Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 07:06   #4801
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witajcie, mogę do Was dołączyć?
W styczniu postanowiłam zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na rudy. Martwiłam się, że po rozjasnianiu zostanę łysa, ale na szczęście moje włosy jakoś to przeżyły .
Podoba mi się ten kolor, choć jeszcze się do niego nie przyzwyczaiłam.
Piękne włosy!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
już są...
i dla tych którzy nie są zaprzyjaźnieni
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post39012722
Bierz Skrzypovitę albo Belissę - mi po tym rosną jak na drożdżach.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:27   #4802
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Piękne włosy!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------


Bierz Skrzypovitę albo Belissę - mi po tym rosną jak na drożdżach.
dzisiaj będą zakupy, dzięki

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Piękne włosy!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------


Bierz Skrzypovitę albo Belissę - mi po tym rosną jak na drożdżach.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Świetny jaka farba?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------



Kochanie tez kiedys mnie tak fryzjerka zalatwila nie powiem ze jest świetnie ale nie ma tragedii. ciecie jest ok, dlugosc-no są dlugie, jak dla mnie. Ale najgorzej że warstwę wierzchnią tak wygryzłami tez tak kiedys wyciela, to jest masakra ta gora...choć u Ciebie jakoś w burzy pięknych loków to się uklada i komponuje. Wlosy odrosną, wiadomo, ale jest wkurzenie. ona sama sobie taką wizję miala?
dziękuje

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy no nie popisala sie, dobrze chociaz ze masz loki bo inaczej to maialabys dwie fryzury. nie wiem czy one w ogole wyobrazni nie maja
kup sobie saponisca mi przypsiesza wzrost wlosow

ewcia ja pisalam z tego co wiem, ze wychodzi pod ten desen
jesli chcesz sama czerwien szukaj z 66 , ale kolor ktory chcialas ma rudosc i jest dosc jasny

mandarynka czy opis o tym, ze trzymala za dlugo nie sugeruje, ze to nie wina domowego tylko glupiego podejscia? bo dla mnie to baaardzo logiczne. znam osobiscie babke ktora miala sliczne loki i szkoda jej bylo wylewac resztki farby wiec zostawiala drogeryjne na miesiac, wymieszane z oksy i co ? bylo ok przez 3 lata, dzisiaj jest prawie lysa. to glupota, a nie domowe farbowania wiekszosc fryzjerek nim nabierze doswiadczenia przez kilka lat wie jedna dwudziesta o farbie tego co my tutaj i to niby jest lepsze dla wlosow? sorry, ale nie...
a nawet dobre fryzjerki zaliczaja wtopy co widac po lokach kathy. ostrzegajmy wiec nie przed domowym farbowaniem , a zywa glupota
dzięki Julianna

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to mówisz, że londa jest dosyć trwała? a kolorki jak wychodzą tak jak na próbniku?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------


no ten Fama 7,64 mi się podoba, ale jak z trwałością tych farb i czy wychodzą podobnie jak na próbniku?
tak trwała i dobra, cenowo troche mniej się opłaca

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Wizażanki.. o jakie kąpiele chodzi, jestem mało obeznana w takich tematach więc proszę o jakiś tłumacz
No właśnie włosy są ciemne.. boję się że to będzie długa droga przez męczarnie, jak raz zrobilam na takich wloasach rudy to mialam odrosty marchewkowo pomaranczowe a reszta byla w takiej czerwieni - bordo mozna powiedziec Nie chcę juz takiego efektu..
Chyba nie chcę eksperymentalnych weekendowych stylizacji, bo pracuję między ludźmi, wtedy przy tych moich pomarańczowych odrostach nie mogłam i unikałam patrzenia w lustro
kąpiel rojaśniającą

