewając go,a potem zaczynając od dołu pleców,po kręgosłupie wodzę języczkiem,liżę,całuję,do chodzę do karku i już jest ugotowany tak kilka razy (róznymi technikami)
A co do genitaliów,to spróbuj po troszkę:przez bokserki,potem prubój delikatnie dotykać.Jak się rozkręcisz i zobaczysz,że to sprawia mu przyjemność,to już pojdzie dalej szybko
Powodzenia i niczym się nie martw,bo wszystko napweno samo przyjdzie

A tak jeszcze z doświadczenia,to ja się pierwszy raz przełamałam pod lekkim wpływem napojów wyskokowych.Puźniej nie było już problemu Też jakiś sposób
Skad ja to znam hyhy
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 18:20   #20
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

również uważam że nie ma co się do niczego zmuszać, nic na siłę.
Mam znajomą dobrą, opowiedziala mi kiedys że chłopak ją w ten sposob zaspokoił to ona też mu chciala cos zrobic, mimo ze wczesniej tego nie robiła i nawet nie miala ochoty, ale mowi: a co tam sprobuje. to jak tylko wziela go do ust to poleciała do łazienki od razu...dlatego nie ma co sie spieszyc, wszystko przyjdzie z czasem. ja osobiscie nie wyobrazam sobie robienia tego bez uczuc zadnych do drugiej osoby...
a jak sprawic przyjemnosc mezczyznie....byc sobą po prostu i to nie tylko w łóżku
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:04   #21
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Wink Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

facet lubi gdy dotyka sie go po pleckach...przejedz delikatnie paluszkiem od karku az na saaaam dół, wewnętrzene strony ud oj tak tak szyja uszka
troszke podysz mu do uszka i poszeptaj np zapytaj sie go czy mu sie tak podoba albo czy lubi tak
rączki muszą cały czas pracować raz delikatnie raz mocniej z czasem wyczujesz co go najbardziej kręci
życzę powodzenia
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:30   #22
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A tak jeszcze z doświadczenia,to ja się pierwszy raz przełamałam pod lekkim wpływem napojów wyskokowych.Puźniej nie było już problemu Też jakiś sposób
jak ja
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:37   #23
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Ja również zaczynałam z moim chłopakiem stopniowo, od delikatnych pieszczot do coraz bardziej zaawansowanych, a teraz jesteśmy całkowicie wyluzowani, znamy siebie.

Proponuję Ci, byś całowała jego szyję, kark, pieściła językiem uszy (w szczególności zagłębienie za uchem), palcami gładziła jego ramiona, szyję, kark. Możesz też lizać jego brzuszek i tors, jeżeli lubi, ssać sutki. Masaż całego ciała (oczywiście wybierz miejsca, których jesteś gotowa dotykać) jest również wskazany możesz też stopniowo oswajać siebie i jego, czyli zacząć kłaść rękę na jego udzie, potem coraz bliżej i bliżej "strategicznego" miejsca, dotykać przez spodnie, potem wsuwać rękę i gładzić przez bokserki, a potem to już pójdzie gładko. Wszystko w odpowiednim czasie, nie zmuszaj się do niczego i obserwuj, co go podnieca. Najlepiej rozmawiajcie na ten temat. Pozdrawiam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:01   #24
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Dziewczyny, a jak zapewnić "poślizg" przy takich pieszczotach dłonią? Słyszałam, że są jakieś lubrykanty służące właśnie w tym celu, ale przeszukując forum natknęłam się tylko na żele nawilżające pochwę, a mnie interesuje jakiś preparat pomocny kiedy pieszczę go dłonią, bo jak jest suchy to sprawiam mu ból, a nie chce cały czas go ślinić..
Czy np te żele nawilżające durexa czy jakieś inne z apteki (proszę o konkretne nazwy bo wstydze sie spytać o to aptekarki ;p) mogą służyć w tym celu?
Albo zwykłe olejki do masażu?
I czy można potem go wkładać do ust jak jest czymś wysmarowany?
I - najważniejsze - czy można ich bezpiecznie używać razem z prezerwatywą, czy nie sprawiają że się zsuwa, niszczy, pęka? Czy nie niszczy składnika plemnikobujczego który się w nich znajduje? Może się to komuś wydaje się głupie i śmieszne co piszę, ale pytam bo naprawdę jestem ciekawa i mnie to nurtuje..

