Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 19:12   #4141
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Tutaj niemal codziennie dochodzi ktoś nowy, więc nie jesteś sama. Mnie forum i rozmowy z dziewczynami bardzo pomogło.
Wyciągnęło mnie to z największego bagna.
To jest naprawdę świetna sprawa, że można tutaj znaleźć pomoc. Ja też w najgorszych chwilach znalazłam dziewczyny, które poprzez wiadomości prywatne bardzo mi pomogły. Teraz po pół roku od rozstania, wiem, że wszystko to co mi pisano było najzwyklejszą prawdą chociaż wtedy ciężko mi było uwierzyć...



Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
meza nowego raczej nie znajde ale tez moze byc ciekawie
Zawsze chciałam mieć przyjaciela geja. Tak po amerykańsku.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:14   #4142
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

ja sie pochwale akurat mam przyjaciela geja mieszka w Pekinie obecnie a poznalismy sie na studiach. pamietam jak mi sie zwierzyl z tego to jedyne co moglam odpowiedziec "on jezu jestem jak magda m" hahaha
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:44   #4143
201609270956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 277
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
A jaki tam niedzielny wieczór! Idziesz na imprezy i bawisz się jakby jutra miało nie być! A potem z uśmiechem na ustach opisujesz nam jak było.
Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
no wlasnie jak Flavius pisala. na impreze ale juz u mnie bedzie wesolo bo akurat bedzie parada LGBT. no meza nowego raczej nie znajde ale tez moze byc ciekawie
Dziewczyny, tylko ja nie mam ochoty na balowanie. Będę musiała robić dobrą minę do złej gry albo mocno znieczulić się alkoholem. To drugie jest niewskazane szczególnie na imprezie firmowej...
201609270956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:54   #4144
lenaiwanowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Nowa sól
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

Nie wiem czy on sobie wyobraza ze ja przejde na tym wszystkim do porzadku dziennego w tydzien i bedziemy mogli sobie porozmawiac o korkach na drodze?
właśnie też mam takie wrażenie, że chce żeby było "wszystko w porządku" a gdy mówię, że nie jest to jeszcze powie, że sobie za bardzo wszystko wkręcam, za bardzo rozmyślam itd no ciężko nie rozmyślać jak kogoś się kocha/kochało i się wie, że nic z tego już nie wróci...


wiem że nienawiść nie jest wyjściem, ale musiałam sobie na początek uświadomić, że to nie jest dobry człowiek... więc musiałam się trochę skupić na świństwach jakie mi robił, a z tym niestety przychodzi złość

staram się jednak wyciszyć, czasami puszczam sobie Paul McKenna - "Jak uleczyć złamane serce" i w sumie to nawet polecam - ja np mam problemy z zaśnięciem bo wtedy mam milion myśli w głowie i dzięki temu nagraniu jakoś się skupiam na tym głosie i lepiej jest mi zasnąć


wiem, że czas leczy rany, ale po prostu jestem w tej chwili już tak zmęczona... chciałabym żeby to już się skończyło bo ból jest straszny... nie chcę go ani kochać ani nienawidzić, po prostu już nie chcę nic czuć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez lenaiwanowicz
Czas edycji: 2015-09-30 o 19:55 Powód: nie wyświetlało linku do nagrania
lenaiwanowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:55   #4145
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Flavius Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko ja nie mam ochoty na balowanie. Będę musiała robić dobrą minę do złej gry albo mocno znieczulić się alkoholem. To drugie jest niewskazane szczególnie na imprezie firmowej...
Aj przestań gadać! Człowiekowi zawsze się nie chce/ nie ma ochoty aż do momentu kiedy z domu nie wyjdzie, a potem się okazuje, że było super i warto było wyjść. Proszę Cię, idź. To, że przesiedzisz cały week w domu na pewno nic nie wniesie dobrego.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 20:00   #4146
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lenaiwanowicz Pokaż wiadomość
właśnie też mam takie wrażenie, że chce żeby było "wszystko w porządku" a gdy mówię, że nie jest to jeszcze powie, że sobie za bardzo wszystko wkręcam, za bardzo rozmyślam itd no ciężko nie rozmyślać jak kogoś się kocha/kochało i się wie, że nic z tego już nie wróci...


