Powrót do naturalnego koloru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 11:56   #1
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Question

Powrót do naturalności!!!


Witam Was Kochane Wizażanki! Mam wielki problem... przez jakieś dwa lata farbuję sobie włoski na platynę... Na początku wiadomo- byłam zachwycona, ale teraz już mi się nie podoba efekt sztucznej lalki barbie( jak pomaluje sobie oczy mocniej to wyglądam jak Lady Gaga... bleeeee), ponadto mam tak zniszczone włosy, pomimo pielęgnacji, że szkoda gadać... ;( więc chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru, czyli średniego popielatego blondu. Ostatnio miałam robione pasemka ciemny brąz dla złagodzenia efektu Pameli Anderson, ale nie minęły dwa tygodnie i po pasemkach.... i wiem, że taka farba na włosach blond się strasznie szybko spłukuje... Ale nie wiem czy to dotyczy wszystkich farb... otóż zależy mi na tym, żeby nie mieć odrostów i wynalazłam sobie taką farbę zbliżoną do mojego koloru włosów(wklejone poniżej) i powiedzcie mi czy ta farba tak samo mi się spłuka czy już będę mogła zapuszczać moje włoski? I czy jak zafarbuje na odrosty to czy będzie różnica pomiedzy nimi a platyną?? Powiedzcie czy coś z tego będzie?? !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 556060b904cd035fb6adc098a0be93c8500x500.jpg (36,6 KB, 17 załadowań)
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:38   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Powrót do naturalności!!!

Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała
Na pewno będzie się zmywać, bo masz zniszczone włosy,a na takich farba trzyma się najsłabiej.
Powrót do naturalnych włosów wcale nie jest łatwy, bo niemożliwe jest znalezienie farby w identycznym kolorze jak włosy naturalne.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:17   #3
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
powrót do natury

Witam dziewczyny pomóżcie za 2 tygodnie wybieram sie do fryzjera , nie wiem co mam zrobić zamieszcze poniżej zdjęcia , bardzo zależy mi aby wrócić do naturalnego koloru blondu tj mysiego, proszę o poradę fryzjerki obecnie mam takie wlosy jak na pierwszym zdjęciu a chce mieć takie jak na drugim ,czy jest to mozliwe jesli tak to jaka farbą , spodziewam sie lekkich przebarwien ,wiadomo farba napewno nie pokryje równomiernie ,ale czy pokryje na fajny naturalny blond a nie na rudy? dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam cieplo
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:20   #4
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: powrót do natury

Cytat:
Napisane przez eva_tg Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny pomóżcie za 2 tygodnie wybieram sie do fryzjera , nie wiem co mam zrobić zamieszcze poniżej zdjęcia , bardzo zależy mi aby wrócić do naturalnego koloru blondu tj mysiego, proszę o poradę fryzjerki obecnie mam takie wlosy jak na pierwszym zdjęciu a chce mieć takie jak na drugim ,czy jest to mozliwe jesli tak to jaka farbą , spodziewam sie lekkich przebarwien ,wiadomo farba napewno nie pokryje równomiernie ,ale czy pokryje na fajny naturalny blond a nie na rudy? dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam cieplo

chciałam zrobic to samo co Ty, czyli wrócić do naturalnego ciemnego blondu.mam bardzo zniszczone włosy ciągłymi rozjaśnianymi pasemkami. zafundowałam sobie castinga ciemny blond. Wyszedł bardzo ciemno , ale teraz kolor trochę schodzi i jest ok. on na pewno nie wychodzi rudy, i nie rozjasni Twoich włosów. ale on raczej bedzie ciemniejszy niż na tym drugim zdjęciu....nie polecam Ci farby bo zniszczy wlosy. Ja postanowiłam je przyciemnic i daje im rok czasu na regeneracje bez farb.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

w sumie na tym 3 zdjęciu widać, że ten kolor to trochę złoty jest. a ten ciemny blond raczej Ci tego nie zapewni. proponuję Ci zerknąć sobie na game kolorów Casting Loreal i na pewno wybierzesz coś dla siebie.
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:23   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: powrót do natury

