wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 20:54   #1411
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

KLIK <== recenzja Misshy PC
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:39   #1412
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja bardzo kocham swoją próbkę skinfooda grzybkowego
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 06:50   #1413
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
A ja bardzo kocham swoją próbkę skinfooda grzybkowego
Za co?
Ja właśnie ją dzisiaj testuję.. jak nałożyłam na początku, to wyglądała na ciemną, ale po wklepaniu porządnym jakoś wtopiła się w skórę, a jak jeszcze przypudrowałam jasnym (białym) pudrem Peach to już oki
Miałam na początku opory, bo cały czas przebija myśl, ze to z muchomorów
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 07:01   #1414
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Miałam na początku opory, bo cały czas przebija myśl, ze to z muchomorów
ja też mam własnie z tego względu opory przed nią
jakoś te narysowane grzybki nie wyglądają na jadalne
psychika swoje
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:19   #1415
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja właśnie nałożyłam CC cream delikatnie upiększa, nie widać, że mam cokolwiek na twarzy. Szkoda, że nie jest żółty.

A co do bb- niestety Lioele water drop okazał się duuuużo za ciemny. Mogę wyglądać w tym jak mulatka w 2 minuty
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 16:01   #1416
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mushromka kocham za jego konsystencję, wyrównywanie kolorytu, glow, długiego wytrzymywania na buzi i za ogólny efekt końcowy Podoba mi się nawet jego zapach, jest taki inny i nie zidentyfikowany xD
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 23:34   #1417
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja dzisiaj 1 raz nałozyłam skin79 hot pink i nie wiem co sądzić ....
Mam spore przebarwienia po trądziku,ale mam to gdzieś , zaakceptowałam to, wyjścia innego nie mam i chcę to minimalnie ukryć, cóż, nie będę za wszelką cenę na co dzień starała się robić ze swojej twarzy idealnej maski
Fajnie nawilża, daje fajny efekt rozświetlenia.
Szkoda że nie kryje jakoś szczególnie. Moja mama mówi że "nie ma żadnej róznicy i po co to stosuję". Sama nie wiem... ale czego tu wymagać? Na pewno coś tan kryje, ładnie rozświetla, ujednolica cerę. A co mam nałozyc 5kg na twarz i chodzić z transparentem "mam tapetę na twarzy, popatrzcie"
Nie zapchał mnie jak na razie, co mnie cieszy, ale nie zapeszajmy
Zobaczymy , muszę jeszcze "postosować. "
Może jak kto s ma ładną cerę, to rzeczywiście ładnie to wygląda, a na takim czymś jak mam ja, to jakiejś róznicy i tak nie będzie
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2011-07-13 o 23:38
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 07:17   #1418
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj 1 raz nałozyłam skin79 hot pink i nie wiem co sądzić ....
Mam spore przebarwienia po trądziku,ale mam to gdzieś , zaakceptowałam to, wyjścia innego nie mam i chcę to minimalnie ukryć, cóż, nie będę za wszelką cenę na co dzień starała się robić ze swojej twarzy idealnej maski
Fajnie nawilża, daje fajny efekt rozświetlenia.
Szkoda że nie kryje jakoś szczególnie. Moja mama mówi że "nie ma żadnej róznicy i po co to stosuję". Sama nie wiem... ale czego tu wymagać? Na pewno coś tan kryje, ładnie rozświetla, ujednolica cerę. A co mam nałozyc 5kg na twarz i chodzić z transparentem "mam tapetę na twarzy, popatrzcie"
Nie zapchał mnie jak na razie, co mnie cieszy, ale nie zapeszajmy
Zobaczymy , muszę jeszcze "postosować. "
Może jak kto s ma ładną cerę, to rzeczywiście ładnie to wygląda, a na takim czymś jak mam ja, to jakiejś róznicy i tak nie będzie
ja też miam zgredy na ryjku i ślady po nich ... też te swoje mankamenty zaakceptowałam, co nie znaczy, że nie działam w kierunku by ich w końcu nie mieć
podobno najbardziej kryjące z BB są skin79 oriental gold plus i dr. jart, ale nie wiem który dokładnie ... może tego spróbuj?
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 09:11   #1419
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj 1 raz nałozyłam skin79 hot pink i nie wiem co sądzić ....
Mam spore przebarwienia po trądziku,ale mam to gdzieś , zaakceptowałam to, wyjścia innego nie mam i chcę to minimalnie ukryć, cóż, nie będę za wszelką cenę na co dzień starała się robić ze swojej twarzy idealnej maski
Fajnie nawilża, daje fajny efekt rozświetlenia.
Szkoda że nie kryje jakoś szczególnie. Moja mama mówi że "nie ma żadnej róznicy i po co to stosuję". Sama nie wiem... ale czego tu wymagać? Na pewno coś tan kryje, ładnie rozświetla, ujednolica cerę. A co mam nałozyc 5kg na twarz i chodzić z transparentem "mam tapetę na twarzy, popatrzcie"
Nie zapchał mnie jak na razie, co mnie cieszy, ale nie zapeszajmy
Zobaczymy , muszę jeszcze "postosować. "
Może jak kto s ma ładną cerę, to rzeczywiście ładnie to wygląda, a na takim czymś jak mam ja, to jakiejś róznicy i tak nie będzie
Ja jak mam coś więcej do zakrycia, to mieszam bb z odrobiną zwykłego podkładu. Efekt jest świetny, więc go polecam .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 09:27   #1420
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Już od ponad tygodnia stosuje kremy BB, na razie jestem bardzo zadowolona z efektów choć wiem ze tydzień testów to za mało by wydawać jakąś konkretną opinie.