wiem że nienawiść nie jest wyjściem, ale musiałam sobie na początek uświadomić, że to nie jest dobry człowiek... więc musiałam się trochę skupić na świństwach jakie mi robił, a z tym niestety przychodzi złość

staram się jednak wyciszyć, czasami puszczam sobie Paul McKenna - "Jak uleczyć złamane serce" i w sumie to nawet polecam - ja np mam problemy z zaśnięciem bo wtedy mam milion myśli w głowie i dzięki temu nagraniu jakoś się skupiam na tym głosie i lepiej jest mi zasnąć


wiem, że czas leczy rany, ale po prostu jestem w tej chwili już tak zmęczona... chciałabym żeby to już się skończyło bo ból jest straszny... nie chcę go ani kochać ani nienawidzić, po prostu już nie chcę nic czuć

to przyjdzie na pewno. ja sie tylko tego trzymam i powtarzam w kolko.


Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Aj przestań gadać! Człowiekowi zawsze się nie chce/ nie ma ochoty aż do momentu kiedy z domu nie wyjdzie, a potem się okazuje, że było super i warto było wyjść. Proszę Cię, idź. To, że przesiedzisz cały week w domu na pewno nic nie wniesie dobrego.
dokladnie. ja dzisiaj jak wstalam to w ogole nic mi sie nie chcialo i sie zastanawialam czy nie odwolac tego spotkania. ale nie ma kurna! weekendu nie zamierzam przepierdziec w kanape. zmusze sie bo wiem ze lepiej mi to zrobi.

jeszcze szefowa wymyślila zeby isc na wino w piątek po pracy. no zloto nie czlowiek
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 23:01   #4147
najgorzej_
Raczkowanie
 
Avatar najgorzej_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 74
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nie radzę sobie... Nie chce mi się żyć. To mnie wykańcza.
najgorzej_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 23:11   #4148
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez najgorzej_ Pokaż wiadomość
Nie radzę sobie... Nie chce mi się żyć. To mnie wykańcza.
ja wiem ze sie nie chce zyc i sil brak na cokolwiek... ale zaufaj mi jestes silniejsza niz jestes w stanie to sobie wyobrazić.

to boli i bolec bedzie ale przetrwasz to mimo ze serducho podpowiada ci zupelnie inne rzeczy.

nie hamuj emocji. jak czujesz ze trzeba ryczec to rycz. jak mnie dopada dol i płacz to po prostu placze i jakos sie z tych negatywnych emocji oczyszczam.

bedzie dobrze. jeszcze wszystkie bedziemy szczesliwe
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 02:55   #4149
najgorzej_
Raczkowanie
 
Avatar najgorzej_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 74
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
ja wiem ze sie nie chce zyc i sil brak na cokolwiek... ale zaufaj mi jestes silniejsza niz jestes w stanie to sobie wyobrazić.

to boli i bolec bedzie ale przetrwasz to mimo ze serducho podpowiada ci zupelnie inne rzeczy.

nie hamuj emocji. jak czujesz ze trzeba ryczec to rycz. jak mnie dopada dol i płacz to po prostu placze i jakos sie z tych negatywnych emocji oczyszczam.

bedzie dobrze. jeszcze wszystkie bedziemy szczesliwe
Dziękuję za miłe słowa. Jak to miło widzieć u Ciebie taką siłę do tego by komuś napisać coś pocieszającego, podczas gdy sama pewnie tego potrzebujesz. Staram się znaleźć w sobie siłę, ale jest ciężko - jest 3:51 i kolejna noc z rzędu nieprzespana i nawet nie chce mi się spać. Ryczę tylko ciągle... A minął już ponad miesiąc...

