Nasze zycie w Ameryce... - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 05:47   #3331
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zabciu te co pokazalas wyglada na bardzo malo solidne, na prawde na prawde ODRADZAM cokolwiek z IKEI i to nie tylko z powodu mojego nieszczesnego biurka. Tam mozna ewentualnie doniczke kupic I oczyma wyobrazni widze juz twoj post jak sie denerwujesz przy skrecaniu tych mebli
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2009-01-31 o 05:49
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 06:01   #3332
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Zabciu te co pokazalas wyglada na bardzo malo solidne, na prawde na prawde ODRADZAM cokolwiek z IKEI i to nie tylko z powodu mojego nieszczesnego biurka. Tam mozna ewentualnie doniczke kupic I oczyma wyobrazni widze juz twoj post jak sie denerwujesz przy skrecaniu tych mebli
hehe doniczke powiadasz
a kupilismy tam juz lustro i lampke ... mam nadzieje ze sie nie rozpadnie tez
hmm to w takim razie bede musiala powiedziec TZetowi ze meble z IKEI nie sa zbyt solidnie zrobione no nic trzeba bedzie szukac dalej
bylismy tez dzisiaj w SLEEEPY'S zobaczyc na materace ... najtansze sa za tysiac $ jak tam weszlam to nie wiedzialam co mam robic TZet mi oczami pokazywal zeby wyjsc a nas dopadla pani ktoa na sile chcialam nam taki materac wcisnac heheh dala nam poduszke i kazala klasc sie na kadym zeby sprawdzic jaki wygodny jest po 15 min zapytala ktory nam sie podoba i czy chcemy dzisiaj zamowic .. a my ze musimy sie zastanowic i ze wrocimy jutro hahahah nie no jeszcze taka zakrecona nie jestem zeby za materac dac tysiac $ za tyle to ja moge sobie zestaw mebli do sypialni kupic heheh

"I oczyma wyobrazni widze juz twoj post jak sie denerwujesz przy skrecaniu tych mebli" heheh ja tez widze ... ale mojego TZeta jak sie wkurza i przeklina pod nosem hahahahaa
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 08:57   #3333
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zabciu,
Moim skromnym zdaniem :
Jezeli ma to byc na lata, nie kupuj w Ikea. Ja mialam juz z tamtad troche mebli tu w Europie, bo nie bylo mnie wtedy stac na nic innego. Najlepiej jeszcze sprawdzaja sie kanapy, przynajmniej te co ja kupilam. Jestem z nich zadowolona, sa nawet wygodne i trwale, ale cala reszta to sie rozlatuje. Teraz mam 2 male stoliki i sa cale rozklekotane. Nie warto.

A tak w ogole to wspolczuje pracowac z taka nastolatka, to na prawde nie jest proste. Jak bym taka walnela, to by sie chyba od sciany odbila. Nawet dziekuje nie powiedziec, ale te dzieci sa tak wychowywane wlasnie.
najmlodszy brat mojego tz to tez taka siermiega. Ma juz 26 lat a NIGDY nie zrobil prania bo nie wie jak wlaczyc pralke, ani nie umie wlaczyc np. zmywarki. A maja te same sprzety od 20 lat tu w domu.... dalej mu mamusia pokoj odkurza i prasuje koszule.... Tylko wspolczuc przyszlej zonie.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:36   #3334
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
(...)
Majeczkabajeczka mi sie dobrze mieszka w Kanadzie, wygodnie Kanada otworzyla mi rozne mozliwosci Nie wiem czy Kanadyjczycy sa jeszcze bardziej uprzejmi, bo dziadkowie TZ sa Amerykanami a oni sa juz mega uprzejmi, wiec nie wiem czy sie da jeszcze bardziej Ale ja tez mieszkam w specyficznej prowincji (francuskiej) i tu jest inaczej niz w calej Kanadzie.
ale masz fajnie.. ja ledwo z Kanady wyjechałam juz za nią tęsknię potwornie... nie sądzisz że bardzo przyjazny i nietuzinkowy kraj... mam nadzije jeszcze tam wrócić....

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my bylismy w niedziele tak zobaczyc z ciekawosci ... nigdy nie bylam wczesniej moj TZet tez .. nawet w PL nie bylo kiedy zagladnac osobiscie podoba mi sie to ...

