Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 17:17   #3421
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Zuziu mądre teksty to jedno, życie to drugie...
Czy Twój TŻ w ogóle wie, co się dzieje? Jak reaguje?

Tempkę chyba powinno się mierzyć o jednakowej porze.
Tylko że ja już sie obudziłam tak, to zmierzyłam i przez to może być wyższa, bo wcześniej spadła. Zobaczymy jutro. Zawsze mierze o 7.

A on nie wie, ale widzi że cos jest nie tak...jeszcze nie jestem w stanie o tym rozmawiać.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:17   #3422
impertinence
Przyczajenie
 
Avatar impertinence
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dziękuję Rumiankowa i Adaikaka za odpowiedź. Postanowiłam, że w dniu spodziewanego okresu czyli wtorek pójdę zrobić to badanie betaHCG a swoją drogą i tak pofatyguję się już do ginekologa, może uda się umówić jeszcze w tym tygodniu. W każdym razie pozostanę z Wami póki co na forum, i będę na bieżąco informować co i jak, z Wami będzie mi o niebo raźniej w tym tygodniu

Buźka.
impertinence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:21   #3423
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez impertinence Pokaż wiadomość
Dziękuję Rumiankowa i Adaikaka za odpowiedź. Postanowiłam, że w dniu spodziewanego okresu czyli wtorek pójdę zrobić to badanie betaHCG a swoją drogą i tak pofatyguję się już do ginekologa, może uda się umówić jeszcze w tym tygodniu. W każdym razie pozostanę z Wami póki co na forum, i będę na bieżąco informować co i jak, z Wami będzie mi o niebo raźniej w tym tygodniu

Buźka.
jeśli chodzi o ginekologa to nie licz na konkretne wieści bo i tak on na razie Ci ciąży nie potwierdzi ja byłam 2 dni po planowej @ i powiedział mi, że PRZYPUSZCZA ciążę...
Za to teraz będę widzieć już mojego dzidziola więc zamierzam się wybrać do lekarza niedługo

To czekamy na wyniki bety i wieści
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:06   #3424
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dziewczynki mam nietypowe pytanie, ale licze ze mi pomozecie. Jak pewnie niektore z Was pamietaja 1 listopada poronilam w 6 tyg ciazy. Po 35 dniach dostalam pierwsza@. Nastepny cykl(czyli ten obecny) sobie odpuscilam, w dodatku nie czulam owulacji, kochalismy sie moze 2 razy nie pamietam nawet w ktorym dniu cyklu, bylam w strasznym stanie psychicznym i nie mialam ochoty na seks.
Dzis mam 31 dzien cyklu, brzuch boli mnie od 3 dni, dzis leciutko zaczely bolec piersi, nie wiem co mnie podkusilo zeby zrobic test, wyszly 2 krechy, ale TZ stwierdzil ze to moze jakies zaburzenia hormonalne po tamtym poronieniu. Od tamtego tragicznego dnia minely 2 miesiace myslicie ze test wciaz wykazuje ta stracona ciaze, wiem ze to dosyc glupie pytanie, ale sama juz nie wiem co mam myslec. Tak strasznie chcialabym byc w ciazy.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:16   #3425
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam nietypowe pytanie, ale licze ze mi pomozecie. Jak pewnie niektore z Was pamietaja 1 listopada poronilam w 6 tyg ciazy. Po 35 dniach dostalam pierwsza@. Nastepny cykl(czyli ten obecny) sobie odpuscilam, w dodatku nie czulam owulacji, kochalismy sie moze 2 razy nie pamietam nawet w ktorym dniu cyklu, bylam w strasznym stanie psychicznym i nie mialam ochoty na seks.
Dzis mam 31 dzien cyklu, brzuch boli mnie od 3 dni, dzis leciutko zaczely bolec piersi, nie wiem co mnie podkusilo zeby zrobic test, wyszly 2 krechy, ale TZ stwierdzil ze to moze jakies zaburzenia hormonalne po tamtym poronieniu. Od tamtego tragicznego dnia minely 2 miesiace myslicie ze test wciaz wykazuje ta stracona ciaze, wiem ze to dosyc glupie pytanie, ale sama juz nie wiem co mam myslec. Tak strasznie chcialabym byc w ciazy.
Gdzieś czytałam, że po poronieniu poziom hcg spada powoli ale qurcze nie pamiętam do jakiego czasu
Proponuje Ci iść do lekarza i on powinien wyczerpująco Ci odpowiedzieć na Twoje pytania... Zbada Cię i może się czegoś doszuka...