Przez pare dni testowałam próbke SKIN79 Super+ BB Cream ( w złotym pojemniku z pompką) i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma przyzwoite krycie, mimo koloru szaro bezowego super przystosował się do mojej cery wiec nie było widać różnicy twarz/szyja, wyrównał koloryt cery i przykrł drobne zaczerwienienia na policzkach. Nie powłaził w pory tylko je ładnie pozakrywał, w ogóle zauważyłam ze zrobiły sie one mniejsze, trzymał sie cały dzień na twarzy, nawet w te upały tylko musiał przypudrować strefę T by wytrzymała cały dzień. Stosuje również codziennie korektor SKIN79 The Oriental (fioletowy) i widzę lekkie spłycenie zmarszek mimicznych pod oczami, a suchość skóry w okół oczu zniknęła.

Jeśli patrząc na całokształt stosowania przeze mnie kremów BB w tak krótkim czasie jestem naprawdę zaskoczona bo jw wspominałam pory mi się zwężyły, cera stała się jaśniejsza, uspokojona i nawilżona. Jest to tylko zasługa kremów BB bo nie zmieniłam swojej pielęgnacji (dopiero zbieram fundusze na pielęgnację azjatycka), a efekty widać.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 09:46   #1421
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj 1 raz nałozyłam skin79 hot pink i nie wiem co sądzić ....
Mam spore przebarwienia po trądziku,ale mam to gdzieś , zaakceptowałam to, wyjścia innego nie mam i chcę to minimalnie ukryć, cóż, nie będę za wszelką cenę na co dzień starała się robić ze swojej twarzy idealnej maski
Fajnie nawilża, daje fajny efekt rozświetlenia.
Szkoda że nie kryje jakoś szczególnie. Moja mama mówi że "nie ma żadnej róznicy i po co to stosuję". Sama nie wiem... ale czego tu wymagać? Na pewno coś tan kryje, ładnie rozświetla, ujednolica cerę. A co mam nałozyc 5kg na twarz i chodzić z transparentem "mam tapetę na twarzy, popatrzcie"
Nie zapchał mnie jak na razie, co mnie cieszy, ale nie zapeszajmy
Zobaczymy , muszę jeszcze "postosować. "
Może jak kto s ma ładną cerę, to rzeczywiście ładnie to wygląda, a na takim czymś jak mam ja, to jakiejś róznicy i tak nie będzie
Stosuje ten sam krem i mam podobne wrażenia - jeśli ktoś chce mocnego krycia to niech szuka gdzie indziej. Mam sporo do ukrycia (naczynka, przebarwienia, 2 blizny po usuniętych zmamionach, rozszerzone pory) i sam krem nie daje rady, ALE bardzo ładnie wyrównuje koloryt i dla mnie jest idealną baza pod dalszy makijaż. Na co dzień nakładam na niego cienka warstwę minerałów pędzlem kabuki co daje super naturalny, taki no-makeup efekt. Gdy potrzebuje nieskazitelnej twarzy minerały ciape flat topem, daję 2 cienkie warstwy i krycie jest zdecydowanie lepsze.