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S09849833

no ale teraz zastanawiam sie czy go zamawiac wogole bo jak po 2 miesiacach trzeba bedzie kupic nowe wlasnie kolezanka mi mowila ze u nich lozko rozpadlo sie po 3 miesiacach ... w czasie snu no ale te lozka troche nie wymiarowe na dlugosc sa ... bo jak sie TZ polozyl to mu nogi wystawaly


no to teraz nie wiem .. jestem w kropce
ja też odradzam IKEĘ... kupiliśmy na początku i pio paru miesiącach trzeba było zmieniać.. fakt kanapy są trwalsze.. ale meble szybko sie rozkręcają.. nie mają nośności... jak to mówi teżet...


ja cały dzień spędziłam w szkole u syna.. on to ma fantazję i zawsze cos zmaluje... cos czuję że jak tak dalej pójdzie to go zawieszą.... w Kanadzie mu sie udawało a teraz ... już w tym tygodniu 4 razy byłam na rozmowie z opiekunką... brrrr..... chyba sie jeszcze nie przystosował....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 15:03   #3335
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja rowniez jestem posiadaczka mebli z Ikei,ale narazie jestem zadowolona.W sypialni mam duze lozko,narazie nic nie wskazuje na to,zeby sie rozlecialo.Jest wygodne,ale to juz kwestia materacu.Wiadomo,ze Ikea swietna jakoscia mebli nie grzeszy,ale mnie na nic innego nie stac niestety.
Zabciu...lozko do sypialni lepiej kupic solidne,bo mozecie je szybciutko z TZ rozwalic
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 05:32   #3336
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Zabciu,
Moim skromnym zdaniem :
Jezeli ma to byc na lata, nie kupuj w Ikea. Ja mialam juz z tamtad troche mebli tu w Europie, bo nie bylo mnie wtedy stac na nic innego. Najlepiej jeszcze sprawdzaja sie kanapy, przynajmniej te co ja kupilam. Jestem z nich zadowolona, sa nawet wygodne i trwale, ale cala reszta to sie rozlatuje. Teraz mam 2 male stoliki i sa cale rozklekotane. Nie warto.

A tak w ogole to wspolczuje pracowac z taka nastolatka, to na prawde nie jest proste. Jak bym taka walnela, to by sie chyba od sciany odbila. Nawet dziekuje nie powiedziec, ale te dzieci sa tak wychowywane wlasnie.
najmlodszy brat mojego tz to tez taka siermiega. Ma juz 26 lat a NIGDY nie zrobil prania bo nie wie jak wlaczyc pralke, ani nie umie wlaczyc np. zmywarki. A maja te same sprzety od 20 lat tu w domu.... dalej mu mamusia pokoj odkurza i prasuje koszule.... Tylko wspolczuc przyszlej zonie.
kurcze widze ze nastepna osoba mi odradza
ehh jak by nie Wy to juz pewnie dawno bysmy zamowili to lozko w Ikea

a jesli chodzi o ta nastolatke , to jak narazie daje rade ... chociaz widac ze chce mi udowodnic ze jest lepsza a nawet sobie prania sama zrobic nie potrafi
jaa powaznie ma 26 lat i wszystko za niego mama robi ?
to jakas porazka normalnie tak jak piszesz .. juz wspolczuje jego zonie

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
ja też odradzam IKEĘ... kupiliśmy na początku i pio paru miesiącach trzeba było zmieniać.. fakt kanapy są trwalsze.. ale meble szybko sie rozkręcają.. nie mają nośności... jak to mówi teżet...


ja cały dzień spędziłam w szkole u syna.. on to ma fantazję i zawsze cos zmaluje... cos czuję że jak tak dalej pójdzie to go zawieszą.... w Kanadzie mu sie udawało a teraz ... już w tym tygodniu 4 razy byłam na rozmowie z opiekunką... brrrr..... chyba sie jeszcze nie przystosował....
dziekuje za opinie
kurde szczerze powiedziawszy .. to myslalam ze Ikea ma dobre meble

hehe to co Twoj syn zmajstrowal ze grosza zawieszeniem?

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja rowniez jestem posiadaczka mebli z Ikei,ale narazie jestem zadowolona.W sypialni mam duze lozko,narazie nic nie wskazuje na to,zeby sie rozlecialo.Jest wygodne,ale to juz kwestia materacu.Wiadomo,ze Ikea swietna jakoscia mebli nie grzeszy,ale mnie na nic innego nie stac niestety.
Zabciu...lozko do sypialni lepiej kupic solidne,bo mozecie je szybciutko z TZ rozwalic
a jakie Ty masz lozko?
bo ja myslalam z TZetem o tym co owkleilam wczesniej ...
ale sami juz nie wiemy

" Zabciu...lozko do sypialni lepiej kupic solidne,bo mozecie je szybciutko z TZ rozwalic " hehe kochana co masz na mysli?