Chciałabym Ci pomóc ale niestety tutaj musisz porozmawiać z lekarzem...
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:29   #3426
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że po poronieniu poziom hcg spada powoli ale qurcze nie pamiętam do jakiego czasu
Proponuje Ci iść do lekarza i on powinien wyczerpująco Ci odpowiedzieć na Twoje pytania... Zbada Cię i może się czegoś doszuka...

Chciałabym Ci pomóc ale niestety tutaj musisz porozmawiać z lekarzem...
Szukam na necie i sa rozne informacje, do dwoch tyg do pierwszej@, do kilku dni. U mnie minely 2 miesiace. Ale narazie sie jeszcze nie nastawiam na ciaze to dopiero 31dc a ja wogole odpuscialam sobie ten cykl. Wczesniej przy wyczuwalnej owulacji staralismy sie 18miesiecy bezskutecznie. Moze moje hormony zaczely wariowac.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:33   #3427
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Szukam na necie i sa rozne informacje, do dwoch tyg do pierwszej@, do kilku dni. U mnie minely 2 miesiace. Ale narazie sie jeszcze nie nastawiam na ciaze to dopiero 31dc a ja wogole odpuscialam sobie ten cykl. Wczesniej przy wyczuwalnej owulacji staralismy sie 18miesiecy bezskutecznie. Moze moje hormony zaczely wariowac.
Być może w końcu zaskoczyły W każdym bądź razie bardzo bym chciała i życzę Ci tego z całego serca (z naszych dwóch serduszek ) żeby to tyła naprawde oznaka rozwijającej się dzidzi Bądź co bądź leciałabym do lekarza bo jeśli to ciąża to lepiej żeby od razu dał Ci cos na podtrzymanie skoro ostatnio dzidzie straciłaś... Na wszelki wypadek...
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 18:35   #3428
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Co do Twojej Bety Pewnie bedzie chłopak
Ja w 5 tygodniu miałam 1029... ale jakoś od samego początku wiem, że zaszłam wcześniej niż mi to wyliczył internetowy kalkulator i tak czuję, że będzie córcia
Jutro idę na drugą betę i już się doczekać nie mogę

Jaką ciekawą gazetę ciążową zakupiłaś??

I tak w ogóle DZIEŃ DOBRYYY aniołki
Ja znowu w pracy do 20 a dzisiaj mi się tak cudownie spało...
ja jakoś wiem, że będzie chłopak. ale to nie ma wpływu na termin zapłodnienia. Po prostu tylko dany plemnik dotarł do jajeczka: albo zeński albo męski. Ale dnia zapłodnienia to nie zmienia.Może miałam owulację w niedzielę po południu,a nie (jak myślałam) w sobotę z rana i do zapłodnienia doszło w ostatnich godzinach życia jajeczja? zobaczymy. najważniejsze, ze beta przyrosła i dobrze się czuję. a do ginka za 2 tygodnie

a gazete kupiłam"M jak mama" najciekawsza z ych co były, bo dużo jest o ciąży a nie już o noworodku. Tzn. o noworodku też, ale i o samej ciąży jest b. dużo. i są kosmetyki itp. I kosztuje tylko 4 zł a jest dość obszerna.

Cytat:
Napisane przez impertinence Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Wczoraj robiłam test i wyszła bardzo blada druga krecha, dziś postanowiłam potestować raz jeszcze i troszkę bardziej widoczna też się ukazała, chociaż na zdjęciu które załączam i tak słabiej widać. Okres powinnam dostać 6.01.2009.
Czy Waszym zdaniem to już jest ciąża. Byłabym bardzo szczęśliwa .
Wiem, że Wy jeszcze robicie badania z krwi, dopiero tutaj się o nich dowiedziałam, może powinnam się udać?

Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedź.
ja robiłam test też tyle dni wczesniej i tez miałam bledziutka kreseczkę. tak jak Ty. I natychmiast pojechałam na betę, która potwierdziła.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Na razie czekam na rozwój wydarzeń i na @...czekam jak nigdy.