Nie masz duzo pasemek. Ja tez nie mam i u mnie jak wlosy odrastaja wyglada to naturalnie. Po jakims czasie nawet te pasemka nie sa juz takie jasne i popielate. Kolor sie lasnie stapia i nie widac odrostow. Mysle, ze i ty moglabys zostawic wlosy w spokoju i poczekac jak troche pasemka odrosna. Jesli bedzie sie dziac tak jak u mnie, to uwazam, ze nie musisz nic robic. Regularnie podcinaj wlosy, a nawet nie bedziesz wiedziala kiedy twoje wlosy pdrosna i beda miec swoj naturalny kolor bez pasemek
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 17:10   #6
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: powrót do natury

nikt mi nie podpowie?
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 19:58   #7
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: powrót do natury

Coala9 jak mam nie męczyć włosków farbami , jak casting z loreala to chyba farbka no nie ? wiec jak poloze na cala dlugosc wlosow to i tak je obciążę i tak ... no ale nie bede musiala juz co 3 miesiace robic pasemek... dziekuje za podpowiedz powrot do natury jest niezbędny , a czy macie jakies pomysly na super sprawdzoną maske regenerującą wlosy po farbowaniu , zniszczone (tzw. siano) dziekuje
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 08:03   #8
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: powrót do natury

Ja uzyskałam ładny ciemny blon (w chłodnej tonacji) dzięki farbie Excellence Creme L-Oreal odcień nr 7.1 (popielaty blond). Polecam tą farbę bo w końcu jestem zadowolona z efektu
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:00   #9
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: powrót do natury

Cytat:
Napisane przez eva_tg Pokaż wiadomość
Coala9 jak mam nie męczyć włosków farbami , jak casting z loreala to chyba farbka no nie ? wiec jak poloze na cala dlugosc wlosow to i tak je obciążę i tak ... no ale nie bede musiala juz co 3 miesiace robic pasemek... dziekuje za podpowiedz powrot do natury jest niezbędny , a czy macie jakies pomysly na super sprawdzoną maske regenerującą wlosy po farbowaniu , zniszczone (tzw. siano) dziekuje

otóż muszę Cię zaskoczyć, casting to szampon, i zmywa się . mi się tak super zmył, że zostawił naturalny kolor a przykrył pasemka. tak się wtopił w moje włosie, że są jednolite, błyszczące i juz przekonałam sie do ich koloru. Wróciły do natury))))
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 16:32   #10
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: powrót do natury

dziekuje dziewczyny
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:23   #11
Dotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: powrót do natury

tez próbuję wrócic do naturalnego koloru, miałam blond pasemka, i po wyjsciu od fryzfera mialam brązowe włosy, bylam zalamana, ze takie ciemnie, ale po każdym myciu były jasniejsze, mam troszkę rudawy odcien ale akurat mi się podoba, włosy są teraz dużo zdrowsze niz po rozjasnianiu.
Dotka233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 21:53   #12
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: powrót do natury

własnie dużo o tym myślałam chyba jednak zostawię te swoje włosy w spokoju same zejdą a nie będę ich obciążać farbami ... hmmm, albo potraktować je czymś w rodzaju średniego naturalnego blondu , pewnie nie bedzie jednolity ,ale jakies tam przeblyski mogą byc a wloski beda zblizone do nnaturalnego

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

coala9 jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie , mówisz ze ciemny blond z castinga Ci sie wypłukał do twoich naturalnych ?? a jaki to jest Twoj naturalny?? też taki mysi kolorek?
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:15   #13
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: powrót do natury

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166616
Pozdrawiam!
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:13   #14
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: powrót do natury

Cytat:
Napisane przez eva_tg Pokaż wiadomość
własnie dużo o tym myślałam chyba jednak zostawię te swoje włosy w spokoju same zejdą a nie będę ich obciążać farbami ... hmmm, albo potraktować je czymś w rodzaju średniego naturalnego blondu , pewnie nie bedzie jednolity ,ale jakies tam przeblyski mogą byc a wloski beda zblizone do nnaturalnego

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

coala9 jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie , mówisz ze ciemny blond z castinga Ci sie wypłukał do twoich naturalnych ?? a jaki to jest Twoj naturalny?? też taki mysi kolorek?

mój naturalny to taki nieciekawy ciemny blond, który tylko w słońcu ładnie wygląda i mieni sie na taki złoto miodowy kolor.
ale tylko w słońcu.
Teraz jak juz ponad miesiąc temu farbowałam castingiem, jestem w pełni zadowolona z moich włosów, bo znów mienia się w słońcu na złoto i wyglądają ok. w sobotę ide do fryzjera ale tylko na strzyżenie i kolor zostawie w spokoju.
na ten moment wydaje mi sie że casting juz bardziej nie zejdzie z moich wlosów, ale czas pokaże

pozdrawiam
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 17:55   #15
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Powrót do naturalnego koloru, ale odsiwiaczem...

