Włosomania w Anglii? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 19:30   #1
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377

Włosomania w Anglii?


Jeśli był taki temat - z góry przepraszam - starałam się znaleźć.
Czy byłby ktoś w stanie polecić mi sprawdzone kosmetyki do włosów dostępne w Anglii? Chodzi mi zarówno o szampony (bez silikonów) jak i odżywki (bez, lub z przyjaznymi silikonami), które warto sobie sprawić. Z wielką wdzięcznością poznam również jakieś porządne blogi angielskie, jeśli znacie i polecacie.
Dzięki!
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 20:49   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosomania w Anglii?

Najwięcej kosmetyków ekologicznych i bez silikonów znajdziesz w Holland & Barret. W Bootsie jest Naked (eko kosmetyki), do tego Organix (składy dość dobre, ale z silikonami), Ojon (dużo olejów i wyciągów w składzie), Bumble and Bumble, np szampon kokosowy jest bez silikonów, podobnie alojoba, wodorostowy ma silikon zmywalny wodą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:58   #3
FelicjaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Włosomania w Anglii?

Widzę, że wątek się nie rozkręca. A szkoda! Mieszkam w Anglii i chętnie dorzucę swoje parę groszy.

Po pierwsze dziewczyny, ZAPOMNIJCIE o Bootsie czy innych SuperDrug'ach. Naprawdę dobrych kosmetyków tam jak na lekarstwo. Niezły jest Lush, ale w odżywkach (a przynajmniej większości z nich) jest SLS, a ceny nie aż tak przystępne. Po prostu idźcie do sklepu ze zdrową żywnością- istna mekka dla włosomaniaków. Ja w swoje odżywki zaopatrzyłam się podczas festiwalu wegańskiego, więc wszystkie tego typu eventy również mogą okazać się źródłem nie tylko dobrych ale i przecenionych kosmetyków.

Tutaj parę marek które udało mi się przetestować:
Faith in Nature- świetne, naprawdę krótkie składy (niestety dość wodnista konsystencja, a więc średnia wydajność). Odżywka z aloe vera jest moim mistrzem jeśli chodzi o nawilżenie. Szampony ponoć też wygrywają. Wszystko bez SLS oczywiście.

Jason- dość długie składy, ale głownie emolientowe (proteiny na samym końcu). Do tej pory przetestowałam cztery odżywki i mogę polecić wersję aloesową (na drugim miejscu tą z jojoba, o dość podobnym składzie)

Są oczywiście inne firmy, takie jak
Lavera którą wkrótce chętnie przetestuję. Ostatnio pojawiła się australijska firma Moo Goo z fajnymi odżywkami, chociaż tej akurat testować nie będę ze względu na proteiny mleczne w składach.
FelicjaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 14:46   #4
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Włosomania w Anglii?

Jestem tutaj juz pare lat i jednak po wielu probach zaprzestalam poszukiwan i wiekscosc kosmetykow przywoze z Pl robiac zapasy na dluzej bo ceny sa zdecydowanie korzystniejsze.

Podobaja mi sie fajne ekologioczne produkty ze sklepow organicznych, ktorych jest na prawde duzo, ale sa drogie wiec to kompletna stata gotowki jak sie porowna z naszymi polskimi
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:22   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie fajne ekologioczne produkty ze sklepow organicznych, ktorych jest na prawde duzo, ale sa drogie wiec to kompletna stata gotowki jak sie porowna z naszymi polskimi
W Polsce ekologiczne kosmetyki (te naprawdę ekologiczne) też są zazwyczaj drogie, więc jeśli ktoś jest zainteresowany organiczną pielęgnacją, to musi być przygotowany na większe wydatki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 21:50   #6
ada12_14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: Włosomania w Anglii?

A co sadzicie o produktach firmy tresemme? Maja serie naturals
ada12_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 10:23   #7
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W Polsce ekologiczne kosmetyki (te naprawdę ekologiczne) też są zazwyczaj drogie, więc jeśli ktoś jest zainteresowany organiczną pielęgnacją, to musi być przygotowany na większe wydatki.
Tak wiem, ale latwiej znalezc w Pl produkty o dobrych skladach na przyklad odzywka granat z Aletrry, czy tez olejek Hipp do ciala i na wlosy, a nie kosztuja duzo.
Pomimo, ze w skladzie maja naturalne skladniki.
Poza tym kosmetyki, ktore mozemy kupic na BU, czy Mazidlach, E-naturalne nie sieja spustoszenia w portfelu, a wiemy dokladnie co nakladamy na cialo.

