Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 18:56   #2941
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A ja mam Healthy Mix Serum na wymiankę. Kolor 51 oczywiście. I w sumie mogę podkład Make Up Store wymienić Najchętniej na Misshę PC 13... Jak jest ktoś zainteresowany to proszę o PW...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 19:29   #2942
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

hm, właściwie to mam też Healthy Mixa, 51, wersja normalna, prawie cały... to chyba właśnie priv, bo bardzo chciałabym w koncu spróbować tego oriflame
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 19:45   #2943
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Widziałam, że Marynka ma na wymianę oriflame o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=533661

edit: właśnie doczytałam, że stronę wcześniej sama o tym napisała

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-05-29 o 19:48
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:07   #2944
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

little witch jeśli jesteś chętna na oriflame, to moge się wymienic, napisz do mnie na PW

quench ja mam misshe do oddania, alę 21

od tygodnia używam revlona, konsystencja, krycie, zapach, wpływ na skore - wszystko ok, ale miałyście rację, różowawy i troszke ciemniej na skorze
znacie coś o podobnych wlasciwosciach, chodzi mi o samą gestosc iwyglad na skorze,(krycie moze byc mniejsze), ale troszkę jasniejszego lub mniej wpadajcego w róż ? chyba będe musiała skusic się na estee lauder
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:26   #2945
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Szkoda, że 21... Dla mnie nawet 13 jest lekko za ciemne Właśnie robię remanent podkładowy. Znowu się tego nazbierało Aaa i mam jeszcze podkład w pudrze Yves Rocher, kolor porcelanowy...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:46   #2946
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Na to wygląda. Mi też szkoda Ducraya by smarować nim ręce... Teraz tak sobie pomyślałam: skoro parsol barwi tkaninę, to czy barwi naskórek? W sumie nie wydaje się bym była bardziej żółta
nie wydaje mi się ja długo używałam antków i innych 'parsolowców' i nie jestem od tego żółta
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A ja mam Healthy Mix Serum na wymiankę. Kolor 51 oczywiście. I w sumie mogę podkład Make Up Store wymienić Najchętniej na Misshę PC 13... Jak jest ktoś zainteresowany to proszę o PW...
ja mam próbkę misshy 13 od siostry dla którj był za jasna. konsystencaj - bardzo fajna, używam jej punktowo jako korektora, w małych ilościach, na całą twarz byłaby trochę za ciemna
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:59   #2947
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja właśnie mam próbkę od Viki i nawet zdecydowałabym się na kupno wersji 20 ml (większe opakowanie to już za dużo) tylko mam już wyrzuty sumienia, że w szufladzie leży tyle podkładów ledwo co napoczętych, a ja kupuję nowe...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 21:40   #2948
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
hm, właściwie to mam też Healthy Mixa, 51, wersja normalna, prawie cały... to chyba właśnie priv, bo bardzo chciałabym w koncu spróbować tego oriflame
czy on kryje zaskórniki ? nie zapycha? ( pamiętam, że zapchało Cię lumene, mnie też...bardzo )

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szkoda, że 21... Dla mnie nawet 13 jest lekko za ciemne Właśnie robię remanent podkładowy. Znowu się tego nazbierało Aaa i mam jeszcze podkład w pudrze Yves Rocher, kolor porcelanowy...
fajne to ? bo szukam czegoś w kompakcie
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:07   #2949
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
czy on kryje zaskórniki ? nie zapycha? ( pamiętam, że zapchało Cię lumene, mnie też...bardzo )



fajne to ? bo szukam czegoś w kompakcie
nie zapchał, zakrywa zaskórniki, daje taki fajny, mokry efekt, ale niestety, dla mnie jest po prostu za ciemny troszkę.... ogolnie, to jest naprawde fajny podkład - ładny zapach, nie ściera się, nie daje tapety i totalnego matu (ładny, zdrowy efekt), nie zapycha... i wpada w żółty, co jest super. ogólnie - 4+, tylko jakby był ciut jasniejszy....
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:23   #2950
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
nie zapchał, zakrywa zaskórniki, daje taki fajny, mokry efekt, ale niestety, dla mnie jest po prostu za ciemny troszkę.... ogolnie, to jest naprawde fajny podkład - ładny zapach, nie ściera się, nie daje tapety i totalnego matu (ładny, zdrowy efekt), nie zapycha... i wpada w żółty, co jest super. ogólnie - 4+, tylko jakby był ciut jasniejszy....
zacznę na niego zbierać
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 01:35   #2951
cayman
Raczkowanie
 