mi wlasnie ta znajoma mowila ... ze jak chcieli sie kochac ze swoim TZetem .. to musieli schodzic na podloge .... bo cale lozko " chodzilo " z nimi hahaha


A my z TZetem bylismy dzisiaj w paru sklepach taki malych z meblami zobaczyc .. i nie bylo nic ciekawego kupilismy tylko materac za $ 300 hehe ale narazie lozka brak widzialam tez ladne nowe zaslonki do sypialni i dywan .. musze sie wybrac na zakupy jak dostane jutro wyplate

wlasnie wrocilismy z kina ..
bylismy z TZetem na "Uninvited" jezu ... jaki zakrecony ten film

a jutro na 6 wieczor do pracy ... dobrze ze tej 15letniej smarkuli nie bedzie

buziaki
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:36   #3337
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zabciu mialam a mysli dokladnie to...o czym myslisz
Ja mam takie lozko,rozmiar Queen:
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S19849804

Moj Tz skrecil je solidnie i nie trzeba schodzic na podloge Lozko jest cale i narazie nic nie wskazuje na to,zeby mialo sie rozleciec.Nasz kumpel rowniez ma takie samo juz kilka dobrych lat.
Materac rowniez kupywalismy w takim malym sklepie za 430$,bo w Ikei ceny byly jeszcze wieksze,a materace byle jakie.Nasz jest solidny i gruby,bardzo dobrze nam sie na nim spi...iiiiii............. ..

Jesli chodzi o meble z Ikei to mam raczej o nich pozytywne zdanie.Nie wyobrazam sobie jak mebel mogl sie rozleciec,co trzeba z nim robic.Wiadomo-one nie sa wykonane z wysokiej jakosci materialow,wrecz przeciwnie-te meble maja w zalozeniu byc tanie,co za tym idzie-slabsza jakosc materialow,funkcjonalne i cieszace oko.Ja mam kilka lat mebelki z Ikei i jestem zadowolona.Ikea wg mnie jest najlepszym rozwiazaniem dla mlodych ludzi,ktorych po prostu nie stac na drogie meble.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 19:48   #3338
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc dziewczyny

Troche mnie ostatnio tu nie bylo, ale o to jestem

Jak tam w nowym roku ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 23:29   #3339
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

W Nowym Roku wszystkie jestesmy ciekawe jak wygladasz
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 02:04   #3340
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Troche mnie ostatnio tu nie bylo, ale o to jestem

Jak tam w nowym roku ?
no racja dlugo Cie nie bylo kolego
dla mnie jak narazie nowy rok calkiem spoko , narzekac nie moge

a jak u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
W Nowym Roku wszystkie jestesmy ciekawe jak wygladasz
hahahah to sie nazywa powiedziec cos komus prosto z mostu
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 05:03   #3341
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc Wszystkim

Zaaaabcia-kurcze ja z obecnymi 15 latkami chyba nie doszlabym do porozumienia
Zeby dziekuje nie powiedziec-nie podoba mi sie charakter tej dziewczyny
Kurcze pewnie od dziecka rozpieszczana.....
Zycze wytrwalosci




Ja dzisiaj mam szczesliwy dzien
znalazlam bilet do Polski w bardzo korzystnej cenie.Lece w kwietniu na 3 tygodnie-od razu mi sie humor poprawil.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 05:24   #3342
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim

Zaaaabcia-kurcze ja z obecnymi 15 latkami chyba nie doszlabym do porozumienia
Zeby dziekuje nie powiedziec-nie podoba mi sie charakter tej dziewczyny
Kurcze pewnie od dziecka rozpieszczana.....
Zycze wytrwalosci


Ja dzisiaj mam szczesliwy dzien
znalazlam bilet do Polski w bardzo korzystnej cenie.Lece w kwietniu na 3 tygodnie-od razu mi sie humor poprawil.

witam
no trzeba przyznac ze ma dziewczyna niezly charakterek
wczoraj jak tam pojechala wieczorem to wchodze do domu ta siedzi w kuchni wiec jej mowie " Hi " a ta ... sie popatrzyla na mnie jak bym ja urazila czy cos
nastepne razem bede musiala jej powiedziec " Good Morning Ms. Rebecca" hahahaha co za panna szkoda slow dzisiaj w pracy bylo calkiem dobrze
a to dlatego ze jej nie bylo w domy bo mialas jakies zawody czy cos w tym stylu .. i dzieki Bog ze nie musialam na nia patrzec Ugotowalam im dzisiaj obiad kurczac z ryzem i tak im posmakowal ze chyba bede musiala czesciej gotowac moglam sie tak nie starac hehe i chyba dobre wrazenie zrobilam na ojcu tych dzieci bo powiedzial ze obiad byl pyszny i nazwal go " Chicken ala Karolina " w srode na 99% bede miala wolne bo ide z mama i kolezankami na Bridal Show myslalam ze babka bedzie robila jakies problemy ale naszczescie jej to nie przeszkadza


jejku to super ze znalazlas bilet !!!!!!!!!!!
a jakimi liniami lecisz? Twoj TZet tez?

