Panokcie sztuczne czy prawdziwe? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 20:01   #151
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

mi sie strasznie nie podobaja tipsy. Sa takie sztuczne, grube... Ja mam ladne zadbane, ladna plytke paznkoci wiec raczej nie potrzebuje tipsow.

No ale o gustach sie nie dyskutuje...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:32   #152
melenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

A ja lubię mieć tipsy najbardziej akrylowe Ale gdybym miała ładną wąską płytkę to bym ich nie zakładała bo nie byłoby takiej potrzeby. Niestety ja nie mam tyle szczęścia co do naturalnych paznokci
melenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:47   #153
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

jakiś czas temu były tipsy to był mój pierwszy raz) ale ponosiłam 2 miesiące i podziękowałam i teraz muszę mieć dużo cierpliwości żeby te moje paznokcie doprowadzić do porządku, ale mimo wszystko chyba jednak wolę postawić na naturalność... ale wiadomo każdy lubi coś innego
lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:16   #154
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

mi sie podobają żelowe ale po ściągnięciu naturalne są w opłakanym stanie przez jakiś czas.. przynajmniej moje ale już doszły do siebie
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 17:37   #155
ShineStar
Raczkowanie
 
Avatar ShineStar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 134
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ja lubię naturalne paznokcie, ale moje bardzo szybko się łamią... Używam różnych odżywek, skrzypu itp. ale nic nie pomaga. Zastanawiam się właśnie nad tipsami, ale boję się, że po nich moje paznokcie będą wyglądać jeszcze gorzej.
ShineStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:08   #156
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

A ja noszę od 3 lat tipsy i nie wyobrażam sobie ich nie mieć Bez żadnych odżywek mam piękne długie paznokcie KOCHAM TIPSY
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 10:41   #157
Nusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 142
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Za młodu Czipsy, ale teraz stawiam na naturalne jakoś moim zdaniem lepiej wyglądają
__________________
"Bo śmiałkiem jest ten, kto podejmuje decyzje wbrew obawom, ten, kogo na każdym kroku nękają demony, kogo nurtują rozterki, czy ma rację czy nie. A mimo to działa - bo również wierzy w cuda."


kierowca od 18.02.2010
Nusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:49   #158
kasiakasia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Wcale nie trzeba miec brzydkich naturalnych paznokci, żeby nosic tipsy. Jestem posiadaczką szczupłych palców i pieknych, silnych naturalnych paznokci ( hehehe bardzo to skromne ). Do pewnego czasu takie sobie nosiłam, nie zastanawiając się specjalnie nad ich przedlużeniem bo wydawało mi się, że w moim przypadku poprostu nie ma takiej potrzeby poza tym nie znałam sie na tym i myślałam, że muszą byc grube i łopatowate. W trakcie studiów postanowiłam sobie dorobic i zrobiłam kurs ze stylizacji paznokci. Teraz sama je robię i wiem, że nie ma tak pięknych pazurków w naturze jak profesjonalnie zrobione przedłużenie ( dowolną metodą ). Po dobrze zrobionym paznokciu wcale nie widac, że jest sztuczny - nie jest gruby, szeroki... poza tym tipsy są niesamowicie praktyczne - idealne rozwiązanie dla zapracowanych, eleganckich kobiet. To moje skromne zdanko
kasiakasia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:21   #159
ladymartinez
Raczkowanie
 
