wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 09:00   #511
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Finfloro i Kocurzyco czy Wy stosujecie pod BB filtry a jeśli tak to jakie?Będę wdzięczna za odpowiedź
Nie stosuję
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:05   #512
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Finfloro i Kocurzyco czy Wy stosujecie pod BB filtry a jeśli tak to jakie?Będę wdzięczna za odpowiedź
Czasem nakładam trochę spf 50+ pod BB, ale nie nakładam normalnej, przepisowej ilości. Tak trochę w zastępstwie kremu nawilżającego nakładam krem z filtrem. Zaczełam stosować BB żeby nie musieć katować się i szpecić filtrami i zwykłym podkładem. Efekt był tragiczny.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:23   #513
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Bardzo dziękuję Finfloro i Kocurzyco za odpowiedź a czy Ty Kocurzyco ufasz tym filtrom w BB czy po prostu uważasz że lepsze to niż nic? bo ja się naczytałam na temat filtrów i nie wiem czy się z nimi męczyć bo wiem że one strasznie są ciężkie i trudno współgrają z makijażem
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:33   #514
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Używam BRTC Gold Caviar.
Baviphat Magic Girls i Missha signature wyglądają na skórze lepiej, ale BRTC ma wyższy filtr dlatego jednak jego się trzymam. Jest trochę cięższy, ale to chyba właśnie przez filtr. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wszystkich BB które mam. (dwóch jeszcze nie testowałam).
Dziękuję

Nie lubię za bardzo kupować próbek i kusi mnie, aby od razu przyszaleć z pełnowymiarowym produktem, ale boję się drogiej porażki co doradzacie? kupić kilka miniatur, czy zaryzykować?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:58   #515
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

kupic kilka miniatur....naprawde BB zachowuja sie bardzo roznie- i nie wierzylabym za bardzo w to dopasowywanie sie do skory bo jak ja mam beż lub cos z domieszka różu to zawsze wygladam jak swinka
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:00   #516
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Finfloro i Kocurzyco za odpowiedź a czy Ty Kocurzyco ufasz tym filtrom w BB czy po prostu uważasz że lepsze to niż nic? bo ja się naczytałam na temat filtrów i nie wiem czy się z nimi męczyć bo wiem że one strasznie są ciężkie i trudno współgrają z makijażem
Filtr w BRTC jest mniejszego spektrum niż w dobrym filtrze.Ale tak jak już zgadłaś - stwierdziłam ze lepsze to niż nic, a do zwykłych filtrów już straciłam cierpliwość. Miałam dosyć wyglądania jak idiotka i kilogramem tłustej , spływającej tapety. Nie maluję się po to żeby wyglądać gorzej, a żeby wyglądać lepiej. Jakbym chciała wyglądać gorzej to nie malowałabym się wcale i nakładała sam filtr. A że jestem skazana na makijaż to musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie i tak oto znalazłam BB kremy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:08   #517
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja filtrów nie nakładam nigdy, nawet do opalania. Tak wiem to zbrodnia dla skóry, ale cóż nigdy nie dostałam odpowiedzi na pytanie czy przez filtr można się normalnie opalić?

Co do BB z filtrem, fakt jak mam je na twarzy i siedzę na słońcu to nie czerwienię się tak szybko jak bez użycia BB.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 11:14   #518
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witajcie dziewczyny jaki BB cream poleciłybyście blondynce o jasnej karnacji, cera mieszana miejscami sucha (policzki). Na jakiej stronie można kupić te podkłady ? oprócz allegro i ebay ? Chcę uzyskać efekt cery matowej i jak najbardziej natural
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:29   #519
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Karmen 007 piszesz juz swojego posta chyba codziennie, juz Ci jedna osoba odpisala wiec jesli wiecej nie odpisuje to pewnie nie wie poprostu zamow kilka probek na zakupowym i sprawdz na sobie co ci pasuje albo poczekaj moze ktos Ci jeszcze odpisze a nie pisac jednego i tego samego posta co chwile, kazda cera jest inna i to co jednej zpasuje dla drugiej moze sie okazac porazka
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:11   #520
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Karmen do bardzo jasnej karnacji Elemong, do średnio jasnej ja używam Baviphat Dream Magic Girls Plus i Tony Moly Cutie Beauty.


Poza tym do cery mieszanej ważniejszy jest dobry krem pielęgnacyjny niż podkład, nawet taki cudowny jak BB.

P.S. to co z tymi filtrami, można się opalić przez filtr?
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:17   #521
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
P.S. to co z tymi filtrami, można się opalić przez filtr?

