Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 17:39   #541
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Biel? U mnie biel wydobywa żółte i różowe tony ze skóry...Nagle robię się dziwnie brzoskwiniowa
Biel jest do podkreślenia opalenizny raczej...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:55   #542
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Gdybym ja sie na biało ubrała to łoooo

o ciekawe jak bede wygladała w czerwieni hm..
mam platynowe wlosy niebieskie oczy zazwyczaj mocny makijaz
co sadzicie?
bo jakos nie widuje blondynek w czerwienie yy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:59   #543
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja w bieli wyglądam blado. A najbardziej lubię siebie w kontrastach. Np. mam taką biało-czerwoną bluzkę, na to zakładam czarny sweter i jestem taaaaaaka blada

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

czerwień solo też lubię
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:01   #544
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Gdybym ja sie na biało ubrała to łoooo

o ciekawe jak bede wygladała w czerwieni hm..
mam platynowe wlosy niebieskie oczy zazwyczaj mocny makijaz
co sadzicie?
bo jakos nie widuje blondynek w czerwienie yy
wg mnie blondynki w czerwieni wyglądają super
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:17   #545
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wg mnie blondynki w czerwieni wyglądają super
Według mnie też. Zwłaszcza te jasne... Tylko czerwień trzeba umieć nosić, by nie wyglądała też zbyt wyzywająco.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:42   #546
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ale wam fajnie, ze jeszcze studiujecie... Ja marudzilam, marudzilam, a teraz skonczylam i poczulam sie staro W ogole to z Quench my chyba z jakiejs pokrewnej dzialki jestesmy A kolokwium z ceremonii parzenia herbaty... genialne

A bardziej w temacie. Ja mam Pink Ribbona EDM i faktycznie jest jasniutki, z drobinkami. Tylko, jak wszystkie roze na mojej twarzy, ociepla sie i robi sie ciemniejszy.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:36
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:53   #547
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ale wam fajnie, ze jeszcze studiujecie... Ja marudzilam, marudzilam, a teraz skonczylam i poczulam sie staro W ogole to z Quench my chyba z jakiejs pokrewnej dzialki jestesmy A kolokwium z ceremonii parzenia herbaty... genialne

A bardziej w temacie. Ja mam Pink Ribbona EDM i faktycznie jest jasniutki, z drobinkami. Tylko, jak wszystkie roze na mojej twarzy, ociepla sie i robi sie ciemniejszy.
O, o, o to możemy przybić piątkę. Mam tak samo - paskudne ciemnienie róży i wybijanie z nich tonów (albo ciepłych, albo zimnych). W obu przypadkach wyglądam ohydnie. Więc róży nie stosuję, tylko rozświetlacze.

Hej, co studiowałaś?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 19:00   #548
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Czy znacie może jakiś puder brązujący, który nie ma s sobie ceglastych tonów i daje taki satynowy efekt?Dokładnie poszukuję odcienia herbatnika, ale u mnie w drogeriach widzę same ciemne pomarańczki.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:12   #549
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja 2 lata temu skończyłam studia i powiem Ci, że z perspektywy czasu, to studia dzielą się na dwie kategorie: takie po których znajdziesz pracę i takie po których masz problem ze znalezieniem pracy. A to czy są ciekawe, trudne, łatwe to najmniejsze zmartwienie, więc głowa do góry
Mam nadzieję, że moje zaliczają się do pierwszej kategorii. A mogę zapytać ile lat trwały Twoje studia? Z tego co kojarzę to masz 22-23 lata (?).


Inglot ma jasne róże. Ja mam ultradelikatny róż do policzków (niestety nie wiem jaki to numer) i jest to jasny różowy kolor. Ale jutro pójdę chyba po tego Wibo. Może już uzupełnili braki 10.
Muszę się pożalić, że tego filtru z Flosleku nigdzie nie ma ;/ A wróciłam do acnedermu i się boję, że mi plamy wyskoczą. Dobrze, że jeszcze jakieś zapasy mam.