kurcze my tez musimy sie zaczac rozgladac za biletami ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 05:54   #3343
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
no trzeba przyznac ze ma dziewczyna niezly charakterek
wczoraj jak tam pojechala wieczorem to wchodze do domu ta siedzi w kuchni wiec jej mowie " Hi " a ta ... sie popatrzyla na mnie jak bym ja urazila czy cos
nastepne razem bede musiala jej powiedziec " Good Morning Ms. Rebecca" hahahaha co za panna szkoda slow dzisiaj w pracy bylo calkiem dobrze
a to dlatego ze jej nie bylo w domy bo mialas jakies zawody czy cos w tym stylu .. i dzieki Bog ze nie musialam na nia patrzec Ugotowalam im dzisiaj obiad kurczac z ryzem i tak im posmakowal ze chyba bede musiala czesciej gotowac moglam sie tak nie starac hehe i chyba dobre wrazenie zrobilam na ojcu tych dzieci bo powiedzial ze obiad byl pyszny i nazwal go " Chicken ala Karolina " w srode na 99% bede miala wolne bo ide z mama i kolezankami na Bridal Show myslalam ze babka bedzie robila jakies problemy ale naszczescie jej to nie przeszkadza


jejku to super ze znalazlas bilet !!!!!!!!!!!
a jakimi liniami lecisz? Twoj TZet tez?

kurcze my tez musimy sie zaczac rozgladac za biletami ...

Oooo to wyglada na to ze reszta rodzinki calkiem fajnaMoze nastolatka z czasem tez zmadrzeje

Kurcze strasznie sie ciesze-a moja siostra to chyba zglupieje z radosci jak jej powiem

Lece American Airlines-znalazlam bilet za $900(2 przesiadki).Tym razem lece samo bo taniej wyjdzie
Gdybym leciala z Tz to musielibysmy placic za hotel,za schronisko dla psow itp.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 06:01   #3344
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Witam pana, panie Wyrak


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj mam szczesliwy dzien
znalazlam bilet do Polski w bardzo korzystnej cenie.Lece w kwietniu na 3 tygodnie-od razu mi sie humor poprawil.
CzarnyElf, tak bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo znalezc bilet i ze mozesz poleciec do Polski Pamietam, ze juz od dawna wspominalas, ze chcialabys leciec, ale bilety byly za drogie. Wiec teraz nic tylko sie cieszyc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 06:14   #3345
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witam pana, panie Wyrak




CzarnyElf, tak bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo znalezc bilet i ze mozesz poleciec do Polski Pamietam, ze juz od dawna wspominalas, ze chcialabys leciec, ale bilety byly za drogie. Wiec teraz nic tylko sie cieszyc

Ja tez sie strasznie ciesze

Cos mi sie wydaje ze bilety niedlugo jeszcze bardziej stanieja.Takze Zaaabcia-pewnie znajdziecie tez cos w korzystnej cenie-a kiedy zamierzasz leciec?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 07:22   #3346
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Troche mnie ostatnio tu nie bylo, ale o to jestem

Jak tam w nowym roku ?
Witamy !
Nie ma cie i nie ma i nagle wyskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki i chcesz wszytsko wiedziec ! Phi ! Faceci !

No niech ci bedzie....
W nowym roku jak na razie OK. Moja rodzina ma sie dobrze, a to najwazniejsze !

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim





Ja dzisiaj mam szczesliwy dzien
znalazlam bilet do Polski w bardzo korzystnej cenie.Lece w kwietniu na 3 tygodnie-od razu mi sie humor poprawil.
Super wiadomosc z tymi biletami, ciesze sie razem z Toba, super ze lecisz do Polski !