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kajojcia1989 Pokaż wiadomość
Sory, że to powiem ale przestań chrzanić głupoty!!
Ja 6 lat farbowałam się na czarno i za pierwszym podejsciem przeszłam na blond a potem na super rudy kolor. Więc gadanie o pasemkach to bzdura. Jak nie umie się ściągać koloru i robi się to od dupy strony to są tego takie efekty a fryzjerzy się cieszą!
są różne metody, jedni chcą od razu inni wolą stopniowo...to też zależy od włosów i od chemi jaką uzywamy - ogólnie masz racje można tak zrobić bez bawienia się, zarazem terzba mieć wielkie szczęście żeby wyszło idealnie jeśli chodzi o platynę- bo rudy to bez problemu wyjdzie, ewentualnie miedziany blond.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witajcie, mogę do Was dołączyć?
W styczniu postanowiłam zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na rudy. Martwiłam się, że po rozjasnianiu zostanę łysa, ale na szczęście moje włosy jakoś to przeżyły .
Podoba mi się ten kolor, choć jeszcze się do niego nie przyzwyczaiłam.
bardzo ładne włosy

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
sprawdz czy sie zaladowala bo nie widze tej fotkisprawdzala m w rudym farbowaniu



hmm cos kolo 8.66 z 8.44 2:1, tylko nie pamietam ktore firmy maja te numerki.
opcjonalnie looknij na matrixa 8CC, podobno wychodzi w czerwien bardzij niz na probniku
z RB jest 9.45 i opcjonalnie ce-ce 8.45 cos takiego bez mieszania, ten kolor chyba najbardziej by pasowal
w każdym razie jana miedź i czerwień - zgadzam się

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
dziewczyny ale śliczne macie rudości super
miszona- jestem w szoku jakie masz śliczne, błyszczące włoski po Allwaves, moje były w stanie okropnym, dop teraz dochodzą do siebie powoli...
kathy- bardzo czekamy na zdjęcia ja mam do Ciebie jeszcze pytanie, dawałaś kiedyś zdj po malowaniu jakąś Morelą czy Brzoskwinią? możesz nap co to była za farba??
morelowy 7.40 z Artego, na moich włosach wypłukach się bardzo szybko - nie polecam.
i jeszcze 9.04 Majirel, piękny ale to już moim zdaniem blond - mam te kolory w albumie dla zaprzyjażnionych
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-04 o 09:03
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:33   #4803
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

julianna- zgadzam się, że to była głupota, nap to ku przestrodze, sama miałam sobie zrobić kąpiel rozjasniającą ale po obejrzeniu tego zrezygnowałam...
kathy też dobrze nap, jednym wyjdzie szybko i bez większych zniszczeń a inni muszą dochodzić do tego powoli i stopniowo w zależności od wielu czynników
ewciaOo- jeszcze nie testowałam tych farb ale z opini tych co je używają to są zadowolone, a trwałośc będzie zależeć od tego jakie masz włosy...
kathy- no na górze masz tak nie za ładnie wycienowane;/ schrzaniła Ci;/
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:37   #4804
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
julianna- zgadzam się, że to była głupota, nap to ku przestrodze, sama miałam sobie zrobić kąpiel rozjasniającą ale po obejrzeniu tego zrezygnowałam...
kathy też dobrze nap, jednym wyjdzie szybko i bez większych zniszczeń a inni muszą dochodzić do tego powoli i stopniowo w zależności od wielu czynników
ewciaOo- jeszcze nie testowałam tych farb ale z opini tych co je używają to są zadowolone, a trwałośc będzie zależeć od tego jakie masz włosy...
kathy- no na górze masz tak nie za ładnie wycienowane;/ schrzaniła Ci;/
wiem
już zapomina powoli na szczęście - ale nichęć do fryzjera pozostanie, szukam teraz czegoś na porost - może znajde skład ,,hair bell,, - ide zaraz na shoping więc i jakieś ładne spinki kupie, na razie ugniotłam je w loki
za to kolor jest idealny teraz - na focie niestety był prześwietlony i nie intensywny.
julianna,
nie znalazłam tego co proponowałaś masz jakiś link?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:49   #4805
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy, ja polecam suplement diety L`biotica Biovax Optimum 28 http://www.biovax.pl/strona,produkt,...ptimum_28.html, stosuję już miesiąc i efekty super - włosy rosną szybciej, błyszczą i mniej wypadają. Nie ma efektów ubocznych typu nudności po zażyciu, efekty widać po 3 tygodniach stosowania, więc nie zrażać się na początku
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:07   #4806
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Bierz Skrzypovitę albo Belissę - mi po tym rosną jak na drożdżach.
skrzypovitę polecam z czystym sumieniem, ale Belissa u mnie nie zdziałała totalnie nic. ja brałam tą różową (na włosy, cerę i paznokcie - chyba).
I zwykły skrzyp za kilka złotych - ten był moim ulubieńcem, bo najszybciej mi po nim rosły włosy. pamiętam tylko, że miał ciemnozielone opakowanie...