Bo wykres mi skacze...http://28dni.pl/ZuziaM/charts/2008-12-08

Zamierzam właśnie bez emocji podjąć decyzje co dalej...chociaż nie wiem czy się da. Ale na pewno jakoś mi specjalnie nie żal tego wszystkiego.

Wyczytałam bardzo mądry tekst:

Jesli zastanawiasz się czy jeszcze kochasz, już przestałeś kochać na zawsze.."


A co do tempki to jak to jest z godz mierzenia, wczoraj o 6 a dzisiaj o 5 i bardzo mao spałam dzisiaj.

Brałam od 29. XII do 2 I luteinę i pobolewa mnie od wczoraj brzuch na dole...może @ sie zbliża powoli...
to chyba te skoki nie sa miarodajne, skoro były mierzone w różnych godzinach od tej podstawowej.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Tylko że ja już sie obudziłam tak, to zmierzyłam i przez to może być wyższa, bo wcześniej spadła. Zobaczymy jutro. Zawsze mierze o 7.

A on nie wie, ale widzi że cos jest nie tak...jeszcze nie jestem w stanie o tym rozmawiać.
Jak facet nie wie, to sam się domyśla. a wiadomo, ze oni zawsze będą myśleć odwrotnie niz my. Może lepiej chociaż pokrótce mu wyjaśnić i powiedzieć, ze dogłebniej o tym porozmawiacie jak będziesz na to gotowa?
Cytat:
Napisane przez impertinence Pokaż wiadomość
Dziękuję Rumiankowa i Adaikaka za odpowiedź. Postanowiłam, że w dniu spodziewanego okresu czyli wtorek pójdę zrobić to badanie betaHCG a swoją drogą i tak pofatyguję się już do ginekologa, może uda się umówić jeszcze w tym tygodniu. W każdym razie pozostanę z Wami póki co na forum, i będę na bieżąco informować co i jak, z Wami będzie mi o niebo raźniej w tym tygodniu

Buźka.
Jedź juz jutro na betę. a ginek tylko powie, że macica jest powiększona i szyjka zamknięta i przypuszczalnie to ciża, ale różnie może być. Mój od razu (jak poinformowałam go, ze zamierzamy się starać) zapowiedział, że nie ma sensu przychodzić wcześniej niz 2 tygodnie po planowanej @. Chyba że chcesz po prostu pogadać.

