Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 22:42   #4441
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Błagam, uspokójcie mnie i nie wyzywajcie od idiotek. Czy drożdżakowe zapalenie pochwy, które przeszłam niedawno może mieć wpływ na opóźnienie okresu? Czy to może intensywne ćwiczenia fizyczne? Dotąd był jak w zegarku, a teraz się spóźnia. Wiem, że 1 dzień to nic takiego i że może wystąpić każdego dnia przerwy w tabletkach, ale jestem straszną panikarą. Nie ufam żadnej metodzie w 100%, zwłaszcza, że jestem w niezobowiązującej relacji i ciąża dla mnie byłaby końcem świata.
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:49   #4442
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ale jak to sie spoznia? ktory to dzien przerwy?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:53   #4443
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czwarty dzień przerwy. Zawsze okres był, a teraz nic. I się stresuję, może niepotrzebnie. Chyba potrzebuję żeby ktoś mnie uspokoił, że to naprawdę nic takiego.
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 08:18   #4444
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jeśli Cie to pocieszy, ja raz w ogóle nie miałam @ w przerwie (od roku biore). Zrobiłam sobie test, drugi, oba negatywne a miesiąc później (i w kolejne) jak w zegarku przyszło. Tak może się zdarzyć, nie panikuj
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:46   #4445
Cioccolatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 55
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

No to mnie trochę uspokoiłaś. Ja tak mam, że jak coś stałego lekko odchyli się od normy, to już od razu nerwy i strach. Dzięki za odpowiedź i mam nadzieję, że jednak okres za chwilę przyjdzie.
Cioccolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:23   #4446
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Mam betę <2,0/ Mogę być spokojna czy powtarzać po 24h?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:28   #4447
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Mam betę <2,0/ Mogę być spokojna czy powtarzać po 24h?
Po co?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 17:31   #4448
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Po co?
Odetnij mi internet

za dużo czytam i się nakręcam...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 09:35   #4449
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

