Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 15:13   #2281
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Właśnie, Angel, ty mi numeru nie wykręć i przypadkiem kolacji nie zjedz przed wyjściem
Coś jej nie widać..albo się maluje albo je kolację
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:28   #2282
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dojade z Wawy, pod warunkiem ze Wy wszystkie bedziecie. A jak Pastereczka sie zdeklaruje, to jeszcze Cathy, Rozwielitke i Dominke ze soba przytargam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:57   #2283
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Przytargaj koniecznie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:12   #2284
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Witam
Winyl podaj proszę tą stronke dla dzieci.

Oj znowu spotkanie i mnie nie ma a do Krakowa uwielbiam jeździć.Szkoda
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:14   #2285
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kurka, tak se z ciekawosci polazilam po stronach stanikowych, ale sie tych sklepow z duzymi miskami porobilo, netowych i stacjonarnych (w warszawie 2 peachfield, 2 lady's place, koszykowa), rok temu to jeszcze bida z nedza byla... Nic nie kupilam, spragniona jestem jakichs nowych marek. No i w sumie planuje ciaze, to se nie bede takich scisliwcow zapodawac. Wczoraj przypadkiem zaszlam do intimissimi, taka ladna ta ich bielizna, ale pani na wstepie poinformowala mnie, ze "u nas miseczka rosnie wraz z obwodem". Ciekawe, nie wpadli na to, ze szczupla osoba moze miec wieksze cycki niz A?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:11   #2286
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kurka, tak se z ciekawosci polazilam po stronach stanikowych, ale sie tych sklepow z duzymi miskami porobilo, netowych i stacjonarnych (w warszawie 2 peachfield, 2 lady's place, koszykowa), rok temu to jeszcze bida z nedza byla... Nic nie kupilam, spragniona jestem jakichs nowych marek. No i w sumie planuje ciaze, to se nie bede takich scisliwcow zapodawac. Wczoraj przypadkiem zaszlam do intimissimi, taka ladna ta ich bielizna, ale pani na wstepie poinformowala mnie, ze "u nas miseczka rosnie wraz z obwodem". Ciekawe, nie wpadli na to, ze szczupla osoba moze miec wieksze cycki niz A?

Intimissimi ma w ogóle jakieś nieżyciowe rozmiary - nawet na rozmiar z przed uświadomienia nie miałam u nich szans
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 18:21   #2287
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Zeżarłam całą konfiturę od Ilonki I co ja teraz będę jadła
Chyba będę musiała sama coś popróbować z gotowaniem wreszcie

Do Krakowa to się raczej na spotkanie nie wybiorę, za daleko jednak jak na wyskok weekendowy. Warszawa to rzut beretem, ale Kraków to już dwa

A, chciałam się pochwalić, że chyba udało mi się koleżankę uświadomić w sprawie naturalnej pielęgnacji Za to ona przekonywała mnie do diety vitariańskiej i chyba co nieco powprowadzam do codziennego żywienia Ja się wczoraj trochę źle czułam i bolało mnie gardło i ona zrobiła mi jakiś taki napój z pyłkiem pszczelim kwiatowym i kurcze chyba pomogło, bo dzisiaj dużo lepiej

No i po dzisiejszych zakupach mam kilka próbek L'occitane, zobaczymy co to za cudo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 18:25   #2288
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zeżarłam całą konfiturę od Ilonki I co ja teraz będę jadła
Chyba będę musiała sama coś popróbować z gotowaniem wreszcie

Do Krakowa to się raczej na spotkanie nie wybiorę, za daleko jednak jak na wyskok weekendowy. Warszawa to rzut beretem, ale Kraków to już dwa

A, chciałam się pochwalić, że chyba udało mi się koleżankę uświadomić w sprawie naturalnej pielęgnacji Za to ona przekonywała mnie do diety vitariańskiej i chyba co nieco powprowadzam do codziennego żywienia Ja się wczoraj trochę źle czułam i bolało mnie gardło i ona zrobiła mi jakiś taki napój z pyłkiem pszczelim kwiatowym i kurcze chyba pomogło, bo dzisiaj dużo lepiej