Dzięki z góry za wszelkie rady
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:43   #25
angieangie
Przyczajenie
 
Avatar angieangie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Mój facet lubi jak:
-cauje mu ucho, delikatnie chuchne do uszka (odpływa...)
- cauje mu...oko, nie wiem dlaczego ale jego to kręci
- glaszcze go u nasady wlosow na karku
- glaszcze go po klacie
- ocieram swoje stopy o jego stopy
-jak siedzi przy scianie , siadam na nim, przypieram do sciany, caluje i delikatnie poruszam biodrami w okolicach jego dolnej parti brzucha... to go nakreca do granic mozliwosci
angieangie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:22   #26
Rodrigo Sanchez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

co godzinę robić laske i bedzie ok
Rodrigo Sanchez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:35   #27
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Rodrigo Sanchez Pokaż wiadomość
co godzinę robić laske i bedzie ok
Strasznie wymagający jesteś,wiesz język będzie ją bolał od nadmiaru lodów.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:30   #28
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

up ! up ! podbijam swoje pytanie
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:32   #29
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

żadne smyranie czy dotykanie po plecach czy udach nie będzie dla niego nawet w 1/20 tak przyjemne jak seks (chociażby oralny...). nie łudź się że masaże czy delikatny peeting doprowadzą go do jakiejs wiekszej przyjemności.
nie rozumiem jak możesz nie chciec go 'tam' dotykac -przeciez to bedzie rowniez wielka przyjemnosc dla ciebie!! i ogromna rozkosz dla niego!!
jest to dziwne że mając równiez wczesniej partnerow nigdy nie piesciłaś ich genitaliów... naprawde WIELE TRACISZ, A TWOJ CHLOPAK JESZCZE WIECEJ
no ale jesli tak bardzo nie chcesz to ewentualnie zrób mu pokaz jak sama sie piescisz, albo striptease, a może spróbuj `na hiszpana' (tzn jego członek między twoje piersi)
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:45   #30
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Jak sprawiać przyjemność mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak zapewnić "poślizg" przy takich pieszczotach dłonią? Słyszałam, że są jakieś lubrykanty służące właśnie w tym celu, ale przeszukując forum natknęłam się tylko na żele nawilżające pochwę, a mnie interesuje jakiś preparat pomocny kiedy pieszczę go dłonią, bo jak jest suchy to sprawiam mu ból, a nie chce cały czas go ślinić..
Czy np te żele nawilżające durexa czy jakieś inne z apteki (proszę o konkretne nazwy bo wstydze sie spytać o to aptekarki ;p) mogą służyć w tym celu?
Albo zwykłe olejki do masażu?
I czy można potem go wkładać do ust jak jest czymś wysmarowany?
I - najważniejsze - czy można ich bezpiecznie używać razem z prezerwatywą, czy nie sprawiają że się zsuwa, niszczy, pęka? Czy nie niszczy składnika plemnikobujczego który się w nich znajduje? Może się to komuś wydaje się głupie i śmieszne co piszę, ale pytam bo naprawdę jestem ciekawa i mnie to nurtuje..

Dzięki z góry za wszelkie rady
Jeżeli brakuje Ci poślizgu przy pieszczotach ręką, możesz użyć zarówno żelu durexa, nawilżającego pochwę, czy nawet zwykłej oliwki. Jeżeli chodzi o wkładanie później do ust - to raczej odradzam, ze względu na to, że może to być dla Ciebie nieprzyjemne, no i składniki żeli, czy oliwek niekoniecznie muszą być zdrowe Radziłabym - albo pieszczenie ręką i wtedy oliwka, albo seks oralny i wtedy bez dodatkowych nawilżaczy Na penisa posmarowanego lubrykantem nie zakładajcie prezerwatywy. Lubrykanty służą do nawilżania wejścia do pochwy i tak powinno się je stosować, jeżeli ktoś tego potrzebuje. Przy stosunku nie stosujcie natomiast zwykłej oliwki, bo niszczy ona prezerwatywę.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.