Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 22:06   #1591
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja to chyba nie, bo jak by mi coś nie pasowało lub uważała bym to za bubel to bym nie potrafiła wciskać. Namawiam tylko wtedy, gdy wiem, że naprawdę coś jest warte spróbowania. Jak nie weźmiesz teraz próbek z każdej formuły, to jest duża szansa, że więcej tego nie zrobisz, bo albo zrazisz się do firmy całkowicie, ale polubisz jedną formułę tak bardzo, że innych już nie będziesz chciała testować.
Z doświadczenia już staram się zawsze wziąć próbki ze wszystkich formuł podkładów jak testuję nową firmę.
Tak tak, ja z joppa musialam zamawiac 2 razy ( na poczatek) probki
stanowczo tak powinno sie robic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:15   #1592
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dzięki Cathy Z Tobą to zawsze dobrze skonsultować Jak Ci będę kiedyś mogła jakoś pomóc to daj znać => Choc Ty jesteś bardziej do przodu z zamawianiem

Zabieram się do LaurEss, mimo dużego zniechęcenia do prób przez Joppa. Na razie kocham się w EDM mimo ostatniej promocje i tak oferują nizezłe deale I trzeba go kochać za to Zamówiłam Winged Butter w kazdej formule i bede testować testowac testować Ale dopiero dzisiaj były shipped Nowe pędzlaki kupie 8 Marca kiedy będzie ekstra promocja - czego jestem pewna Musze byc
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:15   #1593
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Foxxxy- nie ma za co Za bardzo to ja Ci nie pomoglam, ale staram się
Daj znać, jak Winged Butter u Ciebie się spisuje i wygląda, bo ja się czaję na niego, choć jednak mam przeczucie, że zbyt ciemny będzie

a ja lecę szukać jakiegoś dobrego primera, bo ten z Silk Naturals mnie wysusza za bardzo.. Poprzeglądam sobie, poczytam i mam zajęcie na cały wieczór

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:17
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:18   #1594
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja lecę szukać jakiegoś dobrego primera, bo ten z Silk Naturals mnie wysusza za bardzo.. Poprzeglądam sobie, poczytam i mam zajęcie na cały wieczór
diva cs lalalala
puder perlowy lalalala
puder jedwabny .........
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:18   #1595
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja lecę szukać jakiegoś dobrego primera, bo ten z Silk Naturals mnie wysusza za bardzo.. Poprzeglądam sobie, poczytam i mam zajęcie na cały wieczór
też dziś szukałam jakiegos nowego primera STF-y, krzemionki ,Divy mnie nie matują całkowicie ;( Już nie wiem czego by sie tu chwycic

EDIT : Pastereczko czy myslisz , że puder perlowy , jedwabny może pomóc ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:20
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:24   #1596
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Czy minerały nadają się do suchej cery, nie podkreślają suchych skórek? Efekt porównania przed i po w innym wątku mnie zachwycił (Problemu z trądzikiem nie mam, czasem pojedyncze pryszcze)
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:29   #1597
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
diva cs lalalala
puder perlowy lalalala
puder jedwabny .........
puder jedwabny i perłowy mam już w koszyku, ale jakoś nie mam przekonania, zeby iść z nim do kasy, bo obawiam się, że działanie matujące, którego ostatnio bardzo potrzebuję okaże się za słabe.
Divę też mam na liście, ale jeszcze się nie skusiłam
Krzemionkę mam, ale ostatnio mi jakoś nie służy (w ogóle mam wrażenie, że moja cera przechodzi jakąś całowitą rewolucję, bo mam wrażenie, jakbym w ogole jej nie znała )

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
też dziś szukałam jakiegos nowego primera STF-y, krzemionki ,Divy mnie nie matują całkowicie ;( Już nie wiem czego by sie tu chwycic

EDIT : Pastereczko czy myslisz , że puder perlowy , jedwabny może pomóc ?
Podpinam się pod pytanie
Diva nie matuje, krzemionka też nie, STF również, primer z SN mnie wysusza, to w takim razie, co nam zostało
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 22:30   #1598
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Mam sucha cere i co chwile gdzies skorki. Obecnie bardzo obtarty nos od kataru ktory mnie meczy od tygodnia (nawet moge powiedziec, ze mam strupy pod nosem).
Dotychczasowy podklad dosc mocno sciagl i wysuszal mi skore. W podkladzie EDM czuje sie jakbym miala dodatkowa warstwe kremu na twarzy, zamiast podkladu, skorek nie widac, chociaz sa, nawet pod nosem nic sie nie odznacza, jedynie nie jest do konca zamaskowane
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:31   #1599
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
też dziś szukałam jakiegos nowego primera STF-y, krzemionki ,Divy mnie nie matują całkowicie ;( Już nie wiem czego by sie tu chwycic

