Wojna w Iraku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 10:52   #1
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx

Wojna w Iraku


Chyba wszyscy wiemy o co chodzi w tym wątku..
I co wy o tym myślicie ?

...troche historii...

Wszystko zaczeło się, kiedy w rządzie panował Saddam Hussein.
Był dobry dla swojego rodu, ale niektórym nie odpuszczał...
Ale co to ma do USA i dzisiejszych problemow pomiedzy Stanami Zjednoczonymi a krajami arabskimi ?

Trudno stwierdzić jak to wszystko się zaczęło, ale wiemy, że wojnę rozpoczął Geogre Bush.. żeby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo zaangażował w to Wielką Brytanię. Oni z dumą zgodzili się wysłać swoim zołnierzy na pole walki.
Potem Al-Qeada zaatakowała. Runęło World Trade Center, ruszyło to wszystkich Amerykaninów. Jednak gdyby mocno się sprzeciwiali, grupa terrorystyczna zaakaowała by ponownie. W Stanach Zjednoczonych istanieje wiele miejsc ( żaden człowiek tego jeszcze nie odkrył ) gdzie znajduje się i chowa Al-Qeada, strach więc wychdozić na ulice, kto wie, czy zaraz nie wybuchnie samochód, a ty w ułamku sekundy zginiesz. Było już wiele takich ataków, z każdym więcej strach narasta, a Amerykańcy nie są w stanie odnaleźć sprawców. To jest niesamowite, jak bardzo można być przebiegłym, od wielu, wielu lat, arabska grupa terrorystyczna na czele z Bin Ladenem, są w stałym ukryciu, i atakują udając przechodni, porywając jako policjanci albo wkładają bomby do samochodów jako 'kierowca', a potem wtapiając się w tłum, uciekają...
Nie mówmy tylko o arabach, bo amerykanie są też niezli, wysyłając bomby do iraku i krzywdzac bezbronnych ludzi. Trudno to opisać, ale razem robią sobie niesamowitą krzywde!
... okazało się także, że Irak posiada bardzo groźną broń chemiczną,
Gdyby została ona wykorzystana przez arabskie wojsko, była by to klęska prawie dla całej Ameryki. Jest to taka broń, która wydziela trujące tokstyny na bardzo duży obszar. To daję arabom przewagę. Wydaje się niemożliwe, ale tak jest, ponieważ fruwające gazy nie są w stanie się zatrzymać. Całkiem możliwe, że dostało by się też do Polski, jednak tego nie udowodniono, bo mówi się, że to nie jest w stanie ' odleciec ' od miejsca wybuchu aż taki kawałek.

Po zaangażowaniu w wojne Polskich żołnierzy, polacy byli oburzeni!
To był skandal. Jednak mówi się, że Polski rząd zgodził się tylko dlatego, żeby się 'podlizać' Amerykańcom i wzbudzić sobie szacunek w Europie.
Jednak cała Europa była przeciw walce polakom, wszyscy Nas bronili, jednak i tak i tak 'najwyżsi' zadecydowali. Zginęło dużo ludzi...odeszła rodzina, mężowie, synowie...jednak trzeba było się z tym pogodzić. To jest wojna.
Do dzisiaj wysyła się polskich żołnierzy na polę bitwy.
Jednak napewno słyszeliscie o wycofaniu polskiej armii z wojny.
Mam nadzieję, że tak sie stanie.
Nawet niewiecie jakie to niesamowite szczęście, jak najbliższa osoba wraca z Libanu cała i zdrowa, chociaż napewno troche z was dobrze mnie rozumie.

Co dalej ?
Chcecie aby wojna była ?
Polscy żołnierze wrócili do kraju ?
Amrykanie zawarli pokój z arabami ?



