Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 06:51   #3571
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
O ta . Widzę że już ją chyba wycofali. W Biedronce była, kilka ostatnich sztuk tej i takiej też w słoiczku do farbowanych włosów. Nie wiem tylko czy w każdej Biedronce jest. Wydaje mi się że dostali ją, bo Garnier chce się jej pozbyć a oni mają ich produkty.
Antymonka - myslisz że ta maseczka jest fajna ????Nigdy nie miałam z garniera - a moja włosy to masakra jakaś .... zniszczone i rozdwojone .
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:02   #3572
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Antymonka - myslisz że ta maseczka jest fajna ????Nigdy nie miałam z garniera - a moja włosy to masakra jakaś .... zniszczone i rozdwojone .


Myślę że tak, bo fructis ma fajne produkty. A to co wycofują zazwyczaj jest najfajniejsze . Na rozdwojone końcówki i tak nic nie pomoże, ale zniszczone powinna ładnie wygładzić. Ja jej nie tykam póki nie wykończę poprzedniej, bo potem wszystko napoczęte będę mieć ;/.
Dziewczyny, już od samego rana źle się zaczęło. Poszłam spać koło 2, wszystko mnie boli. Nie mogłam iść na poprawkę bo mój tata był rano jeszcze w pracy, to jak miałam dziecko zostawić samo w domu? Obym zaliczyła resztę która dziś jest. Za to na koniec czeka mnie Rossmann .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:19   #3573
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

a ja właśnie jem śniadanie i szykuję się mentalnie do odwiedzin dziekanatu :brzydal" miałam tam stawić się emiesiąc temu, więc może być 'hot'

poza tym, któraś z Was poleciła mi bebika z miss sporty i dziekuje jej za to wydaje sie byc bardzo fajny, zobaczymy jak bedzie w ciagu dnia kupilam go wczoraj na promce i kosztuje 7 zł
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:19   #3574
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cześć tu Brezniew. Zaczesalam sobie grzywke na druga stronę i udaje, ze tak ma być. Koleżanka z pokoju stwierdziła, ze brwi mam normalne, ale mysle, ze po prostu chciała być miła nawet moje dziecko spojrzalo na mnie rano i powiedziało ze zdziwieniem "mama oczi?".
A poza tym to może sobie kupię jakiegoś mietuska w Rossie, bo i tak idę po mleko. Tylko ja mam takie obawy czy te lakiery nie wyglądają aby jak ręka trupa? Ja mam bardzo blade ręce i nie wiem czy aby nie zawioza mnie na OIOM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:30   #3575
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybc

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a ja właśnie jem śniadanie i szykuję się mentalnie do odwiedzin dziekanatu :brzydal" miałam tam stawić się emiesiąc temu, więc może być 'hot'

poza tym, któraś z Was poleciła mi bebika z miss sporty i dziekuje jej za to wydaje sie byc bardzo fajny, zobaczymy jak bedzie w ciagu dnia kupilam go wczoraj na promce i kosztuje 7 zł


Ja dziś musiałam użyć colorstay, bo niestety mam okres i moja broda nie wygląda korzystnie ;/. I założyłam bluzkę tył na przód xD