Kathy, strasznie Ci współczuję to, co Ci zrobiła na tej głowie, to istna masakra. mnie też raz tak załatwiła fryzjerka, i pamiętam jaka wściekła chodziłam przez długi czas.
może zetnij odrobinę tą najdłuższą warstwę, żeby to jakoś wyglądało?

kajojcia, nie oburzaj się tak i nie wypisuj takich głupot, bo nie masz do końca racji. oczywiście, że można zejść z czarnych włosów do platyny, ale jakim kosztem? sama dawno temu się przekonałam, że nie warto robić takich zabiegów w ciągu jednego dnia, a schodziłam z brązu. a druga sprawa - nawet teraz miałam dużo problemów, by uzyskać marchewkę na moich włosach, bo za każdym razem wychodził mi ciemniejszy kolor niż chciałam. dopiero po 3 miesiącach mam taki kolor, o jakim marzyłam.
niedawno przez przypadek trafiłam na bloga jakiejś dziewczyny, która opisywała jak z czerni w 7 dni zeszła na jasny blond. rozjaśniała włosy kilkukrotnie. moim zdaniem zrobiła to za szybko, po tygodniu miała sianowate włosy i kurczakowy jasny blond. tak więc każdy niech sam oceni czy chce ryzykować.

dzisiaj mija miesiąc od ostatniego farbowania. kolor mam w sumie nie najgorszy, rudy się jakoś trzyma. i co najważniejsze nie mam żadnych żółtych odcieni. szykuje mi się oficjalna impreza i pasowałoby zafarbować włosy, a nie iść z 1cm odrostem... może użyję szamponetki? ale to też w jakiś sposób niszczy włos, a ja teraz tak strasznie o nie dbam... sama już nie wiem
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:05   #4807
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ja swoje nagorsze cięcie miałam na Chrzciny mojego synka byłam zmuszona zapisać się do osiedlowego fryzjera bo się okazało, że mój fryzjer wyprowadził się do Wawy, a że było to przed świętami to wszystkie lepsze salony i fryzjerzy już mieli wszystko pozajmowane, tak mnie obcieła, że ja sama bym lepiej to zrobiła, poważnie, ryczałam jak nie wiem, postrzępione, nie dało sie ich wymodelować ani wyprostować tragedia!! i to przed tak ważnym dniem, do tej pory nie moge oglądać zdj z tej uroczystości...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 15:16   #4808
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
ja swoje nagorsze cięcie miałam na Chrzciny mojego synka byłam zmuszona zapisać się do osiedlowego fryzjera bo się okazało, że mój fryzjer wyprowadził się do Wawy, a że było to przed świętami to wszystkie lepsze salony i fryzjerzy już mieli wszystko pozajmowane, tak mnie obcieła, że ja sama bym lepiej to zrobiła, poważnie, ryczałam jak nie wiem, postrzępione, nie dało sie ich wymodelować ani wyprostować tragedia!! i to przed tak ważnym dniem, do tej pory nie moge oglądać zdj z tej uroczystości...