hej dziewczyny nie wiem czy to jest odpowiedni wątek ale nie wiem gdzie zapytać. przed chwilą strasznie źle się poczułam i wymiotowalam a godzine wcześniej przyjelam ostatnia 21 tabletke z blistra. nie chce zaczynać nowego opakowania bo poprzestawia mi się okres a wszelkie wakacje i ślub zaplanowany mam "pod okres". co stanie się jeśli zrobię od jutra tydzień przerwy i zaczne nowe opakowanie? nie wspólzyje teraz a tabletek używam ze względu na tarczyce i cukrzyce. proszę o pomoc
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:30   #4450
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie wiem czy to jest odpowiedni wątek ale nie wiem gdzie zapytać. przed chwilą strasznie źle się poczułam i wymiotowalam a godzine wcześniej przyjelam ostatnia 21 tabletke z blistra. nie chce zaczynać nowego opakowania bo poprzestawia mi się okres a wszelkie wakacje i ślub zaplanowany mam "pod okres". co stanie się jeśli zrobię od jutra tydzień przerwy i zaczne nowe opakowanie? nie wspólzyje teraz a tabletek używam ze względu na tarczyce i cukrzyce. proszę o pomoc
Potraktuj dzisiejszy dzień jako pierwszy dzień przerwy Wszystko będzie ok.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 19:17   #4451
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czu tabletki na gardlo salvigol maja wplyw na antykoncepcje? W ostatnich dniach je bralam a dzisisj wdpolzylam czy to ma jakis wplyw?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 19:59   #4452
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Czu tabletki na gardlo salvigol maja wplyw na antykoncepcje? W ostatnich dniach je bralam a dzisisj wdpolzylam czy to ma jakis wplyw?
Nie, nie wpływają.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 23:47   #4453
dammall1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 25
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Trochę się ostatnio zakręciłam z tymi tabletkami. Przez 5 miesięcy brałam Vixpo, miesiąc chciałam zmienić tabletki na sidratellę 20. Jednak mi nie pasowały, nie czułam się po nich najlepiej. Tak więc w tym miesiącu wróciłam do Vixpo. Pierwszą tabletkę z blistra Vixpo wzięłam tak jak zaleciła mi Ginekolog. Pierwszego dnia krwawienia z odstawienia pod Sidratelli. Rozumiem, że ochrona była zachowana od pierwszej tabletki? Kochałam się dość regularnie z moim chłopakiem w tym miesiącu, jednak nigdy nie kończy we mnie. Niby mógłby z niego wylecieć tylko preejakulat. Tabletki zawsze biorę o 20, maks pół godziny spóźnienia. Żadnych biegunek od 20 do rana przez cały miesiąc (często rano łapie mnie jednorazowa biegunka ze względu na zespół jelita drażliwego). Z dodatkowych leków w tym miesiącu brałam tylko AMOLowe na gardło, jakiś tam metafen i meteospasmyl. Z tego co wiem, żaden z tych leków nie wpływa na działanie tabletek anty. Jednak w połowie cyklu miałam jednodniowe, a w zasadzie to jednorazowe plamienie - brunatny śluz. Miewałam też częściej niż zawsze bóle głowy. To po prostu reakcja na zmianę tabletek? Jutro czwarty dzień przerwy, a krwawienia z odstawienia nie ma . Robiłam morfologię kilka dni temu i wyszło mi podwyższone OB (14mm/h, a norma jest 12mm/h. Chociaż z tym to też nie wiadomo, bo w internecie podają różne normy dla kobiet w moim wieku. 12mm/h, 15mm/h a nawet 20mm/h). Już się naczytałam, ze podwyższone OB jest naturalne podczas ciąży. CRP wyszło w normie. Chociaż jeszcze z kolejnej strony wyszły mi jakieś bakterie z moczu - możliwe, że mam zapalenie dróg moczowych. Może stąd podwyższone OB.
dammall1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 14:35   #4454
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Tak dla pewnosci.
Mialam wziac tabletkę o 10 a teraz dopiero sobie o niej przypomnialam. W ulotce mam ze jesli nie przekroczylam 12 godzin to ochrona nadal jest. Tak?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 15:12   #4455
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Hej. Tak dla pewnosci.
Mialam wziac tabletkę o 10 a teraz dopiero sobie o niej przypomnialam. W ulotce mam ze jesli nie przekroczylam 12 godzin to ochrona nadal jest. Tak?
Tak
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 11:43   #4456
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jeśli zwymiotowalam tabletke po 2h i wzięłam od razu kolejna (czyli jestem zabezpieczona jeśli dobrze rozumiem) i w blistrze mam 1tabl.mniej, mogę przyjść 20 a nie 21 tabletek bez szkody, czy musiałabym się dodatkowo zabezpieczać?
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 11:56   #4457
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Jeśli zwymiotowalam tabletke po 2h i wzięłam od razu kolejna (czyli jestem zabezpieczona jeśli dobrze rozumiem) i w blistrze mam 1tabl.mniej, mogę przyjść 20 a nie 21 tabletek bez szkody, czy musiałabym się dodatkowo zabezpieczać?
Normalnie wybierz do konca i zrob siedmiodniowa przerwe (nie 8 dni) i bedzie ok
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 12:43   #4458
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dzięki
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 14:44   #4459
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć,
6 grudnia zaczęłam pierwsze w życiu opakowanie tabletek (Vibin mini). 11 grudnia dostałam antybiotyk na 5 dni, bo się mocno przeziębiłam. Niestety po jakimś czasie choróbsko wróciło, poszlam do innego lekarza, okazało się że przeziębienie niedoleczone - dostałam kolejny antybiotyk, tym razem na 3 dni. Był to Macromax - trzy tabletki o końskiej dawce, które mają działać jeszcze tydzień po skończeniu. Przedwczoraj skończyłam to brać. Przez całe te trzy tygodnie zabezpieczałam się dodatkowo, tabletki wzięłam wszystkie prawidłowo.

Chcę się tylko upewnić, że jeśli 3 stycznia zacznę drugie opakowanie po 7-dniowej przerwie to mogę na spokojnie zrezygnować z prezerwatyw?
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 22:04   #4460
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Heeej.