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cześć tu Brezniew. Zaczesalam sobie grzywke na druga stronę i udaje, ze tak ma być. Koleżanka z pokoju stwierdziła, ze brwi mam normalne, ale mysle, ze po prostu chciała być miła nawet moje dziecko spojrzalo na mnie rano i powiedziało ze zdziwieniem "mama oczi?".
A poza tym to może sobie kupię jakiegoś mietuska w Rossie, bo i tak idę po mleko. Tylko ja mam takie obawy czy te lakiery nie wyglądają aby jak ręka trupa? Ja mam bardzo blade ręce i nie wiem czy aby nie zawioza mnie na OIOM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To nie kupuj takiego bardzo bardzo jasnego. Ja jestem blada i mam takiego typowego normalnego miętuska. Ale są takie niektóre rozbielone co niczym białe są.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:58   #3576
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cześć tu Brezniew. Zaczesalam sobie grzywke na druga stronę i udaje, ze tak ma być. Koleżanka z pokoju stwierdziła, ze brwi mam normalne, ale mysle, ze po prostu chciała być miła nawet moje dziecko spojrzalo na mnie rano i powiedziało ze zdziwieniem "mama oczi?".
A poza tym to może sobie kupię jakiegoś mietuska w Rossie, bo i tak idę po mleko. Tylko ja mam takie obawy czy te lakiery nie wyglądają aby jak ręka trupa? Ja mam bardzo blade ręce i nie wiem czy aby nie zawioza mnie na OIOM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zależy też od odcienia skóry, u mnie mięta wygląda dobrze tylko na stopach, na dłoniach tylko czerwienie, róże i czerń no i jakiś mleczak.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:04   #3577
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja dziś musiałam użyć colorstay, bo niestety mam okres i moja broda nie wygląda korzystnie ;/. I założyłam bluzkę tył na przód xD

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------



To nie kupuj takiego bardzo bardzo jasnego. Ja jestem blada i mam takiego typowego normalnego miętuska. Ale są takie niektóre rozbielone co niczym białe są.
ja właśnie zawsze poluje na takie mega rozbielone pastele, bo takie mi się chyba najbardziej podobają xD chociaż jestem bardzo blada nie lubię za bardzo swoich dłoni w czerwieni, za to fuksja
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 08:40   #3578
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No weźcie dziewczyny, z tymi zakupami to jakaś paranoja. A najgorsze u mnie jest to, że jak się coś skończy z kosmetyków to nie jedna rzecz tylko zaraz pól łazienki, wczoraj skończył mi się antyperspirant ( pewnie lada dzień przyjdą jakieś z DOve ale musiałam kupić teraz) i puder sypki ( a moje lico toleruje tylko tego z Clarinsa, który kosztuje majątek mimo, że starcza na przeszło 2 lata ), więc poszłam tylko po antyperspirant i puder ale przy okazji znalazłam nowy preparat zmniejszajacy pory więc kupiłam, i szczoteczki do zębów bo promocja, i płyn do płukania ust bo w domu się kończy, i krem nawilżający bo też jest resztka ( a do niego dostałam za 1 gr duużą wodę termalną LA Roche ), a przy okazji balsam też już na dnie jest więc kupiłam następny no i przy okazji kremik do rąk no i jak zawsze kilka maseczek do twarzy. Przy kasie załamka totalna A jeszcze zapomniałam micelarka kupić więc jutro wybieram się do Rossa, aż strach się bać
u mnie zakupy kończą się podobnie tak samo wczoraj w Rossmannie poszłam po puder, wydałam 8 dych
Cytat:
Napisane przez ewka m Pokaż wiadomość
Już widzę te tłumy w Rossmanie hehe
u mnie wczoraj był spokój, ale poszłam rossmanna na uboczu


jeśli chodzi o dzieci - to ja niestety nie przepadam za nimi i zawsze tak miałam od kiedy pamiętam na razie nie odczuwam potrzeby ich posiadania choć z moim tż jesteśmy ze sobą już ponad 6 lat... w sumie to nie wiem czy kiedykolwiek się zdecyduję ponieważ strasznie boję się porodu, chyba żeby wybrać się do jakiegoś psychologa może coś by pomóg, no ale nie wiem... jakas taka wewnętrzna bariera
Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Też strasznie tego nie lubię! A wiecie co jest najgorsze, blogi, które powstały tylko po to, żeby dostawać produkty za darmo. I umieszczane tam są opinie o bardzo różnych produktach, od majonezu do podpasek
ja jak wchodzę na bloga i widzę same recenzje otrzymanych produktów/kosmetyków to szybko wychodzę... nie zagłębiam się w to co jest tam napisane
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:20   #3579
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Dodaję dwa, starsze zdjęcia.
sublime masz bardzo ładny nos

