Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 19:49   #1201
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Bazylka, serio? hmmmm bo kiedys jak mi sie @ spozniala, to sobie zmierzylam temperature w pochwie, ale jednorazowo i kolo 16 godziny i mialam 37,2 i bylam swiecie przekonana ze taka temp iest przy @... ciekawa jestem jak bedzie jutro, moze ona wlasnie rosnie zeby spasc
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:00   #1202
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
aguś, ... nie martw się, nawet jak sobie uronisz łezke to ze szczęścia i emocji, a w depresję my Ci nie damy popaść... trzymaj się od niej z daleka, ja choruję i wystarczy...
będzie dobrze aga, ja wiem że to brzmi czasem zupełnie bezsensownie, ale mam nadzieję, że jak Ci tu to powtarzamy to chociaż troszę wiary udaje nam się w Ciebie wlac... w końcu każda z nas zostanie mamą i każda z nas bedzie szczęśliwa... spójrz tylko na nasza dolną listę... ile tam małych, kochanych istotek, ile fasolek, których miało nie być i których rodzice tracili nadzieję? a jednak się udało, stamtąd czerp siłę na każdy następny dzień walki, bo warto... ja się z Tobą podzielę swoją siłą ... uwierz mi mamy w sobie ogromne pokłady siły, o której nawet nie wiemy ...

.
Dafreen, kochanie dziękuję losowi że w tych wszystkich zwątpieniach i smutkach mam Was

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Agabil myślę że będziecie obydwie z Bazylką mieć piękne prezenty Świąteczne
kochana jesteś.
Olivko, mam przeczucie co do Ciebie że już wkrótce przyjdzie czas na Ciebie
Czy lekarz badał Ci progesteron?

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Hej Kobitki...
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie Ale dotarlam do nowego watku i chyba... chyba nabralam sil do ponownej walki.
Ten caly czas staralam sie odpuscic, nie myslec... niestety to tez nie pomoglo...
Testy owulacyjne... niestety tez nic...
Bylam ostatnio u lekarza, kazal mi jeszcze poczekac, bo to "dopiero" 9 miesiac staran... jedyne co to dostalam tabelki i nakaz pomiaru temperatury, i dopiero z wykresami z 4 cykli mam sie u niego pojawic... No to sie mierze.

Z checia chcialabym podac dane, ale nawet doszlo do tego, ze nie chcialam wiedziec kiedy bede miec @, zeby nie myslec i sie nie katowac, wiec nie mam pojecia kiedy byla ostatnia @ ale podejrzewam ze nie dlugo bedzie cos kolo 28 dni takze czekam, a do tego temperaturka powoli rosnia, bylo 36,7, 36,8 a dzis 36,9 takze czuje ze @ na dniach...

MAm nadzieje, ze spowrotem po tak dlugiej nieobeznosci przygarniecie mnie do siebie
witaj kochana Melisanko

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Witam laseczki. Troszke mnie nie bylo, posiedzialam sobie w polsce
tęskniłyśmy

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Aguś..nie wiem czy mam "tyle" siły... mam swoje lęki, zwątpienia , doły... wiem, że czasem tak trzeba, zakopać się w czarnej dziurze, posiedzieć tam, oswoić się z wszystkim co nam straszne...a potem podnieśćgłowę do góry...
Aguś, ja tak bardzo dobrze cię rozumiem. Jestem pedagogiem, całe życie spędziłam z dziećmi, marzyłam o swoim własnym, a potem zycie tak się ze mną zabawiło.czuję się oszukana i emocjonalnie pobita. ciężko mi patrzeć na dziecko siostry ( siostra nie planowała ciązy, nie przygotowywała się do niej 5 miesiecy przed tak jak ja...) , trudno mi się pogodzić, tak...ale wiem, że muszę, tego pragnę: być silna i szczęśliwa.
a tak na marginesie, imię dziewczynki o którym pisałam Millie- oznacza mildness ( łagodność) i strength ( siła) .... urzekło mnie! i już koniec myślenia o tym.
Aga! bądź silna! to rozkaz!
Niko, jesteś niesamowita, wiesz? Twoje słowa koją duszę i wyciszają dziękuję Ci za nie.
Twoja Millie już na Ciebie czeka wierzę w to że juz niedługo stanie się całym Waszym światem.


Bazylko piękny wykres oby tak dalej. Jak się czujesz?

Wiecie...czuję zbliżającą się @...ale z Wami nie jest to tak straszne może grudzień przyniesie mi szczęście?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-11-27 o 20:03
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:04   #1203
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Niko, jesteś niesamowita, wiesz? Twoje słowa koją duszę i wyciszają dziękuję Ci za nie.
Twoja Millie już na Ciebie czeka wierzę w to że juz niedługo stanie się całym Waszym światem

Wiecie...czuję zbliżającą się @...ale z Wami nie jest to tak straszne może grudzień przyniesie mi szczęście?
dziekuję , jesteś kochana!
PS: jak dla mnie może być chłopczyk, byle zdrowy i silny...dla niego też już mam imię wyryte głęboko w sercu...
ale póki co skupiam się na przygotowaniu kolejnych zajęć z pedagogiki dla studentów...a do tego 31 stycznia oddadzą mi prace pisemne 22 sztuk!!! i ja mam to sprawdzić....masakra!