Uspokójcie mnie, bo mam schizy... biorę tabsy już dłuuugo. Mój TŻ często we mnie kończy. Nie będę w ciąży, prawda?

(wieem, to bez sensu, ale mam schizy że jp!)
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 23:00   #4461
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Heeej.

Uspokójcie mnie, bo mam schizy... biorę tabsy już dłuuugo. Mój TŻ często we mnie kończy. Nie będę w ciąży, prawda?

(wieem, to bez sensu, ale mam schizy że jp!)
Jeżeli bierzesz prawidłowo to nie.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 00:44   #4462
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Heeej.

Uspokójcie mnie, bo mam schizy... biorę tabsy już dłuuugo. Mój TŻ często we mnie kończy. Nie będę w ciąży, prawda?

(wieem, to bez sensu, ale mam schizy że jp!)
Coś Ty, ja nie jestem to Ty tym bardziej
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:06   #4463
Chemical Usagi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Normalnie wybierz do konca i zrob siedmiodniowa przerwe (nie 8 dni) i bedzie ok
a podczas tej przerwy jest się zabezpieczonym czy trzeba dodatkowo?
Chemical Usagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:31   #4464
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Chemical Usagi Pokaż wiadomość
a podczas tej przerwy jest się zabezpieczonym czy trzeba dodatkowo?
Jestes zabezpieczona. Nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 15:22   #4465
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Rapsody Pokaż wiadomość
Cześć,
6 grudnia zaczęłam pierwsze w życiu opakowanie tabletek (Vibin mini). 11 grudnia dostałam antybiotyk na 5 dni, bo się mocno przeziębiłam. Niestety po jakimś czasie choróbsko wróciło, poszlam do innego lekarza, okazało się że przeziębienie niedoleczone - dostałam kolejny antybiotyk, tym razem na 3 dni. Był to Macromax - trzy tabletki o końskiej dawce, które mają niby działać jeszcze tydzień po skończeniu. (czyli do 1 stycznia). Przedwczoraj (25) skończyłam to brać. Przez całe te trzy tygodnie zabezpieczałam się dodatkowo, tabletki wzięłam wszystkie prawidłowo.

Chcę się tylko upewnić, że jeśli 3 stycznia zacznę drugie opakowanie po 7-dniowej przerwie to mogę na spokojnie zrezygnować z prezerwatyw? Czy zabezpieczać się do 8 stycznia ze względu na działanie Macromaxu?
Pomoże ktoś?
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:16   #4466
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Biorę tabletki 1,5 roku. Raz czy dwa zdarzyło się na początku, że zapomniałam, ale od jakiegoś czasu, jak uświadomiłam sobie jak bardzo to nie jest odpowiedni czas na dziecko, zaczynam bardzo 'schizować'. 2 budziki przypominające mi o tabletkach+10 krotne sprawdzanie w czasie dnia czy brałam., nie używam żadnych leków, króte mogłyby obniżyć skuteczność tabletek, chłopak we mnie nie kończy, nie pije dziurawca itp itd

No i byłam pewna, że te dziewczyny, które dobrze stosują tabletki nie ma opcji, żeby zaszły w ciąże. A dzisiaj natrafiłam na temat na wizażu 'NIE chcę tej ciąży' i mnie zamurowało. Dziewczyna brała wszystko jak w ulotce, miała okres przez 3 miesiace, a mimo to zaszła, dowiedziała się po kilku miesiącach. I znowu zaczęłam się denerwować. Niedługo wpadnę w taką panikę, że zrezygnuje z seksu.