Kolezankce kosmetyczka polecala serum z witamina C, ktore kosztowalo £80 i mialo IDENTYCZNY SKLAD jak to z BU
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 19:24   #8
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale latwiej znalezc w Pl produkty o dobrych skladach na przyklad odzywka granat z Aletrry, czy tez olejek Hipp do ciala i na wlosy, a nie kosztuja duzo.
Pomimo, ze w skladzie maja naturalne skladniki.
Z tym bym się nie zgodziła. Nie ma u nas niestety stacjonarnych sklepów z typowo ekologicznym asortymentem (także kosmetycznym), gdzie wchodzisz i widzisz kilka/kilkanaście marek do wyboru, z czego duża część jest certyfikowana. Są sklepy zielarskie, ale zaopatrzone bardzo różnie, nie raz mają tylko pojedyncze sztuki kosmetyków. Poza tym masz stacjonarnie kilka marek typu Pat&Rub czy kosmetyki Mydlarni Franciszka, które są drogie.
Tania Alterra (tylko jedna odżywka i maska) czy olejek i szampon Hipp to bardzo mało w porównaniu z tym co można kupić w Anglii, Niemczech czy Holandii.

Zaznaczam jednak, że pisząc "ekologiczne kosmetyki" mam na myśli nie to, że gdzieś tam dodano ze dwa ziółka, kapkę oleju i napisano "bez SLS" (ale jest jakiś jego braciszek). I tak np Green Pharmacy czy Bingo to dla mnie nie są ekologiczne marki. No ale to zależy, co kto ma na myśli mówiąc "ekologiczny skład"

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Poza tym kosmetyki, ktore mozemy kupic na BU, czy Mazidlach, E-naturalne nie sieja spustoszenia w portfelu, a wiemy dokladnie co nakladamy na cialo.
Sama z nich korzystam od czasu do czasu, ale nie uważam, żeby za pomocą BU i reszty można było skompletować całą "wyprawkę" zwłaszcza do pielęgnacji włosów. Te sklepy mają mało gotowych formuł typu "połącz, wymieszaj i używaj", a żeby samemu sobie kręcić takie kosmetyki, to trzeba się trochę wgryźć w temat. Nie każdy ma na to czas, ochotę i możliwości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:44   #9
trzysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Włosomania w Anglii?

Jak mieszkałam w Anglii, bardzo lubiłam szampony i odżywki Naked. Używałam kokosowego szamponu i odżywki z tej samej serii takich biało-mlecznych opakowaniach, chyba do włosów zniszczonych. I szamponu dla dzieci banana + custard, śliczny zapach. Zawierają łagodne detergenty, nie mają silikonów, są naturalne a po odżywce moje włosy wyglądały o niebo lepiej. Do kupienia w Bootsie
trzysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:22   #10
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z tym bym się nie zgodziła. Nie ma u nas niestety stacjonarnych sklepów z typowo ekologicznym asortymentem (także kosmetycznym), gdzie wchodzisz i widzisz kilka/kilkanaście marek do wyboru, z czego duża część jest certyfikowana. Są sklepy zielarskie, ale zaopatrzone bardzo różnie, nie raz mają tylko pojedyncze sztuki kosmetyków. Poza tym masz stacjonarnie kilka marek typu Pat&Rub czy kosmetyki Mydlarni Franciszka, które są drogie.
Tania Alterra (tylko jedna odżywka i maska) czy olejek i szampon Hipp to bardzo mało w porównaniu z tym co można kupić w Anglii, Niemczech czy Holandii.

Zaznaczam jednak, że pisząc "ekologiczne kosmetyki" mam na myśli nie to, że gdzieś tam dodano ze dwa ziółka, kapkę oleju i napisano "bez SLS" (ale jest jakiś jego braciszek). I tak np Green Pharmacy czy Bingo to dla mnie nie są ekologiczne marki. No ale to zależy, co kto ma na myśli mówiąc "ekologiczny skład"



Sama z nich korzystam od czasu do czasu, ale nie uważam, żeby za pomocą BU i reszty można było skompletować całą "wyprawkę" zwłaszcza do pielęgnacji włosów. Te sklepy mają mało gotowych formuł typu "połącz, wymieszaj i używaj", a żeby samemu sobie kręcić takie kosmetyki, to trzeba się trochę wgryźć w temat. Nie każdy ma na to czas, ochotę i możliwości.
Rynek jest bardzo duzy i kazdy znajdzie cos dla siebie. Byloby super, gdyby mozna bylo wejsc do pierwszego lepszego sklepu kosmetycznego i po prostu kupic sobie cos majac nadzieje, ze sklad jest w porzadku (niekoniecznie umiejac czytac sklady) i po uzyciu bedziemy zadowolone z wygladu cery badz tez wlosow.

