Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 13:41   #4651
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
nie odstawiaj póki co tylko dołącz nową pielęgnacje... i zobaczysz czy będa jakies pozytywne efekty .....potem możesz stosowac te masci na miejsca najbardziej problematyczne.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


...
ja najbardziej lubie serum od Babci Agafii do 35 lat,idealne na dzien pod makijaż. Generalnie kremy az mnie tak nie zachwyciły.
Bardzo dziękuję!
Ja mam lat dopiero 17, więc chyba nie dla mnie to serum.
Poszukam czegoś, poczytam wątki. Na razie kupię maść, włączę żel hialuronowy i oleje.

Bardzo dziękuję za pomoc!
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:28   #4652
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję!
Ja mam lat dopiero 17, więc chyba nie dla mnie to serum.
Poszukam czegoś, poczytam wątki. Na razie kupię maść, włączę żel hialuronowy i oleje.

Bardzo dziękuję za pomoc!
....
serum jak serum niczego mega działającego na poważniejsze wiekowe problemy tam nie ma,dla mnie to bardziej taki gęstrzy tonik. nie zawsze trzeba się kierowac wiekiem określonym przez producenta,a tym czego potrzebuje nasz skóra w danym momencie.
Często to co się zaniedba w młodym wieku np.ochrony przeciwsłonecznej filtrów,w pozniejszym wieku jest do nieodrobienia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:29
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:12   #4653
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...

We wcześniejszej części wątku z tego co pamiętam była Wizażanka z podobnym problemem,dobrałyśmy pielęgnacje i z tego co mówiła jest juz o niebo lepiej.
Hej
To o mnie mowa Każdy położony podkład piekł moją twarz.
Darko poleciła mi pielęgnację, za co jestem odromnie wdzięczna i jeszcze raz dziękuję

Stan mojej skóry polepszył się ja obecnie stosuję podkłady 3w1 Max Factor oraz E .L Douber wear light.
3w1 Max fF. w odcieniu 55 jest dla mnie za ciemny, a 47 brzydko ciemnieje, czy ktoś używał może odcienie 45 WARM ALMOND - czy nie ciemnieje?
(nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych, widziałam go na all)

I jeszcze chciałam podpytać czy ktoś próbował tego podkładu:
Lavera, Trend Sensitiv, Natural Liquid Foundation

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45363,trend-sensitiv-natural-liquid-foundation.html

na 1 z blogów dziewczyna prezentowała makijaż wykonany tym podkładem, bardzo ładnie wyglądał?Czy ktoś może podzielić się opinią na jego temat?


__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:34   #4654
PauUulaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Unhappy dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

szukam czegoś co by mi ładnie przykryło pryszcze i blizny potrądzikowe. jakiś czas temu mój stan skóry się strasznie pogorszył i po prostu nie mam wyjścia chodzi mi o jakiś naprawdę dobrze kryjący (najlepiej fluid lub coś o tej konsystencji), a zarazem mało widoczny. nie chcę, żeby już na pierwszy rzut oka było widać, że jestem ''upudrowana''... proszę... mam tydzień na znalezienie rozwiązania D:
nie jestem tu zbyt długo, więc przepraszam jeżeli tego typu pytania są nie na miejscu... nie wiedziałam
PauUulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:39   #4655
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Podkłady recenzujemy w oddzielnym dziale z zasady, tam są opinie co do krycia, trwałości wyglądu na skórze, ceny itd. - https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...&next=1&sort=6

Od siebie polecę Revlon Colorstay (najtaniej kupisz na Allegro, czasami w Hebe/Super Pharm są po 39 zł).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:46   #4656
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Od siebie dorzucę Estee Lauder Double Wear.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:04   #4657
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Polecam Vichy Dermablend.
__________________
Moja książkowa wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531631