Gdzie ta siła, której tak bardzo potrzebuję? Gdzie...? Szukam jej i szukam, a ciągle tylko się potykam o wspomnienia... Walczę z tym na tyle, na ile potrafię...

Nadal nie mogę pojąć jakim bardzo innym człowiekiem on się okazał... Ehh...
najgorzej_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 07:03   #4150
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nawet nikt mnie tutaj nie zauważył
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 07:06   #4151
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Nawet nikt mnie tutaj nie zauważył
ja zauwazylam kochana tylko szczerze nie wiem co ci doradzic. byc moze przerwa pomoze dla twojego chlopaka aby sobie wszystko w spokoju ogarnął? ale absolutnie rozumiem jak to moze byc meczace. weekend juz tuz tuz wiec sie na chwile oderwiesz od tego koszmaru.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 07:37   #4152
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez najgorzej_ Pokaż wiadomość
Nie radzę sobie... Nie chce mi się żyć. To mnie wykańcza.
Powiedz mi, skąd Ty jesteś?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 07:46   #4153
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
ja zauwazylam kochana tylko szczerze nie wiem co ci doradzic. byc moze przerwa pomoze dla twojego chlopaka aby sobie wszystko w spokoju ogarnął? ale absolutnie rozumiem jak to moze byc meczace. weekend juz tuz tuz wiec sie na chwile oderwiesz od tego koszmaru.
Wczoraj późnym popołudniem doszło do kolejnej wymiany zdań. Stwierdził, że nie chce być ze mną i pytał kiedy się wyprowadzam... Nie rozumiem tego, jak przez niecały miesiąc wszystko mogło się zmienić .
Dzisiaj się pakuje. W niedziele mnie już nie będzie.
W nocy wyszedł bo "nie będę z tobą spał". Jakkolwiek to brzmi - zabrał ze sobą koszulkę i bokserki... Cóż, być może wymienił mnie na inną, na co znalazłyby się dowody, ale on się wypiera wszystkiego. Paranoja .
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 08:24   #4154
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Nawet nikt mnie tutaj nie zauważył
Przyznaję się bez bicia - przepraszam, faktycznie przeoczyłam


Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Siedzimy razem w jednym mieszkaniu, śpimy w jednym łóżku, ale tak na prawdę zachowujemy się względem siebie jak obcy ludzie. Nie wiem co mam robić, myśleć.
Powiem jedno. Miałam tak samo. Tyle, że trwało to miesiącami. W końcu związek się skończył... To przerażające kiedy człowiek widzi jak osoba, którą się kocha/kochało oddala się z dnia na dzień, aż zaczyna Was dzielić przepaść...


Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Cóż, być może wymienił mnie na inną, na co znalazłyby się dowody, ale on się wypiera wszystkiego. Paranoja .
Jeśli w grę wchodzi (póki co ewentualna) zdrada to uciekaj jak najdalej od niego... Zdradzi raz... zdradzi i kolejny...
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))

Edytowane przez CarrieBra
Czas edycji: 2015-10-01 o 08:30
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 08:26   #4155
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Ja jestem 1,5 miesiąca po rozstaniu.
Dla wszystkich cierpiących tutaj, wejdzcie sobie proszę na mój profil, przeczytajcie sobie moje posty z połowy sierpnia a przeczytajcie sobie te które pisałam jeszcze kilka dni temu.
Myślę że zauważycie progres. Jedni potrzebują mniej czasu inni więcej. Ale to sie da przeżyć.
Da się przez to przejść. Niech to będzie małą pociechą dla każdego komu sie wydaje że życie mu się bezpowrotnie zawaliło.

