WODA - picie wody, gromadzenie wody w organizmie itd - zbiorczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 01:18   #91
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Woda mineralna

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie : otóż czy można pić około 2 litry dziennie zwykłej wody przegotowanej ??
Pewnie, że można. Ja piję właściwie tylko taką, ale 1,5 litra.
Piłam kiedyś Kroplę Beskidu, bo mi smakowała, ale nie chce mi się już wspierać koncernu Coca-Cola...

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Witajcie
Zawsze piłam tylko wody smakowe ( Arctic cytrynową albo Żywca obojętnie jaki smak),ale kiedy wyczytałam ile tam konserwantów to podziękowałam.Ostatnio (2 dni temu) zakupiłam Nestle Aquarell.W smaku ok,ale zauważyłam że od momentu kiedy ja piję boli mnie dziwnie głowa czuje się śpiąca i tak dziwnie boli mnie brzuch... Co to może oznaczać?Czy z każdą wodą będę się źle czuła czy po prostu ta akurat tak na mnie działa?I w ogóle czemu po zwykłej wodzie mogę się źle czuć?
Obawiam się, że to nie jest wina wody jako takiej, ale dokładnie tej wody. Mnie po wodzie Nestle też zawsze brzuch bolał, więc wybierz inną, lub pij przegotowaną z kranu z plasterkiem cytryny lub mrożoną truskawką

Pozdrawiam!
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:04   #92
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Woda mineralna

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość


Obawiam się, że to nie jest wina wody jako takiej, ale dokładnie tej wody. Mnie po wodzie Nestle też zawsze brzuch bolał, więc wybierz inną, lub pij przegotowaną z kranu z plasterkiem cytryny lub mrożoną truskawką

Pozdrawiam!

Teraz piję Nałęczowiankę i jest lepiej,ale tez tak dziwnie sie czuje no nic,moze moj organizm sie przyzwyczai i moze reaguje tak na 'odwyk' Napojow na bazie wod mineralnych

Bardzo dziekuje za odpowiedz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:15   #93
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Woda mineralna

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Teraz piję Nałęczowiankę i jest lepiej,ale tez tak dziwnie sie czuje no nic,moze moj organizm sie przyzwyczai i moze reaguje tak na 'odwyk' Napojow na bazie wod mineralnych

Bardzo dziekuje za odpowiedz
właśnie pomyślałam o tym, że Twój organizm jest na odwyku, poczekaj pare dni aż wypłukasz te zalegajace konserwany i komórki nie będą już ich potrzebowały ^^
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:28   #94
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Woda mineralna

Pije teraz caly czas wody mineralne ( Nałeczowianke albo Cisowianke ) i czuje sie bardzo dobrze nie mam juz bolow glowy,o ktorych wyzej wspomnialam w ogole wydaje mi sie ze jakas taka lzejsza jestem odkad zaczelam pic tylko wode a i skora jedrniejsza sie zrobila No i teraz...woda mi bardzo smakuje,moge pic ja litrami
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:51   #95
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Woda mineralna

ja piję teraz wodę z sokiem żurawinowym. nie taki zwykły, tylko ponoć ma pomóc w odchudzaniu -> jednak na to się nie nastawiam jakoś, po prostu jest pyszna ta woda teraz
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 12:27   #96
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Woda mineralna

Czyli nie ma znaczenia jaką wodę pijemy? (poza Muszynianką oczywiście). Żywiec, Cisowianka, Nestle? Słyszałam że Żywiec najlepsza jest dla małych dzieci, dla dorosłych już niebardzo.. za to, iż jeżeli chodzi o zawartość sodu najlepsza jest Cisowianka..
Czy ktoś wie na jaką wodę najlepiej postawić?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:39   #97
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Woda mineralna

Cisowianka jest moim numerem 1. A pije któraś z was wodę głębinową? Są czasami ujęcia takich wód. U mnie w mieście znam chyba z 3 (Kraków). Kiedyś je piłam i są przepyszne w smaku - pod tym względem najlepsze ze wszystkich wód jakie piłam.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 19:14   #98
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Woda mineralna

ja głębinowych nie znam.. a sama też piłam do tej pory Cisowiankę i chyba zostanę przy niej, skoro nikt nie krzyczy, że jest kiepska
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 06:43   #99
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Woda mineralna

