Nasze zycie w Ameryce... - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 18:45   #2461
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Wyrak-a jaka to wyidealizowana i krytyczna wizja Usa-jestem ciekawa
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:07   #2462
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wyrak-a jaka to wyidealizowana i krytyczna wizja Usa-jestem ciekawa
Wyidealizowana - dolary leza na ulicy, wszyscy sa piekni mlodzi i zadbani jak w hollywodzkiej produkcji itd.

Krytyczna - wszyscy Amerykanie to idioci, zaklamany, konsumpcyjny kraj, zycie duzo ciezsze niz glosi opinia.

Obie moim zdaniem sa bledne. Zreszta, wszystko zalezy od indywidulanych doswiadczen/statusu (tj. legalny czy nie, jaka wizia czy zielona karta itd.).
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:10   #2463
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wyidealizowana - dolary leza na ulicy, wszyscy sa piekni mlodzi i zadbani jak w hollywodzkiej produkcji itd.

Krytyczna - wszyscy Amerykanie to idioci, zaklamany, konsumpcyjny kraj, zycie duzo ciezsze niz glosi opinia.

Obie moim zdaniem sa bledne. Zreszta, wszystko zalezy od indywidulanych doswiadczen/statusu (tj. legalny czy nie, jaka wizia czy zielona karta itd.).


W krytycznej zgadzam sie z tym ze to kraj konsumpcyjny

Wyidealizowana-nic nie jest prawda

Tak jak napisales wszystko zalezy od indywidualnych doswiadczen
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:18   #2464
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

To prawda, ze sa osoby w Polsce, ktore mysla, ze tutaj to dolary leza na ulicy .. i dalej maja takie podjescie, ze jak ktos np jedzie do Stanow w odwiedziny, to powinien naprzywozic prezentow dla kazdej osoby z rodziny, bo przeciez tutaj to za darmo rozdaja ..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:37   #2465
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaaabcia-film byl fajny tylko myslalam ze bedzie bardziej straszny.

Schoolcraft-dzieki
no racja ... ale pomysl na film ogolnie fajny
ostatnio z TZem ogladalismy " Street Kings" polecam jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
To prawda, ze sa osoby w Polsce, ktore mysla, ze tutaj to dolary leza na ulicy .. i dalej maja takie podjescie, ze jak ktos np jedzie do Stanow w odwiedziny, to powinien naprzywozic prezentow dla kazdej osoby z rodziny, bo przeciez tutaj to za darmo rozdaja ..
nineczka no co Ty gadasz przeciez dzisiaj jak szlam chodnikiem to $ mi same pod nogi wpadywaly haha nie no a tak powaznie to zgadzam sie z tym co napisalas jak najbardziej ...
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:45   #2466
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaabcia-dzieki za rekomendacjeJezeli chodzi o temat duchow-Ja polecam White Noise(wg mnie straszniejszy niz Shutter).

Nineczka-no zgadzam sie w sumie z tym co napisalas
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 03:05   #2467
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaabcia-dzieki za rekomendacjeJezeli chodzi o temat duchow-Ja polecam White Noise(wg mnie straszniejszy niz Shutter).

nie ma za co
a jesli chodzii o White Noise to juz ogladalam i musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych filmow jakie widzialam ...

ostatnio z TZ bylismy w kinie na "Mirrors" widzialas moze ??
film byl taki sobie , zdecydowanie za bardzo przereklamowany ... myslalam ze bedzie o wiele lepszy
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 17:53   #2468
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
nie ma za co
a jesli chodzii o White Noise to juz ogladalam i musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych filmow jakie widzialam ...

ostatnio z TZ bylismy w kinie na "Mirrors" widzialas moze ??
film byl taki sobie , zdecydowanie za bardzo przereklamowany ... myslalam ze bedzie o wiele lepszy

Ja wlasnie b lubie filmy podobne do White Noise-chyba bedzie niedlugo czesc 2-nie jestem pewna....


