makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 19:21   #4441
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 420
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Po pierwsze powinna dokłądnie skonsultować efekt przed zabiegiem, przedstawić swoje oczekiwania. Wybrać się do poleconej osoby,której efekty zabiegów juz widziała. Poza tym to jest TATOWANIE tak więc trzeba poczekać az się to wygoi, zejdą strupki i wtedy powinna mieć korektę w cenie.
gwiazdka100000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 23:37   #4442
sara95555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Ale jeśli kolor jest juz źle dobrany kreski na ustach są nie kolejne w pewnych miejscach juz ich nie ma więc co to za pracownia. Niby była bardzo chwalona a wyszło katastrofalnie. na wypełnienie juz napewno mama nie pójdzie bo będzie jeszcze gorzej... A da się jakoś by kolo zszedł wyblekl może jakieś porady czy życzyć. proszę
sara95555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 09:31   #4443
sara95555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Czy jak juz moja mama nie pójdzie na poprawkę ust czy jakoś kolor zejdzie szybko? Bo na laserower nie wiem czy się opłaca iść...? Może jakiś jest krem który wybarwi te czerwone usta? Bo jak je ściera to odrobinę kolor schodzi?
sara95555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 14:44   #4444
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Przede wszystkim ja bym polecała nie dotykać, nie trzeć na siłę jak napisałaś powyżej warg, szczególnie jeśli są świeżo po zabiegu, jako, że może dojść do obrzęku i podrażnienia. Każdy inaczej reaguje nie tylko na barwniki, ale także na sam proces, który nie ukrywajmy - jest inwazyjny. Makijaż permanentny jak sama nazwa wskazuje to nie coś, co będziemy mogły zmienić od ręki, to ingerencja, która wiąże się z długotrwałym efektem i nie jest obojętna ani w przypadku zmienionego przez lingerystkę kształtu, ani przyszłej aparycji ust.

Klinika powinna nie tylko wykonać konsultację z Twoją mamą, powinna także wyposażyć mamę albo w cenie zabiegu, albo za drobną dopłatą w krem przyśpieszający proces gojenia i zabezpieczający przed infekcjami. Tutaj najczęściej stosują Bepanthen, Tribiotic. Trzeba jednak mieć na uwadze, że szybki proces gojenia sprawia, że w skórze pozostaje więcej barwnika. Skórę póki co polecałabym mocno nawilżać, bo często po zabiegu pojawia się silne złuszczenie naskórka - i jest to normalne.

NIE WOLNO (co najmniej przez miesiąc) :
- stosować kosmetyków, które nie były wcześniej konsultowane z lingerystką, mogą podrażniać, wchodzić w reakcję z pigmentami etc.
- stosować korozyjnych peelingów miejsc które były poddane zabiegowi
- opalać się (nawet w solarium).
- należy unikać wody chlorowanej, zbyt gorącego, mroźnego powietrza, które może podrażnić.

Jeśli chodzi o blaknięcie, w zależności od barwników, trwa to około 12 miesięcy (później zwykle zalecana jest poprawka, ale wciąż pigment drobny pozostaje) i dyktowane jest przez personalne warunki skóry. Jeśli mama jest nie zadowolona z efektu powinna czym prędzej udać się do gabinetu, który albo wykona korektę, albo zadecyduje o procesie usunięcia barwnika laserem. Musicie się jednak liczyć z tym, że kolor czerwony jest jednym z najtrudniejszych do usunięcia i do całkowitego pozbycia się koloru z ust może być potrzebna seria zabiegów (cały proces może trwać od 12 miesięcy do nawet kilku lat).

Alternatywą do lasera jest elektrokoagulacja. Oczekiwanie na efekt trwa jednak dłużej. Tak czy siak, tak jak mówię, najlepiej zainwestować w dobry gabinet, w którym doradzą najlepszą drogę i pomogą poprawić błędy innych.

Pozdrawiam.

