Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 20:36   #2791
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
peeling do dłoni jest kremowy z dorbinkaim i zawsze uwazałam ze to bajer ale po testach na suchych dłoniach (byłam przekonana ze ma grzybice, dermatolog wykluczył, przepisał wspaniałe chemikalia) to mój must have po 3 uzuciach mam miękkie dłoni, skórki nie odstają, po prostu piękne dłoni jak z reklam

peeling do stóp ma cukrowa konsystencje, jest mocno natłuszczający (te co używałam mocno wysuszały stopy), po 3 uzyciach stop sa nawilżane, gładkie i to uczucie jest trwałe

polecam

masełko - pierwszy test dzis wieczorem, jutro napisze porównanie do balsamu do rąk.

peelingu do stóp nie wzięłam, ale coś czuję, że poproszę próbkę do kolejnego zamówienia.
Daj znać jak masełko

Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0310.jpg (106,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0313.jpg (122,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0314.jpg (119,4 KB, 19 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:44   #2792
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

peelingu do stóp nie wzięłam, ale coś czuję, że poproszę próbkę do kolejnego zamówienia.
Daj znać jak masełko

Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować

Oo, Mydełko chrzanowskie Fajne składziki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:46   #2793
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować
pod twoją mini-recenzją syleco mogę się właściwie podpisać.
Na KWC panuje opinia że śmierdoli, (mojemu tż tyż), ale mi tam pasi

czekamy na opinie o mydełku
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:51   #2794
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

przeciez zartowalam "siostro" Mam nadzieje, ze z czasem sie to zmieni i serum jednak zacznie dzialac. Nie chce sie zrazac juz na poczatku wiec damu mu jeszcze szanse
oj wiem, wiem ja w sumie miałam tylko próbkę. może musiałabym spróbować więcej próbek

Evitka, masełka Alverde można pod względem konsystencji porównać chyba do maseł Ziai (przynajmniej do oliwkowego, znaczy dawno nie miałam nienaturalnych kosmetyków i nie wiem czy dobrze pamiętam) czyli jak clochek napisała taki bardzo treściwy balsam, nie jest tak masełkowe jak np nowe Alterry. nie wiem jak masełka AA, ale Alverde gorąco polecam. na allegro są jeszcze mandarynkowe, które było edycją limitowaną - uwielbiam ten zapach, podoba mi się prawie tak bardzo jak balsam pomarańczowy JMO


aaa, weszłam na stronę DM, a tam tyle nowości z limitowanych...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:58
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:03   #2795
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oo, Mydełko chrzanowskie Fajne składziki
no właśnie chrzanowskie
jak tylko mi się spodoba to większe zakupy zrobię przy okazji odwiedzając rodzinkę (jeżeli mają odbiór osobisty)

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
pod twoją mini-recenzją syleco mogę się właściwie podpisać.
Na KWC panuje opinia że śmierdoli, (mojemu tż tyż), ale mi tam pasi

czekamy na opinie o mydełku
mieszanka zapachów jest faktycznie specyficzna, ale ja mój mózg rozbija go na czynniki pierwsze i ja czuję po prostu wosk pszczeli ( który uwielbiam) i rumianek ( który również uwielbiam). Myślę,że on śmierdoli głównie osobom przyzywyczajonym do syntetycznych zapachów
W ogóle jak to możliwe, że on ma tyle olejów a tak dobrze się wchłania ?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-05-09 o 21:05
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:16   #2796
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
aaa, weszłam na stronę DM, a tam tyle nowości z limitowanych...
siostra bedzie we wtorek w cieszynie i ma zajrzec do DMMam jej przygotowac moja wish list, ale skoro piszecie ze maslo mandarynkowe bylo limitowane to chyba lipa nie wiem co mam wziazc w zamian bo napalalam sie wlasnie na to maslo co polecacie?? jakies must have z alverde? sugestie mile widzane oczywiscie, zeby nie bylo to jest rewanz za moje obdarowywanie wiec postu zakupowego nie przerywam:hahaha :
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:20   #2797
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
siostra bedzie we wtorek w cieszynie i ma zajrzec do DMMam jej przygotowac moja wish list, ale skoro piszecie ze maslo mandarynkowe bylo limitowane to chyba lipa nie wiem co mam wziazc w zamian bo napalalam sie wlasnie na to maslo co polecacie?? jakies must have z alverde? sugestie mile widzane oczywiscie, zeby nie bylo to jest rewanz za moje obdarowywanie wiec postu zakupowego nie przerywam:hahaha :
Anti Age witamin lotion (balsam do ciala o zapachu mango).

