wtapianie ozdob w akryle - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 15:51   #91
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Troche śmieszne porównanie z tym ciuchem bo wiedza nie wraca zużyta do ciebie no ale ok...
Co do tego co piszesz to szanuje osoby które zachowują się tak jak mówisz-ciułają kaske by spełnić swoje marzenia czy plany ale to nie ma nic wspólnego z tym co sie dzieje na wizażu na forum paznokcie. mam dużo dezaprobaty do osób które jak mają tylko coś doradzić nawet jakąś drobnostkę komuś od razu wylatują z tekstem czemu mam ci doradzić skoro ja zapłaciłam za kurs a ty nie. Albo naśmiewają się gdy tylko mogą. Gdzie tu normalność? Jaki jest cel takiej odp. i takich zachowań? Nie rozumiem i nie zrozumiem. Nie chcesz nie pisz-proste...po co rodzić jakieś negatywne emocje? I od kiedy to forum jest tylko dla dziewczyn po kursie...? Bo takie wrażenie można odnieś czytając wątki...
A Prawda jest taka że dużo osób robi sobie samych i bedzie robiło paznokcie czas przywyknąć do tego Dziewczyny. Takie życie! Nie oszukujmy sie, że jak masz polot za którymś razem zaczaisz o co chodzi z zakładaniem pazurków a jak do tego masz zmysł plastyczny i estetyczny to możesz być z czasem w tym lepszy niż nie jedna laska po kursie która idzie czasem na ilość a nie na jakość(nie urażając nikogo miałam okazje takie spotkać). Tak się dzieje...Sama nauczyłam się robić paznokcie przez lata korzystając z usług stylistek(z różnym zadowoleniem)i nigdy wcześniej nie korzystałam z forum na ten temat i teraz mogę powiedzieć że robie sobie paznokcie najlepiej ze wszystkich stylistek u których byłam przez te 5 lat. Więc zamiast atakować każdą jedną bez kursu za to że zada pytanie lepiej ustawcie sobie specjalne zasłonki przy miejscu pracy...bo z tego najwięcej można się nauczyć taka prawda...a złośliwości na forum tego nie zmienią...
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:56   #92
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

tak sobie pomyslałam ze jezeli ktos robi sobie sam paznokcie, to po co mu kurs, byle by tego nie robil innym jesli zeczywiscie tego nie umie.a innym przypadkiem moze byc to ze moze go nie stac na takie szkolenie a paznokcie to jego pasja i ma niezwykly talent. mam mieszane uczucia co dorobienia tipsów bez kursu.
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 22:56   #93
paulinkas171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Moim skromnym zdaniem wypowiem sie ze na tym calym kursie nie dowiedzialam sie niczego,czego bym przed nim nie wiedziala.
Dla mnie ten kurs to byla poprostu praktyka pod "okiem" instruktorki ktora wlasciwie miala tyle swoich spraw ze tylko "zagladala" jak mi idzie. Dlatego caly ten kurs wspominam tylko jako zdobyty papier i nic wiecej...zenada normalnie....
Mysle ze jesli ktos naprawde chce sie czegos nauczyc i robic to dobrze to szpera,szuka,czyta,pyta,p odpatruje byle wiedziec jak najwiecej. Studiuje dziennie kosmetologie(nie ucza tam przedluzania paznokci ale wiedze na temat dloni i paznokci mam w paluszku),przeczytalam tony gazet o przedluzaniu paznokci,mase artykulow,patrzylam na prace kilku stylistek z kilkuletnim stazem,staralam sie dowiedziec naprawde jak najwiecej.I wiecie co?z tego wszystkiego sam kurs najmniej mnie nauczyl...I wciaz wydaje mi sie ze wiem za malo,nadal pojawiaja sie pytania na ktore nie potrafie odpowiedziec.Wiec troche nietrafione jest stwierdzenie ze "ukoncz kurs wszystkiego sie dowiesz".Tak jak pisala paulakrk jesli dla kogos paznokcie to pasja to nauczy sie tego czy ukonczy kurs czy nie. Wiadomo ze nie wystarczy tylko to "lubic" potrzeba jeszcze ogromnej dawki wiedzy,troche wyobrazni,umiejetnosci plastycznych itp ale to juz z innej bajki. Poza tym chyba nikt nie wie wszystkiego...
To forum jest pewnego rodzaju ulatwieniem-szczegolnie dla kogos nowego.bo po co przeszukiwac posty lub szperac w innych zrodlach-wystarczy zapytac tu kogos doswiadconego i juz sie wie..dlatego MA66IE i wiele innych wizazystek zadaje (tak smieszne dla Was) pytania
paulinkas171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 23:00   #94
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

ja zkursu nie jestem zadowolona wogóle
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:20   #95
fiatunio
Przyczajenie
 