Podsumowując - dla mnie Pink Skin79 zdecydowanie na wielkie TAK ale nie jako samodzielny makijaż.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 10:20   #1422
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Już od ponad tygodnia stosuje kremy BB, na razie jestem bardzo zadowolona z efektów choć wiem ze tydzień testów to za mało by wydawać jakąś konkretną opinie.

Przez pare dni testowałam próbke SKIN79 Super+ BB Cream ( w złotym pojemniku z pompką) i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma przyzwoite krycie, mimo koloru szaro bezowego super przystosował się do mojej cery wiec nie było widać różnicy twarz/szyja, wyrównał koloryt cery i przykrł drobne zaczerwienienia na policzkach. Nie powłaził w pory tylko je ładnie pozakrywał, w ogóle zauważyłam ze zrobiły sie one mniejsze, trzymał sie cały dzień na twarzy, nawet w te upały tylko musiał przypudrować strefę T by wytrzymała cały dzień. Stosuje również codziennie korektor SKIN79 The Oriental (fioletowy) i widzę lekkie spłycenie zmarszek mimicznych pod oczami, a suchość skóry w okół oczu zniknęła.

Jeśli patrząc na całokształt stosowania przeze mnie kremów BB w tak krótkim czasie jestem naprawdę zaskoczona bo jw wspominałam pory mi się zwężyły, cera stała się jaśniejsza, uspokojona i nawilżona. Jest to tylko zasługa kremów BB bo nie zmieniłam swojej pielęgnacji (dopiero zbieram fundusze na pielęgnację azjatycka), a efekty widać.
Ten Skin 79 złoty to mój ulubieniec razem z Skin Food Aloe =] Cóż ja mam mniejsze problemy z cerą od kiedy używam BB, to jest od połowy kwietnia tego roku. A teraz powoli się na kosmetyki pielęgnacyjne przestawiam też =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:27   #1423
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

hej dziewczyny.
Od jakiegoś czasu przeglądam wątek i skusiłam się na próbki kremów BB skin79 - takie 4 rodzaje w kartonowym opakowaniu. Zaryzykowałam i kupiłam je na ebay ( to była moja pierwsza aukcja). Dziś kremy do mnie doszły i jutro zaczynam testowanie.

Mam za to inne pytanie do dziewczyn które miały ten produkt (w postaci tych próbek).Moje kupiłam je u ruby bo była parę razy tu polecana i trochę mam mieszane uczucie. Jak próbowałam sprawdzić kolor tych kremów to w dwóch tubkach prawie nic nie było , musiałam je długo ściskać tak jak ściska się krem gdy jest już na wykończeniu. W sumie nie wiem ile to 5g i być może zasugerowałam się wielkością tubki ale z dwóch pozostałych kosmetyk wypłynął od razu po lekkim naciśnięciu.Czy tez któras w Was tak miała?

Drugie pytanie i sorki za offtopa - czy w przypadku Ruby jest zamawiałbym od niej dwa kosmetyki płaci się podwójną wysyłkę - czy tak jak za jednen produkt?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:34   #1424
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Od jakiegoś czasu przeglądam wątek i skusiłam się na próbki kremów BB skin79 - takie 4 rodzaje w kartonowym opakowaniu. Zaryzykowałam i kupiłam je na ebay ( to była moja pierwsza aukcja). Dziś kremy do mnie doszły i jutro zaczynam testowanie.

Mam za to inne pytanie do dziewczyn które miały ten produkt (w postaci tych próbek).Moje kupiłam je u ruby bo była parę razy tu polecana i trochę mam mieszane uczucie. Jak próbowałam sprawdzić kolor tych kremów to w dwóch tubkach prawie nic nie było , musiałam je długo ściskać tak jak ściska się krem gdy jest już na wykończeniu. W sumie nie wiem ile to 5g i być może zasugerowałam się wielkością tubki ale z dwóch pozostałych kosmetyk wypłynął od razu po lekkim naciśnięciu.Czy tez któras w Was tak miała?
a kiedy go zamawiałaś? bo ja ten zestawik też kupiłam i ciągle czekam