Hej

Myślę od pewnego czasu nad powrotem do naturalnego koloru włosów, jestem farbowaną jasną blondynką. Włosy naturalne mam w kolorze ciemnego, popielatego blondu.. próbowałam kiedyś wracać do mojego koloru włosów farbami, ale zazwyczaj wychodził mi szaro-zielony glon ;/ Koleżanka doradzila mi, zeby sprobowac odsiwiacza - czegoś takiego jak używają osoby, które chcą pozbyc się swoich siwych włosów. Wyczytałam, ze odsiwiacz współdziałając z naturalnymi składnikami włosów odpowiednio redukuje utlenioną melaninę, co pozwala przywrócić pierwotny kolor włosów. A farbowane na blond włosy - to przecież utleniona melanina. Probowala któraś kiedys tej metody? Powiem szczerze, ze się boję, co moze z tego wyjść, ale zeby sprobować na jakimś niewidocznym pasemku mnie kusi
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:37   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, ale odsiwiaczem...

z tego , co wiem, po rozjaśnianiu nie można wrócić do naturalnego pigmentu, niestety.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 23:33   #17
Skittish
Przyczajenie
 
Avatar Skittish
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Powrót do naturalnej szarości

Pierw oszalałam na punkcie rudości, potem był granat, potem fiolet, potem pomarańcz, potem blond, potem czerwony... a teraz chcę mój naturalny kolor, który chyba nie istnieje jako farba. Mianowicie bardzo szary ciemny blond. Mam szarą, jasną skórę i miałam szare włosy, co w kontraście z bursztynowymi oczami wyglądało nienaturalnie, ale ciekawie i dopiero przeglądając zdjęcia to widzę. Na pewno zapuszczę włosy, ale chcę już mieć choć przedsmak.
Szukam farby mysi, ciemny blond. Ma być typowo zimna, typowo szara. Błagam, ratujcie mnie!
Skittish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 00:16   #18
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do naturalnej szarości

ja tak zrobiłam tyle, że z jasnym brązem, ale i tak w sumie teraz wygląda jak ciemny blond...
ja miałam rozjaśnione włosy do żółto-miodowego, miejscami jaśniejszego i na to granatowo-niebieski toner, jak toner zszedł nałożyłam jasny brąz z chantala (drogeryjnego) i wyszło nawet chłodno, poblaski resztek tonera "wyżarło" w pierwszych minutach od nałożenia farby także wynik farbowania wiarygodny
wyszedł ładny naturalny jasny brąz (bez rudych refleksów, co było dla mnie wielkim plusem tej farby) ale wiadomo farba jak to farba szczególnie na jasnej podstawie zaczęła się wypłukiwać i zrobiły mi się złote refleksy, a całość pojaśniała do ciemnego blondu (końcówki do średniego złotego blondu, ale były zniszczone, dlatego jaśniejsze)
no więc myślałam i myślałam co by tu zrobić żeby kolor był chłodny bez żadnego złota i wymyśliłam
kupiłam czarną szamponetkę joanny (tą na kilka myć) i odrostu może i nie chwyciło jakoś mocno (i zeszło za pierwszym myciem) ale na reszcie włosów trzymało sie z 3 góra 4 mycia i potem został mi ładny chłodny ciemny blond

jestem już po wielu myciach i kolor jest chłodny, odrost rośnie i prawie różnicy nie widać, byłam przeszczęśliwa jak zdałam sobie sprawę, że wreszcie mi się udało

wiem, że chaotycznie napisałam, ale mam niestety taki problem z dłuższymi wiadomościami, ale takie wydziwianie mi upragniony kolor przyniosło

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-01 o 00:19
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:19   #19
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Powrót do naturalnej szarości