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Bazylka, serio? hmmmm bo kiedys jak mi sie @ spozniala, to sobie zmierzylam temperature w pochwie, ale jednorazowo i kolo 16 godziny i mialam 37,2 i bylam swiecie przekonana ze taka temp iest przy @... ciekawa jestem jak bedzie jutro, moze ona wlasnie rosnie zeby spasc
rośnie, żeby spaść, albo rośnie, żeby coś urosło...róznie z tym bywa...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:33   #1204
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Aguś..nie wiem czy mam "tyle" siły... mam swoje lęki, zwątpienia , doły... wiem, że czasem tak trzeba, zakopać się w czarnej dziurze, posiedzieć tam, oswoić się z wszystkim co nam straszne...a potem podnieśćgłowę do góry...
Aguś, ja tak bardzo dobrze cię rozumiem. Jestem pedagogiem, całe życie spędziłam z dziećmi, marzyłam o swoim własnym, a potem zycie tak się ze mną zabawiło.czuję się oszukana i emocjonalnie pobita. ciężko mi patrzeć na dziecko siostry ( siostra nie planowała ciązy, nie przygotowywała się do niej 5 miesiecy przed tak jak ja...) , trudno mi się pogodzić, tak...ale wiem, że muszę, tego pragnę: być silna i szczęśliwa.
a tak na marginesie, imię dziewczynki o którym pisałam Millie- oznacza mildness ( łagodność) i strength ( siła) .... urzekło mnie! i już koniec myślenia o tym.
Aga! bądź silna! to rozkaz!


super!



co racja to racja!



i tak trzymać! jajniki do góry!



dobrze, że jesteś będziemy mierzyć razem



mysle, że można brać...ale dobrze jakby cię jakiś gin zobaczył jeśli czujesz, że to zapalenie może być...
Trosze sie nie zgodze, ze tak na sile trzeba byc silny!! Mojej mamie cale zycie powtarzano, ze musi byc sila bo..... nie bylo miejsca na zly, zal, smutek, az przebrala sie miarka i skonczylo sie to bardzo zle. Mysle, ze nie mozna ukrywac swoich emocji tylko dlatego, ze trzeba byc silnym

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Bazylka, serio? hmmmm bo kiedys jak mi sie @ spozniala, to sobie zmierzylam temperature w pochwie, ale jednorazowo i kolo 16 godziny i mialam 37,2 i bylam swiecie przekonana ze taka temp iest przy @... ciekawa jestem jak bedzie jutro, moze ona wlasnie rosnie zeby spasc
Melisanko ale nie wiesz w ktorym dniu cyklu jestes, musisz poobserwowac sie troszke, wtedy bedziesz wiedziala, jak Twoj organizm sie zachowuje

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dafreen, kochanie dziękuję losowi że w tych wszystkich zwątpieniach i smutkach mam Was

kochana jesteś.
Olivko, mam przeczucie co do Ciebie że już wkrótce przyjdzie czas na Ciebie
Czy lekarz badał Ci progesteron?

witaj kochana Melisanko

tęskniłyśmy


Niko, jesteś niesamowita, wiesz? Twoje słowa koją duszę i wyciszają dziękuję Ci za nie.
Twoja Millie już na Ciebie czeka wierzę w to że juz niedługo stanie się całym Waszym światem.


Bazylko piękny wykres oby tak dalej. Jak się czujesz?

Wiecie...czuję zbliżającą się @...ale z Wami nie jest to tak straszne może grudzień przyniesie mi szczęście?
Czuje sie wypluta ze wszelkiej sily witalnej
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:01   #1205
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Trosze sie nie zgodze, ze tak na sile trzeba byc silny!! Mojej mamie cale zycie powtarzano, ze musi byc sila bo..... nie bylo miejsca na zly, zal, smutek, az przebrala sie miarka i skonczylo sie to bardzo zle. Mysle, ze nie mozna ukrywac swoich emocji tylko dlatego, ze trzeba byc silnym



Melisanko ale nie wiesz w ktorym dniu cyklu jestes, musisz poobserwowac sie troszke, wtedy bedziesz wiedziala, jak Twoj organizm sie zachowuje



Czuje sie wypluta ze wszelkiej sily witalnej
Bazylko , dlatego piszę ( i tu cytuję siebie samą hihihi ) : "wiem, że czasem tak trzeba, zakopać się w czarnej dziurze, posiedzieć tam, oswoić się z wszystkim co nam straszne...a potem podnieśćgłowę do góry..."
nie wyobrażam sobie zycia bez łez, dołów- ale wiem, że po czasie smutku i depresji trzeba się podnieść. To to mam na myśli mówiąc SILNA: bycie silną nie polega na nie byciu nigdy smutną i zdołowaną, na nie płakaniu nigdy- bycie silną polega na podniesieniu się z tego smutku i łez kiedy przychodzi na to czas. Tu chyba musisz się ze mną, Bazylko zgodzić..? Dlatego my tu jesteśmy wszystkie tak silne, bo płaczemy, złościmy się, smucimy...ale wstajemy i walczymy dalej...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:07   #1206
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Bazylko , dlatego piszę ( i tu cytuję siebie samą hihihi ) : "wiem, że czasem tak trzeba, zakopać się w czarnej dziurze, posiedzieć tam, oswoić się z wszystkim co nam straszne...a potem podnieśćgłowę do góry..."
nie wyobrażam sobie zycia bez łez, dołów- ale wiem, że po czasie smutku i depresji trzeba się podnieść. To to mam na myśli mówiąc SILNA: bycie silną nie polega na nie byciu nigdy smutną i zdołowaną, na nie płakaniu nigdy- bycie silną polega na podniesieniu się z tego smutku i łez kiedy przychodzi na to czas. Tu chyba musisz się ze mną, Bazylko zgodzić..? Dlatego my tu jesteśmy wszystkie tak silne, bo płaczemy, złościmy się, smucimy...ale wstajemy i walczymy dalej...
...i tak przez cale zycie...