co do gramatury - 5g to bardzo mało - wizualnie mało, bo jako BB to pewnie i może na dwa tygodnie starczyć, a może i dłużej ... pewnie tylko tubka jest duża, a w środku malutko ... jak dostane swoje to dam znać, jak u mnie to wyglądało ...
poza tym może być róznica w konystencjach - stąd też różne umiejscowienie w tubce i późniejsze problemy z wyciśnięciem
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-07-14 o 10:39
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:39   #1425
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Od jakiegoś czasu przeglądam wątek i skusiłam się na próbki kremów BB skin79 - takie 4 rodzaje w kartonowym opakowaniu. Zaryzykowałam i kupiłam je na ebay ( to była moja pierwsza aukcja). Dziś kremy do mnie doszły i jutro zaczynam testowanie.

Mam za to inne pytanie do dziewczyn które miały ten produkt (w postaci tych próbek).Moje kupiłam je u ruby bo była parę razy tu polecana i trochę mam mieszane uczucie. Jak próbowałam sprawdzić kolor tych kremów to w dwóch tubkach prawie nic nie było , musiałam je długo ściskać tak jak ściska się krem gdy jest już na wykończeniu. W sumie nie wiem ile to 5g i być może zasugerowałam się wielkością tubki ale z dwóch pozostałych kosmetyk wypłynął od razu po lekkim naciśnięciu.Czy tez któras w Was tak miała?

Drugie pytanie i sorki za offtopa - czy w przypadku Ruby jest zamawiałbym od niej dwa kosmetyki płaci się podwójną wysyłkę - czy tak jak za jednen produkt?
Było tu o tych pustych tubkach w tym zestawie, w pierwszej części, ale nie wiem kto o tym pisał.

A co do opłaty za wysyłkę - tą dodatkową opłatę do przesyłki rejestrowanej płaci się tylko raz, bez względu na ilość rzeczy w paczce.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:41   #1426
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ja zważę wszystki tubki jak przyjdą i jak waga nie odmówi posłuszeństwa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:48   #1427
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Było tu o tych pustych tubkach w tym zestawie, w pierwszej części, ale nie wiem kto o tym pisał.

A co do opłaty za wysyłkę - tą dodatkową opłatę do przesyłki rejestrowanej płaci się tylko raz, bez względu na ilość rzeczy w paczce.
No fakt - 1 częsci nie czytałam ;/
rozumiem ze puste tubki są wynikiem używania? dodam ze plomba z pudełka był otwarta (odklejone złotko)

a co do wysyłki - to chodziło mi jakbym kupiła 2 rzeczy na dwóch rożnych aukcjach (ale u tego samego sprzedawcy). Nie mam obycia jeszcze z Ebay....

@jamapi - niestety nie mam wagi a też bym to sprawdziła

Edytowane przez Villemo.
Czas edycji: 2011-07-14 o 10:55
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:02   #1428
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
No fakt - 1 częsci nie czytałam ;/
rozumiem ze puste tubki są wynikiem używania? dodam ze plomba z pudełka był otwarta (odklejone złotko)
Dzisiaj w wątku "Kupujemy BB Creamy" wkleiłam zdjęcia maski (od Ruby właśnie) z uszkodzoną plombą....

Jeżeli plomba jest uszkodzona, a tubki puste, to ja bym napisała do Ruby, tylko Ruby nie lubi odpisywać na takie maile.

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
a co do wysyłki - to chodziło mi jakbym kupiła 2 rzeczy na dwóch rożnych aukcjach (ale u tego samego sprzedawcy). Nie mam obycia jeszcze z Ebay....
Najczęściej jest darmowa wysyłka, jeżeli nie jest darmowa i przy każdym produkcie jest cena za wysyłkę, to trzeba ją zapłacić.

Napisz co i u kogo chcesz kupić, powiem Ci jak z wysyłką
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:29   #1429
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Już od ponad tygodnia stosuje kremy BB, na razie jestem bardzo zadowolona z efektów choć wiem ze tydzień testów to za mało by wydawać jakąś konkretną opinie.