Mirrors -nie widzialam...


Nineczka-wlasnie przypomnialo mi sie cos odnosnie Twojej ostatniej wypowiedzi
Moja rodzina absolutnie odemnie nic nie wymaga-bo wiedza jak w USA jest...pracowac trzeba jak wszedzie a dolary na drzewach nie rosna

Natomiast sasiedzi...
Kiedys sasiadka powiedziala mojej mamie:"Twoja corka jest w USA no to przeciez powinniscie juz dawno samochod miec a nawet i 2

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-08-26 o 18:21
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 18:21   #2469
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

To nie jest tak, ze oni cos konkretnego mowia ale da sie to wyczuc.. I ciagle, szczegolnie w pokoleniu naszych mam, panuje taka zazdrosc, ze jak Twoja corka jest w USA, to Ty powinnas tu jezdzic BMW i w ogole zyc jak krolowa..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 18:23   #2470
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
To nie jest tak, ze oni cos konkretnego mowia ale da sie to wyczuc.. I ciagle, szczegolnie w pokoleniu naszych mam, panuje taka zazdrosc, ze jak Twoja corka jest w USA, to Ty powinnas tu jezdzic BMW i w ogole zyc jak krolowa..
Dokladnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 06:27   #2471
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft czy tobie juz szkola sie zaczela????
My dzis dostalismy potwierdzenie rezerewacji dla psa wiec mamy zarezerwowane bilety dla calej naszej trojkiJestem w Stanach od 2 tygodni a juz tak strasznie tesknie za Polska,ze nie wiem jak wytrzymam ten miesiac.Puki co nadal robie zapasy ciuchowe a maz sie wscieka..Marschalls i TjMaxx maja zajefajne wyprzedaze,a ja zamiast sie pakowac jezdze po sklepachZaaabcia ktorego lecisz do Polski??
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 16:13   #2472
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Schoolcraft czy tobie juz szkola sie zaczela????
My dzis dostalismy potwierdzenie rezerewacji dla psa wiec mamy zarezerwowane bilety dla calej naszej trojkiJestem w Stanach od 2 tygodni a juz tak strasznie tesknie za Polska,ze nie wiem jak wytrzymam ten miesiac.Puki co nadal robie zapasy ciuchowe a maz sie wscieka..Marschalls i TjMaxx maja zajefajne wyprzedaze,a ja zamiast sie pakowac jezdze po sklepachZaaabcia ktorego lecisz do Polski??
gratuluje ze psiak leci z wami
hehe i powiedz mezowi zeby sie nie denerwowal bo ja tez caly czas po sklepach jezdzilam hehe bo to musze kupic bo tamto
my lecimy 1 pazdziernika a Wy?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:47   #2473
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my lecimy 1 pazdziernika a Wy?
My 7 pazdziernika i tez z NY wiec myslalam,ze moze bedziemy lecialy tym samym samolotem.Mielismy leciec pierwszego,ze ze wzgledu na prace przesunelismy lot o tydzien
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:51   #2474
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
My 7 pazdziernika i tez z NY wiec myslalam,ze moze bedziemy lecialy tym samym samolotem.Mielismy leciec pierwszego,ze ze wzgledu na prace przesunelismy lot o tydzien

tzn my myslimy nad 1 i 7
bo chcemy zostac jeszcze na Wszystkich Swietych w PL
a wy lecicie z JFK czy z Newarku?
i z przesiadkami ??
no i ile zaplaciliscie za bilet??
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:10   #2475
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

cześć dziewczyny,
nie nadążam z czytaniem Was, nie mówiąc już o pisaniu...

Elfie, gratuluję nowej pracy i jednocześnie współczuję pracujących weekendów - ja pracuję we wszystkie weekendy i tego nie znoszę, szczególnie niedziel w pracy... no ale cóż, z czegoś trzeba płacić rachunki...