Podoba mnie się też seria do cery tlustej, krem myjacy, maseczka i tonik
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 21:23   #2798
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

dziękować
wg twojego opisu są takie jak lubię <fuck>

i teraz muszę rozwikłać dylemat wewnętrzny czy brać to mango AA czy alverdziaki z all...

a co jeszcze jest fajnego z alverde? jakieś perełki? jak ichnie szampony i odżywki?
wybór spory, a fajne są?

wypróbowałam dziś korund z zsk na buzi i bardzo mi się efekt spodobał i peeling z nasion malin-do ciała-bo do japy by się nie nadawał.
I powiem wam że chu...nia z grzybnią-drobiny różnej wielkości, niektóre jak granulowana herbata i tępe-efekt też lipny. Dobrze że to taniocha
z alverde to sporo jest ciekawych rzeczy ja uwielbiam maselka, kremowy zel pod prysznic papaja-rokitnik, balsam do ciala z mango, ampulki z kiwi, serum pod oczy z czyms tam (ta sama seria z zoltymi nakretkami). do zanieczyszczonej cery podobno fluid do twarzy jest fajny. co tam jeszcze maja... aaa! z kolorowki maja fajne rzeczy mam cienie wypiekane i prasowane, zel do brwi... podoba mi sie tez bardzo "pisak" do usuwania skorek z paznokci... z tuszem sie srednio dogadalam, a baza pod cienie niestety nie wyrabia na moich powiekach. no... pewnie zapomnialam polowy fajowych rzeczy z alverde, ale ojjj maja sporo tego

a ja mialam spiruline na gebie... i potem na dekolcie i ramionach. potem plywalam w zielonej wodzie... jejku, jaka piekna zielen!!! a teraz nie wiem, czy to efekt spiruliny czy godzinnego biegania za pilka na trawce, ale mam taka milusia skore
chwilke sie tylko martwilam, ze ta zielen mi sie nie zmyje... bo piekna jest wprawdzie, ale malo twarzowa! no ale udalo sie bez problemu smrod mnie nie zwalil z nog... ale mojego malza juz tak
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:28   #2799
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

peelingu do stóp nie wzięłam, ale coś czuję, że poproszę próbkę do kolejnego zamówienia.
Daj znać jak masełko

Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować
Krem do rąk mnie kusi, bo szukam czegoś dobrego i w miarę taniego, a Alterra już mi się znudziła (choć na nią nie narzekam). Zerknęłam na zdjęcie ze składem i złapałam się na tym, że łatwiej mi czytać skład wg INCI niż polskie tłumaczenie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:42   #2800
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anti Age witamin lotion (balsam do ciala o zapachu mango).

Podoba mnie się też seria do cery tlustej, krem myjacy, maseczka i tonik
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
z alverde to sporo jest ciekawych rzeczy ja uwielbiam maselka, kremowy zel pod prysznic papaja-rokitnik, balsam do ciala z mango, ampulki z kiwi, serum pod oczy z czyms tam (ta sama seria z zoltymi nakretkami). do zanieczyszczonej cery podobno fluid do twarzy jest fajny. co tam jeszcze maja... aaa! z kolorowki maja fajne rzeczy mam cienie wypiekane i prasowane, zel do brwi... podoba mi sie tez bardzo "pisak" do usuwania skorek z paznokci... z tuszem sie srednio dogadalam, a baza pod cienie niestety nie wyrabia na moich powiekach. no... pewnie zapomnialam polowy fajowych rzeczy z alverde, ale ojjj maja sporo tego