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cześć tu Brezniew. Zaczesalam sobie grzywke na druga stronę i udaje, ze tak ma być. Koleżanka z pokoju stwierdziła, ze brwi mam normalne, ale mysle, ze po prostu chciała być miła nawet moje dziecko spojrzalo na mnie rano i powiedziało ze zdziwieniem "mama oczi?".
A poza tym to może sobie kupię jakiegoś mietuska w Rossie, bo i tak idę po mleko. Tylko ja mam takie obawy czy te lakiery nie wyglądają aby jak ręka trupa? Ja mam bardzo blade ręce i nie wiem czy aby nie zawioza mnie na OIOM
Hihihihih ijoijoijo jadą po Ciebie

A tak na serio to kup miętę nie taką rozbieloną tylko bardziej intensywną

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja czekam na wiadomość od Agi. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu

Zrobiłam henne na brwi. Wyglądam jak Brezniew...
O ja będę dziś Brezniewem;D

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Też strasznie tego nie lubię! A wiecie co jest najgorsze, blogi, które powstały tylko po to, żeby dostawać produkty za darmo. I umieszczane tam są opinie o bardzo różnych produktach, od majonezu do podpasek
Oooo no no to samo mam I piszą tylko po firmach prosząc się A dwa wkurzają mnie konkursy które są organizowane w firmach kosmetycznych i w ankiecie do wypełnienia, obowiązkowe podanie bloga swojego No wiadomo, że łazi im o kosmetyczny. Ale czy każda dobra testerka musi mieć bloga?? Jest ich już tyle, że kolejne zakładające piszą o tym samym- zresztą ja wolę wejść na wizaż tu mam wszystko i opinii masę

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Kurde a ja się zgłosiłam a nie farbuje Przestaję już myśleć logicznie, chyba czas iść spać..
No cóż to zaczniesz farbować;D

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że póki jestem młoda to mogę przerobić każdy kolor. Jak będzie mi się chciało zaszaleć z czerwoeniami, czerniami, brązami albo na rożowo to polecę po Casting od L'Oreala - to jedyna znana mi farba na 28 myć. I przez jakiś czas będę się cieszyć innym kolorem niż ciemny blond
Ja malowałam od 1 gimnazjum włosy Pierwsze to takie bardzo delikatne pasemeczka, tylko takie smużki A potem to już całość . Byłam: blond, pasemka, miedziana, pomarańczowa, czerwona, fioletowa, czarna i czarna z niebieskim refleksem;D, czekoladowa;D I więcej nie będę
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:37   #3580
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
sublime masz bardzo ładny nos

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



Hihihihih ijoijoijo jadą po Ciebie

A tak na serio to kup miętę nie taką rozbieloną tylko bardziej intensywną

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



O ja będę dziś Brezniewem;D

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Oooo no no to samo mam I piszą tylko po firmach prosząc się A dwa wkurzają mnie konkursy które są organizowane w firmach kosmetycznych i w ankiecie do wypełnienia, obowiązkowe podanie bloga swojego No wiadomo, że łazi im o kosmetyczny. Ale czy każda dobra testerka musi mieć bloga?? Jest ich już tyle, że kolejne zakładające piszą o tym samym- zresztą ja wolę wejść na wizaż tu mam wszystko i opinii masę

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



No cóż to zaczniesz farbować;D

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



Ja malowałam od 1 gimnazjum włosy Pierwsze to takie bardzo delikatne pasemeczka, tylko takie smużki A potem to już całość . Byłam: blond, pasemka, miedziana, pomarańczowa, czerwona, fioletowa, czarna i czarna z niebieskim refleksem;D, czekoladowa;D I więcej nie będę
Też tego nie lubię. Raczej nie szukam recenzji kosmetyków na blogach. Pierwsze co to KWC Ale jakos tak mam ostatnio, że zachwalane produkty na mnie nie działają
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:50   #3581
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Też tego nie lubię. Raczej nie szukam recenzji kosmetyków na blogach. Pierwsze co to KWC Ale jakos tak mam ostatnio, że zachwalane produkty na mnie nie działają
Też próbowałam z blogiem. Po jednej recenzji kremu, który był dla mnie fatalny stwierdziłam, że po co mi to? I usunęłam Tych blogów jest teraz ciut, ciut i jeszcze trochę.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 10:16   #3582
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cześć dziewczyny !