A my mamy umowiona kolejna rozmowe w sprawie pracy w Genewie ! Oj, cos czuje ze bedzie nagle z czego wybierac !!!!!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:43   #3347
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my bylismy w niedziele tak zobaczyc z ciekawosci ... nigdy nie bylam wczesniej moj TZet tez .. nawet w PL nie bylo kiedy zagladnac osobiscie podoba mi sie to ...

http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S09849833

no ale teraz zastanawiam sie czy go zamawiac wogole bo jak po 2 miesiacach trzeba bedzie kupic nowe wlasnie kolezanka mi mowila ze u nich lozko rozpadlo sie po 3 miesiacach ... w czasie snu no ale te lozka troche nie wymiarowe na dlugosc sa ... bo jak sie TZ polozyl to mu nogi wystawaly


no to teraz nie wiem .. jestem w kropce
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Zabciu mialam a mysli dokladnie to...o czym myslisz
Ja mam takie lozko,rozmiar Queen:
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S19849804

Moj Tz skrecil je solidnie i nie trzeba schodzic na podloge Lozko jest cale i narazie nic nie wskazuje na to,zeby mialo sie rozleciec.Nasz kumpel rowniez ma takie samo juz kilka dobrych lat.
Materac rowniez kupywalismy w takim malym sklepie za 430$,bo w Ikei ceny byly jeszcze wieksze,a materace byle jakie.Nasz jest solidny i gruby,bardzo dobrze nam sie na nim spi...iiiiii............. ..

Jesli chodzi o meble z Ikei to mam raczej o nich pozytywne zdanie.Nie wyobrazam sobie jak mebel mogl sie rozleciec,co trzeba z nim robic.Wiadomo-one nie sa wykonane z wysokiej jakosci materialow,wrecz przeciwnie-te meble maja w zalozeniu byc tanie,co za tym idzie-slabsza jakosc materialow,funkcjonalne i cieszace oko.Ja mam kilka lat mebelki z Ikei i jestem zadowolona.Ikea wg mnie jest najlepszym rozwiazaniem dla mlodych ludzi,ktorych po prostu nie stac na drogie meble.
Rzadko sie u was pojawiam ale poniewaz macie na tapecie temat IKEI chetnie dorzuce cos od siebie ( hej poulette )
Ja mam wszystkie meble w domu z IKEI... i jeszcze nic sie nie rozpadlo....
Wg mnie nigdzie nie mozna znalezc w miare nowoczesnie wygladajacych mebli za taka cene...... hmm jesli chodzi o jakosc to bywa roznie ale zawsze jest ona proporcjonalna do ceny... no a poza tym IKEA ma swietny customer service wiec jesli cos jest nie tak zawsze mozna ta rzecz oddac bez problemu.... opisze wam w skrocie co mam w domu:
- lozko z aluminium z baldachimem- co jakis czas trzeb przykrecac srubki i raz musielismy wymienic jedna czesc za 10$ - nie bylo problemu z jej znalezieniem...
-lozeczko dla mlodego- najtansze lozeczko na rynku- jest idealne.. proste.. bez warstw lakieru itd.... a cena jest bezkonkurencyjna
-szafki na ciuchy z serii MALM- na 12 szuflad jedna sie zepsula ale wystarczylo troche kleju i wszystko jest ok.....
-stol i kresla w kuchni- stoj jest super niektore krzesla skrzypia - ale wcale nie gorzej niz krzesla zakupione w markowym sklepie meblowym za 5-c-krotnosc ceny tych z IKEI...
-szafka z 16-toma przegrodkami... troszeczke sie kolysze przy przesuwaniu ale zawsze mozna ja przykrecic do sciany lub dodac kleju przy skreceniu....(ja tego w tym przypadku nie zrobilam)
- szafka z 4-rema szufladami za 9.99$ kupiona na promocji - miala sluzyc jako szafka na buty ale idealnie pasuje nam do wystroju (byla przeceniona ze 100$ ) ... nie trzymam w niej ciezkich rzeczy i na razie sluzy nam bez zadnych zastrzezen... tz uwielbia sie pytac gosci ile wg nich szafka kosztowala ... a najciekawsze jest to, ze on wcale nie chcial jej kupic.. ja sie uparlam i po prostu wsadzilam ja do wozka...
- szafka pod telewizor- idealna
-biurko- bez zastrzezen
-kanapy skorzane- odkrylismy mala wade na pokrowcu za skory i dostalismy nowy bez zadnych zastrzezen

koniec.... ogolnie my ten sklep uwielbiamy... z tym, ze ja jestem majsterkowiczem i uwielbiam skrecac te meble i bardzo czesto przy skrecaniu dodaje klej stolarski tylko po to aby lepiej sie trzymaly....

edit: zapomnialam dodac, ze mielismy wczesniej w domu kilka mebli z innych firm ale one sie zepsuly juz jakis czas temu.... teraz meble z IKEI czeka najwazniejszy test bo mlody niedlugo zacznie raczkowac apotem chodzic
__________________
O A N

