Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 22:27   #2911
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja se teraz mysle, ze to jednak duze opakowania i chyba nie ma co narazac sie na przechwyt. Zamawiamy osobno? Bo ja jestem zdecydowana. Rany, kiedys w londynie 30 funtow to puszczalam jednego wieczoru w pubie na samego rozchodniaczka! a na mineralki ma mi byc szkoda? w dodaktu takie atrakcyjne
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:30   #2912
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja se teraz mysle, ze to jednak duze opakowania i chyba nie ma co narazac sie na przechwyt. Zamawiamy osobno? Bo ja jestem zdecydowana. Rany, kiedys w londynie 30 funtow to puszczalam jednego wieczoru w pubie na samego rozchodniaczka! a na mineralki ma mi byc szkoda? w dodaktu takie atrakcyjne
Przesyłka osobno czy razem nie robi aż tak wielkie różnicy : 10.65 za dwie sztuki I czekam ,aż mi dadzą odpowiedź Będzie śmiesznie jak mi zaproponują dwa różne odcienie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 07:25   #2913
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

W końcu dorwałam się do mich pierwszych próbek minerałkowych!

I po pierwszych testach mogę powiedzieć tyle, że jestem zachwycona - nie mam żadnej wprawy w nakładaniu sypkich podkładów, a moja buzia i tak wygląda 10000 razy lepiej niż w jakimkolwiek płynnym fluidzie.

Przetestowałam póki co Lumiere i EDM.

Z Lumiere zupełnie nie trafiłam z LM Warm (zbyt pomarańczowy) i LM Beige w formule FF. Za to ten sam kolor (LM Beige) w formule VV okazał się naprawdę super - pięknie stopił się z moją cerą dając przy tym lekki glow. LM Neutral w formułach FF i VV jest za jasny i zbyt różowy jak dla mnie.

Z EGM nie podpasowały mi kolory Beige - Light Medium oraz Buff - Fairly Light Neutral. Mimo iż jasne w słoiczkach, na mojej buzi są zbyt ciemne i wyraźnie pomarańczowe. Natomiast najciemniejszy z nich - przynajmniej w słoiczku - Golden Light w formule Intensive okazał się już całkiem ładnym kolorkiem. Może mógłby być dosłownie ociupinke mniej żółty, ale generalnie nie widać go na mojej twarzy.

Kiedy na jednej połowie nosiłam LM Beige VV a na drugiej Light Golden, co do koloru nie widziałam żadnej różnicy. Tylko EGM daje u mnie matowe wykończenie a Lumiere lekki glow, ale w sumie oba mi się podobają

Minerałki nakładałam LH Kabuki, teraz dopiero planuję zakup Flat Topa.

Mam też 3 próbki z Joppa - po testach na ręce zupełnie odpada Light#2 - za żółty. Całkiem dobrze zlały się z kolorem nadgarstka Light#1 i Light Medium - wszystkie w formule Soft. Ale na twarzy będę testować jutro i też zdam relację.
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 11:09   #2914
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że poczekam grzecznie aż przylecą do Ciebie nowe próbaski Teraz telepatycznie będę wspierać pocztę, żebyś dostała przesyłkę jak najprędzej
Dobrze, że wspieralaś pocztę tak , jak myślałam dzisiaj doszła przesyłka jestem w euforii, tak jak obiecali dołożyli mi biały proch w dwóch formułach do ewentualnego rozjaśnainia odcienia i sporą ilość "tweekers" do przyciemniania odcienia.
Tak na szybko bez testów na buzi to wydaje mi się, że kolor Paris (dzisiaj dostałam próbkę0 byłyby dobry dla Ciebie, ale więcej napiszę jutro jak w domu dzisiaj potestuję. Obiecuję też zrobić zdjęcia, ale mam gości w domu i może być problem ...jak zacznę za dużo cudować z testami i zdjęciami to szwagier uzna ,że jestem wariatką


Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
W końcu dorwałam się do mich pierwszych próbek minerałkowych!
(...)
Przetestowałam póki co Lumiere i EDM.

Z Lumiere zupełnie nie trafiłam z LM Warm (zbyt pomarańczowy) i LM Beige w formule FF. Za to ten sam kolor (LM Beige) w formule VV okazał się naprawdę super - pięknie stopił się z moją cerą dając przy tym lekki glow. LM Neutral w formułach FF i VV jest za jasny i zbyt różowy jak dla mnie.

Z EGM nie podpasowały mi kolory Beige - Light Medium oraz Buff - Fairly Light Neutral. Mimo iż jasne w słoiczkach, na mojej buzi są zbyt ciemne i wyraźnie pomarańczowe. Natomiast najciemniejszy z nich - przynajmniej w słoiczku - Golden Light w formule Intensive okazał się już całkiem ładnym kolorkiem. Może mógłby być dosłownie ociupinke mniej żółty, ale generalnie nie widać go na mojej twarzy.

Kiedy na jednej połowie nosiłam LM Beige VV a na drugiej Light Golden, co do koloru nie widziałam żadnej różnicy. Tylko EGM daje u mnie matowe wykończenie a Lumiere lekki glow, ale w sumie oba mi się podobają

Coś mi się wydaje ,że firmy pomyliłaś patrząc po kolorach piszesz o EDM a nie EGM

skoro pasuje Ci LM Beige w formule VV z Lumiere to mamy bardzo zbliżony kolor cery (mi pasował także LM Warm z FF przyciemniany troszkę MB dlatego piszę, że zbliżony, jestech chyba trochę cieplejsza ) wiecj ja będziesz chciała testować EGM to będę pomocne moje typy
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:54   #2915
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No tak, oczywiście, że chodziło mi o EDM, nie wiem skąd ta literówka. Czyżby podświadomość?

Póki co nie chcę zamawiać próbek kolejnej firmy, bo dopiero co zaczęłam przygodę z tymi dwiema. Ale jeśli się kiedyś skuszę, to na pewno skorzystam z kolorystycznych sugestii

Po kilku godzinach stwierdzam, że Lumiere wygląda na mnie lepiej niż EDM, który trochę się waży przy skrzydełkach nosa. A Lumiere jak skała
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:13   #2916
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Foxxy, zamowilas to After? ja chce, ale ciagle dumam nad kolorem. Moje rozterki dotycza Bisque, Ivory i Tan, sklaniam sie jednak ku Ivory
Napisalam do nich maila, ze pasuje mi becky z EG, zalaczylam zdjecie i czekam co mi odpowiedza
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:23   #2917
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxxy, zamowilas to After? ja chce, ale ciagle dumam nad kolorem. Moje rozterki dotycza Bisque, Ivory i Tan, sklaniam sie jednak ku Ivory
Napisalam do nich maila, ze pasuje mi becky z EG, zalaczylam zdjecie i czekam co mi odpowiedza

Hahaha ja też dumam Wczoraj o mało co się przez Afterglow nie rozgorączkowałam od tego patrzenia w ekran

Dziś mi odpisali z UK, że obadali Winged Butter i, że na ich oko to mi pasuje Ivory albo Beige ... i troche się skołowałam i nie wiem !! Czekam na odpowiedź z USA . Mi jakoś bardziej pasuje Tan, albo Sand patrząc na winged butter i ich zdjęcia . Nigdzie nie ma swatchy więc kiepsko ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 14:29   #2918
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja na razie nie mam czasu ani oszczczednosci na kupowanie kolejnych probek. A w zasadzie to jak bym chciala, to bym miala ale bardziej przerazaja mnie ceny pelnowymiarowych opakowan tych podkladow Lauressow i innych Afterglowow Moze jak do was podochodza, to podzielicie sie jakimis maciupenkimi odsypeczkami bardzo jasnych, zoltych proszkow?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:33   #2919
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Hahaha ja też dumam Wczoraj o mało co się przez Afterglow nie rozgorączkowałam od tego patrzenia w ekran

Dziś mi odpisali z UK, że obadali Winged Butter i, że na ich oko to mi pasuje Ivory albo Beige ... i troche się skołowałam i nie wiem !! Czekam na odpowiedź z USA . Mi jakoś bardziej pasuje Tan, albo Sand patrząc na winged butter i ich zdjęcia . Nigdzie nie ma swatchy więc kiepsko ...
winged butter to ich ivory ??
o matko, to ja raczej w ciemno u nich nic nie zamówię,bo na bank nie trafię z kolorem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:44   #2920
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
winged butter to ich ivory ??
o matko, to ja raczej w ciemno u nich nic nie zamówię,bo na bank nie trafię z kolorem
Mniemam,że brali pod uwagę zdjecie ze Stronki EDM a stąd do ivory juz blisko.. Winged butter jest jednak bardziej żółty niż brzoskwiniowy jakby sugerowało zdjecie. Wysłałam im fotke robionego przeze mnie swatcha i niech dumają nad kolorem dla mnie jeszcze raz
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 15:21   #2921
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja tez dostalam odpowiedz, ale wymienilam im kolor podpisany "EDM" i nie skumali ze to Everyday Minerals, zreszta zdjecia jakie im wkleilam (Linen i Becky z EG) sa bez sensu, na fotach to dwa zupelnie rozne kolory, odlegle od siebie lata swietlne. Pisali mi, ze z opisu powinnam miec Ivory albo Tan.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 15:28   #2922
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez dostalam odpowiedz, ale wymienilam im kolor podpisany "EDM" i nie skumali ze to Everyday Minerals, zreszta zdjecia jakie im wkleilam (Linen i Becky z EG) sa bez sensu, na fotach to dwa zupelnie rozne kolory, odlegle od siebie lata swietlne. Pisali mi, ze z opisu powinnam miec Ivory albo Tan.
No to jest bardzo ciekawe Może oni mają kostkę dwudziestościenną i rzucają dwa razy i podają kolory jak ktoś zapyta. Albo robią jakieś symulacje

