Jak go przyłapać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-10, 17:12   #1
Igni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4

Jak go przyłapać?


Drogie Wizażanki potrzebuję Waszych pomysłów.
Słowem wstępu: Mam 23 lata, on 30, jesteśmy razem 1,5 roku, bardzo dobrze się dogadujemy, ogólnie jest świetnie. Jestem blisko z jego rodziną, znajomymi, w każdym razie jestem w jego życiu. Czuję, że to ten, ale mam złe przeczucia, nie ufam mu i już Wam piszę dokładnie o co mi chodzi.
Po 8 miesiącach bycia razem coś mnie tknęło i pierwszy raz postanowiłam sprawdzić jego telefon. Efekt? Dwie bardzo ciekawe konwersacje z jakimiś dziewczynami, jedną prosił o nagie fotki a drugiej słodził i ewidentnie do niej zarywał.
Ważne są odstępy czasowe: we wrześniu z nimi pisał i ustało to, październik - nic, listopad - też nic, w grudniu to odkryłam. Była kłótnia, chciałam od niego odejść, ale ubłagał, mówił, że to nie było na poważnie i że widziałam, że nie kontynuował tego, w każdym razie nie ważne...
Straciłam zaufanie, w efekcie czego sprawdzam mu regularnie telefon, ale on wiadomości teraz usuwa. Pilnuje się, bo wie, że jeszcze jedna taka sytuacja i odejdę. Znowu mam to uczucie co kiedyś, że pisze z innymi i jest ono uzasadnione, wczoraj mu zerknęłam przez ramię do telefonu (miał włączonego FB) i się bardzo zestresował, kątem oka widziałam, że pisał z pewną dziewczyną, lecz później gdy sprawdziłam jego telefon tych wiadomości już nie było. Podejrzewam, że jest jeszcze jedna.
I teraz moje drogie pytanie do Was. Jak mogę w inny sposób sprawdzić, czy pisze z tymi dziewczynami, skoro jestem spalona na starcie? Chcę znać prawdę, bo dla mnie bez sensu jest być z kimś takim, bo prędzej czy później coś będzie kombinował. Nie wiem jak to rozwiązać, ewentualnie czy byłaby z Was któraś chętna do pomocy? Chciałabym go sprawdzić, wiem że tak się nie robi i jest to chamskie, ale nie mam zamiaru być okłamywana. Jakieś propozycje? Oczywiście odwdzięczę się.
Igni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:14   #2
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jak go przyłapać?

Skoro mu nie ufasz to po co z nim jesteś? Już zawsze będziesz podejrzewać go o kręcenie na boku.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:17   #3
Igni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Skoro mu nie ufasz to po co z nim jesteś? Już zawsze będziesz podejrzewać go o kręcenie na boku.
Bo nie jestem pewna, czy tylko sobie to wymyślam, czy jest to prawdą. Jeśli wymyślam to nie chcę się z nim rozstawać.
I pomijając jego zestresowanie gdy spojrzałam mu w telefon nie wykazuje żadnych oznak jakiegoś kombinowania. Zachowuje się na prawdę w porządku, mam wrażenie, że szczery jest wobec mnie.

Edytowane przez Igni
Czas edycji: 2016-07-10 o 17:20
Igni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:19   #4
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jak go przyłapać?

To może póki co przestań sprawdzać na każdym kroku aż straci czujność i może wtedy coś znajdziesz. Można billingi wyciągnąć, nie wiem. Na fb możesz lewe konto założyć i napisać do niego. Innych pomysłów nie mam bo i nie praktykuje takiego czegoś.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:22   #5
Igni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
To może póki co przestań sprawdzać na każdym kroku aż straci czujność i może wtedy coś znajdziesz. Można billingi wyciągnąć, nie wiem. Na fb możesz lewe konto założyć i napisać do niego. Innych pomysłów nie mam bo i nie praktykuje takiego czegoś.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
Nie ujawniam się z tym sprawdzaniem i czekam aż straci czujność, a chyba wczoraj ją stracił, lecz tylko na chwilę i to mnie tak tknęło. Nie wiem jak go rozgryźć.
Igni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:22   #6
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Igni Pokaż wiadomość
Nie ujawniam się z tym sprawdzaniem i czekam aż straci czujność, a chyba wczoraj ją stracił, lecz tylko na chwilę i to mnie tak tknęło. Nie wiem jak go rozgryźć.
A może po prostu porozmawiać szczerze?