Tutaj mozęcie sie wypowiedzieć na ten temat!
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 11:30   #2
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wojna w Iraku

Afganistan, Irak... ciekawe co będzie z Iranem - http://wiadomosci.onet.pl/1779307,441,item.html
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:00   #3
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Afganistan, Irak... ciekawe co będzie z Iranem - http://wiadomosci.onet.pl/1779307,441,item.html
Jak to co cudowny narod amerykanski zacznie zbawiac swiat! Przeciez wystarcza amerykanskie nastolatki i dzielni marines aby obronic nas przed kazdym czychajacym na nas zlem, jak np. UFO

.....a tak serio to skonczy sie jak zwykle..... a co do Polski to i tak bedziemy lizac tylek USA( mimo wypowiedzi Obamy) bez wiadomej przyczyny a nawet wiz nie ma z tego...heh....
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:01   #4
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Afganistan, Irak... ciekawe co będzie z Iranem - http://wiadomosci.onet.pl/1779307,441,item.html

chamy zbuntowane...ja nie wiem po co oni to robia?
zal mi iranu, ktory w nic sie nie plata, a ma klopoty.

a co do polakow i usa, to Ramka przyznaje racje,
zawsze tak bedzie.
No chyba ze irak nasle jakas bombe i wybuchnie cala ameryka
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 22:36   #5
kinia2511
Raczkowanie
 
Avatar kinia2511
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ..z krainy marzeń i szczęścia.. :)
Wiadomości: 231
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Nawet niewiecie jakie to niesamowite szczęście, jak najbliższa osoba wraca z Libanu cała i zdrowa, chociaż napewno troche z was dobrze mnie rozumie.
Liban, Libanem..ale jakie to dopiero szczęście gdy mąż wraca z Afganistanu, gdzie wieczorem zasypiał modląc się o to, by obudzić się rano..
kinia2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 05:13   #6
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
W Stanach Zjednoczonych istanieje wiele miejsc ( żaden człowiek tego jeszcze nie odkrył ) gdzie znajduje się i chowa Al-Qeada, strach więc wychdozić na ulice, kto wie, czy zaraz nie wybuchnie samochód, a ty w ułamku sekundy zginiesz.

:hah aha:
no faktycznie my w tej Ameryce to malo wychodzimy na ulice....jak szczury przemykamy tylko z domu do pracy i z powrotem,bo samochody wybuchaja tu co 2 minuty i wogole za kazdym rogiem chowa sie kamikaze,ktory poluje na zycie kazdego Amerykanina

Cytat:
Napisane przez xLeffusH Pokaż wiadomość
Trudno stwierdzić jak to wszystko się zaczęło, ale wiemy, że wojnę rozpoczął Geogre Bush..
wcale nie tak trudno stwierdzic jak zaczela sie woja z Irakiem.Wystarczy sie tym interesowac i znac troche historii.Z Twojego postu wynika,ze wlasciwie nie masz zadnego pojecia o tym temacie,bo jedyne co stwierdzasz to fakt,ze Bush rozpoczal wojne.I wlasciwie to nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz.To chyba logiczne,ze kazdy chce pokoju.Gwarantuje Ci,ze nie znajdzie sie na tym forum ani jedna osoba,ktora stwierdzi ze wojna amerykansko-iradzka jest potrzebna

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
Jak to co cudowny narod amerykanski zacznie zbawiac swiat! Przeciez wystarcza amerykanskie nastolatki i dzielni marines aby obronic nas przed kazdym czychajacym na nas zlem, jak np. UFO
zaraz zaraz,a czy czasem Ty i zalozycielka watku nie bierzecie czynnego udzialu w watku,gdzie jak lwice bronicie Arabow i staracie sie wszystkim tlumaczyc jak to nietolencyjni sa,bo maja zle zdanie o Arabach,a przeciez ludzie sa rozni bez wzglegu na narodowosc czy kolor skory???
Troche mi tu chipokryzja zajezdza,ze obwiniasz caly narod amerykanski o probe zbawiania swiata.Ty ktora w obronie arabow napisala cos takiego

Cytat:
traci :Wiem ,ze sa ludzie dobrzy i zli niezaleznie od POCHODZENIA ,KOLORU SKORY I RELIGI.
a teraz wrzucasz caly narod amerykanski do jednego workaChyba nie sledzis polityki na bierzaco i nie masz zielonego pojecia co narod amerykanski mysli na temat wojny i pana Busha.Na szczescie dla wszystkich jego kadencja dobiega konca.

