Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 20:38   #121
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Rocki hydrolat z glogu jest dla mnie najlepszy Testowalam juz kilka, m.in. blawatkowy, rumiankowy, aloesowy, mietowy, oczarowy, rozany, itd. ale ten z glogu bije wszystkie. po pierwsze - nie ma zapachu, po drugie - wygladza, naprawde! Jestem pewna, ze to on zalatwil mi swojego czasu kwestie drobnej kaszki na policzkach, nie wysusza, nawet jak nie zastosuje zelu hialuronowego, to i tak dzieki temu hydrolatowi mam gladka cere, taka mila w dotyku, poza tym nie klei sie i nie podraznia nawet jesli przetre nim oczy. Dla mnie zostawil w tyle wszystkie pozostale hydrolaty. Mialam najpierw 50 ml buteleczke, a teraz wykanczam pol litra Z obawa mysle nad tym, ze mam w zapasie tonik La Roche Posay, nie mam ochoty zmieniac hydrolatu glogowego na nic innego.

Spot tez uzywasz gabeczki do zmywania zelem jak ja (oczywiscie z woda)

Nanomi lacze sie w bolu Ja tez juz wpadalam w depresje przy kazdym kremie, az odkrylam DDMG, trzymam sie go tak kurczowo, ze jestem przy 7 opakowaniu Ulzylo mi, ze nie chcesz sobie sprawic tego ochydztwa z Nuxe, pare osob go chwali ale ja nie polecam absolutnie.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-25 o 20:40
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:41   #122
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na allegro sprzedaja go apteki, więc może w rzeczywistości jest podobnie?


Jak ja bym chciała mieć cerę, którą można normalnie nakremować Po prostu wszystko mnie uczula albo zapycha.
Ja tez bym chciala miec taka wlasnie normalna cere
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:44   #123
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Wow, dziewczyny, widzę, że Wy tutaj macie dokładnie wypunktowany porządek dziennej pielęgnacji Króluje Ziaja (też ją uwielbiam, mam żel pod oczy, doskonały w razie napadu alergii, mżel do twarzy Oliwkowy i żel pod prysznic z tej samej serii A teraz chyba kupię czekoladowe Oprócz tego lubię odżywki do włosów i chyba coś jeszcze tam było, ale nie pamiętam ) i mazidła oraz BU (muszę do tego kiedyś usiąść, wziąć jakiś hydrolat, olejek i nie wiem, co jeszcze, ale jestem zielona jak ufoludek i nie mam pojęcia, jak się za to zabrać i od której strony ).
Dzisiaj znowu mnie dopadło zwątpienie spod znaku filtr+minerały... Póki co, połączenie i zmartwienia hipotetyczne, po filtra jeszcze nie dostałam, ale ciągle myślę, czy to zda egzamin
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:51   #124
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi lacze sie w bolu Ja tez juz wpadalam w depresje przy kazdym kremie, az odkrylam DDMG, trzymam sie go tak kurczowo, ze jestem przy 7 opakowaniu Ulzylo mi, ze nie chcesz sobie sprawic tego ochydztwa z Nuxe, pare osob go chwali ale ja nie polecam absolutnie.
Ja już straciłam nadzieję, testowałam DDML, załatwił mnie po jednym użyciu - burak na twarzy. DDMG nie testowałam.
Jak w KWC zobacze nawet 1 na 10 recenzji, w której ktoś stwoerdza, że błyszczyk ma dziwny smak lub zapach to odpuszczam. Lubię takie pachnące słodko/waniliowo - najlepszy zapach, z tych które mam, ma błyszczyk H&M w takich długich tubkach z pędzelkiem, mam English Rose. Lubię go też za wygodny aplikator.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:52   #125
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie z innej beczki do użytkowniczek Lirene spf 50+ (Rozwielitko). Mam szukać tego filtra w drogeriach czy aptekach? Bo jutro się wybieram na poszukiwania.
ja kupiłam w ilościach hurtowych w rossmanie, był za ok. 20zł w promocji. Nie wiem jak poza sezonem "letnim"...

