Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 18:12   #4441
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziękuję to było takie zdjęcie dla żartu
tak sobie myślę, czy był fryzjer, z którego na 100% bym była zadowolona. nie przypominam sobie.. są tylko tacy, na których jestem zła
bez wątpienia jest to pani Magda z Diamante, Agnieszka Kurkowska, fryzjerki z salonu Emi Style, pan Krzysztof z salonu na Półwiejskiej, Sierpiński z Samui Spa, Dominika z Fresh Look.

Osoby wyżej wymienione nie słuchały mojej prośby nt cięcia
jednak obiektywnie patrząc, Agnieszka Kurkowska technikę miała najlepszą, włosy układały się nie najgorzej.. mimo ścięcia o jakieś 30 cm za dużo
natomiast dla porównania p. Dominika wypadła bardzo kiepsko, ale o niej już pisałam baaaaardzoo dużo

ranking najlepszych z najgorszych wygląda tak:
-Agnieszka Kurkowska
-Sierpiński
-Magda z Diamante
-Emi Style, Krzysztof Polowczyk, Dominika - nie umiem ich już dalej ocenic-wg mnie prezentują tą samą klasę


(kupiłam sobie odżywkę na porost włosów )
Papryczkaa, a jaką ,jaką odżywkę?



Muszę jednak chyba zacisnąć pasa i jeszcze w tym mcu wybrać się do fryzjera. Mam okropność na głowie . Wlosy oklapły i mimo modelowania nic z nich nie da się wycisnąć. Wyglądam jak zmokła kura. Na domiar złego znów się przerzedziły i widać skórę na skroniach i nad uszami. A kolor ?- fatalnie-czerwony czubek a reszta wypłowiały rudy. Horror !
Jestem zdesperowana.
Chcialabym isc do fryzjera, ktory potrafiłby doradzić ,zaproponować fryzurę odpowiednią do mego fatalnego stanu włosów ,by ukryć łysienie , chciałabym by fryzjer nie owijał w bawełnę i przestał słodko mówić ''ee nie jest tak źle ,pani to ma jeszcze dużo włosów , są klientki z jeszcze rzadszymi '', gdy przecież widzę w lustrze ,ze włosy stanem bardzo zblizone są do włosów sędziwych wiekiem pań.

[btw, Muszę wybrać się do lekarza z tym problemem, przy okazji może ktoraś z Was polecić dobrego dermatologa lub endokrynologa ? ]

Zastanawiam się nad Mono,ale moje przekonanie do nich to 30% :/

A może Kurkowska ... Papryczko , jak u nich kształtują się ceny ,pamiętasz może ?

kurde , czarna rozpacz.
:[
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-09-08 o 18:15
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:21   #4442
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

u Kurkowskiej płaciłam chyba 90 zł, ale wtedy miałam włosy długie, do łopatek. Kurkowska to ta fryzjerka, po której cięciu dłuugo rozpaczałam, bo obcięła więcej niż chciałam.. ale obiektywnie patrząc technika była dobra, włosy się nie wywijały, układały się w miare ok.

Moja znajoma chodzi do Bartka z Mono i stwreidziła, że jak się stanowczo powie ile ma być tych cm, to nie ścina więcej i masz babo placek

Odżywka, którą nabyłam to Jantar Farmony. Jest wycofana ze sprzedaży, ale można jeszcze dorwać ją na allegro za 9,50.

Tutaj link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:41   #4443
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
u Kurkowskiej płaciłam chyba 90 zł, ale wtedy miałam włosy długie, do łopatek. Kurkowska to ta fryzjerka, po której cięciu dłuugo rozpaczałam, bo obcięła więcej niż chciałam.. ale obiektywnie patrząc technika była dobra, włosy się nie wywijały, układały się w miare ok.

Moja znajoma chodzi do Bartka z Mono i stwreidziła, że jak się stanowczo powie ile ma być tych cm, to nie ścina więcej i masz babo placek

Odżywka, którą nabyłam to Jantar Farmony. Jest wycofana ze sprzedaży, ale można jeszcze dorwać ją na allegro za 9,50.

Tutaj link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html

Dzięki za info.
No wlasnie pamiętam ,że wyrażałaś na wątku swoje niezadowolenie z powodu drastycznego cięcia .

Stanowczo powiadasz trza do panów z Mono ? juz nawet zdecydowana jestem poddac sie zabiegom koloryzacji u nich ,mimo ,że ten loreal mnie mierzi.
no to teraz mam orzech do zgryzienia.