Z tego zrozumiałam teraz masz czerwony kolor na włosach??
Ja szukałam sposobu na odzyskanie swojego mysiego koloru długi czas.Tylko ja mam włosy farbowane na blond...A jak intensywny masz ten kolor???
Ja wypróbowałam Lorea'l casting nr 810 perłowy blond(zmywalna po ok. 28 myciach).Jako że wcześniej wypróbowałam mroźny beż(taki pewnie jak ma kobieta na opakowaniu spodobałby Ci się;-))Ale wyszedł niemalże czarny!!!!
Wypróbowałam ten perłowy blond bo był jaśniejszy od beżu a i tak spodziewałam sie czegoś ciemnego...No i na włosach nabrał najpierw szarego ,potem fioletowego koloru-oznaczało to ze będzoe to kolor chłodny-bez żółtych refleksów.Powiedziałabym że efekt końcowy wyglądał identycznie jak mroźny beż z opakowania!!Kolor był taki jak moje odrosty-szary-mysi..Tylko nie wygladał tak super naturalnie-bo jak masz takie włosy -to zazwyczaj gdzieś na końcówkach masz refleksy jaśniejsze(od słońca), które nadają włosom cieplejszy odcień.Po tym masz beżowy, szaro-mysi chłodny kolor.Wypłukał się po miesiącu(ale myję codziennie), na jasnych końcówkach pozostała naturalna ciemniejsza poświata.Możesz wypróbować;-)i niech Cię nie zmyli "perłowy blond"-nie ma nic wspólnego z tym opisem prawdziwy efekt końcowy;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 09:55   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do naturalnej szarości

Z tego, co rozumiem, masz teraz ciepły odcień? Chyba bez dobrego fryzjera się nie obejdzie...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:51   #21
rahne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Powrót do naturalności

Witam

Jako, że nie chcę zagrzebywać się na śmierć w googlach, by znaleźć jakieś praktyczne porady, postanowiłam napisać do Was, jako społeczności forum specjalizującego się w takich rzeczach. Zabrzmiało poważnie, no ale do rzeczy. :P

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Coś jak http://www.garnier.pl/img/our_produc...01-60-pack.png lub to http://www.garnier.pl/img/our_produc...101-7-pack.png

Jakoś rok, może dwa lata temu zaczęły się moje eksperymenty z farbowaniem włosów. Przechodziłam do czekolady, a później skusiłam się na "rubinową czerwień" z garniera. No, ale jak to z kobietami bywa, są zmienne. Przytłacza mnie to ciągłe kupowanie farb i w sumie chciałoby się wrócić do naturalności.

Jak to osiągnąć? Zakładam, że z ciemnej czerwieni (bo jasna to ona nie jest - włosy zaczęły wychodzić coraz ciemniejsze, o dziwo) ot tak sobie nie przejdę do ciemnego blondu, na pewno trzeba zainwestować w rozjaśniacz + farbę. Ale teraz pytanie do was: ile powinnam trzymać na głowie rozjaśniacz żeby nie przesadzić i jaki kolor farby kupić, taki sam jak moje włosy czy ciemniejszy/jaśniejszy. Pojęcia nie mam jak farba zadziała na rozjaśnionych włosach ani co oznacza rozjaśnić o jeden/dwa/trzy/cztery itd. tony :P

Byłabym wdzięczna za pomoc i ewentualne wskazanie którą farbą i rozjaśniaczem te włosy machnąć, do tej pory używałam głównie garnier color&shine i raz syoss. Obecny kolor mam zrobiony garnier color sensation. I na tym by się kończyło moje doświadczenie z farbami.

Pytam, bo chciałabym uniknąć niespodzianek w postaci wypadających włosów przy za długo trzymanym rozjaśniaczu, jakichś nadzwyczajnych zielonych kolorów włosów i tak dalej.

Pozdrawiam Was wszystkie

Edytowane przez rahne
Czas edycji: 2012-08-24 o 21:53
rahne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:10   #22
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Powrót do naturalności

Niestety zmartwię Cię.Jedynym wyjściem do powrotu do naturalności jest...ścięcie włosów.Nawet jeśli uzyskasz kolor jak naturalny to po 3-4 miesiącach wypłowieje i będzie wyglądał źle, no i znowu farbowanie.Znam ten ból.