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała mieć cerę, którą można normalnie nakremować Po prostu wszystko mnie uczula albo zapycha.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:57   #126
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja kupiłam w ilościach hurtowych w rossmanie, był za ok. 20zł w promocji. Nie wiem jak poza sezonem "letnim"...






O to dobrze wiedzieć, że to drogeryjne filtry bo rossmanów mam pod dostatkiem.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:03   #127
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na allegro sprzedaja go apteki, więc może w rzeczywistości jest podobnie?


Jak ja bym chciała mieć cerę, którą można normalnie nakremować Po prostu wszystko mnie uczula albo zapycha.
nie chcesz mojej
mnie jeszcze nigdy nie zapchało
ale mnóstwo rzeczy mnie uczula i jest tak sucha, że czasem aż się łuszczy na czerwonych plackach
co prawda nie miewam pryszczy, ale chyba nie produkuję sebum - jeśli umyje twarz, lub choćby opłuczę wodą, to bez nakremowania w ciągu 30 sekund mam wrażenie że skóra mi zejdzie jak z węża podczas wylinki , btw raz mi zeszła na wakacjach - po twardej wodzie RAZ nie nakremowałam - efekt jak poparzenie II stopnia

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:06
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 21:07   #128
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja już straciłam nadzieję, testowałam DDML, załatwił mnie po jednym użyciu - burak na twarzy. DDMG nie testowałam.
Nanomi, a moze sprobuj takiego fluidu Clarinsa? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22626

W ogole mnie nie zapychal (a mam do tego okropna sklonnosc) Mialam 2 opakowania pod rzad tak z rok temu, ale pozniej znowu pojawily sie u mnie problemy z wypryskami i musialam rozejrzec sie za czyms mocniejszym A poza tym wrocilam do Polski i moglam znowu zaczac sie bawic w mazidla
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:17   #129
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nanomi, a moze sprobuj takiego fluidu Clarinsa? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22626

W ogole mnie nie zapychal (a mam do tego okropna sklonnosc) Mialam 2 opakowania pod rzad tak z rok temu, ale pozniej znowu pojawily sie u mnie problemy z wypryskami i musialam rozejrzec sie za czyms mocniejszym A poza tym wrocilam do Polski i moglam znowu zaczac sie bawic w mazidla
Dzięki za rekomendację , ale jakoś sobię radzę na razie z moimi oliwkami/olejkami. Dobrze, że chociaż je toleruję.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:21   #130
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Nanomi moze chcialabys odlewke DDMG? Z blyszczykow zapachowych mam dwa Manhattan High Shine, kojarza mi sie z Cacharel Promesse Moge polecic, sa dobre, dosc dlugo trzymaja sie na ustach, maja drobinki ale nie czuc ich na wargach i maja wygodny pedzelek zamiast aplikatora gabkowego, niestety jest maly wybor kolorow.

Na dniach bede testowac roz Buff'd Flush, moze on nie bedzie sie na mnie ocieplal, jest soczystym rozowym fioletem
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:44   #131
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi moze chcialabys odlewke DDMG? Z blyszczykow zapachowych mam dwa Manhattan High Shine, kojarza mi sie z Cacharel Promesse Moge polecic, sa dobre, dosc dlugo trzymaja sie na ustach, maja drobinki ale nie czuc ich na wargach i maja wygodny pedzelek zamiast aplikatora gabkowego, niestety jest maly wybor kolorow.