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:24   #7
Igni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
A może po prostu porozmawiać szczerze?
A myślisz, że nie rozmawiałam? Rozmawialiśmy szczerze, bez żadnych pretensji, nie przyznał się do niczego.
Igni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 17:57   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go przyłapać?

Nieważne, czy jest winny, czy nie. Skoro mu nie ufasz, chcesz go "przyłapywać", to i tak zdrowego, normalnego związku z tego nie będzie, a tylko mega męczenie d... Nie szkoda Ci życia na coś takiego?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:21   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak go przyłapać?

związek już stracił sens, więc po co się dalej męczyć? skoro kasuje wiadomości to ma coś na sumieniu. zwyczajnie lepiej się kryje, żebyś nie miała podstaw, żeby go rzucić.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:33   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak go przyłapać?

Po co masz cokolwiek sprawdzać? Mówisz, że wiesz, iż pisze z inną dziewczyną. I ma wynosić się z twojego życia, bo z oszustem go spędzać nie będziesz.
Przyłapałaś go raz i już zawsze będziesz miała wątpliwości. Bo wybaczyć - nie znaczy - zapomnieć.


Swoja drogą, gdybym zobaczyła, że mój facet prosi o gołe fotki inną laskę, to słowo daję, już by mojego nagiego ciała nigdy nie zobaczył.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 19:14   #11
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jak go przyłapać?

A może wynajmij detektywa?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 19:21   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak go przyłapać?

To jakiś absurd. Facet kręcił z jakimiś innymi dziewczynami, teraz z kolei kobieta mu totalnie nie ufa i podejrzewa, że dalej to robi. On się kryje ze wszystkim, więc pewnie faktycznie tak jest. A ona go potrzebuje "przyłapać"... Po co? I tak zaufania już nie ma, związek sensu też nie ma. Przyłapany czy nie, i tak będzie zawsze ta niepewność i to jest powód, żeby się rozejść. Bez jakichś śmiesznych gierek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 19:24   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
To jakiś absurd. Facet kręcił z jakimiś innymi dziewczynami, teraz z kolei kobieta mu totalnie nie ufa i podejrzewa, że dalej to robi. On się kryje ze wszystkim, więc pewnie faktycznie tak jest. A ona go potrzebuje "przyłapać"... Po co? I tak zaufania już nie ma, związek sensu też nie ma. Przyłapany czy nie, i tak będzie zawsze ta niepewność i to jest powód, żeby się rozejść. Bez jakichś śmiesznych gierek.
Chyba tylko po to, aby potem płakać, że "straciłam x lat na palanta". Widać niektóre panie zamierzają żyć wiecznie, skoro chcą tracić tyle czasu na takie denne związki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:09   #14
bozenka345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 114
Dot.: Jak go przyłapać?

Mogę z nim popisać na fb jak chcesz napisz na priv
bozenka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:24   #15
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jak go przyłapać?

Przerabiałam i odeszłam. Polecam.

Po 3 latach i zawarciu związku małżeńskiego owy pan proponował mi spotkanie na piwko tylko tak, by żona nie wiedziała. Wniosek pozostawiam Tobie, autorko.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:41   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak go przyłapać?

przeglądarka -> pasek menu -> narzędzia -> opcje -> bezpieczeństwo -> zachowane dane logowania -> wyświetl hasła
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 09:26   #17
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Jak go przyłapać?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;62857421]przeglądarka -> pasek menu -> narzędzia -> opcje -> bezpieczeństwo -> zachowane dane logowania -> wyświetl hasła[/QUOTE]

Ale mnie zaskoczyłaś! Nie miałam pojęcia, że tak łatwo ktoś może odczytać moje hasła! Wystarczy, że skorzysta z mojego komputera...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 09:35   #18
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Jak go przyłapać?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;62857421]przeglądarka -> pasek menu -> narzędzia -> opcje -> bezpieczeństwo -> zachowane dane logowania -> wyświetl hasła[/QUOTE]

Ktos wie jak to dziala w Safari na Macu?
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:15   #19
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jak go przyłapać?

Ale PO CO chcesz go sprawdzać? Przecież już miałaś dowód zdrady - widziałaś wiadomości, które wysyłał tamtym kobietom. Ile jeszcze musi być tych dowodów? Pięć, dziesięć? Dwadzieścia? Wtedy go zostawisz czy dalej będziesz przesuwać granicę?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 10:21   #20
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jak go przyłapać?