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Też próbowałam z blogiem. Po jednej recenzji kremu, który był dla mnie fatalny stwierdziłam, że po co mi to? I usunęłam Tych blogów jest teraz ciut, ciut i jeszcze trochę.
Dlatego nie chce bloga stricte kosmetycznego i stricte artystycznego bo są po prostu nudne Myślę, że gdybym miała coś zakładać musiałaby ta tematyka się przeplatać
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:27   #3583
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Również uważam, że blogi nie dają miarodajnych oen kosmetyków, nawet gdy przy kilku osobach pozytywne oceny się pokrywają. Każdy ma inne wymagania skóry, cery czy włosów, co innego mu pomaga. O ile KWC sprawdza się przy uniwersalnych kosmetykach, tak blogi często kreują modę na jakieś kosmetyki, szczególnie gdy są promowane przez wpływowe blogerki. Osobiście kiedyś się skusiłam pod wpływem recenzji blogowej na zakup bluzki, ale nie byłam zadowolona. Po przemyśleniu stwierdziłam, że pasuje ona tej akurat dziewczynie, która ją polecała, ale mi niekoniecznie.
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:53   #3584
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Ja dzięki Yt znalazłam buty Melissa i czaje sie na nie. Potrzebuje po prostu wygodnych butów w których nie bedą pocic mi sie stopy i gdyby nie net, to bym o nich nie wiedziała. Ale jakoś tam ślepo blogom nie wierze. Czytam kilka raczej z nudów niż z potrzeby informacji i podziwiam te dziewczyny, ze im sie chce i maja czas. Jakbym miała godzić prace i macierzyństwo i do tego pisać bloga, to bym w ogóle nie spała i podawała sobie kofeine w czopkach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:00   #3585
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez marrypop Pokaż wiadomość
Również uważam, że blogi nie dają miarodajnych oen kosmetyków, nawet gdy przy kilku osobach pozytywne oceny się pokrywają. Każdy ma inne wymagania skóry, cery czy włosów, co innego mu pomaga. O ile KWC sprawdza się przy uniwersalnych kosmetykach, tak blogi często kreują modę na jakieś kosmetyki, szczególnie gdy są promowane przez wpływowe blogerki. Osobiście kiedyś się skusiłam pod wpływem recenzji blogowej na zakup bluzki, ale nie byłam zadowolona. Po przemyśleniu stwierdziłam, że pasuje ona tej akurat dziewczynie, która ją polecała, ale mi niekoniecznie.
Taki był szał na Isanę wygładzającą z bobassu, nie rozumiem zachwytów- u mnie nie zrobiła kompletnie nic. I dobrze, że ją wycofali.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:04   #3586
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Taki był szał na Isanę wygładzającą z bobassu, nie rozumiem zachwytów- u mnie nie zrobiła kompletnie nic. I dobrze, że ją wycofali.
Regularnie przeglądam pingera, ale z dużym dystansem podchodzę do tego. Już się kilka razy nacięłam na polecane sklepy.
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:05   #3587
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Pozwolę sobie popodniecać się tym makijażem:

http://www.youtube.com/watch?v=aiqIwP40Rrk

Nawet czegoś takiego nie umiem stworzyć
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:05   #3588
elbrus
Rozeznanie
 
Avatar elbrus
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 523
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazlam takiego suchara... Aż muszę się nim podzielić:

-Doktorze, moja żona bardzo dziwnie zachowuje się podczas orgazmu.
-Proszę się nie martwić! Kobiety różnie zachowują się w takiej chwili: jęczą, krzyczą, stękają, gryzą, niektóre też drapią...
-No właśnie! A moja tylko połyka i patrzy na mnie taka obrażona.

