Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 16:10   #481
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
no ja go kliknełam mam nadzieję, ze będzie godny ...
ja tez- przez Ciebie!
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
nie wiem, ale mogę Ci sprawdzić w ciągu 2-3 dni (tzn. do poniedziałku)
Czy to jest błyszczyk? wybacz moją ignorancję, ale ja błyszczyków nie używam

Szukam jeszcze jakiegoś pudru prasowańca do poprawek i jakoś nic mi nie podeszło. Używam teraz prasowanych meteorytów Meteorites 10 Nacre Des Mers - właściwie jeszcze trochę i je zużyję do końca (jasny środek mam już całkowicie "wydłubany", ale na szczeście te ciemniejsze obramówki dla mnie są ok). No, ale wiadomo coś innego bym chciała, bo baaaardzo wydajne te meteorytki były i już mi się znudziły
Macie coś na oku?
blyszczyk
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tillantes.html
tutaj jest cena 105zl, ale nie wiem czy sie cos przypadkiem nie zmienilo

heh tez mam nacre- zadowolona z nich jestes?
do poprawek mam puderek isadory- velvet touch- polecam kupilam na all za cos ponad 40zl tai akurat do torebki
a wiesz moze skad wziac ta karte elle? bo ja wogole o niej nie slyszalam nie wiem czy wystarczy jak kupie gazete?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 16:28   #482
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
blyszczyk
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tillantes.html
tutaj jest cena 105zl, ale nie wiem czy sie cos przypadkiem nie zmienilo

heh tez mam nacre- zadowolona z nich jestes?
do poprawek mam puderek isadory- velvet touch- polecam kupilam na all za cos ponad 40zl tai akurat do torebki
a wiesz moze skad wziac ta karte elle? bo ja wogole o niej nie slyszalam nie wiem czy wystarczy jak kupie gazete?
Karta ELLE dodawana była kiedyś do gazety.
http://elle.burdamedia.pl/
zobacz może na tej stronie coś będzie napisane, jak ją wziąć

Z meteorytków Nacre jestem zadowolona (bo zużyłam prawie całe ), ale w sumie - zapłaciłam za nie ok 230 pln - nie są warte tej ceny.
Dla mnie mają dobry odcień i ładnie, delikatnie rozświetlają jednocześnie matując. Ale ten mat jakoś bardzo trwały nie jest.
A Tobie nie podszedł?

Muszę oblukać ten puder Isadory, sprawdzić kolory. Ja mam duży problem z odcieniem, trudno mi dobrac dobry...

A cenę chanelkowego błyszczyka Ci sprawdzę, bo chcę iść do tej perfumerii w celach badawczych może coś mi wpadnie w oko
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 16:34   #483
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Karta ELLE dodawana była kiedyś do gazety.
http://elle.burdamedia.pl/
zobacz może na tej stronie coś będzie napisane, jak ją wziąć

Z meteorytków Nacre jestem zadowolona (bo zużyłam prawie całe ), ale w sumie - zapłaciłam za nie ok 230 pln - nie są warte tej ceny.
Dla mnie mają dobry odcień i ładnie, delikatnie rozświetlają jednocześnie matując. Ale ten mat jakoś bardzo trwały nie jest.
A Tobie nie podszedł?

Muszę oblukać ten puder Isadory, sprawdzić kolory. Ja mam duży problem z odcieniem, trudno mi dobrac dobry...

A cenę chanelkowego błyszczyka Ci sprawdzę, bo chcę iść do tej perfumerii w celach badawczych może coś mi wpadnie w oko
ja myslalam, ze Ty kupilas je na tru tak jak wiekszosc z nas bo byly na promocji i kazda klikala....wyszyly ok 140-150zl
ale moze ty mialas je juz wczesniej
nie wiem mi jakos nie podchodza uzylam ze 2-3 razy i siedza bo zal sie pozbyc a tez jakos nie uzywam ich za czesto....ale moze sie to zima zmieni specjalnie nabylam mythic na zimie a wlasciwie udalo mi sie je zdobyc na wymiance
to sprawdz jak mozesz te blyszczyki mnie interesuje glownie odcien bikini peach 257 i jak u mnie w marrionaud nie bedzie to sie zdenerwuje