Musisz go przyłapywać? Jak wiesz, że cię zdradza to po prostu powiedz, że mu nie ufasz i nie umiesz dalej z nim być i odejdź.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:32   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
Ale PO CO chcesz go sprawdzać? Przecież już miałaś dowód zdrady - widziałaś wiadomości, które wysyłał tamtym kobietom. Ile jeszcze musi być tych dowodów? Pięć, dziesięć? Dwadzieścia? Wtedy go zostawisz czy dalej będziesz przesuwać granicę?
Pewnie jak go przyłapie w łóżku z inną, to też jeszcze będzie niedostateczny dowód, bo "może seksu nie było, nie widziałam jak wkłada".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:26   #22
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Jak go przyłapać?

Szczerze, jakby mi facet pisał z innymi laskami i prosił o nagie zdjęcia... Miałam podobnie, z tym, że facet był idiotą i sam mi to praktycznie pokazał, a potem się zdziwił, że to zobaczyłam, ale ad rem: tamten też pisał, że inne są najpiękniejsze, że jak jakąś tam zobaczył, to mu szczęka opadła, że taka piękna jest - też próbowałam zapomnieć, bo przeprosił, bo prosił i tak dalej. I skończyło się źle. I zawsze w głowie siedzieć Ci będzie, że coś takiego może zrobić, a związek, gdzie musisz kogoś sprawdzać jest bez sensu. Więc nawet nie próbuj go przyłapać, po prostu go zostaw.
Rzadko to piszę, ale serio: zostaw go jak najszybciej. I na nic argument, że lubisz jego rodzinę, bo nie z jego rodziną w związku jesteś.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:05   #23
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Jak go przyłapać?

Dla mnie byłby do odrzutu już po tamtych akcjach. Nie ma co go przyłapywać bo widać że coś ukrywa i kręci.
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:11   #24
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość

Ale mnie zaskoczyłaś! Nie miałam pojęcia, że tak łatwo ktoś może odczytać moje hasła! Wystarczy, że skorzysta z mojego komputera...

Najlepiej mieć wejście na hasło i nie logować się do swoich kont na komputerach inny niż własny.
Ale to bywa też pomocne, jeśli się jakiegoś hasła zapomni.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:42   #25
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Igni Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki potrzebuję Waszych pomysłów.
Słowem wstępu: Mam 23 lata, on 30, jesteśmy razem 1,5 roku, bardzo dobrze się dogadujemy, ogólnie jest świetnie. Jestem blisko z jego rodziną, znajomymi, w każdym razie jestem w jego życiu. Czuję, że to ten, ale mam złe przeczucia, nie ufam mu i już Wam piszę dokładnie o co mi chodzi.
Po 8 miesiącach bycia razem coś mnie tknęło i pierwszy raz postanowiłam sprawdzić jego telefon. Efekt? Dwie bardzo ciekawe konwersacje z jakimiś dziewczynami, jedną prosił o nagie fotki a drugiej słodził i ewidentnie do niej zarywał.
Ważne są odstępy czasowe: we wrześniu z nimi pisał i ustało to, październik - nic, listopad - też nic, w grudniu to odkryłam. Była kłótnia, chciałam od niego odejść, ale ubłagał, mówił, że to nie było na poważnie i że widziałam, że nie kontynuował tego, w każdym razie nie ważne...
Straciłam zaufanie, w efekcie czego sprawdzam mu regularnie telefon, ale on wiadomości teraz usuwa. Pilnuje się, bo wie, że jeszcze jedna taka sytuacja i odejdę. Znowu mam to uczucie co kiedyś, że pisze z innymi i jest ono uzasadnione, wczoraj mu zerknęłam przez ramię do telefonu (miał włączonego FB) i się bardzo zestresował, kątem oka widziałam, że pisał z pewną dziewczyną, lecz później gdy sprawdziłam jego telefon tych wiadomości już nie było. Podejrzewam, że jest jeszcze jedna.
I teraz moje drogie pytanie do Was. Jak mogę w inny sposób sprawdzić, czy pisze z tymi dziewczynami, skoro jestem spalona na starcie? Chcę znać prawdę, bo dla mnie bez sensu jest być z kimś takim, bo prędzej czy później coś będzie kombinował. Nie wiem jak to rozwiązać, ewentualnie czy byłaby z Was któraś chętna do pomocy? Chciałabym go sprawdzić, wiem że tak się nie robi i jest to chamskie, ale nie mam zamiaru być okłamywana. Jakieś propozycje? Oczywiście odwdzięczę się.
Napisze z wlasnego doswiadczenia... Autorko samo to, ze ,,cos cie tknelo'' by przetrzepac mu telefon to juz oznaka, ze podswiadomie czulas, ze cos jest nie tak... i to wlasnie jest najtrafniejsze zazwyczaj, bo czlowiek widzi doskonale odchylwnia od normy u partnera w zachowaniu, widocznie sporo sie tego nazbieralo (mogly byc naprawde malutenkie jednak gdzies je zakodowywalas).