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
ja głębinowych nie znam.. a sama też piłam do tej pory Cisowiankę i chyba zostanę przy niej, skoro nikt nie krzyczy, że jest kiepska
Też ją piję oraz Nałęczowiankę. Muszę więcej poczytać o minerałach zawartych w wodzie i ich wpływie na organizm. Może w końcu ogarnę temat i dobiorę właściwe wody dla siebie.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 11:18   #100
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Woda mineralna

u mnie ukochana kranówka jest nie zawodna woda jest czysta nie chlorowana więc rzadko sięgam po te butelkowane
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:04   #101
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: Woda mineralna

kropla beskidu smakuje mi najbardziej.
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 14:27   #102
Osmiornica_11_macek
Przyczajenie
 
Avatar Osmiornica_11_macek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Wiem, że to stary wątek, ale właśnie zobaczyłam reklamę Aqua Femin w gazecie i mam pytanie, czy ktoś to stosował i czy były rezultaty - tutaj widzę tylko jedną czy dwie osoby...

Ważyłam się kiedyś u dietetyka na wadze sprawdzającej nadmiar tłuszczu i wody w organizmie - tłuszcz 4 kg, woda 15. Na diecie przez niego przepisanej w dwa miesiące zeszły mi tylko 2 kg wody, ale za to 1 tłuszczu się w nią zamienił. Od dziecka nie jem soli, kawę również piję okazjonalnie, piję min. 2 litry wody dziennie - a to nic nie daje. Napar z pieruszki działał tylko pierwszego dnia. Dlatego mam nadzieję, że może te tabletki pomogą (szczególnie przed okresem, kiedy puchnę jeszcze bardziej...).
Osmiornica_11_macek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 13:06   #103
macieja
Raczkowanie
 
Avatar macieja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z pociągu
Wiadomości: 159
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Cytat:
Napisane przez Osmiornica_11_macek Pokaż wiadomość
Wiem, że to stary wątek, ale właśnie zobaczyłam reklamę Aqua Femin w gazecie i mam pytanie, czy ktoś to stosował i czy były rezultaty - tutaj widzę tylko jedną czy dwie osoby...

Ważyłam się kiedyś u dietetyka na wadze sprawdzającej nadmiar tłuszczu i wody w organizmie - tłuszcz 4 kg, woda 15. Na diecie przez niego przepisanej w dwa miesiące zeszły mi tylko 2 kg wody, ale za to 1 tłuszczu się w nią zamienił. Od dziecka nie jem soli, kawę również piję okazjonalnie, piję min. 2 litry wody dziennie - a to nic nie daje. Napar z pieruszki działał tylko pierwszego dnia. Dlatego mam nadzieję, że może te tabletki pomogą (szczególnie przed okresem, kiedy puchnę jeszcze bardziej...).
ja brałam w zeszłym roku i muszę powiedzieć, że mi pomógł pozbyłam się cellulitu dzięki niemu, łykałam chyba przez 4 miesiące codziennie, ale efekty zobaczyłam już po pierwszym opakowaniu oczywiście uprawiałam różne sporty do tego
__________________

macieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:04   #104
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Aqua femin-woda precz!

kurcze, ja biore je dopiero od paru dni a juz widzę efekt - przed okresem czułam się napuchnięta (zresztą po ubraniach tez mozna było to stwierdzić) a teraz przed - nic nawet podczas okresu. Naprawdę czuję różnicę a co dopiero będzie po całym opakowaniu tam pisze by je głównie przyjmować w ostatnich 2 tyg cyklu i tak ma zamiar robic
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:21   #105
helledore89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Aqua femin-woda precz!