Avatar ladymartinez
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Luboń/ Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

ja uważam że jeśli tipsy są dobrze zrobione , lub jeśli np. pękające, rozdwajające paznokcie pokryte są żelem w naturalny sposób, to nawet nie widać że są sztuczne, a napewno macie racje że na żelu czy akrylu dużo lepiej trzyma się lakier i ogólnie tipsy są idealnym sposobem na piekne paznokcie bez codziennej pracy przy nich.
__________________
pozdrawiam Martyna
ladymartinez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 23:19   #160
jowitka115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ZachPom
Wiadomości: 21
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Teraz stawiam na naturalne... Przez 3 lata robilam regularnie tipsy... Paznokcie mi sie mega zniszczyly... Udalo mi sie je odbudowac w ciagu okolo 2,5 miesiaca, i sa teraz super... Wiele kolezanek pytalo sie mnie czy mam tipsy heh... No ale kiedy odpowiadalam ze nie to bylo zawsze zdziwienie... Warto zadbac o pazurki, trzeba tez jesc witaminki, bo to sporo daje ...
jowitka115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:01   #161
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Nie miałam nigdy tipsów, więc nie wiem jak to jest, i chyba nie są mi potrzebne. Moja robota około paznokci ogranicza się do ich obcięcia i opiłowania raz w tygodniu i odsunięcia skórek. Maluję je raz albo dwa razy do roku jak się trafia okazja czasem mi się wydaje że to dla tego są takie zdrowe....jak najrzadszy kontakt z lakierem i zmywaczem.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 12:14   #162
Karolinnaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolinnaa_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 735
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ja raz w życiu miałam tipsy żelowe.. na 100dniowce..
ale to nie dla mnie.. mnie to osobiście przeszkadza..
i czuje, ze to coś sztucznego.. jednakże do tipsów nie mam nic.. kwestia gustu
__________________
r a z e m od 20 września 2008 r.
szczęśliwa.
~ Filologia polska III rok.
~ dbam o siebie
~ ćwiczę systematyczność

Karolinnaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:19   #163
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Mnie podobają się naturalne, nie za długie, pomalowane na jakiś fajny kolorek, w szczególności czerwony lub bordowy . Krótki akryl i żel także fajnie wygląda, ale naturalne paznokcie po tym 'zabiegu' już nie tak świetnie. Akryl mialam z 3 razy , wszystko super, tylko po 'zdjeciu' moje paznokcie wolaly o pomste do nieba. Miekkie, lamiace sie, bez polysku, istna masakra. Bardzo dlugo dochodzily do 'formy'. Teraz tylko swoje prawdziwe
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:53   #164
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ze względu na pracę mam poważny problem z zapuszczeniem naturalnych, długich paznokci - nic im nie pomaga, bo są twarde i dość suche, więc jak mam swoje to się łamią. Z akrylem jest świetnie - mam długie, tak jak chcę, malować nie trzeba, jest jednak jedno "ale" - bardzo szybko mi rosnął i już po 2 tygodniach powinnam robić uzupełnienie. Ale właśnie kilka dni temu zdjęłam akryl i mam swoje - krótkie, ale też fajne.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:27   #165
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Ja wolę swoje naturalne bo mam (tfu tfu) zdrowe,długaśne (dopóki ich nie spiłuję to mała szansa że się same połamią) i ogólnie lubię co 3-4 dni zmieniać motyw paznokci.
Ale wiadomo,że dla tych co obgryzają,źle im rosną lub mają niezdrowe paznokcie lepsze będą tipsy.Ja raz w życiu miałam tipsy przez tydzień i nie mogłam w nich wytrzymać.Potem pół roku moje paznokcie dochodziły do siebie także ja podziękuję.No i w tipsach nie podoba mi się ta ,,łopatowatość" i grubość (chociaż zależy kto robił).Ogólnie to naturalnymi lepiej się mizia kogoś .
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:40   #166
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Podobaja mi sie naturalne krótkie góra 3 mm poza opuszki palcow. Pomalowane zadbane, spiłowane na lekko kwadratowo. Ewentualnie sztuczne ale krótkie, absolutnie nie dlugie.