O właśnie dostałam odpowiedź z Uk po raz drugi - mówią, że na podstawie moich zdjęć uważają , że powinien to być Beige. Pani powiedziała , że dobiera kolor średnio 15-30 razy tygodniowo i że ma nieco rozezniania Zachęcają do wysłania próbki do nich .
Hmm może tak zrobię

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-03-04 o 15:36
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 15:55   #2923
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wydaje mi sie ze ich kolory sa dosc ciemne. Bo i ci z uk, i z usa namawiaja mnie na ivory, chociaz zdjecie EG ktore im wyslalam jest dosc ciemne. A przy Ivory jest napisane, ze to odcien "very light". Chyba wezme to Ivory. Chce jasny kolor z odrobina zolci. Tylko mam nowa zagwostke. Okazuje sie, ze przy kupnie ze strony Afterglow amerykanskiej, mozna zwrocic podklad jesli kolor nie pasuje i wymienic na inny. To by bylo niezle, ale wydam sporo na przesylki i jeszcze dwa razy ryzykuje zaginiecie paczki. Hmm, hmmm, hmmmm.......

EDIT:
no jasne, tym bardziej ze ze strony usa nie wysylaja do pl

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-04 o 16:02
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:08   #2924
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pranie mówiłam, zeby zamaiwac z ECOZEn

http://www.ecozenboutique.com/catalog.php?category=35

W miare Tanio - choć przy EDM to normalnie burżujstwo
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:23   #2925
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny te minerały Afterglow chyba faktycznie są dość ciemne. Spójrzcie jeszcze raz na zdjęcia kuseczki. Ona używa odcienia cameo czyli najjaśniejszego z różowymi tonami, a sama wcale taka bardzo jasna nie jest. Obawiam się teraz, czy najjaśniejszy odcień żółty pearl nie był by dla mnie za ciemny.

BTW zdjęcie podkładu zamieszczone przez kuseczkę u mnie wygląda identycznie jak to na stronie eco zen. Jak u was monitory też tak pokazują, to będzie wam łatwo dobrać kolor, bo to znaczy że fotki pokazują rzeczywisty odcień podkładu.

Pranie dla ciebie to ja bym dobrała porcelain lub ivory.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:28   #2926
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

U mnie tez jest identyczny.
Ale Kuseczka pisala, ze ten odcien jest dla niej troche za jasny.
Frantic, gdybym dobierala tylko do twarzy, to wzielabym Porcelain i to byl moj pierwszy wybor. Ale dzisiaj przyklad Lauress wyraznie pokazal, ze nigdy nie bede dobrze wygladala z twarza odcinajaca sie od zoltawej i jasnej szyi. Pada wiec na Ivory, a jak bedzie za zolty, to sprezentuje Tobie, a Ty sobie rozjasnisz tymi patentami od Kobietki, ktore dostala z EG
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:37   #2927
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Czyli wychodzi na to, że już po raz kolejny pada u Ciebie typ ivory, więc zapewne on będzie najlepszy. Więc to do Ciebie będę się uśmiechać o próbkę do testów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:04   #2928
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mała_kobietko, długo nie wytrzymałam To jest jak nałóg! Pierwsze próbki u mnie a już ciekawią mnie kolejne firmy.

Czy byłabyś tak dobra i podpowiedziała mi, co w EGM może być podobne do LM Beige w formule VV (Lumiere)? Po całym dniu Lumiere pasuje mi bardziej niż EDM Golden Light, choć może kolor mógłby być dosłownie odrobinkę mniej żółty, bo chyba trochę mi ciemnieje na twarzy po kilku godzinach. Ale w sumie jest ok.