__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 16:19   #4445
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Cytat:
Napisane przez sara95555 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie.! A za remont zrobila sb Moja mama makijaż permanentny i wyszelldl jej katastrofalnie... Kobieta po prostu nie dała jej dość do słowa i wyszedł paskudnie. kolor strasznie wyszedł czerwony zamiast naturalnie... Zaplacila 1000 zł a to nie mało ale efekt tragiczny. Czy da jakoś się to zniwelować? Co moge wyrobić by kolo zmyć jakieś są sposoby proszę o szybką pomoc... Czy jako może to zakryć te paskudne czerwone usta? Błagam o pomoc
Zaraz po zabiegu usta są przekrwione i każdy kolor wydaje się bardzo żywy i krzykliwy, ale w ciągu kilku dni, po wyłuszczeniu ten efekt powinien zniknąć. Trzeba cierpliwie poczekać.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 17:39   #4446
sara95555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

A gdy nie pójdzie teraz poprawiać kontury czy być może zejdzie kolor szybciej? ? ? Nie chce iść do lekarza bo się wstydzi. A może czymś może Przemywac by stopniowo kolr wyblekł?
sara95555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:04   #4447
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Tu nie ma co się wstydzić - czasem tak bywa, że nie jesteśmy zadowoleni z zabiegów, ot, bywa i profesjonalista to zrozumie bez problemu. Przekonaj mamę, że wstyd to tutaj jest najmniej potrzebny. Stało się i żeby wrócić do normy, należy działać, ale z rozumem. Nie polecałabym stosować niczego na własną rękę, bo można tylko pogorszyć. Koniecznie skonsultujcie się z profesjonalistą. To jedyna logiczna rada, jaka przychodzi mi na myśl, która jest nie inwazyjna

Trzymam kciuki
__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 19:05   #4448
sara95555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Wiem i mówię to mamie. Ale wiem ze poleca jej laserowe usuwanie a przeczytałam o tym wiele i wiem ze zostaną blizny i teraz nw jak odczeka czy ten makijaż zejdzie i czy bo pewnym czasie on zniknie cały czy musi się męczyć z nikim kilka lat -?
sara95555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 22:58   #4449
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Mmoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg facebook-20141208-105730.jpg (51,4 KB, 266 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:25   #4450
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To i ja się podzielę moimi doświadczeniami
Moim problemem była górna warga ust. Była mała i nieproporcjonalna do dolnej. Już rok temu miałam zrobiony makijaż, ale niestety to była porażka. Po zabiegu miałam 4 korekty i nadal było widać różnicę pomiędzy moimi ustami, a lekko "dorysowanym" elementem Skończyło się na tym, że codziennie używałam kredki. Stwierdziłam, że może moja skóra odrzuca pigment, bo tak sugerowała Pani, która mi robiła makijaż.
W zeszłym tygodniu byłam w innym salonie, Pani próbowała poprawić co się da. 10 stycznia mam korektę, ale usta wyglądają lepiej niż poprzednich 4 korektach. W załączniku zdjęcie, trochę niewyraźnie, usta świeżo po odpadnięciu strupków. Na chwilę obecną jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (34,1 KB, 217 załadowań)
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:25   #4451
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Fajnie to wygląda, a powiem, że nigdy mi się nie podobały makijaże permanentne ust. Masz nałożoną jakąś szminkę, czy się tak błyszczą same z siebie?


Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
To i ja się podzielę moimi doświadczeniami
Moim problemem była górna warga ust. Była mała i nieproporcjonalna do dolnej. Już rok temu miałam zrobiony makijaż, ale niestety to była porażka. Po zabiegu miałam 4 korekty i nadal było widać różnicę pomiędzy moimi ustami, a lekko "dorysowanym" elementem Skończyło się na tym, że codziennie używałam kredki. Stwierdziłam, że może moja skóra odrzuca pigment, bo tak sugerowała Pani, która mi robiła makijaż.
W zeszłym tygodniu byłam w innym salonie, Pani próbowała poprawić co się da. 10 stycznia mam korektę, ale usta wyglądają lepiej niż poprzednich 4 korektach. W załączniku zdjęcie, trochę niewyraźnie, usta świeżo po odpadnięciu strupków. Na chwilę obecną jestem zadowolona
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 13:54   #4452
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