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
No chyba ze irak nasle jakas bombe i wybuchnie cala ameryka
Nie zycz drugiemu co Tobie niemile.....znasz takie powiedzenie???? Chyba nie,bo to co napisalas jest conajmniej zalosne...zeby nie uzyc innego slowa....

Dla zainteresowanych polecam watek "Mezczyzni z krajow arabskich"....


A jesli chodzi o sama wojne (zeby bylo na temat) to wielu Amerykanw oczekuje dnia,kiedy kadencja Busha sie skonczy. Swiadczy o tym drastyczny spadek poparcia dla Busha
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 07:12   #7
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez kinia2511 Pokaż wiadomość
Liban, Libanem..ale jakie to dopiero szczęście gdy mąż wraca z Afganistanu, gdzie wieczorem zasypiał modląc się o to, by obudzić się rano..

Oj, to chyba nie fajnie ... ale radosc jest niesamowita jak ktos taki wroci
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 07:41   #8
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
:hah aha:
no faktycznie my w tej Ameryce to malo wychodzimy na ulice....jak szczury przemykamy tylko z domu do pracy i z powrotem,bo samochody wybuchaja tu co 2 minuty i wogole za kazdym rogiem chowa sie kamikaze,ktory poluje na zycie kazdego Amerykanina



wcale nie tak trudno stwierdzic jak zaczela sie woja z Irakiem.Wystarczy sie tym interesowac i znac troche historii.Z Twojego postu wynika,ze wlasciwie nie masz zadnego pojecia o tym temacie,bo jedyne co stwierdzasz to fakt,ze Bush rozpoczal wojne.I wlasciwie to nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz.To chyba logiczne,ze kazdy chce pokoju.Gwarantuje Ci,ze nie znajdzie sie na tym forum ani jedna osoba,ktora stwierdzi ze wojna amerykansko-iradzka jest potrzebna



zaraz zaraz,a czy czasem Ty i zalozycielka watku nie bierzecie czynnego udzialu w watku,gdzie jak lwice bronicie Arabow i staracie sie wszystkim tlumaczyc jak to nietolencyjni sa,bo maja zle zdanie o Arabach,a przeciez ludzie sa rozni bez wzglegu na narodowosc czy kolor skory???
Troche mi tu chipokryzja zajezdza,ze obwiniasz caly narod amerykanski o probe zbawiania swiata.Ty ktora w obronie arabow napisala cos takiego



a teraz wrzucasz caly narod amerykanski do jednego workaChyba nie sledzis polityki na bierzaco i nie masz zielonego pojecia co narod amerykanski mysli na temat wojny i pana Busha.Na szczescie dla wszystkich jego kadencja dobiega konca.



Nie zycz drugiemu co Tobie niemile.....znasz takie powiedzenie???? Chyba nie,bo to co napisalas jest conajmniej zalosne...zeby nie uzyc innego slowa....

Dla zainteresowanych polecam watek "Mezczyzni z krajow arabskich"....


A jesli chodzi o sama wojne (zeby bylo na temat) to wielu Amerykanw oczekuje dnia,kiedy kadencja Busha sie skonczy. Swiadczy o tym drastyczny spadek poparcia dla Busha


Napisalam, ze oni sie ukrywaja, no bo taka jest prawda . ;]
Są niebezpieczną grupą , więc napewno nikt tam nie jest 100%-wo bezpieczny.
Nie wiesz co sie dzieje np. teraz w takim Iraku, moze akurat teraz ginie 20 żołnierzy z armii arabskiej, a za 5 minut będą juz planować zemstę na Ameryke.
I wmow mi ze nie , to Cie wysmieje grubo, bo to jest calkiem mozliwe.
Pokreslam mozliwe, zeby nie bylo ze 100%, bo zaraz zaczniesz sie wyklocac
Wiec jak samochod nie wybuchnal od roku,
to skad wiesz, ze nie stanie sie to za 2 dni ha ?


