Inglot - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 11:36   #2551
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Polecają do pudrów zresztą nie ma nawet co winić tej konkretnej dziewczyny, która mi doradzała- bo przy pędzlach do twarzy są teraz w ZT opisy i stoi jak wół produkty pudrowe czy jakoś tak, nic o podkładach. W każdym razie dzięki za odpowiedź pooglądam sobie jeszcze ten pędzel.

Co do podkładów- to wczoraj 2 razy przeszukiwałam wątek w tym celu, ale musiałam być półprzytomna bo dziś jakoś więcej postów widzę

Muszę też przyznać, że Inglot nieźle się rozwija- kiedyś nie kupiłabym podkładu tam (nawet o tym tu pisałam) ani pędzli, a teraz mnie kuszą Zresztą wczoraj oglądałam swoje pędzle i inglotowe wyglądają nieco lepiej od moich sephorowych. No nic, mam nadzieję, że mnie z tym podkłądem, jeśli go kupię, nie rozczarują.
Nastepnym razem popros pania w inglocie zeby zademonstrowala na tobie nakladanie rozu kremowego wlasnie duo-fibre i bedziesz i wedziala czy Ci pasuje.
Moje pedzle inglota tez wydaja mi sie fajniejsze niz sepfory, bo maja delikatniejsze wlosie, ale nie zawsze to jest plusem i dlatego zywal i inglota i sephory.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 12:58   #2552
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Inglot

A masz porównianie sephorowskich pędzli do twarzy z inglotowymi ? Ja mam z sephory 49 XL do pudru, 44 do brązera- i z tych 2 jestem bardzo niezadowolona. Mam jeszcze 40 do różu ścięty i kabuki- te są ok. Mam też pędzel do podkładu, ale rzadko po niego sięgam. Ciekawa jestem, jak się sprawują te większe pędzle inglotowskie, na KWC przeważają b.dobre opinie.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:26   #2553
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
A masz porównianie sephorowskich pędzli do twarzy z inglotowymi ? Ja mam z sephory 49 XL do pudru, 44 do brązera- i z tych 2 jestem bardzo niezadowolona. Mam jeszcze 40 do różu ścięty i kabuki- te są ok. Mam też pędzel do podkładu, ale rzadko po niego sięgam. Ciekawa jestem, jak się sprawują te większe pędzle inglotowskie, na KWC przeważają b.dobre opinie.
Ano mam
Mam chyba pol na pol pedzli sephory i inglota. Wnoisek jest taki ze inglotowe maja o wiele delikatniejsze wlosie, a sephorowe sa sztywniejsze. I o ile uwielbiam duzy pedzel do pudru inglota to juz np. sciety do rozu nie za bardzo bym mi pasowal, bo mam wypiekane roze ktorych nie nabralabym tak miekkim pedzlem jakie ma inglot. Ale miotelka sephory i 4SS lub 6SS maja juz podobe wlosie.
Jakbys chciala jeszcze jakies porownania to na PW i moze po swietach, bo wszystkich pedzli ze soba u rodzicow nie mam wiec nie pamietam numerkow.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 19:48   #2554
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Zestaw 6ciu pedzelkow w etui. Mam problem bo....niewiem 2ch rzeczy, i mam nadzieje, ze jakas dobra dusza mnie oswieci

1. pedzelek do ust jest twardy, pod wplywem mycia rozumiem , ze zmieknie tak ? Jakos inaczej sie pielegnuje takie pedzle czy jak ? Bo moj wczesniejszy do ust jest miekki,wiec niewiem?