Dziewczyny powiedcie mi czy miałyście kiedyś filtr, który nie zapchał? Może wysuszać, bielić, być tłusty- jedyny warunek to, żeby nie zapychał. Przeleciałam całe forum biochemiczne i mam wrażenie, że wszystkie LRP, Avene i ogólnie filtry apteczne mają pod tym kątem złe recencje.

Ja wyglądam w czerwieni koszmarnie. Próbowałam zarówno te zimne, jak i ciepłe, ale i tak się kończyło na ziemistej cerze. Bladość pięknie podkreśla butelkowa zieleń. Niestety mało ubrań w tym kolorze można spotkać na rynku. Z tego co kiedys przeczytałam to powinnyśmy unikać jasnych kolorów (bieli, kremu, błękitu, jasnego różu, pastelowych odcieni). Tutaj napisali zupełnie coś innego http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1..._bladosci.html

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy znacie może jakiś puder brązujący, który nie ma s sobie ceglastych tonów i daje taki satynowy efekt?Dokładnie poszukuję odcienia herbatnika, ale u mnie w drogeriach widzę same ciemne pomarańczki.
Obawiam się, że większość pudrów brązującyh jest dostosowana do neutralnej karnacji. Niestety bardzo jasna cera z pudrem brązującym=placki na twarzy. Moja koleżanka używa jakiegoś pudru z Deborah (chyba). Ale ona stosuje go na całą twarz. Efekt jest w miarę naturalny. Ale koleżanka też do bladolicych nie należy.

EDIT:
To chyba o ten chodzi KWC. Jak przejrzałam recencje to rzuciło mi się w oczy słowo "herbatnikowy" Czyli to czego szukasz.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-01-18 o 19:14
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:23   #550
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedcie mi czy miałyście kiedyś filtr, który nie zapchał? Może wysuszać, bielić, być tłusty- jedyny warunek to, żeby nie zapychał. Przeleciałam całe forum biochemiczne i mam wrażenie, że wszystkie LRP, Avene i ogólnie filtry apteczne mają pod tym kątem złe recencje.
Bioderma AKN Mat, tylko ze to jest SPF 30.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:27   #551
pajpa
Przyczajenie
 
Avatar pajpa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Góra :)
Wiadomości: 12
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Z serii "cuda wianki":

"Ostatnio czytałam, że światło UV wykorzystywane przy wybielaniu zębów w gabinetach stomatologicznych nie wybiela, lecz jedynie wspomaga działanie żelu wybielającego. Czy więc jest możliwe aby wizyta w solarium z szeroko otwartymi ustami wspomogła działanie wybielające wcześniej nałożonego na nie żelu i przyspieszyła wybielenie?"

pajpa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 19:33   #552
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że moje zaliczają się do pierwszej kategorii. A mogę zapytać ile lat trwały Twoje studia? Z tego co kojarzę to masz 22-23 lata (?)
3 lata (licencjat). Studia magisterskie dla mojego kierunku utworzono całkiem niedawno i są tylko w dwóch lub trzech miastach w Polsce (co za kraj...), a ja wolę poczekać aż sytuacja zrobi się bardziej klarowna i posiadanie magistra otworzy mi jakieś praktyczne możliwości, bo na dzień dzisiejszy to bezwartościowy papier niestety.

Jeśli chodzi o czerwień, to mi pasuje wyłącznie ta w odcieniu chłodnym (z domieszką jakby niebieskiego). Inna - stanowczo nie.
Co do różów - faktycznie - jaśniutkie ma inglot. Ostatnio maziałam się nimi po łapach, bo podobały mi się odcienie - a to delikatny, chłodny róż, a to intensywniejszy i cieplejszy...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:39   #553
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
3 lata (licencjat). Studia magisterskie dla mojego kierunku utworzono całkiem niedawno i są tylko w dwóch lub trzech miastach w Polsce (co za kraj...), a ja wolę poczekać aż sytuacja zrobi się bardziej klarowna i posiadanie magistra otworzy mi jakieś praktyczne możliwości, bo na dzień dzisiejszy to bezwartościowy papier niestety.