Wątek zakłada się nie tlyko po to, żeby się wymądrzać jak niektórzy
tylko po to, żeby się czegos dowiedziec. !
Hmm, gdybys jeszcze laskawie mogla zaczac myslec, to zauwazylabys w moim poscie o wiele wiecej informacji. Ja nie wiem, czy ty po prostu tak mowisz zeby wszyscy zwrocili na ciebie uwage ?

A pytam dlatego, ze zdania sa podzielone i to ja Ci moge zagwarantowac,
ze napewno ktos chce tej wojny.! I wyobraz sobie nawet, ze znam taka grupe osob, ale w sumie Ciebie to chyba nie interesuje.

' No chyba ze irak nasle jakas bombe i wybuchnie cala ameryka '

To bylo przypuszczenie, nikomu tego nie zycze, chyba ze kazdy amerykanin jest taki jak ty, kim kolwiek jestes..ale nawet wtedy bym tego nie zyczyla, a szkoda ze nie potrafisz przeczytac zdania ze zrozumieniem


Z tego co wiem, 1 watek nie ma nic do 2, wiec czyzbys miala waty i pretensje do Ramki ? To ze broni Arabow, to bardzo dobrze - calkowicie ja popieram!
Moze nie chodzi o wojne, tutaj jestem bezstronna...
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 13:07   #9
PMS
Raczkowanie
 
Avatar PMS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 167
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
:hah aha:
no faktycznie my w tej Ameryce to malo wychodzimy na ulice....jak szczury przemykamy tylko z domu do pracy i z powrotem,bo samochody wybuchaja tu co 2 minuty i wogole za kazdym rogiem chowa sie kamikaze,ktory poluje na zycie kazdego Amerykanina



wcale nie tak trudno stwierdzic jak zaczela sie woja z Irakiem.Wystarczy sie tym interesowac i znac troche historii.Z Twojego postu wynika,ze wlasciwie nie masz zadnego pojecia o tym temacie,bo jedyne co stwierdzasz to fakt,ze Bush rozpoczal wojne.I wlasciwie to nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz.To chyba logiczne,ze kazdy chce pokoju.Gwarantuje Ci,ze nie znajdzie sie na tym forum ani jedna osoba,ktora stwierdzi ze wojna amerykansko-iradzka jest potrzebna



zaraz zaraz,a czy czasem Ty i zalozycielka watku nie bierzecie czynnego udzialu w watku,gdzie jak lwice bronicie Arabow i staracie sie wszystkim tlumaczyc jak to nietolencyjni sa,bo maja zle zdanie o Arabach,a przeciez ludzie sa rozni bez wzglegu na narodowosc czy kolor skory???
Troche mi tu chipokryzja zajezdza,ze obwiniasz caly narod amerykanski o probe zbawiania swiata.Ty ktora w obronie arabow napisala cos takiego



a teraz wrzucasz caly narod amerykanski do jednego workaChyba nie sledzis polityki na bierzaco i nie masz zielonego pojecia co narod amerykanski mysli na temat wojny i pana Busha.Na szczescie dla wszystkich jego kadencja dobiega konca.



Nie zycz drugiemu co Tobie niemile.....znasz takie powiedzenie???? Chyba nie,bo to co napisalas jest conajmniej zalosne...zeby nie uzyc innego slowa....

Dla zainteresowanych polecam watek "Mezczyzni z krajow arabskich"....