Nie wiem tak naprawdę co zrobić, żeby się uspokajać i tłumaczyć sobie, że w necie dużo jest nieprawdziwych rzeczy, że jak będę dobrze stosować tabletki to jestem zabezpieczona. Od razu sobie myślę, że no ale są dziewczyny które dobrze stosowały antykoncepcje i zaszły. I jaki może być powód.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:17   #4467
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej. Biorę tabletki 1,5 roku. Raz czy dwa zdarzyło się na początku, że zapomniałam, ale od jakiegoś czasu, jak uświadomiłam sobie jak bardzo to nie jest odpowiedni czas na dziecko, zaczynam bardzo 'schizować'. 2 budziki przypominające mi o tabletkach+10 krotne sprawdzanie w czasie dnia czy brałam., nie używam żadnych leków, króte mogłyby obniżyć skuteczność tabletek, chłopak we mnie nie kończy, nie pije dziurawca itp itd

No i byłam pewna, że te dziewczyny, które dobrze stosują tabletki nie ma opcji, żeby zaszły w ciąże. A dzisiaj natrafiłam na temat na wizażu 'NIE chcę tej ciąży' i mnie zamurowało. Dziewczyna brała wszystko jak w ulotce, miała okres przez 3 miesiace, a mimo to zaszła, dowiedziała się po kilku miesiącach. I znowu zaczęłam się denerwować. Niedługo wpadnę w taką panikę, że zrezygnuje z seksu.

Nie wiem tak naprawdę co zrobić, żeby się uspokajać i tłumaczyć sobie, że w necie dużo jest nieprawdziwych rzeczy, że jak będę dobrze stosować tabletki to jestem zabezpieczona. Od razu sobie myślę, że no ale są dziewczyny które dobrze stosowały antykoncepcje i zaszły. I jaki może być powód.
Jak bierzesz tabsy to twój chłopak moze normalnie kończyć w środku serio, ja biore tabsy, moj chłopak za każdym razem konczy w środku a jakos w ciąży nie jestem


Nie masz pewności czy ona prawidłowo je zazywala.


Jest jedna rada dla osób które tak schizuja - nie uprawiać seksu bo antykoncepcyjna hormonalna jest bardzo skuteczna więc skoro to kogoś nie uspokaja to juz nie wiem co by moglo
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:33   #4468
zagubiona_ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny od jakiego stężenia witamina C wpływa na skuteczność tabletek?
Bo w końcu jest zawarta w wielu napojach.

Jakich potraw/ napoi unikać?
zagubiona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 15:02   #4469
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jakie jest prawdopodobieństwo, że ochrona jest utrzymana?
Pierwsze opakowanie biorę od 23.12. Jednak 25 zdarzyło mi wypić pół l cydru, jednak przypomniałam sobie o anty, zjadłam trochę sałatki i wówczas wzięłam tabletkę (później nie piłam nic), 26 wzięłam tabletkę, a jakoś 1,5 - 2 h później wypiłam dwie lampki wina. I żeby nie było nudno, przez ten czas byłam przeziębiona, a 27 do dzisiaj męczy mnie coś jak grypa żołądkowa (nie wymiotowałam bo nie miałam czym |głodówka, zjedzenie czegokolwiek to ból brzucha|, nie miałam biegunki). Dzisiaj czuję się o niebo lepiej, prawie mi przeszło.

Wiem, że to idiotyczne zachowanie, ale tabletki były brane wszystkie,o tej samej porze.
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 20:23   #4470
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ovinee Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo, że ochrona jest utrzymana?
Pierwsze opakowanie biorę od 23.12. Jednak 25 zdarzyło mi wypić pół l cydru, jednak przypomniałam sobie o anty, zjadłam trochę sałatki i wówczas wzięłam tabletkę (później nie piłam nic), 26 wzięłam tabletkę, a jakoś 1,5 - 2 h później wypiłam dwie lampki wina. I żeby nie było nudno, przez ten czas byłam przeziębiona, a 27 do dzisiaj męczy mnie coś jak grypa żołądkowa (nie wymiotowałam bo nie miałam czym |głodówka, zjedzenie czegokolwiek to ból brzucha|, nie miałam biegunki). Dzisiaj czuję się o niebo lepiej, prawie mi przeszło.

Wiem, że to idiotyczne zachowanie, ale tabletki były brane wszystkie,o tej samej porze.
Dlaczego idiotyczne ? Od kiedy to biorąc tabletki nie można pić ani jeść?
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.