Jeśli chodzi o czerwień, to mi pasuje wyłącznie ta w odcieniu chłodnym (z domieszką jakby niebieskiego). Inna - stanowczo nie.
Co do różów - faktycznie - jaśniutkie ma inglot. Ostatnio maziałam się nimi po łapach, bo podobały mi się odcienie - a to delikatny, chłodny róż, a to intensywniejszy i cieplejszy...
A ile ogólnie ich jest?
Bo w daglasie byłam i nie było aż takich jasnych.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:44   #554
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że moje zaliczają się do pierwszej kategorii. A mogę zapytać ile lat trwały Twoje studia? Z tego co kojarzę to masz 22-23 lata (?).


Inglot ma jasne róże. Ja mam ultradelikatny róż do policzków (niestety nie wiem jaki to numer) i jest to jasny różowy kolor. Ale jutro pójdę chyba po tego Wibo. Może już uzupełnili braki 10.
Muszę się pożalić, że tego filtru z Flosleku nigdzie nie ma ;/ A wróciłam do acnedermu i się boję, że mi plamy wyskoczą. Dobrze, że jeszcze jakieś zapasy mam.

Dziewczyny powiedcie mi czy miałyście kiedyś filtr, który nie zapchał? Może wysuszać, bielić, być tłusty- jedyny warunek to, żeby nie zapychał. Przeleciałam całe forum biochemiczne i mam wrażenie, że wszystkie LRP, Avene i ogólnie filtry apteczne mają pod tym kątem złe recencje.

Ja wyglądam w czerwieni koszmarnie. Próbowałam zarówno te zimne, jak i ciepłe, ale i tak się kończyło na ziemistej cerze. Bladość pięknie podkreśla butelkowa zieleń. Niestety mało ubrań w tym kolorze można spotkać na rynku. Z tego co kiedys przeczytałam to powinnyśmy unikać jasnych kolorów (bieli, kremu, błękitu, jasnego różu, pastelowych odcieni). Tutaj napisali zupełnie coś innego http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1..._bladosci.html

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Obawiam się, że większość pudrów brązującyh jest dostosowana do neutralnej karnacji. Niestety bardzo jasna cera z pudrem brązującym=placki na twarzy. Moja koleżanka używa jakiegoś pudru z Deborah (chyba). Ale ona stosuje go na całą twarz. Efekt jest w miarę naturalny. Ale koleżanka też do bladolicych nie należy.

EDIT:
To chyba o ten chodzi KWC. Jak przejrzałam recencje to rzuciło mi się w oczy słowo "herbatnikowy" Czyli to czego szukasz.
Tego pudru nie ma już chyba w sprzedaży niestety.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:46   #555
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A ile ogólnie ich jest?
Bo w daglasie byłam i nie było aż takich jasnych.
Oj całkiem sporo. Mają poustawiane względem intensywności i tonacji. Róże w kompakcie:
http://inglotcosmetics.com/face.blush/products/139/300
seria AMC(kompakt):
http://inglotcosmetics.com/amc.face....oducts/139/340
AMC w kremie:
http://inglotcosmetics.com/amc.cream...oducts/139/341
i płynna:
http://inglotcosmetics.com/amc.face....oducts/139/465
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:50   #556
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Obawiam się, że większość pudrów brązującyh jest dostosowana do neutralnej karnacji. Niestety bardzo jasna cera z pudrem brązującym=placki na twarzy. Moja koleżanka używa jakiegoś pudru z Deborah (chyba). Ale ona stosuje go na całą twarz. Efekt jest w miarę naturalny. Ale koleżanka też do bladolicych nie należy.