Asiula_92 zapraszam na priv
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 08:40   #4156
Dizzy19
Raczkowanie
 
Avatar Dizzy19
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 389
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Minęły 2 tygodnie, a zamiast lepiej... jest coraz gorzej. Nigdy sobie tego nie poukładam, nie pozbieram się i nie zapomnę tak jak on o mnie, bo coraz bardziej uświadamiam sobie, że to moja wina.. Przez mój głupi charakter wszystko się posypało, zanim tak naprawdę się zaczęło... Jestem beznadziejna.
Dizzy19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 08:50   #4157
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nie będzie powrotów... Nie po tym jak to wszystko rozegrał . Nie byłabym mu w stanie już zaufać.
Decyzja została podjęta - przeprowadzam się nad morze. Nie wiem na ile, czy to będzie miesiąc, dwa, a może rok lub więcej. Wiem tylko, że 400 km odległości dobrze mi zrobi. I tak nie mam tutaj nikogo... Nie mam rodziny, przyjaciół garstka, bo człowiek był tak zabiegany, że w pewnym momencie zaczął się oddalać od znajomych. A wszystko robiło się po to by jakoś życiowo się ogarnąć, wyremontować wynajęte wspólnie mieszkanie, odłożyć na jakieś wakacje... Ech.
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 09:29   #4158
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Dizzy19 Pokaż wiadomość
Minęły 2 tygodnie, a zamiast lepiej... jest coraz gorzej. Nigdy sobie tego nie poukładam, nie pozbieram się i nie zapomnę tak jak on o mnie, bo coraz bardziej uświadamiam sobie, że to moja wina.. Przez mój głupi charakter wszystko się posypało, zanim tak naprawdę się zaczęło... Jestem beznadziejna.
Jeżeli wmawiasz sobie takie oc to napewno nigdy sobie życia nie poukładasz.
Dziewczyny !! nie na jednym exie świat sie kończy boże mój
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 09:29   #4159
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Długo się nie odzywałam... Wszystko we mnie wczoraj pękło, odpuściłam pracę, leżę w domu i non stop płaczę... nie mam siły jeść a co dopiero iść do pracy... Poddałam się totalnie i co gorsza nie mam ochoty wychodzić z tego marazmu. Mam ochote odciąć sie od ludzi bo mi to chyba jednak nie pomaga... duzo problemow mi zwalilo sie w jednym czasie w tym jedno, ktore mnie dobilo - rozstanie... czuje sie niepotrzebna nikomu.ehhh...

A Wy?-Jak sobie radzicie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jagerbull
Czas edycji: 2015-10-01 o 09:31
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 09:40   #4160
Dizzy19
Raczkowanie
 
Avatar Dizzy19
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 389
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Jeżeli wmawiasz sobie takie oc to napewno nigdy sobie życia nie poukładasz.
Dziewczyny !! nie na jednym exie świat sie kończy boże mój
Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale nie umiem sobie tego inaczej przetłumaczyć. Teraz wszystko analizuję i dochodzę do takiego wniosku, że jednak mogłam być też winna.
Świat się nie kończy na jednym, ale w moim przypadku to była pierwsza tak poważna relacja i pierwsza osoba, na której tak mi zależało i pozwoliłam się do siebie zbliżyć, stąd to wszystko...
Dizzy19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 12:01   #4161
201609270956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 277
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Aj przestań gadać! Człowiekowi zawsze się nie chce/ nie ma ochoty aż do momentu kiedy z domu nie wyjdzie, a potem się okazuje, że było super i warto było wyjść. Proszę Cię, idź. To, że przesiedzisz cały week w domu na pewno nic nie wniesie dobrego.
Ja nie zawsze tak mam. Czasem faktycznie bawię się dobrze mimo wcześniejszej niechęci, a czasem tylko patrzę na zegarek i kombinuję jakby tu taktownie się ulotnić. A później jestem zła na siebie,że robię coś na siłę, bo nie wypada odmówić.
Moje samopoczucie od poniedziałku jest dziwne. Nie rozpaczam, nie dramatyzuję, czuję takie zobojętnienie i poczucie porażki.
201609270956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:59   #4162
najgorzej_
Raczkowanie
 