a ja mialam spiruline na gebie... i potem na dekolcie i ramionach. potem plywalam w zielonej wodzie... jejku, jaka piekna zielen!!! a teraz nie wiem, czy to efekt spiruliny czy godzinnego biegania za pilka na trawce, ale mam taka milusia skore
chwilke sie tylko martwilam, ze ta zielen mi sie nie zmyje... bo piekna jest wprawdzie, ale malo twarzowa! no ale udalo sie bez problemu smrod mnie nie zwalil z nog... ale mojego malza juz tak
Dziekuje dziewczyny pielegnacji do twarzy nie potrzebuje stawiam raczej na cialo. Wiec skusze sie na ten balsam co poleca Korah i jakies maslo, krem do stop, lakier do wlosow i chyba cos z kolorowki jak bedzie. Moze jakis tusz albo podklad
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 22:01   #2801
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
testowalam solo bez makijazu po domu wchlonal sie prawie do matu. Testy z makijazem w weekend, bo w tyg nie mam czasu czekac az filtr sie wchlonie. Trwa to u mnie minimum 20 min , wiec trza by bylo wczesniej wstac a ja spioch jestem
Oj, ja też jestem śpiochem.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować
Fajne mikro zakupy.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
siostra bedzie we wtorek w cieszynie i ma zajrzec do DMMam jej przygotowac moja wish list, ale skoro piszecie ze maslo mandarynkowe bylo limitowane to chyba lipa nie wiem co mam wziazc w zamian bo napalalam sie wlasnie na to maslo co polecacie?? jakies must have z alverde? sugestie mile widzane oczywiscie, zeby nie bylo to jest rewanz za moje obdarowywanie wiec postu zakupowego nie przerywam:hahaha :
Jak robiłam swoją wish listę alverdową, to przeglądałam recenzje na http://www.pinkmelon.de/ (z pomocą kochanego translatora google) i niezłe opinie mają m. in. masło do stóp, żel do brwi, maska do rąk, korektor pod oczy. Myślę, że warte zainteresowania są też produkty do włosów, zwłaszcza maski, a poza tym olejki - podobne do alterrowych, a mają wygodną pompkę. Balsam z mango brzmi fajnie, szczególnie na cieplejsze dni. Kupiłabym sobie też jakiś żel pod prysznic, bo ile można używać tego samego.

edit.
I przecież koniecznie musisz kupić jakiś krem do rąk!

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-09 o 22:10
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 22:22   #2802
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jak robiłam swoją wish listę alverdową, to przeglądałam recenzje na http://www.pinkmelon.de/ (z pomocą kochanego translatora google) i niezłe opinie mają m. in. masło do stóp, żel do brwi, maska do rąk, korektor pod oczy. Myślę, że warte zainteresowania są też produkty do włosów, zwłaszcza maski, a poza tym olejki - podobne do alterrowych, a mają wygodną pompkę. Balsam z mango brzmi fajnie, szczególnie na cieplejsze dni. Kupiłabym sobie też jakiś żel pod prysznic, bo ile można używać tego samego.

edit.
I przecież koniecznie musisz kupić jakiś krem do rąk!
potwierdzam co do zelu do brwi korektory tez maja podobno fajowe. a zapomnialam wspomniec, ze do stylizacji mam lakier, zel i pianke i wszystko bardzo lubie
balsam mango jest super i pieknie, mangowato pachnie
a pod prysznic polecam ten: http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._sanddorn.html
jak by co trza bylo tlumaczyc, to sie polecam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 22:57   #2803
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, ja też jestem śpiochem.


Fajne mikro zakupy.


Jak robiłam swoją wish listę alverdową, to przeglądałam recenzje na http://www.pinkmelon.de/ (z pomocą kochanego translatora google) i niezłe opinie mają m. in. masło do stóp, żel do brwi, maska do rąk, korektor pod oczy. Myślę, że warte zainteresowania są też produkty do włosów, zwłaszcza maski, a poza tym olejki - podobne do alterrowych, a mają wygodną pompkę. Balsam z mango brzmi fajnie, szczególnie na cieplejsze dni. Kupiłabym sobie też jakiś żel pod prysznic, bo ile można używać tego samego.

edit.
I przecież koniecznie musisz kupić jakiś krem do rąk!
no baaa oczywiscie, ze bedzie maska do rak toz to oczywista oczywistoscmiano eksperta od kremow do rak przeciez zobowiazuje

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
potwierdzam co do zelu do brwi korektory tez maja podobno fajowe. a zapomnialam wspomniec, ze do stylizacji mam lakier, zel i pianke i wszystko bardzo lubie
balsam mango jest super i pieknie, mangowato pachnie
a pod prysznic polecam ten: http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._sanddorn.html
jak by co trza bylo tlumaczyc, to sie polecam
to dobrze bo lakieru akurat nie mam eko wiec chetnie sprobuje mam nadzieje, ze ten cieszynski DM bedzie dobrze zaopatrzony
A jak ocenicie samoopalacz Alverdowski pod wzgledem skladu?? nie ma tam formaliny