Zmykam do wyra, dobrej nocki moje myszki kochane
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:07   #1207
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dobranoc
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 21:19   #1208
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
czekam na fotki
jutro dobrze, dzisiaj juz brzydkie beda, a w świetle dziennym co innego

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wiecie...czuję zbliżającą się @...ale z Wami nie jest to tak straszne może grudzień przyniesie mi szczęście?
Nie martw się..jakoś to będzie

A u mnie ból brzucha ustał.. ja juz nie wiem co o tym myśleć, jutro 28 dc...jeszcze 7 dni.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:35   #1209
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Ja tez juz powoli ide spac, dziekuje ze jestescie
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:41   #1210
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Będę miała IUI w tym cyklu

cieszę się jak głupia. Wiem, że prawdopodobnie potem będe płakać, że się nie udało, bo komu sie udaje za 1 razem, ale teraz jestem tak nakręcona!!! Myślałam, że ten cykl jest stracony, ale jednak są szanse. Może już w poniedziałek!!

Zróbcie coś, żebym tak się nie nakręcała..
trzymam kciuki kochana.

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jutro, moze to tylko maly skoczek...
Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Nauralne staranka moze i mniej niz 1 procent.


Wlasnie dzwonila pani doktor z moimi wynikami:
- Tarczyca super
- progesteron bardzo wysoki
Bazylka to sa naprawde wspaniele wiesci
Aga, Zuzia ja mam caly czas silne przeczucia co do WasTym razem musi sie udac
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:49   #1211
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"


wrócilam z pracy i zyje .....
wszystkie te kobitki ktore maja te gorsze dni ...
i ostatnie chwile z bo pzoniej jzu nie wolno bardzo dlugo

spokojnej nocki
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2008-11-27 o 21:52
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 22:27   #1212
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!

Widzę, że zapowiada się wysyp fasolek
Trzymam kciuki

Co do IUI to może nie jestem wzorcowym przykładem ale dowodzę, że IUza 4 razem też ma sens i nie można tracić nadziei. U nas podziałało to, że IUI była robiona na pękniętym pęcherzyku co miało duże znaczenie bo mamy kiepskie nasienie a panik doktor tłumaczyła, że moja komórka jajowa poczeka bo żyje 24 godziny a plemnik już nie koniecznie. Dlatego nie można się poddawać i trzeba próbować na różne sposoby

A poza tym muszę się Wam wyżalić bo Tż wyjechał na 2 miesiące na statek a ja już usycham z tęsknoty i jestem strasznie przerażona tym, że zostałam sama z budową a do tego jutro mam egzamin na prawko Ech pewnie dam radę, ale jakoś tak smutno mi i muszę znowu oswoić się z samotnością.

I jeszcze te moje wątpliowści tak długo czekaliśmy na ten cud że teraz nie mogę przestać się martwić...wiem że to irracjonalne ale jakoś tak mam.

Ściaskam WAs Wszystkie i życzę samych fasolek na święta
Słońce, teraz możesz mówic do swojej fasolki, niech od początku oswaja sie z głosem mamusi. A prawkiem sie nie przejmuj. Na pewno sobie poradzisz.
A tymczasem możesz sie skupić na sobie i swoich potrzebach: domowe spa, malowanie pazurków bez narzekań męża, że mu lakier śmierdzi itp.
A poza tym będziesz bardzo zajęta, bo my Ci nie damy czuć sie samotnie. W końcu teraz musisz nas ratowac codzienną dawka fluidków.


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
skad masz tyle siły w sobie?


Daf ja sie boję nie z tego powodu ze coś mu zrobię. Byłam kilka lat opiekunką do dzieci, praktycznie pierwszy miesiąc życia mojej siostrzenicy upłynął mi na mieszkaniu z siostrą i szwagrem i opiekowaniu się mała i jej mamą.
Boję się uczucia, gdy wezmę maluszka na ręce. Że się rozpłacze albo popadnę w depresję
A może ta mała istotka doda Ci sił i wiary w dalsza walkę? A jeśli sobie popłaczesz, to co? w depresję nie damy Ci wpaść. Obiecujemy. Rozchmurz się, Słońce
Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
UWAGA!
moja druga beta: 51.953,05

nie mozna było tak od razu napisać? tylko powyzej 1500 ???
No ale pani mnie dzisiaj przerosiła, że musiałam sie denerwować w moim stanie
a teraz jeszcze musiałam proooosic zeby mi podała przez telefon - na szczęscie wyprosiłam - no w koncu obiecane miałam
Gratuluję!!! Mówiłyśmy, że będzie dobrze, a Ty nie wierzyłaś. A tu przecież same czarownice są, więc nam trzeba wierzyć. (choć na razie te czarownice bardziej w podpisie, ale każda z nas ma swoja intuicję)
Przesyłaj fluidki, bo przydałby sie nowy zapas.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
O rzesz...to ja bym biedna musiała sie z domu wynieść

Musi być..damy radę




Zrobie sobie pazurki wieczorem, ale dół juz poszedł...
kupiłam kilka ozdóbek
My z mężem bliżniaki...szkoda że nasza niunia nie bedzie spod bliżniąt.
No super, fasolinka zdrowo rośnie

Ja wróciłam z miasta ok 14 i poszłam spac, przed chwilą wstałam. Od razu człowiek inaczej myśli.