Odzywak ma dobre opinie, przejrzę allegro i zakupię. Dzięki.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:28   #4444
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

nie ma sprawy mnie też kusi farbowanie
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:56   #4445
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

tak sobie czytam.... jakoś trochę dla mnie ta strona Mono za abstrakcyjna. I tak jakby do mnie nie przemawia. Wolę klasykę. A może Le grand? Co myślicie?
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:40   #4446
rpiotrek13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy może ktoś doradzić dobrego fryzjera w "Jean Louis David" w Poznań Plaza? Może był tam ktoś i wie jak tam ścinają, bo nie wiem czy warto tam się wybrać?
rpiotrek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:09   #4447
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

mój chłopak tam był i odradzam. Ścinała go jakaś laska i dopiero zaczynała. Trzęsły się jej ręce. I trwało to godzine!! Potem sam w domu musiał się docinac by było równo.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 20:24   #4448
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Papryczkaa, a jaką ,jaką odżywkę?



Muszę jednak chyba zacisnąć pasa i jeszcze w tym mcu wybrać się do fryzjera. Mam okropność na głowie . Wlosy oklapły i mimo modelowania nic z nich nie da się wycisnąć. Wyglądam jak zmokła kura. Na domiar złego znów się przerzedziły i widać skórę na skroniach i nad uszami. A kolor ?- fatalnie-czerwony czubek a reszta wypłowiały rudy. Horror !
Jestem zdesperowana.
Chcialabym isc do fryzjera, ktory potrafiłby doradzić ,zaproponować fryzurę odpowiednią do mego fatalnego stanu włosów ,by ukryć łysienie , chciałabym by fryzjer nie owijał w bawełnę i przestał słodko mówić ''ee nie jest tak źle ,pani to ma jeszcze dużo włosów , są klientki z jeszcze rzadszymi '', gdy przecież widzę w lustrze ,ze włosy stanem bardzo zblizone są do włosów sędziwych wiekiem pań.

[btw, Muszę wybrać się do lekarza z tym problemem, przy okazji może ktoraś z Was polecić dobrego dermatologa lub endokrynologa ? ]

Zastanawiam się nad Mono,ale moje przekonanie do nich to 30% :/

A może Kurkowska ... Papryczko , jak u nich kształtują się ceny ,pamiętasz może ?

kurde , czarna rozpacz.
:[
Jeśli chodzi o dermatologa to polecam dr Martę Hasse-Cieślińską, pracuje w klinice proderma ale wiem, że przyjmuje też w jakimś szpitalu
Co do Mono to odradzam- przynajmniej z mojego doświadzenia
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:18   #4449
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hej

po licznych rozmowach z koleżankami, zdecydowałam się zapisać do salonu urody Styl na ul. Kościelnej, dokładnie do Weroniki.
Umówiona jest na wtorek, jeśli będziecie zainteresowane zdam relacje po powrocie.
a może ktoś tam juz był?
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:17   #4450
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Nusia82 ,dzięki serdeczne za info , poszukam w sieci namiarów na ta dermatolog i coś zadziałam.
No własnie Mono ma opinie RÓŻNE.

misiosoft -zdaj relację, przyda się nowa opinia tym bardziej ,że chyba na wątku nie było mowy o tym salonie jeszcze.
A na co konkretnie idziesz ? i jaką fryzurę planujesz ?
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:51   #4451
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Dzięki za info.
No wlasnie pamiętam ,że wyrażałaś na wątku swoje niezadowolenie z powodu drastycznego cięcia .

Stanowczo powiadasz trza do panów z Mono ? juz nawet zdecydowana jestem poddac sie zabiegom koloryzacji u nich ,mimo ,że ten loreal mnie mierzi.
no to teraz mam orzech do zgryzienia.

Odzywak ma dobre opinie, przejrzę allegro i zakupię. Dzięki.

Ruda,
Byłam w Mono i mogę polecić, a co do ścinania - trzeba zdecydowanie powiedzieć "ściąć tyle i nie więcej" i nie będzie problemu. Mnie akurat skusił by ściąć trochę więcej niż planowałam, ale efekt był rzeczywiście dobry, więc nie żałuję.
Myślę, że warto spróbować, a nóż znajdziesz swojego fryzjera.

Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 15:16   #4452
Ka_Zuzanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

polecam Klaudiusza na Kościelnej (salon L'Oreal) i Krysię Piasecką, która czesała modelki na pokaz Ewy Minge i czasem jej wypowiedzi są drukowane np. w Gali. Kryśka przyjmuje na Pniewskiej, ale jej synowie na Bukowskiej i bodajże Głogowskiej, ale u nich nie byłam, choć też podobno są dobrzy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

A dermatolog świetny i to z NFZ jest na Rumcajsa 2a (oś. Bajkowe) - dr. GOŁĘBKA
Ka_Zuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:12   #4453
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Ka_Zuzanna Pokaż wiadomość
polecam Klaudiusza na Kościelnej (salon L'Oreal) i Krysię Piasecką, która czesała modelki na pokaz Ewy Minge i czasem jej wypowiedzi są drukowane np. w Gali. Kryśka przyjmuje na Pniewskiej, ale jej synowie na Bukowskiej i bodajże Głogowskiej, ale u nich nie byłam, choć też podobno są dobrzy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

A dermatolog świetny i to z NFZ jest na Rumcajsa 2a (oś. Bajkowe) - dr. GOŁĘBKA
Kłaudiusz oj tak chętnie bym go odwiedziła, ale raczej wybiore się do jego szefowej Anity, swoja droga jakie tam teraz są terminy i ceny?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:42   #4454
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Miniulekk Pokaż wiadomość
Ruda,
Byłam w Mono i mogę polecić, a co do ścinania - trzeba zdecydowanie powiedzieć "ściąć tyle i nie więcej" i nie będzie problemu. Mnie akurat skusił by ściąć trochę więcej niż planowałam, ale efekt był rzeczywiście dobry, więc nie żałuję.
Myślę, że warto spróbować, a nóż znajdziesz swojego fryzjera.

No coż.
Ze znalezieniem tego ''jedynego'' to będzie problem.
Ale czaję się na Mono coraz bardziej.
W pon. zadzwonię do nich i spytam ile wyniesie koszt cięcia i farbowania no i zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez Ka_Zuzanna Pokaż wiadomość
polecam Klaudiusza na Kościelnej (salon L'Oreal) i Krysię Piasecką, która czesała modelki na pokaz Ewy Minge i czasem jej wypowiedzi są drukowane np. w Gali. Kryśka przyjmuje na Pniewskiej, ale jej synowie na Bukowskiej i bodajże Głogowskiej, ale u nich nie byłam, choć też podobno są dobrzy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

A dermatolog świetny i to z NFZ jest na Rumcajsa 2a (oś. Bajkowe) - dr. GOŁĘBKA
Dzięki za info o dermatologu, im więcej opinii tym lepiej , w szczególności potrzeba mi takiego co będzie w stanie zdiagnozować moje problemy z włosami (choc podejrzewam ,ze to hormony ) .
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:50   #4455
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hej poszukiwaczki

kurcze - napaliłam się na to farbowanie nienawidzę takiego stanu bo jak nie zrealizuję to mi będzie po głowie chodzić na dodatek z kasą kiepsko - a tu obsesja fryzjerska
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:09   #4456
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
hej poszukiwaczki

kurcze - napaliłam się na to farbowanie nienawidzę takiego stanu bo jak nie zrealizuję to mi będzie po głowie chodzić na dodatek z kasą kiepsko - a tu obsesja fryzjerska
orenda .

oj znam ten stan .
W moim przypdku to i tak sukces ,ze wytrzymalam tyle czasu od ostatniej wizyty i papuzich kolorów ,ktore mam na włosach.

no nie wiem co Ci doradzic ,ryzyko wyboru jest ogromne.

Ale my biedne...

__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:16   #4457
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
orenda .

oj znam ten stan .
W moim przypdku to i tak sukces ,ze wytrzymalam tyle czasu od ostatniej wizyty i papuzich kolorów ,ktore mam na włosach.

no nie wiem co Ci doradzic ,ryzyko wyboru jest ogromne.

Ale my biedne...


cześć Ruda

Ty się śmiej a ja tu w Tobie i w Paprykowej kobiecie największe nadzieje pokładam, że się na kogoś zdecydujecie, pofarbujecie i polecicie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:38   #4458
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

orenda
znam ten stan kiedyś wymyśliłam sobie rozjaśnianie włosów i tak długo za mną chodziła ta myśl, że w końcu położyłam sobie drogeryjną farbę i o dwa tony zmieniłam kolor
teraz jednak nie będę, mimo ciągle obsesyjnego stanu farbować
zamówiłam sobie keratyne i wole nie męczyć włosów przed zabiegiem, bo boje się, że nie wyjdzie. Ale zbieram relacje od znajomych (na przyszłość ) i jak dowiem się o kimś dobrym, to na pewno dam znać
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:41   #4459
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

czesc ,czesc

tyle ,że coś ja i Paprykowa nie możemy wycelować w dobrego fryzjera...