Edytowane przez leleth
Czas edycji: 2009-02-03 o 13:55
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:02   #3348
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
Rzadko sie u was pojawiam ale poniewaz macie na tapecie temat IKEI chetnie dorzuce cos od siebie ( hej poulette )
Ja mam wszystkie meble w domu z IKEI... i jeszcze nic sie nie rozpadlo....
Wg mnie nigdzie nie mozna znalezc w miare nowoczesnie wygladajacych mebli za taka cene...... hmm jesli chodzi o jakosc to bywa roznie ale zawsze jest ona proporcjonalna do ceny... no a poza tym IKEA ma swietny customer service wiec jesli cos jest nie tak zawsze mozna ta rzecz oddac bez problemu.... opisze wam w skrocie co mam w domu:
- lozko z aluminium z baldachimem- co jakis czas trzeb przykrecac srubki i raz musielismy wymienic jedna czesc za 10$ - nie bylo problemu z jej znalezieniem...
-lozeczko dla mlodego- najtansze lozeczko na rynku- jest idealne.. proste.. bez warstw lakieru itd.... a cena jest bezkonkurencyjna
-szafki na ciuchy z serii MALM- na 12 szuflad jedna sie zepsula ale wystarczylo troche kleju i wszystko jest ok.....
-stol i kresla w kuchni- stoj jest super niektore krzesla skrzypia - ale wcale nie gorzej niz krzesla zakupione w markowym sklepie meblowym za 5-c-krotnosc ceny tych z IKEI...
-szafka z 16-toma przegrodkami... troszeczke sie kolysze przy przesuwaniu ale zawsze mozna ja przykrecic do sciany lub dodac kleju przy skreceniu....(ja tego w tym przypadku nie zrobilam)
- szafka z 4-rema szufladami za 9.99$ kupiona na promocji - miala sluzyc jako szafka na buty ale idealnie pasuje nam do wystroju (byla przeceniona ze 100$ ) ... nie trzymam w niej ciezkich rzeczy i na razie sluzy nam bez zadnych zastrzezen... tz uwielbia sie pytac gosci ile wg nich szafka kosztowala ... a najciekawsze jest to, ze on wcale nie chcial jej kupic.. ja sie uparlam i po prostu wsadzilam ja do wozka...
- szafka pod telewizor- idealna
-biurko- bez zastrzezen
-kanapy skorzane- odkrylismy mala wade na pokrowcu za skory i dostalismy nowy bez zadnych zastrzezen

koniec.... ogolnie my ten sklep uwielbiamy... z tym, ze ja jestem majsterkowiczem i uwielbiam skrecac te meble i bardzo czesto przy skrecaniu dodaje klej stolarski tylko po to aby lepiej sie trzymaly....

edit: zapomnialam dodac, ze mielismy wczesniej w domu kilka mebli z innych firm ale one sie zepsuly juz jakis czas temu.... teraz meble z IKEI czeka najwazniejszy test bo mlody niedlugo zacznie raczkowac apotem chodzic
Leleth, mysle ze po tej reklamie Zabcia juz w ogole nie bedzie wiedziala co zrobic...
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:08   #3349
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Non stop cos trezba doklejac, dokrecac i skrzypi i tobie to nie przeszkadza?????????????? ????????????????????????? ?????????????

Elfie ciesze sie z Toba
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 19:31   #3350
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Oooo to wyglada na to ze reszta rodzinki calkiem fajnaMoze nastolatka z czasem tez zmadrzeje
.
no dokladnie !!
reszta rodzinki jest calkiem spoko
a ta sparkula moze zmadrzeje

ja wlasnie wybieram sie do pracy ... a tu tel ze wolne dzisiaj

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ja tez sie strasznie ciesze

Cos mi sie wydaje ze bilety niedlugo jeszcze bardziej stanieja.Takze Zaaabcia-pewnie znajdziecie tez cos w korzystnej cenie-a kiedy zamierzasz leciec?
no mam nadzieje ze znajde w miare cenowo
slub jest 25 lipca wiec planujemy lleciec na 1 lipca ... no ale calkiem mozliwe ze ja polece 2 tygodnie wczesniej a TZet doleci w polowie lipca