EDIT:
To chyba o ten chodzi KWC. Jak przejrzałam recencje to rzuciło mi się w oczy słowo "herbatnikowy" Czyli to czego szukasz.
a mi się wydaje, że przy jasnej cerze można sobie pozwolić na zastosowanie normalnego pudru, tylko odcienia do ciemniejszej karnacji, jako bronzera, o 2-3 tony ciemniejszego od właściwego pudru dla siebie - i łatwiej wtedy dobrać coś z drobinkami, czy bez, z satynowym czy matowym wykończeniem, i nie nabawić się plam
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:57   #557
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pajpa Pokaż wiadomość
Z serii "cuda wianki":

"Ostatnio czytałam, że światło UV wykorzystywane przy wybielaniu zębów w gabinetach stomatologicznych nie wybiela, lecz jedynie wspomaga działanie żelu wybielającego. Czy więc jest możliwe aby wizyta w solarium z szeroko otwartymi ustami wspomogła działanie wybielające wcześniej nałożonego na nie żelu i przyspieszyła wybielenie?"

Ja trochę współczuję takim ludziom. Nie każdy posiada zdolność (w miarę) logicznego myślenia. Ale dopóki zadaje pytania dopóty jest jakaś szansa.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
3 lata (licencjat). Studia magisterskie dla mojego kierunku utworzono całkiem niedawno i są tylko w dwóch lub trzech miastach w Polsce (co za kraj...), a ja wolę poczekać aż sytuacja zrobi się bardziej klarowna i posiadanie magistra otworzy mi jakieś praktyczne możliwości, bo na dzień dzisiejszy to bezwartościowy papier niestety.
To jest wlaśnie fenomen systemu bolońskiego, którego nie potrafię pojąć. Niby studia magisterskie dają jakieś pole do popisu, ale 90% moich znajomych i tak żyje i pracuje szczęśliwie jedynie (albo aż) z licencjatem.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A ile ogólnie ich jest?
Bo w daglasie byłam i nie było aż takich jasnych.
Tutaj masz kolorki http://inglotcosmetics.com/face.blush/products/139/300
37 jest taki lekko zgaszony, a 20 jest jasna, ale bardzo intensywna. Z resztą nie miałam do czynienia. I poszukaj w małych drogeriach. Inglot jest tam zawsze najtańszy. Ja za mój róż w małej drogerii płaciłam 15 zł, a w Inglocie już 22.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:11   #558
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

W daglasie były po 15 zł.
Poszukam w sklepach inglota.
Ale właśnie taki jasny różyk, ledwo widoczny bym chciała

I mnie zaciekawiłyście tym w kremie
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:24   #559
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pajpa Pokaż wiadomość
Z serii "cuda wianki":

"Ostatnio czytałam, że światło UV wykorzystywane przy wybielaniu zębów w gabinetach stomatologicznych nie wybiela, lecz jedynie wspomaga działanie żelu wybielającego. Czy więc jest możliwe aby wizyta w solarium z szeroko otwartymi ustami wspomogła działanie wybielające wcześniej nałożonego na nie żelu i przyspieszyła wybielenie?"

Komentowałam to dzisiaj
Mam nadzieje ,ze to zart badz prowokacja

Gdzie sa kosmetyki DEBORAH?

hm jak bede na zakupach pomysle nad czyms czerwonym
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 20:38   #560
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
To jest wlaśnie fenomen systemu bolońskiego, którego nie potrafię pojąć. Niby studia magisterskie dają jakieś pole do popisu, ale 90% moich znajomych i tak żyje i pracuje szczęśliwie jedynie (albo aż) z licencjatem.
To nie jest żaden fenomen. Po prostu w Polsce po latach "ucisku edukacyjnego" (tylko niewielki procent osób mógł sobie pozwolić na wyższe wykształcenie), teraz poziom nauki obniżył się tak bardzo, że na studia dostaje się ponad 60% osób po maturze, którą żeby zdać trzeba mieć tylko 30%.
Zatem reasumując magisterium powinno być i jest w zamyśle dla osób, które chcą sie dalej rozwijać, czują powołanie do zdobywania i poszerzania wiedzy. W innym przypadku robienie magisterium to strata czasu i pieniędzy nas wszystkich. Do zwykłej pracy wystarczy licencjat, czyli tzw. uprawnienia zawodowe. A że u nas czasem na sprzątaczkę mają wymagania znajomości języków i mgr przed nazwiskiem, to pomylenie pojęć i rzeczywistości. Na zachodzie większość osób kończy edukację na szkole średniej, mniejszość robi licencjat, a na mgr wybiera się już naprwde garstka. I dlatego jest tak duzo studiujących obcokrajowców, bo inaczej nie mieliby wypełnionych limitów. Oczywiscie nie mówię tu o renomowanych uczelanich, tylko tak ogólnie. Bo w USA to nawet możesz mieć dyplom przez internet, byleś zapłacił - tylko co on jest wart

