Bumble and bumble, Seaweed, Mild Marine Shampoo (Szampon wodorostowy do częstego mycia włosów)

Szampon wodorostowy do częstego mycia, oczyszczający włosy, nadający im gładkość i połysk, nie pozbawiając warstw ochronnych. Zawiera intensywnie nawilżający wyciąg ze spiruliny, a także wyciąg z krasnorostów morskich, który ułatwia układanie włosów i dodaje im blasku.

Nadaje się do każdego rodzaju włosów.

nawilżające, oczyszczające
do włosów normalnych
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Uwielbiam go!

Jest to pierwszy szampon, który kupiłam ponownie po skończeniu pierwszego opakowania i kupuję nadal. Jest niesamowicie delikatny a przy tym skuteczny. Stosuję go razem z odżywką z tej samej serii i jestem zachwycona :)

Przyjemny

Muszę przyznać, iż jest to naprawdę przyjemny w użyciu szampon. Pięknie pachnie, dobrze się pieni, pozostawiając włosy naprawdę czyste. Co więcej, a nie zdarza się to zbyt często, jest chyba jedynym szamponem, po którym moje cieniutkie włosy są świeże również następnego dnia. Ponadto, jest bardzo wydajny - używam go już miesiąc, a wierzcie mi, ja LUBIĘ, gdy się pieni :P jednak nadal nie zużyłam go nawet tyle, żeby "dojechać" do pierwszego napisu na butelce ;) Nie uważam też, żeby jego cena była wygórowana, ponieważ szampony o podobnym składzie są nierzadko dużo droższe; poza tym często można upolować go na promocjach.

Mój HIT

Mój zdecydowany faworyt wśród szamponów. Używam go na zmianę z Alojobą tej samej marki.
Dla mnie ma same zalety.

+ włosy po nim są idealnie czyste;
+ czuję, ze są tez odzywione, wyciąg z wodorostów dobrze im robi;
+ łatwo się rozczesują:
+ są miękkie i mają ładny połysk;
+ szampon przepięknie pachnie, ja jestem od tego zapachu uzależniona, a zostaje on też na włosach i to dość długo;
+ jest wydajny;
+ cena - jak na szampon tej klasy i o takim składzie Seaweed nie jest drogi;

Minusów i wad ukrytych nie stwierdzono ;)

Polecam serdecznie - mój zdecydowany faworyt!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie