Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-29, 22:43   #1
superwoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Exclamation

Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!


Usunięto.

Edytowane przez superwoman
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:41
superwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 22:48   #2
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Ja bym powiedziała. nie mogłabym zyć z takim ciężarem....
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 22:54   #3
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

hmm cięzko cokolwiek powiedzieć na ten temat
ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji
ale myśle iz powinnaś mu powiedzieć
i jeszcze wskazać palcem na tego frajera
hmm powiedz mu......
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 23:17   #4
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Tez nigdy nie bylam w takiej sytuacji,i nie chce byc ale bardzo Ci wspolczuje moim zdaniem lepiej abys mu to powiedziala ja wiem ze moge sobie mowic,ale to Twoj wybor co zrobisz powiesz czy nie.Moim zdaniem lepsza gorzka prawda niz slodkie klamstwo ze nic sie nie stalo Pozdrawiam
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 23:17   #5
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

ale po co chcesz mu to mowic?Co ma to zmienic i do czego doprowadzic bo nie rozumiem,co on ma zrobic z ta wiedza?

Ja bym nie mowila ,a juz na pewno nie na poczatku znajomosci.(a to czy wasz zwiazek bedzie trwal długo naprawde nie mozesz wiedziec juz teraz)

PS czy bylas z tym na policji?pewnie nie?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 06:01   #6
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Kochana, niczego nie MUSISZ. Jeśli CHCESZ - żeby się oczyścić, nie mieć przed nim tajemnic etc., to powiedz, ale pamiętaj, że nie ma przymusu, to Twoja, bardzo intymna i osobista sprawa.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 06:35   #7
superwoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Usunięto.

Edytowane przez superwoman
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:41
superwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 06:42   #8
WujekZlyDotyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce!
Wiadomości: 18
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cześć, chwile się zastanawiałem czy wogóle włączać się do tej rozmowy ze względu na mój kontrowersyjny nick. Ale przecież to tylko literki.

Na wstępie szrere słowa współczucia. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

A teraz do meritum. Skoro jak wspominasz sprawa miała miejsce ponad dwa lata temu, zapewne sporo wysiłku i czasu zabrało Tobie samej pozbieranie się. Cieszę się, że udało się to w takim stopniu, który pozwolił Tobie na utworzenie związku. Widzę, że zależy Ci na tym. Super! Na Twoim miejscu zostawił bym dramaty za sobą i skoncentrowałbym się na teraźniejszości z widokiem na przyszłość. Opowiadanie TZowi nie zmieni przeszłości a może mieć wpływ na przyszłość. Czy opłaca się ryzykować? Może emocje będą tak wielkie, że dojdzie do samosądu etc. i tylko będą z tego nowe kłopoty. Lepiej zatrzasnąć drzwi za sobą i cieszyć się szczęściem.

Trzymam za Ciebie kciuki i życzę szczęścia.
Wujek
WujekZlyDotyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 06:47   #9
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

To straszne wsponmienia i poważny problem, którym lepiej się z kimś podzielić. A z kim, jak nie z ukochaną osobą?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 06:56   #10
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
To straszne wsponmienia i poważny problem, którym lepiej się z kimś podzielić. A z kim, jak nie z ukochaną osobą?
Też tak myslę. Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale z doświadczenia wiem, że jeśli coś siedzi w głowie tak głęboko i nie zostanie wypowiedziane, kiedyś może się "zemścić". Moim zdaniem nie można trzymać w sobie tak strasznych rzeczy, a co za tym idzie bardzo negatywnych emocji. One wszystkie się w nas zbierają, a to nie jest dobre ani dla nas, ani dla naszych bliskich.
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 07:33   #11
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Powiem jedno. Taka tajenica, zwlaszcza takiego kalibru, moze podskornie cos w zwiazku rozklejać, rozłamywać... Mozesz nawet nie byc tego swiadoma, ale przez te tajemnice byc moze nie bedziesz w stanmie w pelni zblizyc sie psychicznie do partnera...
Nie poradze Ci czy mowic, czy nie - moim zdaniem to zalezy, czy facetowi ufasz. Bo jesli ufasz, to odpowiedz jest prosta.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 07:40   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

