Składnik, którego nienawidzę w perfumach - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 20:59   #421
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Emenemka_ Pokaż wiadomość
...na sobie nie znoszę zielonej herbaty i ogórka...

z tym zastrzeżeniem, że zapach ogórka lubię ... w ogórku, li tylko i wyłącznie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 21:29   #422
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Psiknęłam sobie na rękę Sycomore Chanel i stwierdziłam, że ma w sobie właśnie to coś, czego nie potrafiłam zidentyfikować, a co powoduje u mnie mdłości. Patrzę na nuty i co widzę: głowa-wetiwer, serce-wetiwer, baza-wetiwer. I to chyba główny winowajca Bleeee...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:55   #423
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Psiknęłam sobie na rękę Sycomore Chanel i stwierdziłam, że ma w sobie właśnie to coś, czego nie potrafiłam zidentyfikować, a co powoduje u mnie mdłości. Patrzę na nuty i co widzę: głowa-wetiwer, serce-wetiwer, baza-wetiwer. I to chyba główny winowajca Bleeee...
Dla mnie wetiwer to straszna nuta, nawet mały jej udział dyskwalifikuje dla mnie zapach (wyjątek - Hot Coutute w starej wersji edp).
Nie mogę znieść białych kwiatów, szczególnie lilii, narcyzów, tuberozy, gardenii, wyjątek stanowi akacja w małej ilości. Jaśmin sambac też jest ok, ważne aby nie był indolowy.
Kolejna trauma - paczula, ta ziemista, piwniczna. Paczulę w malym % toleruję ale nie może być nic a nic stęchła
Wszelkie nuty ozonowo-ogórkowe, koszmar, iso e super także, od kiedy nauczyłam się wyczuwać tą nutę atakuje mnie w wielu zapachach .
Nie znoszę też kadzidła, w większych ilościach wypala mi zatoki i zaraz mam pełne objawy takie jak przy infekcji .
Oud znoszę tylko w roli 2-3 planowej, wszelkie mocniejsze wejścia zdecydowanie nie są dla mnie.
I jeszcze podjęta przez poprzedniczki nuta Avonowa, fatalnie ją kojarzę, nie mogłabym nosić i nie cierpię na innych (wyjątek Pink Suede, gdzie ta nuta jest ale bardzo cichutka ale zapach z czasem podoba mi się coraz mniej).

Tak sobie patrzę na listę powyżej i smutek mnie ogarnia, tak wiele nut odpada i obszar dostępny dla mnie coraz bardziej się ogranicza... eh...
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2013-10-05 o 18:37
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:04   #424
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość


Dla mnie wetiwer to straszna nuta, nawet mały jej udział dyskwalifikuje dla mnie zapach (wyjątek - Hot Coutute w starej wersji edp).
Nie mogę znieść białych kwiatów, szczególnie lilii, narcyzów, tuberozy, gardenii, wyjątek stanowi akacja w małej ilości. Jaśmin sambac też jest ok, ważne aby nie był indolowy.
Kolejna trauma - paczula, ta ziemista, piwniczna. Paczulę w malym % toleruję ale nie może być nic a nic stęchła
Wszelkie nuty ozonowo-ogórkowe, koszmar, iso e super także, od kiedy nauczyłam się wyczuwać tą nutę atakuje mnie w wielu zapachach .
Nie znoszę też kadzidła, w większych ilościach wypala mi zatoki i zaraz mam pełne objawy takie jak prze infekcji .
Oud znoszę tylko w roli 2-3 planowej, wszelkie mocniejsze wejścia zdecydowanie nie są dla mnie.
I jeszcze podjęta przez poprzedniczki nuta Avonowa, fatalnie ją kojarzę, nie mogłabym nosić i nie cierpię na innych (wyjątek Pink Suede, gdzie ta nuta jest ale bardzo cichutka ale zapach z czasem podoba mi się coraz mniej).

Tak sobie patrzę na listę powyżej i smutek mnie ogarnia, tak wiele nut odpada i obszar dostępny dla mnie coraz bardziej się ogranicza... eh...
Kiedyś psiknęłam na blotterek jeden z zapachów Gucci i wrzuciłam do torebki. Po otwarciu poczułam okropny, ziemisty "zapach". Teraz widzę, że Gucci by Gucci ma paczulę i to by się zgadzało.