EDIT : Pastereczko czy myslisz , że puder perlowy , jedwabny może pomóc ?
Ja sobie chwalę, na pewno nie wysusza, tylko ja jakos specjalnie sie nie swiecę po niczym więc co do matu to głową nie ręcze, nie sa to drogie rzeczy, wiec sprobowac mozna. Byle nie hydrolizowany ten perlowy.

a tak wogole to zastanawiam sie nad primerem z silikonami z ocean,bo mozliwy sklad
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:34
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:34   #1600
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Czy minerały nadają się do suchej cery, nie podkreślają suchych skórek? Efekt porównania przed i po w innym wątku mnie zachwycił (Problemu z trądzikiem nie mam, czasem pojedyncze pryszcze)
Nadają się nadają do każdej cery , trzeba próbować. Na rynku jest mnóstwo różnych firm, które w swojej ofercie mają mnóstwo odcieni i kilka formuł pomijając już fakt, że firmy robią różne minerały suche i bardziej "mokre". O nich możesz poczytać na tym cudownym podforum
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:57   #1601
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy, Foxxxy, (Pastereczko, nie bij, proszę), a próbowałyście puder ryżowy z Kryolanu? Ja wiem, że to nie mineralny, ale na moim EDMku leży bardzo ładnie i o dziwo nie zapycha. To tak, gdyby koniec końców nic innego Wam nie podpasowało.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 23:04   #1602
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja tam tez duzo slyszalam o tym pudrze, ja lubie sie packac, nie to ze mam problem swieceniowy Nie jestem zwolennikiem "wszystko co mineralne górą"- dla mnie najwazniejszy jest podklad i korektor pod oczy i tuna bank nie wroce do klasycznych, a reszta to juz jak mam ochote...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 00:06   #1603
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
diva cs lalalala
puder perlowy lalalala
puder jedwabny .........

No właśnie.

Ślęczę nad stroną Coastal Scents, mam ochotę na primery (diva defense i krzemionkę) i najszła mnie refleksja że jak już płacę za przesyłkę, to może by sobie i jakieś próbki podkładów dobrać.
Ale same próbki też drogie.
Miałyście jakieś doświadczenia z podkładami CS? Warte toto uwagi?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 00:16   #1604
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny, właśnie wkleiłam zdjęcie przed/po zastosowaniu podkładu mineralnego na wątku do tego przeznaczonym. Mam nadzieję, że efekt "po" udał mi się
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 01:02   #1605
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

No właśnie.

Ślęczę nad stroną Coastal Scents, mam ochotę na primery (diva defense i krzemionkę) i najszła mnie refleksja że jak już płacę za przesyłkę, to może by sobie i jakieś próbki podkładów dobrać.
Ale same próbki też drogie.
Miałyście jakieś doświadczenia z podkładami CS? Warte toto uwagi?
ja miałam brać podklady, gdy w weekend była promocja minerałowa, ale jak przeliczyłam, ze za 4 probki z ich wysyłką (6$) wyjdzie mi prawie 50 zł, to dałam sobie spokój
Też czekam na jakieś opinie na temat ich podkładów, bo moze przy okazji jakiegoś grupowego zamówienia z CS zamówiłabym próbki, bo wtedy koszt wysyłki jest duużo mniejszy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 08:10   #1606
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja to chyba nie, bo jak by mi coś nie pasowało lub uważała bym to za bubel to bym nie potrafiła wciskać. Namawiam tylko wtedy, gdy wiem, że naprawdę coś jest warte spróbowania. Jak nie weźmiesz teraz próbek z każdej formuły, to jest duża szansa, że więcej tego nie zrobisz, bo albo zrazisz się do firmy całkowicie, ale polubisz jedną formułę tak bardzo, że innych już nie będziesz chciała testować.
Z doświadczenia już staram się zawsze wziąć próbki ze wszystkich formuł podkładów jak testuję nową firmę.
A ja uwazam, ze wlasnie fajne jestesmy ze namawiamy - wczoraj wyszla ode mnie kumpela z nareczem probek i przeszkolona w kwestii zamawiania probek. A moglabym byc chytra i tylko sama ladnie wygladac
Frantic, nie pisz takich rzeczy o Lauress bo ja nie mialam forsy i wzielam tylko 3 kolory w jednej formule! Naiwnosc czy glupota
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 08:56   #1607
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, Foxxxy, (Pastereczko, nie bij, proszę), a próbowałyście puder ryżowy z Kryolanu? Ja wiem, że to nie mineralny, ale na moim EDMku leży bardzo ładnie i o dziwo nie zapycha. To tak, gdyby koniec końców nic innego Wam nie podpasowało.