Schoolcraft, spóźnione gratulacje zdania prawka!! Bardzo się cieszę, że Ci się udało!!

Nineczka, ja też jestem za tym, żeby CzarnyElf zrobił prawko

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:15   #2476
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, co tam u Was slychac?

Ja dzisiaj ide do dentysty na 5:30pm i sie bardzo boje Nie wiem czy pamietacie, jak kiedys Wam pisalam o moim nie zbyt przyjemnym doswiadczeniu u dentysty ktory mi powiedzial, ze skoro dalam rade urodzic dziecko, to i ten bol zeba tez wytrzymam (bo cos nie zadzialalo znieczulenie).
Wyobrazcie sobie, ze ja ostatnio tak sie balam dentysty jak bylam malutka dziewczynka. Ale potem moj wujek skonczyl studia i zostal dentysta, wiec przestalam sie bac bo bardzo mu ufalam i nigdy mnie nie bolalo jak leczyl mi zeby. Ale dzisiaj tak sie boje, ze az wstyd Ten dentysta wszystko spieprzyl i teraz nie wiem jak mam siebie pokonac, zeby sie nie bac leczenia zebow

__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:18   #2477
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-trzymam kciuki za wizyte u dentysty.Ja ide w piatek tez-bo odkrylam ze mi sie zab zaczyna troche ruszac.Jest to zab na przodzie-mam nadzieje ze da sie go uratowac-bo jak bede musiala sobie wstawiac nowego to chyba zbankrutuje bo nasz ubezpieczenie nie pokrywa zabiegow estetycznych.....

Extramocna-dzieki-no niestety rachunki trzeba placic,dlatego wzielam ta prace,no i nowe doswiadczenie zawsze sie przyda.


Ja dzisiaj znow w pracy-pracuje za moja menagerke bo ma problemy... w tym tygodniu bede pracowac duzo..
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:00   #2478
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Elfiku, chyba zadne ubezpieczenie nie pokrywa zabiegow estetycznych. .. wiem, ze za koronke, i tym podobne sprawy troche wracaja ale i tak podobno jest to wydatek rzedu kilkuset $.. A za implanty, to chyba w ogole trzeba zaplacic z wlasnej kieszeni.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:18   #2479
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Elfiku, chyba zadne ubezpieczenie nie pokrywa zabiegow estetycznych. .. wiem, ze za koronke, i tym podobne sprawy troche wracaja ale i tak podobno jest to wydatek rzedu kilkuset $.. A za implanty, to chyba w ogole trzeba zaplacic z wlasnej kieszeni.
No wlasnie.U mnie chyba nawet za wyrwanie sie placi-pokrywaja chyba tylko leczenie w jakiejs tam czesci...no nic dowiem sie w piatek.Mam nadzieje ze nie mam tej choroby w ktorej zeby wypadaja-u mnie to juz drugi z kolejii zab stracony bylby......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 00:04   #2480
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej dziewczyny! Widze, ze w watku bardzo aktywnie Czytam Was sobie od czasu do czasu

U mnie dzisiaj pierwszy dzien zajec. Wakacje tak szybko zlecialy, tym szybciej, ze duzo pracowalam. Ostatnie dni przeznaczylam na zakupy, z ktorych jestem bardzo zadowolona Gdzies tu byl kiedys watek zakupowy, trzeba reanimowac
Niestety wczoraj dorwalo mnie paskudne przeziebienie i mecze sie z katarem, kaszlem, bolem gardla i glowy Niech mi to szybko przejdzie!
Jutro do szkoly na rano a pozniej praca, nie ma lekko
Chyba wybiore sie teraz do Pathmark po cos do jedzenia, nic ciekawego nie ma w lodowce.