No i po dzisiejszych zakupach mam kilka próbek L'occitane, zobaczymy co to za cudo
a co to za dieta? wiem że mogę googlnąć ale wolę Ciebie zapytać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 18:48   #2289
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a co to za dieta? wiem że mogę googlnąć ale wolę Ciebie zapytać.
z tego co zrozumiałam, to generalnie jest to wegetarianizm + jedzenie surowych produktów roślinnych nieprzetworzonych + tego co żyje. Wiem że to ostatnie dziwnie brzmi ale chodzi o coś zupełnie innego Generalnie dużo kiełków (które ona sobie sama przygotowuje, oczywiście warzyw i owoców. Wszystko na surowo, można miksować na smoothies dla urozmaicenia Ona ma też właśnie sporo produktów pszczelich, ale też nieprzetworzonych. Twierdzi że czuje się świetnie, no i ja mogę potwierdzić akurat że świetnie również wygląda
Ja pewnie nie wprowadzę diety tak radykalnie, bo ja jednak uwielbiam czerwone mięso i to w stanie surowym najlepiej , ale zamierzam właśnie wprowadzić kiełki i te produkty pszczele
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 20:50   #2290
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

no surowe mięsko - aż mi się tatara zachciało
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:03   #2291
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

czy Wam też wizaż tak beznadziejnie działa??
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 21:13   #2292
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

wizaz-tragedia dzis..

ale Wam dobrze ze mozecie sie spotkac....

Dominika.. slyszalam o tej diecie sporo..mi marzy sie by zmierzac ku idei Slow food..ale niestety, doba ma tylko 24 h..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 22:24   #2293
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

oglądałyście Mam Talent? Jak tych dwóch 15-letnich braci zaśpiewało "Baranku Boży" to zęby z podłogi zbierałam. Teraz od 20 minut oglądam filmik z powtórką... masakra i tacy niepozorni... Aż zaczęłam się zastanawiać, co mogą potrafić zwyczajni ludzie, których codziennie mijam na ulicy. Jestem w szoku, moi faworyci.

A teraz dobranoc wszystkim
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:11   #2294
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Pół godziny temu wróciłam ze spotkania z Kamilą było bosko muffinki zupa dyniowa sałatka pyszne było Kamila jest przesympatyczna i ma takie piękne włosy... minerałami powymieniałayśmy się troszeczkę, bo mam jeszcze małe zbiory Kamila załączy obrazek

Kamilo dziękuję bardzo za miły wieczór

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-10-03 o 23:12
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:21   #2295
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A propos witarinizmu to dopuszcza gotowanie do 40 stopni celcjusza (dobre w zimie) oraz suszenie (tylko nie w piekarniku )
zrobilam pod koniec sierpnia okolo miesieczny eksperyment witarianski (tak na 90% bo trafil mi sie obiad u babci ) (natchiety jakims eksperymentem dziewczyny z youtuba*, ale ona przeszlo 100 dni tak jadla) i polecam. nie przezylam jakiegos gruntownego oczyszczania, ale to tez nie byla taka gruntowna zmiana diety nie jem miesa, a nabial+jajka to ok 20% mojej diety. nie gotowalam, ale to akurat w lecie bylo wygodne
aha, oczywiscie raw food moze byc w wydaniu miesnym, ale tu trzeba byc ostroznym, wiadomo. moze byc tez nabial jak ktos ma dojsciaalbo krowe
co do produktow pszczelich to wszystko fajnie, ale ciezko dostac niepasteryzowany miod jakbys znalazla to daj znac (ps. Dominiko, jadlas pierzge? kiedys dostalam ale nie umiem sie przemoc )
nie mam rewelacji po gotowanym, ale jak zjadlam chrupki to czulam sie jak chora
zima w naszej szerokosci geograficznej moze byc ciezko. nie powiem, ze sie nie da, bo sie pewnie da, ale ja sie nie zdecyduje.
niemniej 50-60% mojego jedzenia jest surowe, ale to z lenistwa
chociaz ostatnio na sniadanie wygrywa granola () z mlekiem sojowym no ale to dlatego, ze ja sie rano zawsze spiesze, a jest w miare pozywna i szybciej sie je niz kupke surowizny
Dominiko,a ile ie ta twoja kolezanka tak zywi wiesz moze?