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam nietypowe pytanie, ale licze ze mi pomozecie. Jak pewnie niektore z Was pamietaja 1 listopada poronilam w 6 tyg ciazy. Po 35 dniach dostalam pierwsza@. Nastepny cykl(czyli ten obecny) sobie odpuscilam, w dodatku nie czulam owulacji, kochalismy sie moze 2 razy nie pamietam nawet w ktorym dniu cyklu, bylam w strasznym stanie psychicznym i nie mialam ochoty na seks.
Dzis mam 31 dzien cyklu, brzuch boli mnie od 3 dni, dzis leciutko zaczely bolec piersi, nie wiem co mnie podkusilo zeby zrobic test, wyszly 2 krechy, ale TZ stwierdzil ze to moze jakies zaburzenia hormonalne po tamtym poronieniu. Od tamtego tragicznego dnia minely 2 miesiace myslicie ze test wciaz wykazuje ta stracona ciaze, wiem ze to dosyc glupie pytanie, ale sama juz nie wiem co mam myslec. Tak strasznie chcialabym byc w ciazy.
Ja gdzieś kiedyś czytałam, że hcg utrzymuje sie jeszcze 2 tygdnie po poronieniu lub porodzie. Więc 2 miesiące to juz za długo. Więc może?? A raczej na pewno? Skoro test potwierdził? A może idź na betę, to się upewnisz.Bo nawet jeści jeszcze trochę hcg zostało po poprzedniej ciąży, to jego poziom musiał juz bardzo spaść. a teraz , jakby beta była wysoka, to tym bardziej świadczyłoby o kolejnej ciąży. Czego Ci z całego serca życzę.
takie moje rozumowanie..
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:04   #3429
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Być może w końcu zaskoczyły W każdym bądź razie bardzo bym chciała i życzę Ci tego z całego serca (z naszych dwóch serduszek ) żeby to tyła naprawde oznaka rozwijającej się dzidzi Bądź co bądź leciałabym do lekarza bo jeśli to ciąża to lepiej żeby od razu dał Ci cos na podtrzymanie skoro ostatnio dzidzie straciłaś... Na wszelki wypadek...
Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ja gdzieś kiedyś czytałam, że hcg utrzymuje sie jeszcze 2 tygdnie po poronieniu lub porodzie. Więc 2 miesiące to juz za długo. Więc może?? A raczej na pewno? Skoro test potwierdził? A może idź na betę, to się upewnisz.Bo nawet jeści jeszcze trochę hcg zostało po poprzedniej ciąży, to jego poziom musiał juz bardzo spaść. a teraz , jakby beta była wysoka, to tym bardziej świadczyłoby o kolejnej ciąży. Czego Ci z całego serca życzę.
takie moje rozumowanie..
Problem w tym ze mieszkam w Irlandii gdzie ciazy sie nie podtrzymuje, poza tym wg lekarzy to to ze poronilam to byl czysty przypadek, wada plodu. Tez wydaje mi sie ze poziom hcg nie utrzymuje sie az tak dlugo, takze trzymajcie kciuki dziewczynki zeby to bylo to o czym marze i czekam juz tak dlugo. Krechy byly wyrazne, obie identyczne.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:05   #3430
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Ddosiek - ja też od początku, od kiedy tylko wiem o ciąży kupuję "M jak mama"
evuncia - nie pomogę, ale też myślę, że to za dużo czasu, żeby poziom hcg nadal się utrzymywał na poziomie wykrywalnym przez test ciążowy.
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:10   #3431
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dzieki dziewczynki za odpowiedzi. Dosiek widze ze u Ciebie ostatnia@ byla 6 a moja 5, gdyby to byla ciaza mialybysmy podobny termin
Czasami wydaje mi sie to moj organizm plata mi takie figle, tak bardzo che byc w ciazy, tak dlugo sie staramy, zeby to nie byla tylko ciaza urojona.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:15   #3432
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Problem w tym ze mieszkam w Irlandii gdzie ciazy sie nie podtrzymuje, poza tym wg lekarzy to to ze poronilam to byl czysty przypadek, wada plodu. Tez wydaje mi sie ze poziom hcg nie utrzymuje sie az tak dlugo, takze trzymajcie kciuki dziewczynki zeby to bylo to o czym marze i czekam juz tak dlugo. Krechy byly wyrazne, obie identyczne.
Trzymam kciukiz całych sił

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
Ddosiek - ja też od początku, od kiedy tylko wiem o ciąży kupuję "M jak mama"
evuncia - nie pomogę, ale też myślę, że to za dużo czasu, żeby poziom hcg nadal się utrzymywał na poziomie wykrywalnym przez test ciążowy.
no ja tez juz teraz zamierzam. Bo jak przejrzałam inne gazety to jest masa rzeczy o juz narodznych dzieciach i sa jakies takie nudnawe. a tą czytałam cały dzień i przeczytałam wszystkie artykuły. pewnie poszukam jeszcze jakiś wiadomości w nesie. coś typu "zapytaj położną" albo jakoś tak. polecasz jakies strony?

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynki za odpowiedzi. Dosiek widze ze u Ciebie ostatnia@ byla 6 a moja 5, gdyby to byla ciaza mialybysmy podobny termin
Czasami wydaje mi sie to moj organizm plata mi takie figle, tak bardzo che byc w ciazy, tak dlugo sie staramy, zeby to nie byla tylko ciaza urojona.
Bardzo bym sie cieszyła, bo na razie na wątku wrześniowym nic sie nie dzieje. a tak byłby od razu ktoś "swój"
ale skoro krechy wyszły idealne, to juz tylko radość zostałą
a kiedy możesz potwierdzić ciążę u lekarza?
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:21   #3433
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
to chyba te skoki nie sa miarodajne, skoro były mierzone w różnych godzinach od tej podstawowej.