wiesz... takich rzeczy lepiej nie ukrywać przed partnerem. Ktoś radzi-zostaw przeszłość za sobą, nie wspominaj... błąd, o tym nie da się zapomnieć , takie wydarzenie potrafi niszczyć człowieka od środka, nawet jeśli on sam nie zdaje sobie z tego sprawy.
Radzę powiedzieć, przecież Ty nie zrobiłaś nic złego.
Trzymaj się
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:01   #13
D O R I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

nie odpowiem Ci jednoznacznie, moge tylko powiedzieć Ci z własnego doświadczenia ze faceci sa okropnie zazdrośni o to co było przedtem i czasem bardzo gwałtownie reaguja na zwierzenia kobiet i niestety nie potrafia opanowac czasem emocji. Jeśli Cie to meczy czy powiedziec czy nie to On wkoncu zauważy ze cos jest nie tak (bo przecież tak łatwo o tym nie zapomnisz). Jedyna rada jaką moge Ci dać to przemysl dokładnie to co chcesz mu powiedzieć jak kiedy i przygotuj sie na najróżniejsze reakcje Twojego faceta.

Pozdrawiam i trzymam kciuki
D O R I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:11   #14
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiesz... takich rzeczy lepiej nie ukrywać przed partnerem. Ktoś radzi-zostaw przeszłość za sobą, nie wspominaj... błąd, o tym nie da się zapomnieć , takie wydarzenie potrafi niszczyć człowieka od środka, nawet jeśli on sam nie zdaje sobie z tego sprawy.
Radzę powiedzieć, przecież Ty nie zrobiłaś nic złego.
Trzymaj się

Ściskam Cię mocno :
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:06   #15
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Hm...
Idź do psychologa i porozmawiaj z nim. On ci podopowie profesjonalnie jak taką dyskusję przeprowadzić.

Facet może różnie to przyjąć. Swą otwartością możesz stracić faceta, albo wzmocnić swój związek.

My dajemy ci rady amatorsko- zapytaj profesjonalisty- on ma w tym doświadczenie i wie jak mogą zareagować faceci.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:32   #16
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
Tez nigdy nie bylam w takiej sytuacji,i nie chce byc ale bardzo Ci wspolczuje moim zdaniem lepiej abys mu to powiedziala ja wiem ze moge sobie mowic,ale to Twoj wybor co zrobisz powiesz czy nie.Moim zdaniem lepsza gorzka prawda niz slodkie klamstwo ze nic sie nie stalo Pozdrawiam
zgadzam sie jesli mu ufasz i jestes z nim naprawde długo to powiedz
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:37   #17
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez WujekZlyDotyk Pokaż wiadomość
Skoro jak wspominasz sprawa miała miejsce ponad dwa lata temu, zapewne sporo wysiłku i czasu zabrało Tobie samej pozbieranie się. Cieszę się, że udało się to w takim stopniu, który pozwolił Tobie na utworzenie związku. Widzę, że zależy Ci na tym. Super! Na Twoim miejscu zostawił bym dramaty za sobą i skoncentrowałbym się na teraźniejszości z widokiem na przyszłość. Opowiadanie TZowi nie zmieni przeszłości a może mieć wpływ na przyszłość. Czy opłaca się ryzykować? Może emocje będą tak wielkie, że dojdzie do samosądu etc. i tylko będą z tego nowe kłopoty. Lepiej zatrzasnąć drzwi za sobą i cieszyć się szczęściem.
Wujek
zgadzam się aby skupić się na budowaniu przyszłości...
poza tym myślę, że powinnaś skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który pomoże Ci odbudować wewnetrzny spokój...

Powodzenia!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:20   #18
superwoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Usunięto

Edytowane przez superwoman
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:41
superwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:49   #19
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