@Sara95555 - Ciężko powiedzieć nie widząc ani zdjęć, ani nie znając kondycji skóry Twojej mamy czy chociażby barwników, które zostały wykorzystane do zabiegu. Wszystko jest indywidualną sprawą, niemniej tak jak pisałam, nawet po laserze pigment może znikać od 12 miesięcy nawet do 3 lat.
__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:11   #4453
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Fajnie to wygląda, a powiem, że nigdy mi się nie podobały makijaże permanentne ust. Masz nałożoną jakąś szminkę, czy się tak błyszczą same z siebie?
Mam nałożoną wazelinę
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:53   #4454
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

pomylka

Edytowane przez annnie88
Czas edycji: 2015-01-24 o 11:57
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:34   #4455
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mmoje

Super! Gdzie robiłaś?
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 01:01   #4456
Smaluszek
Przyczajenie
 
Avatar Smaluszek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie. Właściwie to już zdecydowałam się na makijaż permanentny ust (usta z cieniowaniem) i teraz przygotowuję się psychicznie
Powiedzcie mi, jak to naprawdę jest, kiedy po zabiegu można malować usta?
Smaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:43   #4457
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kochane czy mozecie polecic jakis gabinet w katowicach ? ciezko mi sie przebic przez caly watek z dzieckiem na kolanach
prosze
__________________
Moja kochana Paulinka!

belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:07   #4458
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
kochane czy mozecie polecic jakis gabinet w katowicach ? ciezko mi sie przebic przez caly watek z dzieckiem na kolanach
prosze
Piękność Dnia na Wita Stwosza
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 18:28   #4459
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 420
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
kochane czy mozecie polecic jakis gabinet w katowicach ? ciezko mi sie przebic przez caly watek z dzieckiem na kolanach
prosze
Polecam Anette na ul. Poniatowskiego 30 (centrum Katowic)
gwiazdka100000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 12:34   #4460
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja bardzo bym chciała sobie zrobić oko i bardzo się boję, że trafię do pseudo kosmetyczki... I tak od roku podziwiam tu jedynie zdjęcia. W Warszawie jest tyle salonów, a nie każdy jest dobry... czy któraś z Was robiła makijaż w Wawie i jest mega zadowolona z efektu? I może kogoś konkretnego polecić?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 20:11   #4461
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Znalazłam u siebie w mieście zniżkę na makijaż permanentny. Brwi za jakieś 530zł razem z korektą.

Jakie metody polecacie? Wiem, że jest jakaś włoskowa, piórkowa. Czy obie tak samo się utrzymują?
O co jeszcze pytać kosmetyczki? Jutro chciałabym zadzwonić przed zakupem.
Moje brwi są wyraźne, mam ich dużo. Jedna wymaga minimalnego podkreślenia, druga już trochę więcej. Chciałabym uzyskać efekt ładnego, wyraźnego podkreślenia brwi. Przeliczając ile wydaje na hennę - opłaca się
Czy włoski przy tym zabiegu nie są w żaden sposób uszkadzane?

Ps. Mam ciemne włosy, prawie czarne. Brązowe oczy i ciemniejszą karnację. Czy decydować się na czarny pigment? Hennę zawsze robię czarną.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:52   #4462
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: makijaż permanentny! pomocy!

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
Super! Gdzie robiłaś?

W Londynie
Tzn ja tu mieszkam
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 14:54   #4463
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie w mieście zniżkę na makijaż permanentny. Brwi za jakieś 530zł razem z korektą.

Jakie metody polecacie? Wiem, że jest jakaś włoskowa, piórkowa. Czy obie tak samo się utrzymują?
O co jeszcze pytać kosmetyczki? Jutro chciałabym zadzwonić przed zakupem.
Moje brwi są wyraźne, mam ich dużo. Jedna wymaga minimalnego podkreślenia, druga już trochę więcej. Chciałabym uzyskać efekt ładnego, wyraźnego podkreślenia brwi. Przeliczając ile wydaje na hennę - opłaca się
Czy włoski przy tym zabiegu nie są w żaden sposób uszkadzane?

