Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 18:02   #1141
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
"Nietykalni" - film był ok, ale bez przesady, nie rozumiem zachwytów (2 miejsce w rankingu na filmwebie? )
Też nie rozumiem, ja mu dałam 4, ale średnia filmwebowych znajomych 8.7

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Darka83 Pokaż wiadomość
A potem jak się próbuje rozwinąć dyskusję, to okazuje się, że tak na prawdę nikt nie zrozumiał
Ja mam odwrotną sytuację, bo film, któremu jako pierwszemu od dawien dawna dałam bardzo wysoką notę ma średnią 5.8, ale wszystkie opinie na fw są bardzo dobre

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
No nie wiem. Jak widzę Xaviera Dolana i Guya Ritchie przed Polańskim to odpadam W sumie tam wszystkie rankingi to jedna wielka beka, ale pewnie spora część użytkowników FW traktuje swoje konta jako takie filmowe pamiętniki. Raczej nie zastanawiają się zbyt długo rozdając dziesiątki na lewo i prawo Na aktorów głosują z sympatii, a na aktorki bo fajne laski Ich prawo. Gorzej kiedy zaniżają oceny filmom, które ich przerastają.
Polański może mieć ocenę zaniżoną przez to, co robił poza kamerą
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:08   #1142
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem, ja mu dałam 4, ale średnia filmwebowych znajomych 8.7

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



Ja mam odwrotną sytuację, bo film, któremu jako pierwszemu od dawien dawna dałam bardzo wysoką notę ma średnią 5.8, ale wszystkie opinie na fw są bardzo dobre

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



Polański może mieć ocenę zaniżoną przez to, co robił poza kamerą
Jak najbardziej. Tyle, że to ranking, w którym ocenia się pracę reżyserską. Ludzie nie potrafią, a często nie chcą oddzielić biografii od pracy zawodowej, to widać w komentarzach. Ach, no i Żyd w dodatku, taki argument też się pojawia
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:10   #1143
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Jak najbardziej. Tyle, że to ranking, w którym ocenia się pracę reżyserską. Ludzie nie potrafią, a często nie chcą oddzielić biografii od pracy zawodowej, to widać w komentarzach. Ach, no i Żyd w dodatku, taki argument też się pojawia
Nie będę ściemniać, bo czasem sama nie do końca to potrafię, dlatego oceniam tylko filmy, nie osoby
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 09:37   #1144
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Wilk z Wall Street - wyszliśmy 30 min przed końcem, chwilę przed nami też ktoś wyszedł... Pierwszy raz w życiu nie obejrzałam filmu w kinie do końca ;P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:04   #1145
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

"Chce się żyć"
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 08:36   #1146
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
"Chce się żyć"
Dla mnie też mega nudny jak.flaki z olejem.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 11:04   #1147
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Nietykalni tragicznie nudni, nie rozumiem zachwytów.

Co chwile, ktoras pisze o Greyu, o co chodzi? Tytuł wątku to 'filmy ktore zachwycaja publike, a was nie'.
Gdzie te zachwyty publiki? Przeciez kazdy uznal ten film za chłam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 11:29   #1148
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nietykalni tragicznie nudni, nie rozumiem zachwytów.

Co chwile, ktoras pisze o Greyu, o co chodzi? Tytuł wątku to 'filmy ktore zachwycaja publike, a was nie'.
Gdzie te zachwyty publiki? Przeciez kazdy uznal ten film za chłam
Mitsu jak zawsze w sedno
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 12:03   #1149
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Gwiezdne Wojny
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:09   #1150
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Filmwebem nie ma się co kierować, potrafi nieźle rozczarować niby to jest ranking popularności itd, ale jak widzę Romana Polańskiego na 22, Daniela Day -Lewisa na 18, a przed nimi jakieś średniawki to o co chodzi.


Uwielbianą przez większość Zieloną Milę uważam za film dobry, ale nie rewelacyjny (znowu top 4 fw ). Przeczytałam wcześniej książkę Kinga i film wypadł przy niej blado, poza tym aktor grający Coffeya mi nie podszedł, ogólnie sztucznie i ckliwie, aż chciało się go kopnąć (albo jestem złym człowiekiem)
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:13   #1151
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nietykalni tragicznie nudni, nie rozumiem zachwytów.