Jeśli filtr jest stabilny i nałożona jest dostateczna jego ilość to nie opalisz się.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:30   #522
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ale zaden filtr nie dziala tez przez caly dzien powinno sie go nakladac kilka razy dziennie ale to juz lepiej przejsc do innego watku lub poszukac w necie bo jest tego pelno a i zaden filtr nie chroni w 100% zawsze jakies promienie przepuszcza zwlaszcza te ktore sa w podkladach lub kosmetykach kolorowych

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-05-27 o 12:34
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:53   #523
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ale zaden filtr nie dziala tez przez caly dzien powinno sie go nakladac kilka razy dziennie ale to juz lepiej przejsc do innego watku lub poszukac w necie bo jest tego pelno a i zaden filtr nie chroni w 100% zawsze jakies promienie przepuszcza zwlaszcza te ktore sa w podkladach lub kosmetykach kolorowych
dzięki za dodanie ważnych info
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:02   #524
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ale zaden filtr nie dziala tez przez caly dzien powinno sie go nakladac kilka razy dziennie ale to juz lepiej przejsc do innego watku lub poszukac w necie bo jest tego pelno a i zaden filtr nie chroni w 100% zawsze jakies promienie przepuszcza zwlaszcza te ktore sa w podkladach lub kosmetykach kolorowych
Tylko jeśli filtłoży się pod podkład czy jak w tym wątku pod bb to trudno go aplikować kilka razy dziennie bo nikt nie będzie zmywał makijażu żeby nakładać filtr
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:09   #525
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

no wlasnie wiec dlatego niech sie ktos nie dziwi ze mial od 7 rano bb cream na sobie i sie opalil gdzies kolo 14 ok koniec offtopu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:26   #526
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Filtr nałożony w odpowiedniej ilości chroni od 93 procent (filtr spf 15) do 98 procent - filtr 50+. Różnica między filtrem 40, a 50 jest niska. Więc często ma sens kupić filtr już 30, tylko trzeba pamiętać, że cienko posmarowany filtr 30 daje filtr 15 - protekcja się zmniejsza. Na to trzeba coś nałożyć - puder, najlepiej bez mikki - polecam tu polecany w KWC puder jedwabny by "oddzielić" filtr od makijażu. Bowiem jak nałożymy na filtr praktycznie usuniemy jego protekcję - 3/4 kolorówki kłóci się z filtrami chemicznymi. Choć na fizyczne też polecam użyć pudru i oddzielić.

Podobnie jak sądzę jest z BB cream.

Jak wiadomo jest jedynie różnica między chemicznym a fizycznym (mineralnym) filtrem. Filtr fizyczny działa na skórze - nie wnika. Filtr chemiczny wnika. BB cream jak myślę (wyprowadźcie mnie z błędu jak trzeba) zawiera filtry chemiczne czyli wnika w skórę.

Mam pytanie - jasny, dla cery mieszanej w kierunku suchej - fototyp 1, cera żółtawa i beżowa. Tylko bym chciała nisko zapychający - wiem, że są tu silikony. Taki dobry na początek - lepsza będzie Missha 13 czy najjaśniejszy Skin79?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:32   #527
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

mnie "miśka" zapchała i to fatalnie-gule na brodzie.... a szkoda bo mi sie ladnie wtapiala i dawala efekt zdrowego glow...i tuszowala wszystko dobrze...echhhh
wiec ja optowalabym za skin79- duzo osob sobie chwali(dla mnie byl za rozowy..)
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:07   #528
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Taki dobry na początek - lepsza będzie Missha 13 czy najjaśniejszy Skin79?
Wszystkie Skin79 mają po 1 odcieniu
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:16   #529
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziękuję dziewczyny za obszerne wyjaśnienia. Czyli filtrów będę używać tylko w postaci podkładu BB Cream, bo akurat opalać się lubię mimo, iż moja skóra ciężko łapie kolor.

A ja sobie właśnie na buźce trzymam Holikę i zastanawiam się ile czasu z moją tłustą cerą wytrzyma.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:33   #530
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja mialam wczoraj holike clearing petit bez zadnego kremu pod spod i nawet bylo ok tylko kolor troche nie moj ale dalo sie wytrzymac musze jeszcze sprobowac jak sie sprawuje sama petitka i troche mineralow dla wyrownania kolorkow, i jeszcze skin 79 lovely girl probowalam tez nawet fajny tylko tez rozowy i jasny kurcze szkoda ze one wszystkie takie jasniutkie i zdeka rozowe, jeszcze baviphata nie probowalam ale to moze jutro kusi mnie jeszcze zeby wyprobowac misshe matte i pc
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:53   #531
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jakie są barwniki w Skin 79 - bardziej róż czy bardziej żółć? Mam żółtawą bardzo jasną cerę. Jeśli są średnie w kolorze i różowawe to odpadają. Chcę mieć jasną nadal cerę, nie opalać się - nie lubię tego, źle wyglądam i się nie opalam, a bardzo jasna jestem.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:08   #532
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U każdego BB działa inaczej, mnie Missha nie zapchała za to zrobił to Skin79.
Ja też mam jasną cerę, słońca unikam jeśli mogę, i nie mam problemu z dopasowaniem się koloru. Jednak polecam kupić próbki i samemu sprawdzić ;]
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:51   #533
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja za to pi misshy #13 miałam armagedon na twarzy. Jeszcze żaden kosmetyk nie podkreślił mi tak bardzo suchych skórek.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:12   #534
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

