Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 23:48   #1
costa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4

Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?


Hej! Mój problem jest nieco dziwny... nie myślałam że kiedyś będę na to narzekać, ale mimo mojej (jak wcześniej myślałam) dobrej kondycji nie nadążyłam za facetem. Jestem z nim dość krótko i nasze życie łóżkowe jest na etapie początkowym, ale do tej pory w zupełności go zadowalałam bez żadnych problemów i nie był tak wymagający jak dzisiaj...
Po prostu, nie miałam już sił... trwało to zbyt długo w różnych pozycjach po kilka razy i inne pieszczoty też nie przynosiły zamierzonego celu mojemu facetowi...
Co najdziwniejsze, mój facet był po dość dużej ilości wódki więc nie spodziewałam się że w ogóle coś z tego będzie, a tu takie coś...
I teraz moje pytanie brzmi, czy to możliwe że facet po dużej ilości alkoholu jest 'lepszy' i ciągle mu mało i mało i małoooo ? Jak dotychczas spotykałam się z wręcz przeciwnym zachowaniem. Podejrzewam, że to zachowanie może być spowodowane jakimiś środkami wspomagającymi (do których oczywiście facet nie chce się przyznać), jednak może się mylę i dlatego pytam Was Wizażanki czy to możliwe żeby po alkoholu być tak wyjątkowo sprawnym i niezaspokojonym?

Bo jak tak będzie już zawsze, to ja nie dam rady...
costa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:53   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Ech nie ma to jak brak zaufania.. Oczywiście, że po alkoholu facet wolniej dochodzi
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:59   #3
costa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Rozumiem, że wolniej... ale do tej pory byłam przekonana że po tak dużej ilości alkoholu wzwód nie jest aż TAKI i tak dłuuuuuugi (ponad godzina, strasznie intensywna godzina...). Najwidoczniej moi wcześniejsi partnerzy byli inni...
costa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 00:04   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Jeśli chodzi o długość, to zależy od stopnia znieczulicy po alkoholu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 02:49   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

To nie chodzi o to, że on jest "niezaspokojony" po alkoholu, ani że mu "ciągle mało", tylko o to, że alkohol częściowo "znieczula" na doznania. Doznania są słabsze, bodźce przytłumione, dlatego dłużej się dochodzi do orgazmu.

Raczej nie brał żadnych wspomagaczy Taka reakcja jest dość normalna. Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol), albo staje, ale stymulacja musi trwać dłużej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 07:48   #6
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol)
to by się zgadzało (chodź nie wiem tego z swojego doświadczenia nie miałem z tym problemu) ale jeden z kolegów zawsze jak popije to mu się język rozwiązuje i ciągle nam powtarza że po pijaku nie staje- wnioskuje że ma z tym poroblem
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:15   #7
himmel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Alkohol poprostu cześciowo znieczula, tak mnie się wydaje. Ja też nie mogłam dotrzymac tempa byłemy, kiedy to wypił za dużo. Tak, więc myśle, że nie ma się czym martwć.
himmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:56   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Tak jak dziewczyny napisały... Po alkoholu po prostu trudniej facetowi dojść także nie dorabiaj teorii
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:25   #9
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 112
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Z tą znieczulicą to fakt. Mój były facet, typowy 30 - sekundowiec, po alkoholu był w stanie uprawiać seks po 10 - 15 minut, co na trzeźwo udało nam się może z 2 - 3 razy podczas 2,5 - letniego związku. I więcej zaufania do partnera! Skoro mówi, że nie brał żadnych wspomagaczy, znaczy, że nie brał - skoro mu nie wierzysz, po co chodzisz z nim do łóżka?
28361a6f3ad076da1194a510c23b31d135d74533_62be2b666b6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:44   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, że on jest "niezaspokojony" po alkoholu, ani że mu "ciągle mało", tylko o to, że alkohol częściowo "znieczula" na doznania. Doznania są słabsze, bodźce przytłumione, dlatego dłużej się dochodzi do orgazmu.

Raczej nie brał żadnych wspomagaczy Taka reakcja jest dość normalna. Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol), albo staje, ale stymulacja musi trwać dłużej.

Rzeczowo i na temat. Cała prawda


Tak. btw. chodzisz z chłopakiem do łóżka a pogadać nie idzie? Już o braku zaufania nie wspominając...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:48   #11
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, że on jest "niezaspokojony" po alkoholu, ani że mu "ciągle mało", tylko o to, że alkohol częściowo "znieczula" na doznania. Doznania są słabsze, bodźce przytłumione, dlatego dłużej się dochodzi do orgazmu.