Podsumowując, oprócz wciąż niezidentyfikowanej aptecznej nuty (ku mojemu przerażeniu jest też w Addict-cie!!!) nie znoszę też paczuli.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:10   #425
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Psiknęłam sobie na rękę Sycomore Chanel i stwierdziłam, że ma w sobie właśnie to coś, czego nie potrafiłam zidentyfikować, a co powoduje u mnie mdłości. Patrzę na nuty i co widzę: głowa-wetiwer, serce-wetiwer, baza-wetiwer. I to chyba główny winowajca Bleeee...

dzięki za ten komentarz, jak najprędzej muszę poznać Sycomore

w temacie wypowiadłam się już, dodam jeszcze że nienawidzę nuty muglerowej
wszystkie zapachy Muglera mają dla mnie wspólny mianownik, nie wiem co to jest ale rozpoznaję i szczerze nie cierpię wytworów tego gościa
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:16   #426
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość

dzięki za ten komentarz, jak najprędzej muszę poznać Sycomore
mnie jakiś czas temu Sycomore też urzekło - i uczuliło. I rację miał bodajże Gryx, polecając jako godny zamiennik Encre Noire.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:33   #427
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość

w temacie wypowiadłam się już, dodam jeszcze że nienawidzę nuty muglerowej
wszystkie zapachy Muglera mają dla mnie wspólny mianownik, nie wiem co to jest ale rozpoznaję i szczerze nie cierpię wytworów tego gościa
Po całości
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:52   #428
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
mnie jakiś czas temu Sycomore też urzekło - i uczuliło. I rację miał bodajże Gryx, polecając jako godny zamiennik Encre Noire.
do tego poczytałam opisy i teraz to już
zaraz się wpisze w adekwatnym wątku

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Po całości
u mnie Książęce ciemne łagodne
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 00:10   #429
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Psiknęłam sobie na rękę Sycomore Chanel i stwierdziłam, że ma w sobie właśnie to coś, czego nie potrafiłam zidentyfikować, a co powoduje u mnie mdłości. Patrzę na nuty i co widzę: głowa-wetiwer, serce-wetiwer, baza-wetiwer. I to chyba główny winowajca Bleeee...
A myślałem, że chłopskie Encre Noire lubisz?
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
mnie jakiś czas temu Sycomore też urzekło - i uczuliło. I rację miał bodajże Gryx, polecając jako godny zamiennik Encre Noire.
Ja żem to był

Dla mnie oba te zapachy to bliźnięta, a że różnica w cenie ogromna...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:00   #430
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość


Dla mnie wetiwer to straszna nuta, nawet mały jej udział dyskwalifikuje dla mnie zapach (wyjątek - Hot Coutute w starej wersji edp).
Nie mogę znieść białych kwiatów, szczególnie lilii, narcyzów, tuberozy, gardenii, wyjątek stanowi akacja w małej ilości. Jaśmin sambac też jest ok, ważne aby nie był indolowy.
Kolejna trauma - paczula, ta ziemista, piwniczna. Paczulę w malym % toleruję ale nie może być nic a nic stęchła
Wszelkie nuty ozonowo-ogórkowe, koszmar, iso e super także, od kiedy nauczyłam się wyczuwać tą nutę atakuje mnie w wielu zapachach .
Nie znoszę też kadzidła, w większych ilościach wypala mi zatoki i zaraz mam pełne objawy takie jak prze infekcji .
Oud znoszę tylko w roli 2-3 planowej, wszelkie mocniejsze wejścia zdecydowanie nie są dla mnie.
I jeszcze podjęta przez poprzedniczki nuta Avonowa, fatalnie ją kojarzę, nie mogłabym nosić i nie cierpię na innych (wyjątek Pink Suede, gdzie ta nuta jest ale bardzo cichutka ale zapach z czasem podoba mi się coraz mniej).

Tak sobie patrzę na listę powyżej i smutek mnie ogarnia, tak wiele nut odpada i obszar dostępny dla mnie coraz bardziej się ogranicza... eh...
Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Kiedyś psiknęłam na blotterek jeden z zapachów Gucci i wrzuciłam do torebki. Po otwarciu poczułam okropny, ziemisty "zapach". Teraz widzę, że Gucci by Gucci ma paczulę i to by się zgadzało.