Ingredients
Aqua, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Dihydroxyacetone, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Amara Flower Distillate*, Rosa Canina Fruit Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Simmondsia Chinensis Oil*, Erythrulose, Vanilla Planifolia Extract*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum**, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**
* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 23:03   #2804
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ingredients
Aqua, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Dihydroxyacetone, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Amara Flower Distillate*, Rosa Canina Fruit Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Simmondsia Chinensis Oil*, Erythrulose, Vanilla Planifolia Extract*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum**, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**
* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils
jest DHA
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 23:07   #2805
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A jak ocenicie samoopalacz Alverdowski pod wzgledem skladu?? nie ma tam formaliny

Ingredients
Aqua, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Dihydroxyacetone, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Amara Flower Distillate*, Rosa Canina Fruit Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Simmondsia Chinensis Oil*, Erythrulose, Vanilla Planifolia Extract*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum**, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**
* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
jest DHA
Ale zatopione właściwie w samych olejach, więc ryzyko powstania formaliny zminimalizowane.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 23:08   #2806
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
jest DHA
wyczytalam, ze pozyskiwany jest on z trzciny cukrowej, ale to chyba nic nie zmienia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 23:08   #2807
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak by co trza bylo tlumaczyc, to sie polecam
Na szczęście translator daje radę. Wybieram tłumaczenie na angielski, a nie polski, bo jest dużo trafniejsze.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no baaa oczywiscie, ze bedzie maska do rak toz to oczywista oczywistoscmiano eksperta od kremow do rak przeciez zobowiazuje
No właśnie! Trzeba sprostać wymaganiom takiego tytułu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 05:26   #2808
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jak dziewczyny pisały-zamawiasz na dozie http://programdbamosiebie.pl/profil/n0-Nowe_konto
Moja właśnie dziś przyszła
Rozumiem, że z zamówieniem trzeba się wstrzymać, póki karta nie przyjdzie????
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zerknęłam na zdjęcie ze składem i złapałam się na tym, że łatwiej mi czytać skład wg INCI niż polskie tłumaczenie
No ja mam tak samo:/ chociaż na składach aż tak się nie znam... ale już mam wdrukowane na twardo, jak dobry skład wygląda a jak zły

Dziewczyny, do 20go maja -20% na serie Yes To w Sephorze, a w Marionnaud -20% na całą pielęgnację (po okazaniu smsa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 07:01   #2809
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
aaa, weszłam na stronę DM, a tam tyle nowości z limitowanych...
Aga miej że litość

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny pielegnacji do twarzy nie potrzebuje stawiam raczej na cialo. Wiec skusze sie na ten balsam co poleca Korah i jakies maslo, krem do stop, lakier do wlosow i chyba cos z kolorowki jak bedzie. Moze jakis tusz albo podklad
Effa nie polecam tego tuszu na rzęsach wyglada ładnie ale rozmazuje się i trudno go zmyć . Jeśli lubisz beżowo brązowe satynowe cienie to bardzo ładnie wyglądają te , płyn dwufazowy do demakijażu też bardzo polecam . No i koniecznie krem nagietkowy do rąk dr Schellera
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 07:02   #2810
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Holunia takie zakupy to ja lubię

Mi JMO świetnie robi na włosy(bez szamponów)a na twarzy bez szału.Moje serum z wit.C chyba nie robi nic
Jak to nic nie robi??? KOSZTUJE
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

a co jeszcze jest fajnego z alverde? jakieś perełki? jak ichnie szampony i odżywki?
wybór spory, a fajne są?
Z alverde pianka do włosów jest boska
Poza tym Cloche Ci napisała hity
Ja od siebie dodam, że mnie ich produkty do pielęgnacji włosów nie powaliły - są dobre, są fajne, ale nie oczekuj szału nie wiadomo jakiego. Nie twierdzę, że są kiepskie - wręcz przeciwnie, są dobre i napewno warto kupić, bo za takie pieniądze nic lepszego wśród szamponów, odżywek i masek raczej nie znajdziesz sympatycznie bardzo sie je uzywa.
Ale kręce..... ale wiesz co mam na mysli?
Grażynka - swięta racja! Dwufazowy płyn do demakijazu bardzo lubię
A może ja po prostu mam wygórowane wymagania.......
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

peelingu do stóp nie wzięłam, ale coś czuję, że poproszę próbkę do kolejnego zamówienia.
Daj znać jak masełko

Moje dzisiejsze mikro zakupy w zielarni stacjonarnej
Sylveco - krem do rąk - bardzo fajna gęsta konsystencja, delikatny słodkawy zapach rumianku z woskiem pszczelim( mnie się podoba). Bardzo odżywczy,ładnie sie wchłania, dobrze nawilża skórę i pozostawia delikatny film, SUPER

Stoba - mydło naturalne.
Ktoś wrzucił link do tych mydełek na wątku o mydłach i akurat znalazłam je w sklepie, więc postanowiłam przetestować

mydełko zapowiada sie super!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-10 o 07:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 07:58   #2811
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na szczęście translator daje radę. Wybieram tłumaczenie na angielski, a nie polski, bo jest dużo trafniejsze.