Zostaje nieustanne spięcie włosów do czasu doprowadzenia do kultury długości. Znam to...
Moja fryzjerka jest cudotwórcą co to farbowania, natomiast co do podcinania, cięcia i sztuki z nożyczkami to lepiej ją omijać szerokim łukiem.
W sierpniu coś mnie ugryzło a miałam niemalże do pasa jednej długości druciaki i odbiło mi... poszłam, cudownie wyglądałam tylko tego dnia. Włosy pomimo, że są umyte i wysuszone z rana wyglądają jakbym źle spała.. Tak okropnie się układają. Gdy mam jednej długości każdy włos ma swoje miejsce.. układają się niemalże idealnie. Teraz rozpuszczone włosy mam na wielkie święta i jak TŻ przyjeżdża - bo lubi
czeka mnie ponad roczne zapuszczanie i doprowadzanie ich do stanu oczekiwanego... szkoda mi ich równać bo najkrótsze są do ramion
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 16:22   #4809
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
julianna- zgadzam się, że to była głupota, nap to ku przestrodze, sama miałam sobie zrobić kąpiel rozjasniającą ale po obejrzeniu tego zrezygnowałam...
kathy też dobrze nap, jednym wyjdzie szybko i bez większych zniszczeń a inni muszą dochodzić do tego powoli i stopniowo w zależności od wielu czynników
ewciaOo- jeszcze nie testowałam tych farb ale z opini tych co je używają to są zadowolone, a trwałośc będzie zależeć od tego jakie masz włosy...
kathy- no na górze masz tak nie za ładnie wycienowane;/ schrzaniła Ci;/
rozumiem, ale wiele z nas robilo takie i powazniejsze zabiegi wiec jesli robisz je myslac, a nie majac w powazaniu instrukcje dasz rade
ja bym nie dala tknac kolorem moich wlosow, nie ufam im za grosz, nawet grzywki mi zle wykonywaly i to regularnie swego czasu

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
wiem
już zapomina powoli na szczęście - ale nichęć do fryzjera pozostanie, szukam teraz czegoś na porost - może znajde skład ,,hair bell,, - ide zaraz na shoping więc i jakieś ładne spinki kupie, na razie ugniotłam je w loki
za to kolor jest idealny teraz - na focie niestety był prześwietlony i nie intensywny.
julianna,
nie znalazłam tego co proponowałaś masz jakiś link?
prosze bardzo,polecam moje wlosy go kochaja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...st-wlosow.html

Cytat:
Napisane przez imogene Pokaż wiadomość
Kathy, ja polecam suplement diety L`biotica Biovax Optimum 28 http://www.biovax.pl/strona,produkt,...ptimum_28.html, stosuję już miesiąc i efekty super - włosy rosną szybciej, błyszczą i mniej wypadają. Nie ma efektów ubocznych typu nudności po zażyciu, efekty widać po 3 tygodniach stosowania, więc nie zrażać się na początku
muuusze sprobowac
tak piszecie o skrzypie, a wiece ze u mnie jego najmniejszy dodatek powoduje wysyp na buzi
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 16:59   #4810
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
muuusze sprobowac
tak piszecie o skrzypie, a wiece ze u mnie jego najmniejszy dodatek powoduje wysyp na buzi
a jak długo go stosowałaś? ja po pokrzywie miałam wysyp, ale to tylko na samym początku. teraz już jest z każdym dniem coraz lepiej.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 17:44   #4811
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
morelowy 7.40 z Artego, na moich włosach wypłukach się bardzo szybko - nie polecam.
i jeszcze 9.04 Majirel, piękny ale to już moim zdaniem blond - mam te kolory w albumie dla zaprzyjażnionych
Właśnie wysłałam do Ciebie "prośbę" o zaprzyjaźnienie bardzo interesuje mnie jak wyszedł u Ciebie 9.04 bardzo ładnie wygląda na próbniku
Myślisz, że na podkładzie na poziomie 8 chwyciłby taki kolor?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 18:06   #4812
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziewczyny
ja niestety biorę selen i żelazo spore dawki zalecane przez lekarza więc muszę juz unikać tych składników w innych suplementach - bo mam konkretne dawki, mam zamiar kupić ,, skrzypstrong,,

daje dzisiaj foty kolorku, udało mi się go uchwycić dzisiaj tak jaki w rzeczywistości jest...trochę popracowałam nad fryzurką, krem, lakier itd..jakoś kopuły nie widac na tej focie - ale jak patrze teraz w lustro to znowu ją mam

kolor Vitalitys 7.44 - tydzień po farbowaniu...zrobiłam dzisiaj tubke zapasu tego kolorku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg really colour.jpg (80,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg really.c.1.jpg (27,6 KB, 102 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:07
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:08   #4813
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Właśnie wysłałam do Ciebie "prośbę" o zaprzyjaźnienie bardzo interesuje mnie jak wyszedł u Ciebie 9.04 bardzo ładnie wygląda na próbniku
Myślisz, że na podkładzie na poziomie 8 chwyciłby taki kolor?
myślę że tak, ja używałam wodę 9%
julianna
sama obcinasz włoski?
ja zobacze jak będzie fryzura wyglądała z 3 miesiące i jeśli będzie taka możliwość to zrezygnuje fryzjera.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:11 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:24   #4814
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