Avatar cayman
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 310
GG do cayman
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dziewczyny po jakim czasie stosowania acne dermu zauważyłyście efekt rozjaśnienia?
ja też się troche opaliłam i probóje się jakoś tego pozbyć.się czuje jak pomidor:/ taka czerwona.i do tego w paki bo mi nie opaliło paska od torby i mam taki na krzyż przez cały dekolt i wyglądam jak debil.ostatnio jak wracałam z uczelni to się chowałam pod jakąś gazetą bo to słońce było straszne więc może parasolka to nie jest taki zły pomysł..
cayman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 06:32   #2952
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez cayman Pokaż wiadomość
dziewczyny po jakim czasie stosowania acne dermu zauważyłyście efekt rozjaśnienia?
ja też się troche opaliłam i probóje się jakoś tego pozbyć.się czuje jak pomidor:/ taka czerwona.i do tego w paki bo mi nie opaliło paska od torby i mam taki na krzyż przez cały dekolt i wyglądam jak debil.ostatnio jak wracałam z uczelni to się chowałam pod jakąś gazetą bo to słońce było straszne więc może parasolka to nie jest taki zły pomysł..
Nie pocieszę Cię... W zeszłym roku miałam tw. skarpetki na stopach bo opaliłam nogi jak byłam w trampkach i skarpetach i stopa pozostała trupio blada. Poszły na to kwasy, maseczki, kremy rozjaśniające ale efekt i tak był nijaki. Te "skarpetki" - co prawda jednak nieco już rozjaśnione - utrzymywały mi się aż do jesieni!

Rina - jeśli chodzi o YR to zależy czego oczekujesz. Jeśli bardzo delikatnego krycia i rozświetlenia to ok. To nie jest tradycyjny podkład mineralny, który coś ukryje. Ten puder otula buzię warstewką miki i na zasadzie rozpraszania światła niweluje niedoskonałości. Ja go lubię, bo ogólnie cerę mam bez pryszczy, ale do tłustej, trądzikowej skóry to moim zdaniem zupełnie się nie nadaje.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:57   #2953
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie pocieszę Cię... W zeszłym roku miałam tw. skarpetki na stopach bo opaliłam nogi jak byłam w trampkach i skarpetach i stopa pozostała trupio blada. Poszły na to kwasy, maseczki, kremy rozjaśniające ale efekt i tak był nijaki. Te "skarpetki" - co prawda jednak nieco już rozjaśnione - utrzymywały mi się aż do jesieni!
kurcze, mam to samo! to znaczy jedna noga opaliła mi się dokładnie pięknie nad skarpetką cóż, nie jest już czerwona, ale widać linię różnicy... nie wierzę w szybkie rozjaśnienie tego miejsca, więc jednak poszłam w balsam brązujący na resztę...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:23   #2954
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

przyjechałam dzisiaj do Krakowa i od dworca do mieszkania wracałam pod parasolką
uczucie, że nie pada na ciebie słońce wynagradza to poczucie 'dziwności'
może przyjdzie w końcu do nas taki trend jak jest w Japonii?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:21   #2955
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja uzywalam kuracje wybielajaca Ziaja na ciemniejsze od np. nog i twarzy (i to o wiele) ramiona i prawie nic nie pomoglo. tak samo jak metody typu sok z cytryny. wygladam strasznie kolorowo. jak chce zrobic zdiecia to musze malowac ramiona jasnym podkladem aby byl jak reszta ciala.
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:29   #2956
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

loss_lauri ludzie bardzo się gapili?

Kupiłam dzisiaj w Superpharmie ten filtr Isis Pharma z fluidem... Kolor jaśniutki, to fakt. Tylko, że krycie jest w zasadzie zerowe. I ochrona opiera się głównie na parsolu. Co prawda producent szczyci się dodatkiem ektoiny, no ale samotny parsol bez tinosoru i mexorylu nie jest doskonałym pomysłem...
Plusem jest to, że filtr dobrze się wchłania - u mnie lepiej niż Anthelios a nawet Ducray. Mat to nie jest ale znośna (i nie lepka!) satyna.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:34   #2957
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja lubie dermacol 208 bo on jedynie zakrywa to co mam na twarzy ale jest niezbyt trwały. czy ktoras z was uzywa i wie co zrobic aby byl bardziej trwaly? nakladacie go na jakas baze?
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:57   #2958
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale się dzisiaj spiekłam... aaaaaaa! moja bladość poszła się... paść. w sumie polecam do ochrony p. słonecznej Sorayę 45 albo 60 bo wysokie filtry,niska cena i bielą no ale mnie dzisiaj mimo wszystko złapało,bo ok 13 musiałam spędzić ponad godzinę w pełnym słońcu ;/
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:01   #2959
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a soraya 60 ile kosztuje?
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 20:27   #2960
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja sobie kupię duże mleczko Vichy lub LRP - SPF 50+. Łebka będę nie wiele wystawiać, więc pojemność familijna powinna mi wystarczyć (no maksymalnie zużyję dwa opakowania). W lipcu może parę razy będę poza domem, natomiast jeśli pracę dostanę w sierpniu to może rano mnie ciutkę złapie (do 10 rano) i po 17 - 19. Ale ja żem nie ortodoks, więc jeśli nawet lekko złapie to nie będę zła - opalenizna będzie z chodzenia, nie leżenia plackiem.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:39   #2961
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
loss_lauri ludzie bardzo się gapili?