No właśnie! Trzeba sprostać wymaganiom takiego tytułu.
damy rade
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aga miej że litość



Effa nie polecam tego tuszu na rzęsach wyglada ładnie ale rozmazuje się i trudno go zmyć . Jeśli lubisz beżowo brązowe satynowe cienie to bardzo ładnie wyglądają te , płyn dwufazowy do demakijażu też bardzo polecam . No i koniecznie krem nagietkowy do rąk dr Schellera
dziekuje ja chyba skusze sie na ten jak bedzie http://www.dm.de/cms/servlet/segment...se_lashes.html lubie silikonowe szczoteczki
Kolorowych kosmetykow mam w brud takze poki nie zuzyje to nic nie kupuje a zajmie mi to chyba wieki bo mineraly sa mega wydaje wiec mozliwe ze moje wnuki jeszcze beda ich uzywac
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9763,calendula-handbalsam-balsam-do-rak-na-bazie-ziol-stara-wersja.html ten krem nagietkowy to rzeczywiscie taki hit? bo widze wysoko alkohol no i parabeny

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak to nic nie robi??? KOSZTUJE

Z alverde pianka do włosów jest boska
Poza tym Cloche Ci napisała hity
Ja od siebie dodam, że mnie ich produkty do pielęgnacji włosów nie powaliły - są dobre, są fajne, ale nie oczekuj szału nie wiadomo jakiego. Nie twierdzę, że są kiepskie - wręcz przeciwnie, są dobre i napewno warto kupić, bo za takie pieniądze nic lepszego wśród szamponów, odżywek i masek raczej nie znajdziesz sympatycznie bardzo sie je uzywa.
Ale kręce..... ale wiesz co mam na mysli?
Grażynka - swięta racja! Dwufazowy płyn do demakijazu bardzo lubię
A może ja po prostu mam wygórowane wymagania.......


mydełko zapowiada sie super!
Mialam kilka wlosowych rzeczy z alverde i tez mnie jakos nie powalily na kolana. Mam zapas z iherba i tam mnie kusi kilka rzeczy wiec na razie wlosowa pielegnacje z alverde odpuszcze. Natomiast kupie sobie lakier do wlosow i roll on pod oczy bo takiego wynalazku jeszcze nie mialam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:08   #2812
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Mialam kilka wlosowych rzeczy z alverde i tez mnie jakos nie powalily na kolana. Mam zapas z iherba i tam mnie kusi kilka rzeczy wiec na razie wlosowa pielegnacje z alverde odpuszcze. Natomiast kupie sobie lakier do wlosow i roll on pod oczy bo takiego wynalazku jeszcze nie mialam
Piankę do włosów sobie weź, naprawde fajna
Lakier mam, ale jeszcze nie używałam.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Szampon luvos, którego próbke dostałam od Małgosi , jakoś tak...... no nie wiem
Myłam nim włosy dwa razy i niestety w obu przypadkach włosy następnego dnia miałam mniej ciekawe niż po niektórych szamponach pierwszego dnia są bardzo fajne, ale drugiego mocno klapnięte i nieświeże takie jakieś.....
Czy ja kiedykolwiek znajdę szampon, po którym moje włosy drugiego dnia będą tak ładne jakbym tego chciała a najlepiej żebym mogła myć co 3 dni.........
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:15   #2813
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
damy rade

dziekuje ja chyba skusze sie na ten jak bedzie http://www.dm.de/cms/servlet/segment...se_lashes.html lubie silikonowe szczoteczki
Kolorowych kosmetykow mam w brud takze poki nie zuzyje to nic nie kupuje a zajmie mi to chyba wieki bo mineraly sa mega wydaje wiec mozliwe ze moje wnuki jeszcze beda ich uzywac
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9763,calendula-handbalsam-balsam-do-rak-na-bazie-ziol-stara-wersja.html ten krem nagietkowy to rzeczywiscie taki hit? bo widze wysoko alkohol no i parabeny