Ja nie próbowałam , ale zapamiętam go sobie Wydaje mi się ,że w kwestii świecenia nic tego raczej w pełni nie wyeliminuje Mogę jedynie szukać czegoś co to ograniczy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 09:14   #1608
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, Foxxxy, (Pastereczko, nie bij, proszę), a próbowałyście puder ryżowy z Kryolanu? Ja wiem, że to nie mineralny, ale na moim EDMku leży bardzo ładnie i o dziwo nie zapycha. To tak, gdyby koniec końców nic innego Wam nie podpasowało.
Mam ten puder i bardzo dobrze radzi sobie z błyszczeniem.Zawsze go używałam na normalny podkład.(jak sie malowałam,było to rzadkoscią u mnie jeszcze rok temu)Na minerałach sprawdza sie również dobrze.Jest on bardzo duży 30 g a przydatność 2 lata i ja w rok nie zużyłam nawet połowy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:51   #1609
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, Foxxxy, (Pastereczko, nie bij, proszę), a próbowałyście puder ryżowy z Kryolanu? Ja wiem, że to nie mineralny, ale na moim EDMku leży bardzo ładnie i o dziwo nie zapycha. To tak, gdyby koniec końców nic innego Wam nie podpasowało.
Również mam ten puder, chociaż tylko próbkę, ale zdążyłam go poznać na tyle, by stwierdzić że jest bardzo dobry. Aczkolwiek jak dla mnie krzemionka i diva jeszcze lepiej matują, a przynajmniej są mniej widoczne, mimo że Kryolan do mocno widocznych na pewno nie należy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 13:03   #1610
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Foxxxy- nie ma za co Za bardzo to ja Ci nie pomoglam, ale staram się
Daj znać, jak Winged Butter u Ciebie się spisuje i wygląda, bo ja się czaję na niego, choć jednak mam przeczucie, że zbyt ciemny będzie

a ja lecę szukać jakiegoś dobrego primera, bo ten z Silk Naturals mnie wysusza za bardzo.. Poprzeglądam sobie, poczytam i mam zajęcie na cały wieczór
Miałam próbkę Winged Butter i wyglądałam jakbym miała żółtaczkę. Mogę pstryknąc resztkę na ręce
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:14   #1611
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Również mam ten puder, chociaż tylko próbkę, ale zdążyłam go poznać na tyle, by stwierdzić że jest bardzo dobry. Aczkolwiek jak dla mnie krzemionka i diva jeszcze lepiej matują, a przynajmniej są mniej widoczne, mimo że Kryolan do mocno widocznych na pewno nie należy.
Hmmm zastanawia mnie ten Kryolan ... ma niższą ocenę na KWC od Mojego MAC Blot -a pressed , który jednak dobrze sobie radzi w miare- no ale też nie do końca... Wydaje mi się, że ten Kryolan mnie nie zaskoczy... Pozostał puder perłowy

Agabil Uskrzydlone masełko WB jest dla mnie najdziwniejszym tworem jaki miałam na twarzy Taki żółty a tak fajnie pokrywa moją twarz- w życiu bym się nie spodziewała

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-03-03 o 13:16
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:52   #1612
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pastereczko, super że założyłaś wątek o miksach. Ja na razie walczę z chorobą, więc wątek o składach będzie miał obsuwę, za co przepraszam.