ide czytac o tej karcie bo oplaca sie z ta znizka kupic chanelka

no i czeka mnie rajd po kioskach w poszukiwaniu pazdziernikowego wydania Elle!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-10-16 o 16:36
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 16:49   #484
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Milko moze sprawdz sobie w MAC Mineralize Skinfinish Natural- tez zie na niego czaje bo podobnie jak u ciebie u mnie tez z prasowancem bida
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:40   #485
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja myslalam, ze Ty kupilas je na tru tak jak wiekszosc z nas bo byly na promocji i kazda klikala....wyszyly ok 140-150zl
no właśnie nie tak się na niego wtedy napaliłam, że kupiłam wcześniej w Sephorze z jakimś kuponem rabatowym. No ale wysłużył się

Szkoda, że Ci nie podszedł, ale może jeszcze zrobisz kilka podejść jak wiadomo z meteorytkami róznie bywa. Chociaż nacre - wydaje mi się, że na lato raczej się nadają.

Cenę błyszczyka sprawdzę do poniedziałku i dam Ci znać

Szukaj Elle Ja na początku tę kartę rzuciłam gdzieś w kąt mysląc, że żadnego pożytku z niej nie będzie, a jednak jakąś ciekawą promocję zapodali
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko moze sprawdz sobie w MAC Mineralize Skinfinish Natural- tez zie na niego czaje bo podobnie jak u ciebie u mnie tez z prasowancem bida
Dziękuję Ranko - sprawdzę sobie tego maca, jeśli dobrałabym kolor byłoby super
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:52   #486
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no właśnie nie tak się na niego wtedy napaliłam, że kupiłam wcześniej w Sephorze z jakimś kuponem rabatowym. No ale wysłużył się

Szkoda, że Ci nie podszedł, ale może jeszcze zrobisz kilka podejść jak wiadomo z meteorytkami róznie bywa. Chociaż nacre - wydaje mi się, że na lato raczej się nadają.

Cenę błyszczyka sprawdzę do poniedziałku i dam Ci znać

Szukaj Elle Ja na początku tę kartę rzuciłam gdzieś w kąt mysląc, że żadnego pożytku z niej nie będzie, a jednak jakąś ciekawą promocję zapodali

Dziękuję Ranko - sprawdzę sobie tego maca, jeśli dobrałabym kolor byłoby super
bede szukala jak nie znajde to sie zalamie! bo tak poluje na ten blyszczyk i poluje

heh ja sie nie lubie blyszczec w lecie szczegolnie- tzn w lecie sie nie maluje daje skorze odpoczac, za to w zimie nie lubie takiego typowego matu- wole lekkie rozswietlenie wiec bede testowac dalej wszystkie meteorytki, ktore mam
a ile placilas za elle? przyznaje, ze u mnie wogole malo gdzie widzialam ta gazete glamour tak, ale elle malo kiedy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:05   #487
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Ale masz dobrze, że latem się nie musisz malować

Elle kosztuje 7,40 pln

Jakby Ci się nie udało znaleźć gazety, a chciałabyś cały czas ten błyszczyk to odezwij się na priva. Coś wymyślimy

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2010-10-16 o 19:10
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 19:23   #488
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziwne więc, że zamiast tam napisać o tej sprawie, piszesz to tutaj
Immolation była tam (na wątku od Guerlainie) dzisiaj rano i mogłaby się jakoś do tego odnieść. Dziwne to wszystko - i jej i Twoje zachowanie. Jak dla mnie.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------



Chodzę za jakimś fajnym, kolorowym płaszczykiem na zimię i kurde, wszędzie szary, czarny i ew. kamelowy beż.
O losie.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

A w temcie: dostałam dzisiaj info z truskawy o promocji na zapachy.
Obejrzałam już co tam wrzucili i nic specjalnego nie ma.
Ciekawy jest ewentualnie zestaw miniatur zapachów Kleina (dla lubiących markę), choć drogi jak jasny gwint. Generalnie lipa

