Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 18:08   #61
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Ja nie wyobrażam sobie swojej pracy bez frezarki...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:02   #62
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Witam. Nie mam zamiaru pytać co do czego służy itp, bo to nic nie da skoro i tak nie wezmę tego do rąk zanim nie wybiorę się na kurs z obsługi frezarki. A skoro wybiorę się na kurs to tam mi powiedzą co do czego służy - proste ;p Dlatego zapytać chciałam tylko czy naprawdę jesteście zadowolone z pracy frezarkami? Dużo czasu jest zaoszczędzonego, frezarka bardzo skraca czas pracy? Jak się człowiek nauczy to jest miła w obsłudze? Hehe. Pytam, ponieważ nie wiem czy faktycznie warto wydawać kasę na ten kurs z obsługi frezarki. Mam trochę stresa, bo domyślam się, że można niezłą krzywdę wyrządzić.
ja sobie tez nie wyobrazam pracy bez frezarki.. a pamietam te czasy jak sie machalo pilnikiem cala mase, zeby zrobic uzupelnienie.. ehh.. to byly czasy zreszta pedicure tez nie wyobrazam sobie robic tarka... Parca ma byc dla nas przyjemnoscia a nie ciezka fizyczna udreka..

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-02-08 o 20:50
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:55   #63
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja sobie tez niewyobrazam pracy bez frezarki.. a pamietam te czasy jak sie machalo pilnikiem cala mase, zeby zrobic uzupelnienie.. ehh.. to byly czasy zreszta pedicure tez niewyobrazam sobie robic tarka... Parca ma byc dla nas przyjemnoscia a nie ciezka fizyczna udreka..
Dzięki bardzo za odpowiedź. Właściwie nie napisałam tutaj, że pazurki robię niezbyt często, gdyż nie wychodzą mi jakoś super doskonale... Jestem raczej na etapie początkującej dlatego zastanawiam się czy od razu łapać po frezarkę czy lepiej najpierw nauczyć się porządnie pilnikiem nadawać kształt, pieniążki przeznaczyć może jeszcze na jakiś dodatkowy kurs zdobnictwa, kupić więcej produktów itp. itd. Może powinnam zapytać czy jako początkująca dobrze by było gdybym się w nią zaopatrzyła czy powinnam jeszcze z tym zaczekać. Z jednej strony zajmuje mi to trochę czasu (może frezarka by mi skróciła czas pracy i tym samym zachęciła więcej znajomych do skorzystania bym mogła nabrać wprawy), a z drugiej strony może jednak póki co po prostu ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, a z frezarką zaczekać aż będzie mi wszystko konkretniej wychodziło...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:50   #64
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź. Właściwie nie napisałam tutaj, że pazurki robię niezbyt często, gdyż nie wychodzą mi jakoś super doskonale... Jestem raczej na etapie początkującej dlatego zastanawiam się czy od razu łapać po frezarkę czy lepiej najpierw nauczyć się porządnie pilnikiem nadawać kształt, pieniążki przeznaczyć może jeszcze na jakiś dodatkowy kurs zdobnictwa, kupić więcej produktów itp. itd. Może powinnam zapytać czy jako początkująca dobrze by było gdybym się w nią zaopatrzyła czy powinnam jeszcze z tym zaczekać. Z jednej strony zajmuje mi to trochę czasu (może frezarka by mi skróciła czas pracy i tym samym zachęciła więcej znajomych do skorzystania bym mogła nabrać wprawy), a z drugiej strony może jednak póki co po prostu ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, a z frezarką zaczekać aż będzie mi wszystko konkretniej wychodziło...
wiesz co-ja na poczatku tez myslalam podobnie jak ty - z zakupem frezarki pczekam, bo jeszcze to, jeszcze tamto... teraz wiem, ze powinnam to zrobic od razu - frezarka skrocila mi czas pracy o jakas godzine..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:05   #65
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
wiesz co-ja na poczatku tez myslalam podobnie jak ty - z zakupem frezarki pczekam, bo jeszcze to, jeszcze tamto... teraz wiem, ze powinnam to zrobic od razu - frezarka skrocila mi czas pracy o jakas godzine..
To dosyć fajnie, bo czasem liczy się każde 5-10minut, hehe. Jak klientka się długo zastanawia bądź coś nie wychodzi to potem trzeba "gonić z czasem"... A mogłabyś mi w takim razie powiedzieć w jakim przedziale cenowym są już takie dosyć przyzwoite frezarki, nie żaden badziew. Jak już kupić to taką w miarę fajną. Nie musi być jakaś mega hiper najlepsza i totalnie najdroższa, ale też nie taka z najtańszych. A może jakaś konkretna firma?
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:09   #66
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
To dosyć fajnie, bo czasem liczy się każde 5-10minut, hehe. Jak klientka się długo zastanawia bądź coś nie wychodzi to potem trzeba "gonić z czasem"... A mogłabyś mi w takim razie powiedzieć w jakim przedziale cenowym są już takie dosyć przyzwoite frezarki, nie żaden badziew. Jak już kupić to taką w miarę fajną. Nie musi być jakaś mega hiper najlepsza i totalnie najdroższa, ale też nie taka z najtańszych. A może jakaś konkretna firma?
ja zaczynalam swoja przgode z frezarka JD500 (cos ok. 250 zl), sluzyla mi troche czasu i nie moge na nia narzekac... niedawno dostalam w prezencie JD800(ok.360zl) i te ze szczerego serca polecam - parametry ma zblizone do jd500, ale o wiele bardziej cicha i ma o wiele lzejsza raczke (sciaganie masy czy pedi to juz w ogole leci jak po maselku)... na wizazu jest watek o frezarkach, w ktorym dziewczyny pisza o roznych modelach.. to jest ten watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196300