A jesli chodzi o sama wojne (zeby bylo na temat) to wielu Amerykanw oczekuje dnia,kiedy kadencja Busha sie skonczy. Swiadczy o tym drastyczny spadek poparcia dla Busha
Ja tu węszę syndrom ' ... u nas w Ameryce'
PMS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:15   #10
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
zaraz zaraz,a czy czasem Ty i zalozycielka watku nie bierzecie czynnego udzialu w watku,gdzie jak lwice bronicie Arabow i staracie sie wszystkim tlumaczyc jak to nietolencyjni sa,bo maja zle zdanie o Arabach,a przeciez ludzie sa rozni bez wzglegu na narodowosc czy kolor skory???
Troche mi tu chipokryzja zajezdza,ze obwiniasz caly narod amerykanski o probe zbawiania swiata.Ty ktora w obronie arabow napisala cos takiego



a teraz wrzucasz caly narod amerykanski do jednego workaChyba nie sledzis polityki na bierzaco i nie masz zielonego pojecia co narod amerykanski mysli na temat wojny i pana Busha.Na szczescie dla wszystkich jego kadencja dobiega konca.



Nie zycz drugiemu co Tobie niemile.....znasz takie powiedzenie???? Chyba ie,bo to co napisalas jest conajmniej zalosne...zeby nie uzyc innego slowa....

Dla zainteresowanych polecam watek "Mezczyzni z krajow arabskich"....


A jesli chodzi o sama wojne (zeby bylo na temat) to wielu Amerykanw oczekuje dnia,kiedy kadencja Busha sie skonczy. Swiadczy o tym drastyczny spadek poparcia dla Busha

Boshe coz za atak...wybacz przeciez Ameryka jest tak cudowna! poprostu kompletnie o tym zapomnialam...

P.S. Moj ojciez jest z USA wiec niewiedzy i nietolerancji mi nie zarzucisz ja natomiast jak najbadziej braku poczucia humoru moge ....


cos dziwnie zacytowalo za co sorka
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:21   #11
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, 1 watek nie ma nic do 2, wiec czyzbys miala waty i pretensje do Ramki ? To ze broni Arabow, to bardzo dobrze - calkowicie ja popieram!
Moze nie chodzi o wojne, tutaj jestem bezstronna...
No wlasnie
xLeffusHx
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 21:18   #12
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
No wlasnie
xLeffusHx


hehe, chyba wszyscy sie ze mna zgodza

A poza tym, Ameryka, niby taka super, a gdyby tak się wgłębić,
to znalazło by się wiele minusow...wiele
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:20   #13
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

A tak swoja droga, to czyzby nasza wizazanka zniknela?
widac, zle przyjmuje krytyke

__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:33   #14
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
A tak swoja droga, to czyzby nasza wizazanka zniknela?
widac, zle przyjmuje krytyke


A może po prostu nie widzi szans na konstruktywną dyskusję?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:45   #15
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
A tak swoja droga, to czyzby nasza wizazanka zniknela?
widac, zle przyjmuje krytyke

nie zniknela nie.Po prostu ona ma swoje zycie i nie przesiaduje calymi dniami na forum.Zreszta jak widac watek nie rozwija sie,bo zwyczajnie brakuje w nim wartiosciowych argumentow i mysle,ze wszystkim przejadl sie temat wojny w Iraku.Jak dla mnie pierwszy post tego watku nie jest ani odkrywczy,ani nie zacheca do dyskusji ani nie przedstawia zadnych wartosciowych faktow wiec ja nie mam z kim i o czym dyskutowac,bo chyba nie myslisz,ze dam sie Tobie sprowokowac??


Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
A może po prostu nie widzi szans na konstruktywną dyskusję?
Trafne spostrzezenie Wenedko



z mojej strony EOT w tym temacie
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 07:07   #16
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Chyba raczej nikt nie przesiaduje całymi dniami na forum,
no chyba że jakiś skończony idiota
Sprowokować ? hehe, nie.
Na co to komu ? Mysle ze sa osoby ktorych to jeszcze interesuje.
A tak swoja droga, skoro Ciebie nie, to co tu jeszcze robisz?
W wlasciwie to po co wchodziłaś na wątek,
skoro przecież " wszystkim przejadl sie temat wojny w Iraku " ;d
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 07:20   #17
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
chamy zbuntowane...ja nie wiem po co oni to robia?
zal mi iranu, ktory w nic sie nie plata, a ma klopoty.

a co do polakow i usa, to Ramka przyznaje racje,
zawsze tak bedzie.
No chyba ze irak nasle jakas bombe i wybuchnie cala ameryka
xLeffushx.... Twoja ignorancja przerosla nawet sama Ciebie...
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 07:32   #18
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Wojna w Iraku

Czyzbym napisala cos zle ?
Jak tak, to zamiast odrazu tak pisac, poprawcie mnie
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:47   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wojna w Iraku

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx “
Wszystko zaczeło się, kiedy w rządzie panował Saddam Hussein.
Był dobry dla swojego rodu, ale niektórym nie odpuszczał...