Gwoli wyjaśnienia napisałam tutaj bo wydawało mi się, że tutaj mnie o to prosiła. Dopiero jak Jemastwon napisała, że nie może znaleźć sprawdziłam i okazało się, że w guerlainowskim. Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości.
Jeśli Ci się wydaje moje zachowanie (czego nie rozumiem) dziwne to trudno, nic na to nie poradzę. Może faktycznie lepiej było tego nie pisać bo jeszcze może teraz ktoś mnie oskarży o coś.....
Jednak jest tu kilka osób, bardzo serdecznych, które darzę sympatią i nie chcę aby ktoś potraktował je tak, jak mnie potraktowała Immolation. Wszystko na temat.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:45   #489
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Może faktycznie lepiej było tego nie pisać bo jeszcze może teraz ktoś mnie oskarży o coś.....
Jednak jest tu kilka osób, bardzo serdecznych, które darzę sympatią i nie chcę aby ktoś potraktował je tak, jak mnie potraktowała Immolation. Wszystko na temat.
Twoja rzecz, nie chcę się kłócić w nie swojej sprawie. I nie chcę być też adwokatem Immolation, bo ani mi ona brat ani swat. Jednak jestem zdania (tak jak dimiti), że powinnaś to samo napisać na wątku o Guerlainie, po pierwsze dlatego, że zainteresowana bywa tam częściej niż tutaj i mogłaby się ew. odnieść do tego co jej tu zarzucasz, a po drugie tam pewnie też by się znalazło parę sympatycznych osób żeby je ostrzec

Peace.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:05   #490
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ale masz dobrze, że latem się nie musisz malować

Elle kosztuje 7,40 pln

Jakby Ci się nie udało znaleźć gazety, a chciałabyś cały czas ten błyszczyk to odezwij się na priva. Coś wymyślimy
dziekuje poszukam w tygodniu jak bede wracala z uczelni moze gdzies dolapie jak nie to do konca tygodnia dam znac


Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Gwoli wyjaśnienia napisałam tutaj bo wydawało mi się, że tutaj mnie o to prosiła. Dopiero jak Jemastwon napisała, że nie może znaleźć sprawdziłam i okazało się, że w guerlainowskim. Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości.
Jeśli Ci się wydaje moje zachowanie (czego nie rozumiem) dziwne to trudno, nic na to nie poradzę. Może faktycznie lepiej było tego nie pisać bo jeszcze może teraz ktoś mnie oskarży o coś.....
Jednak jest tu kilka osób, bardzo serdecznych, które darzę sympatią i nie chcę aby ktoś potraktował je tak, jak mnie potraktowała Immolation. Wszystko na temat.
nie denerwuj sie tez czesto pisze rozne rzeczy wogole na inne tematy chocby o uczelni
uwazam, ze powinnas napisac to samo na watku guerlain, zeby Immolation wiedziala, ze pamietasz o tym i ze jej to nie ujdzie tak latwo! niech zeskanuje dowod nadania albo nie wiem co....przeciez to tak nie moze byc zeby ona ludzi w konia robila, siedziala na wizazu jakby sie nic nie stalo i glupa palila:/! moze jak napiszesz to tak publicznie to jej sie chociaz troche glupio zrobi? moze odezwa sie tez inne dziewczyny, ktore zrobila w beret? moze chociaz przeprosi? moze faktycznie wyslala a jak nie to teraz wysle? warto probowac i przy okazji ostrzec inne dziewczyny bo moze znowu bedzie czegos chciala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 00:20   #491
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dimiti, do Elle nie ma dodanej karty.
Można ją sobie wyrobić, instrukcja w załączniku. (Foto jednej ze stron aktualnego wydania Elle).
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 07:57   #492
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Sine.ira, Dimiti macie rację, że powinnam jeszcze tam napisać (powinnam od tego zacząć ale pomyliłam wątki jak już wcześniej wyjaśniłam). Poczekam jeszcze kilka dni, może dziewczyna się opamięta.....co to jest w porównaniu z ponad trzema miesiącami, które już czekam.
I tak już mam nauczkę...choć nie wiem czy dobrze bo teraz już tak chętnie pomagła nie będę jak do tej pory...