Podsumowując, oprócz wciąż niezidentyfikowanej aptecznej nuty (ku mojemu przerażeniu jest też w Addict-cie!!!) nie znoszę też paczuli.
Paczule oswajalam jak oliwki...na poczatku nie znosilam, ale z czasem przyzwyczailam sie do ich specyfiki i polubilam.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:11   #431
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A myślałem, że chłopskie Encre Noire lubisz?

(...)Dla mnie oba te zapachy to bliźnięta, a że różnica w cenie ogromna...
O dziwo, EN nadal lubię Widocznie wetiwer niejedno ma imię

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2013-08-22 o 20:06
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 19:06   #432
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
O dziwo, EN nadal lubię Widoccznie wetiwer niejedno ma imię
O, EN jest super, zwłaszcza jak rozkwitnie - dzisiaj testowałam. Bardzo pasuje mi ta ostra "kwaskowatość" wetiweru.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:23   #433
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

kwiaty (wiekszosc), owoce i ozon, dalej sa w tej kategorii, ale doszly kolejne:
mirra i fasola tonka
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:43   #434
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Ogólnie to mało jest składników, które mi się nie podobają w perfumach, ale nie przepadam za połączeniem:
piżmo + cytryna
wanilia + neroli lub kwiat pomarańczy i inne oranżopodobne
zwłaszcza gdy są one podane obok siebie w dużych dawkach
Poza tym nie przepadam za cywetem.
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:36   #435
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Szok i niedowierzanie - chyba nie lubię paczuli :O
Oczywiście jakiśtam jej dodatek jest ok, Chance czy Kokon nawet mi się podobają ALE jednak masa zapachów, których nie trawię ma paczulę w dużych ilościach wszystkie te madmłazele, coco, flowerbomby, jimmy choo, angele, innocenty, midnight poison, perły, wish, bottega veneta, miss dior cherie, so elixir, la vie est belle, Si , elle - uff - no wszystkie są niby paczulowe i faktycznie większość łączy taka dziwna, dla mnie paskudna nuta - jakby posłodzona pleśń.
Z paczulowych lubię tylko (za to bardzo mocno) Pradę klasyczną. Bo nie ma w sobie tego słodkawego 'zapaszku'.
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2013-10-03 o 11:46
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 23:28   #436
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Szok i niedowierzanie - chyba nie lubię paczuli :O
Oczywiście jakiśtam jej dodatek jest ok, Chance czy Kokon nawet mi się podobają ALE jednak masa zapachów, których nie trawię ma paczulę w dużych ilościach wszystkie te madmłazele, coco, flowerbomby, jimmy choo, angele, innocenty, midnight poison, perły, wish, bottega veneta, miss dior cherie, so elixir, la vie est belle, Si , elle - uff - no wszystkie są niby paczulowe i faktycznie większość łączy taka dziwna, dla mnie paskudna nuta - jakby posłodzona pleśń.
Z paczulowych lubię tylko (za to bardzo mocno) Pradę klasyczną. Bo nie ma w sobie tego słodkawego 'zapaszku'.

Ja paczulę uwielbiam , a wymienione przez Ciebie zapachy - wręcz przeciwnie. Może to jednak nie paczula jest winna
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 08:45   #437
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

ja odkryłam ostatnio kolejnego perfumeryjnego parówkowego skrytożercę:
ananas. Ta nuta sprawia, że na mojej skórze zapach robi się paskudnie chemiczny.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 09:00   #438
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
ja odkryłam ostatnio kolejnego perfumeryjnego parówkowego skrytożercę:
ananas. Ta nuta sprawia, że na mojej skórze zapach robi się paskudnie chemiczny.
Na mojej też! Np w żółtym Zen Shiseido. Na kimś albo na blotterze jest ładny, na mnie zamienia się w tropikalny ulepek.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:09   #439
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Rywka Pokaż wiadomość
Ja paczulę uwielbiam , a wymienione przez Ciebie zapachy - wręcz przeciwnie. Może to jednak nie paczula jest winna
Nie wiem jaki inny składnik użyty w dużej ilości łączyłby wszystkie te zapachy, a na fragrantice 'pautchuly' jest w każdym wysoko w spisie nut
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 15:34   #440
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Jakos latem siedzac w ogrodku nagle poczulam obrzydliwy, szaletowo-miejski zapach... Pociagnelam nosem i okazalo sie, ze to... lilie Yupi! Wreszcie udalo mi sie zidentyfikowac skladnik, ktory opisywalam zawsze w zapachach jako "kiblowy" moj absoliutny nr jeden pod haslem "uciekaj ile sił w nogach" nie lubie nosic nut spozyczych - karmelu, pralinek, wanilii, tofii, kawy, ale u innych mi nie przeszkadzaja - nie uciekam w poplochu, natomiast lilie okazaly sie dla mnie prawdziwie morderczym kwiatem
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:14   #441
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Po wielu próbach oswojenia dochodzę do wniosku, że całkiem nie moje są (w roli głównej, bo jako dodatek nie mam nic przeciwko):