Dobrze,że Papryczkaa nie zdecydowała się na farbowanie przy ostatniej wizycie bo kto wie czy też nie klnęłaby tak ja ja teraz.

Ja nawet jesli się zdecyduję na Mono, to wątpię żeby farbowanie mnie zadowolilo ,bo tak jak pisalam kilka postow wczensiej ,nie lubię farb z loreala.

Poluję na salon ktory pracuje na revlonie ,ale chyba bym musiala chodzic od zakladu do zakładu i wypytywać, a na to szkoda mi czasu .

Orenda, a na jaki kolor jestes zdecydowana ?

Edit:

Papryczkaa, zbieraj zbieraj informacje .
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-09-11 o 22:43
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 07:31   #4460
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
misiosoft -zdaj relację, przyda się nowa opinia tym bardziej ,że chyba na wątku nie było mowy o tym salonie jeszcze.
A na co konkretnie idziesz ? i jaką fryzurę planujesz ?
najważniejszą częścią tej wizyty ma być baleyage, mam ochotę na jakieś 3 kolork, niekoniecznie blond, ale zobaczymy co mi doradzą.

ścięcie będzie raczej delikatne, ostatnia fryzjerka "ścięła mi tylko końcówki" tylko, że ja miałam ładnie poceniowane włosy a ona je ucieła w lini prostej, więc teraz się absolutnie nie nadają do noszenia jako rozpuszczone, mam nadzięję, że da się na to jakoś zaradzić bez drastycznego ich skracania.
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 15:04   #4461
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez hhera Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos polecic jakis salon gdzie za sciecie,kolor i kilka rozjasniajacych pasemek nie zaplace fortuny ??

podbijam pytanie.
aktualnie mysle o lovely look .
jakies inne propozycje?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:36   #4462
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=ruda7816;22007684]No coż.
Ze znalezieniem tego ''jedynego'' to będzie problem.
Ale czaję się na Mono coraz bardziej.
W pon. zadzwonię do nich i spytam ile wyniesie koszt cięcia i farbowania no i zobaczymy.


Jak się zdecydujesz, to daj znać jaki efekt i odczucia
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:43   #4463
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość

Orenda, a na jaki kolor jestes zdecydowana ?