ok.Już nie zaśmiecam wątku

A co na truskawie na topie? Zenek nadal "stara" się o klientki? Ja teraz, co najwyżej, mogę doradzić jakie pieluszki kupić czy jak spać trzy godziny by się wyspać .
Mam kilka potrzeb kosmetykowych ale czekam na dodatkowe 10% dla klientów z Polski. Chyba dawno nie było? A może przegapiłam?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:20   #493
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2271086 6]Dimiti, do Elle nie ma dodanej karty.
Można ją sobie wyrobić, instrukcja w załączniku. (Foto jednej ze stron aktualnego wydania Elle).[/QUOTE]
ja nie dimiti - sunprince - to jest dobra wieść i dobre (tańsze - sms 2,44 pln) rozwiązanie - zamówienie tej karty przez sms - a nie latanie i szukanie starego numeru (ja tej informacji w listopadowym wydaniu nie zauważyłam, a kartę mam z jakiegoś wydania sprzed kilku m-cy)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:42   #494
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

A do mnie Zenki i cała reszta nie odzywa się na żadne moje maile od kilku dni Zero odpowiedzi z ich strony na pytanie co ze zwrotem pieniędzy za staroć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:51   #495
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2271086 6]Dimiti, do Elle nie ma dodanej karty.
Można ją sobie wyrobić, instrukcja w załączniku. (Foto jednej ze stron aktualnego wydania Elle).[/QUOTE]dzieki! zaraz czytne regulamin i wysle esa~! bede miala nowa karte do kolekcji

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Sine.ira, Dimiti macie rację, że powinnam jeszcze tam napisać (powinnam od tego zacząć ale pomyliłam wątki jak już wcześniej wyjaśniłam). Poczekam jeszcze kilka dni, może dziewczyna się opamięta.....co to jest w porównaniu z ponad trzema miesiącami, które już czekam.
I tak już mam nauczkę...choć nie wiem czy dobrze bo teraz już tak chętnie pomagła nie będę jak do tej pory...

ok.Już nie zaśmiecam wątku

A co na truskawie na topie? Zenek nadal "stara" się o klientki? Ja teraz, co najwyżej, mogę doradzić jakie pieluszki kupić czy jak spać trzy godziny by się wyspać .
Mam kilka potrzeb kosmetykowych ale czekam na dodatkowe 10% dla klientów z Polski. Chyba dawno nie było? A może przegapiłam?
no to poczekaj do piatku czy tam do kiedy chcesz, ale ja cie przypilnuje, zebys jej tam napisala co o tym myslisz jak paczka nie dojdzie do ciebie!

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja nie dimiti - sunprince - to jest dobra wieść i dobre (tańsze - sms 2,44 pln) rozwiązanie - zamówienie tej karty przez sms - a nie latanie i szukanie starego numeru (ja tej informacji w listopadowym wydaniu nie zauważyłam, a kartę mam z jakiegoś wydania sprzed kilku m-cy)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A do mnie Zenki i cała reszta nie odzywa się na żadne moje maile od kilku dni Zero odpowiedzi z ich strony na pytanie co ze zwrotem pieniędzy za staroć
heh czyli caly czas ta sama taktyka

sms w sprawie karty Elle wyslany ciekawe kiedy dostane!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-10-17 o 12:41
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:28   #496
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczęta, nie kupowałam jeszcze nic przez e-bay z zagranicy a właśnie mam zamiar i chciałabym zaptać, czy by zapłacić przez Paypal muszę powiązać konto paypalowe z kontem na Ebay?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:32   #497
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22716373]Dziewczęta, nie kupowałam jeszcze nic przez e-bay z zagranicy a właśnie mam zamiar i chciałabym zaptać, czy by zapłacić przez Paypal muszę powiązać konto paypalowe z kontem na Ebay?[/QUOTE]
znaczy sie to jest tak, ze jak kupisz cos na ebayu to klikasz pozniej zaplac teraz- tam wyswietlaja ci sie rozne opcje i mozesz wybrac paypala- jestes przekierowana na strone paypala, logujesz sie, klikasz zaplac i juz wszystko juz jest zrobione nic nie powiazujesz- tylko sie zalogujesz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:38   #498
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