Sama przechodzilam to samo dluzszy czas temu i moge z czystym sumieniem Ci doradzic, ze nie ma najmniejszego sensu czegokolwiek mu udowadniac. To co napisalas o tym pisaniu na FB i usuwaniu wiadomosci to starczy by powiedziec ,,zegnaj''. Nie musisz sie nikomu tlumaczyc. Komu chcesz to udowodnic, ze nie gra fair? Sama juz to doskonale wiesz. Tlumaczac sie dlaczego odchodzisz, czy szukajac kolejnych powodow by go ,,przygwozdzic'' wina dajesz mu tylko pole do popisu w wymyslaniu durnych wymowek lub odbicia przez niego pileczki (a na bank odbije)... Poprzez odbijanie pileczki rozumiem to, ze kiedy dojdziesz do pewnego punktu gdzie przylapiesz go na czyms, on najpierw zacznie sie tlumaczyc, a za pare chwil zrobi z Ciebie zazdrosna, podejrzliwa czarownice i poleci zapewne szantaz, ze jezeli nei przestaniesz to on odejdzie, oczywiscie bedzie to Twoja wina ,,bo sobie urajasz''. Poleca tez teksty o zaufaniu, etc.
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:02   #26
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Jak go przyłapać?

Cytat:
Napisane przez Igni Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki potrzebuję Waszych pomysłów.
Słowem wstępu: Mam 23 lata, on 30, jesteśmy razem 1,5 roku, bardzo dobrze się dogadujemy, ogólnie jest świetnie. Jestem blisko z jego rodziną, znajomymi, w każdym razie jestem w jego życiu. Czuję, że to ten, ale mam złe przeczucia, nie ufam mu i już Wam piszę dokładnie o co mi chodzi.
Po 8 miesiącach bycia razem coś mnie tknęło i pierwszy raz postanowiłam sprawdzić jego telefon. Efekt? Dwie bardzo ciekawe konwersacje z jakimiś dziewczynami, jedną prosił o nagie fotki a drugiej słodził i ewidentnie do niej zarywał.
Ważne są odstępy czasowe: we wrześniu z nimi pisał i ustało to, październik - nic, listopad - też nic, w grudniu to odkryłam. Była kłótnia, chciałam od niego odejść, ale ubłagał, mówił, że to nie było na poważnie i że widziałam, że nie kontynuował tego, w każdym razie nie ważne...
Straciłam zaufanie, w efekcie czego sprawdzam mu regularnie telefon, ale on wiadomości teraz usuwa. Pilnuje się, bo wie, że jeszcze jedna taka sytuacja i odejdę. Znowu mam to uczucie co kiedyś, że pisze z innymi i jest ono uzasadnione, wczoraj mu zerknęłam przez ramię do telefonu (miał włączonego FB) i się bardzo zestresował, kątem oka widziałam, że pisał z pewną dziewczyną, lecz później gdy sprawdziłam jego telefon tych wiadomości już nie było. Podejrzewam, że jest jeszcze jedna.
I teraz moje drogie pytanie do Was. Jak mogę w inny sposób sprawdzić, czy pisze z tymi dziewczynami, skoro jestem spalona na starcie? Chcę znać prawdę, bo dla mnie bez sensu jest być z kimś takim, bo prędzej czy później coś będzie kombinował. Nie wiem jak to rozwiązać, ewentualnie czy byłaby z Was któraś chętna do pomocy? Chciałabym go sprawdzić, wiem że tak się nie robi i jest to chamskie, ale nie mam zamiaru być okłamywana. Jakieś propozycje? Oczywiście odwdzięczę się.
Chamskie to jest to w jaki sposób on cię traktuje. Ja na twoim miejscu poważnie bym z nim porozmawiał o waszym związku choć myślę, że związek, który ma polegać na ciągłej kontroli partnera nie ma przyszłości. On raczej się nie zmienił i dalej robi swoje tylko teraz stara się to ukryć.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-12 10:02:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.