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
Rzadko sie u was pojawiam ale poniewaz macie na tapecie temat IKEI chetnie dorzuce cos od siebie ( hej poulette )
Ja mam wszystkie meble w domu z IKEI... i jeszcze nic sie nie rozpadlo....
Wg mnie nigdzie nie mozna znalezc w miare nowoczesnie wygladajacych mebli za taka cene...... hmm jesli chodzi o jakosc to bywa roznie ale zawsze jest ona proporcjonalna do ceny... no a poza tym IKEA ma swietny customer service wiec jesli cos jest nie tak zawsze mozna ta rzecz oddac bez problemu.... opisze wam w skrocie co mam w domu:
- lozko z aluminium z baldachimem- co jakis czas trzeb przykrecac srubki i raz musielismy wymienic jedna czesc za 10$ - nie bylo problemu z jej znalezieniem...
-lozeczko dla mlodego- najtansze lozeczko na rynku- jest idealne.. proste.. bez warstw lakieru itd.... a cena jest bezkonkurencyjna
-szafki na ciuchy z serii MALM- na 12 szuflad jedna sie zepsula ale wystarczylo troche kleju i wszystko jest ok.....
-stol i kresla w kuchni- stoj jest super niektore krzesla skrzypia - ale wcale nie gorzej niz krzesla zakupione w markowym sklepie meblowym za 5-c-krotnosc ceny tych z IKEI...
-szafka z 16-toma przegrodkami... troszeczke sie kolysze przy przesuwaniu ale zawsze mozna ja przykrecic do sciany lub dodac kleju przy skreceniu....(ja tego w tym przypadku nie zrobilam)
- szafka z 4-rema szufladami za 9.99$ kupiona na promocji - miala sluzyc jako szafka na buty ale idealnie pasuje nam do wystroju (byla przeceniona ze 100$ ) ... nie trzymam w niej ciezkich rzeczy i na razie sluzy nam bez zadnych zastrzezen... tz uwielbia sie pytac gosci ile wg nich szafka kosztowala ... a najciekawsze jest to, ze on wcale nie chcial jej kupic.. ja sie uparlam i po prostu wsadzilam ja do wozka...
- szafka pod telewizor- idealna
-biurko- bez zastrzezen
-kanapy skorzane- odkrylismy mala wade na pokrowcu za skory i dostalismy nowy bez zadnych zastrzezen

koniec.... ogolnie my ten sklep uwielbiamy... z tym, ze ja jestem majsterkowiczem i uwielbiam skrecac te meble i bardzo czesto przy skrecaniu dodaje klej stolarski tylko po to aby lepiej sie trzymaly....

edit: zapomnialam dodac, ze mielismy wczesniej w domu kilka mebli z innych firm ale one sie zepsuly juz jakis czas temu.... teraz meble z IKEI czeka najwazniejszy test bo mlody niedlugo zacznie raczkowac apotem chodzic
jejku , dziekuje za taka wyczerpujaa wiadomosc
kuuuuuuuuuuurde ... to ja moze wkoncu zamowie w IKEI

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Leleth, mysle ze po tej reklamie Zabcia juz w ogole nie bedzie wiedziala co zrobic...
hahaha no zebys wiedziala ze teraz to ja juz nie wiem co robic
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:21   #3351
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zabciu,a to nie masz ustalonych dni-w jakie pracujesz?
Nie daj sie tej malolacie i pokaz jej,ze te jej kiepskie zagrywki na Ciebie nie dzialaja.Mam nadzieje,ze bedziesz dzielna i nie poddasz sie bez walki w razie co
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:26   #3352
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia-z tego co wnioskuje-to slub bedziesz miala w Polsce?
Wszystko juz macie zaplanowane?
Zycze znalezienia tanich biletow
Poulette-trzymam kciuki zeby praca w Genewie wypalila

Ja tez dzisiaj mam wolne-wlasnie wrocilam z lotniska-dostalam od znajomej info ze poszukuja wolontariuszy-ide w nastepny wtorek na ten wolontariat na lotnisku-na 4 godziny.Ciekawe jak bedzie..Lubie lotniska a nowe doswiadczenie zawsze sie przyda


Gadalam z siostra-nie moze uwierzyc ze przylece tak szybko-musialam jej wyslac potwierdzenie lotu na maila-bo nie wierzyla-ale cieszy sie strasznie.
Milo ze Wy sie ze mna razem tez cieszycie