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-01-19 o 12:13
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:54   #561
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

co do niezapychających filtrów do twarzy - ja mam Iwostin 50+ od 3 lat, nigdy mnie nie zapchał, a skłonna jestem do tego tez
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:49   #562
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ducray mnie też nie zapycha - a mam bardzo wrażliwą na takie rzeczy skórę.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:22   #563
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ale wam fajnie, ze jeszcze studiujecie... Ja marudzilam, marudzilam, a teraz skonczylam i poczulam sie staro W ogole to z Quench my chyba z jakiejs pokrewnej dzialki jestesmy A kolokwium z ceremonii parzenia herbaty... genialne

A bardziej w temacie. Ja mam Pink Ribbona EDM i faktycznie jest jasniutki, z drobinkami. Tylko, jak wszystkie roze na mojej twarzy, ociepla sie i robi sie ciemniejszy.
może i genialne, ale ja tego nie ogarniam po prostu mnie nie interesuje herbata, wolę kendo
ale się off-top zrobił
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:54   #564
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy znacie może jakiś puder brązujący, który nie ma s sobie ceglastych tonów i daje taki satynowy efekt?Dokładnie poszukuję odcienia herbatnika, ale u mnie w drogeriach widzę same ciemne pomarańczki.
Jedyny bronzer, który mnie nie pomarańczowi to Bourjois, Delice de Poudre w odcieniu 51. Jednak używam go tylko do konturowania twarzy i jest właśnie herbatniczkiem. Podobnie jak róż tej samnej firmy, nr 03 Brun Cuivre, który jest delikatnym jasnym beżem ze złotymi mikrodrobinkami. Daje poświatę koloru, ładnie rozświetla cerę i podkreśla zieleń moich oczu. Inglotowsi róż w herbatnikowym, beżowawym odcieniu to np 34 (dawne 99). Ale też ma złote mikrodrobinki.

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedcie mi czy miałyście kiedyś filtr, który nie zapchał? Może wysuszać, bielić, być tłusty- jedyny warunek to, żeby nie zapychał. Przeleciałam całe forum biochemiczne i mam wrażenie, że wszystkie LRP, Avene i ogólnie filtry apteczne mają pod tym kątem złe recencje.
.
Bioderma AKN Mat. Jedyny, któy mnie nie zapchał.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:11   #565
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
loss_lauri moim marzeniem jest studiowac japonistyke, wiem ze
Robię offtopa, ale muszę zapytać! Czy jesteś na dziennych? I czy trudno było Ci się dostać (rozumiem, ze studiujesz na UJ?)
Kończy mi się podkład masakra - myślę nad tymczasowym musem jakiegos wibo, ponoc kolory sa jasne - no ALE wlasnie, PONOĆ ... eh w kiermanie pusto... a wyjsc do ludzi trzeba
na KWC dziewczyny pisały, że te dwa płynne są jaśniutkie, aż poszłam sprawdzić - istne brązo-pomarańczki
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tylko nie LOTR! Ostatnio miałam pacjenta z guzem śródpiersia i przy podawaniu lokalizacji zmiany zamiast "śródpiersie" napisałam 'ŚRÓDZIEMIE'