O, dziękuję za tak jasne (i błyskawiczne) wyjaśnienie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:43   #499
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22716556]O, dziękuję za tak jasne (i błyskawiczne) wyjaśnienie[/QUOTE]
prosze najlepiej placic wlasnie paypalem raz zaplacisz i wszystko juz sie wyjasni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 13:52   #500
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sms w sprawie karty Elle wyslany ciekawe kiedy dostane!
świetnie, mam nadzieję, że migiem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:58   #501
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
świetnie, mam nadzieję, że migiem

na truskawie ten blyszczyk jest bez opakowania i ze znizka bedzie za jakies 85zl- jezeli w marrionaud kosztuje 105zl to ze znizka cena bedzie podobna. Gdzies w internecie znalazlam info, ze teraz juz kosztuje 118zl wiec jezeli to prawda to chyba bede musiala klikac na tru
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:48   #502
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

cze kobity co tam warto teraz kupić na bazarku u Zenka? jestem całkiem wyjęta ostatnio , co tam ciekawego wystawił na łóżko polowe

Dimek, co chciałabyś za Ardenkę, własnie musze ją sobie sprawić , może coś wyszperasz u mnie?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-12-03 o 11:33
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:01   #503
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A do mnie Zenki i cała reszta nie odzywa się na żadne moje maile od kilku dni Zero odpowiedzi z ich strony na pytanie co ze zwrotem pieniędzy za staroć
Mnie też przez moment lekceważyli. Za rozsypany (ten wstrząśnięty) puder Kanebo mieli mi przysłać nowe opakowanie (tę opcję wybrałam), minęło 10 dni i cisza. Wysłałam mejla - cisza. Przeszłąm więc do zmasowanego ataku i przesłałam tę samą treść na wszystkie adresy, jakie miałam na podorędziu. Erik oprzytomniał i odpisał mi, że w nawale korespondencji umknęła mi informacja o tym, jakie zadośćuczynienie wybrałam. Czekam więc na obiecany puder, który nie będzie ani wstrząśnięty, ani zmieszany.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:06   #504
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dimi, gratuluję bloga Z ciekawością przeczytałam pierwszy wpis Piękne te shimmery Jak to się stało, że jeszcze żadnego nie posiadam?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:52   #505
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dimiti
weszłam na bloga i mimo iż nienawidze świecidełek na twarzy ( w sensie żadnych rozświetlaczy) to oczywiście zaczęłam sie zastanawiać czy jednak nie powinnam sobie shimmerka sprawić
ale nie - jestem twarda i na nic co błyszczy skusić sie nie dam!
bloguj koniecznie - przy Twoim zapasie wiele ciekawostek na pewno wyjdzie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:03   #506
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
cze kobity co tam warto teraz kupić na bazarku u Zenka? jestem całkiem wyjęta ostatnio , co tam ciekawego wystawił na łóżko polowe

Dimek, co chciałabyś za Ardenkę, własnie musze ją sobie sprawić , może coś wyszperasz u mnie?
ide szukac
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mnie też przez moment lekceważyli. Za rozsypany (ten wstrząśnięty) puder Kanebo mieli mi przysłać nowe opakowanie (tę opcję wybrałam), minęło 10 dni i cisza. Wysłałam mejla - cisza. Przeszłąm więc do zmasowanego ataku i przesłałam tę samą treść na wszystkie adresy, jakie miałam na podorędziu. Erik oprzytomniał i odpisał mi, że w nawale korespondencji umknęła mi informacja o tym, jakie zadośćuczynienie wybrałam. Czekam więc na obiecany puder, który nie będzie ani wstrząśnięty, ani zmieszany.

jasne....każe tłumaczenie jest dobre

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dimi, gratuluję bloga Z ciekawością przeczytałam pierwszy wpis Piękne te shimmery Jak to się stało, że jeszcze żadnego nie posiadam?
dziękuję często pisałam bloga, ale jakoś nie było w tym pisaniu żadnego celu a teraz może się to pisanie na coś przyda
właśnie nie wiem dlaczego jeszcze żadnego nie masz! ja wszystkie upolowałam na tru! ale amber i rose jeszcze kiedy ceny były niskie bo za amberka płaciłam coś 80zł