Stracilam nadzieje na to juz dawno i zawsze najpierw robie research rynku (KWC glownie i Wizaz) zanim zdecyduje sie na zakup nowego produktu zeby nie trafic kula w plot
I tak wlasnie kompletuje swoja wyprawke (ze cie zacytuje) wybierajac sobie to co, moim zdaniem najlepsze.
I tak reasumujac nie mam zaufania do wiekszosci angielskich kosmetykow i juz.
Ale to tylko moje osobiste odczucie.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 18:43   #11
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Włosomania w Anglii?

Z dobrymi, organicznymi kosmetykami w uk jest tak jak z zywnoscia czyli jestesmy zmuszeni wydac troche wiecej.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 14:25   #12
ofelia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Włosomania w Anglii?

Dziewczyna pytała o szampony.
Nie o ceny, nie o dostępność nie wykłócanie się co gdzie jest -.- ...
I na pewno jej nie pomogłyście mnie z resztą też :P
ofelia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:31   #13
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez ofelia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyna pytała o szampony.
Nie o ceny, nie o dostępność nie wykłócanie się co gdzie jest -.- ...
I na pewno jej nie pomogłyście mnie z resztą też :P
Przeciez padlo pare nazw wiec mozna sobie cos wybrac, a ze przy tym wywiazala sie dyskusja... to jest forum wiec chyba tak to w wiekoszsci wypadkow wyglada
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:52   #14
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez ofelia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyna pytała o szampony.
Nie o ceny, nie o dostępność nie wykłócanie się co gdzie jest -.- ...
I na pewno jej nie pomogłyście mnie z resztą też :P
O szampony i odżywki. I dostała kilka propozycji. Pewnie pomoże jej też komentowanie starego wątku

Nie widzę też, żeby się tu ktoś wykłócał, akurat rozmowa o tym, co jest ekologiczne, ile kosztuje i gdzie to znaleźć to dość istotna sprawa, jak komuś zależy właśnie na eko kosmetykach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 08:37   #15
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Włosomania w Anglii?

halo jest tu ktos jeszcze? :P nie klocacy sie?

ja tez jestem na etapie szukania tutaj fajnych, ogolniedostepnych szamponow i odzywek do wlosow, na razie zainteresowaly mnie te marki Naked
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 11:54   #16
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Włosomania w Anglii?

Hej. Ja też jestem w UK juz od ładnych paru lat. I też nadal szukam ideałów. No i jestem włosomaniaczką z wieloletnim stażem

Mam nadmiernie wrażliwą skórę głowy, więc nie jestem w stanie polecić żadnych, zwykłych drogeryjnych szamponów, bo użycie każdego z nich kończy się tak samo - ŁZS :/
Wypróbowałam na sobie masę kosmetyków i mogę co nieco polecić.
Po pierwsze, nie bójmy sie sklepów takich jak Poundland, czy 99p. Bywają tam perełki sprowadzane z innych krajów, ogólnie niedostępne w UK. Tak odkryłam idealny dla siebie szampon z serii Disney, dostępny jeszcze w niektórych sklepach 99p i Home Bargains. Cudowny skład, zero podrażnień, no i w bonusie, śmieszna cena.
Kolejne dobre miejsca na łowy włosowe to sklepy z perukami na wystawie. W każdym mieście, w którym byłam jest tych sklepów sporo. Charakteryzuja sie tym, ze mają peruki na wystawie . Sa skierowane głównie dla posiadaczek włosów azjatyckich lub afrykańskich, ale i dla nas słowianek to jest kopalnia złota. Bogactwo naturalnych olejów, farb, henn i innych ciekawych, egzotycznych kosmetyków.

Takze wszelkie arabskie/azjatyckie sklepiki sa warte uwagi. W niektórych dostaję oczopląsu.
W tych sklepach odkryłam kosmetyki Vatika. Świetne odżywki i oleje, oraz przyzwoite szampony. Przyzwoite, bo może nie powalają składem, ale jakimś cudem nie robią kuku mojej skórze.
Wczoraj kupiłam nową maskę Vatika z olejem z czarnuszki. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, bardzo ładnie pachnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 18:40   #17
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Włosomania w Anglii?

A ja odkrylam, ze odzwka Garniera z olejkiem avokado i maslem karite jest w Uk jupii
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:18   #18
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ja odkrylam, ze odzwka Garniera z olejkiem avokado i maslem karite jest w Uk jupii
gdzie ją znalazłaś?
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:16   #19
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
gdzie ją znalazłaś?
w tesco, w asda
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 22:02   #20
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
w tesco, w asda
A byłam wczoraj w asdzie ale dobrze wiedzieć, dziękuję bardzo!