To tylko zależy od waszej bliskości, jeśli osiągniecie pełnię tzn. będziesz pewna wsparcia, zaufania, to nie będziesz mieć wątpliwości i powiesz. Wydaje mi się, że trzeba czasu. Nie śpiesz się, niech twój związek się rozwija. Na wszystko będzie odpowiednia pora.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 21:50   #20
WujekZlyDotyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce!
Wiadomości: 18
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez superwoman Pokaż wiadomość
......gdybym była o tym całkowicie przekonana,nie założyłabym tego posta.cieszę się,że tyle jest osób,które chcą pomóc.wierzę w ludzi i w to,że każdy z nas z natury jest dobry.potrafię wybaczać i wybaczyłam mu to,co zrobił,ale wybaczyć nie znaczy zapomnieć.....
Superkobieta!!! Teraz bedzie już tylko lepiej. Wierze i życzę Ci tego z całego serducha.
WujekZlyDotyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:56   #21
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Witaj Z tego, co piszesz faceta masz rozsadnego i odpowiedzialnego dlatego moim zdaniem POWIEDZ MU o tym okropnym zdarzeniu!! Jesli zareaguje tak a nie inaczej czyli po prostu wpier..li temu kolesiowi<ma prawo do tego> to niech to zrobi.. Jesli nie bedziesz tego chciała to powiedz mu to owarcie zanim wyjawisz ten sekret..tzn zaznacz ze nie ma do tego wracac.. Mysle, ze bedzie ci łatwiej isc z tym ciezarem przez zycie razem ze swoim TZtem... Bedzie mu łatwiej tez zrozumiec twoje pewne obawy, lęki..zrezsta sama wiesz najlepiej...
Życze powodzenia w nowym zwiazku
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 22:33   #22
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

nie wiem ile jestes ze swoim TŻ, na ile mozesz myslec, ze to juz 'to'. 'le jesli dlugo i jesli Go kochasz i jestes bardzo przekonana, ze to sie nie skonczy za chwile-powinnas Mu powiedziec. dlatego, ze to bedzie siedzialo w Twojej glowie do konca zycia, jesli Mu nie powiesz. zawsze bedziesz czula sie zle, ze masz przed nim jakies tajemnice. i sądze, ze predzej czy pozniej nie wytrzymasz i nie utrzymasz tego w sobie. jesli Cię kocha, to powinien to zrozumiec. jesli wydarzenie to byloby tylko niewyraznym epizodem w Twoim zyciu, szybko bys o tym zapomniala i nie musialabys mowic. 'le to bylo cos powazniejszego. coś, co zmieniło w jakis sposob Twoje zycie. nie mozna o tym raz na zawsze zapomniec. niestety. sądze, ze to co jakis czas bedzie do Ciebie wracac we wspomnieniach. a przy okazji bedziesz sie czula podwojnie zle, wiedzac, ze jestes z tym sama. jesli powiesz TZ, bedzie Ci lzej.


oczywiscie zrobisz jak zechcesz. to tylko moje zdanie. ja tylko mysle, ze to jest zbyt powazna sprawa, zeby raz na zawsze o niej zapomniec. i predzej czy pozniej nie wytrzymasz i bedziesz musiala powiedziec to ukochanej osobie.

cokolwiek zrobisz-powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 22:59   #23
Kasia.234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 921
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez superwoman Pokaż wiadomość
nie wiem co mam robić-powiedzieć czy nie?z jednej strony to lepiej może,żeby nie wiedział,z drugiej strony-czy jestem tak do końca fair wobec niego nie mówiąc mu?powinnam mu to powiedzieć na początku?nie umiem o tym rozmawiać,nie chcę.tyle czasu męczyłam się,żeby po tym wszystkim znowu móc normalnie żyć...myślałam już nawet o takiej opcji,że kiedyś jak się upiję to mu powiem,ale tak szczerze,to nie wiem,czy to taki dobry pomysł...pomóżcie mi,proszę.

Wydaje mi się że nie jest to kwestia "powinnam albo nie powinnam powiedzieć". Jeśli powiesz to nie wiadomo jak zareaguje, możliwe że będzie wypytywał, rozgrzebie tę ranę na nowo. Ale z drugiej strony jeśli chcesz żeby po prostu wiedział, to zaznacz na początku że nie chciałabyś żeby pytał o szczegóły czy robił cokolwiek w tej sprawie (mam tu na myśli zemstę na tamtym). Powiesz po prostu że przeżyłaś coś takiego, ale nie chcesz mówić o szczegółach bo to za bardzo boli.

Pozdrawiam
Kasia.234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 23:24   #24
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez Kasia.234 Pokaż wiadomość
zaznacz na początku że nie chciałabyś żeby pytał o szczegóły czy robił cokolwiek w tej sprawie (mam tu na myśli zemstę na tamtym). Powiesz po prostu że przeżyłaś coś takiego, ale nie chcesz mówić o szczegółach bo to za bardzo boli.

dokladnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 07:02   #25
superwoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Usunięto.