Co chwile, ktoras pisze o Greyu, o co chodzi? Tytuł wątku to 'filmy ktore zachwycaja publike, a was nie'.
Gdzie te zachwyty publiki? Przeciez kazdy uznal ten film za chłam
Nietykalnych uwielbiam i nie wiem jak on może być nudny;p Greya też lubię i z przyjemnością pójdę na kolejną część
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 17:14   #1152
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mitsu jak zawsze w sedno
khloe
Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nietykalnych uwielbiam i nie wiem jak on może być nudny;p Greya też lubię i z przyjemnością pójdę na kolejną część
No co zrobisz, wszystkim nie dogodzisz

Nietykalnych poleciła mi przyjaciółka, która była zachwycona i mówiła, że fantastyczne i prześmieszne, a ja ledwo zmęczyłam
Co do Greya, to ja się doskonale bawiłam, momentami płakałam ze śmiechu Chętnie obejrzę kolejną część No ale nijak on mi nie pasuje do tematu wątku, bo nikt go za arcydzieło kinematografii nie uważa przecież
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:46   #1153
Darka83
Raczkowanie
 
Avatar Darka83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Temat na fali: Powrót do przyszłości. Poszłam, bo poszłam, bo nic lepszego nie było akurat w kinie. Jak to mówią, szału nie ma dupy nie urywa
Darka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:38   #1154
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez Darka83 Pokaż wiadomość
Temat na fali: Powrót do przyszłości. Poszłam, bo poszłam, bo nic lepszego nie było akurat w kinie. Jak to mówią, szału nie ma dupy nie urywa
Coooo? W kinie grali? Ja wczoraj na kompie sobie pierwszą część obejrzałam, dzisiaj przed spaniem zapuszczę kolejną
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 06:32   #1155
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Sex w wielkim mieście, nie dałam rady wyłączyłam po 15 minutach - co za gniot ....
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 07:34   #1156
Darka83
Raczkowanie
 
Avatar Darka83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Coooo? W kinie grali? Ja wczoraj na kompie sobie pierwszą część obejrzałam, dzisiaj przed spaniem zapuszczę kolejną
Grali, grali, z okazji tego booom, że mamy 2015 i coś tam... W każdym razie leciało, byłam, nie podobało mi się i pewnie nie skuszę się na kolejne części
Darka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:52   #1157
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Efekt motyla.Tyle zachwytów a dla mnie był beznadziejny.Ogólnie sam zamysł filmu,pomysł na niego.Totalna porażka.
Mam tak samo. Do tej pory myślałam, ze jestem jedyną osobą której ten film się nie podobał.
Wszystkie filmy i seriale z Cezarym Pazurą brrrrr
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 07:19   #1158
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

To nie film, ale nie rozumiem kompletnie zachwytu "Walking dead" i "Grą o tron". Obejrzałam kilka odcinków, ale zupełnie nie moja bajka.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 09:51   #1159
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Jak dla mnie też przereklamowany. Szczerze mówiąc trochę się nudziłam na tym filmie.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wilk z Wall Street - wyszliśmy 30 min przed końcem, chwilę przed nami też ktoś wyszedł... Pierwszy raz w życiu nie obejrzałam filmu w kinie do końca ;P

Jak dla mnie też przereklamowany. Szczerze mówiąc trochę się nudziłam na tym filmie.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 09:54   #1160
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 149
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
To nie film, ale nie rozumiem kompletnie zachwytu "Walking dead" i "Grą o tron". Obejrzałam kilka odcinków, ale zupełnie nie moja bajka.
Nie jesteś sama, miałam dokładnie takie same odczucia. Przereklamowane te seriale niebotycznie.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 11:33   #1161
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Ja nie rozumiem zachwytów nad Breaking Bad, dla mnie nuda wszechczasów.
The Walking Dead też nuda
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 17:40   #1162
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

"Wladca Pierscieni" - zasnelam na kazdej czesci.

Polskie komedie - nie znoszę.

Wszystkie części "Bondów".
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 19:40   #1163
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Nie lubię Misia i Rejsu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 09:10   #1164
kanyeeast
wódka z Freudem
 
Avatar kanyeeast
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: your husband's bed
Wiadomości: 45
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

"Incepcja" - miałam milion podejść, za każdym razem nie dałam rady. Czy mi przykro? Niekoniecznie :P
__________________
"It is perhaps the misfortune of my life that I am interested in far too much but not decisively in any one thing; all my interests are not subordinated in one but stand on an equal footing".
— Søren Kierkegaard
kanyeeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 12:02   #1165
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Nie rozumiem zachwytów nad "Niebezpiecznymi Kobietami" Wegi, wg mnie to jego najgorszy film
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:41   #1166
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

"Gra o tron" - obejrzałam pierwszy sezon i czułam się, jakbym znowu miała 9 lat i oglądałabym w telewizji "Tajemnicę Sagali" (to taki serial dla dzieci i młodzieży mniej więcej do 13 r.ż., który kiedyś nadawała TVP). Z tym, że "Tajemnica..." była lepsza :P

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem zachwytów nad Breaking Bad, dla mnie nuda wszechczasów.
Mam to samo
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 19:17   #1167
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Nie będę się wypowiadać na temat fantasy ("władcy pierścieni", "gra o tron", itp.) i sensacyjnych (wszelkiego rodzaju bondy), bo to kompletnie nie moje gatunki i nawet jak filmy mają wysokie oceny i dobre recenzje to w 99% przypadków dla mnie nuda. Tylko "piraci z Karaibów" trochę do mnie przemawiają.