Jakie polecacie proste, bezsilikonowe szampony do oczyszczania włosów przed henną czy farbowaniem, coś jak nasze ziołowe?
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:08   #21
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
A byłam wczoraj w asdzie ale dobrze wiedzieć, dziękuję bardzo!

Jakie polecacie proste, bezsilikonowe szampony do oczyszczania włosów przed henną czy farbowaniem, coś jak nasze ziołowe?
U mnie jako oczyszczający szampon sprawdza sie pantene aqua light, ogólnie nie przepadam za ich produktami, ale akurat ten spisuje sie dobrze gdy potrzebuje czegoś mocniejszego do mycia włosów.
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:10   #22
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
U mnie jako oczyszczający szampon sprawdza sie pantene aqua light, ogólnie nie przepadam za ich produktami, ale akurat ten spisuje sie dobrze gdy potrzebuje czegoś mocniejszego do mycia włosów.
Dziękuję, nawet nie wiedziałam, ze Pantene ma taki szampon, bo już z przyzwyczajenia omijam ich produkty Mam jeszcze malinowy Alberto Balsam, ale chyba taki typowo oczyszczający to on nie jest.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:32   #23
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Dziękuję, nawet nie wiedziałam, ze Pantene ma taki szampon, bo już z przyzwyczajenia omijam ich produkty Mam jeszcze malinowy Alberto Balsam, ale chyba taki typowo oczyszczający to on nie jest.
Nigdy nie próbowałam tego szamponu o którym piszesz, z Alberto kupuje jedynie odzywki Włosy myje Tresemme Naturals z aloesem i olejkiem z awokado, lubię go za to ze jest całkiem łagodny, nie podraznia mi skory głowy, domywa wszystkie oleje i przede wszystkim nie obciąża
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:25   #24
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Nigdy nie próbowałam tego szamponu o którym piszesz, z Alberto kupuje jedynie odzywki Włosy myje Tresemme Naturals z aloesem i olejkiem z awokado, lubię go za to ze jest całkiem łagodny, nie podraznia mi skory głowy, domywa wszystkie oleje i przede wszystkim nie obciąża
Dobra (przynajmniej dla mnie) jest miodowa odżywka Alberto Balsam i skuszona składem na stronie Asdy kupiłam też Intensive conditioning treatment tylko chyba go zmienili bo nie jest już tak bogaty.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 22:12   #25
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Włosomania w Anglii?

Miodowa jest całkiem przyjemna, a jeżeli chodzi o intensive treatment to dzisiaj znalazłam ja w funciaku i czeka na przetestowanie z drogeryjnych odzywek moim numerem jeden jest garnier ultimate blends z olejem kokosowym i masłem kakaowym bosko pachnie i pięknie wygładza włosy skład tez niczego sobie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 23:05   #26
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Miodowa jest całkiem przyjemna, a jeżeli chodzi o intensive treatment to dzisiaj znalazłam ja w funciaku i czeka na przetestowanie z drogeryjnych odzywek moim numerem jeden jest garnier ultimate blends z olejem kokosowym i masłem kakaowym bosko pachnie i pięknie wygładza włosy skład tez niczego sobie
Super, dobrze wiedzieć, będzie kolejną na mojej liście zakupów tylko muszę wcześniej obadać skład
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 22:09   #27
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Kupiłam dzisiaj odżywkę Garnier Ultimate blends The nourishing repairer with avocado oil & shea butter i porównałam skład z zachomikowaną Ultra doux awokado i masło karite - mają identyczny skład Byłam też w dwóch sklepach z perukami, co prawda tylko na chwilę bo z TŻ, te sklepy to prawdziwy skarbiec
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:01   #28
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj odżywkę Garnier Ultimate blends The nourishing repairer with avocado oil & shea butter i porównałam skład z zachomikowaną Ultra doux awokado i masło karite - mają identyczny skład Byłam też w dwóch sklepach z perukami, co prawda tylko na chwilę bo z TŻ, te sklepy to prawdziwy skarbiec
Prawdziwy skarbiec, prawda?
Ja jak do któregoś z nich wchodzę to przepadam na co najmniej godzinę. Tym bardziej, że trochę różnią się zaopatrzeniem miedzy sobą. Zawsze można znaleźć coś nowego.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 22:07   #29
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Włosomania w Anglii?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Prawdziwy skarbiec, prawda?
Ja jak do któregoś z nich wchodzę to przepadam na co najmniej godzinę. Tym bardziej, że trochę różnią się zaopatrzeniem miedzy sobą. Zawsze można znaleźć coś nowego.
Czuję, że zostanę ich stałą klientką
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:10   #30
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Włosomania w Anglii?

jest tu ktos?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-25 22:57:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.