Dla kogo on byl niby dobry? Chyba dla swoich chorych na glowe synkow.

Bo na pewno nie dla:
- Kurdow, ktorych gazowal
- 3mln osob, ktore zginely w wojnie iracko-iranskiej
- Osob ktore napotkaly na swojej drodze Udaja, ktory masowo porywal i gwalcil kobiety wg wlasnego widzimisi, zabijal niewinne osoby w swoich napadach szalu, torturowal sportowcow po kazdej ich porazce… bydlak jakich malo na padole lez chodzilo
- Osob ktore zniknely aresztowane przez tajna policje
- Kuwejtu

Byl znienawidzonym dyktarorem. Pewien iracki dziennikarz, prywatnie moj kolega opowiadal mi o skali skrywanej nienawisci do Saddama, ktora obejmowala praktycznie cale spoleczenstwo, za wyjatkiem wysokich czlonkow BAASu, wojska, tajnej policji itd.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx “
Ale co to ma do USA i dzisiejszych problemow pomiedzy Stanami Zjednoczonymi a krajami arabskimi ?


Wg mnie nie ma czegos takiego jak problemy miedzy Stanami a krajami arabskimi, bo kraje arabskie nie stanowia spojnego monolitu i nie powinny byc rozpatrywane jako calosc.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx “
Trudno stwierdzić jak to wszystko się zaczęło, ale wiemy, że wojnę rozpoczął Geogre Bush.. żeby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo zaangażował w to Wielką Brytanię. Oni z dumą zgodzili się wysłać swoim zołnierzy na pole walki.


Jesli chcesz dac tlo do tematu, to siegnijmyh po fakty. Zakladam, ze jesli piszesz “pozniej Al Keida zaatakowala”, ze wyzej chodzi o pierwsza wojne w Zatoce. Wojna byla wynikiem irackiego ataku na Kuwejt. Pierwsza jej faza, “Desert Shield”, miala na celu zapewnienie bezpieczenstwa Arabii Saudyjskiej i niedopuszczenie do eskalacji konfliktu. Druga, “Desert Storm”, miala na celu wyzwolenie Kuwejtu. Nie byla to wojna Stanow, tylko ONZ, reprezentowane byly wojska z wielu krajow, z kontyngentami z panstw arabskich (Arabia Saudyjska, Egipt, Syria), jak rowniez nie arabskich krajow muzulmanskich (Turcja).
Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx “
Potem Al-Qeada zaatakowała. Runęło World Trade Center, ruszyło to wszystkich Amerykaninów. Jednak gdyby mocno się sprzeciwiali, grupa terrorystyczna zaakaowała by ponownie. W Stanach Zjednoczonych istanieje wiele miejsc ( żaden człowiek tego jeszcze nie odkrył ) gdzie znajduje się i chowa Al-Qeada, strach więc wychdozić na ulice, kto wie, czy zaraz nie wybuchnie samochód, a ty w ułamku sekundy zginiesz. Było już wiele takich ataków, z każdym więcej strach narasta, a Amerykańcy nie są w stanie odnaleźć sprawców