Kupiłam dzisiaj w Superpharmie ten filtr Isis Pharma z fluidem... Kolor jaśniutki, to fakt. Tylko, że krycie jest w zasadzie zerowe. I ochrona opiera się głównie na parsolu. Co prawda producent szczyci się dodatkiem ektoiny, no ale samotny parsol bez tinosoru i mexorylu nie jest doskonałym pomysłem...
Plusem jest to, że filtr dobrze się wchłania - u mnie lepiej niż Anthelios a nawet Ducray. Mat to nie jest ale znośna (i nie lepka!) satyna.
u mnie wchłania się tak sobie, raczej mam lampę na twarzy
ale za to jest skuteczny wg mnie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:56   #2962
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

soraya 60 to koszt ok 25 zł
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:59   #2963
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jednak odłożyłam filtr Isis póki co... Niby fajny, ale coś mi w nim tak do końca nie pasuje. Zużyję go pewnie na kończyny górne i dolne
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-05-30 o 21:02
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 21:26   #2964
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

soraya 60 to koszt ok 25 zł

a sa wyzsze filtry czy 60 jest najwyzsza?
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:16   #2965
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
loss_lauri ludzie bardzo się gapili?

Kupiłam dzisiaj w Superpharmie ten filtr Isis Pharma z fluidem... Kolor jaśniutki, to fakt. Tylko, że krycie jest w zasadzie zerowe. I ochrona opiera się głównie na parsolu. Co prawda producent szczyci się dodatkiem ektoiny, no ale samotny parsol bez tinosoru i mexorylu nie jest doskonałym pomysłem...
Plusem jest to, że filtr dobrze się wchłania - u mnie lepiej niż Anthelios a nawet Ducray. Mat to nie jest ale znośna (i nie lepka!) satyna.
tak trochę jutro dzień drugi - idę na zajęcia przez Rynek
Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
soraya 60 to koszt ok 25 zł

a sa wyzsze filtry czy 60 jest najwyzsza?
teraz najwyższy filtr to 50+
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:39   #2966
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jutro ma być jeszcze większy upał .

Ja nóg nie smaruję, tylko stopy. I tak się nie opalają. A akurat nogi mogłabym mieć nieco ciemniejsze, moze nie byłobny tak widac siniaków.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:48   #2967
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tak się zastanawiam...kiedyś używałam wody termalnej jako toniku i znów chciałabym ją wprowadzić.
Jakiś czas temu pominęłam tonizowanie w pielęgnacji i nurtuje mnie pytanie,czy termalka przywraca poziom ph naszej cerze?
Np.właśnie po umyciu żelami.
Toniku nie chcę używać,bo najczęściej mają za dużo niepotrzebnych składników,które potencjalnie mogłyby mnie zapchać.
Jak to jest,przywraca ph skórze czy nie?

A pogoda okrutna nie tylko dla naszych bladych ciałek,bo bardziej cierpię w taką nad samopoczuciem,taka słaba jestem
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-05-30 o 22:54
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:49   #2968
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mnie zawsze boli głowa
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:54   #2969
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze boli głowa
Dokładnie
Uciążliwe to. Niby lato,wszyscy tyle wigoru a ja najbardziej słaba w tą porę chyba jestem
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-05-30 o 22:55
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 23:23   #2970
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam...kiedyś używałam wody termalnej jako toniku i znów chciałabym ją wprowadzić.
Jakiś czas temu pominęłam tonizowanie w pielęgnacji i nurtuje mnie pytanie,czy termalka przywraca poziom ph naszej cerze?
Np.właśnie po umyciu żelami.
Toniku nie chcę używać,bo najczęściej mają za dużo niepotrzebnych składników,które potencjalnie mogłyby mnie zapchać.
Jak to jest,przywraca ph skórze czy nie?

A pogoda okrutna nie tylko dla naszych bladych ciałek,bo bardziej cierpię w taką nad samopoczuciem,taka słaba jestem
Używam wody termalnej na miejsce toniku. Jeśli stosujesz żele do skóry suchej/wrażliwej, to nie musisz już przywracać odpowiedniego odczynu kwasowego skóry, bo nie ulega on zmianie. Odmiennie to wygląda w przypadku żeli oczyszczających.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.