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dimiti
weszłam na bloga i mimo iż nienawidze świecidełek na twarzy ( w sensie żadnych rozświetlaczy) to oczywiście zaczęłam sie zastanawiać czy jednak nie powinnam sobie shimmerka sprawić
ale nie - jestem twarda i na nic co błyszczy skusić sie nie dam!
bloguj koniecznie - przy Twoim zapasie wiele ciekawostek na pewno wyjdzie
hehe jakbys mieszkala blizej to bym ci uzyczyla jakiegos na wytestowanie zebys sie przekonala czy chcesz czy nie a tak to nie ma jak
wczoraj tak mnie naszlo na tego bloga, dzisiaj napisalam o shimmerach- oczywiscie za pierwszym razem post mi znikl:/ troche mi tak glupio narazie pisac bloga bo boje sie, ze sie wyglupie ale fajnie jest tak robic zdjecia no i moze jak ktoras bedzie chciala cos kupic to bede miala juz swatche tego kosmetyku i to ulatwi wybor
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:05   #507
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ide szukac

jasne....każe tłumaczenie jest dobre


dziękuję często pisałam bloga, ale jakoś nie było w tym pisaniu żadnego celu a teraz może się to pisanie na coś przyda
właśnie nie wiem dlaczego jeszcze żadnego nie masz! ja wszystkie upolowałam na tru! ale amber i rose jeszcze kiedy ceny były niskie bo za amberka płaciłam coś 80zł

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


hehe jakbys mieszkala blizej to bym ci uzyczyla jakiegos na wytestowanie zebys sie przekonala czy chcesz czy nie a tak to nie ma jak
wczoraj tak mnie naszlo na tego bloga, dzisiaj napisalam o shimmerach- oczywiscie za pierwszym razem post mi znikl:/ troche mi tak glupio narazie pisac bloga bo boje sie, ze sie wyglupie ale fajnie jest tak robic zdjecia no i moze jak ktoras bedzie chciala cos kupic to bede miala juz swatche tego kosmetyku i to ulatwi wybor

tez wlazlam

i zaczelam zalowac,ze swojego shimmerka oddalam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:06   #508
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
tez wlazlam

i zaczelam zalowac,ze swojego shimmerka oddalam

Ooo to widac mam talent!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:13   #509
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ide szukac

jasne....każe tłumaczenie jest dobre


dziękuję często pisałam bloga, ale jakoś nie było w tym pisaniu żadnego celu a teraz może się to pisanie na coś przyda
właśnie nie wiem dlaczego jeszcze żadnego nie masz! ja wszystkie upolowałam na tru! ale amber i rose jeszcze kiedy ceny były niskie bo za amberka płaciłam coś 80zł

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


hehe jakbys mieszkala blizej to bym ci uzyczyla jakiegos na wytestowanie zebys sie przekonala czy chcesz czy nie a tak to nie ma jak
wczoraj tak mnie naszlo na tego bloga, dzisiaj napisalam o shimmerach- oczywiscie za pierwszym razem post mi znikl:/ troche mi tak glupio narazie pisac bloga bo boje sie, ze sie wyglupie ale fajnie jest tak robic zdjecia no i moze jak ktoras bedzie chciala cos kupic to bede miala juz swatche tego kosmetyku i to ulatwi wybor
Taaaa Ja teraz na przykład chcę shimmera kupić
Gdzie ja byłam jak one były po 80zł
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:17   #510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Taaaa Ja teraz na przykład chcę shimmera kupić
Gdzie ja byłam jak one były po 80zł
to bylo ze dwa lata temu pamietam jakie byly na nie polowania bo ich na tru nie bylo- czasami tylko wrzucili pare sztuk i wtedy od razu wielkie info na watku i kazdy klikal amberek wlasnie za 80zl kupilam, rose juz za ponad 90 czy 100cos a pop to juz wogole inna akcja i inna kwota
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.