Przez pare dni testowałam próbke SKIN79 Super+ BB Cream ( w złotym pojemniku z pompką) i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma przyzwoite krycie, mimo koloru szaro bezowego super przystosował się do mojej cery wiec nie było widać różnicy twarz/szyja, wyrównał koloryt cery i przykrł drobne zaczerwienienia na policzkach. Nie powłaził w pory tylko je ładnie pozakrywał, w ogóle zauważyłam ze zrobiły sie one mniejsze, trzymał sie cały dzień na twarzy, nawet w te upały tylko musiał przypudrować strefę T by wytrzymała cały dzień. Stosuje również codziennie korektor SKIN79 The Oriental (fioletowy) i widzę lekkie spłycenie zmarszek mimicznych pod oczami, a suchość skóry w okół oczu zniknęła.

Jeśli patrząc na całokształt stosowania przeze mnie kremów BB w tak krótkim czasie jestem naprawdę zaskoczona bo jw wspominałam pory mi się zwężyły, cera stała się jaśniejsza, uspokojona i nawilżona. Jest to tylko zasługa kremów BB bo nie zmieniłam swojej pielęgnacji (dopiero zbieram fundusze na pielęgnację azjatycka), a efekty widać.
Jak oceniasz ten korektor? Czy bardzo jest ciemny? Ostatnio mało sypiam i mam straszne sińce pod oczami, przydałby się jakiś dobry korektor.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 13:10   #1430
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Od jakiegoś czasu przeglądam wątek i skusiłam się na próbki kremów BB skin79 - takie 4 rodzaje w kartonowym opakowaniu. Zaryzykowałam i kupiłam je na ebay ( to była moja pierwsza aukcja). Dziś kremy do mnie doszły i jutro zaczynam testowanie.

Mam za to inne pytanie do dziewczyn które miały ten produkt (w postaci tych próbek).Moje kupiłam je u ruby bo była parę razy tu polecana i trochę mam mieszane uczucie. Jak próbowałam sprawdzić kolor tych kremów to w dwóch tubkach prawie nic nie było , musiałam je długo ściskać tak jak ściska się krem gdy jest już na wykończeniu. W sumie nie wiem ile to 5g i być może zasugerowałam się wielkością tubki ale z dwóch pozostałych kosmetyk wypłynął od razu po lekkim naciśnięciu.Czy tez któras w Was tak miała?
dostałam moje miniaturki
i tak - naklejka zabepieczająca przerwana nie była, ale z jednej strony było widać, że odklejona i przyklejona spowrotem
zanim cokolwiek zaczęłam z nimi robić - każda tubka weszła na wagę każda wraz z opakowaniem ważyła 10g, więc wszystko ok u mnie
potem sprawdziłam dziubki tubek i zakrętko od środka - wszystko czyste, co świadczy, że nic nie było z nich wyciskane
tylko jeden po lekkim naciśnięciu nie chciał odrazu wylecieć, ale wstrząsnęłam nim z góry na dół i już było w porządku

ten srebrny strasznie żadki aż się wylewa


na blogu swatche tych miniaturek i missy m vita TUTAJ
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:11
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:23   #1431
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja kupowałam próbki ze Skinfood: aloes, grzybek i fasolka (Aloe Sun BB Cream #1, Mushroom Multi Care BB Cream #1, Red Bean BB Cream #1). O ile z dwóch pierwszych muszę wyciskać krem, to z fasolki sam leci, jakby było napchane z nadmiarem... no tak, ale to inne próbki.

5ml to nie jest dużo, to mniej więcej mała łyżeczka od herbaty..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:31   #1432
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
5ml to nie jest dużo, to mniej więcej mała łyżeczka od herbaty..
jak jeden mały słoiczek od zygmusia
na testy spoookojnie starczy

wg powinno być więcej BB o takiej gramaturze i w takich zestawach
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:58   #1433
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja kiedyś dostałam do zamówienia taką tubeczkę i w środku dziubek był zaklejony folią ochronną. Możliwe że w takim zestawie tego nie będzie ale to trochę dziwne bo w końcu ta sama firma.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:08   #1434
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Stosuje ten sam krem i mam podobne wrażenia - jeśli ktoś chce mocnego krycia to niech szuka gdzie indziej. Mam sporo do ukrycia (naczynka, przebarwienia, 2 blizny po usuniętych zmamionach, rozszerzone pory) i sam krem nie daje rady, ALE bardzo ładnie wyrównuje koloryt i dla mnie jest idealną baza pod dalszy makijaż. Na co dzień nakładam na niego cienka warstwę minerałów pędzlem kabuki co daje super naturalny, taki no-makeup efekt. Gdy potrzebuje nieskazitelnej twarzy minerały ciape flat topem, daję 2 cienkie warstwy i krycie jest zdecydowanie lepsze.