Na dniach bede testowac roz Buff'd Flush, moze on nie bedzie sie na mnie ocieplal, jest soczystym rozowym fioletem
Chętnie , a co bys chciała w zamian?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 21:45   #132
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Witam i tutaj

Widzę, że Was na zwierzenia wzięło

Ja w sumie trafiłam na Wizaż przypadkiem, po prostu wpisałam w google jakieś hasło dot. problemów skórnych wówczas mnie trapiących i wyskoczyła mi odp. na Wizażu, weszłam... no i tkwię do tej pory

Głównie podczytuję biochemię i wizażystkę, co oczywiście zaowocowało zmianą stanu posiadania in+ o jakieś 300% jak nie więcej Ale również zmianą wyglądu, no i zdecydowaną poprawą stanu skóry, nawet zdarza mi się wyjść bez makijażu (kiedyś to było niemożliwe-wieczny burak), jak również tym, że kobiety z otoczenia zaczęły się mnie radzić w kwestiach wyglądu/pielęgnacji

Chociaż i tak, szczęśliwie nie wpadłam w żadną wizażową manię, oczywiście poza minerałami Perfumy mam ulubione, pielęgnację kupuję na bierząco (no z niewielkim zapasem).

Niestety samoróbki jakoś mojej twarzy nie służą Ale się nie poddaję i na pewno będę próbować coś stworzyć.

A mój plan pielęgnacji wygląda mniej więcej tak:
  • Rano-hydrolat z róży, serum (obecnie serum kojąco-naprawcze z Bielendy) i na to filtr ROC 40 na to oczywiście minerały,
  • Wieczorem-demakijaż płynem micelarnym (Bioderma Sensibio lub Dax), jako tonik hydrolat różany, conajmniej 3x w tyg. Ystheal+ Creme, 1 lub 2 razy Skinoren w kremie(kwas azaleinowy) a w pozostałe dni krem na naczyńka (najczęściej Tołpa Rosacal).
  • Do ciała coś odżywczo-ujędrniającego (chętnie Tołpa),
  • Do włosów szampon Freederm lub coś bez SLS, odżywka bez silikonów, odżywka kokos+jojoba, keratynowo-jedwabne serum do włosów no i mix henna, indygo, amla do farbowania.
Wybaczcie ten nieco przydługi post
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:07   #133
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Hanneke a czym tak uspokoiłaś naczynka?
też lubię tołpę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:26   #134
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Zdecydowanie służą mi filtry+rezygnacja z tradycyjnego makijażu na dzień, płyn micelarny i kombinacja azaleinki z retinaldehydem. Początki były ciężkie- łuszczenie itp. ale przetrzymałam i po hmm, chyba już 2 latach widzę pogrubienie skóry i uspokojenie. Teraz zastanawiam się nad przejściem na retinoidy na receptę. Ah no i ten krem Tołpy bardzo fajnie koi i uspokaja

Tołpa mi się spodobała, bo mają dużo wyciągów roślinnych

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-25 o 22:27
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:32   #135
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

OOO więc tu mozna się przywitac i ... przyznać do zainteresowania mineralami
na jesieni jak dolce dojada do normy przytestuje jeszcze nastepne mineraly, i tak kilka firm przetestowalam i wcale nie mam dosyc chociaz jestem zadowolona z tych co uzywam... eh
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-25 o 22:34
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:41   #136
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Dziewczyny, właśnie oglądam te wszystkie dobroci na BU i Mazidłach i już mam mętlik w głowie Czy te olejki to się stosuje tak same? I one pachną tymi wszystkimi owocami czy ziołami? Bo jak tak to chyba będę się cała wylizywać w nocy A, i które są dobre pod minerały a których nie polecacie? (pytam się na wypadek, dyby mi filtr nie przypasował lub w razie, gdyby się skończyła a ja bym nie miała następnego). O hydrolatach nie wspominam, bo z opisu to wszystkie chyba pasują do mnie, zresztą ja mam trochę dziwną i niezidentyfikowaną skórę, ale na szczęście te rzeczy nie są tanie a rodzinę mam dużą Więc mogę testować i rozdawać, jak nie przypasuje. Może trochę oftopuję, ale w końcu to ma być pod proszki to liczę, że chociaż jakieś słowo na ten temat rzucicie Bo a Biochemię się biorę, ale to głowa boli od samego patrzenia na listę wątów i ilość ich postów...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:48   #137
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
OOO więc tu mozna się przywitac i ... przyznać do zainteresowania mineralami
na jesieni jak dolce dojada do normy przytestuje jeszcze nastepne mineraly, i tak kilka firm przetestowalam i wcale nie mam dosyc chociaz jestem zadowolona z tych co uzywam... eh
Czekam na ten piekny czas też.