Warto jednak mieć trochę porównania przed zamówieniem pełnego opakowania, bo wydaje mi się, że skoro minerałów używa się tak niewiele, to duże opakowanie musi wystarczyć przynajmniej na pół roku!
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:20   #2929
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dobrze, że wspieralaś pocztę tak , jak myślałam dzisiaj doszła przesyłka jestem w euforii, tak jak obiecali dołożyli mi biały proch w dwóch formułach do ewentualnego rozjaśnainia odcienia i sporą ilość "tweekers" do przyciemniania odcienia.
Tak na szybko bez testów na buzi to wydaje mi się, że kolor Paris (dzisiaj dostałam próbkę0 byłyby dobry dla Ciebie, ale więcej napiszę jutro jak w domu dzisiaj potestuję. Obiecuję też zrobić zdjęcia, ale mam gości w domu i może być problem ...jak zacznę za dużo cudować z testami i zdjęciami to szwagier uzna ,że jestem wariatką
To super, teraz przyjmuj gości Jutro na spokojnie przyjrzysz się im i opiszesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 21:27   #2930
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
No tak, oczywiście, że chodziło mi o EDM, nie wiem skąd ta literówka. Czyżby podświadomość?

Póki co nie chcę zamawiać próbek kolejnej firmy, bo dopiero co zaczęłam przygodę z tymi dwiema. Ale jeśli się kiedyś skuszę, to na pewno skorzystam z kolorystycznych sugestii
no to się uśmiałam patrząc na post poniżej
Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
mała_kobietko, długo nie wytrzymałam To jest jak nałóg! Pierwsze próbki u mnie a już ciekawią mnie kolejne firmy.

Czy byłabyś tak dobra i podpowiedziała mi, co w EGM może być podobne do LM Beige w formule VV (Lumiere)? Po całym dniu Lumiere pasuje mi bardziej niż EDM Golden Light, choć może kolor mógłby być dosłownie odrobinkę mniej żółty, bo chyba trochę mi ciemnieje na twarzy po kilku godzinach. Ale w sumie jest ok.

Warto jednak mieć trochę porównania przed zamówieniem pełnego opakowania, bo wydaje mi się, że skoro minerałów używa się tak niewiele, to duże opakowanie musi wystarczyć przynajmniej na pół roku!
z formuły YG wydaje mi się ,że Laurent, ale poczeja aż potestuję na twarzy zamówiłam Trish i Roselyn są troche za jasne ale dodali mi w ramach ściemniaczy Caroline z zółtej rodziny do zciemnienia Trish z rodziny beżowej i Whitley do zaciemnienia rodziny żółtej(Roselyn)...dobre rozwiazanie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To super, teraz przyjmuj gości Jutro na spokojnie przyjrzysz się im i opiszesz
wrzucam fotki .........jutro więcej wrażeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paris_Namina.jpg (16,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Roselyn_Trish.jpg (16,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tweekers.jpg (15,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Light Terracotta.jpg (17,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lauren_deAnna.jpg (16,3 KB, 21 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:37   #2931
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O rany, wzielas ten gel primer! zaczajam sie na niego.. Kobietko, blagam, naloz go jutro! strasznie Ci zazdroszcze Ale milo z ich strony ze Ci dodali te sciemniacze. Lubie EG
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:45   #2932
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
no to się uśmiałam patrząc na post poniżej


z formuły YG wydaje mi się ,że Laurent, ale poczeja aż potestuję na twarzy zamówiłam Trish i Roselyn są troche za jasne ale dodali mi w ramach ściemniaczy Caroline z zółtej rodziny do zciemnienia Trish z rodziny beżowej i Whitley do zaciemnienia rodziny żółtej(Roselyn)...dobre rozwiazanie


wrzucam fotki .........jutro więcej wrażeń
Dziękuję za zdjęcia To czekam z niecierpliwością na recenzje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:50   #2933
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przeklejam mojego posta dla Hexxany, bo on jednak byl na plotkach, a nie tutaj:


Hexx
, w wolnej chwili, jesli ja znajdziesz, rozszyfrowalabys prosze sklad organiczno-mineralnego podkladu Afterglow? Tzn. same skladniki znam, ale co mozna osiagnac uzywajac takich mineralow z dodatkiem ekstraktow roslinnych itp.?

mica, titanium dioxide (77891), iron oxide (77491, 77492, 77499), citrus grandis (organic grapefruit) seed extract*, rosmarinus officinalis (organic rosemary) extract*, inulin, vitis vinifera (organic grape) seed extract*, simmondsia chinensis (organic jojoba) extract*, (Citral), (Limonene), (Linalool)