2. Na ostatnim zdjeciu jest pedzel z syntetycznego twardego wlosia skosnie sciety...i. ...on jest rozumiem do brwi ? Bo do oczy chyba bylby z naturalnego co nie?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:01   #2555
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Inglot

Ishi, ile dałaś za taki zestawik ?
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:03   #2556
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Ishi, ile dałaś za taki zestawik ?
Dostalam od TŻ ale...cos mi sie wydaje ze miedzy 60 a 80. Aczkolwiek głowy nie dam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 20:24   #2557
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

a ja robie sobie odwyk od zakupow w inglocie.. wydaje tam fortune .. ostatnio troche sie zawiodlam, poniewaz kupilam dwie szminki... jedna z serii matt jasny bez zupelnie matowa i druga byla przeceniona tez jasny bez ale z drobinkami .. no i zaczyna sie problem : ta z serii matt strasznie zle sie naklada .. jest mega sucha i wysusza usta.. nie wiem co na to poradzic... dziewczyny ratujcie ..!
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 20:30   #2558
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MarilynMonroePL Pokaż wiadomość
a ja robie sobie odwyk od zakupow w inglocie.. wydaje tam fortune .. ostatnio troche sie zawiodlam, poniewaz kupilam dwie szminki... jedna z serii matt jasny bez zupelnie matowa i druga byla przeceniona tez jasny bez ale z drobinkami .. no i zaczyna sie problem : ta z serii matt strasznie zle sie naklada .. jest mega sucha i wysusza usta.. nie wiem co na to poradzic... dziewczyny ratujcie ..!
dobrze nawilzyc usta przed szminka ? Gruba warstwa pomadki nawilzajacej moze pomoze, ale chyba szminka nie bedzie przez to jakas super trwala
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 10:15   #2559
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Ishi, ile dałaś za taki zestawik ?
65 zl kosztuje

Ishi - tak, ten skosny pedzel jest do brwi
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:24   #2560
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

musze sie wam pochwalic .. kupilam dzis sobie cien perla 428 granatowy.. jest sliczny i kolezanka skorzystala i kupila za 5 zl vertigo tez w slicznym kolorze akurat pasuje mi do bluzki na sylwestrowwa impreze .. wiec jestem przeszczesliwa..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:31   #2561
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Inglot

dziewczyny! czy inglot ma glitery w swojej kolekcji?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:46   #2562
r_oksana
Przyczajenie
 
Avatar r_oksana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
dziewczyny! czy inglot ma glitery w swojej kolekcji?
wydaje mi się że nie ale nie jestem pewna ja orientuje się tam tylko w podkładach, który aktualnie już miesiąc testuje (AMC) i zakochałam się w pewnej super cielistej pomadce która tak jak było wyżej napisane wysusza usta ;/ przedwczoraj kupilam sobie również puder prasowany - zobaczymy jak się sprawdzi
r_oksana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:49   #2563
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
dziewczyny! czy inglot ma glitery w swojej kolekcji?
Ma takie w pudeleczkach, pisze chyba brokat do ciala i paznokci, albo brokat do zdobien. Niepamietam, aczkolwiek nie na każdym stoisku to widzialam.
A glitetrwy jak np. linery brokatowe to nie ma.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:52   #2564
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Są brokaty do ciała i oczu drobniutkie jak cienie i takie grubsze, jest kilkanaście na pewno do wyboru. Linery brokatowe też są Wiadomo, że na stoiskach może nie być takich rzeczy, ale w salonach są
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:04   #2565
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Są brokaty do ciała i oczu drobniutkie jak cienie i takie grubsze, jest kilkanaście na pewno do wyboru. Linery brokatowe też są Wiadomo, że na stoiskach może nie być takich rzeczy, ale w salonach są

Linery tyz sa? Babciu G., posłańcu dobrej nowiny
Widzialam kilka kolorowych linerów (tzn. tych w kałamarzu) i o te chodzi ?
One sa blyszczace,ale brokatu niepamietam ?
Dałaoby sie o fotke prosic ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:10   #2566
r_oksana
Przyczajenie
 