Podsumowując - dla mnie Pink Skin79 zdecydowanie na wielkie TAK ale nie jako samodzielny makijaż.
Właśnie miałasm podobne zamierzenia i zastanawiałam się nad minerałami i pędzlami Kabuki, skuszona jednym filmikiem z YT na przepis na naturalny makijaż
A mogę wiedzieć jaki pędzle z Kabuki uzywasz do tego celu oprócz tego flat topa?


Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja jak mam coś więcej do zakrycia, to mieszam bb z odrobiną zwykłego podkładu. Efekt jest świetny, więc go polecam .
rzeczywiście,muszę tak też spróbować


Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja też miam zgredy na ryjku i ślady po nich ... też te swoje mankamenty zaakceptowałam, co nie znaczy, że nie działam w kierunku by ich w końcu nie mieć
podobno najbardziej kryjące z BB są skin79 oriental gold plus i dr. jart, ale nie wiem który dokładnie ... może tego spróbuj?
Mam właśnie tego próbkę oriental gold, czeka na test No, zamierzam się udać na kwasy, ale do jesieni muszę przecierpieć W sumie i tak są o wiele mniejsze niż kiedyś
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2011-07-14 o 17:15
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:30   #1435
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Ten Skin 79 złoty to mój ulubieniec razem z Skin Food Aloe =] Cóż ja mam mniejsze problemy z cerą od kiedy używam BB, to jest od połowy kwietnia tego roku. A teraz powoli się na kosmetyki pielęgnacyjne przestawiam też =]
hehe również używam korektora SKIN79 i SkinFood'owego Aloe. Mam w planie zakupić ten kremik brzoskwiniowy z Baviphata.


Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak oceniasz ten korektor? Czy bardzo jest ciemny? Ostatnio mało sypiam i mam straszne sińce pod oczami, przydałby się jakiś dobry korektor.
SKIN79 The Oriental Cover BB Cream na początku wydawał mi się za ciemny zwłaszcza po porównaniu sroczki, a ja samajestem bardzo blada. Zdecydowałam sie na niego gdyż agabil w jakiejs wypowidzi stwierdziła ze ten fioletowy jest lepszy. Gdy go otworzyłam to się przestraszyłam widząc ten kolor jednak po aplikacji pięknie sie stapia ze skórą i wcale go nie widać mimo ze używam całkiem innego kremu BB do reszty twarzy. Ten korektor jest bardzo płynny, bardzo wydajny (tyci tyci kropka starcza na pokrycie sinców po oczami), kryje całkiem przyzwoicie choć ja sama nie mam jakiś duzych sińców pod oczami, a przede wszystkim nie włazi w zmarszczki mimiczne, efekt wypoczętego oka utrzymuje się cały dzień nawet w upały. Poza sińcami używam go też do zakrywania zaczerwienień wokół nosa przy jego skrzydełkach mam dość spore pory i w tym celu tez się świetnie sprawdza, wielkie pory staja się nie widoczne
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:53   #1436
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A zamawiała któraś coś od 2b-gentler? A jeśli tak, to po jakim czasie dotarła do Was przesyłka? Dzisiaj jest 9 dzień, jak zamówiłam Intense Classic (6 lipca wysłano), a tu dalej ni widu, ni słychu. Może jutro dojdzie...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2011-07-14 o 18:58
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:02   #1437
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
SKIN79 The Oriental Cover BB Cream na początku wydawał mi się za ciemny zwłaszcza po porównaniu sroczki, a ja samajestem bardzo blada. Zdecydowałam sie na niego gdyż agabil w jakiejs wypowidzi stwierdziła ze ten fioletowy jest lepszy. Gdy go otworzyłam to się przestraszyłam widząc ten kolor jednak po aplikacji pięknie sie stapia ze skórą i wcale go nie widać mimo ze używam całkiem innego kremu BB do reszty twarzy. Ten korektor jest bardzo płynny, bardzo wydajny (tyci tyci kropka starcza na pokrycie sinców po oczami), kryje całkiem przyzwoicie choć ja sama nie mam jakiś duzych sińców pod oczami, a przede wszystkim nie włazi w zmarszczki mimiczne, efekt wypoczętego oka utrzymuje się cały dzień nawet w upały. Poza sińcami używam go też do zakrywania zaczerwienień wokół nosa przy jego skrzydełkach mam dość spore pory i w tym celu tez się świetnie sprawdza, wielkie pory staja się nie widoczne
OMG kupuje natychmiast skoro to takie cudo