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie oglądam te wszystkie dobroci na BU i Mazidłach i już mam mętlik w głowie Czy te olejki to się stosuje tak same? I one pachną tymi wszystkimi owocami czy ziołami? Bo jak tak to chyba będę się cała wylizywać w nocy A, i które są dobre pod minerały a których nie polecacie? (pytam się na wypadek, dyby mi filtr nie przypasował lub w razie, gdyby się skończyła a ja bym nie miała następnego). O hydrolatach nie wspominam, bo z opisu to wszystkie chyba pasują do mnie, zresztą ja mam trochę dziwną i niezidentyfikowaną skórę, ale na szczęście te rzeczy nie są tanie a rodzinę mam dużą Więc mogę testować i rozdawać, jak nie przypasuje. Może trochę oftopuję, ale w końcu to ma być pod proszki to liczę, że chociaż jakieś słowo na ten temat rzucicie Bo a Biochemię się biorę, ale to głowa boli od samego patrzenia na listę wątów i ilość ich postów...
Ja moge polecić skwalan (moza sam stosowac) i olejek do mycia pomaranczowy.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:02   #138
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja kupiłam w ilościach hurtowych w rossmanie, był za ok. 20zł w promocji. Nie wiem jak poza sezonem "letnim"...
Dzięki Rozwielitko, zamierzałam jutro iść właśnie do Rossmanna. Mam tylko nadzieję, że poza sezonem te filtry są w ogóle do zdobycia, bo to różnie bywa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:25   #139
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie z innej beczki do użytkowniczek Lirene spf 50+ (Rozwielitko). Mam szukać tego filtra w drogeriach czy aptekach? Bo jutro się wybieram na poszukiwania.
Czaisz się na ten, co jest najlepiej oceniany na KWC, tak?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Hanneke a czym tak uspokoiłaś naczynka?
też lubię tołpę
Ostatnio mamie kupiłam zestaw kremów z Tołpy ale chyba ma mieszane uczucia... Za to krem do rąk ich firmy jej chyba bardziej podszedł.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja moge polecić skwalan (moza sam stosowac) i olejek do mycia pomaranczowy.
Skwalan? Ale kosmiczna nazwa A o czymś do mycia pomyślę, kiedy mi podejdą inne mazidła, póki co mam żel Ziaji i jest cudowny. Dziękuję, Nanomi

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki Rozwielitko, zamierzałam jutro iść właśnie do Rossmanna. Mam tylko nadzieję, że poza sezonem te filtry są w ogóle do zdobycia, bo to różnie bywa.
Zawsze jest allegro i sklepy internetowe... ale i tak będę musiała iść upolować jakieś próbki fitrów, może być teraz ciężko faktycznie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 13:32   #140
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki Rozwielitko, zamierzałam jutro iść właśnie do Rossmanna. Mam tylko nadzieję, że poza sezonem te filtry są w ogóle do zdobycia, bo to różnie bywa.
Ja też go będę mieć, ciekawe jak się sprawdzi. Te kuszące recenzję w KWC.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:57   #141
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Czaisz się na ten, co jest najlepiej oceniany na KWC, tak?
Tak, ten w tubce 100 ml. Skoro potrafi się cały wchłonąć, jak wskazują recenzje na KWC, no to muszę się o tym sama przekonać, bo brzmi to jak cud.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja też go będę mieć, ciekawe jak się sprawdzi. Te kuszące recenzję w KWC.
No i oczywiście w Rossmannie go nie uraczysz. Bynajmniej w tym co ja dzisiaj byłam. To nie okres na wysokie filtry. Widziałam już go gdzieś w necie, ale przesyłka 12 zł, na Allegro na razie nie ma wcale. Czyli będę musiała znów dopłacić, bo do lata to ja czekać nie chcę.