A najbardziej nie podobaja mi sie sztuczne badz naturalne dlugie szpony. OKROPIENSTWO. W ogole nie podobaja mi sie dlugie paznokcie. 7 mm poza opuszek to juz wg mnie nieladnie wyglada.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Nie podobaja mi sie paznokcie takie:

http://zalotka.pl/dlonie-i-stopy/szt...ania-paznokci/ ( okropny ksztalt!!)

http://www.kobieta.byc.pl/index.php?page=553&id=3052 ( za długie)

http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?...cza%20cyrkonie
( brzydkie, dlugie, kolor okropny)


Bardzo ladne sa te:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=685

Choc to jeszcze nie sa takie perfekcyjne. Ale ladne. Nie moge znalezc zdjecia z moim idealem paznokciowym.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:25   #167
Balluca
Przyczajenie
 
Avatar Balluca
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

A mi te które wkleiłaś w pierwszym linku bardzo się podobają. Chociaż najpiękniejsze pazurki to naturalne, niezbyt długie, wąziutkie ach... ja takich nie posiadam niestety i żebym nie wiem co robiła mieć nie będę dlatego odpuściłam i znów mam żelowe. To jedyna szansa na ładne paznokcie w moim przypadku.
Balluca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:24   #168
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Jeżeli ktoś nie ma ładnych, naturalnych paznokci to wiadomo, że lepszym wyborem jest zrobienie sobie sztucznych. Przyznam, że wzorki na paznokciach robi się o wiele łatwiej na paznokciach sztucznych, niż naturalnych i, moim zdaniem, wyglądają one lepiej.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:00   #169
divinely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 148
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Witam Właśnie przymierzam się do założenia tipsów żelowych u kosmetyczki. Chcę na jakiś czas zapomnieć o paznokciach I mam pytanie, post wcześniej któraś z dziewczyn pisała, że po zdjęciu ich paznokcie naturalne były w opłakanym stanie, czyli jakie? Łamały się, rozdwajały, coś ze skórkami?

Faktycznie naturalne i zadbane są tak jakby "dumą", bo w końcu dbało się przez pewien czas o nie, pielęgnowało i teraz ma się piękne, długie, naturalne paznokcie. Ale niektórzy po prostu nie potrafią zadbać lub nie mają czasu, dlatego lepiej im założyć tipsy i co kilka tygodni (w przypadku żelowych tipsów) uzupełniać. Ja owszem, mam czas, ale nie chce mi się Teraz na święta zrobię sobie żelowe, bo chcę mieć stale ładne i bezproblemowo wszystko robić nie zważając na to, czy mi się połamią, czy też nie. Akurat trafiła mi się dobra oferta po znajomości za 50zł także chcę wypróbować. Jeśli mi się spodobają to uzupełnię, jeśli nie to zacznę bardzo dbać o swoje
Jeśli chodzi o moje paznokcie naturalne to potrafię zapuścić długie i ładnie je pomalować, ale po krótkim czasie zaczynają mi się łamać i rozdwajać plus skórki mi nachodzą ;/ Z tymi skórkami to moja wina, bo obcinałam Ale teraz jest odpycham I mam nadzieję, że to przyniesie efekt. Na rozdwajanie i łamanie paznokci używałam odżywek z Inglota, ale wyśmienitych efektów nie było, choć nie narzekam. Na razie używam ich, mam dwie: pierwsza taka różowa w buteleczce S-Bond Treatment, a druga taka śnieżna Silk Wrap. Jeśli znacie coś lepszego, coś co wybróbowałyście na własnych paznokciach i dało widoczny efekt to dajcie znać
divinely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 00:31   #170
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