To co piszesz, mija sie z prawda. Po WTC nie doszlo do zadnych zamachow tego typu w Stanach (o jakich niby atakach piszesz?), informacje o komorkach Al Keidy wygladaja na wyssane z palca (zapraszam do przedstawienia zrodel); natomiast na pewno mijajace sie z prawda jest pisanie “starch wychodzic na ulice”, to po prostu wishful thinking.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
okazało się także, że Irak posiada bardzo groźną broń chemiczną,
Gdyby została ona wykorzystana przez arabskie wojsko, była by to klęska prawie dla całej Ameryki. Jest to taka broń, która wydziela trujące tokstyny na bardzo duży obszar. To daję arabom przewagę. Wydaje się niemożliwe, ale tak jest, ponieważ fruwające gazy nie są w stanie się zatrzymać. Całkiem możliwe, że dostało by się też do Polski, jednak tego nie udowodniono, bo mówi się, że to nie jest w stanie ' odleciec ' od miejsca wybuchu aż taki kawałek


Sarin, tabun i iperyt jaki posiadal Irak mialby byc kleska dla prawie calej Ameryki? Szczerze watpie. Gazy bojowe nie sa w stanie samodzielnie pokonywac duzych odleglosci. Sarin uzyty przeciwko Kurdom w masowy sposob, wywowal liczbe ofiar smiertelnych ponizej 10%, wziawszly pod uwage ze w ataku terrorystycznym nie moglaby byc uzyta taka jego ilosc i w takim przypadku uzyto by odpowiednich sluzb zajmujacych sie skazeniami chemicznymi, liczba ofiar bylaby zapewnie duzo mniejsza. Do tego Sarin ma krotka zywotnosc, maksymalnie ponizej roku i jest niezbyt efektywny przez niskie cisnienie gazu.

Kolejny z uzywanych przez Irakijczykow gazow, tabun zabija szybko i jest niebezpieczny nawet w malych dawkach, ale w przypadku szybkiego podjecia leczenia nastepuje zwykle calkowity powrot do zdrowia (troche relatywne to slowko “szybkiego”).

Trzeci gaz bojowy uzywany przez rezim Saddama, iperyt, jest pierwszym zastosowanym gazem bojowym, istnieja sprawdzone srodki leczenia i odkazania w przypadku uzycia tego gazu.

W stwierdzeniach typu “daje Arabom przewage” (pomijajac juz, ze wrzucasz wszystkich Arabow do jednego worka), pomijasz zupelnia trudnosci logistyczne w przenoszeniu tych zwiazkow do miejsca przeznaczenia, oraz fakt, ze nie ma potwierdzonych zrodel, ze Al Keida faktycznie ma w posiadaniu iracka bron chemiczna (ja w to szczerze watpie).

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Po zaangażowaniu w wojne Polskich żołnierzy, polacy byli oburzeni!


Mowisz o sobie czy o ogole Polakow? Bo to stwierdzenie nie jest prawdziwe w stosunku do ogolu Polakow.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Jednak cała Europa była przeciw walce polakom, wszyscy Nas bronili, jednak i tak i tak 'najwyżsi' zadecydowali. Zginęło dużo ludzi...odeszła rodzina, mężowie, synowie...jednak trzeba było się z tym pogodzić. To jest wojna.
Do dzisiaj wysyła się polskich żołnierzy na polę bitwy.


Szczerze mowiac, nie obchodzi mnie jakie zdanie ma cala Europa, tylko polska racja stanu; oczywiscie mozna sie spierac, czy bylo to z nia zgodne czy nie, ale pozycje typu “cala Europa…” sa dla mnie bezwartosciowe. Do tego, mijaja sie z prawda, bo nie cala Europa, Wlk Brytnia, Hiszpania, Wlochy, Ukraina, Bulgaria, panstwa baltyckie same wystawily kontyngenty roznej wielkosci.

Nie rozumiem zdziwienia z powodu wysylania zawodowych zolnierzy na tego typu misje, to jest ich profesja, czyz nie?