Avatar najgorzej_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 74
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Powiedz mi, skąd Ty jesteś?
Z Krakowa.
najgorzej_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:03   #4163
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Jest ktoś z zachodniopomorskiego?
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:06   #4164
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Dizzy19 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale nie umiem sobie tego inaczej przetłumaczyć. Teraz wszystko analizuję i dochodzę do takiego wniosku, że jednak mogłam być też winna.
Świat się nie kończy na jednym, ale w moim przypadku to była pierwsza tak poważna relacja i pierwsza osoba, na której tak mi zależało i pozwoliłam się do siebie zbliżyć, stąd to wszystko...
Cytat:
Napisane przez Dizzy19 Pokaż wiadomość
Minęły 2 tygodnie, a zamiast lepiej... jest coraz gorzej. Nigdy sobie tego nie poukładam, nie pozbieram się i nie zapomnę tak jak on o mnie, bo coraz bardziej uświadamiam sobie, że to moja wina.. Przez mój głupi charakter wszystko się posypało, zanim tak naprawdę się zaczęło... Jestem beznadziejna.
A. nie jestes beznadziejna.
B. stalo sie i juz sie niestety nie odstanie, swiat nie przestal sie krecic i trzeba zyc dalej.
C.rozumiem ze to byla pierwsza osoba z ktora laczyla cie powazna relacja ale uwierz mi napewno spotkasz kogos dla kogo rowniez sie otworzysz. mnie zostawil maz ktory slubowal na dobre i na zle, mam kredyt na dom na glowie i caly ten bajzel zwiazany z ta niespodziewana decyzja. jak bym miala tak myslec i dramatyzowac to rownie dobrze moglabym sobie kulke strzelic w leb zeby sie nie meczyc.
D. jestes z Krakowa, miasta cudownego, pelnego mozliwosci, pelnego ludzi!!! Ja mieszkam we wiosce co liczy 2000 mieszkancow boziu co ja bym dala zeby w Krakowie mieszkac
E. nikt nie mowil ze bedzie latwo i bezbolesnie, ale uwierz mi i dziewczynom ze to jest do przezycia a kazdy dzien zbliza cie do zwyciestwa.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 15:44   #4165
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

U mnie ten tydzień również nie należy do udanych,najchętniej odcięłabym się od całego świata. Myślałam że w tym wszystkim kwestia powrotu na uczelnie mi pomoże,ale jak na razie jest tylko gorzej. Po 1,5 miesiąca dotarły do mnie te straszne słowa, które wypowiedział : "To nie miłość,to tylko przyzwyczajenie". Boli ...
Dizzy19
poniekąd też Cię rozumiem,u mnie także był to pierwszy poważny związek który zakończył się zdradą z jego strony. Ale dziewczyny dobrze tu mówią, niestety teraz musi to tak boleć. Z każdym dniem mniej już bardziej, ale wierzę w to że to minie !
Ty też uwierz
__________________
Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:12   #4166
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
U mnie ten tydzień również nie należy do udanych,najchętniej odcięłabym się od całego świata. Myślałam że w tym wszystkim kwestia powrotu na uczelnie mi pomoże,ale jak na razie jest tylko gorzej. Po 1,5 miesiąca dotarły do mnie te straszne słowa, które wypowiedział : "To nie miłość,to tylko przyzwyczajenie". Boli ...
Dizzy19
poniekąd też Cię rozumiem,u mnie także był to pierwszy poważny związek który zakończył się zdradą z jego strony. Ale dziewczyny dobrze tu mówią, niestety teraz musi to tak boleć. Z każdym dniem mniej już bardziej, ale wierzę w to że to minie !
Ty też uwierz
Minie, chociaż za nic nie chciałam w to uwierzyć.
W moim środowisku, my uchodziliśmy za parę która nigdy się nie rozpadnie.
Nikt nie mógł uwierzyć w to że NAS już nie ma.
Ja nie mogłam jeść, ciągle spałam, ja nie wiedziałam jak żyć, Kazda, dosłownie każda rzecz i czynność kojarzyła mi się z nim.