Avatar r_oksana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Inglot

Rzeczywiście na stoiskach jest o wiele mniej rzeczy myślałam że chodzi Ci o coś świecącego do oczu bo z takimi cudeńkami się nie spotkałam gdyż mam od dłuższego czasu jeden srebny eyeliner który trzyma baaaaardzo długo, niestety ja już nie pamiętam gdzie go kupowałam bo jest dosyć wydajny i mam go już hohohooo i jeszcze troche a w Inglocie przy kasie spotkałam się tylko tak jak dziewczyny wyżej wspomniały ze zdobieniami do paznokci
r_oksana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:49   #2567
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Inglot

kupiłam dziś dwa pędzle- 80HP i 11S. mam nadzieję, że będę potrafiła się nimi obsługiwać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 21:30   #2568
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Linery tyz sa? Babciu G., posłańcu dobrej nowiny
Widzialam kilka kolorowych linerów (tzn. tych w kałamarzu) i o te chodzi ?
One sa blyszczace,ale brokatu niepamietam ?
Dałaoby sie o fotke prosic ?
Chodzi o te w kałamarzu, ale one mogły stać w innym miejscu, razem z całą kolekcją lakierów i brokatów XL. Te linery mają nazwy od XL1 do XL7. Mogę zrobić zdjęcie XL6 bo tego aktualnie posiadam, jest z brokatem mieniącym się na niebiesko, ale nie jest to jakiś nachalny niebieski, tylko taki niebiesko biały :P ciężko to wyjaśnić, ale może na zdjęciu wyjdzie. Jutro rano postaram się zamieścić na wątku swatchowym (jakkolwiek się to pisze)
No i do brokatowych można też zaliczyć kilka z tych kolorowych, np. nr 27 taki srebrny, z drobniutko zmielonym brokatem i inne, ale nie pamiętam dokładnie
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 21:47   #2569
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
2. Na ostatnim zdjeciu jest pedzel z syntetycznego twardego wlosia skosnie sciety...i. ...on jest rozumiem do brwi ? Bo do oczy chyba bylby z naturalnego co nie?
Jak byłam w Inglocie i oglądałam zestaw z tym pędzlem to pani ekspedientka sama nie miała pojęcia do czego on może służyć, przyznała, że jakiś niewydarzony ten pędzel Ogólnie te pędzle z zestawów są moim zdaniem duuużo gorsze od pojedynczych.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 06:41   #2570
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Jak byłam w Inglocie i oglądałam zestaw z tym pędzlem to pani ekspedientka sama nie miała pojęcia do czego on może służyć, przyznała, że jakiś niewydarzony ten pędzel Ogólnie te pędzle z zestawów są moim zdaniem duuużo gorsze od pojedynczych.
narazie mi wszystkie pasuja Jedynie ten różu jeszcze sobie musze bardziej obcykac, bo jak roz jest mocniejszy to ten pedzelek robi placki . Ale znajde i na niego zastosowanie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:38   #2571
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Inglot

Ostatnio kupiłam w inglocie pędzel do podkładu 21T, a ponieważ nigdy wcześniej nie miałam takiego pędzla nie mam pojęcia jak go czyścić. Czy ten płyn do czyszczenia pędzli inglota sobie poradzi z podkładem? I jak często należy taki pędzel czyścić, trzeba po każdym użyciu?
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:50   #2572
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

ja tym plynem z inglota myje male pedzle (makijaz oczu) a duze myje w szamponie dla dzieci .. delikatnie wyciskam nadmiar wody i pozostawiam do wyschniecia w pozycji poziomej ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:21   #2573
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Inglot

Hej!

Tak na początek to mam pytanie dotyczące palet inglota pro 16. Są jeszcze dostępne? Nie mieszkam w Polsce, więc stąd takie pytanie. Nie lubię freedoma, bo nie odpowiada mi ułożenie jednego cienia przy grugim, gdyż podczas nabierania na pędzel cienie pylą się na inne. Pisałam do Inglota, ale nie otrzymałam odpowiedzi

Co do czyszczenia pędzli to osobiście polecam raczej odpowiednie preparaty (no 1 dla mnie to Mac i Clinique). Myjąc pędzel szamponem dla dzieci zniszczyłam pędzel do podkładu Podkład został na pędzlu, porobiły się grudki i trafił do kosza.