naturalne najlepsze, wygodne i zdrowe Gdy za często nakłada się sztuczne wtedy paznokcie się niszczą. Chciaż ostatnio kupiłam sobie sztuczne i mam zamiar je założyć A naturalne też są fajne, możne je malować na różne kolory itd. Ostatnio je zapuszczam, bo wcześniesze trochę mi się połamały ajć
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 13:33   #171
zuza0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 34
GG do zuza0
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Witam widze ze opinie na temat paznokci sa podzielone . Jestem pewna ze kazda z nas jak by miala ladna plytke paznokcia nie nakladala by zelu .
Niestety wiekszosc z nas ma problemy z utrzymaniem ladnych paznokci bo jesli nawet nam sie to uda to na krotko puzniej sie lamia i rozdwajaja.
Jesli chodzi o paznokcie zelowe ale zaznaczam zel nie ( akryl )polecam dla osob ktore maja brzydkie paznokcie lub krotka plytke paznokcia . Moja rada jest taka jesli zdecydujecie sie robic paznokcie zelowe to nie robcie tego na tipsach wyglada to okropnie i nie naturalnie. Zel nadlada sie na leko zmatowiona plytke waszego paznokcia naklada sie dwie warstwy zelu clear nastepnie robi sie pasek z french na to jedna warstwa zel soft pink po wyschnieciu utwardzacz . Paznokcie wygladaja bardzo naturalnie sa cieniutkie i maja ladny ksztalt . Po zrobieniu takich paznokci polecam uzywac co drugi dzien olejek z witaminami do skorek i wmasowywac do w cala plytke paznokcia. Paznokcie beda nawilzone i bardziej elastyczne . Zel uzupelnia sie raz na 4 a nawet 6 tygodni zalezy od wzrostu paznokci . Paznokcie zelowe sama nosilam przez 3 lata robilam je sama sobie w domu . Bylam zmuszona je zdjac poniewaz naderwalam jeden z paznokci . Po zdjeciu zelu stosowalam odzywke o nazwie ESMELATE ENDURECEDOR PARA UNAS jest rewelacyjna i polecam ja wszystkim . Swietnie regeneruje paznokcie ,utwardza je a do tego szybko rosna . Polecam tez skrzyp polny z multiwitaminami kuracja musi trwac 4a nawet 5 miesiecy poniewaz skutek przyjmowania witamin jest dopiero widoczny po uplywie 3 miesiecy . Zblizaja sie swieta i czeka mnie wiele prac domowych paznokiec mi sie wygoil wiec wracam do moich zelowych ladnych paznokci . Podaje linki jak powinny wygladac ladnie zrobione paznokcie zelowe oraz link z odzywka do paznokci.

http://womenarena.com/uv-gel-nails-t...anicure-trend/

http://www.stylecaster.com/news/2905...ng-diva-gelife
http://www.quimicaalemana.us.com/qui...durecedor.aspx
[IMG]file:///Users/aga6791/Library/Caches/TemporaryItems/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///Users/aga6791/Library/Caches/TemporaryItems/moz-screenshot-1.png[/IMG]

Edytowane przez zuza0
Czas edycji: 2010-12-03 o 13:38
zuza0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:56   #172
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

tych pierwszych do ladnych bym nie zaliczyla, A roznicy miedzy zelem a akrylem wizualnej nie ma jesli ktos potrafi sie nim poslugiwac
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:30   #173
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Ja natomiast mam dobrą swoją naturalną płytkę ale od 10 lat mam na naturalne swoje pazurki zakładany żel. Moje naturalne pomimo tak długiego czasu są w dobrej formie. Tipsy są dobrym rozwiązaniem ale dla Pań które potrzebują przedłużenia naturalnego paznokcia. Uzupełniam je raz na miesiąc a nawet rzadziej i zawsze wyglądają naturalnie. Polecam wszystkim tą metodę. Jeśli szukacie dobrej stylistki w Warszawie, moja przyjmuje na Ochocie. Mogę podać namiary na PR.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:10   #174
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: Paznokcie sztuczne czy prawdziwe?

tylko i wyłącznie naturalne !
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:47   #175
Ellie91
Przyczajenie
 
Avatar Ellie91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

również stawiam na naturalne!
tipsy mi się źle kojarzą tzn. z dodzią i słodko-idiotkowym stylem :P oczywiście nie mam nic przeciwko sztucznym paznokciom ale nawet te krótkie u mnie nie wchodzą w grę
Ellie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.