ja cały czas marzę o takim ... beżu ni to brąz ni blond ....
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:58   #4464
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ech.. ja to już się zastanawiam czy mam takiego "fryzjerskiego pecha", kompletny brak wyczucia lub głupotę, a najpewniej to chyba mieszanka wszystkiego...
No więc po raz kolejny trafiłam na nieodpowiednią fryzjerkę, którą poleciła mi znajoma. Oczywiscie owa znajoma jest super zadowolona i z włosami ma wszystko ok.
No więc ja pełna nadziei umówiłam się na strzyżenie do pani Karoliny, przy ul. Mostowej. Moje włosy nie były w dobrym stanie i własciwie juz od jakiegosc czasu pozostaje tylko mi je podcinac. Po wielu nieudanych wizytach + swoje eksperymenty(niestety) końce włosów są gumiaste, czyli tylko do ściecia. Pani Karolina namówiła mnie na ścięcie wiecej niz chcialam, przekonujac iż pozbedziemy sie wtedy gumy do reszty. Zgodziłam się, bo miałam juz dosc tych niezdrowych włosów. Oczywiscie sama fryzura mi nie za bardzo sie podobala, wlosy postrzebione i mocno wycieniowane, ale co tam poświecę się, przezyję. Nastepnie zapytałam się czy ich stan pozwoli na farbowanie jakims łagodnym środkiem, bo wygladalam tragicznie. Na to pani Karolina potwierdziła, że nie ma problemu, bo pozbylismy sie chorych włosów i można działać. W domu stwierdzilam, że po myciu(bo gumowate włosy wtedy sie ujawniają) rzeczywiscie zostały tylko zdrowe włosy...)
I na moje nieszczescie umówiam sie na farbowanie do niej i tu zaczyna się moj obecny najwiekszy dramat...
Kolorek wyszedł super, taki jak chciałam, o 2-3 tony rozjasniajacy mój kolor, na wodzie 3%...Wyszłam zadowolona od niej niesamowicie. Na następny dzien myję włosy w domu i łzy w oczach, ponieważ całe włosy to teraz, to jedna guma!!!
Nie trzeba używać nożyczek, wystarczy, że pociągnę za końcówki i się urywają...Jestem całkowicie załamana i nie wiem o co chodzi.
Czy fryzjerka źle oceniła stan włosów, które tylko wygladaly na zdrowe, a tak naprawdę były osłabione i nie można bylo nic z nimi robic, czy przekroczyła czas farbowania - nie wiem...
Zaufałam jej diagnozie i nie brałam pod uwagę problemów, a teraz tylko płacz mi pozostał....Ściąć włosów już bardziej nie mogę, wiec pozostaje mi czekanie az troche urosną i trzymanie tej strasznej gumy, by regularnie to podcinać...
Uhhh przepraszam, że tak sie rozpisałam ale musiałąm napisac co mi na sercu leży i jestem wściekła na siebie i swoje fryzjerskie wybory.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:07   #4465
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hmm co to znaczy, że włosy są gumiaste?? pierwszy raz o czymś takim słyszę
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 15:37   #4466
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Tzn. że jak je tylko zwilżysz i lekko pociągniesz są tak delikatne, że ciągną sie jak guma do żucia jakby były elastyczne i łatwo łamią, są po prostu miękkie. Co ciekawe po osuszeniu i zamknięciu łusek włosa są "normalne", czyli nie dają się rozciągać, ale po mału bedą sie wykruszać i tak...
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:54   #4467
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Tzn. że jak je tylko zwilżysz i lekko pociągniesz są tak delikatne, że ciągną sie jak guma do żucia jakby były elastyczne i łatwo łamią, są po prostu miękkie. Co ciekawe po osuszeniu i zamknięciu łusek włosa są "normalne", czyli nie dają się rozciągać, ale po mału bedą sie wykruszać i tak...
upsss to brzmi nieciekawie. współczuję.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:23   #4468
olliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam, kilka dni temu prosiłam o podpowiedź w dobraniu dobrego fryzjera, który ma doświadczenie z cienkimi i delikatnymi włosami.
W związku z tym że nie dostałam odpowiedzi, możliwe że nikt nie był w stanie mi kogoś polecić zdałam się na intuicję i wybrałam się do art chagale na Katowicką.
Chciałabym się z wami podzielić moim doświadczeniem z wczorajszej wizyty:
Salon przytulny i czysty; poczęstowano mnie dobrą kawką; najpierw zostałam zaproszona na fotel w celu pogawędki i oceny stanu moich włosów. Włosy były zniszczone i wysuszone przez apteczny szampon (STRZEŻCIE SIĘ KOCHANE!), pani najpierw powiedziała MATKO a następnie oceniła doradziła i na początek zaproponowała kuracje pielęgnacyjną co by poprawić kondycję włosów. Mycie, kilkanaście minut pod hełmem który miał wzmocnić działanie kuracji, kolejne mycie i fotel. Pani Małgosia dokładnie cięła i w moim odczuciu naprawdę starała się bym wychodząc z salonu była zadowolona, na koniec opowiedziała co, dlaczego i jak. W między czasie zaproponowała jeszcze zabieg o nazwie colour touch, który to ma wyciągać naturalny kolor włosa. Nie zdecydowałam się na razie ale zaczęłam się nad tym zastanawiać. Dodatkowo porozmawiałyśmy o kosmetykach, które powinny pomóc mi w doprowadzeniu włosów do ładu i nie narzucając mi swojego zdania mówiła żebym jednak przemyślała decyzję o koloryzowaniu włosów chną.
W sobotę również w tym samym salonie jestem umówiona na czesanie na wesele i zobaczymy jak to wyjdzie.
Mały minus za tą uwagę na początku po tym jak rozpuściłam włosy, głupio mi się zrobiło a chyba nie o to chodzi, jednak podczas dalszej wizyty Pani była bardzo miła i pomocna więc to pierwsze wrażenie zostało zatarte; z samej wizyty jestem zadowolona. Zobaczymy jak włosy będą się układać po kilku dniach i pierwszych myciach,. Na razie jest naprawdę fajnie
Koszt cięcia i kuracji 90 zł., przy czym włosy były długie za łopatki a kurację policzono mi w rabacie.
olliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:28   #4469
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A ja przestałam chodzić do polecanych fryzjerów i wydawać za każdym razem 100 zł a potem płakać do lustra. Chodzę do zwykłej osiedlowej fryzjerki, płacę 15 zł i jestem zadowolona
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:47   #4470
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez hhera Pokaż wiadomość
podbijam pytanie.
aktualnie mysle o lovely look .
jakies inne propozycje?

Kobieto trzymaj się od tego salonu z daleka! To market fryzjerski, a nie salon! Nie będę się rozpisywała co tam się dzieje...ale naprawdę nie radzę...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.