Avatar fiatunio
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
GG do fiatunio
wtapianie ozdob w akryle

witam.oatatnio mialam klientke ktora zarzczyla sobie pazurki akrylowe(szblon) z wtapianymi opilkami hologramowymi tylko koncowka plus na calosc brokat.Utworzylam na formie szkielecik ale jak go uformowalam to akryl mi juz zasechl i nie mialam jak przyczepic tych opilkow potem powstal nowy problem z brokatem.W ferworze walki z tymi paznokciami przykleilam klejem te opilki ale one strasznie sie chcialy sie kleic, brokat jeszcze jakos sie przykleil do akrylu.nastepnie znowu nalozylam kolejna warstwe akrylu ale on dobrze nie pokryl tych ozdob i powstaly gdzie niegdzie przerwy dziurki..nastepnie przy spilowywaniu broket sie wypilowal i sldu po nim nie zostalo poradzdzcie drogie forumowiczki jak wy to robicie bo mi to fatalnie wyszlo i duzo czasu starcilam.jak dlugo powinny zajmowac takie paznokcie
pozdrawiam
fiatunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:06   #96
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: wtapianie ozdob w akryle

Małe ozdoby takie jak brokat, trawki, piegi itp mozesz pomieszac z pudrem akrylowym. Tak przygotowany mix nakladasz na pazurka Wazne jest zeby zachowac proporcje maksymalnie 50/50 ..czyli tyle samo pudru co ozdob bo w przeciwnym razie (kiedy ozdob bedzie za duzo) z akrylem moga sie dziac dziwne rzeczy.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 07:56   #97
fiatunio
Przyczajenie
 
Avatar fiatunio
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
GG do fiatunio
Dot.: wtapianie ozdob w akryle

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Małe ozdoby takie jak brokat, trawki, piegi itp mozesz pomieszac z pudrem akrylowym. Tak przygotowany mix nakladasz na pazurka Wazne jest zeby zachowac proporcje maksymalnie 50/50 ..czyli tyle samo pudru co ozdob bo w przeciwnym razie (kiedy ozdob bedzie za duzo) z akrylem moga sie dziac dziwne rzeczy.
dzieki sliczne za odpowiedz a jak to sie ma do hologramow
fiatunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 10:41   #98
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: ozdoby pod akrylem

ja ozdoby przyklejam klejem, tak jest mi jakos latwiej i nie odstają.

ja z chęcia bym zadzwoniła do instruktorki swojego kursu i wygarneła pare rzeczy, wtapianie ozdób to dla mnie podstawa i przynajmniej powinny powiedziec jak sie wtapia poszczegolne ozdoby. ja próbuję sama ostatnio miałam spory problem z ciętą folią, wzór był tylko na dwoch paznokciach i na tych wyszły grubiej niz pozostałe:/

w jaki sposób sie wtapia ozdoby robiac paznokcie na szablonie? tworzy sie cienki szkielet i do niego przykleja?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2009-02-11 o 10:43
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:49   #99
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: ozdoby pod akrylem

ja tam przyklejam klejem biurowym... taki z takim domkiem jest najlepszy
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:50   #100
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: ozdoby pod akrylem

Ja wszystko 'przyklejam' na mokrą kulkę z clearem - jeżeli coś jest do ułożenia, to ewentualnie pędzelkiem przekładam i jest ok, później przykrywam akrylem clear lub żelem, nadaję kształt, nabłyszczam i jest wszystko ok - nic mi nie odstaje
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:18   #101
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Ja wszystko 'przyklejam' na mokrą kulkę z clearem - jeżeli coś jest do ułożenia, to ewentualnie pędzelkiem przekładam i jest ok, później przykrywam akrylem clear lub żelem, nadaję kształt, nabłyszczam i jest wszystko ok - nic mi nie odstaje
Ja tez
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 19:46   #102
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: ozdoby pod akrylem