Staż tylko na 3m0ce ale dobre i to, a jutro jeszcze świstek musze im zawieżć.

A pazurki co robiłam koleżance ładnie sie trzymają..uff...bo to żel ponad połowę tańszy i sie bałąm że do kitu.
No widzisz, a ja sie zgodziłam na taki układ i maluję, jak go nie ma w domu. Ale za to on pali na balkonie.
Ale Ci dobrze. Tez bym pospałą, a musiałam sie stresowac na występie swoich dzieciaków, a potem jeszcze na zajęcia dla dwóch grup. I dlatego jak zawsze jestem jedna z ostatnich i nie mam juz prawie z kim gadać, bo wszystkie juz smacznie spią.
Mój mąż tez bliźniak. I uparty jak ...
To teraz pewnie będziesz stosowac ten tańszy żel? A sobie ściągasz żelik przed robieniem nowych pazuków?

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Hej Kobitki...
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie Ale dotarlam do nowego watku i chyba... chyba nabralam sil do ponownej walki.
Ten caly czas staralam sie odpuscic, nie myslec... niestety to tez nie pomoglo...
Testy owulacyjne... niestety tez nic...
Bylam ostatnio u lekarza, kazal mi jeszcze poczekac, bo to "dopiero" 9 miesiac staran... jedyne co to dostalam tabelki i nakaz pomiaru temperatury, i dopiero z wykresami z 4 cykli mam sie u niego pojawic... No to sie mierze.

Z checia chcialabym podac dane, ale nawet doszlo do tego, ze nie chcialam wiedziec kiedy bede miec @, zeby nie myslec i sie nie katowac, wiec nie mam pojecia kiedy byla ostatnia @ ale podejrzewam ze nie dlugo bedzie cos kolo 28 dni takze czekam, a do tego temperaturka powoli rosnia, bylo 36,7, 36,8 a dzis 36,9 takze czuje ze @ na dniach...

MAm nadzieje, ze spowrotem po tak dlugiej nieobeznosci przygarniecie mnie do siebie
Witamy z powrotem
Cieszymy się, że wracasz do nas pełna sił.
Wykresy robisz na kartce w domu czy na niemieckiej stronie?
A tempka ładnie rośnie, szkoda tylko, ze nie wiesz, który to dzień cyklu.
Trzymam kciuki za udany powrót do staranek. A raczej za pozytywny ich wynik.

Sorki, ze juz trochę nielogicznie piszę, ale jestem padnięta. Każdy występ moich podopiecznych mnie stresuje, pewnie bardziej niz ich. No i juz padam na twarz.

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Mysle ze mozna. Mi lekarz przepisal to wlasnie w 6 tym tygodniu na podtrzymanie ciazy. Niestety bylo juz za pozno.

Witam laseczki. Troszke mnie nie bylo, posiedzialam sobie w polsce
Witamy ponownie! Trafiłaś w Polsce na snieg? Bo był przez pare dni. a teraz wszystko stopniało i znów jest szaro i mokro.
A podobno w grudniu ma byc jeszcze cieplej. Czyli nici z białych Świąt.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Hej Melisanka ja Cię pamietam. Witaj

A ja ciągle czekam.
Dzis pojawiło mi się trochę tak jakby różowe plamienie i troche mnie tam piecze.Brzuch pobolewa. Trochę sie niepokoje. Czy Duphaston można zacząć brać np. w 6 tygodniu ciąży. Jeśli tak to zadzwonie do mamy aby mi załatwiła u lekarza i przysłała.
A moze to jakieś zapalenie jajnikówAle nie mam gorączki.
A nie zamierzasz robić kolejnego testu? A tempke mierzysz? Jeśli tak, to jak sie plasuje?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To ja już nic nie wiem. A test robiłam 7 dni po planowanej @. Teraz to chyba nie ma sensu.
Dlaczego nie ma sensu?? Teraz to tym bardziej pokaże, co ma być. trzymam kciuki za piękną fasolinkę

No, nadrobiłam czytanie iodpowiedziałam. A teraz zaczołgam sie do wyrka, w którym smacznie chrapie mój mąż. Jestem tak padnięta, ze tylko umyje sie w "strategicznych miejscach", porządny prysznic z peelingiem wezmę rano. Dzień dziecka sobie robię. Dawo nie byłam tak padnięta. Az wstyd.
Juz 10 minut próbuje zmyć makijaż wacikiem, ale mam tak niegramotne ruchy, ze mi coś nie idzie

Kolorowych snów.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 05:29   #1213
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Witam wcześnie rano.
Tempke mierzą codziennie o 4.30 i dzis miałam 36.3 i tak cały czas miedzi 36,3 a 36,6. Raczej ciążowo to nie wygląda.Mierze od 11 dni. A wczoraj pojawił sie taki różowy śluz a dzis jak wstałam to miałam brązową plamkę i myśle, ze sie cos rozkreca tylko nie wiem co
Właśnie patrzyłam na loty do Polski i może sie wybiore za tydzień.Zobaczę czy mi dadzą wolne w pracy.
No i snił mi sie test z dwiema kreskami wie raczej nic z tego.