Możesz spróbować zdjąc kolor u fryzjera, ale nie do 100%naturalnego nie wróci.
Nie radzę Ci samej rozjaśniać w domu, na tych farbowanych wcześniej włosach moze wyjść nie wiadomo co, tym bardziej, że masz chyba kilka warstw farb.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2012-08-24 o 22:11
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:17   #23
rahne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Dot.: Powrót do naturalności

Ścięcie nie wchodzi w grę, niestety. Mam włosy do pasa, zapuszczam notorycznie i ciarki mi chodzą po plecach na samą myśl o ścięciu włosów. Kupowanie farb co miesiąc już mnie wykańcza, to w sumie i ciągła konieczność wydawania pieniędzy i takie ramy, bo po czasie kolor schodzi, źle się wygląda, znowu konieczność kupienia farby i koło się zamyka.

Naprawdę to tak wygląda? A jak tak rozjaśnić, pofarbować a potem jeszcze parę razy, dla utrzymania koloru? Fryzjer też słabo wchodzi w grę - długie włosy, duża cena, szczególnie przy dekoloryzacji.

EDIT:
No, ostatecznie fryzjer może wejść w grę, ale jeśli włosów nie będzie trzeba ścinać. Jakoś się te pieniądze uzbiera, tyle tylko że jednak chciałoby się samemu, żeby darować sobie te wydatki.

Edytowane przez rahne
Czas edycji: 2012-08-24 o 22:20
rahne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:37   #24
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez rahne Pokaż wiadomość
Naprawdę to tak wygląda? A jak tak rozjaśnić, pofarbować a potem jeszcze parę razy, dla utrzymania koloru? Fryzjer też słabo wchodzi w grę - długie włosy, duża cena, szczególnie przy dekoloryzacji.

EDIT:
No, ostatecznie fryzjer może wejść w grę, ale jeśli włosów nie będzie trzeba ścinać. Jakoś się te pieniądze uzbiera, tyle tylko że jednak chciałoby się samemu, żeby darować sobie te wydatki.
Z rozjaśnianiem wcześniej farbowanych włosów jest tak, że te rózne partie włosów wychodzą w innym odcieniu.Najaśniej przy głowie, a czym dalej to ciemniej,bo tam wiecej warstw farb.Mi wyszły po czymś takim pasemka poziome od blondu do ciemnego rudego, dlatego odradzam robienie tego samemu.A sieczka na głowie taka, że sie nadawało to do ścięcia.Wyglądało to tak, że mnie mama do sklepu nie puściła, musiałam zafarbować na jakis brąz, i stopniowo ścinałam.

Wiem, że jest takie coś jak zdejmowanie farby u fryzjera, ale nie wiem jakie są efekty, ile kosztuje, moze ktos Ci lepiej doradzi.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2012-08-24 o 22:39
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:12   #25
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 196
Dot.: Powrót do naturalności

Niestety cudów nie ma, rozjaśniając tylko pogorszysz sprawę, uzyskując efekt siana i pstrokacizny...Czekaj aż kolor się wypłucze, podcinaj stopniowo włosy i wytrwaj przy odrostach, co wcale nie jest łatwe.
Ninti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:34   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do naturalności

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=624389
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 00:16   #27
vicky01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Powrót do naturalnego koloru włosów

Hej. Może ktoś sie orientuje jak rozjasnić farbowane włosy? Mój naturalny kolor to ciemny blond. Na wakacje chciałam coś w sobie zmienic i pofarbiwałam włosy na ciemny braz. Wyszedł czarny
Kolor po miesiacu nie spłukuje sie zbytnio ale mam odrosty na 2 cm.
Wygląda to strasznie i nie mam pojęcia co pomogłoby mi wrócić do naturalnego koloru. Mieliście moze podobną sytuacje??
vicky01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 10:09   #28
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów

możesz spróbować myć włosy szamponem przeciwłupieżowym, albo zrobić kapiel rozjaśniającą. Jeśli potrzebujesz wsparcia w powrocie do naturalnych włosów polecam wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=624389&page=155
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 20:13   #29
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów

Najmniej inwazyjna jest dekoloryzacja
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 00:39   #30
PurplePie
Przyczajenie
 
Avatar PurplePie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Smile Powrót do naturalnych włosów- jak ukryć odrosty?

Witam
Otóż pofarbowałam włosy na kolor kasztanowego brązu i chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru. Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond. Chciałabym uniknąć niefajnych odrostów, ale się nie da. Farbować nie chcę bo chcę powrócić do naturalnego koloru. Co radzicie? Jak je zamaskować by wyglądało to w miarę dobrze?
Z góry dziekuję!
PurplePie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.