A ja mam najlepszt sposób!!! RObie tak: jesli chodzi o cyrkonie to po nałożeniu primera przyklejam cyrkonijke klejem (u mnie gwarancja ze będzie sie trzymało jest urzycie kropelki) a nastepnie na to nakladam akryl i jest wszystko ok Jesli chodzi o chologramy to nakladam je na juz opracowany paznokiec, po pomalowaniu bezbarwnym lakierem, w tedy maziam pazur klejem i posypuje np chologramem Efekt murowany (zeby nie odstawało daje pare warstw bezbarwnego akrylu) Słuchajcie można przecież to robić na chłopski rozum....Czy nigdy nie robiłyście sobie paznokci???
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:06   #103
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
A ja mam najlepszt sposób!!! RObie tak: jesli chodzi o cyrkonie to po nałożeniu primera przyklejam cyrkonijke klejem (u mnie gwarancja ze będzie sie trzymało jest urzycie kropelki) a nastepnie na to nakladam akryl i jest wszystko ok Jesli chodzi o chologramy to nakladam je na juz opracowany paznokiec, po pomalowaniu bezbarwnym lakierem, w tedy maziam pazur klejem i posypuje np chologramem Efekt murowany (zeby nie odstawało daje pare warstw bezbarwnego akrylu) Słuchajcie można przecież to robić na chłopski rozum....Czy nigdy nie robiłyście sobie paznokci???
Chyba odwrotnie?
Przeciez cyrkonie przykleja sie na samym koncu. Juz na gotowego pazurka. A chologramy sa pod akrylem.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:13   #104
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Chyba odwrotnie?
Przeciez cyrkonie przykleja sie na samym koncu. Juz na gotowego pazurka. A chologramy sa pod akrylem.
Wiem....miało to tak zabrzmieć;]
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 06:16   #105
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: ozdoby pod akrylem

Kropelki nie daje się na paznokcie, bo ma wiele różnych zwz chem, które nie zostały przetestowane, czy przypadkiem jakiś szkód nam nie wyrządzą.

Mam nadzieję, że Twój post to prowokacja, a jeżeli nie, to pożal się boże - mam nadzieję, że klientek nie znajdziesz, bo im krzywdę zrobić możesz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 07:15   #106
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: ozdoby pod akrylem

Spokojnie była to jedynie prowokacja;]
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:37   #107
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby pod akrylem

A ja jestem prawie pewna ze to nie byla prowokacja. NIESTETY
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:48   #108
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ozdoby pod akrylem

Leady DOBREEEE... piekne podsumowanie tysiaca watkow zalozonych na tym forum..
a najgorsze jest to, ze nawet nie pomyslalabys ile dziewczyn potraktowalo to serio o polecialo sprawdzic czy dziala:/
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 14:18   #109
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
A ja jestem prawie pewna ze to nie byla prowokacja. NIESTETY
Właśnie założyłam swoją galerie, są tam paznokcie z wtopioną koronka. Jeśli wejdziesz to zobaczysz że nie jest ona naklejona na już zrobionego pazurka;] Mam zrobiony kurs i wiem co do czego Wybaczcie moja irytacje ale 2 z moich koleżanek dowiedziawszy sie o ukonczonym przezemnie kursie, kupiły sobie zestawy startowe na Allegro poczym przyszły do mnie, rozłozyły swoje sprzęciory i rzekły żebym je nauczyła. Ehh głupia sytuacja bo z jednej str. to moje kolezanki a z drugiej słono zapłaciłam żeby sie tego nauczyć. Tak czy inaczej wyszła bardzo niezręczna sytuacja i kiedy słysze takie pytania to krew mnie zalewa. Reasumując: Do dziewczyn które nie wiedzą jak wtapiać: Moja wypowiedź nie była szczera więc nie próbojcie tego w domu
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 15:20   #110
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Właśnie założyłam swoją galerie, są tam paznokcie z wtopioną koronka. Jeśli wejdziesz to zobaczysz że nie jest ona naklejona na już zrobionego pazurka;] Mam zrobiony kurs i wiem co do czego Wybaczcie moja irytacje ale 2 z moich koleżanek dowiedziawszy sie o ukonczonym przezemnie kursie, kupiły sobie zestawy startowe na Allegro poczym przyszły do mnie, rozłozyły swoje sprzęciory i rzekły żebym je nauczyła. Ehh głupia sytuacja bo z jednej str. to moje kolezanki a z drugiej słono zapłaciłam żeby sie tego nauczyć. Tak czy inaczej wyszła bardzo niezręczna sytuacja i kiedy słysze takie pytania to krew mnie zalewa. Reasumując: Do dziewczyn które nie wiedzą jak wtapiać: Moja wypowiedź nie była szczera więc nie próbojcie tego w domu
I co zrobilas jak rozlozyly te swoje sprzeciory?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:24   #111
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: ozdoby pod akrylem

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
I co zrobilas jak rozlozyly te swoje sprzeciory?
Rozpisałam im kolejność na kartkach i poleciłam kurs;/
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:42   #112
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Przepraszam, że po raz kolejny odświeżam temat sprzed półtora roku, ale może ktoś w końcu odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie?