Dziś już prawie nie myślę o nim, jest przeszłością, zawsze będzie kawałkiem mojego życia ale ten człowiek już nie obchodzi mnie wcale.
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:31   #4167
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Hej.
Właśnie się rozstałam z chłopakiem po 1,5 roku związku w okropnych nerwach nie wiem, jak będę funkcjonować. Na dodatek napisałam mu, że jest j***nym egoistą, co się nigdy nie zdarzyło, takie wyzwisko. Niestety, ale dolewałam oliwy do ognia. Ja byłam kłótliwa, a on w ogóle nie rozmawiał o problemach - to jest najważniejszy czynnik, ta różnica w rozwiązywaniu konfliktów. Chociaż kiedyś się nie kłóciliśmy, albo raz na 2 miesiące. Zaczęło się od tego, że przestał wspólnie nocować i inicjować seks, a za jakiś czas wyszło, że oglądał porno w tym czasie. Później ja przestałam mieć ochotę i problemy z orgazmem,jak nie doszłam to też się obrażał. Ostatnio była kłótnia za kłótnią. Wczoraj obraził się bo się patrzyłam za długo w sufit, i myślał, że się obraziłam i wyszedł z mieszkania. Nie zadzwoniłam po niego, żeby się wrócił, też się obraził i dziś napisał, że chce przerwy, bo nie chce żebym się na nim wyżywała emocjonalnie. Później ja mu wypomniałam ten czas, kiedy mi mówił przykre rzeczy, że zamiast się skupić na poprawieniu naszego seksu wolał sobie robić dobrze przed jakimiś laskami w necie. Nawet nie mogę napisać, że to zły człowiek, nie mogę powiedzieć, żeby zrobił coś konkretnie złego, po prostu nie dogadujemy się .
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:39   #4168
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

E_nigmatic
też bym tak chciała. Niestety u mnie ten człowiek przewija się 24 h na dobę. W życiu codziennym, ciągle sobie o nim przypominam i tak w kółko. Pisałam w tam tym tygodniu że już nic do niego nie czuję, a dzisiaj... sama nie wiem. Gdzieś ta milość jeszcze jest
Dziewczyny potrzebuję rady jak poradzić sobie z obsesyjnym rozmyślaniem
__________________
Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:59   #4169
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Asiula_92 Pokaż wiadomość
Jest ktoś z zachodniopomorskiego?
Ja.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:04   #4170
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
E_nigmatic
też bym tak chciała. Niestety u mnie ten człowiek przewija się 24 h na dobę. W życiu codziennym, ciągle sobie o nim przypominam i tak w kółko. Pisałam w tam tym tygodniu że już nic do niego nie czuję, a dzisiaj... sama nie wiem. Gdzieś ta milość jeszcze jest
Dziewczyny potrzebuję rady jak poradzić sobie z obsesyjnym rozmyślaniem
zajac sie czyms produktywnym co wymaga skupienia. moze nie wiem gotuj dla znajomych, piecz ciasta, idz pobiegac, poćwicz z Mel B ja sobie zrobilam liste filmow i seriali ktore zawsze chcialam obejrzec ale nigdy czasu nie bylo. i co najwazniejsze to wychodz do ludzi siedzenie w czterech scianach i nida sprawia ze myślimy o czym sie tylko da. nie będzie latwo bo i ja jeszcze miewam problemy ze skupieniem sie w pracy ale jest lepiej!

polecam rowniez migrene, skutecznie odciaga mysli od bylego wracam wlasnie z pracy i chyba mi glowe rozerwie. marze o goracej kapieli z kieliszkiem wina.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.