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-02-08 o 22:13
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:10   #67
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: FREZARKA-jaka końcówka i do czego służy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja zaczynalam swoja przgode z frezarka JD500 (cos ok. 250 zl), sluzyla mi troche czasu i nie moge na nia narzekac... niedawno dostalam w prezencie JD800(ok.360zl) i te ze szczerego serca polecam - parametry ma zblizone do jd500, ale o wiele bardziej cicha i ma o wiele lzejsza raczke (sciaganie masy czy pedi to juz w ogole leci jak po maselku)... na wizazu jest watek o frezarkach, w ktorym dziewczyny pisza o roznych modelach.. to jest ten watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196300
Dziękuję Ci bardzo, na wątek też zajrzę
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 09:10   #68
oooneskaooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Odswiezam troche temat ....

dostalam takie frezy w gratisie :


oprocz 3 podstawowych .
Do czego sluza ?
Bede wdzieczna za odpowiedz ....


Od razu zaznaczam iz paznokcie robie tylko sobie od jakis 3 lat, srednio co 3 tyg zawsze zmieniajac wzor, wiec mam nadzieje ze przyspieszy mi to prace...
oooneskaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:32   #69
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

Cytat:
Napisane przez oooneskaooo Pokaż wiadomość
Odswiezam troche temat ....

dostalam takie frezy w gratisie :


oprocz 3 podstawowych .
Do czego sluza ?
Bede wdzieczna za odpowiedz ....


Od razu zaznaczam iz paznokcie robie tylko sobie od jakis 3 lat, srednio co 3 tyg zawsze zmieniajac wzor, wiec mam nadzieje ze przyspieszy mi to prace...
,...
praktycznie do niczego sie nie nadają,to znaczy nadaja do niszczenia płytki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:08   #70
siwix162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

hej dziewczyny słuchajcie jestem w sumie początkująca ale chcem zakupić sobie frezarkę na początek powiem szczerze ze nie stac mnie na te cacka co wyszukałam na allegro ale znalazłam dwie i nie wiem ktora jest lepsza
http://allegro.pl/ap-profesjonalna-f...207974290.html

http://allegro.pl/jaapee-profesjonal...220905149.html

http://allegro.pl/frezarka-jd700-35w...196452256.html

jakbyście mogły zerknąć i napisac wrazie czego co z czym sie je bo w sumie jak chodzilam do znajomej na paznokcie to ona uzywala frezarki ale to bylo bardzo dawno temu a teraz nie mam z nia kontaktu zeby podpytac wiec licze ze wy mi coś pomożecie z góry wielkie dzieki

Edytowane przez siwix162
Czas edycji: 2013-05-05 o 14:16
siwix162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:44   #71
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

to są dokładnie te same frezarki, tylko kolor inny, po mojemu nie ma co przepłacać, poza tym kupiłabym u człowieka, u którego zainteresowałoby mnie najwięcej produktów, żeby zakupić w jednej paczce. jd 700 jest w porzadku
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 12:27   #72
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Jak korzystać z frezarki i jak wykorzystać frezy?

frezy diamentowe na połowie obrotów używamy do przygotowania okolicy skórek i usunięcia błonek chociaz dla pocatkujacychpolecam frezy piaskowe, takie rozowe, delikatniejsze sa
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.