Ps. Mam ciemne włosy, prawie czarne. Brązowe oczy i ciemniejszą karnację. Czy decydować się na czarny pigment? Hennę zawsze robię czarną.
Która metoda trwalsza to już nie będę się powtarzać, bo tu w sumie kilka razy ten wątek był poruszany. Powiem tylko, że i tak trwałość tak naprawdę zależy od organizmu, pielęgnacji a przede wszystkim umiejętności linergistki.

Cebulki nie ulegają uszkodzeniu, no chyba że pani pigmentująca zamiast pigmentować, postanowi zrobić nad oczami tatuaż i zbyt głęboko będzie pracować.

Zdecydowanie odradzam pigmentację kolorem czarnym, wybarwienia potrafią naprawdę niefajnie wyglądać.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:05   #4464
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Która metoda trwalsza to już nie będę się powtarzać, bo tu w sumie kilka razy ten wątek był poruszany. Powiem tylko, że i tak trwałość tak naprawdę zależy od organizmu, pielęgnacji a przede wszystkim umiejętności linergistki.

Cebulki nie ulegają uszkodzeniu, no chyba że pani pigmentująca zamiast pigmentować, postanowi zrobić nad oczami tatuaż i zbyt głęboko będzie pracować.

Zdecydowanie odradzam pigmentację kolorem czarnym, wybarwienia potrafią naprawdę niefajnie wyglądać.
Jeśli chodzi o pielęgnację po zabiegu to odpowiednie nawilżanie, unikanie nadmiernego opalania? Coś jak w przypadku tatuażu ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 18:30   #4465
sandra100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam.Chcialabym się dowiedzieć czy na korekcie brwi można je rozjaśnić jeśli są za ciemne,za dwa dni będzie dwa tygodnie jak zrobiłam brwi metodą piórkową i dużo wyjaśniały,ale jak dla mnie sa dalej za ciemne.Linergistka wymieszała mi szary,brąz i coś tam jeszcze,ale ogólnie poświata zrobiła lekko niebieskawa.Da się to skorygować,ocieplić?
sandra100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 19:00   #4466
Astaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Makijaż permanentny poznań tanio

Cześć dziewczyny, czy wiecie gdzie wykonuje się w poznaniu tanio i dobrze makijaż permanentny? Wiecie coś o Natural Body Center lub o Pani Kasi Kowalak?
Astaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 20:29   #4467
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pielęgnację po zabiegu to odpowiednie nawilżanie, unikanie nadmiernego opalania? Coś jak w przypadku tatuażu ?

Dokładnie tak. Powinnaś dostać zalecenia dotyczące pielęgnacji od swojej linergistki

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra100 Pokaż wiadomość
Witam.Chcialabym się dowiedzieć czy na korekcie brwi można je rozjaśnić jeśli są za ciemne,za dwa dni będzie dwa tygodnie jak zrobiłam brwi metodą piórkową i dużo wyjaśniały,ale jak dla mnie sa dalej za ciemne.Linergistka wymieszała mi szary,brąz i coś tam jeszcze,ale ogólnie poświata zrobiła lekko niebieskawa.Da się to skorygować,ocieplić?
Ja bym w tej sytuacji nie nakładała już konkretnego koloru, tylko użyłabym samego neutralizatora do niebieskich brwi. On powinien wybić tę niebieskość a przy okazji odrobinę rozjaśnić. I dopiero po wygojeniu rozważyć pigmentację jakimś jaśniejszym kolorem, na pewno nie brązem i na pewno nie tą mieszanką, która była użyta za pierwszym razem, bo to wzmocni intensywność. Może się też okazać, że ten efekt Ci wystarczy i wtedy dalsza pigmentacja będzie zbędna.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 20:47   #4468
sandra100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź
sandra100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 14:57   #4469
Smaluszek
Przyczajenie
 
Avatar Smaluszek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kochane, napiszcie proszę jak to jest z malowaniem ust po zabiegu? Mam 5 dni wolnych i boję się, że kolor będzie jeszcze bardzo intensywny, dlatego myślałam o tym żeby nałożyć jakaś pomadkę do pracy, ale nie wiem czy można...? Bo pewnie jeszcze będą strupki...
Smaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 15:40   #4470
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź

Na środę jestem umówiona, zobaczymy co z tego wyjdzie Mam nadzieje, że nie będę żałować
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.