UWAGA, DZIEWCZYNY!!
w składzie Aqua Femin znajduje się Błękit Brylantowy (FCF), który jest barwnikiem RAKOTWÓRCZYM, jest zakazany w niektórych krajach (oczywiście w Polsce nie : /) Może wywoływać astmę, pokrzywkę, katar sienny oraz inne reakcje alergiczne...
Nie wiem jak wy, ale ja po prostu wychodzę z siebie, kiedy dowiaduję się o takich niespodziankach w lekach, które teoretycznie mają nas leczyć, a tak na prawdę szkodzą! poza tym producent łże w żywe oczy pisząc, że lek jest połączeniem naturalnych składników... Ktoś powie, że przesadzam, bo ilość tego barwnika w leku jest minimalna, ale lepiej dmuchać na zimne... poza tym po jaką cholerę dodawać do leku rakotwórczy barwnik?! tylko po to, żeby kapsułka wyglądała ładniej?!
helledore89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 23:52   #106
Viooltjes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Pięknie a ja biorę te tabletki od 5 miesięcy... i na prawdę czuję się lepiej - jak nigdy!, a tu taka nowinka auuuuuaaaaaaaaa nie ładnie ah nie ładnie.! Jak tak można?! Nie dość że co miesiąc kobieta zmaga się z okresem ba! niektórym z nas okres i jego efekty dokuczają 2 tyg w miesiącu.. bo przecież jest kilka dni chandry i zawirowań humoru przed, później ta cała "przyjemność" wykrwawiania się, skręcania się z bólu brzucha, bóle od pasa po kostki- w moim wypadku i wiele innych nieprzyjemności to na domiar tego wszystkiego okazuje się że chcą nas otruć! Matko! Kobiety od początku istnienia mają ten sam problem- okres... że też jeszcze żaden mądry nie wymyślił czegoś co ulżyło by nam w życiu! Dureksy, antykoncepcja super ale to wszystko służy TYLKO Panom ! A kobieta cierpi Rzadko który mężczyzna potrafi chociażby spróbować zrozumieć przez co przechodzi jego kobieta. Jak to nie masz się w co ubrać?! szafa jest pełna.... Boże ja w takiej chwili marzę o worku na ziemniaki żeby ukrył moje opuchnięte dupsko a najchętniej daj mi spokój posiedzę sobie kilka dni w domu... Pozdrawiam
Viooltjes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 06:13   #107
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Aqua femin-woda precz!

miałam i mi nie pomagał nic ani nic
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 17:58   #108
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
przeszukałam całe forum i nie znalazłam nic na ten temat,więc pozwoliłam sobie założyć wątek
może ktoś już stosował ów preparat i podzieli się wrażeniami

wspomaga wydalanie nadmiaru płynów z organizmu
Ułatwia drenaż tkanek i oczyszcza organizm z toksyn

Dla wszystkich kobiet, które:

mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się:
obrzękami, okolicy oczu i twarzy
bólami migrenowymi
uczuciem ciężkich nóg
przyrostu masy ciała
celulitem, zwłaszcza jego wodną odmianą
cierpiących na zespół napięcia przedmiesiączkowego
stosują doustną antykoncepcję
mają skłonności do nawracających dolegliwości ze strony dróg moczowych

Właśnie sprawdziłam skład tego produktu i jak na moje oko jest całkiem niezły http://av.pl/2898,aqua-femin-60-kapsulek.html. Między innymi jest w nim kofeina, która chyba jest jednym z najskuteczniejszych składników drenujących...

aż sama rozważam jego kupno. Problem zatrzymującej się w organizmie wody zna chyba wiele z nas
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 22:59   #109
polakiewiczj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua femin-woda precz!

cześć
ja od dziś zaczęłam stosować te tabletki z polecenia mojej pani doktor. Zobaczymy czy coś pomogą... Woda w organizmie zatrzymała mi się do tego stopnia że aż 1 rozmiar w góre....

zdam relację co i jak w późniejszym terminie....
polakiewiczj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 14:49   #110
polakiewiczj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua femin-woda precz!

tabletki biorę od 4 dni i juz zauważyłam częstszą ochotę chodzenia siusiu
polakiewiczj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:09   #111
oLINQA89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Witajcie dziewczynki bierzecie po 1 czy po 2 tabletki dziennie? Jak Wam idzie pozbywanie się wody ?
oLINQA89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:18   #112
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Cytat:
Napisane przez helledore89 Pokaż wiadomość
Ktoś powie, że przesadzam, bo ilość tego barwnika w leku jest minimalna, ale lepiej dmuchać na zimne... poza tym po jaką cholerę dodawać do leku rakotwórczy barwnik?! tylko po to, żeby kapsułka wyglądała ładniej?!
Dlatego ja zawsze wysypuje zawartość do szklanki z woda i piję. Nie łykam tego plastiku