kadzidło
paczula

Nie znoszę też tuberozy - wali mi plastikiem; ogólnie kwiecistości i owocowości w wydaniu sephorowych fruity-floral; nadmiernej, zwłaszcza kulinarnej słodyczy.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:55   #442
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Po wielu próbach oswojenia dochodzę do wniosku, że całkiem nie moje są (w roli głównej, bo jako dodatek nie mam nic przeciwko):

kadzidło
paczula

Nie znoszę też tuberozy - wali mi plastikiem; ogólnie kwiecistości i owocowości w wydaniu sephorowych fruity-floral; nadmiernej, zwłaszcza kulinarnej słodyczy.
czas zweryfikować informacje:

Kadzidło - nie to nawet, że nie lubię, ale mnie kompletnie "nie rusza" - mimo że próbowałam wiele razy znaleźć to zachwycające
skóra - mimo że zapachy skórzane mi się podobają, po kilkugodzinnym noszeniu zwyczajnie mdlą

Za to paczula - przeszło do głębokiej niechęci do gorącej miłości Nie wiem, o co chodzi, ale teraz nie pachnie mi piwnicą i zmurszałymi dechami...pachnie pięknie. Jestem zaskoczona i bardzo ucieszona, bo otworzyło to przede mną nowe poszukiwania
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 18:17   #443
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Liczi,
Smak uwielbiam, ale jako nuta zapachowa
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:56   #444
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
Aldehydy, oud, dominująca róża (jeśli tylko majaczy w tle, to jakoś przeżyję), kadzidło, piwonia.
Z różą chyba mi przeszło, a ostatnio źle reaguję na ogórki, zielone jabłko i kwiaty typu lilia, irys, fiołek, bez - o ile zapach bzu z krzaczka kocham, o tyle w perfumach jakoś nie mogę się w nim odnaleźć.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:34   #445
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
czas zweryfikować informacje:

Kadzidło - nie to nawet, że nie lubię, ale mnie kompletnie "nie rusza" - mimo że próbowałam wiele razy znaleźć to zachwycające
skóra - mimo że zapachy skórzane mi się podobają, po kilkugodzinnym noszeniu zwyczajnie mdlą

Za to paczula - przeszło do głębokiej niechęci do gorącej miłości Nie wiem, o co chodzi, ale teraz nie pachnie mi piwnicą i zmurszałymi dechami...pachnie pięknie. Jestem zaskoczona i bardzo ucieszona, bo otworzyło to przede mną nowe poszukiwania
Podpisuję się pod wszystkimi punktami
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:29   #446
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Nie znoszę też tuberozy - wali mi plastikiem; ogólnie kwiecistości i owocowości w wydaniu sephorowych fruity-floral; nadmiernej, zwłaszcza kulinarnej słodyczy.
Oprócz ogórka moją traumą jest właśnie tuberoza
Za to.....przekonuję się do malin których nie znosiłam ale to zalezy z kim będzie połączona
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:31   #447
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Ciągle zapominam - wędzonka! Nie znoszę nut dymu wędzarniczego...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:09   #448
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Ciągle zapominam - wędzonka! Nie znoszę nut dymu wędzarniczego...
Witaj w klubie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:35   #449
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Mnie odrzuca wszechobecny oud...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:25   #450
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Składnik, którego nienawidzę w perfumach

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Mnie odrzuca wszechobecny oud...
oj, mnie tez.
i pomyslec, ze jakis 7-8 lat temu naprawde mi sie podobal, wyszukiwalam go w perfumach, nawet umiescilam na liscie ulubionych skladnikow. a teraz- wielkie NIE!
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-15 22:51:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.