*link do jej filmikow
http://www.youtube.com/watch?v=7o7Rx...er_profilepage
ogolnie to polecam jeszcze 'food matters' momentami traci teoriami spiskowymi, ale np terapie witamina B3 (suplementujac) zastosowalam na sobie i naprawde jest lepiej no i to cale wykluczenie przetworzonego zarcia, wiecej surowizny etc.
http://www.surawka.republika.pl/ - chyba najslynniejsza polska strona o tej tematyce
ogolnie poprzegladajcie strony z przepisami jak was to interesuje. tyle mzona zrobic rzeczy z surowych produktow, ze glowa mala
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-10-03 o 23:24
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:36   #2296
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
oglądałyście Mam Talent? Jak tych dwóch 15-letnich braci zaśpiewało "Baranku Boży" to zęby z podłogi zbierałam. Teraz od 20 minut oglądam filmik z powtórką... masakra i tacy niepozorni... Aż zaczęłam się zastanawiać, co mogą potrafić zwyczajni ludzie, których codziennie mijam na ulicy. Jestem w szoku, moi faworyci.

A teraz dobranoc wszystkim
A moim zdaniem specjalnie się ubrali jak hiphopowcy żeby efekt był podwójny - założę się, że skoro koncertują na świecie to raczej w gajerkach niż dresach.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:50   #2297
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Pół godziny temu wróciłam ze spotkania z Kamilą było bosko muffinki zupa dyniowa sałatka pyszne było Kamila jest przesympatyczna i ma takie piękne włosy... minerałami powymieniałayśmy się troszeczkę, bo mam jeszcze małe zbiory Kamila załączy obrazek

Kamilo dziękuję bardzo za miły wieczór
Super że miło spędziłyście czas. KamilaWu zapewne siedzi i gary szoruje
Nie jadłam w życiu zupy dyniowej ani sałatki z brązowego ryżu- ale na samą mysl mi slinka leci ...
Ja sobie chyba żone znajdę a nie męża... się z TŻem pokłóciłam...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:59   #2298
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

LEMIRKO zgadzam sie co do stroju oraz intimisimi

Pranie na ciaze sa (drogie) i piekne staniki firmy hotmilk - chyba australijska firma, nie zebym kazala kupowac ale zajrzec mozna co tam dają

Co do drugiej ciazy to jakis przesad z tym brzuszkiem, po mnie widac nie bylo do polowy, a w pierwszej dokladnie w polowie mialam 74cm w pasie ( ale fakt ze po 20tce zinaczej niz po 30tce się ciążuje)

Kamila super uczta! A mam ochote sprobowac z dynia zupy jakies robic

Co do filmow to nic nie wiem o czym mowicie kiedys zaczne ogladac

Co do imprezki urodzinkowej synka kolezanki dostal ode mnie obrazek, napisu wloskiego w koncu nie wykorzystałam

Viollet alez masz przemiane materii- zazdroszcze

Frenka ja raczej bede wtedy w Krakowie, ale ze mna to nigdy nie wiadomo, w kazdym razie chcialabym Was poznac

Pranie widze reklame Cappy pomaranczowego, jak laska ciacha w powietzru i Ty mi sie przpominasz

uff chyba wsjo

+ ta dieta mnie nie interesuje, bo ja mam zalecenie gotowane

Selene uszy do gory
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-04 o 00:05
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 00:00   #2299
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Super że miło spędziłyście czas. KamilaWu zapewne siedzi i gary szoruje
Nie jadłam w życiu zupy dyniowej ani sałatki z brązowego ryżu- ale na samą mysl mi slinka leci ...
Ja sobie chyba żone znajdę a nie męża... się z TŻem pokłóciłam...
to witaj klubie, ja wczoraj się tak z Tż pożarłam, że aż strach