tekila dwa razy probowalam i po dwoch tygodniach stosowania leczylam skore kolejne dwa. na moich oczach krosty sie doslownie wchlanialy masakra


kathy tak sobie i innym
wloski nadal masz sliczne i boski kolor, prawdziwie ruuudy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:25
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:29   #4815
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
tekila dwa razy probowalam i po dwoch tygodniach stosowania leczylam skore kolejne dwa. na moich oczach krosty sie doslownie wchlanialy masakra


kathy tak sobie i innym
wloski nadal masz sliczne i boski kolor, prawdziwie ruuudy
dziękuje julianna, masz jakiś patent?szczególnie ciężko jest wycieniować po skosie prawy bok,
ja innym też
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:30
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:55   #4816
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
dziękuje julianna, masz jakiś patent?szczególnie ciężko jest wycieniować po skosie prawy bok,
ja innym też
wiesz co zalezy jaki efekt chce osiagnac , wazne na ktory sie czeszesz, strona skretu , nie wiem czy wiesz o co mi biega generalnie ja jestem wrogiem warstw na lokach, uwielbiam loki scieniowane na koncach taak 5cm maks co pol cm to potrafi pokazac gestosc i piekno, plus lekki skosik z przodu
innym jest super
ale jak sie zleca z prosbami to nie wyrabiam., mimo wszystko wole koloryzacje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:56
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:23   #4817
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy - piękny iście rudy kolor! chciałabym uzyskać coś podobnego, więc chyba też się skuszę na to 7/44. robiłaś z wodą 6 czy 9%?
naroa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:34   #4818
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 48
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Nie wiem dlaczego poprzednia odpowiedź mi się nie zamieściła. Przede wszystkim dziękuje Kathy579 za odpowiedź . Włosy mi się bardzo już wypłukują z tego blondu na poziomie 6 i wychodzą spod spodu jaśniejsze pasemka. Rozumiem, że ta 7.44 to np Majirel(wybaczcie, pomimo, że od lat sama farbuję włosy, w kwestii farb profesjonalnych jestem początkująca). Kathy579 radziła na 6% wodzie i tak zrobię, natomiast czy ten właśnie kolor( na zdjęciach próbek wygląda dokładnie tak jak to co chcę uzyskać) nie wyjdzie mi jakoś strasznie pomarańczowo? Nazwa to w końcu Blond Miedziany Głęboki,, niby zawsze można ewentualnie to czymś przykryć, ale ja miałam już włosy dekoloryzowane i są w takiej sobie kondycji, więc staram się farbować jak najrzadziej.
lulamanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:05   #4819
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naroa Pokaż wiadomość
kathy - piękny iście rudy kolor! chciałabym uzyskać coś podobnego, więc chyba też się skuszę na to 7/44. robiłaś z wodą 6 czy 9%?
tak 6%, po farbowaniu kolor jest trochę ciemniejszy i bardziej miedziany niz rudy - ale to co w nim kocham to że wypłukuje sie na piekny lisi rudy i taki już pozostaje...miałam tak kiedyś że po 6 tygodniach szkoda mi było włosów po całości farbowaćbo były takie ładne ale wtedy odrost wychodził za bardzo inetywny...więc trzba wykonać farbowanie włosów i emuglowanie z wodą po całości na 10 min.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lulamanula Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego poprzednia odpowiedź mi się nie zamieściła. Przede wszystkim dziękuje Kathy579 za odpowiedź . Włosy mi się bardzo już wypłukują z tego blondu na poziomie 6 i wychodzą spod spodu jaśniejsze pasemka. Rozumiem, że ta 7.44 to np Majirel(wybaczcie, pomimo, że od lat sama farbuję włosy, w kwestii farb profesjonalnych jestem początkująca). Kathy579 radziła na 6% wodzie i tak zrobię, natomiast czy ten właśnie kolor( na zdjęciach próbek wygląda dokładnie tak jak to co chcę uzyskać) nie wyjdzie mi jakoś strasznie pomarańczowo? Nazwa to w końcu Blond Miedziany Głęboki,, niby zawsze można ewentualnie to czymś przykryć, ale ja miałam już włosy dekoloryzowane i są w takiej sobie kondycji, więc staram się farbować jak najrzadziej.
7.44 nie wyjdzie pomarańczowo , a 8.44 już tak
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 20:31   #4820
lulamanula
Raczkowanie
 