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-02-03 o 23:31
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 00:59   #3353
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Zabciu,a to nie masz ustalonych dni-w jakie pracujesz?
Nie daj sie tej malolacie i pokaz jej,ze te jej kiepskie zagrywki na Ciebie nie dzialaja.Mam nadzieje,ze bedziesz dzielna i nie poddasz sie bez walki w razie co
no wlasnie mam ustalone
pon sro czw i piat od 3 do 7.30 a we wtorek od 2 do 5 bo pozniej mam szkole ...
no ale dzisiaj zadzwonila zebym nie przychodzila bo i tak snieg sypie wiec starsze dzieci sa w domu ... a jutro tylko na 2 godzinki ide bo wieczorem wybieram sie na Bridal Show

oj malolacie sie napewno nie dam

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaaabcia-z tego co wnioskuje-to slub bedziesz miala w Polsce?
Wszystko juz macie zaplanowane?
Zycze znalezienia tanich biletow
no tak w Polsce bedzie slub
jesli chodzi o przygotowania , to to co najwazniejsze juz mamy zalatwione teraz reszte musimy dograc , strasznie ciezko tak na odleglosc no ale dobrze ze internet chociaz jest heheh

bylismy dzisiaj nawet z TZetem zobaczyc na obraczki ...
i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...
a jakie ceny
a za sama obraczke dla Tzeta 1,700$ chyba ich po ......
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 01:53   #3354
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Mozecie miec rozne obraczki zabciu
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 02:01   #3355
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Mozecie miec rozne obraczki zabciu
no ale to nie bedzie dziwnie wygladac?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 02:46   #3356
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Witam
A czemu ma dziwnie wygladac? Wybierzcie sobie takie, ktore beda Wam sie najbardziej podobac, bo to Wy je bedziecie nosic
Ja i moj maz mamy rozne, nie uwazam, aby to jakos dziwnie wygladalo
A poza tym, to gratuluje slubu
Podziwiam Cie, ze masz taka cierpliwosc do tej nastolatki, ja bym sie nie nadawala do takiej pracy, ale ja po prostu b. zle reaguje, jesli ktos jest chamski i bezczelny w stosunku do mnie. A niestety, czasem powinnam sie tez ugryz w jezyk

Elfiku ciesze sie, ze lecisz niedlugo do domu!
Ale $900 z 2 przesiadkami, to troszke drogo, ja za tyle znalazlam bez przesiadki(LOT), ale z NYC do Warszawy, nie wiem, skad Ty lecisz, moze masz gorsze polaczenie?
Stronka expedia.com wyszukuje najtansze loty. Polecam
Pozdrawiam Was Staniki
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 02:47   #3357
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
W Nowym Roku wszystkie jestesmy ciekawe jak wygladasz
Wszystkie ? Wow, az sie zarumienie zaraz

Wiesz, ciekawosc bywa pierwszym stopniem do poznania, tak wiec, moj wspanialy pyszczek:
http://youtube.com/watch?v=S8KIxbKYZ44


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no racja dlugo Cie nie bylo kolego
dla mnie jak narazie nowy rok calkiem spoko , narzekac nie moge

a jak u Ciebie?
Ano nie bylo... leci powolutku Sniegiem sypie

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witam pana, panie Wyrak
Rowniez witam Jak tam w szkole?

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Witamy !
Nie ma cie i nie ma i nagle wyskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki i chcesz wszytsko wiedziec ! Phi ! Faceci !
No wiesz co, ja tesknie, chlipie w poduszke po nocach, a tu wyrzuty

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
No niech ci bedzie....
W nowym roku jak na razie OK. Moja rodzina ma sie dobrze, a to najwazniejsze !
Cieszy mnie to

Jak pogoda na Starym Kontynencie, bo na nowym mamy zime ?

Elfie - ciesze sie bardzo ze udalo Ci sie z biletami

Mysle ze teraz powinny taniec z czasem...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 05:55   #3358
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia-no to obraczki rzeczywiscie drogie...ja i moj Tz tez mamy rozne obraczki tzn ja mam pierscionek a on obraczke
Reign-ja mieszkam w malym miescie w Colorado wiec nie mam latwego polaczenia-i tak sie zdziwilam ze taki tani bilet udalo mi sie znalesc
Normalnie place dwa razy tyle-a za ta cene co teraz znalazlam to latalam ostatnio chyba 4 lata temu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 07:55   #3359
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wszystkie ? Wow, az sie zarumienie zaraz

Wiesz, ciekawosc bywa pierwszym stopniem do poznania, tak wiec, moj wspanialy pyszczek:
http://youtube.com/watch?v=S8KIxbKYZ44





Jak pogoda na Starym Kontynencie, bo na nowym mamy zime ?
Nie bede sie powstrzymywac i napisze co mysle :
Jakie Ty masz piekne oczy !

A u nas, zimno, ale slonecznie (o dziwo, pewnie to dlugo nie potrwa....).
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:17   #3360
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ha ha ha...mysle,ze tak wlasnie wiekszosc Wizazanek wyobraza sobie slynnego Wyraka
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.