Macie może jakieś ulotki z Inglota na temat ich kosmetyków, które mogłybyście dla mnie zeskanować? Ja mam tylko o pędzlach, a chciałabym się coś więcej dowiedzieć, bo lecę do Polski w styczniu i muszę psychicznie męża nastawić na zakupy

Pozdrawiam!
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:05   #2574
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Inglot

Ale mi chodzi raczej o taką codzienną pielęgnację. Zamierzam używać tego pędzla codziennie, więc takie ciągłe mycie w szamponie mogłoby go zniszczyć. Czy można używać takiego pędzla na drugi dzień nawet gdy jest brudny, i czy ewentualnie mogłabym go czyścić tym płynem inglota?
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:19   #2575
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Inglot

Palety Pro16 są już chyba wycofane. Ja bym chciała w Inglocie kupić sobie podkład YSM, paletę cieni matowych pastelowych (coś takiego jak w załączniku), mały pędzelek do cieni (który był w niższej cenie przy zakupie paletki - mam nadzieję, że nadal tak jest) i skośny do linera. Może się jutro wybiorę
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:31   #2576
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi raczej o taką codzienną pielęgnację. Zamierzam używać tego pędzla codziennie, więc takie ciągłe mycie w szamponie mogłoby go zniszczyć. Czy można używać takiego pędzla na drugi dzień nawet gdy jest brudny, i czy ewentualnie mogłabym go czyścić tym płynem inglota?
Codzienna pielegncja to mycie pedzla po kazdym uzyciu. Najlepiej szmaponem i z wlasnego doswiadczenia wiem ze szampony dla dzieci moga byc za slabe. Jesli za dlugo zostawisz pedzel nie umyty to podklad zaschnie i bedzie trudno go odczyscic(szczegolnie jesli uzywasz revlona colorstay!). Pedzel sie nie niszczy podczas mycia! Zostal zaprojektowany do podkladu tzn ze wzieto pod uwage ze bedzie sie myc go codziennie.
Nie uzywa sie brudnego pedzla do podkladu/korektora, bo w produktach plynnych i kremowych szybciej rozwijaja sie bakterie.
Nakladanie brudnym pedzlem podkladu to prosty sposob na problemy z cera.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-12-30 o 17:32
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:39   #2577
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Codzienna pielegncja to mycie pedzla po kazdym uzyciu. Najlepiej szmaponem i z wlasnego doswiadczenia wiem ze szampony dla dzieci moga byc za slabe. Jesli za dlugo zostawisz pedzel nie umyty to podklad zaschnie i bedzie trudno go odczyscic(szczegolnie jesli uzywasz revlona colorstay!). Pedzel sie nie niszczy podczas mycia! Zostal zaprojektowany do podkladu tzn ze wzieto pod uwage ze bedzie sie myc go codziennie.
Nie uzywa sie brudnego pedzla do podkladu/korektora, bo w produktach plynnych i kremowych szybciej rozwijaja sie bakterie.
Nakladanie brudnym pedzlem podkladu to prosty sposob na problemy z cera.
Dziękuję Tego właśnie chciałam się dowiedzieć.
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 20:31   #2578
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Dziękuję Tego właśnie chciałam się dowiedzieć.
Ciesze sie ze pomoglam
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:44   #2579
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

dziewczyny a jakie sa ceny tych podkladow amc i ysm? szukam kolorystycznego zamiennika colorstay buff i 10h sleep nr 71... jestem zmeczona za ciemnymi podkladami
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:46   #2580
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Inglot

Dziewczyny mam pytanie o te cienie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-powiek.htm Czy one rzeczywiście kosztują 20 zł?? Jakie z tych cieni (chodzi mi o kolory) możecie polecić blondynce o jasnej cerze i niebieskich oczach?? Szukam czegoś na prezent dla takiej osoby.
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.