Jednak sci-fi uwielbiam, a "Matrix" mi nie wszedł. Dopiero za czwartym podejściem przez niego przebrnęłam i jak dla mnie to jedno wielkie nic. Zmusiłam się do obejrzenia, bo taki klasyk, bo każdy go widział, ale wg mnie nie było w nim nic ciekawego, trzymającego w napięciu i niepozwalającego odejść od ekranu. Może gdybym obejrzała go 10 lat temu to zrobiłby na mnie wrażenie, ale od jego premiery powstało wiele innych, moim zdaniem ciekawszych filmów.

Podobnie "Łowca androidów". Fajny klimat, fajne obrazki, ale obejrzałam go zupełnie bez emocji.

"Wilk z Wall Street" - było kilka fajnych momentów, ale tylko kilka i nic poza tym.

"Grawitacja" - też fajne obrazki, ale tylko tyle. A ckliwość niektórych scen nazbyt mi przypominała inne amerykańskie gnioty katastroficzne.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 23:15   #1168
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Jednak sci-fi uwielbiam, a "Matrix" mi nie wszedł. Dopiero za czwartym podejściem przez niego przebrnęłam i jak dla mnie to jedno wielkie nic. Zmusiłam się do obejrzenia, bo taki klasyk, bo każdy go widział, ale wg mnie nie było w nim nic ciekawego, trzymającego w napięciu i niepozwalającego odejść od ekranu. Może gdybym obejrzała go 10 lat temu to zrobiłby na mnie wrażenie, ale od jego premiery powstało wiele innych, moim zdaniem ciekawszych filmów.
Fenomenu Matrixa również do tej pory nie rozumiem. Próbowałam, jak byłam dzieckiem, nastolatką, kilka razy, odkąd jestem dorosła, no i cóż... nie udało mi się zafascynować. Nie przepadam też za Star Wars.
Za to dopiero 2 lata temu obejrzałam całą serię Władcy Pierścieni przy okazji pojawienia się Hobbita w kinach i żałuję, że tak długo czekałam .

Drugi film, to....,,50 twarzy Greya". Książkę poleciła mi przyjaciółka. Znudziła mnie przy pierwszym rozdziale. Może dlatego, że tego typu opowiadania zdarzało mi się czytać jakieś 10 lat wcześniej. Postanowiłam, że spróbuję w kinie się ,,wczuć" w klimat. No i się wczułam. W kluczowych scenach, kiedy sala nastolatek wgapiała się w ekran (naprawdę trafiłyśmy na same 18-latki chyba), a na sali panowała grobowa cisza, my dostawałyśmy takiej głupawki, że aż mi wstyd do tej pory.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 10:13   #1169
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Odgrzewam watek, bo dalej przetrawiam film i zastanawiam sie czy naprawda jestem jedna osoba na swiecie, ktora uwaza, ze byl sredni?
Mowa o A star is born z Cooperem i LadyGaga. Nie chce wrzucac spojlerow, wiec bardzo ogolnikowo powiem, ze co do gdy aktorow nie mam zastrzezen, Cooper swietny, Gaga naprawde fajna w tej roli, choc niektore fragmenty, w ktorych spiewala byly za bardzo w stylu Gagi (niektore ozdobniki, czesci piosenek) co wyrywalo mnie z klimatu, przypominajac, ze to tylko film. Najwieksze zastrzezenia mam do 'glebi', ktora mozna bylo spokojnie stworzyc, gdyby skupiono sie mocniej na jednym, zamiast trzech, duzych problemow. Wiadomo, ze film ma ograniczenia (czasowe) ale wlasnie dlatego, gdyby uwypuklic jedna rzecz i pokazac zlozonosc jednego problemu, film bylby o wiele mocniejszy. A tak, bardzo powierzchownie i dosc chaotycznie przewinelo sie kilka powaznych sytuacji ktorych nie zglebiono i tak jakos plytko i gdy cala sala placze pod koniec, ja siedzialam i zastanawialam sie, czego nie zrozumialam...
Ogladal juz ktos?
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 10:21   #1170
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmy, które zachwycają publikę, a Was nie

Zgadzam się z "Gra o Tron", bo miałam z 4 podejścia w odstępach kilkumiesięcznych i nie dałam rady.
Filmowo to zdecydowanie "Incepcja". Film nie jest zły, ale absolutnie się nim nie zachwycam. Taki średniak z efektami, który nie zapada w pamięć.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-31 12:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.