Idealnie trafia w moje poczucie humoru
Haha... aż przesłałam to znajomemu, który zawsze rzuca podobnymi żartami
elbrus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:14   #3589
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie popodniecać się tym makijażem:

http://www.youtube.com/watch?v=aiqIwP40Rrk

Nawet czegoś takiego nie umiem stworzyć
Ta dziewczyna stworzyła już tysiące make-upów i ma sprawdzony, profesjonalny sprzęt. Ja bym się specjalnie nie martwiła
ładnie maluje
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 11:17   #3590
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez marrypop Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna stworzyła już tysiące make-upów i ma sprawdzony, profesjonalny sprzęt. Ja bym się specjalnie nie martwiła
ładnie maluje
Chciałabym dojść do takiego efektu. Najlepiej przy pierwszym makijażu
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:24   #3591
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Chciałabym dojść do takiego efektu. Najlepiej przy pierwszym makijażu
oglądałam z nią kilka filmików i po pierwszych kilku próbach poddałam się
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:30   #3592
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Taki był szał na Isanę wygładzającą z bobassu, nie rozumiem zachwytów- u mnie nie zrobiła kompletnie nic. I dobrze, że ją wycofali.
Nie bluźnij, była świetna
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:32   #3593
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja tak kupiłam Kallosa z olejkiem arganowym, którego nie posiadał Nie umiałam wtedy jeszcze czytać składów no i nie powiem, jak się o tym dowiedziałam wnerwiłam się dość konkretnie, aczkolwiek czego można się spodziewać za 10zł za litr maski
Ja tam w ogóle kallosów nie lubię

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazlam takiego suchara... Aż muszę się nim podzielić:

-Doktorze, moja żona bardzo dziwnie zachowuje się podczas orgazmu.
-Proszę się nie martwić! Kobiety różnie zachowują się w takiej chwili: jęczą, krzyczą, stękają, gryzą, niektóre też drapią...
-No właśnie! A moja tylko połyka i patrzy na mnie taka obrażona.

Idealnie trafia w moje poczucie humoru
Opowiem TŻ-towi

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ale przecież producent się tu obronił, pisze tylko że o zapachu
No ale i tak jak tak pisze to trochę zmyłka. Niczym się nie różni od tej zwykłej, to po co pisać że do farbowanych i zmęczonych? Ja nadal męczę od września tą maskę z Alterry, która jest zwykłą odżywką.
Ja od maski wolę dużo bardziej odżywkę morelową i z granatem


Dawajcie te dezodoranty no, bo bloker mi się skończył
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:43   #3594
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nie bluźnij, była świetna
Mi nie pasowała, już lepsza jest ta nowa
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:51   #3595
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mi nie pasowała, już lepsza jest ta nowa
A właśnie: czym mogłabym na moich prostych włosach osiągnąć efekt tafli?

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2013-05-24 o 11:53
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:01   #3596
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
A właśnie: czym mogłabym na moich prostych włosach osiągnąć efekt tafli?
Nabłyszczaczem
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:03   #3597
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nabłyszczaczem
Chyba wyczuwam nutkę ironii, albo zmyliła mnie emotikonka...
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:06   #3598
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Chyba wyczuwam nutkę ironii, albo zmyliła mnie emotikonka...
Nie no żartuję Ja dbam o włosy, ale tafli nie udało mi się nigdy osiągnąć, chyba malunek henną trochę by mi w tym pomógł
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:08   #3599
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

MI pomaga serum z Marionu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:11   #3600
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
MI pomaga serum z Marionu
to? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.