Miłego dnia życzę.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2008-11-28 o 05:30
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 06:32   #1214
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Witamy ponownie! Trafiłaś w Polsce na snieg? Bo był przez pare dni. a teraz wszystko stopniało i znów jest szaro i mokro.
A podobno w grudniu ma byc jeszcze cieplej. Czyli nici z białych Świąt.


Trafilam trafilam, ale trafilam tez na takie zimno ze wrrr. Z domu mi sie nie chcialo wychodzic a gdzie mowa o jakis zakupkach itp

Bylam tez u ginekologa z tym moim bolem jajnikow i powiedziala mi ze wygladaja jak po zapaleniu. Nie wiem co o tym myslec, tutaj mi powiedzieli ze wszystko w porzadku a w polsce takie rzeczy... W kazdym badz razie przepisala kuracje zastrzykami na ponad miesiac i w tym czasie zakazala staran wiec nie wykupilam ich bo nie chce juz zadnej przerwy! a poza tym niby kto mialby mi je tu zrobic. No i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam Do bani. A i robilam bete, ponizej 2 niestety wiec nie udalo mi sie tak jak ani w ostatnim dniu owulacji. Jak pech to pech.

Milego dnia laseczki
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 07:42   #1215
aankaa78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 746
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Witajcie.
Ja też czekam na @ a raczej na jej brak....Jestem pierwszy miesiąc od odstawienia tabletek anty i mam nadzieję że mi się uda.....@ mam dostac 2 grudnia.....

Czekam na przerwę swiąteczną to będę miała więcej czasu na pisanie , bo teraz to praca i praca.....I zastanawiam się co z kawą???Mogę ją pić czy raczej powinnam odstawic?

Pozdrawiam.
__________________
Anka.
aankaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 07:57   #1216
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

dzien dobry

syla no i na sniezek traiłas super .. a zmino to nadal sie utrzymuje brrrr ...
ja chyba nie zrezygnowałabym z wyleczenia jejzeli cos nie tak z tymi jajnikami ... bo to dla Twojego zdrowia, ale oczywiscie decyzja nalezała do Ciebie ...

co do kawy w ciazy hmmm nie mam pojecia pewnie nalezy ograniczyc do minimum ale czy odstawiac całkowicie ?? wiem ze kumpela odtsawila i czula sie fatalnie gin kazał jej mamlac cukierki kawowe
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 08:42   #1217
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Tequilka nie mogę uwierzyć własnym oczom idziemy łeb w łeb!! Ja byłam wczoraj na usg i dokładnie tak jak TY mam przyjść na USG w sobotę zobaczyć czy pęcherzyk urósł (wczoraj miał 18 mm) i jak urósł to pregnyl i w poniedziałek IUI.

To będziemy sie mogły wspierać i razem czekać na betę. mam dokładnie takie same obawy, z jednej strony jestem tak nakręcona, że sobie miejsca nie mogę znaleźć i wierzę, że sie uda, z drugiej wiem, że za pierwszym razem są bardzo małe szanse i próbuję się uspokoić i nie mogę i...... ojeju wiesz co mam na myśli....

Przepraszam, że ostatnio się nie udzielam, zaglądam często, ale mam urwanie głowy, a dodatkowo próbuję wrzucić na luz przed IUI więc próbuje jak najmniej myśleć i tylko podczytuję, co u Was i zmykam.
Mikant, cudownie!!! Bardzo się cieszę, że nam się tak zgrało. Razem będzie łatwiej. Może nam się uda? Wtedy czeka nas podwójna radość. A jeśli nie... to lżej będzie się podnieść. Mikant, który masz dzień cyklu? Ja dziś dopiero 10.
Odzywaj się częściej

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Hej Kobitki...
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie
MAm nadzieje, ze spowrotem po tak dlugiej nieobeznosci przygarniecie mnie do siebie
Melisanka?? Jaka Melsanka????
Żartuję, pewnie że Cię pamiętamy. Dopytywałam tu o Ciebie- zniknęłaś tak nagle. Dobrze, że wróciłaś
Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki kochana.

Cytat:
Napisane przez aankaa78 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Ja też czekam na @ a raczej na jej brak....Jestem pierwszy miesiąc od odstawienia tabletek anty i mam nadzieję że mi się uda.....@ mam dostac 2 grudnia.....

Czekam na przerwę swiąteczną to będę miała więcej czasu na pisanie , bo teraz to praca i praca.....I zastanawiam się co z kawą???Mogę ją pić czy raczej powinnam odstawic?