Chyba że możecie polecić jakiś sklep internetowy gdzie przesyłka nie jest taka droga, a gdzie mają ten filtr?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:21   #142
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=146
I pozamiatane...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:28   #143
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Najwyrazniej na wizazu najwazniejsze sa paznokcie (4 fora, liczac razem z glownym tematycznym), wlosy (rowniez 4) i... zrob to sama na szydelku, drutach i haftujac (az 5 ) . A z nazwy forum by co innego wynikalo
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:30   #144
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość


potrzebne podforum. bardzo.
nie umiem zebrać myśli, trzeba coś napisać...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:35   #145
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Najwyrazniej na wizazu najwazniejsze sa paznokcie (4 fora, liczac razem z glownym tematycznym), wlosy (rowniez 4) i... zrob to sama na szydelku, drutach i haftujac (az 5 ) . A z nazwy forum by co innego wynikalo
bardzo dobrze powiedziane, a dodatkowo zamiast ciekawych podforów tematycznych i rozmów na konkretny temat najlepiej mają się plotkowe KWA
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:37   #146
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dodatkowo zamiast ciekawych podforów tematycznych i rozmów na konkretny temat najlepiej mają się plotkowe KWA
Tez o tym pomyslalam
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:40   #147
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Dziewczyny wpiszcie tam swoje argumenty. Ja właśnie to zrobiłam. Nie ma co się poddawać!
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:43   #148
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Ufff niesamowite, przekopałam się przez mazidła i wybrałam kilka rzeczy dla siebie i dla mamy I powiem Wam - pół godziny z Mazidłami i Biochemią i mama zarażona totalnie. Zamówiłyśmy sobie po najmniejszych opakowaniach:

Olej z komosy
Macerat z alg
Hydrolat z głogu
Hydrolat oczarowy
Olej z nasion czerwonej maliny
Olej jojoba
Alginat

Dla mnie malinka, do wspólnego używania jojoba i oczar Jestem podekscytowana! Co myślicie o tych rzeczach, nadadzą się? Mam nadzieję, że dobrze się będzie nakładało na to minerały i że mnie nie uczuli... To jest chyba moje największe zmartwienie, bo ja mam straszliwą alergię na wszelkie pyłki roślinne (na testach alergicznym ręka po 5 minutach to jeden wielki bąbel) chociaż to zależy, czasami umieram całkowicie a niektóre wiosny mam przeżyte bezalergicznie. Co nie zmienia faktu, że boję się, że któreś cudo mnie uczuli
Teraz zaczynam się przekopywać przez wątek o olejkach na Biochemii...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:43   #149
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Swiadomosc mineralow ( kosmetykow) jest bardzo niska, mysle ze AgaZ tez ich nie rozroznia.
Poza tym nie rozumiem po co jest ta sonda. Wystarczylo zajrzec na podzial na zagranicznych forach i trendy swiatowe. Zreszta to nie jedyne polskie forum Mowiąc szczerze nie jestem rozczarowana samym faktem, ze marne szanse, ale tym, ze nie zadano sobie trudu zeby sie nad tą potzebą pochylic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:54   #150
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

No niestety widać, że szefowa nie zgłębiła tematu. Możemy być prekursorkami i uświadamiać społeczeństwo Troszkę czuję się olana, że się tak brzydko wyrażę. Ale przecież jeszcze nic nie jest postanowione



Iustitia, nie widziałam na Twojej liście żelu hialuronowego. Moim zdaniem przydałby Ci się do ekspresowego serum. Same oleje moga być zdecydowanie za ciężkie.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.