Edytowane przez superwoman
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:42
superwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 07:27   #26
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Cytat:
Napisane przez superwoman Pokaż wiadomość
wiesz,o to akurat się nie martwię.mam problemy w domu,mieszkam z matką i nie zawsze jest fajnie...nie będę tu zagłębiać się w szczegóły,bo nie o tym mowa.powiem tyle,że moi rodzice są małżeństwem,ale mój tatko mieszka od lat za granicą,bo tu nie ma pracy.ale i tak nie jest normalnie.no i mam problemy z matką.nie raz już stało się coś bardzo przykrego,on przy mnie wtedy był,gdy tylko mu napisałam,że jest źle,przychodził,jeśli tylko mógł.przytulał mnie mocno i mówił,że jest ze mną.nie wypytywał,nie naciskał.za każdym razem słyszałam,że jeśli będę chciała,to powiem.i to tyle,ile będę chciała.i kiedy będę chciała.i po prostu był ze mną.nie martwię się więc o to,by pytał mnie o szczegóły,zresztą sam nie jest już dzieckiem i wie,że to coś okropnego.owszem,reakcji przewidzieć nie mogę,ale na tyle,na ile go znam,a trochę poznać już zdążyłam,to uważam,że tak by nie dopytywał.tak myślę
Ja również uważam, że jednak powinnaś powiedzieć. Szczególnie przekonało mnie to co napisałaś w tym poście. Masz na prawdę odpowiedzialnego i rozsądnego faceta. Jeżeli dodawał ci otuchy podczas innych problemów to wydaję mi się, że również chciałabyś aby tym razem też tak było. Tym bardziej jeżeli czujesz że to jest to...Nie wiem, ale wydaje mi się, że aby stworzyć trwały związek nie powinno się mieć przed sobą TAKICH tajemnic...
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 07:54   #27
Kasia.234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 921
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

Jeśli masz do niego 100% zaufania i wiesz, że Cię nie zawiedzie to chyba od tej strony nie ma przeszkód. Pozostaje tylko kwestia tego czy chcesz o tym mówić, ale to już musisz sama rozstrzygnąć. Ja myślę że jeśli dowie się np. za jakiś czas to nie będzie miał pretensji że to przed nim ukryłaś bo nie jest to sprawa o której mówi się tak po prostu przy śniadaniu.
Kasia.234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 09:14   #28
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

A czy Policja zajmowała się tą sprawą? Zostałaś sama z tym problemem? Jak to? Na Twoim miejscu powiedziałabym swojemu partnerowi.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 11:19   #29
moniastewka
Raczkowanie
 
Avatar moniastewka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 44
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

wiesz jestes naprawde superwoman. poradzilas sobie z tym doskonale. jak widze nie ma to wplywu na twoje obecne zycie a skoro nie ma to po co to przywolywac. nie znam sie na meskiej psychice ale czy nie moze byc tak ze skoro twoj TŻ jest taki wrazliwy i opiekunczy to czy podczas seksu nie bedzie sie zastanawial widzac jakis grymas na twojej twrzy - a moze juz ja boli, a moze sobie przypomina wszystko... Mysle ze skoro tak swietnie sie z tym uporalas i nie ma to zadnego negatywnego wplywu na twoje zycie to nie powinnas mu o tym mowic. trzymaj sie cieplutko!!!
moniastewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:52   #30
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Gwałt-powiedzieć Mu,czy Nie Powiedzieć??!!

kurcze ciężka sytuacja,naprawdę,boze jaki to musi być ciężar!! rozumiem,ze chcesz podzielić się z tym z kochającą osobą,szukasz wsparcia i oczyszczenia,ale wiesz ja bym chyba mimo wszystko nie powiedziała,wydaje mi się,ze poczuje ogromny ból ,ze ktoś skrzywdził jego kobiete,moze będzie szukał zemsty? nie wiesz co zrobi.

jest jeszcze jedna sprawa,wahałam się czy ją tu poruszyć,ale opisywała ją pewna kobieta ,która była w podobnej sytuacji i powiedziała.
męzczyzna i owszem i rozumiał i współczuł ale dzień po dniu coraz bardziej był rozdrazniony i zaczął sobie roić!!,ze jej ...było dobrze i takie tam
wiesz przykład jest drastyczny ale tak było
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.