Pozdrawiam.
Jeśli piłas mało, to odstaw. Jeśli pijesz duuużo- to na początej spróbuj ograniczyć. Kofeina nie jest dobra dla staranek i dla ciąży.
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 08:50   #1218
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Tequillka pewnie nie możesz doczekac się przyszłego tygodnia


Zuziu, u mnie póki co też objawy przedmałpowe ucichły dziś 25 dc http://www.wunschkinder.net/forum/za...63947/nummer=2 temp uparta zatrzymała się na 37 stopniach i ani drgnie
Zaraz do pracy

Syluś, obiecujacy wykres, o ile gwałtownie temp nie spadnie to

Bazylko, rewelacyjny wykres oby tak dalej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-11-28 o 08:52
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 08:55   #1219
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej dziewczynki! Czy u was tez tak zimno i mrozno za okanmi?
Spalabym sobie w najlepsze gdyby nie ekipa z meblami kuchennymi ktora tesciowej je montuje... i wszytko byloby sobie najzwyklej, zeby panowie co chwile "kur.a" nie rzucali
Takze zdziwili sie panowie, na moje dzien dobry, zmieszali sie ciut za to klniecie, ale nie spodziewali sie polki
Dalam chlopakow kawe i niech montuja

A moja tempka dzis 37... ciekawe do ilu dobije kurcze co ja bym dala zeby wiedziec w ktorym dniu cyklu jestem, czy w 24, czy 26 a czy moze 22... bo na bank jestem po 20tym


Dziewczyny temp zaczynamy mierzyc od pierwszego dnia @??? bo na wyzej podanym wykresie zobaczylam, ze nie, a mi kazal lekarz odd 1 dnia... to jak jest, bom zielona w temacie

Edytowane przez melisanka
Czas edycji: 2008-11-28 o 08:57
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 08:59   #1220
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"


Bazylko faktycznie wykresik super ...
Agabil 37 to wysokooo ...
Melisanka to chlopaków zdziwiło hihihi ....

Mikant Tequillko

u mnie 11 dc za 3 dni powinien byc skoczek
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:03   #1221
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tequillka pewnie nie możesz doczekac się przyszłego tygodnia


Zuziu, u mnie póki co też objawy przedmałpowe ucichły dziś 25 dc http://www.wunschkinder.net/forum/za...63947/nummer=2 temp uparta zatrzymała się na 37 stopniach i ani drgnie
Zaraz do pracy

Syluś, obiecujacy wykres, o ile gwałtownie temp nie spadnie to

Bazylko, rewelacyjny wykres oby tak dalej
Dziś już trochę ochłonęłam
W tym tygodniu robię wszystko, by jajeczko i endometrium były jak najładniejsze, Dietka, zioła.. Wiem, że mam na to wpływ. W przyszłym tygodniu po IUI już nic nie będę mogła zrobić, tylko siedzieć i czekać dłuuuuugie 2 tygodnie. Będę pewnie nie do zniesienia

Aguś, bardzo dobrze, że Twoja tempka taka uparta i ani drgnie Jeszcze tylko kilka dni i się dowiemy, co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że zrobię tak:
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:13   #1222
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć dziewczynki

Mikant i Tequilllka super wiadomości . Będziemy mocno trzymać kciuki . Zostały już tylko 3 dni .

Aguś, Bazylko za Was też ściskamy mocno kciuki . Oj, dzieje się, dzieje

No dobra, idę czytać dokładniej, coście wczoraj napisały .

Aha! melisanko, witaj na starych śmieciach

Edit: Tequillla właśnie zerknęłam na Twoją tempkę "akrobatkę" i kurczę, nazwa zasłużona
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2008-11-28 o 09:15 Powód: Dopisek
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:18   #1223
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Edit: Tequillla właśnie zerknęłam na Twoją tempkę "akrobatkę" i kurczę, nazwa zasłużona
Niestety
Nie wiem co jej strzeliło... chyba przestanę ją mierzyć, bo mnie stresuje. Jak w czymś takim odnaleźć owulkę? Dobrze, że mam monitoring w tym cyklu...
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:20   #1224
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość

No widzisz, a ja sie zgodziłam na taki układ i maluję, jak go nie ma w domu. Ale za to on pali na balkonie.
Ale Ci dobrze. Tez bym pospałą, a musiałam sie stresowac na występie swoich dzieciaków, a potem jeszcze na zajęcia dla dwóch grup. I dlatego jak zawsze jestem jedna z ostatnich i nie mam juz prawie z kim gadać, bo wszystkie juz smacznie spią.
Mój mąż tez bliźniak. I uparty jak ...
To teraz pewnie będziesz stosowac ten tańszy żel? A sobie ściągasz żelik przed robieniem nowych pazuków?


Witamy z powrotem
Cieszymy się, że wracasz do nas pełna sił.
Wykresy robisz na kartce w domu czy na niemieckiej stronie?
A tempka ładnie rośnie, szkoda tylko, ze nie wiesz, który to dzień cyklu.
Trzymam kciuki za udany powrót do staranek. A raczej za pozytywny ich wynik.

Sorki, ze juz trochę nielogicznie piszę, ale jestem padnięta. Każdy występ moich podopiecznych mnie stresuje, pewnie bardziej niz ich. No i juz padam na twarz.


No, nadrobiłam czytanie iodpowiedziałam. A teraz zaczołgam sie do wyrka, w którym smacznie chrapie mój mąż. Jestem tak padnięta, ze tylko umyje sie w "strategicznych miejscach", porządny prysznic z peelingiem wezmę rano. Dzień dziecka sobie robię. Dawo nie byłam tak padnięta. Az wstyd.
Juz 10 minut próbuje zmyć makijaż wacikiem, ale mam tak niegramotne ruchy, ze mi coś nie idzie

Kolorowych snów.
Kochana? wyspałaś się? odpoczęłaś? jak poszedł występ dzieciaczków?

PS: kompromisy są w życiu małżeńskim naprawdę ważne. A nie próbowałaś małża namówić na rzucenie palenia? ja przeprowadzając się tutaj do Rotterdamu wyznałam mojemu kochanemu, że nienawidzę papierochów ...Rzucił palenie z dnian a dzień- po 20 latach palenia!!! jestem z niego dumna. Od tamtej pory nie pali i twierdzi, że nie ma z tym kłopotu. Ale np mąż mojej siostry nie umie rzucić. i tak bywa...