Jak facet nie wie, to sam się domyśla. a wiadomo, ze oni zawsze będą myśleć odwrotnie niz my. Może lepiej chociaż pokrótce mu wyjaśnić i powiedzieć, ze dogłebniej o tym porozmawiacie jak będziesz na to gotowa?
Możliwe że niemiarodajne...
może go jutro wyciągnę gdzieś i powiem choć trochę...jeść nadal nie mogę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:32   #3434
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Trzymam kciukiz całych sił


no ja tez juz teraz zamierzam. Bo jak przejrzałam inne gazety to jest masa rzeczy o juz narodznych dzieciach i sa jakies takie nudnawe. a tą czytałam cały dzień i przeczytałam wszystkie artykuły. pewnie poszukam jeszcze jakiś wiadomości w nesie. coś typu "zapytaj położną" albo jakoś tak. polecasz jakies strony?


Bardzo bym sie cieszyła, bo na razie na wątku wrześniowym nic sie nie dzieje. a tak byłby od razu ktoś "swój"
ale skoro krechy wyszły idealne, to juz tylko radość zostałą
a kiedy możesz potwierdzić ciążę u lekarza?
Nie chce zbyt wczesnie. W pierwszej ciazy usg zrobilam w 6 tyg zarodeczek byl taki malutki mial niecale 3mm a dzien po tym poronilam, chce przeczekac ten najgorszy okres, jesli @ nie bedzie dlugo przchodzic to umowie sie na USG pod koniec stycznia.
Kurcze ja sie jeszcze do konca nie pozbieralam po tamtej stracie, wciaz zdaza mi sie plakac, jak sie okaze na 100% ze to ciaza oszaleje z radoci

Zuziunia ostatnio sie nie udzielalam ale Was podczytywalam, strasznie mi przykro z powodu Twoich problemow. Trzymaj sie slonko.

Edytowane przez evuncia
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:35
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:35   #3435
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

evuncia, czytam sobie, co do nas piszesz i mam uśmiech od ucha do ucha . Trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby już wszystko było dobrze
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:36   #3436
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
no ja tez juz teraz zamierzam. Bo jak przejrzałam inne gazety to jest masa rzeczy o juz narodznych dzieciach i sa jakies takie nudnawe. a tą czytałam cały dzień i przeczytałam wszystkie artykuły. pewnie poszukam jeszcze jakiś wiadomości w nesie. coś typu "zapytaj położną" albo jakoś tak. polecasz jakies strony?
ja korzystam z kalendarza na gazeta.pl (http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html) - można na bieżąco poczytać o tym, co się dzieje z dzieckiem, są też odnośniki do artykułów w tym serwisie.
i korzystałam z mailowego kursu dotyczącego ciąży na zapytajpolozna.pl
jeśli znasz angielski to proponuję też http://pregnancy.baby-gaga.com/calendar/ ja sobie zaglądałam czasem
jeśli chodzi o gazety, to masz rację - ta jest o ciąży a nie o niemowlakach
z książek czytam "W oczekiwaniu na dziecko" A.Eisenberg, H. Murkoff, S.E.Hathaway - z tym, że radziłabym pożyczyć a nie kupować
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:37   #3437
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Zuziunia ostatnio sie nie udzielalam ale Was podczytywalam, strasznie mi przykro z powodu Twoich problemow. Trzymaj sie slonko.


Wygadałam się kumplowi...zmusza mnie do jedzenia...idę jednak coś wcisnąć choć troszkę.

Dobranoc
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:41   #3438
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
evuncia, czytam sobie, co do nas piszesz i mam uśmiech od ucha do ucha . Trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby już wszystko było dobrze
Dziekuje Kochana
A jak sie miewa Twoja dzidzia, duza juz?
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:53   #3439
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochana
A jak sie miewa Twoja dzidzia, duza juz?
Malutka - 19 grudnia miała 13 mm , a serduszko biło 175 razy na minutę .

Informuj nas na bieżąco, proszę

Pomyślałam sobie, że na Bocianie jest taki dział na forum, gdzie można zadać pytanie lekarzowi, może spróbuj tam napisać?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:57 Powód: Dopisek
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 20:10   #3440
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Malutka - 19 grudnia miała 13 mm , a serduszko biło 175 razy na minutę .