Raczej nie brał żadnych wspomagaczy Taka reakcja jest dość normalna. Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol), albo staje, ale stymulacja musi trwać dłużej.
To mój TŻ jest ewenementem. Bo po alkoholu to kończy w ciągu paru minut
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 21:45   #12
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

potwierdzam - mój eks po alkoholu dochodził o wiele wiele wolniej i jakiś diabeł w niego wstępował tak więc nie dorabiaj żadnej teorii do tego
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:01   #13
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, że on jest "niezaspokojony" po alkoholu, ani że mu "ciągle mało", tylko o to, że alkohol częściowo "znieczula" na doznania. Doznania są słabsze, bodźce przytłumione, dlatego dłużej się dochodzi do orgazmu.

Raczej nie brał żadnych wspomagaczy Taka reakcja jest dość normalna. Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol), albo staje, ale stymulacja musi trwać dłużej.


Znam takiego jednego faceta! DLATEGO ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIĄ.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:42   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez costa90 Pokaż wiadomość
Hej! Mój problem jest nieco dziwny... nie myślałam że kiedyś będę na to narzekać, ale mimo mojej (jak wcześniej myślałam) dobrej kondycji nie nadążyłam za facetem. Jestem z nim dość krótko i nasze życie łóżkowe jest na etapie początkowym, ale do tej pory w zupełności go zadowalałam bez żadnych problemów i nie był tak wymagający jak dzisiaj...
Po prostu, nie miałam już sił... trwało to zbyt długo w różnych pozycjach po kilka razy i inne pieszczoty też nie przynosiły zamierzonego celu mojemu facetowi...
Co najdziwniejsze, mój facet był po dość dużej ilości wódki więc nie spodziewałam się że w ogóle coś z tego będzie, a tu takie coś...
I teraz moje pytanie brzmi, czy to możliwe że facet po dużej ilości alkoholu jest 'lepszy' i ciągle mu mało i mało i małoooo ? Jak dotychczas spotykałam się z wręcz przeciwnym zachowaniem. Podejrzewam, że to zachowanie może być spowodowane jakimiś środkami wspomagającymi (do których oczywiście facet nie chce się przyznać), jednak może się mylę i dlatego pytam Was Wizażanki czy to możliwe żeby po alkoholu być tak wyjątkowo sprawnym i niezaspokojonym?

Bo jak tak będzie już zawsze, to ja nie dam rady...
Nie "sprawniejszy" "lepszy" "niezaspokojony", tylko sniety po alko po prostu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:11   #15
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to, że on jest "niezaspokojony" po alkoholu, ani że mu "ciągle mało", tylko o to, że alkohol częściowo "znieczula" na doznania. Doznania są słabsze, bodźce przytłumione, dlatego dłużej się dochodzi do orgazmu.

Raczej nie brał żadnych wspomagaczy Taka reakcja jest dość normalna. Po alkoholu zwykle albo w ogóle "nie staje" (to chyba przy większej dawce jeszcze i trochę zależnie od wrażliwości na alkohol), albo staje, ale stymulacja musi trwać dłużej.
otóż to
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:42   #16
MarilynnM
Przyczajenie
 
Avatar MarilynnM
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 26
GG do MarilynnM
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Heheh, ja sama miałam problem żeby po alkoholu dojść (seks oralny), więc trwało to długo, lecz nie czułam jakiegoś większego podniecenia. Wręcz odwrotnie.
MarilynnM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:59   #17
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
potwierdzam - mój eks po alkoholu dochodził o wiele wiele wolniej i jakiś diabeł w niego wstępował tak więc nie dorabiaj żadnej teorii do tego
mój TŻ tak samo..wolno dochodzi po alkoholu...
tylko ze ja się tak nie męczę....delikatnie daję do zrozumienia żeby kończył bo0 mu tu zemdleję zreszta ja nigdy nie lubiałam zbyt długiego seksu.....wolę krócej ale częsciej
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:53   #18
Skolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 65
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

U mnie to samo po wypiciu alkoholu to końca nie widać z tym że jak koleżanka wyżej daje partnerowi to do zrozumienia bo bym się wykończyła albo poprostu zmieniam pozycję na tą w której on najszybciej dochodzi i sprawa się po trochu się rozwiązuje
Skolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:02   #19
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: Zbyt długi stosunek, czy to możliwe...?

To zależy od danego "osobnika" Ja mam np. tak:
2 piwa, 1-2 whisky, 3-4 kieliszki wina lub 1-2 wódki - Żona się cieszy, ja się cieszę
Powyższe
x2 = Żona się cieszy, ja się trochę męczę, trwa wszystko dłużej i mam słabszy, znacznie słabszy orgazm
x4 = Oboje się męczymy, to nie ma sensu - drzemię z 2-3 godzinki, Żona mnie budzi, biorę prysznic i znowu się cieszymy

Aha, wódki nie piję w ogóle, więc powyższe dane należy traktować orientacyjnie.

Generalnie - "piłeś - nie jedź! piłeś dużo - śpij i zostaw TŻ w spokoju!"

Edytowane przez krzysd
Czas edycji: 2010-08-31 o 16:04
krzysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.