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Trafilam trafilam, ale trafilam tez na takie zimno ze wrrr. Z domu mi sie nie chcialo wychodzic a gdzie mowa o jakis zakupkach itp

Bylam tez u ginekologa z tym moim bolem jajnikow i powiedziala mi ze wygladaja jak po zapaleniu. Nie wiem co o tym myslec, tutaj mi powiedzieli ze wszystko w porzadku a w polsce takie rzeczy... W kazdym badz razie przepisala kuracje zastrzykami na ponad miesiac i w tym czasie zakazala staran wiec nie wykupilam ich bo nie chce juz zadnej przerwy! a poza tym niby kto mialby mi je tu zrobic. No i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam Do bani. A i robilam bete, ponizej 2 niestety wiec nie udalo mi sie tak jak ani w ostatnim dniu owulacji. Jak pech to pech.

Milego dnia laseczki
kochanie...dolecz może te jejniki, wiem, że ciężko zagranicą ale przemyśl to sobie. no i witaj spowrotem!

Cytat:
Napisane przez aankaa78 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Ja też czekam na @ a raczej na jej brak....Jestem pierwszy miesiąc od odstawienia tabletek anty i mam nadzieję że mi się uda.....@ mam dostac 2 grudnia.....

Czekam na przerwę swiąteczną to będę miała więcej czasu na pisanie , bo teraz to praca i praca.....I zastanawiam się co z kawą???Mogę ją pić czy raczej powinnam odstawic?

Pozdrawiam.
jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, a jak masz się bez niej bardzo źle czuć i być nie w humorze to lepiej wypij

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tequillka pewnie nie możesz doczekac się przyszłego tygodnia


Zuziu, u mnie póki co też objawy przedmałpowe ucichły dziś 25 dc http://www.wunschkinder.net/forum/za...63947/nummer=2 temp uparta zatrzymała się na 37 stopniach i ani drgnie
Zaraz do pracy

Syluś, obiecujacy wykres, o ile gwałtownie temp nie spadnie to

Bazylko, rewelacyjny wykres oby tak dalej
Aguś..... wiesz co chcę napisać, prawda....?

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Dziś już trochę ochłonęłam
W tym tygodniu robię wszystko, by jajeczko i endometrium były jak najładniejsze, Dietka, zioła.. Wiem, że mam na to wpływ. W przyszłym tygodniu po IUI już nic nie będę mogła zrobić, tylko siedzieć i czekać dłuuuuugie 2 tygodnie. Będę pewnie nie do zniesienia

Aguś, bardzo dobrze, że Twoja tempka taka uparta i ani drgnie Jeszcze tylko kilka dni i się dowiemy, co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że zrobię tak:
Tequillko, wiesz co mnie najabrdziej cieszy poza twoją dietą i ziółkami? Twoje cudownie pozytywne nastawienie! Myślę, że to ma ogromne znaczenie i wiesz co? Z głębi mojego serca życzę Ci powodzenia już a pierwszym razem! Będę myslami z tobą!


Kochane...dziś rano zdałam sobie sprawę jak romantyczne jest moje życie małżeńskie...Budzęsię rano i wygrzebuję z ramion mojego ukochanego, on pyta: gdzie idziesz. ja mówię, że mi się siku chce, a on na to: a temperaturę już zmierzyłaś? hahaha
poza tym patrzę ja moje małżeńskie łoże a tam...kapsułki dopochwowe, aplikator, termometr.... pięknie hihihi
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:25   #1225
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Mikant i Tequilllka super wiadomości . Będziemy mocno trzymać kciuki . Zostały już tylko 3 dni .

Aguś, Bazylko za Was też ściskamy mocno kciuki . Oj, dzieje się, dzieje

No dobra, idę czytać dokładniej, coście wczoraj napisały .

Aha! melisanko, witaj na starych śmieciach

Edit: Tequillla właśnie zerknęłam na Twoją tempkę "akrobatkę" i kurczę, nazwa zasłużona
Dzien doberek, nareszcie piatek
Jak sie polozylam wczoraj o 9.30 tak spalam jak zabita cala noc, nie cierpie zimy!!
Siedziala dzis naprzeciwko mnie w autobusie dziewczyna, wygladala na Polke, tak gdzies w 3 moze w 4 miesiacu ciazy, miala malutki brzusio, wcinala jakas sucha bulke, pewnie mdlosci ja dopadly i z trudem powstrzymywalam lzy.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:30   #1226
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Niestety
Nie wiem co jej strzeliło... chyba przestanę ją mierzyć, bo mnie stresuje. Jak w czymś takim odnaleźć owulkę? Dobrze, że mam monitoring w tym cyklu...
Wiesz co? Może to nie jest głupi pomysł? Skoro i tak masz monitoring...

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Dzien doberek, nareszcie piatek
Jak sie polozylam wczoraj o 9.30 tak spalam jak zabita cala noc, nie cierpie zimy!!
Siedziala dzis naprzeciwko mnie w autobusie dziewczyna, wygladala na Polke, tak gdzies w 3 moze w 4 miesiacu ciazy, miala malutki brzusio, wcinala jakas sucha bulke, pewnie mdlosci ja dopadly i z trudem powstrzymywalam lzy.
Bazylko .
Masz jakieś wcześniejsze wykresy? Pokażesz?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:30   #1227
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Aga, Zuzia ja mam caly czas silne przeczucia co do WasTym razem musi sie udac
oby sie dal nas sprawdziły...w sumie to wole aby Aga wreszcie miała fasolke, ona sie stara dłużej, ja moge poczekac jeszcze...