Pozdrawiam Was wszystkie serecznie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 00:28   #2481
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Widze, ze w watku bardzo aktywnie Czytam Was sobie od czasu do czasu

U mnie dzisiaj pierwszy dzien zajec. Wakacje tak szybko zlecialy, tym szybciej, ze duzo pracowalam. Ostatnie dni przeznaczylam na zakupy, z ktorych jestem bardzo zadowolona Gdzies tu byl kiedys watek zakupowy, trzeba reanimowac
Niestety wczoraj dorwalo mnie paskudne przeziebienie i mecze sie z katarem, kaszlem, bolem gardla i glowy Niech mi to szybko przejdzie!
Jutro do szkoly na rano a pozniej praca, nie ma lekko
Chyba wybiore sie teraz do Pathmark po cos do jedzenia, nic ciekawego nie ma w lodowce.

Pozdrawiam Was wszystkie serecznie
witaj
ojjj mam nadzieje ze chorubsko szybko Ci przejdzie
A co ciekawego sobie kupilas ??


p.s a wiec my lecimy na 99% 1 padziernika ... bo 4 szwagierka ma wieczor panienski i chce bardzo byc na nim
tylko ze te ceny ... ehhh oni chyba poszaleli ;/
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 01:49   #2482
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witaj
ojjj mam nadzieje ze chorubsko szybko Ci przejdzie
A co ciekawego sobie kupilas ??


p.s a wiec my lecimy na 99% 1 padziernika ... bo 4 szwagierka ma wieczor panienski i chce bardzo byc na nim
tylko ze te ceny ... ehhh oni chyba poszaleli ;/

Dziekuje Zabcia

Poszalalam w Marshalls, Gap, H&M i Target
Ciuchy + buty, ciuchy, ciuchy + bizuteria, ksiazki + kosmetyki.
Wiekszosc tego wszystkiego dla mnie, ale tez sporo prezentow dla rodzinki, a szczegolnie dla mojego chrzesniaka Kupowanie dla niego sprawia mi najwieksza przyjemnosc

Pije teraz herbate z pradem i wskakuje do lozka, poczytam troche i spanie.
Dobranoc

__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 02:32   #2483
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, u dentysty dzisiaj bylo calkiem znosnie Tzn. bolalo, ale dalo sie wytrzymac. Z pewnoscia znajde innego dentyste tyle ze teraz musialam isc, bo jeden zab byl do zrobienia, a wkrotce juz sie zaczynaja lekcje, wiec chcialam wszystko zalatwic przed rozpoczeciem nauki, zeby w trakcie semestru nie miec jakichs niespodzianek.
Narazie wszystko jest ok i juz na nastepny cleaning i check-up za jakies 3 miesiace ide do innego dentysty

Z tych dobrych wiadomosci jest tez taka, ze mam nowa komorke A to wszystko dzieki mojemu kochanemu Adasiowi Dzisiaj tak plakal i chcial zebym mu dala moja komorke, ze w koncu sie zgodzilam, zeby przynajmniej na chwile bylo ciszej. No i moj maluszek tak dokladnie obslinil cala komorke, ze nawet pod ekranem byla slina No i przestala mi komorka dzialac. A byla taka dziadoska - bylo kiepsko slychac, praktycznie zadnych funkcji nie miala, bardzo niewygodna.
Wiec mezus musial mi kupic nowa (tym razem o niebo lepsza! ), bo teraz bede sama jezdzic na lekcje wieczorami, wiec mowi, ze bedzie sie martwil i musimy miec staly kontakt
Taki mam teraz telefonik :

http://www.verizonwireless.com/b2c/s...CompletedOrder=

A jak Wam mija wieczor?

EDIT: czarownicagosia mam nadzieje, ze chorobsko szybko Ciebie opusci
CzarnyElf, trzymam kciuki za udany i bezbolesny appointment u dentysty
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 02:44   #2484
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Dziekuje Zabcia

Poszalalam w Marshalls, Gap, H&M i Target
Ciuchy + buty, ciuchy, ciuchy + bizuteria, ksiazki + kosmetyki.
Wiekszosc tego wszystkiego dla mnie, ale tez sporo prezentow dla rodzinki, a szczegolnie dla mojego chrzesniaka Kupowanie dla niego sprawia mi najwieksza przyjemnosc

Pije teraz herbate z pradem i wskakuje do lozka, poczytam troche i spanie.
Dobranoc
o ja tez lubie robic zakupy w Marshalls i w TjMaxie tez
kurcze to pewnie w szafie ci sie nie mieszcza nowe zdobycze co
a ile chrzesniak ma lat?