hehheeee..i badz tu kobieto piekna....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:21   #535
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja nie wiem czy nie zrezygnuje z bb creamow sa dla mnie za jasne i czesto rozowe :/ a ja jestem opalona i brzydko wygladam majac inna twarz i reszte ciala a nakladajac na bb cream jeszcze dodatkowo mineraly zeby wyrownac kolor to raczej za duzo ale oczywiscie przetestuje jeszcze ich kilka to moze na jesien do nich wroce, chyba ze znajde jeszcze jakis ciemniejszy zoltek a nie rozek:/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:05   #536
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ksenka a próbowałaś czegoś z Lioele? Ich kremy mają jakieś takie zdrowsze kolory, nie szaro-różowe jak większość BB

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja za to pi misshy #13 miałam armagedon na twarzy. Jeszcze żaden kosmetyk nie podkreślił mi tak bardzo suchych skórek.
ale po Misshy Perfect Cover tak? U mnie to samo, ale za to Missha Siganture Real Complete wygląda super i nic nie podkreśla

Edytowane przez Aisslin
Czas edycji: 2011-05-27 o 18:08
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:08   #537
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy nie zrezygnuje z bb creamow sa dla mnie za jasne i czesto rozowe :/ a ja jestem opalona i brzydko wygladam majac inna twarz i reszte ciala a nakladajac na bb cream jeszcze dodatkowo mineraly zeby wyrownac kolor to raczej za duzo ale oczywiscie przetestuje jeszcze ich kilka to moze na jesien do nich wroce, chyba ze znajde jeszcze jakis ciemniejszy zoltek a nie rozek:/
a nie dopasowują Ci sie do skóry?
pewnie jak się opalę też tak będę miała

dziś rano nałożyłam agavę i jednak to nie moja bajka.
próbka fasolki mi się skończyła i wróciłam do elemonga i jestem znowu nim oczarowana. po przygodzie ze skin food zapomniałam juz jakie krycie daje elemong- dla mnie rewelacyjne.

któraś z dziewczyn pytała o bb cream do naprawdę jasnej cery- więc z czystym sumieniem mogę polecić elemong


na dzis moimi faworytami są : elemong i fasolka
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:02   #538
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ksenka ja poszukuje tylko zoltkow i dla mnie taki jest SF peach sake -mam nr 1 i jest dosc fajny a 2 bylaby jeszcze ciemniejsza...Dla mnie niestety odpada bo za malo kryje a ja lubie mocne krycie...
Nie jest rozowy ( dla mnie ) Baviphat office lady, Lioele triple solution ( ale zwykly Beyond juz jest dla mnie rozowy).
Ciemny i nie rozowy ( tylko bezowy) jest dla mnie grzybek SF
Generalnie uwazam ze Baviphaty maja najmniej rózu ( powiedzialabym ze nawet wcale...) i oscyluja wokol Misshy 21...no, moze są ciut jasniejsze...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2011-05-27 o 19:03
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:24   #539
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ksenko
Jeszcze jest ponoć missha PC #31, ale ciężko ją dostać na ebay'u. Moja mama jest Medium Olive z Lucy (idealnie) i pasuje jej (również idealnie) Missha #23 . Myślę, że jakoś Ci to pomoże

I słyszałam, że #3 z Etude House Mineral BB Cream jest b.ciemny (nie wiem, jaki ma odcień).

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

http://cosmetic-candy.com/missha-per...-darker-skins/

Tu jest post o misshy #31 . Moim zdaniem, jest bardzo ładna, żółto-złota i ciemna. Dziewczyna pisze, że nie jest brzoskwiniowa.


Aha, i Missha #31 jest dostępna na ebay, ale jest drooga. Najtaniej można dostać na licytacji, ta zaraz się kończy:
http://cgi.ebay.pl/MISSHA-M-Perfect-...item19c5b8cec2


Chyba, że na amazon.com sprzedają taniej.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Tu porównanie Misshy PC #23 do Misshy PC#31
http://hanidee.blogspot.com/2010/06/...r-bb-no31.html
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-05-27 o 19:19
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 08:20   #540
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aisslin Pokaż wiadomość
ale po Misshy Perfect Cover tak? U mnie to samo, ale za to Missha Siganture Real Complete wygląda super i nic nie podkreśla
Tak, po misshy PC.
Próbowałam ją nałożyć na różne sposoby, ale niestety dupa.
Dobrze, że tylko odlewkę miałam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.