Dziewczyny, które kolory ubrań najlepiej podkreślają bladość? Czerń, granat, kobalt, turkus... Co jeszcze?
haha, jak mój brat kiedyś coś mówił o depilacji klaty, zamiast "klatce piersiowej" powiedziałam, że "depilacja na klatce schodowej musi strasznie boleć"

butelkowa zieleń! chociaz to też zależy od typu urody, ty jesteś latem? bo o ile zimy dobrze wyglądają w mocnych barwach, nawet w bieli, o tyle lato w czerwieni czy bieli już nie wygląda tak dobrze. zimy za to nienajlepiej wyglądają w pastelowych barwach, które u innych świetnie podkreślają bladość (ja, o dziwo, wyglądam dobrze zarówno w tych malinowych odcieniach czerwieni jak i w tych wchodzących już w pomarańcz)
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a mi się wydaje, że przy jasnej cerze można sobie pozwolić na zastosowanie normalnego pudru, tylko odcienia do ciemniejszej karnacji, jako bronzera, o 2-3 tony ciemniejszego od właściwego pudru dla siebie - i łatwiej wtedy dobrać coś z drobinkami, czy bez, z satynowym czy matowym wykończeniem, i nie nabawić się plam
hihi, ja tak robię nie wiem dlaczego, ale moja mama kiedyś kupowała w śmiesznej cenie np testery sklepowe - paletki z rożnymi odcieniami pudrów. i jak mi sie zachce modelować twarz to właśnie tych ciemniejszych używam
Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Bioderma AKN Mat. Jedyny, któy mnie nie zapchał.
pytałam o niego w aptece ale mi powiedzieli, że go już nie sprowadzają, ale nie dowiedziałąm się, dlaczego. nie powinnam się martwić, że go wycofali? bo na KWC opinie ma dobre
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:10   #566
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
pytałam o niego w aptece ale mi powiedzieli, że go już nie sprowadzają, ale nie dowiedziałąm się, dlaczego. nie powinnam się martwić, że go wycofali? bo na KWC opinie ma dobre
Osobiście nie mam problemu z dostaniem go, musisz tylko uderzać do większych aptek. Oni co roku minimalnie zmieniają jego wygląd, skład, opakowanie, nowe wersje wchodzą zwykle przed wakacjami. Możliwe, że apteka w której pytałaś sprowadziła sobie "zapas" na okres letni z racji tego, że w naszym pięknym nadwiślańskim kraju nie ma zwyczaju całorocznego stosowania filtrów i w obawie, że nie zejdzie im większa ich ilość, nie zamawiają już
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:27   #567
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Osobiście nie mam problemu z dostaniem go, musisz tylko uderzać do większych aptek. Oni co roku minimalnie zmieniają jego wygląd, skład, opakowanie, nowe wersje wchodzą zwykle przed wakacjami. Możliwe, że apteka w której pytałaś sprowadziła sobie "zapas" na okres letni z racji tego, że w naszym pięknym nadwiślańskim kraju nie ma zwyczaju całorocznego stosowania filtrów i w obawie, że nie zejdzie im większa ich ilość, nie zamawiają już
to dobrze, uspokoiłaś mnie będę jak najszybciej musiała zajrzeć do innej apteki, zanim wydam odłożone na filtr pieniądze na inne rzeczy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:48   #568
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Znalazłam przypadkiem bloga
http://rosanitida.blogspot.com/
jakie cudne, romantyczne zdjęcia
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:56   #569
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Znalazłam przypadkiem bloga
http://rosanitida.blogspot.com/
jakie cudne, romantyczne zdjęcia
gothic lolity to interesujące zjawisko ja też strasznie lubię wiktoriański styl(ale tylko w dodatkach)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:04   #570
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
gothic lolity to interesujące zjawisko ja też strasznie lubię wiktoriański styl(ale tylko w dodatkach)
Ja kocham, ale nie mam nic takiego... mam nadzieję, że jeszcze nie
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.