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u dentysty dzisiaj bylo calkiem znosnie Tzn. bolalo, ale dalo sie wytrzymac. Z pewnoscia znajde innego dentyste tyle ze teraz musialam isc, bo jeden zab byl do zrobienia, a wkrotce juz sie zaczynaja lekcje, wiec chcialam wszystko zalatwic przed rozpoczeciem nauki, zeby w trakcie semestru nie miec jakichs niespodzianek.
Narazie wszystko jest ok i juz na nastepny cleaning i check-up za jakies 3 miesiace ide do innego dentysty

Z tych dobrych wiadomosci jest tez taka, ze mam nowa komorke A to wszystko dzieki mojemu kochanemu Adasiowi Dzisiaj tak plakal i chcial zebym mu dala moja komorke, ze w koncu sie zgodzilam, zeby przynajmniej na chwile bylo ciszej. No i moj maluszek tak dokladnie obslinil cala komorke, ze nawet pod ekranem byla slina No i przestala mi komorka dzialac. A byla taka dziadoska - bylo kiepsko slychac, praktycznie zadnych funkcji nie miala, bardzo niewygodna.
Wiec mezus musial mi kupic nowa (tym razem o niebo lepsza! ), bo teraz bede sama jezdzic na lekcje wieczorami, wiec mowi, ze bedzie sie martwil i musimy miec staly kontakt
Taki mam teraz telefonik :

http://www.verizonwireless.com/b2c/s...CompletedOrder=

A jak Wam mija wieczor?
ciesze sie ze wizyta u dentysty nie byla az taka zla
kurcze mi tez sie pasuje wybrac do dentysty mialam to zrobic w PL ale nie bylo kiedy moze w padzierniku to zalatwie

eee no niezly masz telefonik bardzo podoba mi sie kolorek
no widzisz jakiegos masz kochanego synka dzieki niemu masz nowy telefonik hehehe .... no i z mezem bedziesz w stalym kontakcie


ja tez ostatnio kupilam sobie telefon bo moj byl juz taki poobijany ze wstyd go bylo wyciagac przy ludziach normalnie to moj telefonik

-----------> http://www.phonearea.net/wp-content/...g_sph_m520.jpg
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 03:19   #2485
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
o ja tez lubie robic zakupy w Marshalls i w TjMaxie tez
kurcze to pewnie w szafie ci sie nie mieszcza nowe zdobycze co
a ile chrzesniak ma lat?



ciesze sie ze wizyta u dentysty nie byla az taka zla
kurcze mi tez sie pasuje wybrac do dentysty mialam to zrobic w PL ale nie bylo kiedy moze w padzierniku to zalatwie

eee no niezly masz telefonik bardzo podoba mi sie kolorek
no widzisz jakiegos masz kochanego synka dzieki niemu masz nowy telefonik hehehe .... no i z mezem bedziesz w stalym kontakcie


ja tez ostatnio kupilam sobie telefon bo moj byl juz taki poobijany ze wstyd go bylo wyciagac przy ludziach normalnie to moj telefonik

-----------> http://www.phonearea.net/wp-content/...g_sph_m520.jpg
piekny telefonik
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 03:21   #2486
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tzn my myslimy nad 1 i 7
bo chcemy zostac jeszcze na Wszystkich Swietych w PL
a wy lecicie z JFK czy z Newarku?
i z przesiadkami ??
no i ile zaplaciliscie za bilet??