Informuj nas na bieżąco, proszę

Pomyślałam sobie, że na Bocianie jest taki dział na forum, gdzie można zadać pytanie lekarzowi, może spróbuj tam napisać?
Bede informowac. Mialam dzisiaj w nocy sen ze robie test i wychodza dwie kreski, to byl bardzo rzeczywisty sen dlatego postanowilam zrobic ten test naprawde, wlasnie dlatego mnie podkusilo. Mam dziwne przeczucie ze to ciaza.
To czekanie jest najgorsze. Ostatnio plakalm i myslalam sobie ze wlasnie zaczelabym 4 miesiac, mialam poczatki depresji. A tu taka nowina.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:19   #3441
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Evuncia trzymam kciuki, by tym razem wszystko było dobrze i za 9 miesięcy zakończyło się sukcesem- ślicznym zdrowym, różowiutkim bobaskiem
Należy Ci się
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:21   #3442
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Evuncia trzymam kciuki, by tym razem wszystko było dobrze i za 9 miesięcy zakończyło się sukcesem- ślicznym zdrowym, różowiutkim bobaskiem
Należy Ci się
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:30   #3443
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

coś Syli dawno nie widziałam...
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:33   #3444
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
coś Syli dawno nie widziałam...
też o tym myślałam, ale widziałam, że udziela sie na innych wątkach, więc raczej w porządku u niej
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:34   #3445
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

no tak... ona juz nie musi próbować do skutku
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:36   #3446
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Ostatnio coraz rzadziej bywam na necie, bo wolę "długo i intensywnie leżakować" jak te kangury w reklamie i postanowiłam do Was zajrzeć i sypnąć fluidkami, bo lada chwila stracę moc fluidkowania... leki odstawione, czekam na znak od Młodego, że już ma chęć wyjść, a jak nie to 12.01 do szpitala TO JUŻ ZA TYDZIEŃ Nie wiem, kiedy to zleciało...
Jak spadnę z listy to na moje miejsce zapraszam co najmniej dwie nowe mamusie (może w końcu weteranki...) - co najmniej, bo ja duża jestem i zajęłam dużo miejsca hihi
Buziaki dla wszystkich czekających na dwukreskowca Życzę Wam z całego serca pięknych testów, wysokich bet, a potem wzorowych ciąż i pięknych, zdrowych maluszków





__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:00   #3447
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Roxi to trzymamy za szczęśliwe rozwiazanie.
A wiecie ,że w UK na poród mówią delivery, co oznacza dostawa. Śmieszne

Evunia oby oby.

Ziuziu sama byłam kiedyś w takiej sytuacji tylko ja mam jeszcze dziecko.Wiele razy chciałam zakończyć ten zwiazek ale nie miałam odwagi i trochę mi było wstyd porażki.Jednak w końcu nie wytrzymałam i zakończyłam. Bez pracy, na utrzymaniu rodziców było trudno ale dałam radę.Po jakimś czasie znalazłam prace, poznałam mojego Ł i jakoś wszystko się dobrze ułożyło.
Nie namawiam Cię do niczego.To powinna być tylko twoja decyzja
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:12   #3448
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

Ziuziu sama byłam kiedyś w takiej sytuacji tylko ja mam jeszcze dziecko.Wiele razy chciałam zakończyć ten zwiazek ale nie miałam odwagi i trochę mi było wstyd porażki.Jednak w końcu nie wytrzymałam i zakończyłam. Bez pracy, na utrzymaniu rodziców było trudno ale dałam radę.Po jakimś czasie znalazłam prace, poznałam mojego Ł i jakoś wszystko się dobrze ułożyło.
Nie namawiam Cię do niczego.To powinna być tylko twoja decyzja
Ja kończyłam ten związek rok po slubie, prawie rozwód był, 9 m-cy mieszkaliśmy osobno.
Zeszliśmy sie i...minęło 1,5 roku i czuje to samo, identycznie...tylko jeśli teraz odejdę to już nie będzie powrotu.

Nie żałuje że wtedy wróciłam...wolę żałować że cos zrobiłam, niż że czegoś nie zrobiłam. Mimo obecnych cierpień.

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:14
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:15   #3449
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
coś Syli dawno nie widziałam...
Syla jest w Polsce
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:30   #3450
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Roxi to trzymamy za szczęśliwe rozwiazanie.
A wiecie ,że w UK na poród mówią delivery, co oznacza dostawa. Śmieszne
Dzięki
a swoją drogą - fajna nazwa...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.