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja sie zgodziłam na taki układ i maluję, jak go nie ma w domu. Ale za to on pali na balkonie.
Ale Ci dobrze. Tez bym pospałą, a musiałam sie stresowac na występie swoich dzieciaków, a potem jeszcze na zajęcia dla dwóch grup. I dlatego jak zawsze jestem jedna z ostatnich i nie mam juz prawie z kim gadać, bo wszystkie juz smacznie spią.
Mój mąż tez bliźniak. I uparty jak ...
To teraz pewnie będziesz stosowac ten tańszy żel? A sobie ściągasz żelik przed robieniem nowych pazuków?
Mój by nawet nie smiał pali w domu my mieszkamy z teściami, oni nie palą, teść czasami...po kryjomu, mój to samo.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Zuziu, u mnie póki co też objawy przedmałpowe ucichły dziś 25 dc http://www.wunschkinder.net/forum/za...63947/nummer=2 temp uparta zatrzymała się na 37 stopniach i ani drgnie
Zaraz do pracy
Ja już byłam w mieście, oddałam papierek i wróciłam.

Nic mnie nie boli juz oprcz cycochów, bo one coraz mocniej, a licząc tak jak kiedys to zawsze bolała mnie 2 tyg przed @ więc i teraz tak może być.
Zobaczymy, dół poszedł sobie nawet jesli @ dostanę.

Cytat:
Napisane przez melisanka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Czy u was tez tak zimno i mrozno za okanmi?
Spalabym sobie w najlepsze gdyby nie ekipa z meblami kuchennymi ktora tesciowej je montuje... i wszytko byloby sobie najzwyklej, zeby panowie co chwile "kur.a" nie rzucali

Dziewczyny temp zaczynamy mierzyc od pierwszego dnia @??? bo na wyzej podanym wykresie zobaczylam, ze nie, a mi kazal lekarz odd 1 dnia... to jak jest, bom zielona w temacie
U mnie raniutko było słońce strasznie rażące, a teraz w sumie tez ładnie, 2 stopnie +

temperaturę sie zaczyna mierzyc odrazu jak sie @ skończy


Popijam herbatke z cytryna i zaraz zabieram się za sprzątanie, boli mnie ręka więc pewnie jakis deszcz albo śnieg niebawem przyjdzie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:35   #1228
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość

Tequillko, wiesz co mnie najabrdziej cieszy poza twoją dietą i ziółkami? Twoje cudownie pozytywne nastawienie! Myślę, że to ma ogromne znaczenie i wiesz co? Z głębi mojego serca życzę Ci powodzenia już a pierwszym razem! Będę myslami z tobą!
Dziękuję, kochana jesteś. To bardzo BARDZO podnosi na duchu. Wierzę w moc pozytywnych myśli

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Kochane...dziś rano zdałam sobie sprawę jak romantyczne jest moje życie małżeńskie...Budzęsię rano i wygrzebuję z ramion mojego ukochanego, on pyta: gdzie idziesz. ja mówię, że mi się siku chce, a on na to: a temperaturę już zmierzyłaś? hahaha
poza tym patrzę ja moje małżeńskie łoże a tam...kapsułki dopochwowe, aplikator, termometr.... pięknie hihihi
cos w tym jest. Ja na swojej szafce przy łóżku też mam globulki dopochwowe, termometr i bromergon, a TZ androvit i miseczkę z orzeszkami, którymi mnie karmi w łóżku (na endometrium ) Cały nasz "romantyzm" kręci się wokół jednego...
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:37   #1229
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Dzien doberek, nareszcie piatek
Jak sie polozylam wczoraj o 9.30 tak spalam jak zabita cala noc, nie cierpie zimy!!
Siedziala dzis naprzeciwko mnie w autobusie dziewczyna, wygladala na Polke, tak gdzies w 3 moze w 4 miesiacu ciazy, miala malutki brzusio, wcinala jakas sucha bulke, pewnie mdlosci ja dopadly i z trudem powstrzymywalam lzy.
Moja dobra kolezanka i sasiadka, jest wlasnie w 4 miesiacu z drugim dzieckiem... tragicznie z nia jes, od pierwszego tygodnia dzien w dien wymiotuje... czasem juz zartuje sobie ze czuje sie jak bulimiczka...
strasznie mi jej szkoda, bo akurat dla niej ten ponoc najcudowniejszy czas to koszmar... ale twarda jest Tylko bidula schudla wiecej niz przytyla....


Ps. Ide sobie kg orzeszkow nalupac

Edytowane przez melisanka
Czas edycji: 2008-11-28 o 09:39
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 09:39   #1230
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiesz co? Może to nie jest głupi pomysł? Skoro i tak masz monitoring...



Bazylko .
Masz jakieś wcześniejsze wykresy? Pokażesz?
Mam wczesniejszy wykres ALE robiony innym termometrem, bo tamtem upuscilam i ten cykl mierzylam innym, wiec moze nie byc miarodajny...


http://www.wunschkinder.net/forum/za...63972/nummer=1
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.