Fantazje o jego byłych? :o - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 10:25   #1
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234

Fantazje o jego byłych? :o


Zakładam ten temat, żeby luźno pogadać, podzielić się swoimi doświadczeniami. Nie oczekuję złotych rad Otóż odkryłam u siebie małe dziwactwo...Mój chłopak przede mną był w długim związku, potem miał jeszcze jakieś przygody. To nie jest nic niezwykłego. Śmiesznie jest dalej - trzech z tych kobiet nie lubię, bo coś... jedna nie dawała nam spokoju, innej relacji nie umiem zaakceptować, bo to nie zgadza się z moimi zasadami moralnymo, jeszcze inna zapomniała, ze ma chłopaka. Z TŻ walkowalismy te tematy na każdą stronę, oczywiście nie ze wszystkimi zarzutami zgadzał się, ale generalnie przyznał, że czasami brakuje mu wyczucia I sam się przyczynił do tego, ze mam o nich zdanie jakie mam. To tyle jeśli chodzi o racjonalną stronę mojej osobowości. Ciekawie robi się w łóżku, mianowicie uwielbiam, gdy opowiada mi o seksie z nimi, co z nimi robił lub chciałby robić Drogie Panie, to jest jakiś absurd. Za dnia toleruje ewentualnie neutralne uwagi na ich temat, w sypialni myśl o nich mnie podnieca. Najśmieszniejsza jest mina TŻ-ta, który weszy w tym jakiś podstęp Absurd, absurd everywhere. Jakieś refleksje? Własne historie?
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:18   #2
ikagt2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 67
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Jak dla mnie po prostu podnieca Cię myśl o nim podczas aktu seksualnego. Lub sam akt seksualny.

W wielu wypadkach jest tak, że życie swoje, a seks swoje.
ikagt2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:21   #3
eduu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 25
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Nic wybitnie nienormalnego. Ja się dowiedziałem, że mojej poprzedni miał znacznie większego niż ja i czasem mnie podnieca myśl, że taki wielki mógł w nią włazić albo ona go do ust mogła brać...
eduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 07:43   #4
vrh
Raczkowanie
 
Avatar vrh
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 31
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Miałem nieco podobnie, tylko w innej konfiguracji.

Moja była spotykała się z moim kumplem. Lubiłem wyobrażać sobie ich w akcji i często, przy okazji różnych gadek o seksie, wypytywałem kumpla, co z nią robił. Trochę dziwne uczucie. Ciut goryczy, ale bardzo podniecające.
vrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 15:05   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

To nie absurd a lekka odmiana masochizmu Jeśli chcesz poczytać coś więcej na ten temat to szukaj pod hasłem "cuckqueen".
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:57   #6
BezFartuszka
Raczkowanie
 
Avatar BezFartuszka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 40
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Cytat:
Napisane przez Splinter Pokaż wiadomość
Zakładam ten temat, żeby luźno pogadać, podzielić się swoimi doświadczeniami. Nie oczekuję złotych rad Otóż odkryłam u siebie małe dziwactwo...Mój chłopak przede mną był w długim związku, potem miał jeszcze jakieś przygody. To nie jest nic niezwykłego. Śmiesznie jest dalej - trzech z tych kobiet nie lubię, bo coś... jedna nie dawała nam spokoju, innej relacji nie umiem zaakceptować, bo to nie zgadza się z moimi zasadami moralnymo, jeszcze inna zapomniała, ze ma chłopaka. Z TŻ walkowalismy te tematy na każdą stronę, oczywiście nie ze wszystkimi zarzutami zgadzał się, ale generalnie przyznał, że czasami brakuje mu wyczucia I sam się przyczynił do tego, ze mam o nich zdanie jakie mam. To tyle jeśli chodzi o racjonalną stronę mojej osobowości. Ciekawie robi się w łóżku, mianowicie uwielbiam, gdy opowiada mi o seksie z nimi, co z nimi robił lub chciałby robić Drogie Panie, to jest jakiś absurd. Za dnia toleruje ewentualnie neutralne uwagi na ich temat, w sypialni myśl o nich mnie podnieca. Najśmieszniejsza jest mina TŻ-ta, który weszy w tym jakiś podstęp Absurd, absurd everywhere. Jakieś refleksje? Własne historie?
To nie absurd, tylko fantazje i może za dużo o nich po prostu myślisz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
BezFartuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:40   #7
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Pewnie macie rację

Pewnie działa to trochę na zasadzie fantazji o gwałcie. Oczywiście nikt nie chce tego doznać naprawdę, tak samo serce by mi pękło, gdyby faktycznie doszło do czegoś między moim TŻ a nimi. Wyobraźnia jednak to inna sprawa....

Czuję się uspokojona!
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 13:23   #8
whiskey z lodem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Fantazje o jego byłych? :o

Cytat:
Napisane przez BezFartuszka Pokaż wiadomość
To nie absurd, tylko fantazje i może za dużo o nich po prostu myślisz.
Fantazje o zycie to dwie odrebne sprawy. Nie przejmuj sie, kazdy ma fantazje.
whiskey z lodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-12 14:23:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.