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Właśnie miałasm podobne zamierzenia i zastanawiałam się nad minerałami i pędzlami Kabuki, skuszona jednym filmikiem z YT na przepis na naturalny makijaż
A mogę wiedzieć jaki pędzle z Kabuki uzywasz do tego celu oprócz tego flat topa?
Mam kabuki z zestawu Ecotools, takie fajne maleństwo ale ponieważ wpadlam w manię pędzlową to szukam czegoś innego


Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
No, zamierzam się udać na kwasy, ale do jesieni muszę przecierpieć W sumie i tak są o wiele mniejsze niż kiedyś
Boję się mocnych kwasów i póki co kwaszę sie delikatnie w domu - aspirynka i tonik PHA, ale jeszcze za wcześnie na efekty
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 19:41   #1438
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny Baviphat All in One Peach Waterfull Cream zapycha! Nie mnie, ale dałam odlewkę 5ml przyjaciółce i po 2 dniach ją zapchało =[ Także ostrzegam alergiczki i osoby ze skłonnościami...

Niby takie fajny żel, a jednak coś ma w składzie paskudnego =[

Ja muszę próbki grzybka, fasolki i kaktusa dopaść, bo już dano na nie choruje =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:28   #1439
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
A zamawiała któraś coś od 2b-gentler? A jeśli tak, to po jakim czasie dotarła do Was przesyłka? Dzisiaj jest 9 dzień, jak zamówiłam Intense Classic (6 lipca wysłano), a tu dalej ni widu, ni słychu. Może jutro dojdzie...
Nie jesteś sama ;-) Ja też czekam, 8 lipca zostala przesylka wyslana do mnie. Od 2 czy 3 dni mam status "Handed over to Air carrier" i nie wiem, czy mam się martwić czy po prostu czekać... A tak już chcialabym mieć moją jabluszkową maseczkę i lotion do wlosów ze Skin Food.

A żeby bylo w temacie. Z rozbiórki mam 2 nowe BB creamy- Tony Moly i Elemonga. Oba są świetne, ladnie dopasowywują się do cery, wysypu nadmiernego nie mam. Pracuję w warunkach ekstremalnych (hala produkcyjna) więc szybko się blyszczę, szczególnie podczas upalów. Jednak nie zamienię już ich na żaden podklad dostępny w naszych drogeriach. Elemonga trochę się balam, bo czytalam, że dosyć jasny jest ale ladnie się wtapia.
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:37   #1440
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama ;-) Ja też czekam, 8 lipca zostala przesylka wyslana do mnie. Od 2 czy 3 dni mam status "Handed over to Air carrier" i nie wiem, czy mam się martwić czy po prostu czekać... A tak już chcialabym mieć moją jabluszkową maseczkę i lotion do wlosów ze Skin Food.

A żeby bylo w temacie. Z rozbiórki mam 2 nowe BB creamy- Tony Moly i Elemonga. Oba są świetne, ladnie dopasowywują się do cery, wysypu nadmiernego nie mam. Pracuję w warunkach ekstremalnych (hala produkcyjna) więc szybko się blyszczę, szczególnie podczas upalów. Jednak nie zamienię już ich na żaden podklad dostępny w naszych drogeriach. Elemonga trochę się balam, bo czytalam, że dosyć jasny jest ale ladnie się wtapia.
Możesz już sprawdzić stan przesyłki na poczcie polskiej, sądzę, że powinno pokazać się "Wejście na polski obszar celny". Ja niestety nie mam przesyłki rejestrowanej... Brałam tylko jeden krem, nie opłacałoby się. Do mnie poszło 6 lipca, więc mam nadzieję, że będzie jutro, a maksymalnie w poniedziałek
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.