Atoja
dziękuję za miłe słowa
Bywa ciężko, np dziś bo ogólnie humor mam do , Piotrkowi rosną zęby, Tż wyjechany do poniedziałku, wyżywam się na mojej Ali, potem ją przepraszam, mam doła a ona mi jeszcze mówi nic się nie stało i mam jeszcze większego doła. Ale w 90% czasu mamy super i ja to wszystko zawdzięczam mojej córeczce:love :, bo ona jest po prostu najukochańszą siostrą na świecie, a Piotrek potrafi cały dzień marudzić, a jak ją widzi to się uśmiech i jej opowiada i opowiada, niesamowite to jest, co ona się na niego spojrzy to ten gada i gada
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 07:36   #2300
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

cześć
przeżyłam wczorajszy dzień, jakoś

pastereczko, bardo mi się podoba obrazek

ja już wszelkich diet mam dość, nie mogę znaleźć w sobie dość samozaparcia ostatnio
może jak się wszystko unormuje...
idei ograniczania przetworzonych rzeczy staram się hołdować od kilku ładnych lat , ale jakoś na samej surowiźnie nie udałoby mi się przeżyć
jeszcze o pszczołach i miodzie - niestety nadal panuje epidemia i będzie coraz trudniej o ich przetwory

pranie - no z pewnością całkiem przyjemne

kamila, no szkoda że ten Twój Przemyśl tak daleko, fajnie by bylo jakby ktoś coś dla mnie ugotował dla odmiany

Dominiko, wiesz gdzie źródło...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 08:02   #2301
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
mi marzy sie by zmierzac ku idei Slow food..
, o jak miło
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:23   #2302
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
A propos witarinizmu to dopuszcza gotowanie do 40 stopni celcjusza (dobre w zimie) oraz suszenie (tylko nie w piekarniku )
zrobilam pod koniec sierpnia okolo miesieczny eksperyment witarianski (tak na 90% bo trafil mi sie obiad u babci ) (natchiety jakims eksperymentem dziewczyny z youtuba*, ale ona przeszlo 100 dni tak jadla) i polecam. nie przezylam jakiegos gruntownego oczyszczania, ale to tez nie byla taka gruntowna zmiana diety nie jem miesa, a nabial+jajka to ok 20% mojej diety. nie gotowalam, ale to akurat w lecie bylo wygodne
aha, oczywiscie raw food moze byc w wydaniu miesnym, ale tu trzeba byc ostroznym, wiadomo. moze byc tez nabial jak ktos ma dojsciaalbo krowe
co do produktow pszczelich to wszystko fajnie, ale ciezko dostac niepasteryzowany miod jakbys znalazla to daj znac (ps. Dominiko, jadlas pierzge? kiedys dostalam ale nie umiem sie przemoc )
nie mam rewelacji po gotowanym, ale jak zjadlam chrupki to czulam sie jak chora
zima w naszej szerokosci geograficznej moze byc ciezko. nie powiem, ze sie nie da, bo sie pewnie da, ale ja sie nie zdecyduje.
niemniej 50-60% mojego jedzenia jest surowe, ale to z lenistwa
chociaz ostatnio na sniadanie wygrywa granola () z mlekiem sojowym no ale to dlatego, ze ja sie rano zawsze spiesze, a jest w miare pozywna i szybciej sie je niz kupke surowizny
Dominiko,a ile ie ta twoja kolezanka tak zywi wiesz moze?