Dziekuje!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:50   #2934
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, wzielas ten gel primer! zaczajam sie na niego.. Kobietko, blagam, naloz go jutro! strasznie Ci zazdroszcze Ale milo z ich strony ze Ci dodali te sciemniacze. Lubie EG
też ich lubię w sumie wyszło ,że mam więcej podkładu za mniejszą kaskę bo gdbybym miała odcień idealny to wyszłoby mniej gram a tak domieszam i będzie więcej, a za tweekersy nie dopłacałam. Odcień trochę jednak się zmienia w zależności od pory roku, specyfików używanych na buzię (witaminki C i innych cudów) więc to dobry pomysł.
Namieszam w dodatkowym słoiczku jakoś niewielką porcję na tydzień i ....potem następna. Zrobiłam mieszankę na jutro Roselyn + Whitley zobaczymy jak wyjdzie.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 00:11   #2935
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nie tylko Rhea mozna dostać w Polsce.
Jane Iredale też -> http://www.sklep.proteapolska.com.pl/shop

jeśli było, przepraszam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:41   #2936
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1128583 1]Nie tylko Rhea mozna dostać w Polsce.
Jane Iredale też -> http://www.sklep.proteapolska.com.pl/shop

jeśli było, przepraszam [/quote]
nie było
fajnie, że jest polska stronka, ale ceny wysokie i nie wiadomo za jaką ilość
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:09   #2937
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Też mam chęć na tego Afterglowa... pani z brytyjskiej strony poleca mi odcień Bisque - wyraźnie zaznaczyłam, że zależy mi na różowych podtonach, choć na fotkach Bisque wygląda raczej neutralnie. Dodatkowo zaproponowała mi mieszankę Bisque z Shell, który jest ciemniejszy od Bisque.
Jako poglądowe podałam jej EDM Multitasking i Peach - ale przecież kolor Peach na stronce EDM wygląda dość dramatycznie w porównaniu z rzeczywistością, więc może jednak będę raczej celować w Bisque niż Shell...
Strasznie mnie ten Afterglow kusi
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:07   #2938
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cześć.

Wczoraj zrobiłam pierwsze zamówienie z LILY LOLO, może wiecie jak długo się czeka na przesyłkę. Zamówiłam próbki - najjaśniejsze odcienie. Wcześniej używałam EM, i TBS ale potrzebuję zmiany. Padło na LL, nie wiem czy to dobry wybór - ja myślicie? . Idealnym kolorem z EDm był buff light neutral formuła intensive zmieszana z semi matte.
Już nie mogę się doczekać tych z LL.
Pozdrawiam.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:15   #2939
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Też mam chęć na tego Afterglowa... pani z brytyjskiej strony poleca mi odcień Bisque - wyraźnie zaznaczyłam, że zależy mi na różowych podtonach, choć na fotkach Bisque wygląda raczej neutralnie. Dodatkowo zaproponowała mi mieszankę Bisque z Shell, który jest ciemniejszy od Bisque.
Jako poglądowe podałam jej EDM Multitasking i Peach - ale przecież kolor Peach na stronce EDM wygląda dość dramatycznie w porównaniu z rzeczywistością, więc może jednak będę raczej celować w Bisque niż Shell...
Strasznie mnie ten Afterglow kusi
Margarita, wyjasnij to sobie jeszcze z ta kobieta. Bisque na stronie uk opisane jest jako rozowe podtony, ale juz na stronie usa wyraznie jako kolor neutralny. Kilka podobnych niescislosci wystepuje przy innych kolorach (chyba Porcelain). Zwrocilam im na to uwage, napisali ze sie tym zajma. Na bank rozowawe sa Cameo (bardzo jasny) i Shell (ciemniejszy)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 11:05   #2940
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Margarita, wyjasnij to sobie jeszcze z ta kobieta. Bisque na stronie uk opisane jest jako rozowe podtony, ale juz na stronie usa wyraznie jako kolor neutralny. Kilka podobnych niescislosci wystepuje przy innych kolorach (chyba Porcelain). Zwrocilam im na to uwage, napisali ze sie tym zajma. Na bank rozowawe sa Cameo (bardzo jasny) i Shell (ciemniejszy)
Napisałam jeszcze raz z prośbą o sprawdzenie Bisquita pod kątem rożowości/neutralności.

Druga opcja dla mnie to kupić Cameo i Shell i wymieszać, ale to już nieźle by mnie kosztowało
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.