Moje książkowe poszukiwanki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post30781037
apewu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 19:47   #4658
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

a ja gosh x-ceptional wear, wg mnie kryje lepiej niż revlon Colorstay
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 21:20   #4659
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 197
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Pharmaceris, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html ten konkretnie. U mnie krył lepiej niż np. Colorstay i bardzo, bardzo go lubię, planuję do niego wrócić, bo akurat też mam nagłe pogorszenie na twarzy... tylko lojalnie uprzedzam, że może po nim wystąpić świecenie się buzi
1567a8b4b76e6b6b1a91e1ef1e7de07d3f6cc549_5d5340f228f13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 21:22   #4660
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Revlon jest lżejszy niż Estee Lauder - jeśli natomiast będziesz miała wrażenie, że jest za ciężki - dodaj do niego odrobinę bazy (bez silikonu) lub lekkiego kremu.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 21:45   #4661
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

bb cream ze skin79 bezowa butla
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 22:14   #4662
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

a ja polecam lżejszy podkład, ale połączony z mocno kryjącym korektorem/podkładem świetnie kryje Dermacol, ale ja go stosuję jako korektor właśnie. Z tańszych, dobrze kryjących podkładów polecam Ingrid Ideal Face lub Mineral Silk&Lift - kryją wg mnie lepiej od Colorstay'a. U mnie Double Wear krył bardzo dobrze, ale widać go było na twarzy dość wyraźnie
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:59   #4663
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Pan Stik jest bardzo kryjący i ogólnie dostępny.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:26   #4664
pearl94
Przyczajenie
 
Avatar pearl94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Haj, ja mam pytanie na temat hmm... doboru podkładu tzn. używam maybeline afiniton i jestem z niego w miarę zadowolona jednak wkurza mnie strasznie jego konsystencja bo się po prostu rozlewa, wylewa, cipie i w ogóle nie mogę go nawet postawić na zakrętce bo po odkręceniu po prostu dużo produktu się wylewa. Może mi ktoś doradzić podobnie działający, podobne krycie itd. podkład ale o gęstszej konsystencji i w podobnej cenie dość rozsądnej będę bardzo wdzięczna
pearl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:37   #4665
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pearl94 Pokaż wiadomość
Haj, ja mam pytanie na temat hmm... doboru podkładu tzn. używam maybeline afiniton i jestem z niego w miarę zadowolona jednak wkurza mnie strasznie jego konsystencja bo się po prostu rozlewa, wylewa, cipie i w ogóle nie mogę go nawet postawić na zakrętce bo po odkręceniu po prostu dużo produktu się wylewa. Może mi ktoś doradzić podobnie działający, podobne krycie itd. podkład ale o gęstszej konsystencji i w podobnej cenie dość rozsądnej będę bardzo wdzięczna
....
nasunęła mi sie refleksja,że jak ktos juz wynajdzie podkład dobrze dopasowany do niego,to niech sie go trzyma,a niekomfortowa tubka to ostatnie o co powinien sie czepiac...prawda Dziewczyny?
a tak serio,nie możesz go w cos przelać? jakas buteleczka z pąpka po innym kosmetyku,kremie..?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:23   #4666
pearl94
Przyczajenie
 
Avatar pearl94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Możliwe że spróbuje. Jednak chciałam go zastąpić czymś gęstszym(nie czepiam się tubki tylko konsystencji), jestem zdania że kosmetyki powinno się używać z przyjemnością, a jego stosowanie nie jest dla mnie komfortowe więc szukam czegoś innego
pearl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:06   #4667
Katrina_88
Przyczajenie
 