Kupiłam dziś i jestem bardzo ciekawa czy mi pomoże. Mam problemy z opróżnianiem się pęcherza i ogólnie z wydalaniem wody. Kilka dni temu zrobiłam się taka ciężka, że mój facet nie mógł mnie podnieść! Szok! Dam znać czy mi pomoże
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:28   #113
beatatyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Ja kupiłam na allegro saluran z algami piętnaście zł i czuć działanie moczopędne od 1 tabletki. Polecam
beatatyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:26   #114
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Dziewczyny z racji tego składu zamieniłam swój Aqua Femin na Hydrominum i powiem szczerze że ten drugi jest jeszcze lepszy... Aqua Femin po jakimś czasie stosowania już nie działał tak dobrze a ten cały czas utrzymuje moje ciało w ryzach Także na razie pozostanę przy nim, mam nadzieję że nie będe musiała już zmieniać
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:41   #115
001basia
Raczkowanie
 
Avatar 001basia
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Dlatego ja zawsze wysypuje zawartość do szklanki z woda i piję. Nie łykam tego plastiku

Kupiłam dziś i jestem bardzo ciekawa czy mi pomoże. Mam problemy z opróżnianiem się pęcherza i ogólnie z wydalaniem wody. Kilka dni temu zrobiłam się taka ciężka, że mój facet nie mógł mnie podnieść! Szok! Dam znać czy mi pomoże
I jest to do przełkniecia???
001basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:35   #116
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Jak tam efekty stosowania ? bo mam zamiar użyć wspomagacza żeby lepiej się czuć a aktualnie reklamują Hydrominum i ciekawi mnie bardzo jak wasze opinie
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:09   #117
kamilakamila200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: Aqua femin-woda precz!

skusiłam się na Saluran z alegro i jestem zadowolona, opakowanie na 2 miesiące kuracji w składzie same zioła, czuć że działa - skutków ubocznych nie odczułam a czuję się jakaś lżejsza w dodatku nie mam problemów z 'wypróżnianiem" - metabolizm dużo lepszy. Mam nadziej że wiąże się z tym usuwanie toksyn
kamilakamila200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:14   #118
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Woda mineralna

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
Sama mam z tym problemy i coś niecoś wiem, pije nałęczowianke niegazowaną po około 2 litry dziennie.
2litry to trochę dużo. Czy wliczasz do dziennego spożywania wodę zawartą także w produktach?
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 22:04   #119
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dieta bez wody i wzdętego brzucha.

Cześć.
Jestem właśnie bo kuracji odchudzającej po której największym sukcesem było pozbycie się tej ohydnej wody i wzdętego jak balon brzucha.

No, ale sama kuracja nic nie da, jak się nie zmieni nawyków żywieniowych.

Czytałam dużo i wiem, ze mam pozbyć się soli (stosować zamiast niej zioła), cukru, nie smażyć, nie spożywać fast food'ów, nie pić gazowanych napoi. Stosuję dodatkowo produkty wywołujące działanie moczopędne + stosuje raz na dzień tabletkę hydrominium zapobiegawczo. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia związany z ćwiczeniami i sportem, które są mocne i silne (siłownia, basen, rower-jazda wysiłkowa, ćwiczenia,bieganie, zestawy ćwiczeń) - wysiłek najmocniejszy.

Ale.....zależy mi na tym, aby tej wody znów nie mieć oraz wzdętego brzucha. I tutaj prośba, aby ktoś wymienił produkty, aby nie mieć i tego i tego bo na necie są różne info...

Stosuje leki antykoncepcyjne, więc tymbardziej zalezy mi na tym, aby ta woda nie przychodziła

Pzdr.
P.S. Stosuje zapobiegawczo Activie i Espumisan na wzdęcia.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 23:05   #120
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Dieta bez wody i wzdętego brzucha.

a może u Ciebie wzdęty brzuch jest wynikiem jakiejś nietolerancji?
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.