*link do jej filmikow
http://www.youtube.com/watch?v=7o7Rx...er_profilepage
ogolnie to polecam jeszcze 'food matters' momentami traci teoriami spiskowymi, ale np terapie witamina B3 (suplementujac) zastosowalam na sobie i naprawde jest lepiej no i to cale wykluczenie przetworzonego zarcia, wiecej surowizny etc.
http://www.surawka.republika.pl/ - chyba najslynniejsza polska strona o tej tematyce
ogolnie poprzegladajcie strony z przepisami jak was to interesuje. tyle mzona zrobic rzeczy z surowych produktow, ze glowa mala
Dziewczyna zywi się tak od 4-ech tygodni, ale i przedtem już wegetarianką była więc też jakiegoś oczyszczania nie przeszła.
Z tym miodem to dowiem się w moim sklepiku ze zdrową żywnością, znajoma prowadzi, moze będzie potrafiła zdobyć
Ja tego nie wprowadzę tak do końca, sama też się staram zdrowo odżywiać, ale z niektórych rzeczy nie potrafię zrezygnować Z tatara albo z carpaccio z polędwicy np
Co to jest pierzge???

Ilonko ja się chyba rzeczywiście na pw do Ciebie zgłoszę

edit: Już wiem co to PIERZGA Możliwe ze właśnie to mi dała, zaraz do niej maila napiszę z zapytaniem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-10-04 o 09:28
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:39   #2303
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamilo dziękuję bardzo za miły wieczór
To ja dziękuję

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja sobie chyba żone znajdę a nie męża... się z TŻem pokłóciłam...
Wyjdź za mnie Mam wolne pół roku w grafiku

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kamila super uczta! A mam ochote sprobowac z dynia zupy jakies robic
W razie czego służę sprawdzonym przepisem

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kamila, no szkoda że ten Twój Przemyśl tak daleko, fajnie by bylo jakby ktoś coś dla mnie ugotował dla odmiany
Pomyślę, może uruchomię opcję "zupa na telefon z dowozem gratis"

Co do miodu, to wuj męża ma pasiekę i w związku z tym pysznego miodu u mnie dostatek. Co roku dostajemy kilka słojów rozmaitych gatunków. Nawet wczoraj pałaszowałam na śniadanie.

A na koniec zdjęcia. Oto, czym się wczoraj wieczorem z Angel zabawiałyśmy:

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-04 o 09:40
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:47   #2304
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dorwałam się do netu
i łapczywie nadrabiam plotki, na inne wątki nie mam już wielu szans
zwariuję z tą przeprowadzką, tym bardziej, że mam rzeczy w 4 miejscach (stare mieszkanie, nowe, mamy i dom ojca) i oczywiście nie mogę się połapać co gdzie jest

plusem braku sieci jest mniej zakupów (teoretycznie, ale i tak jak się dorwałam to już myślę nad zamówieniami)

tak na szybko
Kamilko trzymaj się, masz nas

nie szalejcie dziewczyny z hydrokortyzonem szczególnie na twarz
to słaby, ale jednak steryd
i nie kłaść go na bakteryjne, zainfekowane zmiany
bo zaburza gojenie
efekt na początku jest super, ale po odstawieniu wychodzą nowe zmiany, gorzej się goją, może być nawet trądzik sterydowy i inne
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:49   #2305
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Kamilko trzymaj się, masz nas
Dziękuję ci, Spot Myśl, że ktoś się o mnie troszczy, choćby nawet wirtualnie, jest naprawdę pocieszająca.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:49   #2306
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A moim zdaniem specjalnie się ubrali jak hiphopowcy żeby efekt był podwójny - założę się, że skoro koncertują na świecie to raczej w gajerkach niż dresach.
Na pewno to było celowe, ale zdaję sobie z tego sprawę i nadal jestem nimi zachwycona przez myśl by mi nie przeszło, że mają tak świetne głosy. A jak zaśpiewali My heart will go on, a operator pokazał Hołownię i Prokopa... głupki uwielbiam ich hehe.

Co do omawianej tu diety - na pewno nie dałabym rady się tak żywić, ani tygodnia za bardzo kocham kaloryczne (smażone, pieczone) rzeczy. Staram się jeść względnie zdrowo, ale grzechy nieuniknione Podziwiam za samozaparcie tych, którzy rezygnują TOTALNIE z tylu pysznych rzeczy.