Avatar Katrina_88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Polecam gosh x-ceptional wear, fluid intensywnie kryjący z linii pharmaceris, ewentualnie Revlon color stay.
Katrina_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:57   #4668
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Question Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam pytanie odnośnie koloru podkładu. Otóż jestem fanką formuły/konsystencji podkłady revlon colorstay do cery mieszanej. Niestety mam duży problem z dobraniem koloru. Najjaśniejszy kolor jest dla mnie zdecydowanie za jasny i za różowy, ten buff jest również zdecydowanie za jasny ale już bardziej mi pasuje bo wpada w żółty kolor natomiast 180 jeśli chodzi o 'ciemność' jest w miarę w porządku ale jednak odcina mi się od szyi bo jest za beżowy, przydałoby się żeby wpadał bardziej w żółty. Czy ktoś wie gdzie znajdę odcień odpowiadający buff ale trochę ciemniejszy i oczywiście o formule revlonu colorstay?
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:57   #4669
daria788b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Cytat:
Napisane przez PauUulaaa Pokaż wiadomość
szukam czegoś co by mi ładnie przykryło pryszcze i blizny potrądzikowe. jakiś czas temu mój stan skóry się strasznie pogorszył i po prostu nie mam wyjścia chodzi mi o jakiś naprawdę dobrze kryjący (najlepiej fluid lub coś o tej konsystencji), a zarazem mało widoczny. nie chcę, żeby już na pierwszy rzut oka było widać, że jestem ''upudrowana''... proszę... mam tydzień na znalezienie rozwiązania D:
nie jestem tu zbyt długo, więc przepraszam jeżeli tego typu pytania są nie na miejscu... nie wiedziałam
Najlepszy kryjący jest Vichy derma blend Naprawde polecam ;-)
daria788b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 14:05   #4670
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pearl94 Pokaż wiadomość
Możliwe że spróbuje. Jednak chciałam go zastąpić czymś gęstszym(nie czepiam się tubki tylko konsystencji), jestem zdania że kosmetyki powinno się używać z przyjemnością, a jego stosowanie nie jest dla mnie komfortowe więc szukam czegoś innego
No nie wiem, dla mnie to troszke naciagane. Skoro znalazłaś pasujacy podklad to sie go trzymaj ja tez uzywam bardzo rzadkiego, wodnistego podkladu i owszem, wolalabym jakis kremowy i milszy ale efekt mi to rekompensuje, najwazniejsze jest to jak wyglada i jak czujesz go na skorze, bo nosisz go przeciez kilka godzin, a nakladanie o chwila
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:09   #4671
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Mag1993 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie koloru podkładu. Otóż jestem fanką formuły/konsystencji podkłady revlon colorstay do cery mieszanej. Niestety mam duży problem z dobraniem koloru. Najjaśniejszy kolor jest dla mnie zdecydowanie za jasny i za różowy, ten buff jest również zdecydowanie za jasny ale już bardziej mi pasuje bo wpada w żółty kolor natomiast 180 jeśli chodzi o 'ciemność' jest w miarę w porządku ale jednak odcina mi się od szyi bo jest za beżowy, przydałoby się żeby wpadał bardziej w żółty. Czy ktoś wie gdzie znajdę odcień odpowiadający buff ale trochę ciemniejszy i oczywiście o formule revlonu colorstay?
...
hmmm...jeżeli revlon Ci w zupełnosci odpowiada formułą to najlepiej mieć 2 odcienie revlona i je sobie mieszać ze sobą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:13   #4672
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A zna ktoś może jakiś podkład z wyraźnie żółtymi tonami inny niż revlon cs? Mam taką dziwną karnacje że wyraźnie widać u mnie ten ton żółty i mam ogromny problem z doborem podkładu a nie lubię aplikować go na szyję. Chciałabym znaleźć coś co nie będzie mi sie odcinało od szyi.
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:42   #4673
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie każdego stać na dwie butle podkładu..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:03   #4674
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie każdego stać na dwie butle podkładu..
no tak,ale taniej nie wychodzi kupowanie w ciemno kolejnych nieudanych podkładów,,,jak juz sie znajdzie odpowiedni to moim zdaniem warto zainwestowac,zwłaszcza,ze revlona mozna dostac w sieci za niecałe 30zł.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:41   #4675
quatrinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Estee Lauder Double Wear!!! Niezastąpiony! Mistrzostwo! jednak cena to około 170 zł...
quatrinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:30   #4676
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
podkładu Ci konkretnego nie doradze,dlatego,że chce zwrócić uwagę,że najprawdopodobniej Twój problem z nadwrażliwoscią skóry bierze się z leczenia antytrądzikowego...dopóki po zakonczeniu leczenia nie odbudujesz warstwy ochronnej na swojej skórze każdy podkład i krem po nałożenieu będzie piekł i podrażniał.... narazie proponuje dokupic sobie koniecznie BEPANTHEN ,ale Krem,nie maść...i stosowac go pod Cetaphil lub zamiast.