Wlasnie mi malzon powiedzal,ze lecimy z Newark...a ja myslalam ze z JFK.Placilismy za bilety jakies 650 dolcow,ale to sa bilety w jedna stroneL ot bezposredni ze wzgledu na psa.A wogole to klatke dla niego mamy taka wielka,ze cala nasza trojka sie w niej miesci
Schoolcraft nie boj sie dentysty.Ja zawsze zanim zaczna mi w zebach grzebac to upewniam sie,ze dostane znieczulenie i jak tylko poczuje jakis bol to od razu daje im znaki,zeby przerwali
Gosia dawno bardzo Cie tu nie bylo.Widze,ze SB przynosi efektyU mnie tez.....za kilka dni znow wracamy na pierwsza faze,bo trzeba dobrze wygladac przed powrotem do Polski
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 03:41   #2487
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Schoolcraft nie boj sie dentysty.Ja zawsze zanim zaczna mi w zebach grzebac to upewniam sie,ze dostane znieczulenie i jak tylko poczuje jakis bol to od razu daje im znaki,zeby przerwali
Sunapee, nigdy przed tym nie balam sie dentysty. Tylko ostatnio czulam bol i mimo ze dawalam znaki, ze mnie boli, to gosciu nic nie zrobil Dlatego zaczelam dzis panikowac, ze znowu bedzie tak samo. I w sumie bolalo tak samo jak ostatnio, ale postanowilam ze wytrzymam i nic im nie powiem, bo i tak to byl ostatni raz kiedy poszlam do tego dentysty.

Sunapee, a jakiego macie pieska?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 03:45   #2488
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
tak to byl ostatni raz kiedy poszlam do tego dentysty.

Sunapee, a jakiego macie pieska?

i bardzo dobrze,moj tez ostatnio mi podpadl i przenioslam sie do innego

A psa to mamy takie no....troche duzego 125 fyntow wazy i jest mieszancem labladora czarnego z nowofunlandczykiem.wiel ki jest,ale stranie kochany.Ja gdybym mogla,to chetnie odbylabym ta podroz z nim w klatce,bo az mi serce peka jak pomysle,ze on tam bedzie sam siedzial i nie bedzie rozumial co sie z nim dzieje
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 04:23   #2489
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze,moj tez ostatnio mi podpadl i przenioslam sie do innego

A psa to mamy takie no....troche duzego 125 fyntow wazy i jest mieszancem labladora czarnego z nowofunlandczykiem.wiel ki jest,ale stranie kochany.Ja gdybym mogla,to chetnie odbylabym ta podroz z nim w klatce,bo az mi serce peka jak pomysle,ze on tam bedzie sam siedzial i nie bedzie rozumial co sie z nim dzieje
Oooo to jestem pewna, ze piesek wyglada ladnie Mysmy kiedys mieli nowofunlandczyka - to sa kochane psy, maja bardzo dobry charakter.
No a ta podroz do PL z pewnoscia bedzie dla psa stresujaca, ale jestem pewna, ze dobrze to przezyje i wszystko bedzie ok - nie martw sie

Ide spac, dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 05:45   #2490
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Oooo to jestem pewna, ze piesek wyglada ladnie Mysmy kiedys mieli nowofunlandczyka - to sa kochane psy, maja bardzo dobry charakter.
No a ta podroz do PL z pewnoscia bedzie dla psa stresujaca, ale jestem pewna, ze dobrze to przezyje i wszystko bedzie ok - nie martw sie

Ide spac, dobranoc

dobranoc Walentynko ja tez zaraz zmykam do luzka,bo u mnie teraz kazdy dzien jest stresujacy i obawiam sie ze tak bedzie az do wyjazdu.A jeszcze tyyyyyle mamy do zrobienia
Czarownicagosia odswierz watek zakupowy,chetnie zobacze w co sie zaopatrzylas zwlaszcza w H&M bo ja mam troche daleko i nie zawsze oplaca mi sie jechac.Chetnie zobacze co teraz maja w sprzedazy
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.