Sama najpierw nakładam cieniuteńką wartwę akrylu, na to nakładam ozdoby i "przykrywam" akrylem.

Jestem ciekawa czy ktoś robi to inaczej.
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:40   #113
oluss89
Raczkowanie
 
Avatar oluss89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z małej mieściny Wieluń zwaną:)
Wiadomości: 68
GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

ja tak probowałam robić i na patyczkach mi jako tako wychodzi na mojej ręce tez ale u kogos to jest masakra .. proszek brokatowy sie rozsypujepo całym i wogole jakos tak grubo wychodzi w jednym miejscu a w drugim jest prześwit ..nie wiem od czego to zalezy. mialam na szkoleniu zdobienie ale pokazała mi tylko jedneo pazurka no i za wiele tam nei wtapiała a zeby wtopić np. na cała koncówke to dla mnie jest totalna masakra..
__________________
Moja pazurkowa galeria i blog:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl


For Sz
oluss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:50   #114
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Mi wychodzą normalne.

Zastanawiam się jeszcze czy lepiej jest przykleić ozdoby klejem do tipsów lub na akryl... Ale to tylko moje przemyślenia, nigdy nie próbowałam.
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:14   #115
ola800528
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

czesc jesli masz problem z zatapianiem brokatu kup poprostu akryl brokatowy i po sprawie

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez oluss89 Pokaż wiadomość
ja tak probowałam robić i na patyczkach mi jako tako wychodzi na mojej ręce tez ale u kogos to jest masakra .. proszek brokatowy sie rozsypujepo całym i wogole jakos tak grubo wychodzi w jednym miejscu a w drugim jest prześwit ..nie wiem od czego to zalezy. mialam na szkoleniu zdobienie ale pokazała mi tylko jedneo pazurka no i za wiele tam nei wtapiała a zeby wtopić np. na cała koncówke to dla mnie jest totalna masakra..

czesc jesli masz problem z zatapianiem brokatu kup poprostu akryl brokatowy i po sprawie
ola800528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:34   #116
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Przeciez ja nie pytam o to jak krok po kroku zakladac akryle, a jedynie o jedna mala rzecz, na ktora mozna odpowiedziec w 3 slowach !!
To ja Tobie odpowiem w trzech słowach

IDZ NA KURS

pozdrawiam
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:55   #117
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Klucz do sukcesu to cienki szkielecik z akrylu albo naklejanie na goły tips. W przypadku ozdób z materiału najlepiej je przykleić klejem, odczekać aż wyschnie i potem pokryć akrylem, bo inaczej mogą liftować. Drobne i w miarę stabilne ozdoby można spokojnie położyć na mokra warstewkę akrylu i potem budować krzywą.
Nie próbowałam nigdy i nie polecam nakładania grubej warstwy i próbowania wcisnąć w nią ozdób. Wychodzi więc na to, że sposób jest jeden.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:42   #118
rebelian8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 397
Dot.: wtapianie ozdob w akryle

gapa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324024

KOMENTUJCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=326071 zabawa fotografią i CS3


<ciach_reklama_ w_blogu>

Edytowane przez rebelian8
Czas edycji: 2009-09-04 o 12:04
rebelian8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:42   #119
oluss89
Raczkowanie
 
Avatar oluss89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z małej mieściny Wieluń zwaną:)
Wiadomości: 68
GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89
Dot.: wtapianie ozdob w akryle

odświeżam
kupiłam ostatnio fimo i mam problem z jego zatopieniem w akrylu. nakładam cienką warste akrylu i probuje w nim to przyczepić ale.. sordke się przyczepi a boki odstawają rte fimo jakieś grube są...;/
__________________
Moja pazurkowa galeria i blog:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl


For Sz
oluss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 22:23   #120
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: wtapianie ozdob w akryle

Cytat:
Napisane przez oluss89 Pokaż wiadomość
odświeżam
kupiłam ostatnio fimo i mam problem z jego zatopieniem w akrylu. nakładam cienką warste akrylu i probuje w nim to przyczepić ale.. sordke się przyczepi a boki odstawają rte fimo jakieś grube są...;/

nie zatapiałam co prawda nigdy fimo w akrylu - w zelu bodajże raz w życiu - ale na logikę - nałóż fimo na pierwszą warstwę i nawet jak odstaje, to przeciez i tak zalejesz to kolejną warstwą
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.