We wcześniejszej części wątku z tego co pamiętam była Wizażanka z podobnym problemem,dobrałyśmy pielęgnacje i z tego co mówiła jest juz o niebo lepiej.
myslisz ze KREM BEPANTHEN sprawi ze skora odbuduje poprzednia warstwe ochronna zniszczona leczeniem tradziku ? czy cos innego bardziej pomoze? i Bepanthen krem nakladac na dzien i noc,czy on nie pozapycha skory nie bedzie za ciezki dla niej ? darko1 mast na mylsi ten krem BEPANTHEN sensiderm creme ?? http://www.apo-discounter.pl/bepanth...4a463bfa46f315

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-02-19 o 19:49
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:49   #4677
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Mag1993 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie koloru podkładu. Otóż jestem fanką formuły/konsystencji podkłady revlon colorstay do cery mieszanej. Niestety mam duży problem z dobraniem koloru. Najjaśniejszy kolor jest dla mnie zdecydowanie za jasny i za różowy, ten buff jest również zdecydowanie za jasny ale już bardziej mi pasuje bo wpada w żółty kolor natomiast 180 jeśli chodzi o 'ciemność' jest w miarę w porządku ale jednak odcina mi się od szyi bo jest za beżowy, przydałoby się żeby wpadał bardziej w żółty. Czy ktoś wie gdzie znajdę odcień odpowiadający buff ale trochę ciemniejszy i oczywiście o formule revlonu colorstay?
Tutaj dziewczyna pisze o rozjaśnianiu podkładu. Wspomina też o żółtej bazie, więc może się przyda.:P http://all-about-elle.blogspot.com/2...kad-vol-2.html
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:59   #4678
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
myslisz ze KREM BEPANTHEN sprawi ze skora odbuduje poprzednia warstwe ochronna zniszczona leczeniem tradziku ? czy cos innego bardziej pomoze? i Bepanthen krem nakladac na dzien i noc,czy on nie pozapycha skory nie bedzie za ciezki dla niej ? darko1 mast na mylsi ten krem BEPANTHEN sensiderm creme ?? http://www.apo-discounter.pl/bepanth...4a463bfa46f315
....
o tym mówię,zwykły krem bez dodatków http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...FUaN3godZFgAyw

on ma wodnistą konsystencję,więc mozna go stosowac pod inne tresciwsze kremy...ja go stosuje jako dodatkowa warstwa kojąco-lecząco-łagodząca... nie zapycha ,dla mnie to priorytet.
i na noc i na dzien,w zależnosci od tego co skóra potrzebuje.
Do odbudowania skóry przyda sie cos tresciwszego...jak to co podałam we wcześniejszej wypowiedzi...napewno bym nie rezygnowała z oliwki+żel hial. przynamniej co drugą noc.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-19 o 20:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:17   #4679
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Ja także polecam raczej zestaw "normalny podkład + bardzo dobry korektor". Zamiast kupować podkład EL Double Wear polecam zainwestować w korektor z tej serii (lub np. MAC). Jak dla mnie nawet najbardziej kryjący podkład nie da tak nieskazitelnej cery jak lżejszy podkład + dobrze dopasowany, porządny korektor.

A z podkładów osobiście bardzo lubię wymieniony już wcześniej Pharmaceris (delikatny podkład kryjący). Ma wady (dość łatwo się ściera), ale jest delikatny dla skóry, nie ciemnieje i nie zapycha jak np. Revlon Colorstay. W moim przypadku krycie przy delikatnej warstwie podkładu jest średnie, przy mocniejszej - lepsze niż RC.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:00   #4680
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
o tym mówię,zwykły krem bez dodatków http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...FUaN3godZFgAyw

on ma wodnistą konsystencję,więc mozna go stosowac pod inne tresciwsze kremy...ja go stosuje jako dodatkowa warstwa kojąco-lecząco-łagodząca... nie zapycha ,dla mnie to priorytet.
i na noc i na dzien,w zależnosci od tego co skóra potrzebuje.
Do odbudowania skóry przyda sie cos tresciwszego...jak to co podałam we wcześniejszej wypowiedzi...napewno bym nie rezygnowała z oliwki+żel hial. przynamniej co drugą noc.
dzieki bardzo !! czyli lepiej sprawdzi sie zwykly krem bepanthen niz ten bepanthen sesiderm creme
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.