Dostałam skrobię i jedwab z Mazideł, wypróbuję połączenie z miką i zamieszczę w wątku samoróbkowym.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:38   #1613
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Hmmm zastanawia mnie ten Kryolan ... ma niższą ocenę na KWC od Mojego MAC Blot -a pressed , który jednak dobrze sobie radzi w miare- no ale też nie do końca... Wydaje mi się, że ten Kryolan mnie nie zaskoczy... Pozostał puder perłowy

Agabil Uskrzydlone masełko WB jest dla mnie najdziwniejszym tworem jaki miałam na twarzy Taki żółty a tak fajnie pokrywa moją twarz- w życiu bym się nie spodziewała
miałam próbkę i początkowo za pierwszym razem był dla mnie idealny zaraz po lecie, kolejne użycia niestety już nie były takie wyglądałam strasznie i na żywo i na zdjęciach.
Wklejam fotkę porównawczą tutaj, w wątku EDM i wrzucam do albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (89,8 KB, 39 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:52   #1614
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

przerzucam tutaj odpowiedzi na pytania z wątku ogólnego

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1126139 0]nie wiem o jaki zestaw 10 próbek chodzi, ale jeśli o ten: http://www.cleopatraschoice.com/free-samples.php to dla międzynarodowych klientów wysyłka jest właśnie po te 9,99$ (sam zestaw jest darmowy); z tym, że to nie są kosmetyki kolorowe, a pielęgnacja
dodałam jedną próbkę podkładu do koszyka - koszt wysyłki jedyne 29,99$ [/quote]
Nie, nie chodzi o ten zestaw, ale o ten
http://www.cleopatraschoice.com/makeup-samples.php
Zestaw kosztuje 9.99 z wysyłką, ale nie jest określone, czy obejmuje też międzynarodową

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1126120 0]

nie wysyłają do Polski, nie ma naszej flagi:
http://barefacedminerals.com/Our-Wor...mers-p-11.html
(sprawdziłam też w tych, które się nie wyświetlają )[/quote]
to trzeba poprosić Pastereczkę aby usunęła tę firmę ze spisu tych, które wysyłają do Polski
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:56   #1615
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Tak, obejmuje też międzynarodową. A przynajmniej jak dodałam do koszyka to zrobiło się identycznie jak w przypadku tego zestawu pielęgnacji - czyli zniknęła możliwość wyboru dostawy i końcowa cena była właśnie 9,99$
Doszłam do płatności PP i cały czas tylko 9,99$

swoją drogą, to ciekawe
wysyłka jednej próbki 30$, wysyłka zestawu 10 próbek - 10$

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-03 o 20:01
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:09   #1616
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Hexx, w wolnej chwili, jesli ja znajdziesz, rozszyfrowalabys prosze sklad organiczno-mineralnego podkladu Afterglow? Tzn. same skladniki znam, ale co mozna osiagnac uzywajac takich mineralow z dodatkiem ekstraktow roslinnych itp.?

mica, titanium dioxide (77891), iron oxide (77491, 77492, 77499), citrus grandis (organic grapefruit) seed extract*, rosmarinus officinalis (organic rosemary) extract*, inulin, vitis vinifera (organic grape) seed extract*, simmondsia chinensis (organic jojoba) extract*, (Citral), (Limonene), (Linalool)

Dziekuje!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:14   #1617
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Próbki kosmetyków mineralnych- zestawienie cen i kosztów wysyłek

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
22. ChriMaLuxe Minerals - Niemcy
Próbki: strona w języku niemieckim, nie znalazłam tam próbek

Koszt wysyłki: nie udało mi się ustalić
zestaw 6 próbek w słoiczkach - 9,95euro
wysyłka - 6,95euro
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:38   #1618
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Widzę, że Pranie poważnie zainteresowana firmą Afterglow. Może będziemy miały na forum drugą testerkę tej marki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:48   #1619
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przerzucam tutaj odpowiedzi na pytania z wątku ogólnego


Nie, nie chodzi o ten zestaw, ale o ten
http://www.cleopatraschoice.com/makeup-samples.php
Zestaw kosztuje 9.99 z wysyłką, ale nie jest określone, czy obejmuje też międzynarodową


to trzeba poprosić Pastereczkę aby usunęła tę firmę ze spisu tych, które wysyłają do Polski

A do UK wysyłają, bo ni moge tego znaleść.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:01   #1620
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
A do UK wysyłają, bo ni moge tego znaleść.
jeżeli pytasz o BareFaced Minerals, to tak, do UK wysyłają
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.