Kamila i Angel - sporo tych minerałów choć obawiam się, że ja sama jedna mam tyle już się w dużym kufrze nie mieszczę, ale kolejne rzeczy lecą, jeszcze inne kuszą i pewnie skuszą


Selene a jak przekładanie terminu...? Udało się?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:54   #2307
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Wyjdź za mnie Mam wolne pół roku w grafiku

Zgadzam się
A gdzie są Wasze zdjęcia ?

SPOT Trzymam za pomyślne i szybkie zakończenie przeprowadzki . A co do hydrokortizonu, mam nadzieję że Fergie nie szalała z maścią. Ja smarowałam maks do 2 tygodni i odstawiałam. W sumie sama mi doradzała ile maści trzeba nakładać , więc możesz być spokojna. A rady są jak najbardziej cenne

Alijko... Jak czytam Twoje posty to mam mieszane uczucia. Złość , bezsilność i zmęczenie jest przeplatane z miłością , czułością. A wszystko opasane jest kolorową wstążką humoru Twoje posty to taka kolorowa paczuszka.
A co do TŻ-ów . Proponuję oficjalnie uznanie tej oto ikonki - - jako ikonki TŻa. Mój nie zasłużył na określenie towarzysz, wkurzył mnie (jeżeli w ogóle ten skrót to oznacza, a nie na przykład Tobół Życia lub Tciężar Życia ).
@ i -

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Violl..muszę czekać do poniedziałku..dziewczyna nie jest zdecydowana,a że jest niemką wyłaczyła na weekend telefon i będą dzwonić w poniedziałek
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:58   #2308
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A co do TŻ-ów . Proponuję oficjalnie uznanie tej oto ikonki - - jako ikonki TŻa. Mój nie zasłużył na określenie towarzysz, wkurzył mnie (jeżeli w ogóle ten skrót to oznacza, a nie na przykład Tobół Życia lub Tciężar Życia ).
@ i -
oj Selene, Ty też masz wilczy humorek podobnie jak Aljaka. Frustracja ubrana w żart. Powód nie jest zabawny ale forma już tak
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:29   #2309
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A gdzie są Wasze zdjęcia ?
Nie ma
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:48   #2310
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Spot nie szaleje. Fakt ze to tylko 1% ale na samo slowa "steryd" robi mi sie słabo..

Moja mama miała niegdyś uczulenie na jakis krem z Avonu(od tego czasu tępie namiętnie tą marke, i nikt mnie nie przekona że mają jakikolwiek dobry kosmetyk. Bez urazy, ale ta firma to pomyłka) i dostała tak silną maść ze sterydami że po chwilowej poprawie skóra wyglądała jak po poparzeniu 3go stopnia, jakby ktos jej zerwal pierwsza warstwe skory i zostawił takie czerwone, pomarszczone ropiejące coś..
Cale szczęscie mama trafiła wreszcie do dobrego lekarza i mimo przestrog od poprzedniego ze "juz sie nie da uratowac jej cery
(wtf?????? lekarz tak mówi???) teraz ma gładsza cere ode mnie(przysiegam!) i pare zmarszczek. Natomiast moze spokojnie chodzic bez podkladu i nawet bardziej podoba mi sie bez...

Uczulenie powoli mija, melduje


Aljaka-powiedz Tż towi ze zaraz z nim pogadam..


I dziewczyny nie uwierzycie!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Co piatek robimy pranie(bo mieszkamy tylko we dwoje z tztem). SAMA WKLADALAM wszystko do pralki, poparowane.. wyciagalm i znowu mi brakuje 3!! Gdzie one są??
Powaznie-albo wpadaja do jakis odpływow itp i za pare dni pralka przestanie mi dzialac, najedzona do granic mozliwosci moimi skarpetkami.. albo tz je to odzienie chyba kuzwa!
Bo naprawde, to juz jest mało śmieszne
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.