[FONT=Arial]
Cytat:
Napisane przez ”[/FONT
...:Rammka:... “]Jak to co cudowny narod amerykanski zacznie zbawiac swiat! Przeciez wystarcza amerykanskie nastolatki i dzielni marines aby obronic nas przed kazdym czychajacym na nas zlem, jak np. UFO


Nie wiem skad ten sarkazm, w momencie kiedy Amerykanie uratowali dupsko:
- Ententy w I WS
- Pol Europy w II WS
- Azji Wschodniej w II WS (od okupacji japonskiej, ktora jak sie okazalo byla duzo gorsza od najgorszego europejskiego kolonializmu) + wsparcie Chin w walce z Japonczykami
- Korei Pld w ‘50
Do tego, dzieki obecnosci amerykanskiej Sowiety nie poknely reszty Europy, a ChRL Tajwanu i Japonii.

Nawet w Wietnamie Amerykanie obronili niepodleglosc Wietnamu Pld; niestety zgadzajac sie na negocjacje pokojowe gdy Hanoi bylo juz niemal na deskach, a pozniej wycofujac sie z Wietnamu, co sie skonczylo jak skonczylo…

Smichy hihy, ale kto moze powstrzymac na dluzsza mete Rosje czy Chiny od swiatowej dominacji?

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Napisalam, ze oni sie ukrywaja, no bo taka jest prawda . ;]


To jest Twoja opinia, ktorej w zaden sposob nie uzasadniasz.


Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Są niebezpieczną grupą , więc napewno nikt tam nie jest 100%-wo bezpieczny.


Akurat w tej chwilii, to Al Keida ma ponoc bardzo ograniczone zdolnosci operacyjne. Nie wiem co rozumiesz przez 100% bezpieczenstwo, ale na podstawie mi znanych faktow nie mam zadnej bazy do przypuszczania, ze jakiekolwiek zagrozenie istnieje.


Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Nie wiesz co sie dzieje np. teraz w takim Iraku, moze akurat teraz ginie 20 żołnierzy z armii arabskiej, a za 5 minut będą juz planować zemstę na Ameryke.


Taaa, zupelnie nie bierzesz pod uwage faktu, ze sytuacja w Iraku to raczej religijna wojna domowa, a nie intifada przeciwko Amerykanom.


Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
I wmow mi ze nie , to Cie wysmieje grubo, bo to jest calkiem mozliwe.


Kazde zdarzenie, ktore ma prawdopodobienstwo P > 0 jest mozliwe, co nie znaczy ze nastapi, badz jest prawdopodobne.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Wiec jak samochod nie wybuchnal od roku,
to skad wiesz, ze nie stanie sie to za 2 dni ha ?


W Stanach w ogole nigdy samochod nie wybuchnal w wyniku zamachu Al Keidy. Dlaczego mialbym zakladac, ze wybuchnie w najblizszej przyszlosci ?

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Hmm, gdybys jeszcze laskawie mogla zaczac myslec, to zauwazylabys w moim poscie o wiele wiecej informacji. Ja nie wiem, czy ty po prostu tak mowisz zeby wszyscy zwrocili na ciebie uwage ?


Moim zdaniem w Twoim poscie jest duzo opinii, przypuszczen i sporo niescislosci, a malo faktow, co rzutuje na merytorytczna wartosc tego tekstu jako zrodla informacji.

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
hehe, chyba wszyscy sie ze mna zgodza


Nie moglbym byc dalszy od zgodzenia sie z Toba w tym temacie tak szczerze.


Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
A poza tym, Ameryka, niby taka super, a gdyby tak się wgłębić,
to znalazło by się wiele minusow...wiele


Kto napisal ze Ameryka jest super? Stawiasz (absurdalna) teze, ze w US panuje psychoza strachu, ktos slusznie wytyka ze takie stwierdzenie nie ma zadnego zwiazku z rzeczywistoscia, dla Ciebie to od razu znaczy, ze Ameryka jest super?

Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
Czyzbym napisala cos zle ?
Jak tak, to zamiast odrazu tak pisac, poprawcie mnie


Cytat:
Napisane przez ”xLeffusHx”
zal mi iranu, ktory w nic sie nie plata, a ma klopoty.


Iran sie plata w wzbogacanie uranu i kupowanie rakiet sredniego zasiegu; pomimo mediacji UE i miedzynarodowej agencji atomowej.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.