Avatar lulamanula
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 48
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dzięki Kathy
lulamanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:35   #4821
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
myślę że tak, ja używałam wodę 9%
Rzeczywiście ten kolor to już taki bardziej blond ale bardzo ładny
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:37   #4822
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny jaką polecacie odżywkę do stosowania jakiś czas przed farbowaniem? Tzn. chodzi mi o zamiennik Isany Babassu, żeby nie obklejała włosów i żeby pomagała rozczesać włosy bo po umyciu szamponem oczyszczającym to aż skrzypią bez odżywki ani rusz
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:46   #4823
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką polecacie odżywkę do stosowania jakiś czas przed farbowaniem? Tzn. chodzi mi o zamiennik Isany Babassu, żeby nie obklejała włosów i żeby pomagała rozczesać włosy bo po umyciu szamponem oczyszczającym to aż skrzypią bez odżywki ani rusz
garnier z avocado
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:54   #4824
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
garnier z avocado
Dziekuję
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:55   #4825
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Pokaż wiadomość
Dziekuję
używam przed farbowaniem i jest git
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:11   #4826
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
używam przed farbowaniem i jest git
Jutro polecę kupić Ja właśnie będę farbowała w najbliższy weekend, tym razem samo Vitalitys 8,43 bez mieszania z 7,43 ale strasznie mi się podoba Twój kolor I chyba zaszaleję kiedyś(może w wakacje) i sobie zrobię to 7,44
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:01   #4827
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkie rudowłose i te które się o to starają

Dziewczyny dzięki za pomoc

a ja wczoraj z moim TŻ-em adoptowaliśmy szczeniaczka mieszaniec owczarka niemieckiego i malamuta jest śliczny i ma dwa miesiące
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2013-02-05 o 12:11
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:51   #4828
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Choruję..
Kurcze sama już nie wiem czy iść do fryzjera na rozjaśnianie tzn. nałoży mi fabę w kilku tonach jaśniejszych ?
Ponieważ nigdy nie praktykowałam rozjaśniania, żadnych kąpieli i innych dziwnych zabiegów na rozjaśnienie włosów więc można powiedzieć że to są nowości
Dla mnie rozjaśnianie nie stanowiło problemu, bo na swoich włosach eksperymentuję już od dobrych kilku lat. Fryzjerów omijam szerokim łukiem. Natomiast jeśli się boisz, to nie ryzykuj i nie zmieniaj koloru sama, bo może to przynieść więcej szkody niż pożytku .

Któraś z Was pytała jaki kolor mam obecnie na włosach - jest to sprany Jesienny Liść pomieszany z Płomienną Iskrą firmy Joanna .
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:52   #4829
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy- śliczny ten kolorek, podobny nawet jest to tej moreli co mnie zainteresowała, ciekawe jakby wyszła Morela z By Fama...

ta odżywka z avocado garnier jest supeer, mam juz ją na wykończeniu, a TŻ mi dziś z pracy przyniósł Pantene do wlosów farbowanych bo dostali do badań i im zostało, ciekawe czy będzie ok ale marwi mnie ten silikon w składzie...l/
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:57   #4830
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
kathy- śliczny ten kolorek, podobny nawet jest to tej moreli co mnie zainteresowała, ciekawe jakby wyszła Morela z By Fama...

ta odżywka z avocado garnier jest supeer, mam juz ją na wykończeniu, a TŻ mi dziś z pracy przyniósł Pantene do wlosów farbowanych bo dostali do badań i im zostało, ciekawe czy będzie ok ale marwi mnie ten silikon w składzie...l/
pantene nie uzywaj przed farbowaniem, po farbowaniu moze być
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.