Mialam kilka wlosowych rzeczy z alverde i tez mnie jakos nie powalily na kolana. Mam zapas z iherba i tam mnie kusi kilka rzeczy wiec na razie wlosowa pielegnacje z alverde odpuszcze. Natomiast kupie sobie lakier do wlosow i roll on pod oczy bo takiego wynalazku jeszcze nie mialam
Fajna ta szczoteczka od tuszu .
Krem do rąk naprawdę jest super . Kosztuje 1,45 eurosków więc jeśli nie przypadnie Ci do gustu nie wielka strata ale jak to było w kabarecie "będzie pani zadowolooona"
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:20   #2814
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Piankę do włosów sobie weź, naprawde fajna
Lakier mam, ale jeszcze nie używałam.
co prawda pianki nie uzywam, ale zawsze moge zaczac

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Fajna ta szczoteczka od tuszu .
Krem do rąk naprawdę jest super . Kosztuje 1,45 eurosków więc jeśli nie przypadnie Ci do gustu nie wielka strata ale jak to było w kabarecie "będzie pani zadowolooona"
No wydaje mi sie ze tusz moze byc ok, odzwyczailam sie od typowych grubych szczotek. Zapisze na liste rezerwowych jakby nie bylo czegos z mojej listy must have siostra chyba lekko sie zdziwi jak zobaczy moja liste
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:07   #2815
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czy ja kiedykolwiek znajdę szampon, po którym moje włosy drugiego dnia będą tak ładne jakbym tego chciała a najlepiej żebym mogła myć co 3 dni.........
Jakie życzenia
Obawiam się,że to mało możliwe,ale nadzieja....
Też bym chciała bardzo myć włoski co 3 dzień eh
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:13   #2816
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czy ja kiedykolwiek znajdę szampon, po którym moje włosy drugiego dnia będą tak ładne jakbym tego chciała a najlepiej żebym mogła myć co 3 dni.........
widzę że mamy te same marzenia włosowe

ja po raz pierwszy włosy miałam "lepsze " dnia drugiego po tej odżywce bez spłukiwania z AO Calaguala i myśle że dnia trzeciego też by wytrzymały
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:34   #2817
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jakie życzenia
Obawiam się,że to mało możliwe,ale nadzieja....
Też bym chciała bardzo myć włoski co 3 dzień eh
nadzieja matką poszukiwań chciałas napisać?
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
widzę że mamy te same marzenia włosowe

ja po raz pierwszy włosy miałam "lepsze " dnia drugiego po tej odżywce bez spłukiwania z AO Calaguala i myśle że dnia trzeciego też by wytrzymały
nie znam tej odżywki, ale mam jeszcze kilka odzywek i szamponów do przetestowania - może wśród nich będzie ta spełniająca marzenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:36   #2818
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale zatopione właściwie w samych olejach, więc ryzyko powstania formaliny zminimalizowane.
wlasnie wlasnie - podobno w srodowisku olejowym i jesli sie odpowiednio przechowuje, powinno byc "bezpiecznie". ale troszke zalatywac samoopalaczem na skorze bedzie... poza tym smarnelam sie raz w dm-ie i byl spoko. mysle, ze bedzie podobny do lavery

Effa, a co do kremu z nagietkiem, ten co byl podany, to to nie to - tzn opakowanie tak, ale sklad chyba baaaardzo stary. aktualny jest tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lekarskim.html
gdzies na szarym koncu troche silikonu, ale mozna mu to wybaczyc sprobowalabym na twoim miejscu tez krem do rak alverde z serii anti-age - pieknie pachnie jak cala seria i jest fajny do codziennego uzytku
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:37   #2819
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nadzieja matką poszukiwań chciałas napisać?

nie znam tej odżywki, ale mam jeszcze kilka odzywek i szamponów do przetestowania - może wśród nich będzie ta spełniająca marzenia
No ba!

Aniu a który szampon najbardziej przedłużył Ci świeżość włosów?
U mnie lavera i chyba wrócę do niej.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:43   #2820
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Wypróbowałam nowy tusz:
http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/41436
No niestety przełomu nie będzie, skład piękny, ale efekt delikatnie mówiąc naturalny, czyli marny.... Musiałam się nagimastykować szczoteczką, ale szału nie ma. Nadaje się idelanie do "make-up no make-up"
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.